Új privát üzeneted érkezett!

Hát igen Szofi! Pont erről beszéltem!
Sajnálom! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Igen Tinu, sajnos ez így van, de azt azért figyelembe vehetnék, hogy egy babánál kiszámíthatatlan, hogy hogyan reagál a vízre!Szemét dolog részükről, ez tuti,de sajnos mindenhol ez van!

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Hát ez a kockázata a bérletnek. AMúgy még rendesek, hogy hagyják lejárni. Sok helyen úgy van, hogy nem is járhatod le akármeddig, csak mittomén egy hónapon belül. Ringatón is így volt asszem, amire jártunk, meg én hastáncra is így jártam bérlettel még régen.

Kép
Kép
tinu
 
 

 
 

Sziasztok!

Csongi észbontó, hogy milyen gyorsan halad a fejlődésben.

Nekünk van 2 fogunk, de nem a megszokott első 2, hanem fölül van és a szemfog melletti két hegyesfog hátrafelé. Vámpír bébi. :shock:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára incike 2009.11.02 12:53-kor.

Kép
Kép
incike
 
 


Szofi,
együttérzek.. Mikor a pocakomba volt Marci vettem egy 7 alkalmas kismamajóga bérletet, és ugye veszélyezetett lettem, persze nem tudtam lejárni.. Azt mondták pénzt nem adnak vissza, járjak el baba-mama jógára... hát, most meg épp elég a Dévényes tornász és az itthoni, örülök, ha babatalira eljutunk a családon, kisbolton, piacon és DM-en kívül...
vanni
 
 


Incike, gratula a fogacskákhoz! Majd kijön az alsó is középen, erre sincs nagykönyv ezek szerint, nemcsak a kibújásuk idejére, hanem a sorrendjére sem... Akkor jól látom én, hogy Marcimnak felül viszket.. lehet, hogy neki is felül fog kijönni először...
vanni
 
 


Szofi
Sajnálom, hogy így jártatok. Esetleg nem tudod eladni valakinek aki jár babaúszásra? Vagy ez nem átruházható, névreszóló?

Kép
Kép
incike
 
 


Szia Incike!
Éppen tegnap emlegettelek a Páromnak! :)

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Trixi
Pont most akartam kérdezni, hogy sikerült a szállítás? Sütikrémet csináltál?

Kép
Kép
incike
 
 


Még mindíg eladó a C&A-s vásárlói kárta, amin 13000.- van és anyukám 10000.-ért eladná.

Kammilla nem mindenkinek jó. Allergiásoknak kifejezetten rossz. Én annó megjártam vele. A szemem begyulladt és én elkezdtem kammilásvízzel mosni, hát rosszabb lett mint volt. A szemcseppeknél is vigyázni kell, ugyan azt a hatást értem el vele, mint a kamilláva.Azóta azt sem használom.

Kép
Kép
incike
 
 


Még nem sikerült, mert a srácot elküldték máshova, de most mindenképpen várnunk kell, mert no mani ötödikéig! :oops:
Krémet sem csináltam meg,éppen az előző okból kifolyólag!
Mindenesetre azt már kitaláltam, hogy részletekben kérem az utalványt,és eladom valakinek olcsóbban. :lol:

Szóval tegnap azért emlegettelek, mert vettem egy kisbótban sajtos tekercset,ami isteni finom volt. Kérdezte a Párom, hogy én tudok e ilyet csinálni,mire én mondtam neki, hogy a krém receptjét még csak-csak megszerzi,és összeüti az ember, de azt a csavart levelestésztás izét,amibe töltik, én nem tudnám úgy megformálni, hogy tölthető legyen. :oops:

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Sziasztok!

Kamillával óvatosan.. - az orvosi székfűre gondoltam (Matricaria chamomilla) :)
A férjem full allergiás rá. Mivel a sokatok által írt homeopátiás bogyesz is ebből van -jó, hogy nagy hígítással-, én óvatosan állok a témához...

