Új privát üzeneted érkezett!

Luna, de ari vagy, hogy regisztrált olvasóm lettél a blogomban, köszi!!!:)
Inszemi után nem is kell otthon maradni, csak jól esik az embernek kimaradni a stresszből:-) Amúgy lombik után sem kell otthon maradni, csak szintén a stresszmentesség miatt javasolják. Otthon vagy, sétálgatsz napi 1 órát, a babára gondolsz, simogatod a pocidat és ez segít ám :wink:
Vendég
 


Röpcsi: Igen, azok a vizsgálatok kellenek, amiket felsoroltál + mr tükrözés. De mr-re nem tudok csak olyan egyszerűen beutalót szerezni, meg a várólista is hosszú, így szerintem idén már tuti nem lesz műtét. De öszinte leszek, most annyira nem is bánom. A konzi+ kézi vizsg. volt 12.000. A rendelő is szimpi volt, meg az aszisztens is. Nem kellett sokáig várni, fél 8ra volt időpontom és fél 8 után 5 perccel mentem be. Ez belefér! Nem 2-3 óra, mint Dévainál!
Szorítok a lombikhoz, hogy minden rendben legyen és sikerüljön!

Zsu
uzsuzs
 
 


Zsu,
én is örülök,hogy rátaláltál a Bokor dr.-ra,biztosan segíteni fog!Megnyugtató,hogy a klinikán ennyire profi a gárda!

Twist,
nem tesztelek.Pénteken kéne megjönnie,eredetileg úgy gondoltam,péntek reggel,de ha kibírom,nem fogok.Utálom a negatív teszteket,még annál is rosszabb,mint mikor megjön.Azért,ha már késik,persze tesztelek.Nekem soha nem szokott késni.
Néha picit érzem a hasam,de tudom,hogy a stimu miatt van,nem babás tünet.A mellem egyáltalán nem feszül :roll:
Viszont szerdán megyek Murberhez,3 dolgot szeretnék vele megbeszélni:
1.ha nem sikerült a baba,csináljunk mégegy inszemet,mert ha azonnl el is kezdenénk a lombikot,(gondolom long protokoll),pont karácsonyra esne a leszívás+beülti,magyarul ugrik az egész januárig.Akkor már inkább legyen még egy inszem.
2.mit csináljak Urbancsekkel?A lombikhoz őrá van szükség,de ő hallani sem akar rólam az onkológus papírja miatt,pedig megmondta Murber is és az onkológus is,hogy ennél többet nem lehet várni,és ha leírom,hogy az egészet saját felelősségre vállalom,nincs benne számára kockázat.De ő legutóbb elhajtott,hogy semmiképp se vállal.Ha Murber nem hív fel telefonon,most nem ülnék itt tesztre várva.Ő ugyanis vállalta az inszemet,úgy,hogy a beleegyező nyilatkozatra még pluszban ráírtam,hogy tisztában vagyok a mellrákkal kapcsolatos kockázatokkal.
3.megkérdezem,mit gondol a férjem eredményeiről,érdemes-e utánajárni,mi lehet az oka ennek a nagy romlásnak?

Twist,
örülök,hogy rendben beállt a cukrod,ez tényleg komoly dolog,és sajnálom,hogy ilyenekkel kell vesződnöd,megérdemeltél volna egy teljesen problémamentes terhességet!De ügyes vagy,fegyelmezett,és minden rendben lesz! :wink:
Vendég
 

 
 

Most nagyon ráérek,a férjem dolgozik,egyedül vagyok itthon egész nap.
Írjatok!
Vendég
 


Mmzsó, az én párom is dolgozik, szívok itthon.) Tévézgetek.

Nagyon kíváncsi leszek, hogy Murber mit mond neked ezekre a kérdésekre. Nem is tudom, lehet, hogy ajánl másik intézményt? Kíváncsi vagyok, hogy ilyenkor mi van. Tök rendes volt Murber doki, hogy a te beleegyezéseddel bevállalta az inszemit, nagyon szép, együttérző dolog volt tőle, le a kalappal! Tényleg akar segíteni, ez nagyon szimpi!:)
Vendég
 


Tudjátok, ma mit kell csinálnom? 24 órás vizeletgyűjtést nagy befőttes üvegbe. Fúj! És holnap abból kell bevinnem a laborba egy üvegnyit.
És ugye, terheléses vérvétel. Most csak 1 órásat néznek. Reggel szúrás, aztán diétás reggeli és utána megint szúrás 1 órával. A cukormérőmmel is mérnem kell ezekben az időpontokban, hogy nagyjából pontos-e. Mert szerinte sok gond van az Akku Chek-kel, ami nekem van. Szívás, ha másik vetetne velem, merthogy nekem tutira nincs pénzem újabbra, ez is drága volt, bakker.

