Új privát üzeneted érkezett!

Jubi !

Amelyik képet nem látod ( azaz nem azt látod,amit feltettél) azt töröld ki a képtárból. Amikor ismét felteszed akkor már olyan nevet adjál neki, amelyikben nincs hosszú magánhangzó.A lényeg,hogy ki kell előtte törölni, mert én azt vettem észre, hogy vagy hasonló nevű képet tölt be helyette - ami már benne van a képtárban- vagy
az előtte feltöltött képet.
Írsz ha sikerrel jársz ??
Zsóka
bizsóka
 
 


Jubi+Zsóka!

Nem éretm mostmár én sem ezt a g-portalt, addig fogtam, hogy ne legyen ékezet, de mostmár olyat is beixelt, amiben nem volt Kép Hát jól kitöröltem, mert most pont erre nincs időm, de szóljatok, ha megfejtitek!

krimo

Kép
krimo
 
 


Jelentem megoldódott a "kis piros x probléma". Legalábbis remélem most már mindenki látja a képeket a honlapomon! Megnéznétek? Ha tényleg mindenki látja a képeket, akkor elárulom, mi volt a gond...Kép

...ja, és még itt vannak ezek is:
http://gportal.hu/portal/juborka/image/gallery/felirat_a_kereten.JPG
ez pedig egy repesztett-krétázott kép:
http://gportal.hu/portal/juborka/image/gallery/kr_t_zott_repesztett.JPG

Képzeljétek, vettem a TESCO-ban dekup.rag.lakkot! 250 ml került 749 forintba. Volt matt és fényes is, én mattot vettem...sajnos...mindegy. Egyébként elég jó, csak egy kicsit többet kell felkenni belőle, mint a pannoncolorosból. Az ára pedig majdnem a fele. A TESCO-ban a kiárusított játékok között, a barbi ruhák alatt volt 5-6 db...

Pussz: Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 

 
 

Jubiiii !

Má' megint olyanot alkottál,hogy tátva marad az ember szája.Gyönyörű !!! Lekoppintottam a rózsás ovális képedet - amit Kodának ajánlottál - érdekelne , copiright termékről van-é szó,mert akkor gyorsan .......... elajándékozom. ))))

Sajna én még mindig látok jó pár képet amin lovak vannak.

Pusza:Zsóka
bizsóka
 
 


Jubi!

Látom az ex ixes képeketKép
Nagyon profi lett az oldalad, le a kalappal Kép

Szandra
krampuszmama
 
 


Hajnii! Nagyon szép lesz a kenyeresed!!!
Jubi! Hát ez az ötlet a keretre való ragasztással nem semmi! Mutatós!!!!
Edit
anizs007
 
 


Bizsóka!
Persze, copyright-os....de csak akkor, ha nem mutatod meg Kép
Nekem nem a lovakkal volt bajom...hanem a nyitóoldalon levő képekkel! Azok lennének most fontosabbak, hogy látszódjanak, aztán majd rátérek a lovakra isKép

Szandra!
KösziKép

Ánizs!
Az ötlet nem az enyém, egy barátnőmtől lestem...Kép

Pussz: Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Juborka,
szépek az új képekKép, a kereten feliratos különösen teccKép, jó 5let!
Én most a főoldaladon teljesen jól látom a képeketKép
T.
timici
 
 


Jubi !
Látok,látok !! A főoldalon sok-sok képeket !!Bár én mikor Nálad jártam,nem volt gond a főoldallal.Azért is erősködtem a cserés képek javításával.A főoldalra szánt képeket először asszem a gportálra kell feltölteni,és onnan tudod beilleszteni - ha jól emlékszem. Bocsika - megest melléfogtam.
A lovakat meg lődd le, ahogy írtam !

