Új privát üzeneted érkezett!

Szia,Kriszti,én vagyok :wink:

Remek,hogy kezdhettek és az is,hogy végül került Decapeptyl.Azért ez rémes,nem elég,hogy rohadt drágák ezek a gyógyszerek,még nincs is,és ha nincs határidőre,ugrik az egész hónap! :evil:
Az Andrea szerintem is nagyon aranyos,csak úgy,mint Kati.
Hát ez az Urbancsek nem egy kedves ember.Miből tartott volna 2 mondatban elmondania az eredményeteket?Ha akarod,írd le,hogy mi mennyi és együtt kisillabizáljuk!
Azért haragszom rá ezért,mert tudnia kéne,hogy amikor egy nő ilyen célból mászkál a klinikára,enyhén szólva terhelt lelkiállapotban van és inkább picit kedvesebbnek kéne lenni vele.Ehhez Murber jobban ért.Ja,és ha engem nem hív fel Murber telefonon,akkor el se indult volna a kezelésem.Úgyhogy nagyon hálás vagyok neki!
Tényleg úgy gondolod,Kriszti,hogy a pénzen múlik,mennyit vársz??? :roll: Szerintetek is,Csajok?Mert ez igen szomorú lenne!Én annyira naiv vagyok,arra gondoltam,nem adok pénzt a dokinak,mert az olyan megalázó neki is,nekem is,inkább egy lemezt,amin játszom.Hülyeség?

Mi az,hogy sztriptízelt a doki?Előtted öltözött át?Nahát!
Lényeg,hogy beindult a buli és Karácsonyra zebrás tesztet hozzon Neked a Jézuska!Te írtad,Kriszti,hogy dec.21-én születtél?Én 22-én :wink:
Vendég
 


Szia Kriszti! :D
Most olvasom a jó hírt, hogy elkezdhetitek a programot :!: :D 8) De jóóó, szívből GRATULÁLOK :!: :!: :!: Kép Kép Kép
Sajnálom, hogy sokat kellett várnotok, a prof. nem magyarázta el a spermaleletet és hogy a + köröket kellett a gyógyszer miatt tenned :!: :( :? De mindezt leszámítva, fantasztikus és nagyon, nagyon jóóó, hogy elkezdtétek a programot :!: :!: :!: :D :wink:
Örülök, hogy találkoztál egy, két kezelésedbeli csajjal :D , valamint, hogy jól megmutatta neked a másik asszisztens a szuri beadást! :D :wink: Jajjj, én is, mi is már teljesen lázban égünk, hogy kezdhessünk :!: :!: :!: :D
NAGYON DRUKKOLOK, HOGY MÁR AZ ELSŐ KEZELÉSETEK SIKERES LEGYEN :!: :!: :!: Kép
Vendég
 


Kriszti a szuri beadást, tudom így nehéz, de elmondanád, hogy hogyan magyarázta, mondta el az Andi?
Vendég
 

 
 

Szia mmzsó!
Majd leírom valamelyik nap a sperma eredményeket,csak
már annyira fáradt vagyok.Leteszem magam mára.
Ténleg a pénzen múlik.Mondták ott többen is.De én sem
fogok neki pénzt adni.Nagyon nincs is miből.
Igen sztriptízelt a doki.Ott vetkőzött előttem.Mondta az
altatóorvos hogy ne forduljak meg mert a kollégája
vetkőzik és nincs rajta semmi.Gondolhatod hogy meglepődtem.
Meg sem tudtam mozdulni.
Igen én születtem dec 21-én.Te 22:Tök jó!
Hát remélem szülinapi ajándék a baba lesz :D
krisztike54
 
 


röpcsi
aranyos vagy hogy gondoltál rám.Nagyon-nagyon szorítok
neked is hogy kezdhessetek :!: :!: :!: :!: :D
Annyit mondott az Andi hogy a köldökhez közel
kell beadni az injekciót meg kell fogni a bőrt és ennyi.
De ezt így nagyon nem tudom elmondani csak mutatni.
De meg fogja neked is mutatni tuti!Nagyon aranyos segít.
Ténleg nagyon örülök hogy már végre kezdhetjük.
Szombaton kezdhetem a szurit.Jaj már alig várom.
De azért félek is.
krisztike54
 
 


Krisztike: párodnak csak a clostyt adták?
Most olvastam, hogy álltok! De jó!! Sikerül a gyógyszert is elintézni. Lesz 2 csíkod hamar, én (is) drukkolok Nektek!! :)


Twist: köszönöm szépen!! :) Bekukkantok az első inszemesekhez is..
Regisztrált olvasód lettem a blogodon!! :) Nagyon szépek a ruhácskák, az ágy, a kispárna. Egyszerűen minden!!
Nagyon szép pocid van!! :)

Mmzsó. köszönöm szépen! Mikor tesztelsz az inszem után?

