Új privát üzeneted érkezett!

Jó reggelt!

Brizo: NAGY-NAGY drukkok a mai punkcióhoz, s a délutáni randihoz! +++++++++++++ :D
Tücsi: örülök, hogy visszajöttél, az anyagiakat nagyon sajnálom :(
Bébike: ma is teszteltél? De jó lenne, ha erősödne a csíkocska!! Drukkolok nagyon!
Zsófi: köszönöm, puszi sz Ikreknek s neked is :D
Puszi: drukk a mai uhuhoz, remélem jó híreket kapsz :wink:

Tegnap reggel örömódákat zengtem, hogy mennyire jól érzem magam, na kár volt, délutánra megint úgy néztem ki, mint aki egy felfújt lufit hord a pocakjában - nem beszélve az érzés is ugyanaz volt.. Biztos kicsit túllendültem tegnap a határaimon, mert egész délelőtt le sem raktam a hátsómat.. De ma reggel (lekopogom) ismét semmi bajom, fél10 - 10 fele indulunk a gyerekekért :lol:

Szép napot mindenkinek!

Kép
kis-csillag
Tököl
 
 


Hopp.. Egy laptetű :oops: :oops: :oops: :roll: :lol:

Kép
kis-csillag
Tököl
 
 


Szép reggelt!

Bridget, nekem a pajzsmirigyet is min. 1 hónappal lombik után nézeti a dokinéni, azt is befolyásolhatja a sok hormon. De persze mivel te mész vissza, nem tudom, mi a helyes megoldás :oops:

Kis*, szép kis csapat, januárban én nagyon boldog lennék ennyivel.

Zsófi, hogy vagytok? Képek a kicsikről?

Tücsi, jó hogy visszajöttél. Anyagiak itt is :oops:

Bébike, csíkerősítk mennek ++++++++++++

Vkrisz: nektek kell eldönteni, mi a biztos(abb) bevétel és mit szeretnétek csinálni a jövőben. Szerintem a boltos kérdést majd ez döntse el, ne más. Ha már ennyit küzdött a párod az új helyén és kezdenek beérni a dolgok, kár lenne most kiszállni belőle, hogy más arathassa le a babérokat. De ez csak az én véleményem.

H1N1: én beoltatom magam, úgy döntöttem hosszas hezitálás után. Nálam a döntő az volt, hogy az én korosztályom a legveszélyeztetettebb, komoly szövődmények lehetnek. Sima influenzát úgyis akartam, ez meg csak a ráadás lesz. Férjem is oltatja magát, nekik a munkahely fizeti.

Egy kedves szó olyan, akár a tavaszi napsütés.
allegrobarbaro
 
 

 
 

Jó reggelt!

Kis-csillagnak és Brizónak!
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Nyulasz!
Nálatok is rohan az idő, olvastam milyen szép nagyok a gyerkőceid! szopival most hogy álltok?

Alle!
Köszönjük jól, szépen nőnek, fejlődnek a babákok! Mindent produkálnak, amit 2 hónaposan kell, mert ugye nekik korrigálva kell számolni az életkorukat a fejlődés tekintetében. Kaja ügyben viszont nem, így elkezdtük kóstolgatni az almát, Matyinak teccik, Málna köpködi.
Nagyon tetszik az aláírásodban az idézet! :wink:

h1n1 elln mi is oltattunk és a sima influ ellen is, mert a törpéket csak így tudjuk megvédeni. aki nincs oltva nem jöhet. :lol:

na és teszek képet
Málna
Kép

Matyi
Kép

ez meg még október elején készült
Kép

KépKép
zsófikukac
 
 


lexa!!!!
nagyon nagyon örülök nektek!!!!!továbbra is szorítunk!!!!

