Új privát üzeneted érkezett!

Böbi
Eleve evvel keverd ki a habot, mert utólag már nem tudod egyenletesre keverni.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára incike 2009.10.28 17:03-kor.

Kép
Kép
incike
 
 


Barbi Kép

Kép
Kép
incike
 
 


Incike!

Alkalom adtán dobhatnál egy olyan krém receptet,ami tejszínes. A piskótát meg tudom sütni hozzá, és van több hekto tejszínesm is, de nem tudok mit kezdeni vele... :(

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 

 
 

OK.

Kép
Kép
incike
 
 


Lányok, köszi a fürdőkádas válaszokat! Majd kitalálok valamit ezek közül!!!Puszi!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Na már itthon!!!!!Iza már alszik is!
Na itt se mosva,se takarítva se a tiszta ruha leszedve....1 hetes kosz,rendetlenség várt :roll: ja és a nappalit átrendezte apa :lol:

Na megyek,kicsit össze kapom magam!!!

Nóri!
Picit tényleg hasonlít!Meg is kérdeztem apát,nem járt e arra :lol: :lol:

annus11
 
 


Trixi ment pü.

Kép
Kép
incike
 
 


Szofi
Neked a kádat, nekem a babakocsit nőtte ki a maszatos. :shock:

Kép
Kép
incike
 
 


Halihó!

Na, végre itt....ma szaladgáltunk.
Megvettem az etetőszéket! :D
Végül Peg Pelegot vettem, mert az ABCnél a brendonos eladó 'sok szerencsét kívánt' az összeszereléshez.....őőőő..azonnal revidiáltam döntésem és hagytam magam rábeszélni a másikra (persze drágábbra.... :oops: :roll: ).
Nagyon tuti! :D
Lilinek nagyon tetszik...vidámkodott benne! :lol:
Ez kávébarna-fehér-ezüst. És az ülésén vonalrajz van...IMÁDOM....tudjátok, amikor a cerka felelmelése nélkül rajzolnak mindenfélét....nagyon király, már találtam rajta pillangót, virágot, almát....áll. a gyerekek szeretik, mert izgi nekik és nézegethetik sokáig. A demó szerint persze... :roll:
Na, holnap teszteljük.

Panndi!
Stokkében Lili még nem tud stabilan ülni sokáig....nekem meg asap kellett egy etető, mert a pihiszékünk babybjörn (behináztatja magát kaja közben...naponta moshattam a huzatot....de már a padlószőnyeg is répás lett...alig tudtam kiszedni.....).
Ez most remek! :roll:

Szofi!
Jaj, dehogy baj, hogy más az ízlésed! Színesen szép a világ! :D
Én is szeretem...csak van egy harmónia mániám, nem szeretem az össze-vissza színeket, formákat....és rajongok a szimmetriáért is....
Magamon pl. 3 színnél többet nem tudok elviselni.... :oops: :lol:
Tudom....ez kicsit nyünyükés :oops: .....férjem is kiakadt, amikor elkezdtem neki anno magyarázni a mályva és a tüdőszín közti árnyalatnyi különbséget. Vagy nem értettem, hogy egy homokszínű felsőt miért hív bézsnek.... :oops: :roll:
Tipikus pasis: szerinte a narancs egy gyümölcs és nem egy szín.... :lol:

Jaj, és képzeljétek: Anyum mesélte, hogy tegnap mit látott:
ERŐS IDEGZETŰEK OLVASSÁK CSAK TOVÁBB!!!!!!
A C&Aban volt a babaosztályon....1szercsak egy óriási ordítás...majd egy felnőtt hang elkezdett kiabálni, hogy segítsenek-segítsenek.......Egy 2 év körüli kislány játszott egy ruhafogassal....és kiszúrta a szemét!!!!!!!!!!! :cry: :cry: :cry:
Apa, anya, tesó is vele volt....és mégis baj lett......
Anyum totál kiakadt....majdnem elbőgte magát......inkább kiement, mert jó magyar szokás szerint mindenki leállt bámulni, hogy az eladók hogyan segítenek....
Jaj, nagyon szomorú.....
ÓVATOSAN!!!!! :!:

