Új privát üzeneted érkezett!

Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridget, teljesen megértelek.Én már most szólok, hogy priviben nem foglak békén hagyni. :wink:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Na,mire jövök? :cry:

Nóci,
jobbulást Reginek.

Bridget,
sajnálom,hogy Te is eltűnsz,de "várható" volt :?
Lányok,

Épp azon gondolkodtam tegnap(nem is voltam itthon,csak úgy eszembe jutott :roll: ),hogy mennyire más volt az egész topic,amikor csatlakoztam hozzátok.Most nem kizárólag bizonyos személyek hibája,de valahogy kihűltek itt a dolgok.Talán pár hete olvastam vissza,és véletlenül pont azt a részt,mikor Nóci pozitívat tesztelt.Talán tavaly Karácsony környékén volt?És teljesen más volt a hangulat,mindenki egy emberként izgult,most meg nincs nagy tolongás,és beismerem én is csak "kötelességből" jövök az utóbbi időben :oops:
Lányok,
én jelenleg nem akarok még egy gyereket,valami történt az életemben,ami miatt most nem,hogy nem szeretnék,hanem nem akarok. :x És nincs összefüggésben azzal,hogy nem jön össze már 1 éve,nem vagyok depis ,csak az van,hogy valahogy nem bírok figyelni a babás dolgokra.Így meg nem sok értelme van,hogy 2 mondatot odadobok valakinek,nem erről szól a fórumozás,szerintem az azt jelenti,hogy minden egyes személyre oda kell figyelni.Így egy ideig maradok kizárólag a háttérben. :cry:
(De azért olvasok ám :wink: ).

Tudom,én is hibás vagyok,mert nem jöttem én sem naponta :oops:

[img:ed5097665c]http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/748876.png[/img:ed5097665c]
enis
 
 

 
 

Sziasztok!

Sajnálom, hogy erre jöttem, de mint Enis is írta, várható volt :(
Én nem írok mentségeket, hogy miért jövök ritkán, úgyis tudjátok. Sajnos ebben az évben minden rossz összejött :cry:

Bridget
drukkolok holnapra! És piri anyó meg kerüljön el, ha már eddig nem jött!
Mensimhez visszatérve, ha majd ezután sem jön meg, akkor visszamegyek a dokihoz, de remélem, ha nem jön meg, akkor baba lesz az oka ;)

Pendi
örülök, hogy jöttél! :D Remélem, hamarosan véget érnek a rossz dolgok!

Enis
sajnálom, hogy nem jössz, hiányozni fogsz!

Nóci
remélem, hamar hazajöhettek!

Zsu
hogy telnek a napjaitok? Összeszoktatok már?

Beze
jó munkát nektek, de azért pihenjetek is!
Vendég
 


Szép estét mindenkinek!

Végre ide találtam.
Köszönjük, mi nagyon jól vagyunk. Ismerkedünk egymással. Időnként szopizunk, de van, hogy nem hajlandó a szájába venni a cicimet. Ma nagyon szépen evett. 20-20 percet mindkét ciciből és még utána 90 ml tápit pohárból. TEgnap nagyon kis nyűgi volt. MA is délután, Időnként hasfájósak is vagyunk. De nem vészes. Amúgy ha elalszik, akkor nap közben 4 órát alszik, éjjel meg 5-öt. Szóval egy szavunk sem lehet.
Majd lesz szüléstörténet is. Apa éppen altatja a manót, most evett a drága.

Szép álmokat mindkinek

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok!

Kitty, pihenés az nem volt sok, ráadásul én utálom a téli időszámítást, Lexit is megkeverte. :evil:

Zsuzska, méred a szopikat? A pótlást javasolták?