Kép


Zsófi,
de édesek! És annyira látszik, melyikük a fiú és melyik a kislány ezt nem minden babánál tudom egyértelműen megállapítani :oops:
Nagyon szépen fejlődnek, örülök neki :D

Egy kedves szó olyan, akár a tavaszi napsütés.
allegrobarbaro
 
 


Puszi
Akkor most lemondjam :roll: Mi volt a dokinal? :shock:

Bebike
Hol a mai teszted????????????????? 8)

Brizo
Remelem szep sok petid lett!!!!!!Nem kuldott senkinek sms-t? :roll:

Kis*
Vannak hireid? :roll: De hisz te mar kismami vgy :D Babaragacsok mennek :!:

Alle
Koszi most egy kicsit letortem mert orultem,hogy ez is meglesz de ezek szerint nem :?

Zsofi@
Malna olyan kis lanyos Matyi meg igazi nagy fiu....jooo nagytra nottek :)

Vkrisz
Parodnak befog indulni majd meglatod...batyam azota is lakas manias...azzal fexik azzal kell :lol:

Nyulasz
Segitettel mert megprobaltuk es akar sikerulhetett is volna...ez nem rajtad mult :wink: Elore megmondta adoki is nem lehet tudni :roll: En is orultem sot meg mikor 3peti lett akkor is te jutottal eszembe...de azt ne felejtsuk el eleg nehez petit csiszolni nalam szal itt barmi segit is majd egy csoda lesz :wink:
Uj fotok nincsenek nyuszkokrol 8)

Hoztam a babara varoknak valamit!!!!

Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Kukackám,gyönyörűek vagytok :D azt hittem az utolsó képen,hogy havas a táj :shock: de látom nem :lol:
Szopizunk,délután van plussz tápi,meg este is,ha kell.Gyere majd az ikresbe is,gondolom úgyis rengeteg időd van :lol:

Bridget,ja-ja,hát akár be is jöhetett volna :roll: de majd legközelebb :wink: várandósság,2009.ikreket várunkba tettem képet.

Bébike :?: :?: :?:
Vendég
 


Sziasztok!

Zsófi: tündéri Málna és Matyi, annyira édesek :D Legyetek nagyon-nagyon egészségesek, és gratulálok így megkésve :oops: :roll: :D
Pusziiiiiii

Szerencsére a 11-ből mára mindegyik szépen osztódott, így jelenleg 9-en (3x3-as bandában) mennek a frigóba teleni, s két szépséges 4 sejtest pedig visszakaptam, tapolcai helyi idő szerint 12 óra 33 perckor :lol: :lol:
Hoztam róluk Nektek egy kis képet :roll:
Kép

Kép
kis-csillag
Tököl
 
 


Donooooruuuuuek Kis * :D :D :D :D :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bridget0801 2009.11.06 17:41-kor.

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


7 sejtecském lett, a múltkori 20-hoz képest ez kevésnek tűnik :o
Holnap 10 körül kell telózni hány termékenyült meg.
Val.szeg hétfőn beülti.
Viszont most alig fáj a pocim, jól vagyok :lol:
Nem kenődöm el, hanem biztatom a sejtecskéimet a tökéletes megtermékenyítés sikeréhez.

Kiscsillag te már kismami vagy
:wink:

Bébike mai teszt?

Zskukac, nagyon édik a babócáid :lol:

Köszi mindenkinek a drukkot, kérem továbbra is :arrow:

Kép
brizo
 
 


Brizó,Kis-csillag gratula :D nemsokára pozi tesztek képeit kérjük :wink:
Vendég
 


Nyulasz: jövő péntek előtt nem merek tesztelni..
Bár akkor meg péntek lesz és 13.-a.. :lol: :lol:

Brizo. gratula a 7 petikéhez, s nem az számít mennyi van, hanem hogy milyen minőségűek :wink:
Drukk a randihoz!! IVF lesz vagy ICSI?

Kép
kis-csillag
Tököl
 
 


Brizo, Kis-csillag, +++++++++++++++++++++++++++++

Bébike?+++++++++++++++++++++++++++++++

Kukackám, Málna egy tünemény. Kislányokkal elfogult vagyok. :D

Nem nagyon olvastam vissza. :oops: Puszilok mindenkit!

skrisz72
 
 


köszönöm a dícséreteket! :lol:

Nyulasz!
Nálunk is így van, 2x kapnak pótlást, de még hozzuk a női tejet ebben a hónapban, aztán nekünk is tápi lesz.
Nem hó, hanem szikrázó napsütés volt!