Kép
mozza
 
 


Ja, még akartam:
Szofi!
Nekünk olyan kádunk van, amiben tud feküdni, a másik oldalán meg ülni....jó nagy batár....még én is simán tudnék fürcsizni benne.
(azt hiszem Tommy Tippie...de majd megnézem a fürcsinél....)
Én pont a kádba hajolgatás miatt nem szeretném napi szinten a kádban fürdetni most még....
(én elég sokszor egyedül fürdetek, altatok...pl. ma is :( )

Kép
mozza
 
 


Mozza
Jajj ez szörnyű. Nem csodálom, hogy anyukád kimenekült.

Kép
Kép
incike
 
 


Hú Mozza ezt olvasni is szőrnyú volt!!!:((

Csajok ugy tudom a Coraban akciós a habtápi vett egy ismim onnan nekem alig várom hozza már el. :)

Annus, hajrá holnap takarithatsz.

Ma adtam Árminnak délelőt almát olyan 5 kanálnyit szerencsére poci fájás nem volt , nincs eddig.

Na megyek is mert az úrfi kővetel lefekvés idő van.
De még mindig ezen agyalok amit Mozza irt meghőkkentő, az üzletekben én is mindig hagyom Jázmint hadd szórakozzon.

Kép
Kép
agi25
Nagyvarad
 
 


Üdv!

Na gyors reakció a mai termésre.

v.ki17, mond a nevét hátha közös ismerős:P

Tinu, nagyon szorítok!

Panndi, dobj képet a járgányról mert kíváncsi vagyok.Ismerősnek 5 gyereke van és egy Chrysler-ük van amit egyenesen amerikából kaptak.Na abban tényleg el lehet férni:D

Nozavi, nagyon édi a picúrka:D

Mozza, ááááá.Ez aztán a rémtörténet.
Én is egyedül fürdetem Gabit, sőt novemberben megy dolgozni Apa szóval még ritkábban fogunk együtt pancsizni:(

Kiskád, mi is kinőttük, de az baj hogy csak zuhanyzónk van:S
Még nem tudom mi legyen a megoldás.

Most csend van nálunk, Apa hulla volt és 6-kor már lőtték a pizsit. Gábrisom meg 8-kor alszik, ami most 7 óra lett. A fene vigye el az óra átállítást.Szerintem nem sokat spórolunk vele.csak bosszantja az embert.

KépKép
harhaj
 
 


Kép

Lehet hogy már feltettem ezt a képet, de nagyon imádom:dMint egy kislány:)

Jövőhéten scrapbook készítésbe fogok. Most válogatom a képeket, meg megredneltem az alapanyagot is.Már nagyon várom hogy belefogjak.

KépKép
harhaj
 
 


Gábris milyen kis vékonyka!!!Nagyonédes!!!

Mozza!
Na megkeresem ezt az etetőszéket,bizti jól néz ki a leírásod alapján!

Én most szolnokon a nagy kádban fürdettem.Én is belehajoltam és úgy.Persze elég vicces volt,mert egyik kézben a gyerek,másikkal meg a törölközőért nyúltam.Csak nem éppen gyerek fürdetéshez van berendezve a fürdő....Iza persze ezen szenvedésemet is viccesnek találta...... :lol:

annus11
 
 


Sziasztok!
Megvolt az út, nem volt egyszerű.Holnap írok meg visszaolvasok. Csak egy kérdés.Riki most 71cm és 7220g.Ez nem kevés ha figyelembe vesszük az elmúlt 4 heti hízását: -30g, 80g, 70g, 20g ?? :?:

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Kutyafüle,
szerintem rendben van. ha eszik rendesen akkor ok.
Az én babóm 75 centi és 6900 gramm, pedig annyit eszik hogy csak nézek hova fér az a sok kaja.

