Új privát üzeneted érkezett!

Szofi: okés, viszek majd a Gyöngyiékhez. Ne hari, de most nincs itthon annyi dió, megyünk hétvégén anyósékhoz, török majd. Szégyellem, de olyan drága a dió (a múltkor szembesültem vele, mikor megsütöttem), meg a házi, biodió mégiscsak jobb. :oops: :oops: :oops: De akkor fantásat sem csinálok, hanem valami mást. Van itthon bioalma. Valami almásat? Persze ahhoz is a dió illik... :? Még gondolkodok.

Kép
Kép
tinu
 
 


Tinu!
Ha már a Párod minden nap süt palacsintát, tegyél félre minden alkalommal pár darabot. :D

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Gyöngy!
Remélem igazad van postás ügyben.....
Csak az a gáz, hogy egy csomó dolog megjött már, amit utána fizettem ki......... :?
Marci csúcsédes mosolygósan!

Reny!
Ha nem jön meg, így jártam.....buktam már egy párszor ebay-en, sajna ez benne van a pakliban.....
Ne foglalkozz vele :wink:

Ja a legjobb, hogy én még mindig nem találtam Lénusnak tündéres overállt.........

Esztó!
Álmi nagyon menő a mocin 8)

Tinu!
Csongi helyes kis padavan :wink: :D

Niki!
Pépet kap este Léna, HA vaníliásat, de mostanában az is nehezen csúszik......

Holnapra főztem neki krumpli-répa-brokkolit egy kis petrezselyemmel. Sztem fini lett :P

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 

 
 

Vihetek palacsintát is, bár én melegen szeretem. :)

Kép
Kép
tinu
 
 


Tinu, mikróban meg lehet melegíteni! :P
Nekem van dióm, de nem tudom hozzádtranszferálni... :(

Emese :D

Barbi, azért remélem nem lesz bukta... :?

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Barbi! Aranyos vagy, de mégiscsak az én overálom és a te pénzed. :roll: Na majd megbeszéljük személyesen. Azért én még reménykedem. Hátha. Mondjuk már néha jó lenne ha lenne, de hátha tényleg megjön a héten. Szomorú vagyok, de bizakodok.

Kép
Kép
g_reny
 
 


Babóka keményen fogzik megint. Mire kijön ez a fog, én megőszülök, komolyan. :? Nem lehetett ma sem letenni egy percre sem, alig tudtam egy levest megfőzni. Annus szavaival élve: ááááááááááá!
Persze még most sem alszik, sürgős rugdalózni valója van, de legalább nem sír. (Ezt egy órával ezelőtt írtam)

Szofi: Nehogy egész nap főzzél meg a konyhában legyél... nekem különben is kedvencem a pizza. :)

Panndi: Nagyon édes Fruzsi, és csodaszép az overallja. Ha jól látom, ő is kék szemű, mint Lilla. :D Én is szerettem volna olyan hintát, mint amilyenben Zsófi ül, de nekünk egyszerűen nincs helyünk. Annyira kicsi a panel, hogy még egy ajtófélfát sem lehet kiiktatni.

Kitty: Amikor én elkezdtem a hozzátáplálást, gyakorlatilag minden pelusban volt egy kis kaki. Mostanra (kb. 3 hét alatt) ez lecsökkent napi 2-3 alkalomra.

Esztó! Tényleg úgy néz ki, mintha Álmos felpattant volna a motorra! :)

Incike: Nekem is 2 hétre jött meg most utoljára, pedig azelőtt már szépen beállt. :roll: Még szoptatok.

Tinu! Nagyon szépen játszanak együtt a gyerekeid. :D Hogy sikerült "összeírni" Csongit?

Gyöngyi! Látom, nálatok még mindig megy a kezek bűvölése. :D

Na, alszom egyet, mostanában Babóka 3 és fél óránként kel, mint egy csecsemő. :lol:

Jó éjszakát!
Réka

rekap
 
 


Jó reggelt,

hát remélem, még egyedül vok itt... :? Kicsi húsgombóc 5-kor kelt, f6kor untam meg a szirénázást :roll: :(

KépKép

Kép
hase
 
 


Jó reggelt!

