Új privát üzeneted érkezett!

csoki
Hat vegulis nalunk apacska eredmenyei tok jok...de attol fuggetlen mivel keves a peti...ezert kellett volna icsi...de lehet en gondolom rosszul :roll: Doki is azt mondta ha jol emlexem ez nem is volt kerdeses,hogy icsi lesz-e :roll:

Persze majd megkerdem ot is ha odaig eljutok

Te mikor kezdessz?

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Igazad van Bridget :( (4-es pont ...) Ezt találtam arra, hogy mikor kell icsi... Nem értem akkor a dokidat... De az tuti hogy csak összeeresztették és nem szúrták meg őket? Ha igen biztos tud ésszerű választ adni a dokid. Az a helyzet, hogy csak a dokiban bízhat az ember, és abban, hogy mindig a legjobb tudása szerint jár el. Másra gondolni sem szabad... (különben mi lenne velünk, amikor teljesen rábízzuk magunkat egy dokira)

1. All couples with severe male factor infertility that do not want donor sperm insemination.
2. All couples with infertility with:
Sperm concentrations of less than 15-20 million per milliliter
Sperm motility less than 35%
Very poor sperm morphology (subjective - specific cutoff value is not appropriate)
3. All couples having IVF who have had a previous cycle with no fertilization - or a low rate of fertilization (low percentage of mature eggs that are normally fertilized).
4. All couples having IVF who have a very low yield of eggs at the egg retrieval - our current cutoff is 5-6 (or less) eggs. In this scenario, ICSI is being used to try to get a higher percentage of eggs fertilized than with conventional insemination of the eggs (just mixing eggs and sperm together).

Drukkolok Petike!!!!!!!!!!
Vendég
 


Még laptetőd is lett :roll: .

Január közepe-vége felé kezdem a stimut (nem akartam "bezavarni" a karácsonyba).
Vendég
 

 
 

Nem is az,hogy a dokiban nem bizom hisz o ngyon jooo :roll: a biologussal beszeltem...onekik is tudni kellett volna ezt...na de nem is ez a lenyeg...majd meglatom eloszor is mit mondanak magyarazatkent :? :roll:

es koszonom a belinkelest :!: na megyek enni :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Óóóóóó Bri, nagyon sajnálom. És bevallom, én sem értem, miért nem ICSIztek! :roll: Kérdezz rá mindenképpen!
Én még drukkolok ám, hátha elindul a Kicsike!

Tücsike: gyere ám!


Akciósoknak: Kép

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Puszi
Koszi...de mondom mikor voltam konzin ezt megbezeltuk...nem is volt kerdeses :roll: Kaptal mar idopontot?jovoheten mesz vgy utana valo heten? :idea:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bri: még mindig nem jött meg, 40. cn-en tartok, teszt nega. Így időpontom sincs még. :(

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Puszi!

Máskor is volt ilyen hosszú ciklusod :!: :?:
Vendég
 


Annamari: sosem. :(

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Puszi!

Csak azért kérdeztem mert ,az én ciklusom is már a 34.napon jár,pedig még ilyen nem volt :( És én is dokihoz készülök azért várnám pirit :!:
Úgy látom nem vagyok most egyedűl ezzel a gonddal :evil:
Vendég
 


Annamari:na, akkor már ketten vagyunk. Mintha tudná Piri, hogy jönnie kell és "csakazértis" késik. :twisted:

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Puszi
na latod nlam sem jott amikor kellett volna :twisted: Azert johetne mar mert ahogy olvastam a teszted meg nega :? Azota is nega?Nem orulhetunk egy csoda babasodasnak :roll:

Annmari
Szija itt is 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bri
Sajnálom a lemorzsolódást! :( Várom a holnapi híreket!

Puszi, Annmari
Piri vagy jöjjön meg rögtön vagy még 8 hónapig ne is!!! :twisted:

Poci 36+4
Kép Kép

Kép
vizkriszisback
 
 


Vkrisz
Te minnya szulsz :shock: :shock: :shock: Igy lemaradtam huhaa most igazi kismamis vgy a nagy pociddal :D

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Csoki - vanilia,
beszéltünk róla, de még spontánba ;-) nem nyomjuk. :lol: :D ... érted ugye?
sajnos a mostani anyagi helyzetünk nem engedi, hgy ezen gondolkodjunk, de tervezünk kistesót.