Kedves idősebbik lányom szombaton kivitte levegőzni a hugát. Csak elfelejtette felöltöztetni. "Kis kabátka elég lesz, úgyis süt a nap"... Erre lettem figyelmes. Sajnos, már későn. Bogyó jóóól megfázott. Jó 7végénk volt... :evil:

Szofi! Próbáld meg kisírni a bérlet árát. Legalább egy részét adják vissza a pénznek. Néha bejön...
Én nem mernék semilyen krémet a gyerek/sem felnőtt szemére/szemébe kenni, amíg nem látta szakorvos. Addig felforralt, langyosra hűtött víz. Az nem árthat...

Tinu! Ez nem semmi! :shock: Én meg döbbenten mondogatom a férjemnek, hogy ilyen mozgékony gyerekünk még nem volt, hogy 5 hónaposan már forgolódik, húzza fel a lábát, meg ilyenek.. Na, ha hazajön, megmutatom Csongi képeit. :wink:

Kép
szkitty
 
 


Trixi
Dehogy nem! Veszel mirelit levelestésztát, kiolvasztod, tölcsért hajtasz belőlle, alaposan összecsipkeded a tésztást az érintkezéseknél és kb.15-20perc alatt megsütöd. Igazán akkor tudsz jó leveleset csinálni belőlle, ha 2 lapot teszel egymásra és kicsit sodrófával kinyújtod őket és utána formázod.

Kép
Kép
incike
 
 


Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

annus11
 
 


Most mennem kell. Itthon van Marci is és éppen rombadönti a szobát.

Kép
Kép
incike
 
 


Na, szegény gyermekem kb.4óra nyüglődés után végre elaludt! Pedig már épp rászántam magam, hogy elmegyünk vásárolni. Mert valamit enni kell...


Trixi! Én is megcsináltam a sajttortát. Nálunk nem jött be annyira, sajna. Nálunk elég "parasztos ízlés" van. A férjem közölte, hogy k*a drágák az alapag.ok, és ebből az összegből akár csülkös babalevest is lehetne főzni :), a gyerekek meg közölték, hogy nagyon fini, de legközelebb almáspitét süssek. Na, jó kis családom van...

Kép
szkitty
 
 


..nem megy ez ma nekem, ez ma nekem -egyfolytában szóismétlés.. na mindegy...

Kép
szkitty
 
 


Annus! Iza naaagyon aranyos!!! :) Irtó hajlékony! Az utsó kép tuti! :)

Kép
szkitty
 
 


Szkitty
Nálink palacsinta mánia van, hiáb sütök mást a palit mindíg jobban hiányolják.
Csülkös bableves! Nyami-nyami.... :roll:

Iza nagyon cuki. Na most már tele a pók akkor nyugodtan hátradőlhetek. :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára incike 2009.11.02 13:19-kor.

Kép
Kép
incike
 
 


Nálunk minden bejön!
A "parasztos" is, meg a modern is. Csak ne legyen csontos, ne legyen zsíros, ne legyen máj, meg stb! :lol:
Bár az édesség az korlátlan mennyiségben is elfogy. Csak rám kell nézni! :cry:

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Ó én olyan palacsintát csináltam a hétvégén, hogy be...tunk rajta. kisütöttem a palikat,és elkezdtem rétegezni. lekvár,kakaó,mák. Ez így 3*,aztán nyakon borítottam banán krémmel.
Húúú de jó volt. Persze Párom szidta az anyámat, hogy milyen jót csináltam megint. Ilyenkor emlegetjük Maci donorját,aki azt mondta,hogy nem tudok főzni! :lol:

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Trixi
Nálunk jöhet a zsíros, csontos, modern, "parasztos" kaja is. Max 2 napig tart ki. :lol:

Kép
Kép
incike
 
 


Baracklekvár-dió és az csokival leborítva vagy gesztenye-meggy és az csokival? Király!

Kép
Kép
incike
 
 


tényleg :arrow:

Kép
Kép
incike
 
 


Na ötleteljetek még! Nálunk majdnem mindennap van palacsinta. De nem én csinálom, hanem az uram. :lol: Attól olyan szép emberes. :wink:

Annus: milyen szép színe van az etetőszéknek! Izus cuki kis golyófejű. MÁrmint nem kerek, csak engem hívott mindig így apukám, mert olyan kis husi voltam. :P

Kép
Kép
tinu
 
 


Hali!

