Új privát üzeneted érkezett!

Ez a becsípődés nem hangzik valami jól....ha nem vagyok indiszkrét mi az a répa állás :D ?
Jóga?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára betti0412 2010.02.13 17:48-kor.
betti0412
 
 


Nem "répa- állás" :) hanem sárgarépa felásás..mert belefagy örökre a földbe....Előbbiről egyenlőre még le vagyok tiltva, na de ami késik nem múlik, majdha indul a baba-projekt :lol: !
cimpulusz
 
 


Sziasztok! Jó napot mindenkinek!
Hogy viselitek ezt a hideg időt?
Én kicsit jobban, mert amikor hazajöttem a kórházból a picim nélkül, pont akkor jött be a hideg. Így kicsit jobb volt, mert a jó idő csak őrá emlékeztetett volna, mert állandóan azt terveztem, hogy majd megyünk sétálni. Hát egyenlőre ebből nem lesz semmi!
De januártól már kezdhetünk próbálkozni! Néha úgy érzem, sose telik el ez a pár hónap...
tündike r.
 
 

 
 

Itt hideg van de szép az idő. Épp most jöttem haza, nagyot sétáltam, kellemes volt.

Cimpulusz, jól elértettem! :D
Tündike, a karácsony lesz még nehéz időszak, az senkinek sem volt könnyű....

Betti
Kép
betti0412
 
 


Én dec. 6-ra voltam kiírva...ennyit a Mikulásról...a Karácsonyról meg nem is beszélve.... :cry:
cimpulusz
 
 


Én dec 25-re... És a napokban találkoztam egy kismamival, aki szintén dec 25-re van és olyan szép a pocakja... Kicsit irigyeltem.. :oops:

Kép
Kép
encu
 
 


Sziasztok!

Betty!
Akkor hasonló cipőben járunk, mert nálunk is apa beszipkázott valami vírust, és köhögött/szipogott egész nap. Éjjel ő is a másik szobában aludt :) Láza nem volt! Na akkor moshattan volna fel :) Férfi :wink: :lol:

Én nem tudtam gyertyát gyújtani :oops: :oops: :( Egyszerűen nem tudom felfogni, hogy volt egy babám, kisfiam, aki halott. Bennem még mindig él, azt hiszem mindig is fog.....
Lehet, hogy azért sikerült ilyen gyorsan feldolgoznom, mert csak felületesen engedtem bele magam az érzelmeimbe :oops: :roll: :oops: és ezzel védekeztem :?: Remélem, ettől még nem vagyok rossz ember :?: :!:
Vendég
 


Sziasztok!

Tüncinek megy ezerrel a szurkolás, és a drukk!

A legújabbaknak pedig hát nem is tudom mit mondhatnék: szomorú, hogy mindig van újabb és újabb eset :cry: Együttérzek mindenkivel, és sír a lelkem, valahányszor megjelenik itt egy újabb történet.

Nekem nincs túl jó időszakom, megviselt egy kissé a halottak napja, no meg az is, hogy a temetőben láttam egy olyan sírkövet, amire pont az a név volt írva, mint ami a gyerkünké lett volna (a család egyik felmenője). Korábban is találkoztam már ezzel a névvel, de most valahogy sokkolt. No meg közeledik a "szülés" időpontja.... Próbálok nem gondolni rá, de egyszerűen nem megy. 36 hetes terhes lennék, ha élne a kisbabám :cry: :cry: :cry:

Zsófi
zs(ófi)
 
 


Ez a szörnyű! :(
Én is már tervezgettem, hogy a picinkkel közös karácsonyunk lesz végre! Próbáltam elképzelni, hogy mit érzékel majd a fából, a családi összejövetelekből.

Hát ez most nem jött össze...!
tündike r.
 
 


Hát mindenki eltűnt délutánra....
Én is megyek ma be dolgozni, lassan készülődök. Az idő elég novemberinek néz ki kint.... :(
Legyen szép napotok.

Én tavaly december 31-re voltam kiírva, úgy, hogy a szomszéd lány is. Neki sikerült, együtt szilvesztereztünk.....azt is túléltem, a karácsonyt is. Hogy hogy azt nem tudom, de más választás nem nagyon volt.