Bébike,
Kósával kapcsolatos infókat (cím, telefon, ...stb) tudsz nekem küldeni?
... apa már nagyon morog velem, hogy menjek hozzá vizsgálatra.

Bri drágám,
sajnálom, de szerintem nem a dokin múlik, hanem a biológuson.
Ha úgy látja, akkor nem úgy dönt ahogy a dokid ... sztem.
Amúgy én sem értem, hogy ha eleve sokból csak 3 lett és azok sem úgy alakultak, ahogy elvárható lett volna, akkor miért nem avatkozott közbe?
Lehet neki is mondani kellett volna, hogy nem vagytok 'magyarok" és csak ezért jöttél haza.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


Sziasztok!

Bridget, miattad (is) néztem be, nagyon sajnálom, hogy nem jó híreket kell olvasnom :cry: Nagyon drukkolok az egyszemkének, hogy beinduljon! drukk-drukk-drukk! Írj azonnal, ha tudsz ma valamit!

Brizo: Neked is mennek a drukkok! Én nagyon bízom a dokinkban, már alig várom a decemberi fagyis beültit, addigra Te már baba-kukucsra jársz majd hozzá! A mostani stimu előtt voltál IR kontrollon? neked ez már rendben van, ugye?

Tücsi, kérlek, gyere és írj!! annyira sokat jelent nekünk is, hogy végre sikerült neked, ne hagyd, hogy bárki is elrontsa a kedved!!!

Kiscsillag, nagyon szép számú tüszőkét növesztettél!! drukk!!!

Hajnóca, nekem a mobilszáma van meg, elküldöm priviben, de még mindig ott rendelt a Deák térnél, ahol régen is!

Vkrisz, szép a pocak! :D

Puszi: Te mennyi Avandametet szedsz most és melyikből? Az nem kavarhatott be esetleg? :roll:

Velünk semmi különös, várom a decemberi fagyisat. Három bébikénk van, de az egyik négysejtes, kettő hétsejtes volt, szerintetek mennyi az esélyük az ébredésre?? :roll:

Kép

Kép
bébike4
 
 


Nincsenek jo hireim egykem nem kezdett el osztodni...azt mondtak vegyem fel a kapcsit a dokimmal :roll:

Hajnoca
Nem tudom :roll: Majd minden kiderul ha megyek hozza egyenlore nem erem el :roll: Persze azert megfogom kerdezni es legkozelebb erre oda figyelek jobban :roll: Biztos tudjak nem itthonrol vgyunk hisz parom neve es cime epp eleg meg amugy is... :roll: Ertem en azt is hogy job ha osszeengedve termekenyul meg egy petesejt mert akkor a kivalasztott juthat be igy sokkal termeszetesebb az egesz...de nem mikor szinte csak 1peti a jo minosegu :? Japoban is volt ICSI szep lett volna ott nekiallnak kiserletezni...es osztodott is vissza is lett ultetve :roll:

Vegulis a dokim jol mondta 1% eselyt adott...majd legkozelebb ugyesebb leszek :?

Bebike
Koszonom hat most sem hoztam jo hireket :roll: Fagyi ugyben nem vagom a dolgokat...de miert ne ebrednenek fel :roll: en 3felebredesre szavazok 8)

Brizo,Kis* Kép KépKép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Jaj Bridget :cry: rettentően sajnálom :cry: . Remélem kapsz kielégítő magyarázatot a kérdésedre :roll: . Nagyon drukkolok azért, hogy a következő sikerüljön!!!!!!!!!!!!!!

Hajnoca értem :lol: . Sajnos valóban ez a döntés nagyban anyagi is...

Bébike Szezsó meg tudja mondani milyenek az esélyeid :lol: . Én sokat kutakodtam a témában a fagyis beültim előtt, az embriók 60-70 százaléka ébred fel (azaz úgy 3-ból 2). Azt tekintik visszaültethetőnek, amelyik sejtjeinek több mint 50 százaléka megmarad. (Nekem 3-ból 3 felébredt, de sajnos nem tapadtak meg - pedig a nyálkahártyám is jó volt... :? )

Krisz nagyon szép a pocid!

Sok puszi!
Vendég
 


Sziasztok!

Bri: nagyon sajnálom :cry: :( nem tudok mit mondani .. (((Bri)))

Egerecske: már lassan másfél éve, hogy nem csináltam kókusztekercset :D nem semmi memóriád van :wink:

Vkrisz: csodaszép mamihoz csodaszép poci dukál! Hogy vagy?