Röpcsi: köszönöm! :) Lakás ügy hogy áll?
Örülök, hogy nov.17-én kezdhettek! Már nem is kell olyan sokat aludnotok addig :)
Minden rendben lesz és remélem, hogy rögtön jön a Babszi :)

Tegnap voltam az UH-n. Mákom volt, 17.20ra volt időpontom, de odaértam 17.10 körül. Elvileg lett volna előttem egy 17es, de nem jött, úgyhogy minden várakozás nélkül már mehettem is be. Ez elég ritka eset, a legalább 20 perces csúszás a jellemző, de volt már, hogy 20.30ra volt időpontom és 22.15kor jutottam be. HSG-n ugye úgy beszéltük meg, hogy köv. ciklus 14. napján menjek és akkor megnézi hogy mekkorák és mennyi tüszőm van. Bementem, kérdezte, mi a helyzet amióta nem találkoztunk. Mondtam neki, hogy késett 6 napot. Jujj dejó - mondta Ő,akkor valsz volt baba. aztán mondtam neki hogy teszteltem és mikor, mondta előbb kellett volna. Most már mind1. Rátértünk a lényegre. UH, nézelődik, kérdezi, ez a 14. nap??? Igen. Jobb oldal üres... bal oldal, mintha lenne árnyék - közben képet élesít a monitoron, de nem, itt sincs semmi. Se jobb oldalon, se bal oldalon. Ő ült a széken, én a vizsgálón teljes megdöbbenésben. Erre nem számítottunk. Én annyira igen, hogy azt mondja hogy picik. De erre nem. Aztán mondta, hogy sajnos nagyon úgy tűnik, hogy stimuláció nélkül nem működök. Felírt 2 doboz clostyt 3x1 tablettát 5 napig a 3. naptól, UH, ha lesz tüsző, akkor megkapom a choragont, meg valami szteroidról is beszélt, ha minden oké, akkor meg is csinálja az inszemet. Mondta hogy ha az inszemek sikertelenek, akkor meddőségi centrum. Férjemnek hétfőn kell kérni időpontot andrológiára. Azt számoltuk, hogy kb inszemre fog elfogyni a 3. havi Fer14. Egyenlőre még nem akarok Meddőségit nézegetni, majd ha tényleg kell, akkor, illetve megkérdem majd hogy Ő melyiket ajánlja.

Köszönöm, hogy drukkoltál, drukkoltatok!

Kellemes napot!! :)
Vendég
 


Kriszti
Köszi! :D Nagyon reméljük és bízunk benne, hogy a hormoneredményem, ami múltkor nem volt jó, most jó lesz és elkezdhetünk a programot :!: :!: :!: :D
Én is nagyon várom már a gyógyszereket, szurikat, uh vizsgálatot, egyszóval az egész kezelést, de ugyanakkor egy kicsit félek is, ami gondolom fokozatosan alább fog hagyni, ahogy benne leszünk a kezelés sűrűjében! :D
Kriszti a konzikor uh vizsgálat volt?
A szurival kapcsolatban köszi az infót, igen én is így emlékszem, hogy a köldök alatt kb. 2 cm-rel adták be a szurit. Fecskendőt és társait milyet és mennyiért vettél?
Döbbenet azért ez az egész kiskatona leletről való nem tájékoztatás!
:shock: Vajon miért nem mondta el még egyszer? :roll:
Vendég
 


Luna,
inszem után 2 héttel tesztelek,vagyis jövő pénteken.
Hova jársz dokihoz?Drukkolok,hogy sikerüljön inszemmel!
Vendég
 


Mmzsó: drukkolok, hogy + legyen!! Te inszem után otthon maradtál?

Azon gondolkodom, hogy lehet jobb lenne otthon maradni inszem után és pihenni, hogy rendben be tudjon ágyazódni.

Köszönöm a drukkot!! :)

A Medikard rendelőbe járok Kardos doktorhoz.
Vendég
 


Luna,
mindenhol azt olvastam,hogy nem kell otthon maradni inszem után,nincs semmi jelentősége.Ha megtermékenyült a petesejt és jó a méhnyálkahártya (elég vastag),akkor be is tud ágyazódni.Ugyanez van a lombik után,én akkor sem maradok otthon.Persze nem megyek maratoni futásra... :wink:
Vendég
 


Mmzsó,
kaptál valamit inszem utánra?

Rágugliztam inszemre, eddig nem olvastam olyat, hogy otthon kellene maradni.
Vendég
 


Nem kaptam,mert előtte 2x is néztek ösztradiolt és gondolom,jó volt,ilyenkor nem adnak.Itt a SOTE-n legalábbis ez a szokás,mint megtudtam...
Szerintem azért sem jó otthon maradni-hacsak nem valami fizikai munkát végzel-mert ez a 2 hét így is nehezen telik,hogy mindig történik valami.Hát én bele is diliznék,ha 2 hétig otthon kéne ülnöm!Jó érzés,ha elfoglalja magát az ember!
Vendég
 


Helló!