Kis-Csillag!
Nagyon drukkolok, gyönyörű a két kis Babójelölt! Nekem is így volt, szerdán leszívás, pénteken beülti és következő vasárnap reggel lett naggyon halovány a teszt. :wink: DRRUUKKKK, DRUKKKK, DRUUKKKK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Krisz!
Eszter is gyönyörű!

KépKép
zsófikukac
 
 


Sziasztok!



Brizo: nagy-nagy drukkok mennek! És tudod, nem a mennyiség, hanem a minőség a lényeg!!!

Kis*: mennek a drukkok Nektek is!!!!!! :wink: Nagyon szépek a Pindurkáid!

Zsófi: nagyon helyesek!!!!! :P

Bébike: :?: :?: :?:




Rólam: terhes nem vagyok, ciszta sincs (huhhhhhh :oops: ), de akkor meg miért nem jön már meg???? 43. cn. :roll: Progim 15, B. dr. szerint ez alapján 7végén meg kell, hogy jöjjön. :?

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Sziasztok!
Kis*, Brizó, jaj de nagyon izgulok már! Érzem, hogy nektek is sikerül!!!++++++++++++++++++++++++++

Bébike, mai teszt? Nem ér eltűnni ilyen izgalmas napokban!;-)

Puszikám, a fenébe, annyira izgultam hátha... Avandamet lehet, hogy tolt egyébként a cikluson, de ez nem baj, hidd el hogy jó lesz!!!

Kukuckám, Málna szépséges, igazi kislány! :D

Alle, itt is puszi!;-)


Ölelés mindenkinek!! (egésznap alszom vagy stratégia játékot játszom, jó lenne már ha haza jönne Apa mert kezdek bepunnyadni egyedül... :oops: )

KépKép
házitücsi
 
 


Brizo
Inkább 7 jó minőségű mint 20 kevésbé. :D Drukkhegyek a megtermékenyüléshez!!!+++

Kukac
A kiskukackák csuda édik! :D

Kérünk képet a többi babócáról is! :D

Puszi
Legalább ciszta nincs, na majdcsak megjön akkor hamarosan.

Kis*
Nem semmi, még ilyen képetek is van? :D Hatalmas drukkok a megtapadáshoz!!!+++De jó, hogy annyi fagyibaba van, az is megnyugtató azért,nem? :D

Bri
Ma apa úgy látszik nagyon üzletel mert se hívni se írni nem volt ideje nekem egy sms-t vagy mail-t egész nap...remélem sikeres volt a napja. :D

Beszéltem ma a nőgyógyimmal, hogy van -e ma magánredelés.Kérdezi, miért?Amúgy van. Mondom mert olyan rég talákoztunk, a múltkor is csak a folyosón futottunk össze, méhszájvizsgálat is csak a 22. héten volt...Mondja, nehogy úgy érezzem, hogy elhanyagol...az nst rendben volt, mutattam (erre emlékszik) és megbszéltük tegnap, hogy jövő hét nst után majd tali...mondom igen...azt mondja, nehogy azt higyjem, hogy azért nem nézett, hogy jöjjek magánba, különben sem szokta a kismamikat oda hívni, a méhszájat meg nem jó nézegetni folyton, fertőzésveszély stb miatt, régen sokat nézték, az volt a protokoll...de mostmár különben is nyílhat nyugodtan.../Szóval szerintem átlátott rajtam, mivel tegnap beszéltem egy kismamival aki nála szült vagy 2 éve, magánbeteg volt, adott is neki pénzt a vizsgálatoknál is de nem sokat, szülésre meg 15 ezret és hát nem volt teljesen elégedett vele, beszéltem mással is, aki valamivel többet tömött bele, ő 100%ig meg volt elégedve...persze lehet nincs összefüggésben a pénzzel, egyszerűen csak így jött ki.De mondom, akkor én is bepróbálkozom a magánrendeléssel, mert eddig az uh-kon meg egyszer a mélyszájvizsgálaton kapott tőlem borravalót, össz. kb egy 10-et...mondom tegyünk még vmi emlékezeteset szülés előtt...de nem igényli...próbáltam én is a hülyét adni mint aki nem is tudja mire gondol, meg viccelődtünk, beszéltünk pár percet...kérdeztem a szülésznőmről is, hogy megszült-e a lánya, mert ugye attól függ, hogy ő rá fog-e érni majd az én szülésemkor.Holnapra van kiírva, még nem szült.De mondta a doki, hogyha nem lesz itt a szülésznő, majd szól az ügyeletesnek az érdekemben, meg különben is az a lényeg, hogy ő itt leygen , nem?:) Szóvalal végülis pozitív lecsengése volt a dolognak.:)