Betti
Kép
betti0412
 
 


Én is jobban meg vagyok zuhanva a múlt heti temetés és Mindenszentek óta.. Minden nap rámtör a sírás...
Elő is kerestem a kislányom kórházas mappáját, ahol az ultrahangos felvételek vannak, de még nem volt erőm megnézni... :cry: :oops: :cry: :oops:

Kép
Kép
encu
 
 


Encu!
Szerintem ne sanyargasd magad az UH felvételekkel. Tedd el, és majd ha már nem sírsz gyakran, és nem tép fel egy nagypocakos látványa emlékeket, akkor vedd elő őket. Én nem mertem megnézni a kisfiam dvd-jét, pedig ott van a nappaliban a TV alatt. Próbálj Karcsika szülinapjára koncentrálni :wink:
BOLDOG SZÜLINAPOT a kisfiadnak!!!
Vendég
 


Angie! Nem szoktam gyakran elővenni, csak most szükségem volt egy kis sírásra... Kiadtam a bánatom...

Készülök bizony, el sem hiszem, hogy lesz egy 2 éves nagyfiam :)

Kép
Kép
encu
 
 


Encu, ugye milyen gyorsan telik az idő?

Lehet Tünci ma hazajön...tegnap a kontroll uh-n nem láttak már semmi bajt, de persze itthon is feküdnie kell, de a hét biztos eltelik neki azzal, hogy visszaolvas.... :D

Betti
Kép
betti0412
 
 


Betti,igen, nagyon... :)

Tüncinek megy a drukk, hogy most már minden tökéletes legyen!!!

Ma reggel (pont az előbb) azt hittem berosálok...
Megnéztem, hogy a Jónás naptár szerint mikor kellene együtt lennünk (csak mert tegnap este is tettünk érte ) és erre kidobja a gép, hogy 25-én kellett volna (amikor még nagyban mensiztem) és a következő alkalom is mensi környékére esik... Pedig Ágicát teljesen pontosan jósolta..és még most is ott volt a jel, ahová akkor tette..
Utánanéztem, írja a magyarázat, hogy ha mensi idejére teszi a módszer, akkor is hatásos.. Ráadásul azt írja, hogy a Jónás 85%-os sikert hoz, míg a peteérés csak 15%-ost.. Szóval most bízom a 15%-omban

Kép
Kép
encu
 
 


Sziasztok!

Na végre egy jó hír, már ami a Tüncit illeti:-) Hajrá, továbbra is megy a drukk!

Zsófi
zs(ófi)
 
 


Encu, ezt a Jónás naptár dolgot én még nem is hallottam.
Én mindig peteérős teszttel szórakoztam és 3-ból 3szor elsőre bejött. A jó szerencse..

Betti
Kép
betti0412
 
 


Betti! Én megfogadtam Ági után (akkor mértem hőt is, meg tesztelgettem agybafőbe), hogy ráhagyjuk a természetre, úgyhogy én most csak sejthetem, hogy mikor van peteérésem...
De ti nagyon ügyik vagytok! :)

Kép
Kép
encu
 
 


Örülök, hogy Tüncinél rendbejöttek a dolgok!!!
Sok puszi neki!!!
Vendég
 


Tünci már otthon is van.
Csak még nem tud jönni nethez, mert feküdnie kell, nem pedig ülnie...de már nagyon hiányzunk neki.

Betti
Kép
betti0412
 
 


Encu!
Mondanál pár szót erről a Jónás naptárról?
Hogy hogy működik, s hol található?
Köszike előre is!
tündike r.
 
 


Tüncinek sok puszi és kitartás, kérlek add át neki Betti!

Kép
leda2002
 
 


Én is minden jót kívánok Tüncinek, ismeretlenül is.