Pusza
Zsóka
bizsóka
 
 


Jubika!
Hogy fogod kiküszöbölni , hogy pl.netudjak a saját képemre szavazni 66x ?
szorgosstuci
 
 


Stuci!
Nem én...majd a férjem...a szavazás technikai részének a kivitelezése az ő feladata...fő is a fejeKép

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Lányok!
Én is itt vagyok végre! Alkotgattam, csak időm nem volt még befejezni őket. De azért felrakom ide a műveimet, hogy ne csak én lássam őket! Vigyázat...kezdő vagyok! Kép
Tálka ajándékba egy 90 éves nénikének. Még nincs teljesen kész!!!
http://gportal.hu/picview.php?prt=11759&gid=33993&index=20
másik oldala:
http://gportal.hu/picview.php?prt=11759&gid=33993&index=21
Végre elkészült a polcom is! Lehet már nem is emlékeztek rá, de feltettem ide róla egy képet natúron. Most ez lett belőle. Azt még el kell mondanom, hogy semmi köze a decoupage-hoz, mivel a szilvákat nem szalviból vágtam ki, hanem én festettem SK.!!! Olyan is lett! Kép Kép Kép
http://gportal.hu/picview.php?prt=11759&gid=33993&index=24
Szemből:
http://gportal.hu/picview.php?prt=11759&gid=33993&index=25
Szilva közelről:
http://gportal.hu/picview.php?prt=11759&gid=33993&index=25

Ez pedig egy kép! Szintén nem decoupage. Ez is kézzel festett!
http://gportal.hu/picview.php?prt=11759&gid=33992&index=29

Kínálótál. Anyutól kértem el. Nászajándék volt annó. Ki is akadt, amikor megtudta, hogy dekupáltam! Kép
Így nézett ki:
http://gportal.hu/picview.php?prt=11759&gid=33993&index=22
És most:
http://gportal.hu/picview.php?prt=11759&gid=33993&index=23

És végül poháralátét:
http://gportal.hu/picview.php?prt=11759&gid=33993&index=27
Ennyi telt mostanában tőlem!

Ti nagyon szépeket alkottok! Hajninak a kenyértartója valami gyönyörűség! Kép

Puszi!
Anyko

Kép

KépKép
anyko
 
 


Bocsi! A szilva közelről nem jött össze. Na most! Kép
http://gportal.hu/picview.php?prt=11759&gid=33993&index=26

Kép

KépKép
anyko
 
 


Anikó !

Te kishitű ! Mi bajod van a kézzel festett dolgokkal ? Nem olyan mint a szalvéta mintája ?
Háááát..ez benne a lényeg. Én megse fogom mutikálni miket föstöttem - mert átmázolásra várnak egy jó kis titkos helyen.A nénikének szánt tálkád igencsak tecc.
Föss tovább !!! Pusz:Zsóka
bizsóka
 
 


Jubi!

Hát ez az !
Bárki csinálhat magának annyi címet ahányat akar .
Nem vagyok ám mindig ilyen negatív .Kép))))
És a rosszindulatot se feltételezem senkiről , csak hát az a kisördög nem alszik.
Hány pályamű érkezett eddig?
szorgosstuci
 
 


Anykó! Nem semmit alkottál össze!!!! Nagyon szépen festesz! Hát bizony az a tálka nagyon guszta már így "nem teljesen kész"-en is!!!! Edit
anizs007
 
 


Stuci!
A szavazással kapcs. egyfolytában azon gondolkodunk, és gyűjtjük az ötleteket, hogy hogyan lehetne minél korrektebben megcsinálni a dolgot. Én biztos korrekt leszekKép, és hát abban bízom, hogy mindenki más isKép Azokon az oldalakon, ahol szavazni lehet (pl. babafoto stb.) általában úgy oldják meg, hogy egy emil címről csak egy szavazatot fogad el a gép. Ennél okosabbat én sem nagyon tudok kitalálni...még akkor sem, ha tudom, hogy létre lehet hozni több címet is...summa summarum én bízok az emberek becsületességében...vagy csak naív vagyok?Kép
VÁROM AZ ÖTLETEITEKET A SZAVAZÁS LEBONYOLÍTÁSÁHOZ, HA VALAKINEK VAN VALAMI FORRADALMI ÚJÍTÁSA, AKKOR NE FOGJA VISSZA MAGÁT!
Eddig még csak 5 pályamű érkezett Kép...de optimista vagyok és mindig ürítem az elektronikus postaládámat, hogy legyen hely az újabb pályázók képeinekKépKép Közben Achi -a kreativ.lap.hu szerkesztője - felajánlott a nyertesnek ráadásként 10 db 15x15 cm-es dekorációs hablapot, amire lehet festeni és dekupálni is (NEM hungarocell!!!)

