Új privát üzeneted érkezett!

Betti:Bizony kis hajasbaba,imádom :D :D :D :D
Nekem is volt egy kis bizonytalanság de ha ott lesz a kezedbe akkor tudni fogod mit kell tenni :wink: Neki úgyis te leszel ha te ott vagy akkor semmi gond.Téged ismer a te hangodat figyeli,olyan jó lesz ám :D
Örülök hogy megvannak a függönyök :D Biztos nagyon szép lett :D
Biztos jó lesz az összejövetel :D Jól tetted hogy rendeltél kaját :wink:

Ancsi:Én is imádom ezt a képet :D
Vendég
 


Kép Levi a sárga rugiban...
Kép és Dorcsi is

Betti: örülök, hogy jól vagy! Igen voltak elbizonytalanodások, ne aggódj, még lesznek is.
Vendég
 


betti vigyázz magadra!
és örülök, hogy már átérzed, hogy a babád ott van veled!
ugye milyen jó érzés?
és a csomag meg... kis szeretgetnivaló!

a pociviszketés: én a lanoslinos gabis babakrémmel kentem. a hasamra nagoyn jó volt. reggel este, jó zsíros. és elég jól bírta a bőröm.

és ne szégyesldd magad. bőven elég a hidegtál, pihenned kell meg nem idegeskedni. ( a hugomnak is meinig ezt mondom, de nem hallgat rám...)
Vendég
 

 
 

mancsa!
törpikorukban is nagoyn hasonlítottak!
Vendég
 


Kép
Dorottya megérkezett
Kép
És most

Kép
Kép
s. zsófia
 
 


Kép
Pici Zsófi lassan 1 éve
Kép
és most

Kép
Kép
s. zsófia
 
 


Lara az én köceim sem panaszkodhatnak,hogy nem volt hajuk,de Hannus valami csodaszép hajas baba volt söt ....

Kép
Kép
s. zsófia
 
 


Beszéltem Tüncivel :D :D :D :D
Mindenkit puszil és már nagyon hiányzik neki a fórum.
Reméljük már hamarosan otthonról tud írni nekünk.(lehet hogy már holnap) :D

Mancsa:Nagyon hasonlítanak egymásra a gyerkőcök nagyon édesek :D

Zsófia:Nagyon édesek a gyerekek :D Dorottya már milyen nagy :D kis hajasbabák :D
Vendég
 


Zsófia:Köszi :oops: aranyos vagy
Vendég
 


Mennyi csodás kis csomag!!!
Nagyon szépek.
Az én gyerekeim kopaszok a tieitekhez képest. :lol: :lol: :lol:
Dorcsikának göndörödik a haja hátul, a feje tetején még nagyon rövid, majd megnő.

Poci: hihi megmutassam nektek a zebra hasamat?
Vendég
 


Kép
Pedig végig kentem ám én is.
Vendég
 


nekem a combom lett belül csíkos majdnem a lábszáramig, oda is jutott néhány. a 22kilónyi hízást nem szerette, oda ment a legtöbb...
de már alig lásztik, a többit meg majd egyszer, ha meg tudom oldani, egy kis kondi eltűnteti. úgy néz ki, hogy kb 5kiló rajtam maradt. :(
ez van, úgy érzem, még mindig jól jártam...
pláne, hogy a pajzsmirigyem is caraxik... talán ha majd az is rendbejön, lemegy a többi is.
Vendég
 


a barátnőmnek is csíkos lett a hasa. nagyon durván, még csíkosabb mint a tied mancsa! két 4,5kilós gyereket szült. két kislányt.
de ahogy lefogyott, szépen elhalványodtak a csíkjai.
Vendég
 


Én sima testápolót használok és abba cseppentek kis mandulaolajat és jojobaolajat. A gyógyszertári krémek nekem nagyon drágák. Eleve vannak csíkjaim, mert volt egy idő, mikor még 10-el több voltam és lefogytam. Csíkok maradtak. Ezért gondolom, hogy hajlamos vagyok azért rá.
Mindegy.
Köszönöm a biztatást, az elbizonytalanodás miatt. Lesznek még hülye kérdéseim biztos.