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Nos akkor ha ilyen tré itt a hangulat akor minek is írjak?? Kérdeztem első felindulásból! Én imádok itt lenni veletek imádok mindenkit vannak jobb és kevésbé jó napok! ITT!!!! DE mint mindenhol!
Nagyon sajnálom, ha megszakad ez a régi jó kis topik! De úgy érzem, hogy nagyon szét estünk, hogy miért?? Fogalmam sincs! Nagyon fájna, ha el mulnának a régi jó kis beszélgetések!! Nem tudom ki miért nem ír pedig érdekel! Igen bevallom kurvára hajt a kiváncsiság! És az még jobban bassza a csőröm, hogy nem tudom Brid miért rágott be! Én itt mindenkit egyként szeretek! És szerintem kéne nem tudom, hogy hogy de taliznunk zemélyesen, hogy megismerjük egymást! Az hátha össze hozná ujra zt a kis fasza csapatot! Most az, gogy Gabó meg Szöszke ujra idetalált az egy dolog! Eltüntek! Nem baj! Ha akarnak jönnek, ha nem nem! Nem erőszak a disznótor! Tündérke is lelépett mint szürke szamár a ködbe, de attól mi még vagyunk! DE ha most leléptek akkor nekem is ez az uccsó hozzá szólásom ehez as topikhoz! Pendi érthető okokból nem jött!
Most én ugy döntöttem nem is írok magunkról! Beszéljünk nyiltan mi a baj??? Ki kit csábitott ide?? KI nem szurkol a másiknak?? Vagy ki nem szimpi kinek??? Ha velem is bármi gond van ugy érzitek akkor kérlek vágjátok a szemembe! Ner kerülgessük a forro kását! Mert csak annyiért, hogy nem szurkolunk egymásnak az kevés! Ide több kell! Én szurkolok mindnekinek! Pölö apa a megmondhatoja! Bridgettet állandoan kérdezi tud rólad isEnis! Meg sznte már mindenkit ismer a párom!
Szal, ha kiszáltok akkor tegyétek meg, hogy öszintén leírjátok, hoghy miért!!! Nekem nincsenek barinöjim, hogy mással dumáljak! Nekem csak ti vagytok a manó és a háztartás! Tudom nem kötelező ide járni! Max én is keresek mást!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Nóci,
őszintén,én csak azt érzem,hogy nem jó már itt. :? Mikor csatlakoztam annyira más volt minden,de most....és ez nem azzal függ össze,hogy pl valaki nem jön 1-2 napig.....de a többiek hol vannak?Ha meg van is valaki,akkor is max 2 mondatot írunk,mintha már nem lenne miről beszélni...
Gondolom akik eltűntek nem azért tették,mert jól érezték itt magukat.

Hidd el,én is sajnálom,hogy szétesik a topic,olyan jó volt,úgy éreztem befogadtatok ,jókat dumcsiztunk itt,mindig siettem a gép elé,mikor ráértem.
Amúgy most én is rossz passzban vagyok,de nem a baba miatt,ez most komolyabb...és úgy érzem el fog telni még egy kis idő,mire összeszedem magam :roll:

Hogy van Regi?Gondolom jobban,ha hazamehettetek :)

[img:ed5097665c]http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/748876.png[/img:ed5097665c]
enis
 
 


Jaaaaj Lányok, ne csináljátok ezt!!!

Szerintem aki akar jönni beszélgetni, azt miért ne hallgassák meg a többiek...
Igen, van köztünk olyan tény és való, akit nem igazán érdekel mások gondja-baja, öröme-bánata. :?
Gondolom, Bridgnek is rosszul esik ez-az
Vendég
 


Lányok, ki tud most akkor Bridgetről?Már a beültisbe sem ír?Ma volt uhu-ja
Vendég
 


Sziasztok!

Sajnálom, hogy ilyen a hangulat, és nem is akartam magyarázkodni, de ha már Nóci kérte, megteszem.

Én igyekszem jönni, és úgy érzem mindenkihez van pár kedves szavam - vagy legalábbis törekszem rá, hogy legyen.

Ma is pl 6-17ig dolgoztam, és fizikai munkát, szal egész nap talpon voltam, és ez már egy ideje így megy... aztán itthon háztartás stb.
Anyunak is kell segítenem, mert még elég hamar elfárad, meg most ugye rossz eredményei is lettek, szerdán megy kemora.
Idegileg kikészít már minden egyes vizsgálat, mert állandóan csak rossz hírek jönnek...
Meg anyósom is már egy hónapja kórházban, sajnos ő is elég beteg...

De nem szeretnék rossz hangulatot vetni a topikra, hisz régen mi egy vidám vicces csapat voltunk, és csak rajtunk múlik, hogy leszünk-e még az.

Na, befejezem a monológom, 11 óra munka után úgyse megy, meg holnap 4-re kell mennem :?
Vendég
 


Sziasztok!

Én csak nemrég csatlakoztam, de nagyon szomorú lennék, ha már nem írhatnék ide. Szegeden végeztem,, a gimit Baján jártam, nincsenek itt barátaim. :( Nem tudom, milyen volt régen a topic, de nekem itt mindenki szimpatikus. Különben nem írnék ide. Több helyre is csatlakoztam, aztán mivel nem érkezett visszajelzés, vagy alig, nem erőltettem.