Petya megint szar éjszakát kreált nekünk,és most mérges vagyok,mert ez nem a foga,hanem a hülyesége. Éhes, de nem kell neki a táp. Aztán adtam volna pépet, de már annyira túlpörögte magát mire megcsináltam, hoyg már az sem kellett!

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Nos!Gondoltam ma visszaalszom Izussal,tegnap sokáig TVztem!Erre apa hív 7kor :evil: Természetesen a gyerek is felkelt,meg én is...olyan vagyok mint akit fejbe vágtak...sose szokott hívni ilyenkor,mindig megvárja míg én hívom reggel :roll: Mindegy... ébredezem a gép előtt,Iza meg a kiságyat szedi szerintem szét...túl nagy a csend 8)

Szofi!
Én mit vigyek???Sütnék kalácsot Gyöngyi kérésére,de az jó a tészta mellé? :lol: Vagy összedobjak én is vmi kaját pluszba?
Na majd ha egyszer itt lez tali én össze dobok fantás sütit,és akkor meg lehet kóstolni,a maradék úgyis elfogy!Amúgy isteni tényleg,egyszer meg kell kóstolni feltétlenül!!!!Na szóval mit vigyek????


Jaj Marci!!!!!Meghalok ettől a mosolytól :lol: Izánakmeg is mutatom :wink:
Csongi + a toll :lol: :lol:

Gyöngyi!
Amúgy amint leírtma tegnap h minden oké,Iza elkezdett sírni!!!De úgy,h potyogtak a könnyei,és olyan halkan sírt!!!!!Én még ilyet nem hallottam!!!Persze abba hagyta amint felvettem,de erősen gondoltam rád :lol: :lol:

Réka!
Jaj azt akartam mondani h lehet h 2 betét kell bele!!!Már nekünk is 2 kell,mert a múltkor nyakig pisis lett 2szer is...na mondom mi a fene van,aztán rájöttem h már 2 betét kell!Szólnom kell tesómnak h varrjon!!!!!Fogzáshoz nektek is kitartást!!!!

Ja az új védőnőt Vilmának hívják.Megérte a fejét 41 cm,mellkas 44 és még mindig csak 63 cm hosszú :lol: Na nem lesz egy magas a gyerkőc,honnan gondoltam h az lesz 8)

Csilla!
Jó zombulást neked is így kora reggel!Na Iza most kezdett dumálni...megunta a kiságy átrendezését!Szerintem lakberendező lesz a drágám! :wink:

annus11
 
 


Trixi!
jAJ SZEGÉNY pETY!éS MI AZ AMIT MEGESZIK???aKKOR ADD NEKI AZT!CAPSLOCK OFF
Szóval mivel próbálkoztál már????Hátha van vmi ami bejön neki!!!!Másik táp esetleg?Pépből vmi ízesített???Vagy add a hurka kolbászt :wink: :lol: :lol:

annus11
 
 


Szofi: madj sütök diósat, azért ne szomorkodj, késleltess. :P MIkor is lesz Gyöngyi-tali? Tudtok valami az interjú eredményéről? Vagy majd értesítenek?

Gyöngyi: és az urad mit mesélt?

Réka: hát az úgy volt, hogy fogalmam sincs, hogy történt. Tünci elkérte a tollat, hogy rajzol. Eddig követtem az eseményeket. Aztán én elkezdtem dolgozni a gépen. Aztán mikor felálltam, hogy kirángassam CSongort az asztal alól, akkor már ilyen volt a feje és toll a földön volt. Feltételezem, Tüci leejtette a földre, CSongor megtalálta, elintézte magát, majd folytatta a kommandót dolga végeztével. :roll:

Kép
Kép
tinu
 
 


Tinu! :lol: :lol: :lol:

jaj én meg nem győzöm a diót visszautasítani!!!!!Mamám folyton adná,én meg minden évben kidobok egy csomót mert megavasodik...egyszerűen nem fogy nálunk!De ha gondoljátok akkor kérek és odaadom nektek!Garantáltan bio dió 8) Nagyapám mániája a diófa...olyan szép,meg olyan nagy(alatta nem lehet elvetni semmit,így kevesebb a meló :lol: )Szóval tele van diófával a kert!

annus11
 
 


Jo reggelt!