Éppen antikosok voltak itt, mert nemcsak a lakásunkat, de a bútorainkat is áruljuk! :) :lol:

Luna
Köszi, egész jól haladunk a lakáseladással! :)
Múlthéten közvetítő által hozott angol érdeklődőktől kaptunk egy ajánlatot, de nem fogattuk el, mert 2 millióval kevesebbet akartak adni. :evil:
Egyébként tegnap megbíztuk a 10. ingatlanirodát is! :D :lol:

Én az inszemekkor, mert volt egypár, hol pihentem, hol nem, hol erre, hol arra ügyeltem, de nekem sajnos sehogy sem volt jó! :(
A 6 inszem kezelés alatt mindig máshogy voltam.
Vendég
 


A barátnőim közül, akiknek inszemmel sikerült, lett kisbabája, van aki pihent a kezelés után, van aki meg nem.........szóval változó! :roll:
Vendég
 


Mmzsó: az jó. Kérdeztem a dokit, mondta hogy okés lesz a closty megvastagítja a nyálkahártyát nem lesz gond. Remélem.

Nem tudom, majd meglátom még, hogy megyek vagy nem, mert eléggé ki tudnak borítani a napi baromságokkal...

Röpcsi ez jó hír!! :)
Ha átküldöd, kirakom a munkahelyi étkezőkbe hogy áruljátok. :)

Majd most a lombik tuti lesz :)
Vendég
 


Luna, nagyon örülök, hogy ma ilyen sokszor jössz! :D

Óóó, igen a lombikkal szerintem is sikerülni fog :!: :D 8)

A férjemre rá se lehet ismerni, az előző kezelés kezdéseknek is nagyon örült, de most a lombiknak (!!!), teljesen be van indulva, alig várja, hogy már kezdhessünk, olyan kis aranyos! :D

Luna írok ám mindjárt a tegnapi dokinál járásoddal kapcsolatban is! :wink: :wink: :wink:
Vendég
 


Röpcsi köszi!! :)

Nagyon nagyon drukkolok!! :)
Örülök, hogy a Férjed is ilyen jó bírja és ennyire várja már!! :)

Oksi, köszi! :)
Vendég
 


Na, itt vagyok! :D
Vendég
 


:) én is

A lombiknál az anyagi része hogy van?
Mi van államilag támogatva? A szükséges gyógyszerek is?
Vendég
 


Hát nekünk azt mondták, hogy most 50 ezret vigyünk a többit meg majd meglátjuk.
A gyógyszereket meg kell venni, magáért a beavatkozásért fizetni nem kell, az támogatott.
Vendég
 


A tájékoztatóba, belegyező nyilatkozatba amit adnak le van írva, hogy tudomásul vesszük, hogy egy ciklus, egy kezelés ára elérheti a 100 ezer forintot is. Persze ismerek olyan embert akinek 200.000,-Ft volt a kezelése, ez nagyrészt egyéntől függő, mert ha jól reagál valaki a gyógyszerekre, akkor kevesebbet kell kapnia, ha meg rosszul, akkor többet kell kapnia.
Vendég
 


Luna
Örülök, hogy a dokinál gyorsan sorra kerültél, nem kellett sokat várnod, sőt még a kapott időpontnál előbb is bemehettél :!: :D 8) :wink: Itt a klinikán mindig várni kell, nagy szerencse kell ahhoz, hogy 10, 15 v. 30 percnyi várakozás után már be is hívjanak. :oops:

Emlékszem még 2006. áprilisában amikor legelőször mentünk el a klinikára, délután 14:00 órára kaptunk időpontot. A nővérszobánál 5 percen belüli bejelentkezés után, míg az általuk adott több oldalas kérdőív kitöltésével foglalkoztunk és az ambulanciára bejelentkeztünk, a Porf. Kollégája folyamatosan hívta be a betegeket, akkor is amikor mi visszatértünk az osztályra. :D Fél 3, háromnegyed három fele egyszer csak az egyik rendelőből kijött egy doki, akiről, mint később kiderült a mi dokink volt.:D 20 perc múlva kijött a váróba az egyik asszisztensnő és mondta, hogy a doktor urat szüléshez hívták, így aki most nem tudja megvárni, az holnap nyugodtan jöjjön vissza, aki meg megtudja várni, annak sajnos nem tudja megmondani, hogy mennyit kell várnia. :roll: A 20 emberből, ha jól emlékszem 10-en maradtunk csak, akikkel együtt megvártuk a dokit, a többiek elmentek, hazamentek. Jól elbeszélgettünk egymással, volt aki elment kaját v. mást venni, aztán visszajött várni. Délután 16:00-kor elmentek az asszisztensek is, csak mi 10 voltunk, vártunk ott az osztályon. Teltek, múltak a percek, órák majd este 6 óra körül az egyikünk lement megkérdezni a portán, hogy a doki bent van még a szülőszobán v. elment-e már, mert páran az osztályon várunk rá :?: :!: A portás mondta, hogy nem ment el a doki, várjunk csak az osztályon, ha látja majd szólni fog neki, de a biztonság kedvéért most a szülőszobánál szólni fog, hogy várnak rá. Este fél 7 körül megérkezett aztán a doki, látszott rajta, hogy nagyon elfáradt. Mindenki nagy örömmel köszönt neki és ahelyett, hogy letámadtuk volna, hogy minél gyorsabban megvizsgáljon minket és mi is mehessünk a dolgunkra, mindannyian azt kérdeztük, hogy anya és gyermeke jól vannak-e, mire a doki széles mosollyal az arcán, megköszönve a kérdést válaszolta, igen jól vannak :!: :D Persze megkérdeztük azt is, hogy kislány lett-e vagy kisfiú, mondta a doki, hogy kislány lett. A doki ezek után bement a rendelőbe és folyamatosan elkezdett mindenkit behívogatni. Félóra múlva, tehát 7, negyed 8 körül mentünk be, kerültünk sorra a dokinál. :oops: :D
Emlékezetes egy nap volt! Akkor, aznap megismerkedtünk egy csajjal is, akivel aztán folyamatosan tartottuk, tartjuk a kapcsolatot és aki mára már boldog ikrek édesanyja. :D Persze volt olyan is amikor mondhatni idegesítő volt a várakozás :? :evil: , de ugye itt nem egy kenyérre, tévére, lakásra várunk, hogy megszerezzük, a miénk legyen, hogy legyen, hanem egy életre, egy kisemberre és ez minden várakozást megér, nem igaz?! :D
Vendég
 


Sajnálom, hogy nem kaptál jó híreket a dokinál :!: :( Kép Mhmmm………ez nagyon érdekes, hogy egyetlen egy tüsződ sem volt, se jobboldalon, se baloldalon :!: :roll: Ha nagyra v. sokra nem is, de azért picikre és legalább 1 v. 2-re én is mindenképpen számítottam volna :!: :D :roll: Ez tényleg nem jó, hogy a 14. napon semmi sincs :!: :!: :!: :shock: :oops: Kíváncsi vagyok, hogy a 3x1-es closty szedés után milyen eredményed lesz majd! Szerintem nagyon jó eredményednek kell lennie :D , mert nekem pl-ul a 2x1-es adagtól mindig 1, 2, 3 különböző nagyságú és számú tüszőim lettek. Persze ez az egész mindig egyéntől függő, nem lehet összehasonlítani az embereket.
Soha nem felejtem el, egyetlen egyszer (a 4. inszem kezeléskor) evvel a gyógyszeradaggal és a korábbiakhoz hasonló szuri adaggal 7 darab tüszőm lett. :shock: :D A jobb oldaliba 3, a bal oldaliba 4 tüszőm lett. A baloldaliba 1 tüsző „egymaga” látszott, a másik 3 úgy nézett ki, mintha össze lett volna nőve, nagyon szorosan voltak egymás mellett. A doki meg is mondta, fel is hívta rá a figyelmemet, hogy a bal oldaliban (átjárható) esélyesebbek a tüszők, az egy magában lévő is, de főleg azok, amik annyira szorosan egymás mellett vannak :!: :D Mondta, hogy többes terhességre számíthatok :!: :!: :!: :!: :!: :!: :D 8) Mondtam neki, állunk elébe :!: :D :wink: Elvileg a jobb oldaliba (ahol egy kicsi, kettő nagy volt), ami ugye nem átjárható is sikerülhet, sikerülhetett volna, mert volt már rá példa, mint később megtudtam, hogy egy kisrésnyi helyen még is csak utat talált magán az élet. Sajnos a kezelés aztán nem sikerült, nemcsak mi döbbentünk meg nagyon, de még a dokink is. Szinte 1000%-ra vettük, hogy hogyha ikrek nem is, de egy baba a jó eredményeink és sok tüsző mellett biztosan sikerül fog :!: :!: :!: :D A mai napig hihetetlen, hogy egyetlen egyet sem találtunk el. :shock: :(

De visszatérve Rád, nagyon remélem, hogy a closti segíteni fog és sok szép nagy tüszőid lesznek és nemsokára már nem tüszőket, hanem kis petizsákot nézhetsz majd :!: :!: :!: :D :wink:
Akkor végülis ha jól értettem, ha minden rendben lesz az uh vizsgálatkor lesznek tüszők, akkor kapod a repesztőt és aztán meg is csinálja az inszemet :?: :!:
Nem vagyok orvos, de ha meglesz az inszem, akkor szerintem a férjed gyógyszer abbahagyása és az inszem között nem telik el olyan sok idő, hogy az inszemre ne lennének jók a kiskatonák. :D
Az andrológiára mennyi idő múlva kaptok időpontot?
Vendég
 