Tündike: beírod a google-be, hogy jónás módszer és a babanetes találatra klikkelsz, ott leírja a menetét. Ha jól töltöd ki, akkor mutatja, hogy mikor babásodhatsz :) Ha megírod priviben az adataid, megcsinálom, persze, ha nem megy.. 8)

Kép
Kép
encu
 
 


Én is kerestem, mert még nem hallottam róla, de csak az angliai oldalt találtam, ahová ki van írva, hogy az ingyenes kalkulátor már pénzért van....
Megnézem, ahogy te leírtad, csak kíváncsi vagyok.

Betti
Kép
betti0412
 
 


Sziasztok,
bocs, hogy csak így beírok, de sokszor olvaslak benneteket és minden tiszteletem a tiétetek. Kliséket nem szeretek durrogtatni, de kívánom mindenkinek, hogy teljesüljön a vágya.
A jónás naptár miatt gondoltam, hogy betolakodom, van egy angol oldal:
www.astro.com itt a lap aljára kell "tekerni" és kiválasztani az Extended chart selectiont ekkor feljön egy újabb oldal, itt a Methods alatt kiválasztani a special charts pontot -ha belinkelitek ezt, talán be is jön az oldal: http://www.astro.com/cgi/genchart.cgi?&lang=&gm=a2
majd ennek az oldalnak a legörgethető menüjében a legalsót (lunar phases fertility calendar) kiválasztani és innen remélhetőleg már könnyebb lesz. Remélem, sikerül megtalálni. Ez tuti ingyenes.
Sok sikert mindenkinek!
belfast
 
 


Belfast, megnézem, köszönjük.

Esik, még mindig esik....és sötét van, mintha este 8 lenne. Én nem bánom a mínusz tíz fokot sem, csak legyen napsütés. Ennél minden jobb.

Betti
Kép
betti0412
 
 


Itt plusz 36 fok.. elviselhetetlen!

Kép
leda2002
 
 


Leda!


Hoooool??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? :?
zs(ófi)
 
 


LEda, én is ezt akartam kérdezni... Most rettenet irigy vagyok :D
Még hogy elviselhetetlen... :D

Kép
Kép
encu
 
 


[quote="leda2002"]I írta:leda2002tt plusz 36 fok.. elviselhetetlen!


Ebből mondjuk 15 fokot átküldhetnél ide, és akkor ti is, mi is jól járnánk... :lol:
aarnika
 
 


Jó reggelt, bekapcsoltam a sütőt, kezdek sütni, holnap jönnek 14-en hozzánk, lakásavató címén és sok mindent elkészítek ma. Úgyis esik kint az eső...

Betti
Kép
betti0412
 
 


Szia Betty!
Régen priviztünk! Minden rendben odabent? Mikor is mész legközelebb kukkolóba?

Mindenkinek szép napot!!!
Vendég
 


Encu!
Karcsikádnak NAGYON BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT kívánok!! :) :) :)
Vendég
 


Köszönjük szépen, Angie! :)

Kép
Kép
encu
 
 


Encu Karcsikának: Kép

Nagyon boldog szülinapot kívánok :D
szintus
 
 


Szintus, neked is kösziii! :)

Olyan nagyfiam van, el sem hiszem.. :cry: :lol:

Kép
Kép
encu
 
 


Én is boldog szülinapot kívánok Karcsikának!

Betti
Kép
betti0412
 
 


Távol Afrikától van a tv-ben. Az egyik legszebb filmem, csak olyan szomorú.

Betti
Kép
betti0412
 
 


Encu!
Bizony-bizony! Telik az idő :)
Hétvégén lesz az ünneplés? Én azért is írtam már most, mert nem biztos, hogy tudok jönni a hétvégén, és nehogy lemaradjak a köszöntésről :wink:
Vendég
 


sziaSztok!

egyelőre csak bejelentkezek ,nemigen tudok most bekapcsolódni...látom van néhány új név,nagyon sajnálom....a kórházban is minden nap megtörtént,egymás után mentek el az angyalnak született babák...kibírhatatlan,felfoghatatlan..


köszönök minden kedves és bíztató szót és üzenetet!!!!!!!!!!!!!

KépKépKép
tünci28
 
 
 


Tünci!
De jó, hogy újra vagy!

Betti
Kép
betti0412
 
 


Tünci!