Betti
Kép
betti0412
 
 


betti!
nyugodtan kérdezz! ha tudunk válaszolunk.
én is sokat kérdezek itt! jó, hogy vannak tapasztaltabbak.
Vendég
 


Csíkok nekem is lettek föleg a combomon,de a hasam sem panaszkothat.
Biztos segít a krém,de hajlam ha megvan bizti lessz csík.
De megéri :wink:

Kép
Kép
s. zsófia
 
 


Sziasztok!

Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a dicséreteket, nagyon aranyosak vagytok. :D

Lara, nekünk még most sincs ennyi hajunk. :oops:
Nagyon szép és tündéri itt minden baba. :D
Vettem én is overallt, szerintem jobb, mint a tesco-s, mégha talán nem is annyira meleg. Kaptunk harisnyát és cipőt is, ami még nagy, de zoknival és tutyival nem lesz vészes.

Tünci, örülök a jó híreknek! :D

Betti, engem is gyötörtek ezek a gondolatok, aztán jött minden magától.

Ancsi, én már reggel aláírtam, nagyon sajnálom, nálunk egész nap a sláger megy, felháborít az eljárás, gusztustalannak tartom! :evil: :evil: :evil:

Nekem a 39. héten jöttek elő a csíkok a hasam alján, pedig kentem. Mára már elhalványodtak.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Réka a sárga rugiban:

Kép

Szösz

KépKép
szosz
 
 


Lexinek tanuló autót szeretnék karácsonyra, szülinapra meg ugráló zebrát. Már alig várom az első karácsonyunkat, illetve hogy mit fog szólni tündérke a fához. :oops: :D

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sárga rugink nekünk is volt, azt hisze, abba öltöztették először.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Gégéé:Hogy vagy?Remélem már meggyógyultál :!:

Zsófia:Tök jók lettek a vonalzók :D :D

Beze:Biztos tetszeni fog Lexinek a karácsonyfa :D Már én is néztem az ugráló zebrát most az auchan-ba 17 ,de még igy is olyan drága :(
Rápróbáltam Hannusra az overált jól alá lehet öltöztetni és tetszik hogy jó meleg kesztyü van hozzá :wink: Olyan volt benn mint egy kis ürmanó :D

Mancsa:Én hasam is zebra pedig végig kentem babe krémmel,mi lett volna ha nem is kenem!?Most már szépen elhalványodtak.

Szösz:Réka de édes :D
Hogy van a Papád?
Vendég
 


Sziasztok!!!!

de éééddik a babák :lol: :lol: :lol: :lol:

Örülök, h Tünciék jól vannak, reméljük h akkor haza is jöhetnek már :lol: :wink: :lol: :wink:

mi is ilyenben nyomultunk a kórházban, azt mondták, h ők varratják olcsón, persze látszott rajtuk, h alig anyagból voltak, olyan vékony volt az anyag, h átlátszott még a kis teste is alatta :lol:

mi ma voltunk két aldiban is, egyikben már reggel elfogyott mind, a másikban már csak 68-as méret volt :cry: :cry:

Miló ma megint hányt a délutáni alvás után, meg is ijedtem, meg megint köhög, nem tudom, most miért esett vissza, férjemmel azt beszéltük, h várunk egy-két hetet, ha nem javul, elvisszük szakorvoshoz

amúgy egész nap tiszta nyügi, már nem tudok vele mit kezdeni, mindenért nyüszög, v sír, alig eszik vmit, ma pl. az uzsonnát sem kérte, felül kibújt már szépen a két szemfog, de alul az egyik már jól meg van duzzadva. az éjjelek is rosszak, rengetegszer megkel, és nem alszik vissza, én is nagyon fáradt vagyok :cry:

Ancsi: a superfit cipő pille könnyű, szinte nem is érzed, h a kezdeben van, nézd meg egyszer egy humanicban v brendonban, a másik, h nem olyan bumszli, és a bélés sem olyan nagyon vastag, így a lábára szépen ráillik. a csizmák talpát is nagyon meg kell nézni, mert én pl. láttam olyan elephanten csizmát, aminek kő kemény volt a talpa, de pl. amit a Laráék vettek az is nagyon könnyű és hajlékony a talpa.csizmában még nehezebb járniuk, mint egy félcipőben, ezért mi inkább megvettük ezt, bár még így is azért húzós volt az ára, h akciósan vettük

nekem egy cipőboltos egyszer azt mondta, h egy évben átlag 2 méretet nő a gyerek lába. nyár elején 18-as volt a Miló lába, nyár végére már 19-es. akkor vettem neki egy 20-as zárt átmeneti cipőt, ami most jó rá, viszont a csizma 21-es, még picit nagy rá, de harisnya v vastag zoknival hordható, nem lötyög benne a lába, ráadásul áprilisig ezt fogja hordani, addigra meg épphogy jó lesz rá.
mindig egy számmal nagyobb cipőt kell venni, mert szezon végére belenő a lábuk
:wink:

Kép
naspolyácska
 
 


Anyany: az éjjeli hányás attól lehetett, h az orrában a váladék lecsurog a torkára és attól hányhatnak a babák. először mi is ezt gondoltuk, majd jött a diagnózis, h reflux

a heim pált felhívtuk, ők mondták, h először sterimarral fújjak be az orrába, majd szívjuk le jól az orrát, majd csepegtessünk be neki, de az orrspray-pl. nasivin jobb, az jobban hat és azt nem tudja úgy lenyelni, mint a cseppet.
minden orrszívás előtt fújj be neki sterimarral, ez fontos, és a párologtatás jobbulást a picikédnek!!!

Kép
naspolyácska
 
 


Kép

Hehe, sárga rugis----Nikinek is volt.

Épp akkor kapott egy hatalmas adag újat az osztály. A nővérkék meg szitkozódtak, hog miért 62- eset rendeltek, az újszülötteknek.

Nagyon nagyon boldog szülinapot, a nagyfiúnak!

Betegeskedők gyógyuljanak! Szegény Zsófika!
bende
 
 


Sajnos nem tudok többet írni, ma délelőtt két gyerekem lesz. Hoznak még egy 10 hónapost, szóval nem fogok unatkozni:)
bende
 
 


bende!
most az előbb hívtalak, hogy ki tudtok e jönni sétálni....
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

nah akkor mindegy.

jól beöltöztetem a Zsófit és kimegyünk. veszek neki valami bébiételt, mert megint nincsen víz. és víz nélkül meg hogy főzzek?
és 10 napon belül már ez legalább a harmadik vagy negyedik ilyen alkalom. és persze nem is jelentik be előre. csak egyszerűen reggel8kor elzárják, utána csak valamikor fél4körül van víz megint...

naspi!
az ügyelet is azt mondta. de mivel nemjött ki semmi az orrából akkor befújtuk, megnyugodott és aludt reggelig.

éjszaka tegnap pedig megint végigaludta az egészet.
reggel felébredt, megtalálta a teáját és mind megitta egy szó nélkül. persze a tápi jól el is maradt...
utána nem is evett semmit, pedig próbáltam falatkákat. csak a joghurtot tízóraira...
Vendég
 


Sziasztok!

Na, akkor látom, mindenkinek volt sárga rugija! :)

Gégéé: Nektek működik az egy alvás napközben?

Mi küzdünk most kicsit ezzel a napközbeni alvással, mert délelőtt már 11 körül elálmosodik Réka, akkor alszik 1,5-2 órát kb. 1-ig. Utána viszont még nagyon sok idő van estig, de akkor meg csak 6 körül álmos, akkor meg ha hagyom elaludni, tök nagy kínlódás az esti elalvás, de ha meg nem hagyom 6-kor aludni, kínlódás az egész este.

Naspi: tök jókat írtál a cipőkről, nekem hasznos dolgokat, köszi! :)

Ja, ez az Aldis overall, vicces volt. A férjem este még elszaladt megnézni, de már nem volt. Pedig elvileg egy hétig tart az újságban meghirdetett akció, nem? :shock:

Kérdeztétek páran, hát a papám sajnos nagyon rosszul van. Tüdőgyulladással került be a kórházba, aztán ott még kapott egy infarktust is. Évek óta parkinson kór miatt már eleve nagyon nehezen mozgott, és nehezen beszélt. Most a történtek után, szinte egyáltalán nem tud mozogni, megfordulni az ágyban, úgy etetik, de alig eszik, nagyon le van gyengülve. Sokszor egyáltalán nem érteni azt sem, hogy mit mond. Kicsit jobb napjain, meg haza akar menni. Az orvosok életben tartják, de hát milyen élet ez így?