Röpcsi

Nálunk is általában többet kell várnunk a dokira. Ez most szerencse volt. :) Egyszer én is jártam így, hogy szülni hívták a dokit, emiatt a délelőtti rendelést lemondta. Sajnos elfelejtettem a rendelőbe megadni az új számomat, így odamentem potyára. Ami aztán volt az, mert így legalább megadtam az új számomat. :)

A 3x1 -nél a legalább 1-1 re számítok. Bár már annak is örülnék, ha legalább 1 lenne. Tavaly amikor clostyztunk, akkor az első hónapban 5 napon át napi 1 tablettát kellett szednem. Akkor nem volt látható eredmény, nem reagált rá a szervezetem. A második hónapra felemelte 3x1-re és akkor lett 1-1 tüsző, 1 a bal oldalon - 1 a jobb oldalon. Kaptam is akkor repesztőt, meg együtt is voltunk, de nem történt semmi.

A 7 tüsző az már igen! :) Nem értem én se, hogy nem lett babóca.. ?!

Igen, ha UH-n megfelelőnek ítéli meg a doki, akkor jön a repesztő és az inszemináció. Remélem legalább 1 lesz...

Ezen így eléggé kiakadtam tegnap, hogy nem látott semmit... Dokim is meg volt lepődve.. :S Én is úgy gondoltam, ha nem is lesz minden tökéletes, akkor is legalább egy piciket, vagy pár picike lesz.. de semmi. Még egy hangyalábnyi se. :(

Andrológiaira hétfőn kell kérni a kórházban, majd kiderül mikorra kapunk időpontot. Elvileg legalább fél évig okés lesz ettől a sok vitamintól. Eléggé hiperaktív lett, az alvásigénye nagyon lecsökkent, az étvágya megnőtt, ennek következtében a súlya is. :)

Holnap megyek az Aviva tornára. Állítólag jó.. rendezi az ilyen dolgot is. .. Kipróbálom, elkezdem csinálni, hátha használ.. Majd mesélek milyen volt.

Kezdek afelé hajlani, ha összejönne az inszem, akkor utána itthon maradok pár napot.
Vendég
 


luna81
Páromnak csak clostyt adtak igen.Én is drukkolok neked nagyon.
Azért nem írok mert nem nagyon érek rá.Dolgozom.
De jövőhéttől otthon leszek.Már szóltam is itt bent.
Egész a beültetésig,meg még utána is remélem 3 évig.
Úgy döntöttem nyugodtan leszek otthon,mert itt már
úgyis megszünőben van az egész úgyhogy pihizek.
Holnap kezdem a szurit,Majd írok nektek,hogy milyen volt,
hogy tudtam beadni stb....

Puszi mindenkinek
krisztike54
 
 


Röpcsi: nem lesz annyira egyszerű. Sebész is kell majd hozzá és jó pár órás műtét lesz, de laparral. Kiírta a vizsgálatokat, de van olyan, amit nem tudok itt nálunk megcsináltatni, így fel kell hívnom a dokit, hogy ő tud-e segíteni. Sajna, a belen levő endó miatt kell béltükrözés és mr vizsgálat is. Az mr-t nem tudom elintézni. Lézerrel az összenövéseket is szét fogja szedni. Igazából a bél endót nem muszáj most megműteni, mert az talán nem Bocs, hogy csak most tudok írni, de nagyon kusza volt ez a hét, minden nap későn értem haza és akkor már nem volt erőm írni.
Nagyon szimpi volt a Bokor doki! Sajna, tényleg kell a műtét. Meg tudja csinálni laparoszkóppal, de sajna a beleken is van endó, így befolyásolja a lombikot, de ha már 1szer műtenek, akkor lehet, hogy célszerű lenne. És sajna, megerősítette a doki a gyanúnkat, hogy az endóm nem kiújult, hanem a 2 évvel ezelőtti műtétnél nem is csináltak vele semmit. Ezt sejtettük, de azért bíztam bennem hogy nem volt ilyen szemét az a doki. Hát, mégis!
Attól függ a műtét, hogy mikorra lesznek meg az eredmények. De a műtét után azonnal lombik kell. Ettől félek, hogy mi van akkor, ha ez nem megoldható?!
Egy dolog volt, amit viszont nem értettem, csak kézzel vizsgált meg, nem csinált uh-ot, csak az 1 hónappal ezelőtti uhképet nézte meg, amit a másik doki csinált.
Képzeld, ő Belgiumban is szokott műteni!
12.000 fizettem, de árlista nem volt kint, nem tudom mi mennyibe kerül pontosan.
Most hírtelen ennyi jutott eszembe, de mindenképp írok a 7 hétvégén, hátha eszembe jut még valami.