Full ideg vagyok!
Elmentünk Lilivel kiváltani a tápiját egy patikába...
A nő HA1et hoz, erre szólok neki, hogy a recin HA2 van, már egy ideje ezt esszük.
Erre: olvashatatlan a reci....HA1 is jó lesz...max. nem lakik jól vele a baba....
KÉSZ, na itt kicsit elpattant az agyam....
Kértem a főnöke azonnali elérhetőségét, és ráosztottam, hogy nem baj ugye ha ő sem fog ezután annyira jóllakni a fizujából....

Na, ekkor nagy nehezen adott HA2t...
Komolyan mondom mit képzelnek.....ott a kódja a recin.....abból nem jön rá?!?
És mindezt úgy hogy ott van az én édes kis nyuszkóm....
Persze az öreg nénik helyeseltek nagyon, hogy szegény kicsinek nem adja ki a patikus a hamiját.....
Mekkora tapló emberek vannak.... :!: :evil: :evil: :evil:

Kép
mozza
 
 


Mi a diót nem csípjük, azért nincs is. De a gesztenye,megy az a gesztenye-marciban is bejön!!! A mi családunkban csak Apa ennyire válogatós, én pl kifejezetten szeretem a csontokat lerágicsálni. A zsírt mondjuk mindig jól lepucolom a husiról, de egyébként imádom a parasztos kajákat!

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


mármint meggy! :oops:

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Mozza: nem semmi, hogy volt képe a gyógyszerésznek ilyet mondani! :shock: Ennek sincs gyereke, az tuti...

Trixi: én a zsíros kajákat is szeretem, sok kenyérrel. De nagyon ritkán szoktam enni, mert uram nem szereti.

Kép
Kép
tinu
 
 


Én is a múltkor "rakott"palacsintát akartam csinálni...de előbb apa kérsére fanta kockát kell csinálnom,aztán jöhet hétvégére a palacsinta is szerintem :wink:

annus11
 
 


Mozza!

Nyugigumi! :D
Ez inkább elkeserítő! És pont egy gyógyszerész mond ilyet! Hihetetlen!
Ha valakinek,akkor neki tudnia kéne olvasnia a receptet, bármilyen rondán van is írva. Ha meg nem megy neki, akkor vannak még ott páran, bár nem értem, hogy az 1-et a 2-vel hogyan lehet összetéveszteni :roll:

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Jó az üdítős szelet, csak drága! :(

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Kaja, feltettem a levest, ilyen rejtett/sunyi halleves lesz. Jön ma anyám, itt lesz pár napig.

Új fogacskáknak üdv!

Mozza, hihetetlen arcok vannak! :x

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Fanta kocka, sunyi leves.. Mik ezek??? :shock:

Kép
Kép
tinu
 
 


Mozza!
Én már semmin se lepődöm meg!
Szolnokon voltunk és ugye tovább maradtunk mint gondoltam,elfogyott a pép,receptem nem volt.És bementem a patikába mondom mit kérek,meg h receptem nincs(igaz köze nincs hozzá h van e...)Erre nagy duzzogva adott :shock: Ja de csak 1 db volt hozzáteszem....ÁÁÁÁÁÁÁ.Itt gond nélkül adnak recept nélkül ha épp olyan van!Max nincs rajta a támogatás,300 ftal drágább...na bumm!De haépp kell sürgősen akkor ez van!

Tinu!
Igen,kissé kerek a bucink :mrgreen: Élőben amúgy nem tűnik nagynak,tök arányos,szerintem :wink:

annus11
 
 


Sunyi leves?! Gondolom hal nincs benne csak halászlékocka.

Kép
Kép
incike
 
 


Trixi,Tinu!
Igen,üdítős szelet,vagy mirinda vagy hasonló nevei vanak még!Hát nem olcsó,ünnep napokon szoktam csinálni,aztán már rég volt,amúgy imádjuk!!!!

ja és persze h arányos ,hiszen a teste is kis husika :lol: 8)

annus11
 
 


Szofi!
Én még mindig értem h ez nem a pénzről szól...amúgy akkor az első 2 telefonáláskor is mondhatták volna....De nem rossz ötlet ez az átruházás...hátha vki akarna menni!!!!vagy akik járnak rendszeresen,eladod nekik!

annus11
 
 


Kellene 1 pasi! Át akarom a szobát rendezni, de egyedül a 360x320-as gardróbszekrényt nem bírom megmozdítani.