Lányok, tartsuk meg a topicot :!: :!: :!:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Beze, totálisan egyetértek veled, én is szeretném hogy megmaradjon a topic!!!!! :!: :!:

Nóci, Pendi, Kitty, Bridg :!: Zsu!Enis, Anyci!Kérnék szépen véleményt!!!!

Kitty :? Nagyon sajnálom anyudat!! :( De még időben van a betegség, ugye?
De bízz benne,hogy ennyi rossz után csak jók jöhetnek! :wink:

Hát, igen, Bridg volt a kezdeményező a topicban és nagyon hiányzik :( Nóci, a maga temperamentumával szintén....Kitty kis aranyos, Beze szintén, Pendi az ő komolyságával, Zsu, te nem nagyon njössz már ide, a babuskával beszámolókat kérünk :) Anyci, Enis???gyyertek már vissza!
Vagy menjünk el mi is valami zárt topicba?Bár szerintem itt nekünk nincs titkolni valónk :)
Vendég
 


Beze :) Neked hogy alszik el napközben Alexa?
Én mostanában nagyon szenvedek, mert nehezen alszik el.Esti elalvásnál semmi gond nincs.
Szerintem át akar állni napi 1x alvásra.vagy nem tudom :?
délelőtt szüksége van alvásra, de ott elrontottam,hogy babakocsiban aludt és lent a levegőn.Most arról szoktatom le, mivel jönnek a fagyok is.Délre már fáradt, ha nem alszik el délelőtt egyet, és alig akar ebédelni.Aztán elalszik, ebéd után, de egy óránál többet nem, mert ugye annyira fáradt volt,hogy nem tudott enni már és éhes.És délután meg nem alszik már vissza.

Bocsánat a hosszúért :oops:
Vendég
 


Ja, ha Bridg nem haragszik meg érte(remélem):7 tüszője lett, és pénteken leszívás lesz!!!!!!! :D :D :D
Vendég
 


Beze, te hogy vagy fenn iwiw-en?
Vendég
 


Fürti, a mi nappali alvásunk kész katasztrófa. :( Babakocsiban általában elalszik, autóban mindig, na erről én is le akarom szoktatni. Cici után talán alszik fél órát. Aztán ordítva ébred, mert fáradt... A védőnőm ajánlani fog valami többkomponensű homeopátiás szert, mert már nagyon kivagyok. Éjszaka is többször fent van, egy kezemen meg tudom számolni, hányszor aludta át az éjszakát.
Na, nem nyavalygok tovább.

Bridgetnek örülök nagyon. :D

Mit kap a kis vejem a szülinapjára?

Kitty, anyukádnak jobbulást.

Nóci, gyere, várunk. Regi ugye rendbe jött?

Anyci is régen volt...

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Beze, bejelöltelek!!Ha nem titok, mi a foglalkozásod, csak a dr.miatt?
Nagyon jók a képek!!!!!! :wink:
Szekszárdon merre laktok?
Vendég
 


Ja, szülinap:hát, ilyen montessori kisvonatot fából meg egy könyvet tőlünk.Anyuéktól babytaxit kapott.Bátyáméktól még nem tudom :) Meg az elmaradhatatlan torta.A héten fogom kinézni, milyen legyen.
Valami picire gondoltunk.
Hát, átaludt éjszaka ritkán, de van nálunk.Mindig cici nálunk is :?
Most kivételesen aludt délelőtt egy órát meg most raktam le, eddig az udvaron voltunk, jól kifárasztottam.Tudod, ő már megyeget.
Nóóóóóóóci!!!Meg a többiek!Csak Bezével tartjuk a topicot? :(
Vendég
 


Ja, állitólag jó a Viburcol kúp mint homeos cucc, nyugtató, fájdalomcsillapitó, dicsérik sokan. Én még nem fanyalodtam rá, de ki tudja......
Vendég
 


Sziasztok!

Bezéhez csatlakozom, tartsuk meg a topikot, felőlem lehet zárt is, de nekem így is jó!

Fürtöske
úgy néz ki, időben vagyunk a betegséggel, elég pici kiterjedésű még. Holnaptól meg már kapja anyu a kemot, ami meg kinyírja a rosszat.

Szülinapi képeket kérünk ám majd! Tök jók az ajándékok!

Beze,
nem könnyűek a ti napjaitok sem. Kitartást!

Én ma 4-15ig dolgoztam, aztán mentem bevásárolni, majd anyuhoz. Most értem haza, de csak kiteregettem, meg picit ideültem, nemsokára jön a barinőm, és megyünk kozmetikushoz. Holnap meg megint 4re megyek...
Vendég
 


Sziasztok!

