Új privát üzeneted érkezett!

Na, túl vagyunk az estebéden. Közben én párhuzamosan olvasom vissza a tegnapi termést, és most jutottam el Tinu kérdéséig. Igen, mi mennénk a Babaexpo-ra valamelyik nap a hétvégén. Először pénteken akartam menni, de így, hogy a tali is akkor van, inkább szombat vagy vasárnap lesz (ha a család nem kavar be.

Alig tudok írni, Babóka mászik bele a notebook-omba, és nyomkorássza a billentyűzetet. :D Gyakoroljuk a "nem" szót, egyelőre totális sikertelenséggel. :lol:

Réka

rekap
 
 


Annus! Nem jössz velünk kocsival? Reny! Mikorra ér be a buszotok csepelre?

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Trixi!
Áh,szerintem megyünk busszal!20 perc alatt ott vagyunk!Bonyolultabb lenne kocsival szervezkedni,hiszen csak pár megálló!De azért köszi! :wink:
Gyöngyit lehetne összeszedni vhol ha esetleg később jöttök!

Reny nem azt írta h nem jönnek?


Vanni!
Szupi,akkor talizunk holnap!

annus11
 
 

 
 

Igazad van! Gyöngyire gondoltam, de valamiért mindig keverem a csajokat!
Az érintettektől bocsika! :oops: :oops: :oops:

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Trixi, köszi a felajánlást, de nem tudom merjek-e ekkora távot megtenni autósülés nélkül. Ti mikor indulnátok?

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Ááááá, talit akaroooooook! De még mindig tiszta takony mindkét gyerek :(
Vendég
 


Csajok,
a h1n1 kapcsán - az anyatejbe nem jut át semmi az oltóanyagból?

emese1979
 
 


Én félpercenként váltogatom a véleményem tali-ügyben. Most épp ott tartok, hogy nem megyünk. Na majd holnap reggelig kiderítem.

Kép
Kép
tinu
 
 


tinu, nálunk sajnos egyértelmű a nem :(
Vendég
 


Gyöngyi!
8-ra megyek körmöshöz, az kb 9-ig tart, utána fogorvos, az attól függ, hányan vannak előttem! Aztán tesco-ba valami nyaflatyot venni, meg rágcsát,mert nem volt időm, meg kedvem sütögetni, üres kézzel meg nem megyek sehova. Azért kérdeztem, hogy a Ti buszotok mikor ér be csepelre!? Ha tudsz gyorsan válaszolj légyszi, mert lehet, hoyg még ki is tudnék menni érted!

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Gyöngyi, Trixi
Tudok adni kölcsönbe gyerekülést a kocsiba csak mondjátok meg mikorra vigyem ki a buszhoz és hova. Estefelé mikor meg mennek a fiaim a bútorért elhozzák.

Kép
Kép
incike
 
 


Nem találom Gyöngyi számát a blogban, pedig tudnom kéne, mert szólnom kell Anyunak a kéglijük kulcsáért.

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Na ezt jól leírtam... :oops:

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Trixi!
Semmi gond,örülök h Gyöngyivel kevertél össze 8) :lol:

Na nekem se sikerült sütnöm,mert feltettem egy kenyeret,az meg 4 óra...a 3 órás kalács már nem fért bele...na majd jövőhéten Gyöngyihez!

A múltkor én is így voltam,annyira vacilálltam h gyógyultak vagyunk e.Igaz Iza akkor már egy hete benne volt,szóval tényleg kijött a takonykórból!De majd meglátod h reggelre hogy lesz Csongi!Remélem sokkal sokkal jobban!!!!! :wink:

annus11
 
 


Incike!

Hívlak holnap, elmegyek én érte, úgyis a megyek a sétálóba! 9 után valamikor jelentkezem!

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Trixi!
Szerintem az elérhetőségnél ott lesz,ahol a címe van!!!

annus11
 
 


Nem téged kevertelek! Gyöngyi-Reny kutyvasz volt. Őket valamiért mindig... :oops:

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Kép Tök unalom :) Kép Kép Kép Csak az ágy alatt tudok nyugiban olvasni :) Kép Kicsit nagy ez az új cumó :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Edua
Micsoda csinos lánkáid vannak. Edua hamar megtalálja az új búvóhelyeket. Kis csillagszemű.