Kép
Kép
incike
 
 


Ugye? Döbbenet! :shock: :x
Ha Lili nem lett volna velem, akkor biztos, hogy nagyon megszivattam volna a nyanyát... :twisted:

Fanta szelet? Az mi??????? :shock:

Én bambola(gyerek)tiramiust fogok csinálni férjem érkezésére.
Kávé helyett kakaó és málnával, meg tört csokival kell rétegezni. Nekem jobban bejön, mint a normál. :roll:
Addig meg élvezem hogy nem kell főzni....én magamnak sosem főzök....hetekig elvagyok szendvicseken, meg salin. :roll:

Na, megyek és kotyvasztok valami zöldség-gyümi pürét.... :arrow:

Kép
mozza
 
 


Azt elhiszem, hoyg imádjátok!!! Isteni finom!
Tinu!
Van egy kakaós piskótaféle alapja, azon egy túrókrém, és a tetején meg egy üdítővel,és vanília pudinggal kikevert zselé szerűség!
Na ezt jól megmondtam!

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 



Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Sziasztok!

Végre sikerült visszaolvasnom. :D Lilla babát letettem a nappaliban a földre, mert az ágy nem tetszett neki, már nem bírtam eleget vigasztalni. Bezzeg a föld! :roll: Új perspektívák, most csöndben van, mászni próbál. :D

Írtok itt megjavult babákról meg maratoni alvásokról. :shock: Háát, ahogy elnézem a helyzetet, nekünk Lillából sose lesz mintababa. :roll: De magához képest azért javult, már vagy 3 napja csak 2X-3X kel éjszaka. Ő éjjel nem tud 8-9 óránál többet aludni, ennyire van hitelesítve. Én meg csak akkor tudnám valamennyire kialudni magam, ha akkor aludnék el, mint ő. De ez sose szokott összejönni. :? Nappal meg még alszik 3X kb. fél órát, és ennyi. Egyedül sosincs el, még ha ott vagyok vele, akkor is max 20 perc után elkezd panaszkodni, aztán ha nem lépek, jön az éktelen sírás. Az én babám nagyon tud sírni. :roll: Ja, és a fogunk sem tört még át, remélem, nem sok van még hátra. Azért írtam le ilyen részletesen a helyzetet, hogy akinek mintababája van, értékelje. :lol:

Na, ezt vagy 2 órával ezelőtt írtam, de természetesen félbeszakított Lilla baba egy éktelen nagy bömböléssel. Azóta megevett 230 ml krumpli-almát, mi is ebédeltünk, most alszik. Kéne porszívózni, felmosni, rendet rakni, lemenni sétálni és főzni. Ja, meg mosni. :roll:

Császár: Hát nemtom. Az biztos, hogy én még kikérném egy másik doki véleményét is, mielőtt nyiszálni engedném magam. :?

Tinu! Hihetetlen, hogy mennyit fejlődött Csongi az utóbbi időben. Tényleg nagyon ügyes! :D

Annus! Szerintem nézesd meg valakivel Izust, ha másért nem is, de legalább megnyugszol.

Emese: Hajvágás???? :D Nekünk még hajunk sincs, egy szál se. :D

Kajafoltok: Én úgy oldottam meg ezt a kérdést, hogy etetéskor Babóka kap egy olyan ujjas belebújós előkét, és arra még ráteszek egy full nylon letörölhetőt. Ezen a védőfelszerelésen nem hatol át a folt. Kár, hogy a gyerek úgy néz ki benne, mint egy szumóbajnok. :D

Szofi: Nem lep meg, hogy nem akarják visszaadni a pénzt. :? Közhellyel élve, sajnos ilyen világot élünk. :? Drukkolok neked, hogy sikerüljön visszaharcolni.