Boroka meg ugy gondolta nem kell neki kaja, jo lesz a fps pillangos ragoka...

meg van az etetoszekunk :wink: meg parnat kell bele vennem.. de annyira bejott neki,h ki se akart szallni este :D

Netti
Kép
maumau
 
 


Annus: én is sokáig tévéztem. És bűnös vagyok, mert addig nem fektettem le Tücit, míg véget nem ért a Vészhelyzet. :oops: Úgyis sokáig aludt délután. CSongor meg fogta magát, felébredt Vészhelyzet közben, úgyhogy a hátamra kellett venni és úgy visszaaltatni. De még utána is felkelt vagy kétszer. Az agyamra megy, komolyan nem lehet tőle semmit csinálni, mert a nap bármely szakában bármikor felébredhet... :roll:
Na megyek, fejek egyet.

Kép
Kép
tinu
 
 


Ja és nekem jövőhéten kéne megjönnie!Hát kíváncsi vagyok megjön e....meg lennék lepődve ugyanis!De én már csak reggel szoptatok...Iza már egyáltalán nem szopizik napközben,hiába dugnám a szájába...kérdeztem is már tőle h mi baja van ezzel a cicivel?Már nem elég jó neki?! :lol: :lol:

annus11
 
 


Annus: nem szeretitek a diós sütit??? Mondjuk Tüci sem szereti a diót, de az uram és én imádjuk. Egy csomóféle süti van, amiben sok a dió, az egyik kedvencem is az (mesealmás), meg az uramé is (máglyarakás). ÉÉÉs persze karikor a diós bejgli. Á, már alig várom. Szívesen veszek bármennyi diómennyiséget, ha nektek nem kell! Az anyósom azt mondta, az idén valami történt náluk a diófával, mert alig termett. Nekik is van pár diófájuk, de csak az egyiken lévő diónak van puha héja és az meg nem sokat termett. Mindig szoktak hozni, de igazság szerint még annál is többet fogyasztunk, úgyhogy venni is kell. Ugyanúgy vagyunk meggyel is. Mindig tesz el meggyet, mindig hoz is belőle, de még azon felül is folyton azt kell venni a közértben. :lol: Bár a férjem újabban ráállt a meggyes-nutellás palacsinta helyett a banános-nutellásra. Asszem tudod már, mitől olyan szép nagy darab ember az uram. :wink:

Kép
Kép
tinu
 
 


Annus, miket eszik Izus mar? Boro ohajt tejbol nagy mennyiseget.. de azt kap. a kanalazast jobban birja. :)

Netti
Kép
maumau
 
 


Jó reggelt,
csak egy gyors bekukk, nagyon ideges vagyok...
most meg a slagunkat lopták el, de megzavarhattuk őket, mert éjjel sokat voltunk fent. igy "csak" levágták a drága csatlakozokról (biztos megint valami butabaromindián volt...) Elegem van...drága pénzért megveszi az ember (hiába semmi extra, meg van az ára..) és erre jön egy suttyó bunkó és ellopja...legközelebb arra kelünk, hogy leszedték a cserepeket a tetőről???? hogy szakadna le a kezük. Még jó, hogy a kerti bútorok már a garázsban vannak.
Már nagyon várom, hogy épitkezzenek mellénk, legalább védettek lennénk valamennyire..

Tinu,
nagyon édes Csongi :) azt hiszem kérdeztem már, de nem tudom válaszoltál e :) Ti fejlesztitek őt vmivel, vhogy?

Marci is nagyon édes, az a mosoly...:) sztem is tiszta Gyöngyi.

Én még nem vagyok jól...(nem tudom ki kérdezte bocsánat :oops: )

no megyek , tanulok amig alszik..

szép napot,

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Esztó, a lopás engem is mindig felháborít. Még ha nem is minket érint. Nagyon sajnálom az esetet. Nem értem, hogy képesek elvenni a másét. Mert itt nem kiflilopásról van szó, hogy jóllakhasson valaki :? Mikor mész másik dokihoz?

Annus, jaj ezt úgy írtad, mintha én vuduztam volna meg szegény Izust. :D Pedig istibizi nincs közöm a dologhoz. Kalácsot süss majd a jövő heti talira.