KépKép
harhaj
 
 


Niki!
Teljesen jó!!!!
Iza pl nincs 70 cm,viszont 7520g volt ma!Most még jobban szembe tűnik h ki milyen alkatú!!!!Riki magas lesz,Iza meg alacsony :wink:

annus11
 
 


Annus, Hajni!Köszi a válaszokat. Végülis nem a súlya az igazi gondom, hanem ezek a minimális heti hízások.Egészséges ez?

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Nem mindig esznek ugyanannyit.Szerintem ez lehet a magyarázat.

KépKép
harhaj
 
 


Harhaj
Gábris micsoda kis csábító már most. Nagyon szép pasi.

Kép
Kép
incike
 
 


Niki
Szerintem teljesen okés Riki. Benji 70cm és 6770g. Ő is hosszú vékonka. Dali hercegek lesznek. :lol:

Kép
Kép
incike
 
 


Gábris cukimogyi! :D
És sztem tök jó súlyban van....Lili 6750..volt tegnap...ma 6700.... :?

Niki!
No para...Lilinek is vannak ilyen időszakai...fogy, kicsit hízik...fogy, nagyot hízik....pedig Lili zabál ált. :roll:
Lehet hogy a foga jön és nem eszik annyit?
Vagy csak megállt kicsit a hízás....azt olvastam, hogy a súlyduplázás után lelassul a hízás, egy időre meg is állhat....
De megértelek, én a nap mélypontjaként élem meg, amikor az esti mérlegelésnél nem azt látom, amit szeretnék... :?

Bakker, nagy vacsit csináltam ma...erre férjem késik :? ....sokat :( ...vidékről jön....
Nem fogok főzni. Kész. :x

Kép
mozza
 
 


Mozza: mi a vacsi?

Kép
Kép
tinu
 
 


Szép estét!

Barbi,
Boldog szülinapot!!!!

Minden baba nagyon szép!

Izusnak tényleg jól áll ez a szín.

Tinu,
drukkdrukk,hogy összejöjjön!!!!

Trixi,
ezt a Bibliás cenzurázást honnan veszed? megakadt a szemem rajta.

Zili,
tényleg rémisztő :shock: én tuti összepisiltem volna magam ijedtemben.

Bocsánat ha nem reagálok sok mindenre, de nem nagyon voltam ma se gép elött.

Voltam dokinál...hááát emiatt be se kellett volna ülnöm a kocsiba...azt mondta, hogy nasivin helyett rhinospray plussal fujjam az orrom. MOndom, de 7 hete vagyok beteg, mindent kipróbáltam már, sztem nem normális, hogy nem kapok levegőt... Válasz: Nem baj, most ezzel fujja napi 3x...

Gyorsan meg is kérdeztem Zolit, hogy ugye nem beképzelem ezt, de megnyugtatott hogy nem, tényleg full gáz vagyok :) mármint betegségileg (meg egyébként is) :)


Csajok,
a gyerekek kinél mennyit esznek kb egy evésnél? én most emeltem az adagot, mert sztem azért ébred Álmos hajnal 5 körül, mert ugye éhes. 240 ml lett így. Persze tegnap volt balhé ebből is, Zoli szerint túlsúlyos Álmos, és a kollégái gyerekei nem ilyenek, stb stb. Mondanom se kell, jól felidegesített...
Ja és a milupa pregomin nincs a gyógyotárban, csak novemberben lesz vmikor,azt se tudják mikor, így kaptunk a dokitól sinlacot. Na de ezt lehet cumisüvegből adni???? vki próbálta már???

na megyek, rámjött a tüsszögés...

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Nem mindig esznek ugyanannyit.Szerintem ez lehet a magyarázat.
Na megyek aludni!
Jó éjt!

KépKép
harhaj
 
 


Csináltam még egy bamba képet Álmosról :)
(Gyöngyi, jót nevettem azon amit írtál, hogy hogy nézett Álmi az egyik képen :lol: )

Kép

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


De szép :)
Vendég
 


Tinu!
Málnakrémleves + Milánói sertésborda+padlizsán....kihűlve.... :?