Tücsi: tessék szépen jelentkezni, irgum-burgum.. Remélem jól vagytok! :)

Puszi, Annmari: küldöm nektek a pirit futárral, hátha.. :wink: vagy inkább ne is jöjjön meg sokáig :D

Bébike: mindjárt december, előre is küldöm a drukicákat! ++++++++

Ma voltunk az utolsó uhu ellenőrzésen, jobb oldalon 10db, bal oldalon 10 db kb. 19mm-es tüszők, endom. 10mm.. Ma este 20:15-kor 2amp. Ovitrelle, szerdán reggel punkció :oops: :roll:

MINDENKINEK
Kép Kép

Kép
kis-csillag
Tököl
 
 


Kis*
Nagyon szep eredmenyeid vannak ebbol tuti lesz jo sok petid es jo sok bebi meg fagyira is jut majd :wink: Tovabbra is drukk 8) Most mar nem sokat kell varni 8)

Csoki
Koszonom...en is a kovetkezoben bizom :wink:

Most megyek a dokihoz...beszeltem vele es fogad meg ma :roll: remelem kezdhetek januarban :? bevgyok tojva,hogy mit fog mondani :oops:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok!


Bri: szívből sajnálom. Gyere doki után!

Bébike: 2 x 1000 mg Avandametet szedek. Amiatt késne?



Teszt nega és még mindig nem jött meg. :cry:

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Kis-csillag bevallom én is emlékszem a kókusztekercsedre (olvasgattam itt-ott 8) ). Fantasztikusan jók az eredményeid!!Ebből tényleg jut majd tesókra is :wink: . +++++++++++++++++++++++++

Puszi a dokidat nem kérdezted mi ez? Hogy miért nem jön meg?

Bri este még jövök a híreidre. Jó lenne nagyon a január, remélem mehet, hiszen addig még van két teljes hónap (két ciklus).
Vendég
 


puszi!

Nekem ma megjött,így holnap megyek a dokihoz :!: :D Utánna kűldöm hozzád pirianyót hogy te is kezdhess :!: :D

Vkrisz :!:

Nagyon csini kismami vagy :lol: Húú már lassan szűlni fogsz,pedig emlékszem nem rég volt hogy le állították a stimudat és lám mi lett beőle :roll:

Bri!

Nekem a nyáron amikor nem lett beűlti ,akkor a kövi hónapban már kezdhettem volna megint :) csak én szerettem volna egy kis pihenőt :!: Remélem neked is terveid szerint alakúl minden :!: :lol:
Vendég
 


Bri
Sajnáolom, hogy nem lettek jó minőségűek a petikék, hisz tüsző is volt 8 körül ha jól emlékszem. Még akár a kövi hónapban is kezdhettek ha jók a hormonjaid...néha engednek ilyesmit...

Kis*
Te aztán jól belehúztál! :D Sok szép petikét neked a sok tüsziből!!!

Rólam:
Éjjel nem jól aludtam, fenn voltam vagy 2 órát. Hasam kicsit fájt menziszerűen.
De. voltunk Aggtelken a házassági anyakönyvi kiv. másolatáért anyuékkal, bekakilt a nyomtató, nem tudták kiadni...na remélem meglesz szülés előtt. :roll:
Fél 1 után apum kirakott a védőnőnél, be lettem mutatva a választott gyerekorvosunknak, de nem ír fel recepteket szülés előtt.Hazafelé azért bementem a gyógyszertárba homeós bogyókért, de azokat is rendelni kellett, majd hívnak ha maegjön holnap vagy holnapután.
Kb 15 perc séta volt haza...hát akkor is fájt a hasam alja, lassan mentem , kis lépésekben mint egy pingvin. :lol:
Aztán ebéd a párommal, aki hazaugrott munkából, aztán 2 óra alvás.Most tanítok egyet és vége a napnak.
Ja és nyilallgatott lent a nyílás jópárszor ma. :shock:
Hát ezek vannak, közeleg a vég, illetve a kezdet. :D

Pusz

Kép
vizkriszisback
 
 