Trixi megy pü.!

Kép
Kép
incike
 
 


Trixi,
Itt vagyok. 10.50-kor indul, 11.25-re ér be a HÉV végállomásra.

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Trixi :lol: :lol:

Edua!
jaj de szépek a lányok!!!!Edua meg milyen nagylány már!!!!Sokat változott az elmúlt 1 évben!!!Lara mag látom nagy felfedező :lol:

annus11
 
 


Trixi, biztos azért keversz minket, mert mindketten olyan szépen vigyorgunk az avatarunkon :D

Annus, ezt a bókot :oops: :-)

Jaj, de szuper lenne ha összejönne. Nem kellene végigkommandóznunk fél Bugyipestet.

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Ildi, de szépek a lányaid! Édua igazi kis filigrán táncos alkat (baletten nem gondolkodtatok?) Lara husi combjai meg zabálnivalók :-)

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


No akkor dobd a telefonszámodat pü-ben, hogy hívjalak, mikor érek oda. Előbb, mint a busz indulás vszlg!

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Köszi, megkaptam Gyöngyi számát!

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Köszi Incike, jó gyors voltál :D

Trixi, a tied fent van a blogban? Ha nincs átdobnád nekem?

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Jajj lányok köszönöm :oops:

Gyöngyi most a rocky a nyerő :)

Férjemnél mégiscsak osztogatják már a papírt, hogy ki akarja oltatni magát, meg a gyerekeket :)

Mai nagy főzésem: tükörtojás :)

Annyira jó, hogy férjem nem csapkodja az asztalt, hogy miért nincs kaja :) (igaz neki volt még túrós tészta szalonnával, mert a múltkor hiányolta belőle)

Lara most elaludt a világítós cumijával, nagyon vicces :), és csak tejcsit ivott, így legyek okos :)

Jó éjszakát!

Ildi

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Mindjárt megcsörgetlek, így látod majd!
Oszt megyek pancsizni, mg hajat mosni! Jó éjt mindenkinek!

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Incike, Trixi eljön értünk egészen Szigetmikiig (köszi Trixi cupp), úgyhogy nem kell az autósülés, mert akkor visszük a mienket. Nagyon drágák vagytok, köszi a segítséget. :-)

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Jóvan, jöjjetek-jöjjetek mindenki!

Ami a betegségeket illeti. Én azt gondolom, hogy mindenki el tudja dönteni, hogy mennyire beteg(ek) a gyerek(ei). Az, hogy nem győzködök senkit, aki úgy dönt, hogy nem jön, nem jelenti azt, hogy nem szeretném, ha itt lenne, csak elfogadom a döntését, sőt hálás vagyok, hogy nem készül közfertőzést elkövetni. Ha viszont valaki úgy állapítja meg, hogy már nem fertőző, akkor jöjjön nyugodtan, szerintem itt senki nem fogja ezt sem megkérdőjelezni, szóval túlóvatoskodni sem kell!

Tinu, a GPS tökéletesen írja! 20 perc, ha nincs más kocsi az úton rajtad kívül!:? :lol:

Na jó, akkor egy utcsó népszámlálás!
Vanni
Hean
Anikó
Orsi
Tinu?
Annus
Barbi
Mniki?
Gyöngyi
Dóri
Szkitty?
Réka
Trixi
Ha kihagytam valakit, sikítson! Tényleg, Emese, nem jöttök, Bogi olyan jól érezte magát a múltkor nálam?! Incike? Novygirl, még szabad a vásár!!!
Kaja: Bolognai spagetti, tepsis-sonkás-tejszínes tészta, sajtos-tejfölös tészta
Ringató: du 1 és 2 közt valahol...
3. emelet és nincs lift!!! Szóval, aki tud, az ne babakocsival jöjjön...
Perlenkázó, popsitörlőkendő, meg ilyesmi minden van. Altatni is lehet külön szobában.
Ha valaki szeretne kérdezni, akkor bátran! Számom a blogban!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Szofi, nagyon aranyosan leirtal mindent :lol: :lol:

Ildi, nagyon szepek a lanykak! a tokoson meg most is rohogok :D

Netti
Kép
maumau
 
 


szofi, egy nagyon fontos kerdest szegeznek meg neked! azt a beledobalos jatekot mennyiert vetted? tudom h teszvesz,de mennyiert is fogtad ki??