Aztán csütörtökig megint lazíthatok otthon. CSütörtökön megint terhespatológia és megbeszéljük a leleteket.
Vendég
 


mmzsó igen megkaptam az üzit, írok mindjárt! :D :wink:
Vendég
 


Jó ég,Twist,te aztán tényleg nem unatkozol ezzel a cukor-üggyel!
Remélem,minden leleted jó lesz és akkor már "csak" diétáznod kell,de nem kell folyamatosan vizsgálatokra mászkálnod!
Te sem tudsz semmit Ditkéről,hogy hova tűnt?
Vendég
 


Ditkéről? Nem tudok semmit. Múltkor még azt írta, hogy "nyalogatja a sebeit", lehet, hogy most is ezért nem ír. Hú, remélem, nincs semmi gondja.

Babaimádóval mizu?
Vendég
 


röpcsi
Örülök ha tetszik a kis videó!
twist
Te amikor szúrtad magad nem volt semmi bajod?
A vakcinától nekem sincs,de a beadástól nagyon
szenvedek,És ma még rosszabb volt mint tegnap.
Kb 5-ször szúrtam meg magam(közben egyszer el
is ájultam)Vagyis rosszullettem és le kellett feküdnöm.
Hát nem tudom csak én vagyok ilyen béna,hogy
ennyit szenvedek vele?Plussz nagyon csíp ha beadom.
Van valami tipped az injekcióbadást illetően?
Sportolni lehet a szuri mellett?
krisztike54
 
 


Krisz, nekem mindig nővérke, vagy doki adta be, én ehhez nyúl vagyok. Meg nekem nem volt Decaptyl előtte. Azt a Kaáliban is mondták, hogy meg kellett volna tanulni magamnak beadni. De nekem ilyen nem volt, csak a mensi után kezdtük a stimut, ezekkel a stimus szurikkal. És kértem, hogy nekem adják be. A nővérkék a pocakomba adták és az egyáltalán nem fájt, kevésbé fáj, mint a karba. Nem is hittem volna.
Én ezektől nem voltam rosszul. De a tűt nem jól viselem, rossz érzés, ahogy érzem, hogy bennem van. Úgy adták be nekem, hogy gyorsan, pikk-pakk, nem is éreztem és közben egyfolytában beszélgettünk, elterelték a figyelmemet.)

A Deca csíp, ha beadod, ezt írták a lányok valamelyik fórumon. És picit piros is a helye, jól érzed ezeket. De aszem pár nap alatt megszokod és már nem fogod ezeket érezni. Kitartást drága Kriszta, bírd ki, mindent a babáért.
Vendég
 


Szerintem lehet sportolni a szurik mellett. CSak majd beülti után max. csak séta legyen szerintem, hogy azért hadd tudjon megtapadni az az ikerpár.))) Csak lightosan.
Nekem azt mondta a dokinőm, hogy kell a jó vérkeringés a méhbe beültetés után, hogy meg tudjon tapadni a baba, ezért kellett naponta kötelezően 1 órát sétálni. De a sportot nem kérdeztem, nem nagyon sportoltam én. Meg úgyis fel van puffadva az ember pocakja, olyan terhes mami érzés van a pocidban inszemi és beülti után is.
Vendég
 


Köszönöm twist a segítségedet.Nekem decapectylt kell
adnom sokáig.Akkor neked jó volt ha neked beadták.
Én nagyon nem biroom a tűt.Úgy adom be minden nap
magamnak hogy csak a baba lebeg a szemem előtt.
Nade a rosszullétet nem tudom kivédeni sajna.
Holnap megpróbálom ágyon ülve beadni magamnak.
Remélem hogy pár nap múlva már jobb lesz.
Soha nem gondoltam volna hogy én aki ennyire nem bírja
a tűt magának adja be a szurit.
Nem tudsz véletlenül olyan fórumot ahol a deca-ról írnak,
ill olyanok akik adják a szurit?A tapasztalatok miatt érdekelne.
krisztike54
 
 


Ja, még eszembe jutott, hogy össze kell csípni a bőrödet és akkor csak a csípést érzed és úgy szúrod be, akkor nincs fájdalomérzet, úgy tudom.