Ja a dátum Barbinak meg Tinunak, meg mindenkinek: november 12. csütörtök, baba-mama koccanás Szigetszentmiklóson.

Tinu, végülis jól sikerült a prezentáció, csak rengeteg kérdést kapott, olyan hasbaakasztósakat. Ráadásul azt mondta, hogy az amerikai nagyfőnököt egész egyszerűen képtelen elsőre megérteni (tökéletesen megérti a franciák (!), a japánok, lengyelek, az olaszok angolját, de az amerikai valami übergáz :-)) Évek óta használja a nyelvet, jól is megy neki, de aki a királynői angolt tanulta, annak egy istencsapása az amerikai verzió :-)

Netti, képet rakja fel. Stokke-t vettetek végül? Milyen színűt? És milyen párnát szeretnél hozzá? Több kérdésem nincs :-)

Marci adott nekünk hajnali programot. 3-kor megetettem...ágyba visszatesz és a szokásos gyors horpasztás helyett tekereg-nyöszörög-nyög. Aztán nagy robbanás a feneke felől (gondoltam, ez kipipálva, majd reggel rendbeteszem). De a nyöszörgés tovább folytatódott. Kivettem, hátha még böfi bennszorult, erre peluson, bodyn és rugdalózón keresztül lef...ott a béb. De olyan kegyetlenül, hogy trikót, pizsialsót, melltartót (!) cserélnem kellett. Marcinak meg a teljes toálettjét of korsz. Szerencsére utána visszaaludt. Remélem nem valami betegség, csak nekem is kijutott egy kis brutálkaka.
Bocsi a reggelizőktől :oops:

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Annus!

Ízesített pépet kap, de az sem kellett. Persze ahogy leírtam, felébredt és evett, most meg visszaaludt,mikor én már nem tudok! :(
Próbáltunk másik tápot is, tegnap vettem jó drágán, de azt is kilökte. Uh marad a hurka-kolbász változat! Úgyis rácuppan mindenre! :D
Úgy látszik a két hónapos antibiotikum kúra nem szétszedte a bélflóráját, hanem megerősítette. :lol:

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


jóó reggelt,

engem is a férjem ébresztett a 7.58-as telefonhívásával. Hogy számította ezt ki?

Én este akartam nézni a meccset, de semmire nem emlékszem belőle :D

Marci mosolya nagyon édes! :lol:

Esztó, úgy látszik nem csak rókát kell kergetnetek! :evil:

Kíváncsi lettem volna a folyamatra, hogyan lett tollas Csongi! :roll:

Én egyszerűen imááááááádom a diós sütiket! :P

na :arrow: ébresztem AM-et.

Kép

Kép
adraci
 
 


Netti!

Hát reggelire szopi,aztán tízórai a kölespép+gyümi.Ebédre már krumplit kap gyümivel,meg már a sütőtököt is kóstoltattam vele,majd most jön a többi zöldség szépen sorban!Uzsonnára a natúr pép+gyümi,és vacsorára a vaníliás pép!És mindig kínálom cicivel,de nagyon ritkán kér sajnos....Illetve már 2 kajánál is adhatok neki főzeléket,tegnap mondta a doki!Tehát ebédre az új megy majd,és ki kéne találnom h melyik legyen a másik főzelékes kaja...akkor kapná a már bevált főzeléket!(aztán ha széles a repertoár,akkor ugyan az megy majd neki mindkét alkalommal!)

Trixi!
:lol: :lol: :lol:

Tinu!
Hát nagyon minimális diót fogyasztunk...nekem a tömény dió marja torkom,a mákkal is ez van amúgy....tehát megesszük,de nem olyan sűrűn!Ja és ingyé adom a diót,ne hülyéskedj!!! :wink:

annus11
 
 


Hali!