Kép
aarnika
 
 


TÜNCIKÉM puszika :D

Kép
Kép
szintus
 
 


Szia Tüncike, végre...

Puszi mindenki

Zaha



Kép
Kép
zaha
 
 


Sziasztok!

Tünci jaj de jó végre pihenj sokat!!

Remélem mindenki jól van!!

Vírusos lett a gépem újra kelett telepíteni de már jó!! Meg Én is beteg lettem 39 fokos lázam volt meg fát a hátam meg a vesém! De már jobban vagyok! Szerdán voltam a dokimnál megkaptam a gyógyszereket Klion-d100 kúrát kapok 10 napig hüvelykúp meg supplint kell szednem nekem is meg a férjemnek is!!

Kellemes hétvégét!

Puszi!

Kép
grácus
 
 


Sziasztok mindenkinek!

Végigolvastam az elmúlt két hét termését, remélem meg is tudtam nagyjából jegyezni az olvasottakat!

Nagyon sok mindent szeretnék elmesélni, megbeszélni, lehet, ohgy most kibírhatatlanul hosszú leszek.Tettem egy plusz klaviatúrát a laptophoz, azzal képtelenség írni, van egy csomó betű, ami csak kombinációval érhető el.

No:Nagíon köszönöm mégegyszer mindenkinek aok bíztató szót, üzenetet, hívást!!!!

FRANKA!!!!Neked külön is azt a bizonyso üzenetet,AKKOR úgy éreztem mindennke vége, képtelen vagyok mégegyszer túlélni, táélni, kötődni, aztán elveszteni az életképesség határán.NAgyon sokat jelentett amit írtál, főleg,o hgy tudom milyen nehéz volt Neked is megírni!!!!!!!

Betti,Neked meg nem is tudom elég lesz -e az elég élet, ohgy megköszönjem a sok támogatást!

Angie, hogyne emlékeztem volna RÁd!!!

Cimplusz, a Te borzasztó történeted már olvastam egy másik topikban.... :cry:

Encu,Eboni,Tündike és Cimpulusz...nem is tudom most hitelesek lesznek-e a szavaim, mert a bizakodás most nekem sem megy könnyen,de nem szabad feladni, tényleg sosem..MINDIG lesz olyan perc, vagy óra, mikor úgy érzitek majd, hogy nincs tovább, nem megy..de valahogy így alkotott meg minket az élet, ohgy akkor is megyünk előre, bármi áron...

Tündike, megírnád ,hogy ki volt az orvosod, szülésznőd???Visszakerestem a naptáramban,én okt 9-én voltam az orvosomnál és nagyon megviselt volt,mondta, hogy elvesztettek egy babát és nagyon megviselte őket is, ohgy mindig felfoghatatlan az ilyen tragédia.Én CSetényi Zsolthoz járok és az ,hogy itt vagyok, ahol, nagyban neki is köszönhető, nélküle nem tudnám folytatni, annyi támogatást és vígasztalást ad, amennyit orvos csak adhat..
Ha rajta múlik egyébként végig bennt tartott volna,de a főorvos szerint nincs értelme ,hogy annyi ideig "foglaljam " az ágyat.Úgy fogalmazott, ohgy legfeljebb majd visszafekszem a 24.héten.

Azt az ominózus szerdai ijesztő uh leletet egyébként Veger a doktor adta kis, aki volt szíves úgy fogalmazni ,ohgy utána három másik orvos kellett, ohgy valamennyire is megnyugodjak.
Az afp-m ergyébként 1.31 lett, de Ő nem látta a baba gerincét..no comment.
A saját dokim is azt mondta, ohgy "elég merész kijelentések"....

Más:bár a 10 nap alatt egész megszoktam a kórházat, nagyon vágytam elo nnan, abból a szobából..de legalább nem ugyanazon az ágyon feküdtem..a szülésznő emlékezett rám..azt mondta ki kell törölni a tavaly történteket a fejemből,enneka babának az érdekében..de hogyan is tehettem volna..csak a múlt héten volt két 26.heti szülés..és egy 24.heti ikerszülés..angyalkák mind már... :cry:

és láttam a szüleiket a szemem ha lehúnytam, éreztem a fájdalmukat, az ürességet..