Szösz

KépKép
szosz
 
 


Sziasztok!Ezt a képet most láttam egy másik topikba a sertésinfluenzáról,gondoltam ideteszem. Kép
Vendég
 


Szösz:Nagyon sajnálom a Papád :(
Mi jártunk már úgy az aldival hogy a meghirdetett termék nem is volt a boltba.

Bende:Hogy tellt a délelött? :D Niki nagyon édes :D

Anyany:Tényleg legalább kiírhatnák hogy nem lesz víz :evil:

Naspi:A superfit cipökről én is jókat olvastam :D én sem akartam nehéz cipőt Hannusnak főleg hogy még nem is megy :(
Szegény Miló :(
Vendég
 


szosz: nagyon sajnálom a Papádat. Szegénykém, nektek sem lehet könnyű így látni őt.
Nálunk is most gubanc van az délutáni alvásban a hülye óraállítás miatt. Dorka is előbb alszik egy órával, és estig meg sok az idő. Próbáld kicsit mindig később letenni du. mindig csak 10 percekkel, hátha sikerül kicsit kitolni az időt.

sárga rugi: hehe, minden baba nagyon édes benne. :)

naspi: köszi a tippeket cipő ügyben. Majd akkor ennek tudatában veszek én is télit. :) Jól körül kell néznünk azt hiszem.
Milókának sok gyógypuszi, nem csodálom, ha nyűgösködik.

Zsófi: de édesek a lánykáid. Nekik is jó sok hajuk van. :)
Zsófinak mindjárt szülinapja lesz, igaz? Hamar eltelt ez az egy év.

mancsa: tényleg nagyon hasonlítanak picurinak is a gyerekek. :)

lara: köszönjük a hírt Tünciről. Én is remélem, hogy nemsokára már otthonról írhat nekünk. Azért ott biztosan nyugodtabb, pihentebb lesz.

poci csíkok: én a rossmann-os terhességi csíkok elleni testápolóval, meg az olajjal kentem, jó foltosak is lettek a pizsomáim, de a hasam megúszta a csíkokat, pedig jó nagy volt. :D:D De a combomon nekem is lett, de azért szerintem nem vészes, elhanyagolható.

betti: a mandulaolaj a legjobb azt mondják, nekem azért ajánlották a nivea-t, mert abban is az van. Kenegesd csak, hátha mégsem csíkosodik majd be. Dehát ez tényleg genetika is...de amúgy tök mindegy, mert megér minden csíkot a kis pocaklakó. :)

anyany: Zsófinak gyógypuszik mennek!!! Remélem hamar rendbejön. Dorka sem eszik már megint rendesen, de sztem a fogai miatt, már kinnt van a két örlőnek a hegye... :roll:

Csajok, tök el vagyok keseredve. Dorka már a második éjszaka kel fel éjjel fél 12-kor, és kb. 3/4 órán keresztül üvölt torka szakadtából.
Nem engedi felvenni, megvígasztalni sem magát, csak hánykolódik az ágyban, és üti, veri magát az ágyhoz, már én is sírva fakadtam, hogy mi baja lehet. Nem kért se tejcit, se vizet. Bekentem az ínyét, de esténként kap viburcolt, és chamomillát is. Nagyon ideges vagyok miatta. Nappal semmi baja, azon kívül, hogy alig eszik. Az örlő fogainak látom a hegyét, és eléggé be van duzzadva az ínye, de lehet a hasa fáj, vagy nem tudom mi lehet. ( először azt hittem rosszat álmodott, de akkor miért nem engedi magát szeretgetni, babusgatni) Holnap azt hiszem beviszem a dokihoz, ma már nem értünk volna oda. Csak az a baj, hogy a dokinő majd azt mondja, nincs semmi baja...de akkor elviszem Bogárdra a négerdokihoz. Annyira sajnálom, mikor így üvölt, és nem tudok rajta segíteni. :(

KépKép
ancsi_pancsi
 
 


lara: jó ez a kép! Jót röhögtem. Szegény malacka....