Lili ma 7kor kelt (12órát aludt), nem sírt, csak elkezdett dumálni....az én telim meg 7:10kor ébresztett volna, így megúsztam a szirénázást és a kisnyuszkóm gagyogása ébresztett.... :D

Jön haza a férjem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Tegnap hívott, hogy le tud hamarabb lépni....még az óceán felett, de lassan átszáll a BUD járatra és akkor már célegyenesben. :D Megyünk elé Lilivel, megmutatom neki a mamája volt munkahelyét. :roll:

Tenap sikerült eljutnom fodrászhoz, kozmetikushoz, sőt még kabit is tudtam venni, juhééééé.
Szóval veriheppi vagyok!!!!!! :D

Esztó!
Döbbenet!!!!!!!!!!!! :shock: :x
Bemásztak? van már kerítésetek? Nem hallottátok a motoszkálást?
Hűűűű, azért ez para lehet, ha pl. Álmivel 2esben lennétek otthon.
Én nem is tudom mit csináltam volna, ha meghallom.....
Rendőr, aztán a baseballütőt szorongatva bezárkóztam volna a gyerekszobába. :?

Dió:
Én allergiás voltam rá 20on akárhány évig....kb. 4 éve elmúlt minden előzmény nélkül.....és imádom...szóval én magában is eszem a diót!!!!
Annus, irigykedek, jó dolgod van, saját családi diófa....hmmmmmm :D

Na, lépek, mert még kaját csinálok, meg ö.kell raknom magamat, meg a lakást.
Aztán még Lilit és megyünk a papájáért...juhuhuhuhúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúú! :D

Kép
mozza
 
 


Ja, még akartam:

Marci szmájl nagyoooooon édi...kis fogatlan vigyorex! :lol:

Csongi: Tinu, egyéniség ez a gyerek, már most...hogy lett tollas????? :roll: :lol:

Kép
mozza
 
 


Gyöngyi: akkor ügyes volt a férjed nagyon! Legközelebb jobban fogja venni lelkileg is.

Esztó: slag. :cry: Nem, nem fejlesztjük Csongort. :lol: Nekem mindegy lenne, hogy mikor kezdi csinálni a dolgokat, de úgy látszik, ő ilyen. :roll:

Mozza: akkor nagy az öröm! Kicsit feljebb Rékának már megírtam, hogy lett tollas CSongor. :wink:

Kép
Kép
tinu
 
 


Adri: kérdezted a múltkor a paradicsomos krumplit. Vannak, akik szerint parit már korán lehet adni, az én táblim szerint csak 1 éves kor után. Szerintem ez babafüggő. Van, amelyik babának kicsípi a popsiját a paradicsom. Megpróbálhatod, aztán meglátod, bejön-e AM-nek. Én nem adtam paris dolgokat csak 1 éves kor után Tücinek, most is így fogom, de pl. Trixi adott már Petyának paradicsomosat és nyilván nem volt tőle baja, mert írta volna.

Kép
Kép
tinu
 
 


Mozzza!
na ez szupi!!!És még csini is lettél apa fogadására! :wink: Vagyis még csinibb,mert alapból csini vagy mindig 8)
Én mindig arra kelek h Iza nevetgél!Kivéve ha apa ébreszt!Igaz ez is jó,de én annak örülnék ha előbb én kelnék,amikor akarok és csak aztán Iza :lol: :lol:
és napközben is úgy kel amúgy h nevetgél,gagyarászik!Aztán mikor bemegyek vigyorog rám ezerrel!Ha sírva kel akkor vmire felébredt,vagy a foga,vagy vmi zaj,vagy nem tom :lol: de ilyenkor cumi be,megnyugszik és alszik tovább!Nem is veszem ki ilyenkor,mert még nem aludta ki magát!


na már megvolt az uzsi is...és már alszik is szépen!Én is reggelizem már vmit!!!

Gyöngyi!
Szerintem ügyi volt az urad!Remélem megkapta a jutalmát :wink:

Ma tovább fejlesztem a kiflimet!Majd jövök az eredménnyel! :wink:

annus11
 
 


Annus: igen, nálunk is így van, hogy ha sírva ébred CSongor, akkor még fáradt. Ilyenkor cici be, és vagy visszaalszik, vagy nem. :lol: De ha nem álmos már, akkor ő is dumázik, mikor felébred.