Netti
Kép
maumau
 
 


Ildi nagyon szép lányaid vannak!Édua rettenet mennyit változott,csajosabb sokall.Igazi nagylány!Sokat segít a hugi körül??
Az újságos kép tündéri!

Gréta valamelyik nap míg teregettem,levetköztette Hannit.Lenn volt a játszószőnyegen és levette róla a gatyót,pelust!
Ma meg Hannit pihiszékben a szobában hagytam,én meg kiültem enni.Pont rá láttam.Aztán Apa magyarázott nekem,mire azt vettük észre,h az ajtóhoz tolta Grétike.Hanna meg csak vigyorgott. :lol:

Nóri,nagyon sokat nőtt Vilike is!Irány reggel szánkózni!!

Holnapra jó talit!Csináljatok képeket!!!!!!!!!!!!

Szép álmokat!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Gyors helyzetjelentés: K a reggeli lázcsillapító után teljesen jól volt, semmi láz, semmi egyéb tünet (csak többet aludt a szokásosnál, de ezt betudom a Germicidnek). Már-már megnyugodtam, erre estére megint belázasodott... :shock: :shock: Most újabb adag gyogyival letettem aludni, és reménykedem, h nyugis éjszakánk lesz (már ha ilyen helyzetben lehet nyugis)

Dóri,
nagyon köszi a reggeli telefont, és az érdeklődést, kedves volt Tőled. Remélem veletek minden rendben, és tudtok menni holnap! :wink: Amúgy dokinak ugyanaz volt a tippje, mint Neked!

Gyöngyi,
ha Trixin kívül nincs más jelentkező, én szeretném a másik harisnyát! Jövő héten átveszem (vagy esetleg ma éjjel kiugrom hozzátok érte... egy fényképezőt is adhatsz mellé) :lol: :lol:

Oltást illetően: javítson ki valaki hozzáértő, de az én logikám szerint, ha én megkapom az oltást, az azt jelenti, h amikor majd elkapom az igazi élő vadvírust, a szervezetem már tudni fogja a megfelelő immunválaszt, és gyorsan leküzdi a fertőzést. DE, attól, h én nem leszek beteg, a bennem lévő vírusokkal ugyanúgy fertőzhetek... Nem? És így a bébi érdekében beadatott oltásoknak nem sok értelme van... Ehh, nem vagyok virológus, de nekem ez gyanús egy kicsit... :? :?

Képek: Amina hódító nőci (hú Reny, lesz vele gondod sztem), Édua nagyon-nagyon szép kiscsaj, Larának gyönyörű óriás-kék szemei vannak, kismazsi Vilike pedig igencsak jóképű legényke!! :lol: (bocs, ha kihagytam valakit :oops: :oops: )

Jó éjt mindenkinek, és jó talit holnapra!!!

Kép

Kép
zsüci
 
 


Szofi: azt hiszem, végső döntésem, hogy nem megyünk. Isten ments, hogy végül mégis megfertőzzünk valakit. Majd legközelebb! Majd készítsetek sok képet!
Jó éjt mindenkinek!

Kép
Kép
tinu
 
 


Netti, itt a link! 2500Ft volt, és nagyon kafa!

http://www.teszvesz.hu/item790908998_chicco_formabedobo_haziko.html

Újonnan 7500Ft! Mondjuk ez már egy újabb design, de lényeg ugyanaz!

http://www.babyplanet.hu/index.php?pg=market&item_id=CH064273

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Zsüci: a másik topikban ugyanerről beszélgettünk, de a konklúzió ennek az ellenkezője volt. :lol: Miszerint az oltás lényege, hogy gyors immunválaszt ad, vagyis a vírusokat kinyírja, mielőtt másokat megfertőzne. Vagyis ha megkapom az oltást, itthon sem fogok fertőzni.