Sziasztok,
Bri, sajnálom. Tudom, mennyire rossz ez, én a legutóbbi lombiknál jártam így és engem sokkolt, hogy elsőre nem indultak meg a kicsinyeink (második napra lett egy, akit vissza is kaptam, de sajnos nem lett belőle baba). Valószínűleg fognak genetikai vérvételt kérni, megnézik, nincs-e kromoszóma eltérés köztetek, ami kizárja az egészséges terhesség létrejöttét (valszeg nincs, nálunk is megnézték, semmi eltérés, mégis nagyon szar az osztódási arány). Biztosan lesznek javaslatai a dokinak, remélem, találtok választ a miértre és legközelebb jobban mennek majd a dolgok. Ölellek

Egy kedves szó olyan, akár a tavaszi napsütés.
allegrobarbaro
 
 


Vkrisz,
nekem eléggé úgy tűnik, mintha a múltkori képhez képest lejjebb lenne a pocakod.

Lehetnek ezek szerintem már a jóslófájások. ... de én mondjuk nem hordtam ki végig Bót így nem tudom igazából, hogy milyen az illetve ez az időszak.
Majd jönnek a friss kismamik és megmondják a tuttit! :wink: :D

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


Csoki: nem hívtam a dokim. Ez a lombikos ciklus utáni 1., tehát még annak lehet a hatása,... gondolom hormonálisan összezavarodtam,... :evil:

Annamari: na, legalább Neked megjött!
Mindjárt nyomok egy Aviva mensimeghozó tornát, hátha segít rajtam.

Kis*: jeee! :D

Bri: várlak!

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Kis-csillag, de szépen megnövesztetted őket! Hajrá szerda :) és utána is :wink:

Egy kedves szó olyan, akár a tavaszi napsütés.
allegrobarbaro
 
 


Kivetett az ágy :o


Kis-csillag szép számú tüszőmennyiség vigyázz rájuk szerdáig nagyon

Bridget remélem kaptál megfelelő magyarázatot arra, hogy mit, hogy an és miért csináltak . Szerintem is a biológusokon múlik sok minden.
Alle genetikai vizsgálat nekünk is volt még debiben és tényleg nem mutatott semmi eltérést, ugyanis nekünk is mindig rossz az osztódási arány.
De most tökéletesen megfelelő lesz az osztódási arányunk, nagyon bízok benne.

Tegnap uhu szerint 10. napon mnyh 9 mm, tüszők a másik oldalon is beindultak kb. 3 van, a másik oldalt meg kb. 6 db 10-15 mm-sek
Szerdán is lesz még egy uhu. valszeg az utolsó és pénteken akció

Bébike képzeld a klinikánkon már nem látom napok óta a biológus hölgyet, csak a fiatalembert. Gyanús volt ez nekem, na meg lett egy sejtésem.......... és beigazolódott, megnéztem a ciris honlapját és a honlap szerint már ott vezető biológus........
Kár, mert nekünk nagyon szimpi volt, sebaj a fiatalember is bizti mindent megtesz mindenkiért :roll: :lol:
Kérdezted az IR-em, tökéletesen rendben van, mint minden más hormonszintem :wink:

Vkrisz hatalmas igazi kismamis pocid van már :lol:

Kép
brizo
 
 


BRIDGET :roll: ?????????????????????????????

Puszi hát nem is csoda, amennyi hormont magunkba tömünk, hogy kicsit megkattan a szervezetunk :roll: . Remélem hamar megjön...

Brizo+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Kis csillag ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Vendég
 


[quote="brizo"]
írta:
brizoKár, mert nekünk nagyon szimpi volt, sebaj a fiatalember is bizti mindent megtesz mindenkiért :roll: :lol:


Brizo,
nekem anno Balázs volt a biológusom és nekem nagyon szimpi volt és kedves is.
.... ha egyről beszélünk. :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


Szép jó reggelt!

Engem is kidobott az ágy 6 után. :? Éjjel sokat forgolódtam, de már egyre nehezebb. Nagyon érzem már lent a babót...
Ma zsúfolt napom lett volna, de ketten is lemondták a mai óráimat...na se baj, elég a maradék 2.Akkor legalább pihenni is jut időm, védőnőre, meg pakolgatásra. :D

Brizo
Küldöm a peteéréstserkentőket!!!+++ :D

Bri
Remélem tudnak a dokik vmi biztatót mondani! :)

Puszi
Tornázz helyettem is...én már nem bírok. :roll:

Szép napot!!!

Kép
vizkriszisback
 
 


Sziasztok!