KépKép
ancsi_pancsi
 
 


ancsi!
köszi a gyógypuszikat. kínzom szegénykémet az orrszívással...

szegény Dorka! ha megint előfordul, telefonálj be az ügyeletre, ide fehérvárra. nekem tök jó dolgokat mondtak eddig.
napközben nem történik semmi szokatlan, nem történt semmi változás? a törpik nehezen viselik. ugyanúgy csinálsz mindent?

enni... eleinte próbálkozik Zsófi a kanalazással. elég ügyes már, bár néha mintha a fülébe tenné a kaját.
aztán ha megunja, eldobja a kanaklat. belemászik a kajába kézzel...
innentől pedig játék kell, figyelmét elterelni, mert ha az megvan, már nyílik is a szája. :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: szörnyűűűűűűű


szosz!
nagyon sajánálom a papádat... remélem felépül! jobban lesz!

lara!
jó a kép!
Hannus hagyja magát vezetni? feláll és lépeget kapaszkodva?
Zsófi úgy állt fel egyedül, hogy labdáztunk és négykézláb nem tudott dobni. sokat labdáztunk, sokat állt.
aztán meg mindenütt állt.
járni meg úgy indult el, hogy szaladt volna az egyik barátnője után. két lépés. egy hét múlva mentünk haza, ott meg volt egy játék, ami ha megnyomta, elgurult. annyira érdekelte, hogy ment utána. 3 lépés, 5 lépés 10 lépés. utána anyóstól félt, és annyira jött utánam, hogy szépen szalad a lábán. persze üvöltve.
és gyorsabb is volt mint négykézláb...
ne aggódj. majd elindul.
ha bizonytalan vagy, védőnő. neki tudni kell mondani valamit.
Vendég
 


na van víz, de még nagyon köpköd a csap...
és tényleg nem szóltak. vagy csak olyan későn tették ki a plakátokat, hogy nem tudtunk felkészülni...
Vendég
 


anyany: ugyanígy vagyok Dorka evésével, nekünk is játék kell, meg mindenféle kacatok evés közben, mert különben nem hajlandó még a száját sem nyitni. Egyedül kanalazgatva meg hát inkább a fejére megy, meg a falra....még egyelőre.
Nem hinném, hogy történt volna valami különleges, vagy csak nekem nem tűnt fel. Bár vasárnap kivittük 5 körül a temetőbe őt is, végig kézben volt, lehet megijedt a sok gyertyától, de nem sírt, nem félt, sőt nagyokat csodálkozott, hogy óóó, óóóó
Meg tudod adni annak az ügyeletnek a telefonszámát, szívesen felhívnám őket....

KépKép
ancsi_pancsi
 
 


Szegény Malacka!

Szösz

KépKép
szosz
 
 


Az etetések nálunk sem zajlanak könnyen! Valamivel mindig le kell foglalni a csajszit, különben nem nyitja a száját. De minden nap valami mással kell játszani. Aztán ha megunja, lehajítja a földre. Végül mikor már nem tudok mit kitalálni (és Réka már felmászott az asztalra), a Bebe Tv előtt kötünk ki, ott még egy csomót eszik!

Szösz

KépKép
szosz
 
 


Lányok, lányok jó hírek!

Most beszéltem Tüncivel megvolt a kontroll a Bata csinálta azt mondta, hogy lepényleválásra utaló jel nincsen és a bogyóka a múlt hét óta is sokat nőtt :lol: :lol: :lol:
A dokija még megszakérti az eredményt és csak utána derül ki, mikor mehet haza

Sokkal nyugisabb a hangja és mondta is, hogy sokkal nyugodtabb!

Bocs most csak ennyi még anyuéknál vagyunk, holnap jön a NAGY UTAZÁS! :lol:

KépKép
winchi
 
 


ancsi!
ide írom, mert ez publikus szám:
gyerek ügyelet, szfvár
22/501-405.

winchi!
remélem nincsen semmi baj! hogy ilyen hirtelen kellett mennetek!

ez az etetés... imádja a körtét. most kb két falatot evett. a buláta jobban bejön neki.

vettem béres cseppet. meg hozzá a cebiont is. magamnak meg multivitamint, mert engem is kerülget a nátha.
talán Zsófinak is azért nem túl durva a náthája, mert szedjük a cebiont? minden nap... remélem később sem lesz rosszabb.
Vendég
 


Sziasztok!