Esztó!
Te meg tudod emelni Álmi adagját????? Hogy????? Lili ha tele van nem hajlandó többet enni....most pl. 70g-ot vacsizott (átlag 200-230g-ot eszik 1 kajánál)..álmi volt, szopizni nem volt hajlandó, ásítozott és dörzsizte a szemeit, tápit úgy kellett belekönyörögnöm.... :?
Te hogy csinálod????
Ja, és Sztem Álmi szuper formában van!!!!!! :D

Kép
mozza
 
 


Mozza,
Hát ő eszik többet is ha éhes :) 30 ml-vel emeltem napközben az adagját (ő mindíg ugyanannyit szokott enni), de most pl 240 helyett 210 -et evett (ahogy szokta). Szóval sztem kelek hajnalban :?

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


hello csajok,

no, délelőtt megjött anyósom, elmentünk vele meg AM-mel Corázni, Tescózni. Találtam egy szuper Kenvelo keretet, aminek még emberi volt az ára is. Éééés már kész is a szemüvegem! :D

Viszont a kocsim ablakát nem tudtam felhúzni és hát mivel nem maradhat október végén a ház előtt full lehúzott ablakkal; egy elektromos szerelőt is útba kellett ejtenem. :? De 1 perc alatt megcsinálta, kapcsolót kell cserélni benne. :roll: Még szerencse, hogy a kisfiam és anyósom ekkor már otthon voltak, így nem kellett ehhez a kellemes programhoz asszisztálniuk. :lol:

Esztó, nekem fogalmam sincs mennyit eszik AM egyszerre, hiszen nem tudom mennyit szív ki a ciciből. :D De az esti tápszerpótlása neki is lecsökkent (amit én a hozzátápinak tudok be; lehet tévesen) De ez a túlsúlyos/túletetés dolog nekem sántít: AM-nek egyszerűen nem lehet többet adni, mint amennyit kér, amennyi az igénye. Ha sok, kitúrja a nyelvével, elfordul, stb. Ha meg kell neki, akkor kell és kész. Szal sztem nemigen lehet túletetni...

Mozza, nekem küldhetsz a vacsiból :wink:

Tinu, holnap írj mindenképp mi lett a levéllel!

Kép

Kép
adraci
 
 


Esztó!
Gyönyörű ez a kép! :D

Kép
mozza
 
 


Adri,
én se etetem túl :) Álmos is jelzi, ha nem kér már, nem tömöm ám :)
Csak Zozo nagyon tápszer ellenes, és ez a baja...dehát nem válthatok ki egyből minden kaját ... 2 már így se tápszer, az ebéd és az uzsi.

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Ja, elfelejtettem újságolni, hogy anyósom azzal a csajjal jött hozzánk, akinek tudjátok van az a betegsége, ami miatt az ikreket meg kellett szüleszteni. Az egyik kislány már 2,2 kiló, a másik 1,8. Akkor mehetnek haza a kórházból, ha a kicsi eléri a 2 kg-ot. Most lesznek 2 hónaposak.

Kép

Kép
adraci
 
 


Mozza, köszi :) mintha transzban lenne a gyerek :D

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Adri,
és a lány hogy van?

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Adraci!
Megy a kaja! :lol:
Mikor megy haza férjed?
Enyém vasi hajnalban utazik.... :?
De pénteken jön át anyu fürcsire és vigyáz Lilire...mi meg lelépünk romantikázni kicsit vacsi, mozi.... :D

Kép
mozza
 
 


Esztó, én értem, hogy nem tömöd, de ha nem fogadja már el a kaját, mert elég volt neki, akkor miről beszél a férjed, hogy túlsúlyos?