Brizo, nagy drukk a petikéknek, szépen gyarapodnak!! :D Örülök, hogy rendben van az IR-ed, nekem még van mit javítanom rajta, ahogy a hormonokon is :? na de majd legközelebb jobb lesz már!
De sajnálom én is a Melindát :cry: annyira kedves és optimista volt, nekem nagyon sokat számított, hogy annyira lelkesen állt a dolgokhoz. Még a sírás is rámjött, amikor megmutatta az embrikéket :oops: Nem tudod véletlenül, hogy a Fülöp doki mikor megy szabadságra most novemberben? mert legutóbb említette, hogy valamikor nov.-ben nem lesz és én szeretnék még elmenni a decemberi fagyi előtt.

Bridget, :cry: :cry: :cry: nagy ölelést Neked, mondtak valami magyarázatot a történtekre? :cry:

Kis csillag drukkhegyek :D

Puszedli, hogy állsz? :roll: Nem tudom, hogy vajon az Avandamet okozhat-e ilyet, bár nem nagyon hiszem, hisz éppen a ciklust kellene rendbetennie, nem? Norcolut esetleg? :roll:

Hajnoca: Károly krt. 11 a cím :wink:

Vkrisz: már nagyon készüleg Alexa :lol:

Kép

Kép
bébike4
 
 


Bridget, mi volt tegnap? Nagyon sajnálom hogy nem indultak be. :( :(

Kis csillag drukkolok nagyon!!!!!

Puszi, nagyon drukkolok, háthaaaaa. :roll:

Brizo, drukkolok nektek is!!!!

Hajnóca, Bó nagyon szép!!

Petne, Julcsi is gyönyörű!!

Alle, ti hol tartotok? Köszönjük a hófordulós köszöntést!

Vkrisz, nagyon szép a pocid, mintha egy picit lentebb is lenne. Hát nekem indították+ 9 nappal túlhordtam, és egy darab joslóm sem volt. De szúrni lent elég sokat szúrt, pedig a feje szülés napján is fent volt még nagyon. És a méhszájam totál zárt volt szülés napján is. Ám lehet neked nyiladozik és azért szúr.

Skrisz, mi van veletek??

Till, éjszakák javulnak?

Mi betegek voltunk a múlt héten, nátha + piros volt a torka, hát senkinek nem kívánom, úgy sajnáltam szegényt, nagyon megszenvedte a náthát. De már kifele tartunk!

Kép
kata05
 
 


Sziasztok!

Kata: jobbulást nektek mielőbb! :D
Adtatok valami "gyógy" féleséget a Picinek?

Biológus.. Amikor 2 éve voltunk lombikon, nekünk is Tapolcán női biológusunk volt, de most, hogy járunk ismét, őt egyszer sem láttam, csak egy kispasit :) Remélem holnap nagyon ügyes lesz, s nem fog remegni a keze :lol: :lol:

Voltam ma nőgyógyinál.. Előre úgy érzem, hogy ez egy jó döntés volt, pedig nem is kicsit rettentett meg :shock:
Azt javasolta, hogy 2-nél több embrikét ne merjünk visszakérni, s hogy igazából az optimális nekem az egy baba lenne.. :( Felvázolta, hogy sajnos a 22 hét magasságában majd be kell feküdnöm a kórházba min. 4 hétre, mert 100%-ig nem tudják biztosan megmondani, hogy az ezelőtti (23. heti) magzatvízcsorgást tényleg a sövény okozta-e.. Ami már nincs meg persze, mert tavaly a meddőségis orvosom Pécsen kioperálta..
Azzal már most megvigasztalt, hogy programozott császár lesz, s ha ne adj isten görcsök lennének, akkor azonnali .... :oops:
Mindent a cél érdekében, de azért szívem szerint a korábbi orvosomat jó alaposan helyben hagynám..... :roll: :shock:
Bocsánat, hogy kipanaszkodtam magam, de úgy kikivánkozott
:roll:

Kép
kis-csillag
Tököl
 
 


Kis*, nem adtunk csak Cebion cseppeket+ a náthára orrsprayt. Nem volt lázas, mert akkor antibigyó kellett volna, de mivel csak 6 hetes, így nagyon sok gyógyi ki van lőve mert a legtöbbje 3 hó fölött adható.

Reméljük megtapad majd a babó, és ki fogod tudni hordani, nincs sövényed már, így reméljük minden akadály elhárult!! Drukk++++++++

Kép
kata05
 
 


Helló!!!