pusz

Kép
vizkriszisback
 
 


Szép estét!

Vkrisz: nem semmi ez a doki :twisted:
Jó az ha van fagyiembrike, de mi a garancia arra, hogy fel is ébrednek.. Az egyik "kistársam", aki ma volt szintén beültin, neki is ezelőtt 9 fagyija volt és egy sem ébredt fel belőle :(
Mindenesetre tényleg jó érzés, hogy Ők ott vannak, de azokra csak kistesónál legyen szükség :lol: :lol: :lol:

Tücsi: milyen stratégiai játékot játszol? Privibe is jöhet :wink:

Puszi: örülök, hogy nincs ciszta, s ezennel elküldöm neked az én pirimet, hogy ezzel elgördüljön előletek az akadály :D

Zsófi: csak vasárnap reggel? :? Én meg merészen már pénteken tesztelnék :shock: :D De így lehet nálam is a vasárnap marad.. :lol:

Kép
kis-csillag
Tököl
 
 


Tücsi: milyen stratégiai játék????? Jöhet priviben is!


Köszi Lányok! Most lépek bulizni a bnőimmel, reggelig mulatunk!

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Kis*: most nézem, Tücsinek majdnem szóról szóra uazt írtam, mint te! :lol: Pedig esküszöm, nem olvastam el, mit írtál te. :oops:

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Kis-Csillag!
Hát nekem elég későn mutatta, pedig 10-es teszt volt, esthajnalcsillagtól rendeltem. :wink: Akkor volt ET+9. És ET+11-en 123 volt a hcg-m. Szóval valószínű később tapadhattak meg, nem is gondoltuk, hogy ikrek lesznek. :wink:

KépKép
zsófikukac
 
 


Puszi
Kép

Kép
kis-csillag
Tököl
 
 


Hali!

Kis*
Annak az esélye, hogy 9-ből 9 ne ébredjen fel majdnem 0.Ne is foglalkozz vele!

Apa fél 7 körül jött, vacsiztunk, tv.
Csak annyit tudok a napjáról, hogy a reggeli optimizmus ugrott.:S
Az egyik vevőjük úgy néz ki nem kap hitelt, a másik lakására meg az eladók elutasították a vételi ajánlatot és nem is akarnak ártárgyalást. Most párom lement, hogy anyóssal beszéljen hogyan tovább, mik a lehetőségek. Én inkább nem mentem, mert anóys meg van fázva meg nem akarok beleszólni, most döntse el a párom mi lesz...
Bár ez nem ma este fog eldőlni, de hagyom őket kibeszélni a témát, nem hiányzik nekem a stressz. Tény, hogy a boltból jönne tuti 120-150 fix, de heti 60 órával...reggeli korai keléssel..meg az eddigi szarral ami miat pont otthagyta...de a Duna Houseból még 3 hónap alatt pénz nem jött, csak ment.:S

Na megyek fürcsizni...pusszantás

Kép
vizkriszisback
 
 


Csillag, Puszi, most a Medieval total war-ral játszom!;-)

KépKép
házitücsi
 
 


Puszi
Hat sjnalom,hogy nem volt jo hired a dokinal...kuldom pirit hozzad bar nalam sem volt agusztus ota :roll:

Vkrisz
Sajnalom,hogy a reggeli optimizmus ugrott...de lesz ez meg jobb is :wink:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Szép jó reggelt!