Teganp már nem tudtam jönni, meg ma sem.

Beze!
A szopikat sacc tudjuk, mennyi, a pótlást meg mérjük. Meg írom füzetbe is. Mérleg után meg most nézünk. De már meghaladtuk a születési sülyunkat. Amúgy a Milupa HP 0 kortól-t adjuk a manónak. EGyszerre 120-125 ml-t eszik (tej+tápi).

Kitty!
NAgyon szurkolok, hogy végre jó híreket kapjatok anyudról is és anyósodról is!!! Kitartást a munkához!!!

Fürti!
Én sem szeretném, ha ez a topic megszűnne.... igaz, hogy ide nem nagyon jövögetek, de ha nem is írok, azért olvaslak titeket. Bevallom, amiért én nem nagyon vagyok, az Bridg időnkénti beszólása. Nekem is rosszul estek dolgok, de tudom, hogy mindenkinek vannak gondjai. És azért, mert valaki nem jön egy ideig, vagy nem mondja, azért gondol a másikra és drukkol is mindenkinek. És van, hogy csak annyi ideje van valakinek, hogy helyzetjelentést adjon ezért, vagy azért.
Puszilom Tündérkédet!!!

Nócika!
Remélem, Regi is és ti is jobban vagytok!!!

Mindenkit puszilok!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Azért néhány kép a fiamról, ha nem haragszotok:
Kép Kép Kép

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Fürti, jogász vagyok. A viburcol kúpban nem bízom, a chamomilla-t is agyon dicsérték, aztán sz.rt sem ért. Örülök, hogy bejelöltél.
A Puttonyos utcában lakunk, Bátaszék felé.
A kis vejemről nem raknál képeket?

Kitty, anyukádnak mennek a drukkok, gyors jobbulást kívánok, te meg időnkét próbálj meg azért pihenni.

Zsuzska, nagyon szép fiad van, még szívesen néznék képeket. :D

Nóci, Anyci????????????

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Hello!

Én is vagyok, és olvasok.

Én is néha azért nem írok, mert max. helyzetjelentésre van időm, nem tudok mindig mindenkinek a dolgára (örömére/bánatára) reagálni, de ez nem azt jelenti, hogy ne tudnám mi történik vele.

Megbántani meg nem szerettem volna senkit.

Ha nektek jó, hogy néha csak magamról írok, és nem külön-külön mindenkinek, akkor én is jelentkezek.

Bridget kérte, hogy adjam meg a blogcímet, de az az igazság, hogy nem írtam mostanában. De majd pótolom, mert a héten a férjem éjszakás, és én csak ilyenkor jutok ide.

www.szakmarinekati.blogol.hu


Fürtöske, Beze! Lilla már kb. egy hónapja csak egyszer alszik. Éjjel olyan 12 órát alszik, na nehogy azt hidjétek, hogy végig alussza, szopik aztán alszik, vagy felsír, panaszosan, aztán nagy nehezen visszaalszik, szóval mikor hogy. De szerencsére volt annyi eszem, hogy a másodikkal már nem próbálkozom a kisággyal, hanem a földre kihajtható ágyon alszik, így minden oké. Le nem esik sehonnan, alszik is, nincs fenn órákig, szóval nálunk már nincsen kiságy sem.
Aztán délelőtt már nem alszik, hanem ebéd után, kb. fél kettőkor. Általában egy órát, de néha többet. Aztán este fél 9-kor már durmolnak. Az is lényeges, hogy a két gyereket össze kell hangolni, legalábbis a lefekvést, mert egy szobában vannak.

Zsu! Gyönyörű ez a fiúcska! Rakjál csak képeket!
Aztán ha valamiben bizonytalan vagy, akkor csak irjál, segítünk (legalábbis meghallgatunk)!

Kitty! Drukkolok, hogy jól menjen a kezelés! Aztán pihenjél sokat, amikor nem kell dolgozni.

Noci! Irj, ha végre hazajöttetek a kórházból, és meséld el mi történt (vagy már itthon vagytok csak lemaradtam?)

Pendi! Gondolok rád!!! Várunk vissza!

Enis! Te is gyere, de nem kényszerből, hanem amikor jólesik valamit írni! Nem naponta, csak amikor úgy esik jól!