Puszi mindenkinek

Zsu
uzsuzs
 
 


Zsu, hát itt vagy :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :D :D :D :D :D :D Olyan sokat gondoltam Rád, hogy mi lehet veled, függetlenül Bokor dokinál tett látogatásodtól :!: :D
Nagyon örülök, hogy jelentkeztél :!: :!: :!: :D 8)

Sajnálom a történteket és a héten volt is egy rossz megérzésem, hogy talán azért nem jelentkezel mert nemcsak laparról, hanem más problémáról is szó van :!: :(
Húúú, a beleken is van endó :( , basszus :!: :evil:
Először akkor el kell menned kivizsgálásokra, a kivizsgálások után béltükrözésre (ezt is Bokor csinálja?), aztán mr vizsgálatra (ez mi is?), végül laparra és utána egyből lombikra?
A laparnál tudom a Csajoktól, hogy vérkép, vércsoport meghatározás, vizelet, röntgen, EKG, altathatósági vizsgálat kell, de akkor nálad ehhez még hozzájön a tükrözés és az mr is, ugye?
Hát ez egyszerűen felháborító, hogy 2 évvel ezelőtt semmit sem csináltak az endóddal :!: :!: :!: Kép Kép Kép Hogy lehet valaki ilyen rohadt szemét :!: :?: :!: :?: :!: :?: :!: :evil: :evil: :evil: És mit mondott az a dokid, aki nem nyúlt hozzá, hogy így, hogy ott van az endo, nincs semmi baj, nem kell vele foglalkozni :?: :?: :?:

Örülök, hogy Bokor doki szimpatikus volt :!: :D A rendelő milyen:?: A vizsgálattal kapcsolatban a konzi + kézi vizsgálat volt 12 ezer?
Ha jól emlékszem, Twist írta, hogy az endót kézzel is megtudja állapítani a doki. :roll: Ugye Twist? Akkor végülis tapintással érezte a beleknél az endokat! :roll:
Vendég
 


Zsu,
Egy másik fórumon véletlenszerűen én is olvastam már arról, hogy Belgiumba is szokott műteni és a napokban meg is találtam annak a fórumos emberkének az evvel kapcsolatos hozzászólását is. Nézd csak! :D

"a Baross utcai Klinikán van egy endometriózis-specialista, Dr Bokor Attila, aki nem magyar viszonyok között tanulta a laporoszkópiás műtést, hanem Amerikában Németországban, Ausztriában és Belgiumban, ahol évtizedekkel előttünk járnak gyógyításban. Tudom ajánlani őt, ismerősömön segített, és a hozzáértők is dicsérik. Ja, és a Klinikán most alakítanak ki- leginkább Dr Bokor közbenjárására- egy laporoszkópos csoportot és a legmodernebb műszerekkel szerelkeznek fel épp, vagyis remélhetőleg sok endometriózisosnak fognak tudni segíteni gyógyulni.
Bocs a reklám-ízű szövegért, de félig bennfentesként írok, és csupa jóindulattal, mert tudom, nem minden doki ért a laporoszkópiához és az endometriózishoz, aki mondja."
Vendég
 


Sziasztok!

MR vizsgálat: mágneses rezonancia vizsgálat.

Ha google beírjátok, biztos kidobja hol csinálnak ilyent. Nekem anno Üllői uton volt. Nagyon hosszu az előjegyezés általában.

Min 40 perces vizsgálat hasonló a ct-hez nekem nem kellett kontraszt anyag szerencsére.

Félni nem kell, de minden vizsgálatnak van kockázata az igaz

Jó babásodást kispatak
Vendég
 


Sziasztok csajok!
Na megtörtént az első szuribeadás. :D
Hát érdekes volt.Beadtam és egyből utána rosszul is
lettem.Nem birom a tűt.Ennyi.Páromnak mondtam
legyen velem,mert a fürdőbe adtam be.Beadtam és egyből
éreztem,hogy jön rám a rosszullét.Jó hogy a fürdő a szobánk
mellett van.Ágyhoz szaladtam és lefeküdtem.Pár perc múlva
már jobban lettem.Én nagyon félek a tűtől,de azért remélem
holnap már ügyesebb leszek.Ahova beadtam olyan piros.
Az elmúlik szerintetek?
Röpcsi
Nemsokára te is szúrod magad :D :D :D :D :D
Gondolok rád sokat.Drukkolok neked nagyon!!!!!!!!
Egy jótanács ne 50 000 ft-ot vigyél magaddal,mert nekem is
az volt ráírva a receptre hogy 44 000 és 53 000 ft volt a decapectyl
injekció.Vigyél többet.Ja és a többi receptet még ki sem váltottam.
Lakáseladással hogy álltok?
twist
Jól vagytok?
krisztike54
 
 


Most hogy kapom a szurit lehet fájdalomcsillapítót szedni?
Mert nagyon fáj a fejem.Meg sportolni lehet szerintetek?
Mert én heti 3-szor járok eddzeni és hiányozna.
A petesejtleszívás után már nem megyek,De addig lehet nem?
krisztike54
 