Mozza: Tényleg elképesztő egy történet! Egy kicsi babának direkt rossz tápot adni, úgy, hogy volt is raktáron a kettesből, szerintem ez simán rosszindulat. Megérdemelte, hogy leordítsd a fejét! :twisted:

Annus: Iza nagyon édes abban a nagy etetőszékben! :D Meg a többi képen is.

Na, megyek, Babóka felébredt kemény 20 perc alvás után.

Réka

rekap
 
 


Ahoj!

Hű ez a meggyes-gesztenyés-csokis palacsinta nagyon csábító kis dög :twisted:

Annus, azért Iza mozgáskoordinációja miatt szerintem nem kell aggódnod, nagyon kis ügyi lady. Tetszik neki az etetőszék?

Én is hoztam képeket (etetőszék, új overál, sportkocsizás, ja meg Marci :lol:). Olllllyan nagyon jót sétáltunk. A játszótéren megfogtunk minden fát, néztük, ahogy hullanak a levelek. Na, valahogy így képzeltem el terhes koromban a bébis napokat :-) Ja és hazafelé végig csönd volt. Aztán amikor hazaértem arra is rájöttem, miért (válasz a fotókon :-))
Kép Kép

Kép Kép Jesszusom, EZ MEG MI?????????

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Ja, még akartam:
Annus!
Te is paramami leszel????? :roll:
Ne hülyülj, Iza tök ügyi!!!!!!!
8 hónaposan 'kell' kúszni...de ez csak a standard...valaki később csinálja.
Iza majd a saját kis ritmusában fogja, most még erősödik.....Lili sem bírja még a földtől felemelni a pockóját...így kb. hason csúszik....lábával tolja magát, de a kezével még nem segít rá.....soon..... :roll:

Kép
mozza
 
 


Ezt, h sunyi, most adtam neki. Amúgy azoknak való, akik annyira nincsenek oda a halért, de csak ennének, mert egészséges. Szal zöldségkrémlevesbe a végén kockára vágott tengeri halfilét főzök bele. Így elmarad az erős halíz. Szlovákoknál ettem ilyet, baromira ízlett, mondjuk egész napos síelés után bármi jöhet és tisztességes adagban. :D

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Gyöngyi!
Alias mamas&papas fan. :lol:
Nagyon szép az etetőszék....és benne persze Marci.
Ti már anorákban nyomjátok?????
Lilin harisnya-naci, h.ujjú body, h.ujjú poló, kabi és sapi volt ma és szakadt róla a víz...pedig nem fűtöttem a kocsiban.....
Én nem tudom ilyen időre öltöztetni...... :?

Kép
mozza
 
 


Azért még messze vagyok a paramamiságtól!
inkább a férjem paráztat...na nem is tudom h mért hagyom :roll: Mondom nincs lemaradva a mozgásban egyáltalán!!!!Csak szeretném ha nem is lenne lemaradva esetleg azért,mert későn vettem észre vmit!Pontosabban nem gondoltam h bajt jelentene ha picit másképp tartja a kezét! :wink:

Marci nagyon nagy!!!!na most vagy a mi etetőszékünk hatalmas,vagy Iza ilyen pici! :shock: :lol: Úgy néz ki mint aki épp holdra szállásra készülne.....


Na nekem is enni kéen,mert mindjárt leszédülők a székről!

annus11
 
 


Mi is overállban nyomtuk,+takaró!Bár ez nem egy nagyon vastag overál,és alatta nem volt túl sok cucc!Na meg reggel fél9kor még hüvi volt a sétához!

annus11
 
 


Annus!
Fotózd már le majd ha tudod, hogy Iza hogy tartja a kezét!!!!!
De mindig u.abban a pózban???? Vagy csak néha?
Megnéztem a fenti képeket...azokon totál normális.
Ne engedd, hogy beparáztasson apa....nálunk is néha próbálkozik....meleg Lili feje, biztos lázas...aha, köszi, de nem az....
Én a betegsége alatt tanultam meg, hogy csakis magamra hallgatok!!!!!! (+dokker)
Lehet hogy Izánál a mászás-totyogás között alig lesz 1-2 hónap.....kivár a kisasszony :roll:

Kép
mozza
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?