Nem jönne el velem valaki esetleg holnap a Keletinél lévő turiba délután? Vagy hogy van most? MI van ezzel hónap első hetével? Elfelejtettem. Most már nagyon kéne valami overál Csongornak, főleg, ha jövő héten megyünk temetésre. Azért csak hideg lesz már kint, még ha ergóba is teszem. Bár lehet, kitalálok valami betakarósat és az mindkettőnket melegít.

Kép
Kép
tinu
 
 


Tinu, ezért kérdeztem én is, mert anya mondta, hogy amikor én ettem volt csípés. :? Ebben a 163g-os babakajában 13% paradicsom van. :roll:

Mozza, tök jó, hogy jön a férjed! :D Az enyém is ma jön és a reptéren van! Szóval ha találkoztok vele, mondjátok neki, hogy siessen! :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
adraci
 
 


Mozza,
de van kerítés, de a szomszéd telekről be tudnak mászni...3 oldalról nyitottak vagyunk.
Nem hallottunk motoszkálást (én semmit se hallok és látok éjjel ha fel kel kellnem :) )
Nem értem, pedig elég jó környéken lakunk...na mindegy. megnyugszom mostmár...de most körbejártam a kertet és minden értéket behoztam ami még kint volt, még a seprűt is..na jó, az utánfutó nem fér be sehova :)

Tinu,
hát hihetetlen akkor Csongi tényleg :)

:arrow: tanulááááááás... :evil: :evil:

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Tinu!
Én mondanám h elmegyek veled,mert nekem se ártana menni,de ha minden igaz akkor holnap kapja az uram az oltást...ha végre elmegy már....és Izát így nem tudom rábízni....őt meg lehet nem kéne már vinnem....vagy te gyerkőccel mész?

annus11
 
 


Annus: nem, nem szeretnék gyereket vinni, úgyhogy nagyon gyorsnak kell lenni. Bár a múltkor két órán át üvöltött CSongor, mikor itthon hagytam, de most lesz tejci a fagyóban. :roll: Meg szeretnék magamnak is vásárolni, ha lesz mit és ahhoz meg próbálni kell. Hátha találok valami fekete gatyót a temetésre, mert egyetlen fekete nadrágom van, de az terhesnadrág. :lol:

Kép
Kép
tinu
 
 


Tinu!
A keletinél csak gyerekruha van!!Vagyis van női is,de az nem ugyan ott!!!!Hány órakor akarnál menni?Majd megkérdezem az uramat h mi van akkor,mikor jönne haza stb.Aztán hátha!

Ja,mondjuk öcsém szabin lesz csütörtökön,mondta h ha kell vmi akkor szóljak,mert segít! :lol: :lol: :lol: Igaz még soha nem hagytam rá a gyereket ,lehet nem most kéne megpróbálni????vagy mégis?

annus11
 
 


Sziasztok!

Találtunk 1 kislány cicát, kb.1/2 éves lehet. Valami keverék, mert nem kifejezetten a hagyományos színű és hosszú a szőre. Szép és kézhezszoktatott. Nem kell valakinek?

Kép
Kép
incike
 
 


Sziasztok!
Mi újság?Ezer éve nem voltam normálisan, és szerintem már dec. közepéig csak így hébe-hóba tudok jönni.Most csinálom a prezentációt a védéshez.Aztán meg kezdek tanulni.Meg manó,meg a lakás. :roll:
Most agyalok az oltáson.Szerintem beadatom. Dani erősen a veszélyeztetettek között van, kiindulva abból, hogy meccseken ők egymás után isznak az üvegből.Nekem az infektológus ajánlotta, hogy a hepa miatt igen.Meg hát szeretnék terhes lenni, és egy láz nem hiányozna. Szóval szerintem ma kiíratom, és próbálom beszerezni.Félek.Ijesztő ez az ukrán helyzet. :roll: Meg biztos hallottátok a szolnoki halálokat a kórházban. Nyomozok, hogy az én dokimnak van-e köze hozzá.