 


Kriszti,
köszi a választ!Én gyalog kb.10 percre lakom a klinikától,ez nagyon kényelmes!
Szerintem nyugodtan vegyél be fejfájáscsillapítót!És szép fokozatosan sportolj kevesebbet,most még lehet,de beülti után tényleg ne tedd!Sétálni szabad!
Én még sosem szúrtam meg magam,gratulálok,hogy te már ezt is tudod!És biztosan meg fogod szokni és a következőnél talán már nem is leszel rosszul!
Vendég
 


Sziasztok!Gyönyörűen bövül a csapat,úgy örülök az újaknak meg persze a régi társalkodókhoz :D
Nagy nagy izgalmak kinek inszem kinek lombik kezdődik,zajlik.
Engem most egy picit elvontak a lejáró szocpolos dolgaim,szinte mindennap a bankban voltunk megy a harc a türelmi időért :twisted:
Most a központba kellett kérelmet benyújtanunk.Kimerült vagyok meg náthás is,rengeteg a munkám és úgy érzem néha mázsás súlyokat cipelek.Gondolhatjátok mennyire vagyok fáradt amikor a peteérésem napján (Hogy tüsszőrepedés is volt-e az majd kiderül)elaludtam este :roll:
Ilyen sem történt még velem soha de hát ez van :roll:
"Arra "mindig volt este erőm,most cserbenhagyott.
Próbálom rehabilitálni magamat de mig ez a banki ügyem le nem zárul vagy igy vagy úgy ,addig érzem fáradok.
Más!Én inszem után nem pihentem csak egy két órát,másnap mentem dolgozni.
De ha lesz lombikom 2-3 napot otthon leszek ,a fönököm is mondta nem engedi hogy dolgozzak.Nagyon aranyos a fönököm,Ő is túl van a feleségével 5 lombikon tudja miken megyek keresztül. Majd még irok,megyek teregetni mert épp mosok!

KépKép KépKép
kamilla*
 
 


mmzsó
Neked akkor nagyon jó ha ilyen közel laksz.Persze
beülti után már nem fogok sportolni,de gondoltam
addig igen.Úgy puffadok ma.Biztos az injekciótól.
Hát remélem én is hogy meg fogom szokni.
Kamilla
Sajnálom hogy ennyi problémád van most,hogy még
az is kimaradt.
Én úgy döntöttem most mivel eléggé rosszak már itt
a körülmények a munkahelyemen,hogy nem jövök
dolgozni,mert csak idegeskedek.Így legalább otthon
leszek nyugodtan és rá tudok készülni a beültire lelkileg
mindenhogy.Én most erre vágyom.És ráadásul higanyos
környezetben is dolgozom és az nagyon nem jó annak
aki babásodni akar.Meg egyébként is elküldenek nemsokára
úgyhogy vesztenivalóm nincs.Persze ha olyan munkahelyem
lenne,hogy iroda nyugodt környezet stb..akkor én is
dolgoznék,de mivel ez nem így van én otthon fogok pihizni.
krisztike54
 
 


http://www.dailybest.hu/pixar-partly-cloudy/
Ezt nézzétek meg csajok!!!!!
krisztike54
 
 


Sziasztok:)
Margó vagyok és most járok itt elösször.Szeretnék segítséget kérni Tőletek,tudtok valami infot Dr.Siklósi Györgyről?Én most szeretném megkeresni,de nem tudok róla semmit.Előre is köszönöm
mgo
 
 


Szia,Margó!
Én annyit tudok,hogy Siklósi a II.sz.Női klinikán dolgozik.
Mi az I.sz-ra járunk,úgyhogy én nem ismerem személyesen.
Vendég
 


Lányok a lombik protokollokon gondolkodtam meg persze egy kis tudományt is olvasgattam :wink: és rájöttem az hogy rövid vagy hosszú protokoll szükséges-e a páciensnél azt az is befolyásolja hogy a ciklus 3. napján elvégzett hormonvizsgálatoknak mi az eredménye.
Általában FSH és ösztradiolt vizsgálnak ilyenkor,akinek magasabb a normál fellett az azt jelenti hogy hosszú protokoll szükségeltetik a nagyobb gátlás elérése érdekében,hogy majd utánna a hirtelen nagyerejű stimuláció nagyobb eredményeket hozzon.
Akinek pedig normál vagy normál alatti az eredmény annak elegendő a rövid protokoll hiszen nincs szükség olyan nagyerejű hosszú ideig tartó gátlásra a stimulációt megelözően.
Na mit szóltok?
Mindig okosodik az ember :wink:

KépKép KépKép
kamilla*
 
 