SOk ilyen fórum van, pl. az olyanok, ahol babás, vagy babavárós a fórum címe, mert ők már sikeresen túlestek a lombikon.Pl. a Kaális babavárók, vagy babások fórumát tudom ajánlani. Az nagyon pörgős, biztos hamar válaszolnak neked.
Most akkor ugye, a 20. naptól kell szúrnod mensiig? Tehát mondjuk 10 napon át? Vagy még tovább, hogy van ez?
Vendég
 


Úgy kell hogy szombaton kezdtem a szurit.Nov 19-én
kell mennem vissza a klinikára,akkor lesz egy vérvétel
és ultrahang.Akkor kezdjük a stimut állítólag.
Hogy utána mi lesz nem tudom.Urbancsek nem mondott
semmit csak hogy menjek és majd akkor megbeszéljük
a továbbiakat.Most azt nem tudom,hogy nekem közbe
meg kell jönni vagy mi lesz?És ha nem jön meg?
nem tudod véletlenül?
Meg most azon is idegeskedek,hogy jön az influenza
nagyon és félek,hogy ez miatt még a lombikom is
elmaradhat?Nem lehet?Meg nem tudom mit csináljak.
Beoltassam magam vagy nem?Neked mi a véleményed erről?
Te beoltatod magad?
krisztike54
 
 


Csajok!
Ma nagyon jól ment a szuri beadás.Simán be tudtam adni
úgy hogy nem voltam rosszul meg nem is csípett.
Ügyi vagyok :?: :?: :?: :?: :?: :D
Fog ez menni.Remélem.Most a köldökömtől jóval távolabb
adtam be és ülve,nem a köldökhöz közel.
Itt biztos nagyobb volt a háj,és így nem éreztem a zsírtól. :D
Úgy örülök.
Twist
Nagyon eltűntél este.Nem is válaszoltál.Elaludtál?
krisztike54
 
 


Sziasztok!

Twist, beírod a táblába November 7.-ét mesinek.. :!: :?: köszi
Én elvagyok már csak a hegek látszanak de a köldököm még varas...és tökre örülök,hogy nem zavart be a műtét mert 28.-napra jött meg most fogok időpontot kérni Urbancsekhez...a héten megyek hozzá szerintem... :?: :roll: :wink:
Látom jöttek új lányok is a fórumra.... :lol: :lol:
Hú Krisz, ti már itt tartotok de jó :lol: ügyi vagy,a szurikkal.... :lol:
további drukkok mennek+++++++ :lol:
Röpcsi jól vagytok :?:
többieknek is pusz

Kép
Adri
badró1
 
 


Kriszti,
gratula!Ügyi vagy!Látod,milyen hamar belejöttél! :wink: Csak így tovább!

Adri,
örülök,hogy szépen gyógyulsz és a mensid is rendesen jött,hát akkor hajrá előre!
Vendég
 


mmzsó
Köszi igyekszem :wink:

Adri
Örülök,hogy jól vagy és hogy megint jó a géped. :D
Igen mi már itt tartunk.Remélem minden jól alakul majd
és már idén kismami lehetek.De azért nem élem bele
magam,mert ha nem sikerül nem akarok nagyot csalódni.
Hát nagyon nagy lelki dolog nálam ez a szuri beadás.
De majd csak megküzdök vele valahogy.Muszáj lesz.
Az tök jó ha megjött a mensid időre és nem zavart be a műtét.
Meglásd idén még kismami leszel te is.
:wink:
krisztike54
 
 


Sziasztok!
Tegnap igen, bealudtam :oops:
Ma meg most értem haza megint a Péterfy kórházból. Ez nekem kész kirándulás.
Én szeretném beoltatni magam H1N1 ellen, most már kismamáknak is ajánlják és nem szeretném elkapni ezt a kórt. Amúgy meg nagyon sokat járok tömegbe, nem tudok elszeparálódni tőlük. Ma is metró, villamos, Auchan, kórház, posta stb. Köhögés mindenfelől.