Kép
Kép
tinu
 
 


Tinu, ráérsz még azt reggel meglátni! :wink:

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Tinu, hiányozni fogtok :-( Azért majd reggel még mérd fel újra a helyzetet.

Zsüci, még úgy fél órát tán ébren vagyok, úgyhogy taposd azt a gázpedált :lol:

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Szofi,koszi,akkor jo ar..3000ert ujonan adja egy csaj babaszoban:) meg is veszem!! :)

Netti
Kép
maumau
 
 



Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Hajhó!

Ma lehet, hogy nem 2 és 4 között megyek aludni vmikor, hanem mondjuk éjfélkor! :lol: Mennyire jó lenne aludni 6 órát!!! Hetek (hónapok?) óta 1 nap átlag 3-4 órát alszom. Mostmár lassan elég. :) Végülis rajtam múlik szinte csak, de nem vagyok képes egy romhalmazként hagyni teljesen a lakást, és úgy menni lefeküdni. Pedig megspórolhatnék némi időt így magamnak is, meg Samunak is az előrámolásból... :lol: Napközben meg saját háztartást nincs időm vezetni, ha éppen nem kell gyerkkel foglalkozni, akkor kell dédivel... :lol: Tegnap este kiborultam, ilyen nem szokott velem előfordulni, de ez így volt most: 6 óra a kulminációs időpont. Ilyenkor jön egyik dédihez az ápoló, enni kell adni Samunak és Daninak is (Samu kicsit később szokott enni, miután Dani végzett, de tegnap így jött össze...), szopi után fejni, az ápolónak segíteni a 2emberes feladatoknál (meg azoknál, amiket nem enged másnak csinálni nagyim, mint nekem), és most nem voltak itthon szüleim, csak vmikr fél 10 fele értek haza, mert ők legalább ilyenkor egy picit unokáznak. De ehelyett pedig másik dédi kitalálta, hogy akkor mostazonnalrögtön szedjem ki a katéterét, mert ő olyan nagyon rosszul van miatta. Dani az emeleten üvöltött közben, mondanom sem kell... :roll: Szóval igen izgi volt. De sikerült, túl lettünk rajta, csak azt nem értem, hogy miért nem ért rá a katéter még némi időt, valamint a másik dédinek miért csak én tudok gyógyszert adni, meg miért csak én tudom megmosni a fogát, meg ezek... :roll: Na, mindegy. Bosszankodtam, de mivel végülis mindenkinek jó lett, elfellejtettem az egészet, csak most leírtam 1 napunk 1 részét. :lol:

Jó éjszakát, ha nem jönnék már.

Szofi, ha én nem fogok köhögni holnap (kicsit kapar a torkom... :? , de ez ugye az, ami teljesen elmúlhat reggelre), megyek! :)

Zsüci, te akkor most átmentél Gyöngyihez? Vagy ez most vicc, amit én nem értek??? Örülök, hogy Kamilla ma jól volt, a gyógyszer most is le fogja vinni a lázát, szóval nem lesz semmi vész. Amúgy Samu is hasonlóan reagált erre a betegségre (gyógyszer nélkül is): sokkal többet aludt. Jobbulást kicsilánynak!Mi legyen MiciMackóval??ű
Szívesen a telefont, bárcsak segíteni is tudtam volna! :roll:

Én tutibiztos vagyok, hogy az avatarok miatt kevered, Trixi a 2 lányt! :lol:

Édua nagyon szép! :) Laráról meg nagyon jó az újságos fotó! Nagyon nevettem rajta! :)

No, sztem most megyek, mert még ugye feladatok várnak...

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Jó reggelt!