Apa tegnap fél 12-kor jött haza anyóséktól a nagy családi kupaktanácsról, még vagy egy órát dumcsiztunk.Nagyon szarul érzi magát mert persze az jött ki az otthoni nagy beszélgetésből, hogy boltozzzon, na meg nagyon csalódott, hogy nem jött be a DH, pedig olyan büszke volt, hogy egy ilyen cégnek a tagja. De akkor ez megint azt jelenti, hogy ő dolgozna heti 60 órát, anyja meg a rendes munkahelye mellett még 30-at. Sajna nem ideális semmilyen szempontból...de ha nincs DH, ill pénz nincs belőle, más munkahely se nagyon van a környéken? Épp ma reggel írtam össze, hogy milyen feltételekkel tudná esetleg szeretni a boltot: bérbe kell venni anyóstól, minden döntés az övé lenne így, a sajátjának érezné, kicsit fel kéne turbózni, saját képére alakítani, mindenképp felvenni vkit heti x órában, hogy legyen neki szabadideje, de elég fizuja is...ilyenek...és akkor jó lehetne ez a munkahely. De azt sem tudjuk hogy lehet eljönni a DH-tól, na majd kedden nagybeszélget a főnökkel...kiderül.Én utána alig tudtam elaludni, éjjel alig aludtam, 3x voltam pisilni is, melegem is volt, fel is keltem 6.30kor, erre nézem a 8 órára várt tanítványom is lemondta a mai órám.:S
Apa még alszik, 9re megy le boltozni, aztán ő lesz ma...majd lenézek vele én is pár órára. (Ezért jó, hogy 2 lépcsőházzal van csak odébb.)

Kellemes hétvégét!!

Kép
vizkriszisback
 
 


Sziasztok!

Kis-csillag babaragacsok mennek :D

Brizó,embrikéknek++++++++++++++++++++

Vkrisz,sajálom,hogy még nem jött be a dh.Nehéz most ingatlant,autót eladni sajnos.Volt idő,mikor mindkettő virágzott.

Puszi,sajnálom,hogy nem kaptál jó hírket a dokinál,szerintem kicsit mindenki bízott egy csodabébiben.Remélem a buli jól sikerült.
Vendég
 


Sziasztok!

Brizo, éljenek a heteskék! Nagyon drukkolok nekik, biztos, hogy erősek lesznek, írj, ha telefonáltál!!++++

Kiscsillag: megtapadás-drukkok a két babócának!! Nagyon örülök, hogy ilyen sokan lettek ! :D

Én hoztam egy képet :D a mai teszt szép erős, és én nagyon nagyon boldog vagyok és annyira bízom, hogy most minden rendben lesz!! :lol: (elég vacak kép, mert telefonnal csináltam,nem találjuk a fényépezőgép zsinórját :oops: :) )


http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachme ... 5.6352.jpg[/img] [/img]

Kép

Kép
bébike4
 
 


[/img]https://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1257580818.9741.jpg[/img]

Kép

Kép
bébike4
 
 


Kép

Kép

Kép
bébike4
 
 


Nem vagyok egy számítógép zseni :oops:

Kép

Kép
bébike4
 
 


Bébike :shock: :D :D :D ez aztán a hír :D ...egy újabb csodabébi :D szerintem semmi kétség :wink: elmész vv-re,vagy majd csak uhura?
Vendég
 


Bébikeee! Ez csodaszép!!! Jaj, nagyon örülök neked!!!! :lol:

Kis*, Brizo, látjátok a mintát? Ilyet kérünk tőletek is!;-)

Szép hétvégét mindenkinek!