Anyko!
Látom megjött az ihlet! ügyes vagy!! és nagyon vállalkozó szellemű!! én még nem csináltam kézi festéssel semmit, mert úgy érzem nem tudnám túlszárnyalni a szalvétamintákat, de most látom, hogy mennyire jó, és mennyire más a hangulata! nagyon tecc!!

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Jubika!
Tulajdon képpen csak egy hülye kósza ötlet volt.Nem hiszem , hogy bárki is pár db. szalvétáért csalna.Egyébként nagyon jó ötletnek tartom ,hogy elindítottál egy ilyen játékot.
Már 6 pályázód van , én is csináltam már valamit csak még várok kölcsönbe egy normális fényképezőgépet amivel már látható képet is lehet csinálni.Az enyém elég vacak.Szeretném az összes még meglévő tárgyam képét lecserélni az oldalamon is.
Biztos azért van ilyen kevés mert sokan nyaralnak.Többször kéne beírnod a topicokba , hogy van ilyen ,
Kép
szorgosstuci
 
 


Stuci!
Ugye? Én is így gondolom...mármint, hogy nem éri meg csalni! Kíváncsian várom, hogy te mivel pályázol!

Ezt a képet most csináltam, és az benne az "érdekes", hogy:
1. Ekkor használtam először ezt a kiöntőformát, és nem sikerült egyenletes vastagságúra a gipszKép
2. Amikor száradt az erkélyen, a kedves és különösképpen intelligensKép felettünk lakó kiöntötte a húslevesét, amiből néhány csepp az én száradó gipszemen landolt, ezek miatt a foltok miatt nem lehetett tökéletesen lekenni a keretetKép...nem olyan rég pl. rizseshúst borítottak az erkélyünkreKép...minek főzök??Kép
3. Amikor próbáltam szétszedni a szalvéta rétegeit, sikerült beleszakítanom a szélébe Kép
4. Középre helyezni sem igazán sikerült...Kép
5. Szóval többszörösen selejt, de nekem a szívem csücske, ott fog díszelegni a konyhámban (persze megfelelő magasságban, hogy a bibik ne nagyon tűnjenek szembeKép)
http://gportal.hu/portal/juborka/image/gallery/alm_s_duplak_p.JPG

Pussz: JubiKép

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Jubi!
Amikor elolvastam a hozzászólásodat, valami nem is tudom milyen rossz képre számítottam! Kép És amikor megláttam... szerintem kellett az a kis húsleves, szakadt szalvéta, egyenetlen gipsz, hogy ilyen csodálatos legyen!!! Ez így tökéletes! Kép Kép Nekem is kell!!!!!!!!!!!! Kép
Én is csinálnék, csak felénk nem lehet ilyen kiöntőformát kapni. (dupla) Kép Kép Itt csak olcsó szalvik vannak! Kép
Amúgy köszi a dícséretet, ami a festéseimet illeti. Nem gondoltam, hogy tetszeni fog nektek! Kép

Anyko

Kép

KépKép
anyko
 
 


Anyko!

Nekem a kézzel festett kávés képed tetszik nagyon! Ügyi vagyKép

Juborka!
Lehet, hogy Párodnak nem mondok újat de az ilyen szavazásokat úgy szokták csinálni, hogy amikor egy e-mail címről eküldöd a szavazást akkor az oldal amin keresztül megy a szavazás visszaír egy azonosítót a gépeden lévő cookie-ba. A következő szavazásnál ha ugyanarról a gépről de másik e-mail címmel próbálkozol akkor már nem lehet szavazni, mert ott van már az azonosító és ezt az oldal ellenőrzi. Bár természetesen már erre is találtak megoldást Kép , mert ugye a cookie-kat lehet törölni. PHP-ban szerintem nálam jóval gyakorlottabb programozók ezt a problémát is már biztos megoldották.
A képed pedig gyönyörű!


Üdv. Melinda
szokolka
 
 


Melinda!
Köszi az ötletet!! Mindjárt hívom a párom, hogy olvassa el, amit írtál, mert én biz' nem sokat értek belőleKép Köszi mégegyszer a segítséget!!