Lányok jól aludtak éjjel, Zsófi kettőtől köztünk, de még alszik, Fruzsi meg 11-től 1-ig horkolt, szuszogott, forgolódott, de nem sírt, csak próbált elaludni, aztén sikerült neki, még ő is alszik :) Viszont én náthás lettem :roll:

Jó talit Nektek mára, nagyon szomorú vagyok, hogy mi megint lemaradunk :(
Vendég
 


Szép jó reggelt!
Én vagy százszor megébredtem...Iza felsírdogált/nyöszörgött sokszor...de aludt is tovább :roll: És gondolom még mindig fog nélkül :evil:

Dóri!
Huu,nem semmi!Én el se tudom képzelni h hogy tudod ezt véghezvinni....mi anno megbeszéltük a férjemmel h bármennyire is szeretjük a nagyszülőket,szlőket,senkit se fogunk magunkhoz venni...tudom h ez "szemét" dolog,természetesen gondoskodunk róluk vhogy,de anélkül h a mi életünk is tropára menne....Én nem tudnám feláldozni ennyire az életemet :( na meg egy fizetésből élni se tudnánk....Amúgy ha dolgozol,ki csinálja meg ezeket?????vagy más is besegít?esetleg öcséd?szóval le a kalappal h így ellátod a család apraja nagyját,számomra ez már erőn feletti dolog :(


na mennünk kell még boltba,gyorsan öltözünk!Iza úgyse aludt el.....beásta magát a plüssök közé.....azt hiszem el kell onnan pakolnom őket :?

annus11
 
 


Csatlakozom Annushoz, Dóri, le a kalappal előtted!
Vendég
 


Na túl a reggeli kávén, Zsófi meg még mindig alszi, ez de fura :lol:
Vendég
 


Jo reggelt!
csatlakozom en is, elkepzelni se tudom Dori ezt,h tudod veghez vinni, engem is erdekelne ha dolgozol akkor hogy zajlik minden? nyilvan akkor nem vagy otthon stb... de en se tudnam ezt igy csinalni sajnos.. :oops:

Boroka felkelt.. lbontotta a fejvedot, mire bementunk Gabival "rangatta" a racsot es sehol fejvedo.. most a radiatort rugdossa 8)

Netti
Kép
maumau
 
 


Dóri, olyan szép, hogy több generáció együtt él nálatok, csak valahogy úgy tűnik nekem, mintha az összes generáció a te gondoskodásodat szomjazná. Nehogy sok legyen... Vigyázz magadra légy szíves. Tudom, hogy nem vagytok eleresztve, de nem tudnátok kiszorítani, hogy hetente egyszer valaki segítsen (takarítónő?) Én ismerek valakit, aki 5000 HUF-ért végzi a takarítást, biztos a környéketeken is lenne hasonló. Tudom, hogy nálatok nincs felesleges kiadás, de valahogy nem tudjátok kiizzadni? Pihenned kéne...
Egyébként Zsüci nem jött át tegnap, csak a múltkor, amikor nálunk volt a tali, itt felejtette a férje fényképezőgépét (ami kell a munkájához). És még aznap este szegény vissza is jött érte. Innen a poén... :D

Jobbulást Panndi a családnak. Én is sajnálom, hogy nem jöttök.

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Áh, nem megyünk. A gyerekek ugyan nem aludtak rosszul, csak a szokásos, de CSongor köhécsel. Jobb ez így. Majd megyünk Gyöngyihez jövő héten! Addigra hátha CSongor is tanul valami új mutatványt. :lol:

Dóri: ez így leírva nagyon sok, amit csinálsz. Hiába a sok szmájli, igenis magadra is kell gondolnod, és segítséget kérni és találni.

Kép
Kép
tinu
 
 


Sziasztok!!!
Betegeskedőknek jobbulást!!!+++++
Voltunk tegnap reumatológusnál. Dani injekciókat kapott, nekem meg röntgenre kellett mennem.A csípőmmel nem ok valami, nem szimmetrikusak a lábaim és a csípőm. Lehet a terhesség 21 kilója nem tett jót. Na majd kiderül.
Amúgy egy időre elköszönni jöttem. Eddig is az utóbbi két hónapban csak hébe-hóba jöttem, de most szerintem még ennyi időm sem lesz majd. Tegnap átadtam a házimunkát a férjemnek, a kaja készítést a két mamának. Én pedig csak a vizsgára és a manóra koncentrálok december közepéig. Azért próbálok néha rátok nézni. De igazából ha lesz időm,akkor inkább a házimunkával szeretnék haladni.
Na legyetek jók!!!Puszi!!

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?