Akivel összebarátkoztam lány a szobában tavaly novemberben veszítette el a 28 hetes magzatát, kislány voltŐ is..mire beértek nem volt szívhang, de sürgősségi császár volt, dőlt belőle a vér..s most 17 hetes terhes.Olyan vérzéssel került be a kórházba, ohgy az orvos már lefogllata a műtőt, ohgy ez vetélés, mire az uh-n m,eglátták ,ohgy ver a baba szíve...8 hónapot vártak a csásázr után, s most azt mondták több idő kellett volna, most szigorúan fekszik, baba nő és reménykedik..Én már a 11 és fél hónapot is kevésnek találom..talán ez is számít..Annak ellenére ,ohgy mindkettőnknek a kórházban 6!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!hónapot mondtak, most mindig azt mondták, jobb lett volna két év..talán nem lenne most probléma..ki tudja, hiszen itt van Boboka tökéletes terhességgel..

(elnézést a sok betűtévesztés miatt, billeg az ölemben a billentyűzet..)

folyt köv.

KépKépKép
tünci28
 
 
 


Leda, nahát most aztán már ideje szülni!!!!És ez parancs!!!!! :)


JÁzmin, mi van Veled, Te nem is írtál jó sok ideje!!!!

Franka, Zaha,Zsófi,Grácus, Bree, dr Nono, Nini.n,Szinti és Aarnika sok puszi és ölelés Nektek!

Hogy visletétek Mindenszenteket??Párom hozott a kórházba mécsest ,azt gyújtottam meg, a szobatársak is megértőek voltak, de nagyon szenvedek, ohgy most már hetek óta nem voltam Violánál ..és nem tudom mikor tudok majd menni..

Ó, ezt majdnem kihagytam:kisfiúnk lesz...először fel sem fogtam, hiszen olyan régóta csak Viola van, el sem tudtam képzelni,hogy fiam is lehet..nem is tudom pontosan elmagyarázni, ezt át kell élni ,hogy érthető legyek..akárhogy is van,de most tudatosult ,hogy mindvégig Violát vártam viszza, hiába is tagadtam még magam előtt is..DE így van jól, ez a helyes út.

KépKépKép
tünci28
 
 
 


Szia Tünci!

Örülök, hogy újra itt vagy, pontosabban annak, hogy végre otthon lehetsz. Továbbra is kitartást kívánok, és légy jó kislány, feküdj szépen sokat:-) Mi itt mindannyian nagyon szorítunk neked, nektek. Eszembe is jutott a minap, hogy milyen érdekes, hogy valakiért így ismeretlenül mennyire tududnk aggódni. Hiába..., a közös tapasztalat, szenvedés összehozza az embereket.
Szóval megy a drukk ezerrel, továbbra is, és csak jó híreket tessék velünk tudatni!! :wink:

Zs.
zs(ófi)
 
 


Tünci
Örülök,hogy újra itt vagy és jól vagy(tok).Kisfiú?De jóóóóóóóóóó!!!
Sokat gondoltam rád,mégha nem is írtam egy sort sem,de minden reggel itt kezdtem és vártam a híreket rólad.
:wink: :wink:
Vendég
 


Tüncike, honnan gondolod, hogy csak ez az élet? Szerinted odaát nem foglak zaklatni majd? Úgyis egy helyre kerülünk....egyszer, de az még távolabb van. :D

Emlékszel mikor én is írtam, hogy kisfiút várunk és milyen érzéseim jöttek fel egy pár napig? Értem miről beszélsz, de olyan gyorsan el is múlik, ahogy jött.

Jó, hogy tudsz mostmár jönni, majd mi feltartunk itt szóval, bár mostanában kicsit visszafogtuk mi is magunkat.

Megdöbbentett, amit ott a kórházról írtál..hogy egy hét alatt mennyi veszteség történt és az csak a székesfehérvári kórház...nem is értem, csak úgy megindult a szülés...érthetetlen, felfoghatatlan.

Betti
Kép
betti0412
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?