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Jubi!
Kép gyönyörű, szalvéta ismerősKép Köszi a meglepiket, nagyon tetszenek, ma megkaptam őket Kép
Én a Húgom is beszerveztem a játékba, úgyhogy mi ketten két művel szeretnénk nevezni. Csak valakit szereznem kéne, aki normálisan, tisztán fényképez Kép
Zsu

Kép
Kép
zsuzsimano
 
 


Jubika!
Nem is tudom mia gondod a képpel? Szerintem nagyon szép! én nem látok rajta semmi kivetnivalót. Azt csak Te láthatod , mert tudod , hogy mitörtént vele.
Én hasonló esetben felmentem a szomszédhoz és szóltam neki , hogy legközelebb Ő fog landolni a virágtartómba , ha mégegyszer "tépőzáras" zsepit találok ott.
Azóta ugyan elköltöztünk és a 10.-en már csak a sirályok tisztelik le néha az ablakot. :-))Kép
szorgosstuci
 
 


Sziasztok!
Juborka! nekem is nagyon tetszik a kép amit alkottál és az lenne a kérdésem, hogy a keretet mivel kented le hogy ilyen szép lett? Aztán én is csak dicsérni szeretnélek a pályázat kitalálása és lebonyolítása miatt! Nagyon klassz, hogy ezt így összehoztad! Én azt gondolom, hogy közöttünk nem igen lesz olyan aki szavazni fog 100szor magára, hogy nyerjen. Bár az a sok szalvi nem lenne rossz!:-)) De ahogy a társaságot ismerem inkább a másik képére fogunk voksolni! Én azt gondoltam nem is küldök be semmit mert fölösleges, dehát utolsónak is lenni kell nem igaz?!:-)) Tehát 1 mü már elkészült, de a másikhoz nem igazán van ötletem... Majd ha nekem is sikerült fotóst keresnem akkor megy a kép! De menni fog! Nem menekültök!:-))
sziasztok
abby
abby
 
 


Jubi! Az ilyen erkélyt nagyon meg kell becsülni! Megterítesz szépen, aztán csak belekerül a tányérba is valami finomság!

Én is szeretnék ilyen gyönyörű szalit!!! Kinél kell jelentkeznem???? 5 db-ot ajánlok érte cserébe!!!! Edit
anizs007
 
 


Abby!
Hát a húslevestől lett olyan gyönyörűséges! Kép
Legközelebb én is kipróbálom! Kép)))))
És! Kérlek ne legyél ilyen kishitű!! Olyan szépeket csinálsz.:-))

Anizs!
Szerintem is áldás egy ilyen szomszéd !! :-)))
szorgosstuci
 
 


Jubi!
Terülj-terülj erkély Kép

Anykó!
Szerintem nagyon szuperek lettek az alkotásait, és nem sopánkodni, alkotni!!! Na meg benevezni a versenyre, nem hiszem, hogy utolsó lennél!!! Gyönyörűeket alkotsz!!!

Zsu

Kép
Kép
zsuzsimano
 
 


Lányok! Örülök, hogy többen is fogtok pályázni! Már alig várom a fotókat!!Kép

Abby!
Az almás kép keretét természetes sziénával festettem le, persze higítottam.

Ánizs!
Ezt a szalvétát Zsuzsimanótól kaptam!! Szerintem is gyönyörűséges!!

Pussz: Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Mindenkinek köszönöm a dícsérő szavakat, ami a kézzel festett dolgaimat illeti. Adott egy kis önbizalmat, de azt hiszem, hogy maradok a szalvétázásnál. Kép

Én is szívesen beneveznék Jubi versenyére, de sajna nincs tengeri témás szalvim, amiből kettő lenne és fel tudnám áldozni az egyiket! De remélem, hogy Jubi nem hátrál meg és lesz folytatása is a dolognak! Pl. konyha, mesés, kerti ...stb. karácsonykor karis, húsvétkor húsvétos témában... Szóval csak tengeresem nincs! Kép Kép ühühüüü. De sebaj. Szavazok a legjobbra! Ez egy hálátlan feladat lesz, hisz szerintem mindegyik kép egy igazi remekmű lesz!!!
Na befogom..