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Jajj tegnap találtam fekete nadrágkosztümöt.Nagyon tetszik.És rettenet jó árban volt. 13e volt!!!!! Csak fel kell hajtatni kicsit. MEg jó alaposan bevásároltam mindenfélét. Holnap Cora.Játékakció lesz, és kinéztem egy 11e-res FP kutyust, az most 7e lesz.Meg kell szereznem!!! 8)

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Adraci!
:D
Ha reptéri rendőrségen kötök ki, mert a régi belépőmmel garázdálkodok (beugrunk a galériára a volt munkahelyemet megstírőlni), akkor sikítok a férjedért....majd megmondom, hogy AM apukája az ismim. 8)
Na, sietek, felhívtam az egyik irányító haverom....korábban jön a gép, villámpilcsi nyomatja neki....a k. BUD siteot meg olyan későn frissítik....
:arrow:

Kép
mozza
 
 


Annus: bakker, csak gyerekruha? Á, nem tudom, mit kéne csináljak? Akkr mindenképp több körös lesz a vásárlás. Na ezt a részét utálom amúgy a kisgyerekes létnek. Hogy az ember mindent csak olyan hosszas szervezés után képe megcsinálni. :roll:

Kép
Kép
tinu
 
 


Mozza :lol:
Asszem évente frissítik a belépőkártyákat, úgyhogy óvatosan! :D :D :D

Kép

Kép
adraci
 
 


Azt a kutyust én is néztem,de apa szerint minek :evil: pask....
Amúgy ukrajnában nem a H1N1 van,vmi más....
Daninak meg nem kéne más után inni a palackból,több okból sem!!!!Most meg különösen nem!!!És ugye a szolnoki fiú beteg volt,mármint vmi tüdőbaja vagy mi a fene,szóval valószínű h azért volt benne a H1N1 is,mert annyira le volt már gyengülve az immunrendszere....a másik esetet is hallottam....remélem h nem a te dokid volt!!!!Na amúgy ilyen okok mellett adassátok be!Amúgy a sima influ ellenit beadatjátok???

többieknek is szól a kérdés!Sima influ elleni oltást beadatja vki?Én még soha nem kaptam...nem is voltam beteg se,állítólag nagyobb a védettség ha mindkettőt megkapja vki!Ebben szerintetek van vmi igazság?

Ja és most telefonált mamám,nagyapám beteg...most ment dokihoz.De láza is van...remélem h nem vmi influ :roll: 81 éves,igaz nagyon jó egészségnek örvend!Ettől még 81 éves..... :roll:

annus11
 
 


Tinu!
Na igen...én se tudok semmit se felpróbálni ha Iza velem van,márpedig hol lenne :lol: :lol: De lehet h ráveszem öcsémet h jöjjön el és tologassa Izust a környéken,ha vmi van akkor meg hiphop kinn vagyok!De a keletihez is kéne mennem,na én is még logisztikázom 8)

annus11
 
 


Voltunk a dokinál, kutacspara tovább tombol...
Nem nőtt a gyerek feje, és mivel ezzel normál értékek alsó határára került, azt mondta a doktornő, hogy mindenki megnyugtatására beutalja neurológushoz. Nov. 26-ra már van is időpont - Magyar egészségügy, addigra megzavarodok, de az ugye kit érdekel.
Összeszedtem magam, és megkérdeztem, hogy mi van, ha esetleg tényleg túl gyorsan záródik, és ez gátolja az agy fejlődését... A nő kifejtette, hogy akkor zselészerű anyagot fecskendeznek a gyerekem koponyavarratai közé. Nem vagyok egy ájuldozós típus, de ekkor elkezdtem pontokat látni, és muszáj volt belekapaszkodni a férjembe. Még jó, hogy ott volt! Aztán még a dokinéni megnyugtatásként közölte, hogy ez egy gyakori dolog (kicsi kutacs kicsi fej), de csak egyszer kétszer okozott olyan problémát, amihez befecskendezni kellett... Próbálok józan ésszel gondolkodni, és hiszem, az eszemmel, hogy nem lesz baj, csak ez a mázsányi kő ne lenne itt a mellkasomban...

Tinu, én szivesen mennék, de csak gyerkőccel tudok, és az olyan macera. Esetleg babakocsival...
Az interjú eredményéről jövő hét elején értesítenek, és akkor ha igen, akkor már ajánlatot is tesznek... Tehát ez már tényleg a végső döntés. (Öt körös kiválasztás volt...)