Anyany, küldöm a gyógypuszikat Zsófinak, és persze minden betegnek!
A vízelzárás gyönyörű... :evil: :evil: :evil: A minimum, hogy kirakják!!! Nálunk nyáron a villanykarbantartást felejtették el közölni, hiába reklamáltam, meg írtam pár helyre, jól megfogalmazva kaptam egy semmi levelet! :evil: Még főzni sem tudtam, a tűzhelyünk is villany.

Ancsi, jaj, szegény Dorka! Nem tudom, mitől lehet... Talán tényleg a foga? Nálunk a chamomilla nem ért semmit.
Örülök, hogy eltűntek a ciszták.

Szösz, sajnálom nagyapádat. :)
Az Aldi pedig azt csinálja, hogy kirak valamit, és addig ott marad, amíg el nem fogy, ha rögtön elviszik, nincs több. Nekem szerencsém volt, az utolsó előtti 74/80-as overallt vettem meg. A 62/68-as cuccok mindig megmaradnak. :roll:

Lara, a kép csúcs, jót vigyorogtam! :lol:

Tüncinek nagyon örülök!!! :D

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!


Köszönöm az érdeklődést. Már jobban vagyok.

Szösz: amióta bejött a hideg Emma elalszik a babakocsiban...így van, hogy délelőtt egy, másfél órát alszik a levegőn. 10től. Ilyenkor jó, mert 3 felé le tudom tenni aludni megint.

Ha nem, mint pl ma, akkor húzom vele az időt...nehéz...délig; fél délig...és akkor alszik 2ig, és úgy kihúzza estig, de ilyenkor 7kor már tente van.

Tüniéknek örülök, és szorítok távabbra is. Na majd még jövök pusz

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


szösz!
én úgy csináltam, hogy csak egyszer aludjon, hogy kicsit előrébb hoztam az ebédet.
reggelire tápit kap, utána csak valami joghurt-félét, amitől hamar éhes. legkésőbb fél1kor ebédel. ez nálunk eltart vagy 3/4órát...
ha szerencsém van, akkor nem, és olyankor 2kor alszik. fél5-5ig.
akkor uzsi, csak valami gyümölcs, ami megint nem laktat nagoyn hogy vacsira éhes legyen. vacsi, tápi, 8- fél 9kor teszem le.

hello dr gégéé!
rég jártál felénk!

köszönjük a gyógypuszikat.
vettem Zsófinak béres cseppet, kapja a cvitamint is. remélem gyorsan letudjuk ezt a náthát.
de én jól elkaptam tőle. úgyhogy nekem is vettem multivitamint.
Vendég
 


Halihóó!!

Szösz: sajnálom szegény papád, nagyon nehéz lehet neki, meg persze nektek is. van aki gondozza ha hazaengedik?

Lara: nagyon jó a kép, szegény malacka, he-he-he :lol: :lol: :lol:

nna, nekünk megvan a nyügi egyik lehetséges oka. egy hete kapta meg uis a menigon oltást, amire a dokink mondta, h egy hét után jön ki rajta a láz. hát ma 11-kor állva elaludt, de szó szerint, a kanapéra hajtotta a fejét, én még az ebédet kutyultam, mire odanéztem már aludt. akkor betettem az ágyába, már aludt is, viszont egy óra múlva ébredt is persze magas lázzal. akkor kapott kúpot, de délutánra megint visszajött a láz, akkor szirupot adtam neki, este megint kúpot.

hányás azóta nem volt, kopp-kopp, de köhög elég sokat és büfög, tuti, h visszajön neki a gyomorsav, ja meg ma zöldeket is fosizott, most v a kúptól, v a fogzástól, én már nem is tudom, mikor miért mitől van baja szegénynek :cry:

Ancsi: Szegény Dorka, nem tudni mitől ordítanak éjjel, enyim is szokott, bár ő ált. karban elhallgat, persze mellettünk ő nem tud elaludni, de a hánykolódást ő is nyomja ezerrel. sztem az egyik homeopátiát hagyd el és adj neki helyette nurofent v panadolt ha megébred éjjel és zaklatott. lehet a fogzás okozza, lehet vmi fejlődési ugrás. mi is mindig úgy fekszünk le este, h ma vajon mikor kel a gyerek. miló szinte minden éjjel felsír, ha mákunk van, cumival visszaalszik, ha nem, akkor min. másfél óra, mire elnyomja újra az álom

Szösz: csak zárójelben-mi is a bebére eszünk :lol: :lol: :lol: :lol: arra tuti kinyitja a száját :lol: :lol: :lol: :lol: mindegy, ezen nem aggódom, gondolom 18 évesen már nem kell neki a bebe :lol: :lol:

Kép
naspolyácska
 
 


naspi!
ez a fejlődési ugrás eszembe sem jutott! Zsófi is ébredt, de szerencsére ő csak egyszer egy éjszaka.
lehet, hogy nálunk is ez volt a baj? vannak új dolgok.
mondjuk Zsófi nem olyan ügyes, mint a többiek, de karattyol, néha sikerül is kimondania egy-egy szót.

ez a meningos oltás ennyire megvilseli őket?
húúúúúúú. de akkor is meg kell hogy kapja. :(
mennyire volt magas a láza? mennyit aludt? mire készüljek fel?
arra én is emlékszem, hogy baromira fájt az oltás helye, pedig én 15éves voltam...

szerencsére a megfázás ellenére jól alszik. nurofent adok neki reggel-este, abban van gyulladáscsökkentő is. a múltkor elindult lefelé a megfázás. ez nem akarom.
Vendég
 


enni?
kulcsokat próbáltatok már?
csörög, fényes, lehet pakolászni és érdekes alakjuk van.
nálunk most ez a nyerő.
Vendég
 


Sziasztok!

Csak gyors bekukk, szülinapi készülődés megy ezerrel. Ma este ünnepelünk, így ér rá mindenki, meg hát úgyis ma van a napja. Viszont így tegnap éjjel 11-ig a konyhában voltunk Apával, mondjuk nagyrészt ő alkotott, én csak kuktáskodtam meg mosogattam. (Hiába, jól mentem férjhez :wink: )
Torta készen van, szép lett és szerintem fini is, bár csak részletekben kóstoltam. Mára még rendrakás, kis takarítás van, délután meg díszítgetés. Meg ráadásul ma megyünk dokihoz is az egy éves vizsgálatra. Szegénykém ma kapja meg a meningo oltást is. :( Lilit így is a barátnője apukája viszi ma balettra, meg hozza haza, hogy időt nyerjünk...

Nagyon örülök, hogy Tünci jobban van, nagyon sokat gondolok Rájuk, most már csak jó történhet velük.

Na, megyek is rohanni, majd azért teszek képeket még napközben egy évvel ezelőttről.

Puszi,
Katinka

Kép
Kép
katinka31
 
 


Natinak nagyon boldog 1. születésnapot kívánunk! :D :D :D :D :D

Szösz

KépKép
szosz
 
 


Kép Kép Kép Kép

Íme a képek, tettem egy sárga rugisat is. :wink:
Ma egész nap nosztalgiázom, kb. ilyenkor költöztem be a szülőszobára, vártam Apát...
Na, tényleg tűzök, még ajándékot is kell csomagolnom. Holnap jövök ünneplős képekkel.

Kép
Kép
katinka31
 
 


Pedig az előnézetben olyan szépen egymás mellé tette a képeket... :roll: azért nem írtam a képekhez, hogy elférjenek egymás mellett...

Kép
Kép
katinka31
 
 


BOLDOG SZÜLINAPOT KÍVÁNOK NATI!


És utólag, de LEVINEK IS BOLDOG SZÜLINAPOT!

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


Sziasztok!

Natinak nagyon-nagyon boldog első születésnapot kívánunk :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D Nagyon aranyos a képeken :D :D :D Puszi nektek! Kép
Vendég
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?