Kamilla,
én is olvasgattam már erről,de nem vagyok benne biztos,hogy ez egyértelműen így van.Azt hiszem,általában a hosszút szeretik.Úgy tudom,nem a stimuláció mértéke változik attól,hogy melyik protokollt csinálják,hanem a hosszúnál végzett gátlás miatt sokkal ellenőrizhetőbb a stimuláció,jobban tudják szabályozni,nem a szervezet megy a saját feje után.
Én úgy készülök,hogy a hosszú lesz,legfeljebb meglepődöm :wink:

Hú,már csak 5 nap a tesztelésig,izgulok is,meg tudom,nagyon rossz lesz,ha megtudom,hogy nem sikerült.
Vendég
 


Mmzsó!Természetesen én nem úgy gondoltam hogy csak ez dönti el mint ahogy irtam is,de ez is szerepet játszik melyik protokoll mellett dönt az orvos,azon kivűl még a ciklus rendszeressége is,meg sok egyéb.
Az pedig tény hogy ha magas az FSH igen is a hosszú protokoll hoz nagyobb eredményt a tüsszőket tekintve.
Nem a neten olvastam hanem tudományos szakkönyvből.
De ezen nem veszünk össze a lényeg hogy bebabásodjunk :wink:
Puszillak!
Ja!és irigyellek hogy 10 percre laksz a klinikától :lol:

KépKép KépKép
kamilla*
 
 


Sziasztok!

De hiányoztatok.... :cry: :roll: :oops:
na de végre most lett kész a gépem.....
mindenkit puszilok olvasok és majd írok.... :lol:

Kép
Adri
badró1
 
 


Szia BADRÓ!Hurrá újra köztünk :lol:

KépKép KépKép
kamilla*
 
 


Badró,
de jó,végre,már épp akartam kérdezni,hol vagy! :wink:
Ditke hiányzik még a csapatból,vajon hova tűnt,tudja valaki?

Twist,te is minden nap be szoktál jelentkezni,netán valami programotok van?Tegnap olvasgattam a blogodat,szép nagy pocid van már! :wink:

Kamilla,
na akkor nekem tuti hosszú lesz mert sajnos magas az FSH-m,10 körül van.A prof szerint kemoterápia miatt.
Vendég
 


Sziasztok!

Délután jövök majd én is írni, csak most elmegyünk kajcsihoz valót venni! :D :wink:
Vendég
 


mmzsó
Adriról írtam, hogy rossz a gépe, azért nem tudott jönni! :(

Adri most a hétvégén akartam Neked írni, hogy kivel mi történt a héten! :D Örülök, hogy itt vagy közöttünk :!: :!: :!: :D

Na nemsokára jövök és írok mindenkinek!

Twsit, szerintem pihen! :D :wink:
Vendég
 


Kriszti
ÓRIÁSI A VIDEÓ :!: :!: :!: :D :lol:
Vendég
 


Röpcsi,igazad van,már emlékszem,bocsi :oops:
Vendég
 


Írtam privit,megkaptad?
Vendég
 


Sziasztok Csajok!
Úúúú, ezer éve nem jártam itt, de drukkolok nektek és szeretettel gondolok rátok:)
Nagyon sokat járok dokihoz a cukrom miatt, de megkockáztatom, hogy kijelentsem, a diétával pár hét alatt mintha beállt volna.... A doki majd megmondja. Holnap megint terheléses cukor vérvételem lesz, de most csak reggelizős.
Csütörtökön vissza az eredmények megbeszélése miatt.
Közben volt kalandom is, félrehallotta a doki, hogy 30 hetes vagyok, és 37 hetesnek hallott és úgy írta a beutalóimat, CTG-re is küldött. Most már így utólag vicces:) Megbeszéltük, elnézést kért, minden okés.
A cukorral vigyázzatok majd csajok (aki hajlamos rá), mert időben észre kell venni. Ha nem veszik észre, akkor túl nagyra növeszti a babát, árt a méhlepénynek és a baba inzulint kezdhet el termelni, hogy segítsen a mamának, stb. Ilyeneket hallottam. Amióta ezeket hallottam, pánikszerűen diétázom, határidőben eszem és előírt ételeket, lemért mennyiségben. Először majd' éhen haltam, olyan kicsik az adagok, de meg lehet szokni, rááll az ember és egy idő után a cukra is beáll és minden okés, csak tartani kell:)
Vendég
 


Krisz, gratula, hogy kezdhettek! De jó, nemsokára kismami leszel! A lombik nagyon tuti dolog!:))))) Tök jó, hogy otthon maradsz és kimaradsz a munkahelyi stresszből, nekem is ez jött be annak idején.)

Mmzsó, csütörtökön tesztelsz? Nagyon drukkolok! És miket érzel, vannak furcsa jelek? Mellfeszülés, görcsök? :wink:

Zsu, felháborító, hogy 2 éve nem műtötték meg az endókat, ha már úgyis műtéten voltál! :( Sebaj, majd most Bokor doki.

Röpcsi, ti mikor kezdtek?
Adri veled mi újság?
Vendég
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?