Jajjjj, amiért feljöttem... tettem fel az oldalamra pár képet, ami a Végvári napokon készült. Ez egy kézműves vásár...nagyon jóóóóóó! Kértem engedélyt fotózásra, de sajna nem mindenki egyezett bele. Azért pár képet így is készítettem! Tényleg nézzétek meg, mert igazán nekünk való!!! Kép
Puszi!
Anyko

Kép

KépKép
anyko
 
 


Anyko!
Lehet, hogy csak fáradt vagyok, de hol vannak azok a vásári fotók???
JubiKép

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Jubi!
http://g-portal.hu/portal/anyko/
Bal oldalon, a naptár alatt. Kattints a "végvári napok Gyulán" -ra.

Anyko!
Biztos szuper volt. Nekem nagyon tetszenek az ilyen vásárok. Kép

Gyöngyöske
gyöngyöske
 
 


Köszi Gyöngyöske!
Én teljesen elfelejtettem odaírni, hogy hol található az oldalamon!
Én is imádom az ilyen vásárokat! Nagyon jó, mert mindent ki lehet próbálni! Na meg gyönyörködöm is és lopom az ötleteket! Kép

Jubi!
Pihenj le! Én is megteszem, csak ma van a nagy csillaghullás!!! Lányok 11-től ki az udvarra hajnal 4-ig!!! Kép
És kívnjatok jó dolgokat!
Jó éjt!
Anyko

Kép

KépKép
anyko
 
 


Jubi!

A g-portálján, legalul baloldalt! Szépek a fűszertartók!
Jajaj, még mindíg nem adtam fel a nevezésidílyamat, 1000 bocsi, de rajta vagyok az ügyön.
A leveses képeden egy szikra hiba sem látszik, ne tedd túll magasra!
Bezzeg az én erkélyemre csak csikket hajigálnak Kép

krimo

Kép
krimo
 
 


Én is laktam tömblakásban pár hónapot! Szörnyű volt. A felettünk lakó kislánynak fapapucsa volt. Az anyja meg tök hülye. Az erkélyen bámészkodván kaptam egy kis vizet a nyakamba, mert ő épp akkor locsolta a virágokat! Kép

Krimo!
Szólj annak a szomszédnak, hogy a maradékot is öntse le! Jót tesz a képeknek! Kép

Anyko

Kép

KépKép
anyko
 
 


Anyko!
Jók a képek, nekem is tetszenek a fűszertarók!!

Az ismerősünk lakása felett tűsarkú papucsban közlekedtek. Kérték finoman, durván, hogy legyen szíves reggel 6-kor mezítláb közlekedni, mert pár hónapos babájuk van. Nem tette, úgyhogy az ismerős srác este leragasztotta a csengőjüket(persze pillanatragasztóval, és bekapcsolva...) Kép

Jubi!
Apától megkaptam előre a szülinapi ajándékom, egy fotós telefont, úgyhogy amint rájövök, hogy kell a gépre feltenni a képet, azonnal küldöm a pályamunkákat Kép

Zsu Kép

Kép
Kép
zsuzsimano
 
 


Már nagyon várom az augusztus 20-át!! Kép Kíváncsi vagyok, hogy miket alkotgattatok!
Na meg a férjecskémnek akkor van a szülinapja! Kép

Zsu!
A csengős dologról csak annyit, hogy nálunk be van sűjesztve a kerítésbe...egyszer itt is leragasztották a bulizós fiatalok. Végig mindenkinek az útcán. Baromi jó volt!!! Kép Kép

anyko

Kép

KépKép
anyko
 
 


Hűűűűűűű, bocsi a helyesírási hibákért!!! Kép

Kép

KépKép
anyko
 
 


Anyko!
MEgtaláltam a vásári képeket, nagyon tutik!! Láttál éjjel csillagokat?Kép

Krimo!
A csikkeket a hálószobánk erkélyén gyűjtjük!Kép

Zsu!
Kíváncsian várom a képeket!!!!!!!

Most megyek rendbeszedem a lakást, meg sütök két tepsi pizzát, mert este "welcome home" buli lesz nálunk a barátaink tiszteletére, akik hajnalban jöttek haza Angliából!

pussz mindenkinek!! Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Zsu!
Láttam ám hullócsillagokat! De még mennyit! Kép Alig győztem kívánni! Kép
De megyek is, mert Gerivel homokozni fogunk! Hogy fogunk mi kinézni..... ??? Kép

anyko

Kép

KépKép
anyko
 
 


Zsu!
ISTEN ÉLTESSEN SOKÁIG!!!Kép
Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Zsu!
Én is..én is... nagyon sok boldog névnapot kívánok!!!!
Kép

Kép

KépKép
anyko
 
 


Anyko!