Krisz, király vagy, hogy be tudtad adni magadnak, és jól megy. Nagyon-nagyon felnézek rád!:-)
Hát azt úgy tudom, hogy a mensi második-harmadik napján kezdődik a stimus injekció sorozat. Nekem úgy volt. Aszem a második naptól (nagy vérzés közepette) már lőni kellett a stimus szurit.
De jó lenne, ha ismernénk valakit, akinek a SOTE-n volt lombikja!!! Ja, én ismerek egy lányt, csak 2 havont egyszer ír, az a baj, szegény nagyon elfoglalt. Megpróbálom, hogy írok neki e-mailt, hátha válaszol még időben. Oks?

Adri, puszi neked! Nektek inszemi lesz, ugye? Vagy szerinted?
nekem a köldökömet olyan szépen bevarrták a műtét után, hogy most, kismamaként sem fordul ki. Pedig az olyan szép szerintem. De hát az enyém nem fordul ki, ez van. Jól megvarrták:))
Vendég
 


twist
Köszi,hogy megkérdezed nekem.De hogyhogy a mensi
2-odik napjától kell adni a stimus szurit?És ha nekem
nem jön meg,Mert nekem annyira rendszertelen.
Meg én ma telefonáltam a Katiéknak és azt mondták
mindeggy hogy megjön-e vagy sem.Most akkor ezt nem értem.
Szerintem neked másképp volt nem?Neked nem fogamzásgátlót
kellett szedned?Mert nekünk nem kell.
Hát az inkekciót illetően én is felnézek magamra,mert nekem
ez nagyon nagy dolog,ugyanis én nagyon rosszul vagyok
a tűtől.Meg lekileg is nagy dolog ez.Nade alakulok látod.
Muszáj.Én is sokat járok tömegbe,de én nem nem merem
magam beoltatni.De azt hiszem most nekem nem is lehet,
mivel kapom a szurikat.Jól tudom?
krisztike54
 
 


Krisz, sajnos ezekre nem tudok válaszolni. Jó nehezeket kérdezel. Naná, hogy nekem más volt, short stimut kaptam, te longot kapsz és tök más helyre járunk. :wink:
Ez van. Sajna.
http://www.csaladinet.hu/tudastar/meddo ... elesek_ii/

Ezt találtam csak, nem írja, hogy mikor kell megjönnie a mensinek a kezelés alatt. Írtál más fórumokra? Biztosan tudnak segíteni, akik ezeket átélték.
Vendég
 


Krisz, megvan!!! Babaimádó tud mindent, 5 lombik kezelése volt!:))
Na, ő tuti tud segíteni:))) De jó, hogy eszembe jutott!
Vendég
 


Elhúzok tévézgetni, már nem bírok ülni, fáj a pocim. Puszi
Vendég
 


Köszi twist
Akkor megkérdezem babaimadot.Nézegetem a fórumokat
de nem találok semmit.

Puszi
krisztike54
 
 


Krisztike: köszönöm a drukkot! :)
Bátor vagy ám ezekkel a szurikkal! Én sem birom a tűket, még HSG-n a kontrasztanyagos fecskendővel amikor mászkált a doki, levert a víz, rosszul lettem...


Twist: egyre jobban arra hajlok, hogy inszem után maradok otthon. Én alapból 3 műszakos lennék, de a főnökkel márciusban megbeszéltem hogy nem éjszakázom, csak max. hétvégén. Mi 7/24ben vagyunk, minden nap éjjel - nappal. (Informatikus vagyok, nagyvállalati környezetben.) Így már csak havi 1 max 2 éjszakám van. De felborítj a sima 2 műszak is az életemet. :S

Bár nem tudom, 2 éve is pont úgy jött ki, hogy decemberben tanfolyamon voltam, meg szabin és pihenőn (ezek járnak a hétvégi munkavégzésért), mégse jött a baba. Igaz, akkor még tudatlan voltam.. :(