KépKép
házitücsi
 
 


Jó reggelt! :lol:




Bébike:

Kép Gratulaaaaa!!!! :D

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Vkrisz
Jo volt az eszmefuttatasod...a DH-nal meg szerintem meg nem kene feladnia...meg amugy is telen rosszabb az uzlet :? Nehogy nekem itt idegessegedben megszulj!!! :shock:

Bebike
Hat itt semmi ketseg...hanyadik dpo-n vgy?Mikor mesz dokihoz?Es a legfontosabb kerdesem hogy sikerult mesld mar el!!!!!Ez a stimu utani honapod?Siman ale natur? :shock: Hatha a kovi ciklus nekem is esetleg sikerulhet :roll: Es persze nagy gratulaaaaa :lol:
Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Brizooo
Hirek???

Kis*
Te gondolom ma pihesz a babocakkal :)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok!

Bocsi, hogy csak ritkán írok, de mindig van elfoglaltságom, de olvaslak benneteket!

Zsófikukac: Gyönyörűséges gyerekek! Gratulálok mégegyszer!

Házitücsi: Hogy vagy? Mikor mész uh-ra?

Bébike: Csodaszép a teszted! Nagyon drukkolok, hogy minden rendben legyen. Ez egyértelműen baba! Látod, a lombik után érdemes próbálkozni, nekem is bejött egy picikét! :lol:

Bridget: Sajnálom, hogy ez történt, de bízom benne, hogy a következő próbálkozásod, majd sikerrel jár!

Kis-csillag: +++++++++

Brizo: Hogy alakult a mai nap? (Annó nekem is 7 sejtem lett, mikor Kitti megmaradt. Nem a mennyiség, hanem a minőség a fontos!)

Természetesen akit név szerint nem említettem, azoknak is mennek a drukkok!

Szép napot mindenkinek!

Kép

Kép
csomee
Budapest X. kerület
 
 


Bébike: :wink: :wink: :wink: :wink: :D :D :D :D
Kép

Tücsi: ez komolynak hangzik :shock: :lol: De ha szereted, biztos jó! Én annak idején a travian-ért voltam oda, most szünetelem a játékokat viszont.

Bridget: pihenek, amennyit bírok, de minden más mint 2 éve, valahogy nem bírok megmaradni a hátsómon, bejártam ma az egész piacot pl. :lol:
Kora este vendégeink lesznek, úgyhogy még sóskiflit és almáspitét kell sütnöm.. :twisted: :twisted:

Brizo: remélem sikeres volt a randitok, majd gyere és mesélj! ++++++

Majd még jövök, most hirtelen ennyire futotta! :D

Kép
kis-csillag
Tököl
 
 


Bébike
Hatalmas gratula a kétcsíkoshoz!!! :D

Bri
Leírva szépen hangzik, anyós támadásnak vette. Egyik szava az, hogy adjuk el,de amikor mondom, hogy ha mindenképp elege van és ki akar szállni ebből, akkor bérbeadja Vikronak és neki nem kell jönnie ha nem akar. Erre:"Erre megy ki a játék, hogy én ki legyek túrva???:(" ) Mert mostani helyzet szerint ha párom nem áll be, senki nem áll be, bolt azonnal bezár...hitel van rajta vagy 6 milla...törlesztőjét nem tudják a szülők kigazdálkodni, főleg, hogy anyós is elesik kb 30-40-50 pluszpénztől amit a boltban keresett, eladni egyáltalán nem fogják tudni 6 milláért...mi is 4 körül vettük 3 éve. Viktor meg azt mondja, hogyha be kell állnia és csinálnia kell, és anyós is belátta, hogy kell 3. ember...akkor utána meg ne akarja meghirdetni januártól, mert ha meg megy és mindenki happy minek eladni? Na meg akkor sem fogja tudni eladni amúgy sem...de Demoklész kardját lengetné Viktor feje fölött...na folyt köv

Kép
vizkriszisback
 
 


Bébike hidd el nekünk a tesztek láttán tényleg sikerült a spontán baba Nektek :lol:

Házitücsök minden akaratommal, hitemmel, bizadalmommal és még amivel csak lehet, azon vagyok, hogy kb. két hét múlva ilyen szép két csíkos tesztet mutassak nektek, mint most bébike :wink: :wink:

Kiscsillag csak óvatosan azzal a sütés-főzéssel

:o

A 7 sejtecskémből mára 4 megtermékenyült simán ICSi nélkül :) Ennek nagyon megörültem, mert kb. 2/3 arányban termékenyültek meg mindig a sejtecskék az előző 3 lombiknál is :roll:
Úgyhogy ez a 4 megy tovább és osztódik szépen holnapra, aztán hétfőre.
Hétfőn kb. 11 körül kell majd mennem beültire, még addig pontosítjuk, hogy mikorra.

Kép
brizo
 
 


Brizo: örülök a 4 csöppségnek! És drukkolok a további fejlődéshez!
Óvatos vagyok egyébként, sőt ma kifejezetten HP :lol: :lol: :lol: :lol:
A sóskiflit és a babgulyit azért megcsináltam, most bevágtam a durcit, és olvasgatok a babaneten :lol: :lol: még van egy órám a vendégekig.. A holnapi nap, na az rosszabb kicsit, mert almáspitét ígértem a csoporttársaimnak, de majd befogom az uramat, nehogy mán unatkozzon :lol: :lol: :lol:

Megrendeltem Esthajnaltól a teszteket.. Hát Tücsi, én is csatlakozom Brizohoz és remélem, hogy jövő hétvégén hasonlóan szép tesztképpel jöhetek hozzátok, mint drága Bébikénk :roll: :D

Pusssszi :)

Kép
kis-csillag
Tököl
 
 


[quote="csomee"]
írta:
csomeeBébike: Csodaszép a teszted! Nagyon drukkolok, hogy minden rendben legyen. Ez egyértelműen baba! Látod, a lombik után érdemes próbálkozni, nekem is bejött egy picikét! :lol:
mennek a drukkok!


Bébike,
ez szép erős teszt! :D

Nem nagyon vagyok képben. ... nem sikerült a lombik és spontánoztatok? :D

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


Sziasztok,

Bébike :D :D :D UHU-ra mikor mész?

Vkrisz, sz@r helyzet, az biztos. Valami jövedelem kell...Viszont szerintem a DH-t nem biztos, hogy 3 hónap után fel kellene adni, egyrészt mert ez talán nem olyan, ami pikk-pakk beindul és dől a lé, másrészt meg mostanság kifejezetten nagy mázli kell ahhoz, hogy egy ingatlant jó áron, gyorsan el lehessen adni. És ha valahol, akkor azt még mindig inkább egy ilyen hálózatban, mint magánúton...Szóval én kitartásra bíztatnám a párodat, és arra, hogy ő vegye fel a kapcsolatot néhány bankkal, takszövvel, és irányítsa oda a potenciális jelölteket, szűrni, és ha úgy adódik, akkor hitelért.
Anyós-helyzetet sajnálom, ez tipikusan az, amire nincs jó megoldás

Egy kedves szó olyan, akár a tavaszi napsütés.
allegrobarbaro
 
 


Vkrisz
Jol irja Alle...es nekem pelda is van elottem tudod a batyam...o meg most is 3lakasokat ad el havonta...jo ez Pesten van igy mas de irtam eleinte batyamnak se ment 3honapig es aztan meg jott a nyar is.Tel meg trutyi egy idoszak :? mert ilyenkor nem sokan koltozgetnek ezert nem is ngyon vesznek.Tudom videken meg ez is nehezebb... :? A kozerthez no kommetn az a baj anyos azt akarja az legyen amit o akar nem azt,hogy van itt mas is akit figyelembe kell venni :?

Csome
Koszonom ari vgy..ti mikor is kezdtek?Vgy en maradtam le nem kezdtek :roll:

Kis*
Olvastalak a masikban :roll: Ott irtal valamit ami engem erdekelne...irok privit 8) Es vigyazz a babucikra :lol:

Brizo
Osztodashoz+++++++++++++++++++++++++++++++++

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


sziasztok!