Hát levest nem is kapok fentről, de egy-egy emeleti buli után voltak már furcsa dolgok a korláton, asszem kisvuk szaladt le hozzánk... Kép

Na igen Jubi akinek 2 erkélye is van! Szelektálva kapod a dolgokat Kép

Zsu!
Csatlakozom az ünneplő tömeghez, csak én nem tudok ilyen szépeket idetenni. Hamar tapasztald ki azt a telcsit, aztán lássuk a medvét! Kép

Felbuzdultam itt, hogy akkor kilesem a csillagokat, erre pont semmit se látni ebben a fényes büdös városban Kép Hát így jártam.

Kép
krimo
 
 


Visszatértem egy félkésszel, meg akartam repeszteni, de nézzetek már rá, ha a repedés zöld, és a keret olyan halovány mint a kép alapja, az nem lessz béna?
http://gportal.hu/picview.php?prt=22588&gid=80238&index=3&PHPSESSID=5f1a540ecabd 5b9dcf4b18ea6688e612
Vagy fessem át a kerete most olyan halványra, ha tudom még, és repesztő és rá zöld. Vagy csak lakkozzam, de akkor mégegyszer át kell kennem zöldre, mert ez kissé foltoska.
Tisztára tanácstalan vagyok, itt száradozik már egy hete....
HELP!

krimo

Kép
krimo
 
 


Sziasztok!

KÖszönöm szépen a jókivánságokat! Kép

Zsu

Kép
Kép
zsuzsimano
 
 


http://gportal.hu/picview.php?prt=22588&gid=80238&index=2

nem értem miért csak x van ott megint Kép

Kép
krimo
 
 


Krimo!
Mondjuk szerintem jobb lett volna fordítva: az alap halovány, a repesztés felső rétege meg ez a sötétebb zöld. Szerintem még nyugodtan átkenheted, ha elég sűrű lesz a halovány festék, akkor lefedi, de azt is csinálhatod, hogy erre kensz egy réteg fehéret alapozásként, aztán a halovány, aztán a rep.lakk, majd a sötétebb zöld. Én már soxor csináltam ilyet...mindig utólag variálokKép...aztán majd muti meg, mi sült ki belőle!

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Sziasztok!
Én is szeretnék sok boldogságot kívánni Zsunak!Kép
Isten éltessen sokáig!
Krimo nekem már így is nagyon tettszik és ha ezt pasztellkrétáznád még valamivel esetleg? Vagy túl sötét az alapszín ehhez? Tegnap én is alkotgattam még, de voltam csillaglesen is. Sikerült 1 hullót látnom és ez ennyi elég is volt nekem!
Csináltam vágódeszkát és képeket. ' képem meg teljesen eltörött...túl hígnak kevertem ki anno!
Juboorka! Csináltam konzerves dobozból ceruzatartót, de hogy kellene jól "szigetelnem" a vágásnál, hogy ne sértsen föl senkit véletlenül sem?
Ja és egy jó kis telcsit nekem is intézhetnétek!Kép akkor talán hamarabb látnátok a müveimröl képeket!
Szép napot!
abby
abby
 
 


Abby!

A konzervesdobozok élét a párom szokta lelapogatni valamilyen fogóval...szerintem ezt te is meg tudod csinálni...én meg sem próbáltam, automatice rábíztam, mondván "ez férfimunka" Kép

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Lányok!
Az engem is érdekelne, hogy a konzerves dobozzal mit és hogyan kellen csinálni. Láttam már sok szépet belőlük, de nem tudom, hogy mivel kellene lefestenem, hogy az rajta is maradjon. Most ott tarok, hogy a kamrában található konzerveket eszem, hogy legyen mit csinálgatnom. Kép
Minden ötlet érdekel.
Abby!
Én a konzervdobozt laposfogóval jól lelapítottam és így nem vág, viszont valamivel még le kellen e simítani a biztonság kedvéért.

Anyko

Kép

KépKép
anyko
 
 

Vissza: Ötletek, tippek

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?