Más: szombaton voltam Aviva tornán. 4en voltunk + az oktató. 10kor kezdődött, mindenki elmondta, miért szeretne tornázni, kinek mi a baja. Persze mind a négyen babáért tornázunk. Az okok is különbözőek voltak, vetélés, candida, stb.Miután ezt átbeszéltük, beszéltünk az étkezésről, mit hogyan kellene enni. Aztán kb 2 óra volt míg begyakoroltuk a mozdulatokat, 3/4 órát bebugyolálva hűltünk egy bögre meleg teával, közben beszélgettünk. A mostani mozgásra azt mondta az oktató, hogy hagyjam abba, mert nem tesz jót. Így marad ez a torna egyenlőre, amíg lehet, hetente 2x. Vannak benne számomra nehezebb elemek, de előbb - utóbb az is jobban fog menni. :)


Egy kis dalocska a babáért:
http://www.youtube.com/watch?v=IWAd6Ip_ ... L&index=62
Vendég
 


Jut eszembe, még egy kérdés foglalkoztat...

Ti beoltattátok magatokat az influenzák ellen?

Ezen filózom tegnap óta...
Vendég
 


Szia luna!
Én is filózom az influenza oltáson.Bár én most nem adathatom
be magamnak,mert szúrom magam,de én talán még mindig
afelé hajlok hogy ne.De mindenki maga dönti el.
Az aviva torna biztos nagyon jó.Kár hogy felénk nincs.
Én is mennék.Biztos meg fogod tanulni.Ügyes leszel. :D
krisztike54
 
 


Krisztike!

Én is a nem állásponton voltam eddig. Most egy kicsit meginogtam... Szüleim beoltatták magukat az általános és a kiemelt (h1n1) ellen is. Anyunak is, Apumnak meg kiemelten ajánlotta az orvos.

A munkahelyi orvos azt mondta nem ajánlja.

Én hülye, meg nem beszéltem erről a nődokimmal. Bár nem hiszem, hogy most kellene inszem előtt. Igaz, addig még jó sok nap van.

Aviva nagyon jó volt. Ha többen összeállnátok, lehet, hogy odamenne hozzátok egy oktató. Ahol én voltam, az az oktató magánlakása volt a 18. kerületben.

Kiadták könyvben is a tornát, de abból elég nehéz tornázni.

Köszi!! Már csak csinálni kell :)
Vendég
 


Luna,
mi sem adatjuk be magunknak,még a nagyszüleim sem.
Vendég
 


luna
Az egyik ismerősömnek is most ajánlotta a dokija a Kaáliban.
Most fog lombikozni,és azt mondta neki hogy még a szurik
előtt adassa be.Ő beadatja,de ezt ténleg mindenki maga
dönti el.Nehéz okosnak lenni.
krisztike54
 
 


Luna, én mindig máshogy csináltam inszemi után. 4 db volt. Az elsőnél otthon voltam egy hetet. Volt, olyan, hogy másnap dolgoztam. Szóval, ahogy éppen kitaláltam. A SOTE-n kérdeztem, hogy maradjak-e otthon, de azt mondták, hogy nem kell, sőt még aznap délután is mehetek vissza dolgozni.
Csak ám enyhén éreztem a hasam utána és fel voltam puffadva az adalékanyagtól, amivel a sperma katonákat fellötték. A fekvés jobban esett ebben az esetben, mint a meló:)
Vendég
 


Twist:itt vagyok. Izgulok értetek és magamért azért, hogy elmúljona ciszta és a következő ciklusban lehessen inszem és persze apa kiskatonái is jók legyenek hozzá.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Luna: a múlt héten beadattam mindkét influenza elleni oltást (régi és új). Apának is beadattuk.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Mmzsó: Apunak az előzményei miatt (rák) erősen ajánlott volt. Anyu is betegeskedik mostanság, így neki is ajánlotta a doki. Apu eddig minden évben megkapta, nem is kapott el semmit. Anyu nem, ő benyalta az influenzát tavaly. Én eddig sosem kértem oltást, de nem is lettem beteg. (MOST GYORSAN LEKOPOGOM!!!:) ) De ez a sok a média baromság, meg ukrajna, és társai...

Még mindig a nem felé hajlok jobban. Kollégák közül - nálunk is volt lehetőség ingyé megkapni - senki se kérte.