Brizo: gratu az embrikékhoz! a négyes a kedvenc számom, most biztos, hogy minden rendben lesz! Látod, milyen jó minőségűek a petikék! :D (Jövő héten akarom felhívni dokibácsinkat, még egyelőre nem mertem!)

Kiscsillag: tessék azért sokat (többet) pihizni! Hogy Te milyen ügyes háziasszony vagy :lol:

Vkrisz: sajnálom a családi gubancokat :cry: Párodnak kitartás, most ez sajnos tényleg nem túl jó időszak :cry:

Csomee: a vonalzódat nem értem teljesen, már elkezdtétek a szurikat??

Bridget, egyébként hogy tetszik a Párodnak Budapest? Járt már itt?

Lányok, mindenkinek nagyon-nagyon köszönöm a drukkokat :D :lol: Mi is rendesen meglepődtünk, igen, ez a lombik utáni első ciklus és ha emlékeztek, a ciklus elején volt egy kis fertőzésem és akkor voltam a dokinál, aki mondta is a petefészkekre, hogy a simulálás még igencsak meglátszik, éreztem is, hogy erős peteérés volt, na, meg a lombikos biokémiai terhesség utóhatása is segített talán. Ma vagyok a 32. napon. Az IR miatt aggódom, nehogy bekavarjon itt valamit, remélem erősen kapaszkodik a bébike odabent :roll: :lol: (Már elkezdtem az Avandametet és most azt sem tudom, hogy hirtelen kell abbahagyni, vagy fokozatosan átállni a sima met-re? Elfelejtettem megkérdezni :oops: )
Vérvételre nem mentem, igazából gyáva nyuszi vagyok, még nem is hívtam a dokit (de az utro-t elkezdtem használni, azt megbeszéltük, hogy pozi tesztnél egyből elkezdem) , hétfőn már fel merem hívni, ha lesz még egy ilyen szép tesztem.

Kép

Kép
bébike4
 
 


Bebike
En ngyon boldog vgyok nektek!!!!!!!Szam a fulemig er :D Es ezek a csodababak nekem mindig olyan nagy erot adnak :wink:

Parom meg sosem volt es most sem jott volna ha nem lombik van es kell hozza :lol: mert a munka az elso..nyaron jottunk volna de akkor koltoztunk de majd jovunk februarban is 8) Faradt volt 4nap alatt nem tudott se atallni semmi nehez volt igy menni nezelodni is...de talakozott a csaladdal egesz jol elvoltunk barinoimmel...majd legkozelebb elviszem masfele is 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bébike, Bridget: Már belekezdtünk a stimuba és ha minden jól megy, akkor hétfőn már leszívás lesz. Majd jövök az eredménnyel.

Szép estét!

Kép

Kép
csomee
Budapest X. kerület
 
 


Jajjjjajjjjj, egy tábla de jó lenne, asszem elvesztem,... :oops:

De a drukkok mennek ezerrel!!!!!


Jó éjt! *

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Bébike, hű micsoda gyönyörű teszteket látok!!!!! :D Olyan jó még egy csodababó!!

Tücsi, jó hogy visszajöttél közénk! Pénzügyi gondokat sajnálom! Már a 9. hétben vagy?! :shock: Mindjárt szülsz.... :lol:

Puszi, sajnálom h nem babó van a dologban, pedig nagyon drukkoltam!!!!! Hajrá lapar!

Csomee, hétfőre nagy drukk!!!

Kis*, jövő pénteken 2 csíkossal szeretnék ébredni!! :wink: És nagyon jó a kép!!!

Krisz, én is azt mondom mint Alle, kicsit ki kéne várni, bár tudom abból pénz meg nem lesz.

Brizo, drukkkkkk!!!!

Zsófi, gyönyörűek a babáid!!! Ha lesz időd mesélj magatokról, már hiányoltalak nagyon!

Kép
kata05
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?