Kép

Kép
adraci
 
 


nekünk van sinlac-unk azt csak kanállal lehet mert elég pépes, és megköt mint a beton (ugye refluxos babóknál ez a lényeg) :roll: de lili nem szereti mert íztelen vacak, kell neki beletenni valmit...alma, banán v valami

Kép
Kép
mniki84
 
 


Mozza, kinyitottam az ablakot! :wink:
Holnap már jön szerencsére, kap is Tiramisut, meg még valami finomat, majd kitalálom. És jövő héten is elmegy 2 napra, úh. megint sorstársak leszünk :lol: De anyósom szívesen jön -jó vele egyébként. Biztos jó lesz a pénteki progitok!

Esztó, a lány szarul. :roll: Sugarazzák, kihullott a haja és műteni kell a tüdejét is. :?

Kép

Kép
adraci
 
 


Niki,
hát ez király. Akkor vajon este kezdjünk el kanalazni? fasza lenne...

Adri,
a hurkáira gondol, meg hogy 8,5 kg...sztem nem dagadt :)

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Esztó!
Apának üzenem: anyósom ma mesélte, hogy egy távolabbi családtag egyik gyereke 12 kiló....és 4 éves...nagyon keveset hajlandó enni....1ik dokkertől viszik a másikhoz.....
Na, akkor meg miről beszél Zoli...örüljön inkább!!!!! :roll:

Kép
mozza
 
 


Szegény lány :( :cry:

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Na visszaolvastam.Mennyi téma ma is!!!! :lol:
Mi is nagy kádban fürdünk 2-3 hónapja, mi állványban.
Panndi, nem semmi a kocsi!!Akkor hajrá tessék összehozni egy kézilabdacsapatot!!!!
A babák gyönyörűek.De tényleg, nem udvariasságból.Álmi szemei, Gábris tekintete és pofija, Vilcsi cumis pofikája!!Imádom őket!!!!!És tényleg hasonlít a kislány Izusra. :lol: :lol: Remélem senkit sem hagytam ki.
Megyek aludni.
Köszönöm a reagálást lányok, akkor lehiggadok és nem aggódok.Csak az állandó sírás..... :roll:
Alszok, kimerültem.Jó éjt!!!!!

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


esztó másik gyogyitárban nincs? én végigtelefonálnám a szóba jöhetőket hogy miahamarabb legyen...lili nem tudom mit szólna ha kanalaznánk alvás előtt, szerintem üvöltene mert nincs hozzá türelme...de Annus tudja ennek a módját hogy hogy kell gyereket pépevés közben elaltatni :)

Kép
Kép
mniki84
 
 


Adraci!
Szegény csaj....és a férje hogy viseli? A babócák akkor 1edül vannak....szegény....sajnálom. :(
Anyum egyik barátnőjének is megszült a lánya....1050g a pici...6.hónapra jött....(Párizsban él...ez volt a szerencséje....a dokik azt mondták egészséges a pici....ja, és a férje elhagyta amikor a 4. hónapot töltötte.....szemétláda...nem véletlen hogy 6 hónapra szült! :x :cry: )

Kép
mozza
 
 


Niki,
hát ez lesz sztem, holnap telefonálok a másikba. Mert én nem akarok kanalazni, Álmi se bírná :)

Nóri,
jó, hogy előkerültél :wink: (mondom ezt én aki szintén zenész :) )
Vili csodaszép.

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Eszti!
Kamillás gőzölés?Esetleg sóbarlang?Szauna?????Vmi csak segít!!!
Szerintem nem dagadt Álmi,jó nem egy szál kákabél,de teljesen normális a súlya!!!!Mért baj az ha kanalazni kell?


Mozza!
Ez jó program!Nekünk van egy vacsira jegyünk a hiltonba...de hogy hogy jutunk el.....

Iza is össze vissza adagokat eszik...most kevesebbet evett ő is este,bár napközben meg 2szer ebédelt!Egyszer vagy 200g,aztán meg 80.....

annus11
 
 


Annus,
mert Álmosnak már nincs türelme ilyenkor fürdés után.

Nem tudom, most elkezdem magam tömni újra, fluimucillal, coldrex-szel, továbbra is 1000 c-vitamin, orrspray...de már nagyon unom, egy nap 200db zsepi...

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


ja, a szaunában elájulok :D

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?