Bébike: mi az a Norcolut? :shock:

Vkrisz: én nem szeretek tornázni. :oops:

Kata: örülök, hogy jobban vagytok! Ha a háthát a babára értetted, aranyos vagy, de 1 % az esélye 40. napi nega teszt után. :?

Kis*: azt hiszem, én azért nem értem a dokid, mert nem tudom az előtörténeted. :oops: De drukkolok nagyon!

Bri: ez nem ér! Miért nem írod meg mi volt?

Tücsikém: hogy vagyTOK??????? :D

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Kis*,
de jó, hogy a doki ennyire +!!
Már a 22. hétnél jár!!!
Úgy legyen!! ÁMEN!! :D

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


KIs*
Úgy látom egyrészt pozi, ahogy Hajnoca is írja, másrészt meg nega, hisz sövény már nincs, akadály elhárítva, nem? :shock:

Megjártam a védőnőt, jól beebédeltem előtte persze. :oops: 70 deka hízást mutatott a hétre. Vérképem jó, vasam is javult...nemhiába most szedem rendesen vagy 2 hete. :wink:
Vérnyomim 104/69, 76-os pulzus...csak nst-n mérnek mindig olyan alacsonyat. :roll: Vizelet rendben.
Védőnő is másolt nekem homeos ajánlásokat, ahogy ők tanulták továbbképzésen.
Cimicfuga és caulophyllum c-30 am van, ma megjött az arnica, caulophyllum c-12 nincs...pedig az kéne még szülés előttre....de addig is málnalevél teám van. :D

Kata
Örülök, hogy jobban vagytok! :D
Hát én nem tudom mikor mit kellene érezni, valószínű, hogy tök természetes, hogy ilyeneket érzek a vége felé..s nem azt jelenti, hogy most azonnal de máris ki akar bújni...hanem csak készülődik a testem és ki tudja mikorra lesz kész? :)

Kép
vizkriszisback
 
 


Sziasztok!

Hajnoca: a doki csak előrevázolta, hogy mikortól leszek kénytelen élvezni vendégszeretetüket - mellesleg bárcsak már a 22. héten tartanék..

Vkrisz: sövény valóban nincs, de azt mondják nem 100% hogy az okozta az idő előtti bur.repedést és koraszülést - nos ezért aggódik már most jó előre.. :roll:

Valószínűnek tartom egyébként, hogy más orvosunk ennyire nem lett volna előregondolkodó, én meg bízom a +-ban s abban, hogy valóban problémamentes lesz az egész :lol:

Kép
kis-csillag
Tököl
 
 


Csak gyorsbekukk..

Puszi, a Norcolut, az mensi meghozó gyógyszer :roll: csak egy ötlet volt, de remélem ilyesmire nincs szükség :roll:

Kép

Kép
bébike4
 
 


Bocsi
megint "tudósító" leszek :lol:
Brivel beszéltem telón, látom nagyon keresitek (mert mindig olvaslak benneteket 8) )
Azt mondta, csomagot váltottak, és nincs net 2 napja, de amint lesz jönni fog.
Azt ígérték ma jönnek bekötni, de eddig még nem értek oda, tehát lehet csak holnap tud jönni.
Mindenkinek nagyon drukkolok a mielőbbi babásodáshoz :!:
Kismamiknak pedig a könnyű szüléshez :!:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Bébike: köszi az infót.

Betty: köszi a hírt Bríről. Azt nem mondta, mit mondtak neki a Kaáliban??? :shock:

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


De mondta
kértek tőle egy kromoszóma vizsgálatot, aminek 4 hét múlva lesz meg az eredménye.
De a többit majd Ő bővebben elmondja :wink:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Betty: köszi. :P

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Betty köszi a híreket és a jókívánságokat :D . Látom nemsokára kezdesz, millió drukk Neked is!

+++++++++++++++++++++++++++ az akciózóknak!

Puszi
Vanili
Vendég
 


Kép

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Hirek a dokitol:
Elvegeztek egy kromoszoma vizsgalatot mert azt mondta a doki,hogy annyira rossz minosegu volt 3bol 2helybol,hogy ngyon :roll: allitolag az egyik mar akkor latszodott,hogy tiszta kuka :oops: :lol: :oops: Es hogy hatha azert van ez mert kromoszoma rendellenesseg van nalam :? :roll: leis vettek a vert nana,hogy nezzuk meg (12ezer ft) 4het mulva eredmeny.Bar ha kiderul hogy azzal baj van akkor sem tudunk tenni ellene de legalabb ratudok keszulni(mar ha erre lehet)hogy ha esetleg osszejon az a csodababa akkor tobb eselyem van beteg babara,mint egy masik kismaminak :roll: :? Tudom tudom egyenlore nem kombinalok csak azt mondom amit a doki mondott. :roll: Tamogatottan februar vegen kezdhetek :? ha fizetos lombikra mennenk akkor is csak januar vege :?