Krisztike: nagyon nehéz ebben okosnak lenni.. :S

Twist! Azt elhiszem!
A HSG után lepődtem meg.. Maga a vizsgálat nem volt vészes, sőt, még utána se. Aztán eltelt 2 óra, begörcsöltem és majdnem elájultam. Aztán még 2 napig feszített a hasam, nem esett jól az ülés, meg igazán semmi. Én kis naív azt hittem, hogy majd du megyek utána melózni. Bár szóltam a főnökömnek, hogy lehet hogy nem megyek. Aztán át is kavartam a beosztásomat.

Nagyon jó az a baba ringató!! :)

Babaimádó: jól vagytok mindketten?
Drukkolok, hogy legyen inszem!

Más: tegnap megvettem a Hello Babyt. Volt benne egy történet egy testvérpárról. Lényeg: az idősebb lánynak nem fejlődtek ki a petevezetékei, így term. úton nem lehetett terhes. A huga makk egészséges volt, 2 gyerek anyukája. Így a hugica adott petesejtet a nővérének. Leírták, hogy ment a leszívás, stb. - stb. Aztán beindult a kattogás a fejembe. Ha ne adj' Isten ekkora gáz lenne, hogy nem indula be a stimulációra a petefészkek, akkor milyen lehetőségeink lennének. Este Férjemnek előadtam a témát, és számba vettük. Nos arra jutottunk, hogy nekünk nincs olyan rokonunk, aki megfelelne a kritériumoknak, miszerint hozzátartozó nő, 35év alatt és már szült. De ezt el is hessegettem, mert muszáj működnöm! :)

Férjem 23-ra kapott időpontot az andrológiára. Előtt 5 nap megvonás van. Remélem jó eredménye lesz. Aztán megbeszéltük, hogy inszemkor itthon maradok, jót fog tenni, hogy nem a munkahelyi környezetben leszek, nem lesz stressz sem, csak pihi, meg séta. :)

Röpcsikém hol vagy? Hogy vagy? Lakás??
Vendég
 


Halihó, itt vagyok, csak tegnap óta nem vagyok valami jól! :oops:
Vendég
 


babimado
Drukkolok neked nagyon!!!!!!!
Luna
Hsg után nekem is ugyanezek a tüneteim voltak,csak
nekem estére jött ki.Semmi bajom nem volt utána,sőt
még mondtam is páromnak,á ez semmi nem volt.
Este meg azt hittem vissza kell vinni az ügyeletre.
Egy pár napig feszített is a hasam.De mostmár jól vagyok.

Csajok én már nagyon profi vagyok szuri beadásba.
Ma is ügyi voltam. :D Egész jól ment.
krisztike54
 
 


szia röpcsi
Mi van veled?Mi történt,hogy nem vagy valami jól.
krisztike54
 
 


Képzeljétek páromnak meg beállt a dereka.Most viszem
őt a dokihoz.Szegénykém meg sem tud mozdulni,úgy
fürdettem őt stb...
Na majd jövök doki után jelentkezem.

Puszi
krisztike54
 
 


Röpcsike mi a baj?

Krisztike! Jó, hogy túl vagyunk rajta!
Este meséltem a Férjemnek, hogy milyen ügyes vagy, pedig Neked is tűfóbiád van és mégis olyan ügyesen szúrod magad.
Én nem bírnám, és tuti hogy eljárnék az ügyeletre, mert a Férjemet se akarnám kínozni. Erre mondta, á, ő nem vállalja, mert nem akar nekem fájdalmat okozni. Magán még csak - csak elkísérletezne, de rajtam nem. :)
Vendég
 


Krisztike!
Jobbulást a párodnak!!
Vendég
 


Kriszti,
ez durva,szegény!Jobbulást neki!
Te pedig szuper ügyes vagy!