Annus, bármit hozhatsz, sütit, üdítőt, mindegy! Ez a többieknek is szól. Szerintem nem gond, hogy tészta az ebéd, és lesz süti is... Nem tudom van-e köztünk vegetáriánus, de arra gondoltam, hogy még lesz fini reszelt sajt meg tejföl, és lehet enni azt is, úgy már tuti elég lesz mindenkinek másfél kiló tészta, nem? Réka, a pizzát meg majd elsütheted otthon! :D
Nem leszek egész nap a konyhában! A bolognai szószt szerinmtem előre megcsinálom, reggel a tepsist beteszem a sütőbe, és akkor majd csak a tésztát kell frissen megfőzni! és most közlöm, hogy sem én, sem a mosogatógépem nem akar 15 emberre mosogatni, ezért ha nem sértek meg vele senkit, műanyag tányér lesz...

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Adraci!
Az enyém még nagyon-nagyon régi...piros és nincs időkorlát...valami rendszerhiba folytán nem tiltottál le... :roll:
1/2éve még simán nyitotta a kaput.... :roll:
De nem fogom használni...nem akarom kitiltatni magam...csak a parkolásnál jól jön... :wink:
(én nem adtam le anno semmit...még az egyenruháim is megvannak....valami oknál fogva úgy gondoltam, hogy nekem ez jár... :lol: )

Kép
mozza
 
 


Szofi!!!

jaj nagyon drukkolok akkor!!!!!Mért mekkora most Csani feje?????És a doki...én tuti össze is estem volna ha ilyet mond!!!!!De ne aggódj,semmi gond nem lesz!!!!!!Inkább nézze meg egy neurológus és nyugtasson meg h minden oké!!!!és utána el is lehet felejteni mindent de mindent!!!!!!+++++++++++++++++

Műanyag tányér engem nem zavar!!!!!Kell esetleg műanyag villa v pohár?Vigyek????

annus11
 
 


Mozza :lol: Élmunkás voltál biztos, ezért az örökre szóló kártya! :D

Szofi, és mióta nem nőtt Csani feje? És mennyit nőtt születése óta? Látod/tudod tapintani a kutacsát? Biztos nem lesz semmi gond, de megnyugtatásképp jó lesz elmenni a neurol.-hoz. (nincs vhol vmi ismerős, h hamarabb mehessetek és ne idegeskedj addig?)

Kép

Kép
adraci
 
 


Szofi, nagyon drukkolok!!!!!
Annus, igazán nem tudom hogy is kellene. Ma elmegyek és rákérdezek a háziorvosnál. Aztán majdcsak megmondja a tutit. Sajna Dani ezt nem tudja kivédeni.Gondold csak el.Nem úgy van,hogy van egy helyük a padon, hanem ahogy váltják egymást mindenki máshol ül.Sokszor csak lerohan egy hetesnél, vagy egy lerohanás után vagy egy védekezés alatt,ha ő nincs fent.És az első palackból iszik, amit meglát. Nincs annyi idő, hogy keresgélje melyik is az ő üvege. Náluk kulacs sincs vagy ilyesmi. Szinte kikerülhetetlen. Így könnyen összeszedhet akármit és hazahozhatja.Lassan két hónapja folyamatosan betegek vagyunk, felváltva mindhárman.És ez még csak egyszerű nátha szerűség. Igaz most pár napja én fáztam meg és fel, és most ettől kínlódok.De egyszerűen már ezzel sem tud mit kezdeni az immunrendszerünk, adjuk át egymásnak. Pedig szedjük a vitaminokat, kézfertőtlenítés ezerrel. A szájra puszit már csak hírből ismerjük, "mát" meg már onnan se. És mégis. Na ha bejön egy komolyabb influ nem tudom mi lesz velünk. Nekem fel ne támadjon ez a másik vírus,mert az nagyon durva lenne. És ha terhes leszek valamikor,akkor meg egy lázra még a pici is rámehet. Tudod folyamatosan megy a fejemben a pro és kontra.

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


"mát"= "mást"
írni is tudni kéne....

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Igazából most végiggondolva terhes nem nagyon tudnék lenni, mert nincs mitől. :?

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Cicáról 1 nem túl jó kép

Kép

Kép
Kép
incike
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?