Most megkell jojjon 10napon belul es akkor kell egy sima ciklus...aztan a kovetkezo menzikor jon a fogigatlo :? es februar vegen kezdes 8) Most a clostis protokollom lesz es azert voltak csak osszeengedve a petik a katonakkal mert annyira rossz minosege volt a petiknek hogy tobbet artottak volna azzal ha megszurjak oket mint igy :? Hat roviden ennyi.... :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bri: örülök, hogy jelentkeztél. Szerintem jó, hogy megcsináltattátok ezt a kromoszóma vizsgálatot, nem szabad a homokba dugni a fejünket. Max. kiderül, hogy minden rendben. Szerintem így lesz. Ezt Párodnak nem nézik meg? Az ICSIre adott válaszuk szerintem érthető, igen logikus, ha végiggondolom. Drukkolok a következő lombikhoz már most! Puszi.

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Tegnap kikapcsoltak a netet maert csomagot valtottunk es csak ma jott ki a muki bekotni a masikat :x Nem akartam izgulast kelteni de nem tudtam jonni :oops:

Annamri
Akkor ezt nem ertem mert mert nekem direkt mondta a doki hiaba nem volt beulti akkor is kikell varni a 3honapot mert gyogyszeres kezelest kaptam es azt lejelentik a tb fele es ez sajna igy megy :roll: Vegulis mind1 mert mondom ha fizetosre mennek akkor is akarna egy ciklust kihagyni es fogigatlo nelkul meg gondolhatod,hogy az fsh mennyi lenne ezert azzal is rakell keszulnom :? Ez van :roll:

Csoki
Bocsi,hogy ram varakoztal feleslegesen :oops:

Vkrisz
Az a baj tudod en nem itt elek es ezert a lehetert nem is igazan tudnek maradni meg mint irtam a doki is egy kis urulest szeretne...szal sajna nem megy...te mikor szulsz 8) :lol: Semmi elojel? 8) Na most olvasom a jeleidet 8) izgi ngyon 8)

Alle
Jol mondtad szorul szor augy volt vgyis lesz minden ahogy mondtad!koszonom a kedves szavakat es az infot :!: Ti akkor most alltok is? :roll:

Brizo
Igen mindenre megkaptam a valaszt...tudod mikor masokrol van szo mindig olyan konnyu mondani akkor nefelj en is mindig tudok mindent :oops: amikor meg velem tortenik meg nalam akkor meg mindig leblokkolok olyan leszek,mint egy kuka tele leszek kerdesekkel es semmit nem ertek :oops: :lol: :oops: Tuszonovelok mennek +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Bebike
December az mar mindjart itt van...IR-ra en is elszeretnek meg menni csak nem tudom belefel-e meg az idombe :oops:

Kata
Szijjjja :D Mar egy honaposak multatok :shock: Meselj kicsit magatokrol a betegseg meg monnyon le :twisted:

Kis*
Latod akinek sok petije van annak mas okbol egyet ajanlanak :? nalunk alig van peti pedig 2 a minimum de 3-mat szeretnenk visszatenni az amerikai ajanlatokon is ez all az en esetemben levoknek :? nalunk meg nincs mit betenni...nincs igazsag de majd egyesevel is jok lesznek azok a bebik nem igaz :wink: Mikor lesz punkcio nem holnap? :shock: Holnapra egy kalappal+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Hajnoca
Suli hogy megy?Vezetes? 8)

Puszi
Ne hari de nem tudtam jonni :oops: meg egy sms-t sem tudtam kuldeni senkinek sem :x De matol vgyok 8) Voltal azota a Kaaliban?
A ruhes dogje meg jojjon vegre meg :twisted: Nana ilyenkor nemjon :evil: Nekem se jott latod...lehet ezzel lett elszurva mert nem 1.cn-en kezdtuk igy es a vezertuszim jol elhuzott a tobbihez kepest...na de ez mar a mult...drukkolok neked pirihez +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?