Röpcsi,
mi a gond?Csak nem vagy beteg?Vigyázz magadra!(és majd írj,ha jobban leszel!)1 hét múlva kezdesz szúrni,ugye?
Vendég
 


Tegnap reggel még jól voltam, aztán délelőttre olyan sok savam lett, hogy időnként annyira elkapott a hányinger, hogy örültem, hogy hazaértem a városból. Egész nap nagyon nyomott voltam, nem voltam valami jól. Ma már jobban vagyok, de a hasam még nem az igazi. :oops: Lehet, hogy tegnap amikor a hivatalban voltam, olyan sokan voltunk, hogy esetleg valami kis gonosz bacika megakart környékezni, de aztán szerencsére ahogy érzem nem sikerült neki, mert már jobban érzem magamat :!: :)

Gratulálok, nagyon ügyes vagy, hogy egyedül adod be a Képmagadnak :!: :D :wink:

Jaj, jövő héten ilyenkor már elvileg végezni fogunk a prof.-nál és nagyon, nagyon remélhetőleg ekkor már a gyógyszertárban váltjuk ki a gyógyszeremet! :D
Vendég
 


Röpcsike vigyázz magadra nagyon!!
Jó lenne, ha nem kapnál be semmi bacit, meg vírust, meg ilyeneket!

Drukkolok nagyon!! :)
Vendég
 


Szegény Röpcsike,
ne hagyd magad leteríteni!Mi ilyenkor,mikor érezzük,hogy gáz lehet,szoktunk naponta 1 1000 mg-os C-vitamin pezsgőtablettát inni.Próbáld ki!
Vendég
 


luna
Kérdezni akartam valamit, de elfelejtettem! :oops: Na, mehetek kavintot felíratni! :lol: :lol: :lol:

mmzsó
Küldtem egy Kép
Vendég
 


Köszi,Röpcsi,várom a folytatást! :wink:
Vendég
 


Röpcsi kérdezz! :)

Olyan nagy a szürkeség, mindjárt bealszok :S
Vendég
 


Röpcsike, lehet, hogy gyomorrontásos bacit kaptál el? Hasmenés nincs? Vigyázz magadra! Jövő héten csúcsformában kell lenned.

Csajok, én beadattam a védőoltást, nekem ajánlotta a dokim és nálunk, a faluban a kismamák is majdnem mind beadatták. Én nagyon sokat járok közösségbe, nem tudok elszeparálódni az emberektől. Ráadásul mindent azonnal elkapok, szinte magamba szívom a fertőzéseket. Most már kismamáknak is ajánlják. Semmi bajom nem lett az oltástól. De ha bármi van, majd szólok nektek. Ez mindenkinek tényleg a saját döntése, mi családilag így döntöttünk. Nálunk mindenki beadatta. Én a másikat nem kértem, csak a H1N1-et. Szerintem a másikon túlestem októberben, amikor 2 hétig "haldokoltam". Nekem így most biztonságosabb. :wink:

Krisz, jaj sajnálom szegény párodat! Biztosan kap szurit a derekába. Egyszerűen szuper vagy, hogy be tudod adni a szurit!!!! Soha többé nem lesz gondod a szurikkal:)

Baba, légyszi válaszolj Krisztikének, hogy Deca után meg kell-e jönnie a mensinek vagy sem. Mert azt mondták neki a klinikán, hogy nem fontos, hogy megjöjjön. Mikor kezdik a stimukat (long protokollnál)?
Baba, azért most gyúrjatok rá, látom 12. napon vagy. Sosem lehet tudni:)))) Hátha most lesz telitalálat.) Gratula, hogy mindkét oltást beadattátok. Én is minden évben be szoktam, és jól is jött.

Luna, reméljük, hogy nálatok ilyesmire (petesejt adományozásra) nem lesz szükség. Figyusz, nagyon reménytelen eset voltam én magam, és mégis tudtak segíteni. Petevezeték elzáródás, endometriózis, magas prolaktin szint, inzulin rezisztencia (enyhe PCOs), nagyon régóta nem sikerült a baba 14 évig nem. És mégis sikerült, mert a dokik és a módszerek zseniálisak:))
Vendég
 


Sziasztok!

Holnap 10-re megyek Urbancsekhez.... :lol:
Hát Twist nem tudom még mi lesz nekünk majd holnap fogja megmondani .... :roll: :?: :wink:
Röpcsi,ne legyél beteg.... :!: :!: :cry: :cry:
Kriszti,Jobbulást a párodnak.. :wink:
luna, nekem meg a fejem fáj ettől az időtől :cry: :cry:
mi van Ditkével :?: :roll:

Kép
Adri
badró1
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?