Bridget! Vártam, hogy írsz a topikban a hétfői uhu-ról, de szerencsére kaptunk infot, hogy szépen nőnek a tüszőid!
Szerintem ez k...va jó ír, hogy 7 is növekedésnek indult!!!
Bocsi, de meg kéne tanulnom hozzászólni a blogodhoz!
De ami késik, nem múlik!
Aztán majd gyere vissza ide is!!!!!!!!!!!!!!!
Hajrá tüszőcskék!!!!
Meg kéne keresnem a számodat, remélem elmentettem!

Kati

Kép

Kép
szakmarinekati
 
 


Sziasztok!

Kati, én megértem, hogy nem tudsz mindennap jönni. Én örülök akkor is, ha csak magatokról írsz. :D

Mit kap a nagylány a szülinapra?

Fürti, már értem a nevedet. :lol: Marci képeitől el voltam ájulva, igazán szép vejem van. :D

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok Lánykák!

Zsu!Nagyon szép a kisfiad!!

Lányok!!!!
Írjátok le az adataitokat, mert csinálok táblit.
Anyukák, a gyerkőcök neveit, szül.adatokat, születési helyeiket, a ti szülinapotokat.
Babaprojectesek, hogy mióta próbálkoztok.És ha lesz kismami is, akkor majd az ő adatait is. :wink:
Vendég
 


gen már itthon vagyunk!!! És ez valami borzasztó volt!
Szerda este kb 9 körül bekerültünk a sürgösségire ott felvettek meg csomo vizsgálat a manonak ,eg infuzio bekötés meg egyéb nyalámbságok. Nagynehezn eljutunk a szobánkba ahol kitöltünk még ezer papirt és én ugye a gyeerekkel maradok amiért 3000ft per éjszaka az ár amibe beletartozik a kaja azaz napi 3x étkezés! A kaja moslék! Ja mielött betehetem az ágyba megkérdezték, hogy hoztam-e ágynemüt a gyereknek mondom nem azt hittem az jár a nővérke meg olyan furán bután mondja ja persze! Nos erre én kontrázok miért nekem nem jár?? Mire felháborodva mondja, hogy én ezt mért kérdem hisz persze, hogy jár! Nos mindegy! Fél 2 körül apa haza megy és nem sokkal késöbb jön az ügyeletes doki és közli az eredményeket, hogy minden ok a manoval sehol semmi baj szal nem értik a hányást hasmenést! Én kicsit megkönnyebbülve és sok kétellyel ágyba zuhanok mire jön egy szobatárs! Nagyon kis édes kisfiúval 11 hónapos magas lázzal! Nos nála ugyanez a procedura és kábé fél 5-re már ugy néz ki lefeküdhetünk, de sokat beszélgettünk mert aludni nem tudtunk, mert full világosság a folyoson sehol egy függyöny, hogy aluni lehessen! No mindegy! Napközben mint a katonasághgnál beágyazni nem lehet nyitva az ágy és csak ülni lehet feküdni nyista! Aztán minket átraknak egy külön szobába mondván az nem csecsemő szoba! Na mindegy! Ott egyedül vagyok! Sebaj, mert össsze futottam egy ismivel aki szintén itt a középfül gyulladásos kisbabájával! Ismi van hurrá! Telnek a napok és jön péntek este ugy néz ki jöhetünk haza szombaton hurrrá fasza! Erre szombaton közlik vissz nem mehetünk sehova! Senki nem mond semmit! Mire keritek egy dokit aki nagyon aranyos ja de addigra már a nővérke elkottyintotta, hogy van bacija és kérdem gyogyi vagy valami??? ÁÁÁÁÁÁ! Erre nincs mert most épül az immunrendzsere és ezt magától kell legyöznie! Ok szolok dokinak is, hogy akkor ez most hogy is van! Ja addigra össze bratyiztam a fél osztállyal! A nővérek nagytöbségével össz vesztem! Mert olyan okosak meg minden! Hogy azt hittem az agyam elsül! Vasárnap reggel elkezdett menni a hasma de ugy hogy közölték haza kell mennem, de a baba marad! Na teljes kétségbe esés és bögés ezerrel! Anyuék jöttek hamar! Beszélni akartak a dokival és pont a kezelő doki volt az akkori ügyeletes és anyámat kidobaj ugy hogy a lába se éri a fölldet! Elösször mondja, hogy már nekem elmondta, hogy mi van a gyerekkel majd közli, hogy majd akkor elmondja! Szal itt már áthuzta a saját szavát! HAZUDOTT!!! Kb 5 percet szánt rám azt tudni kell! Elmondta az elöbbit, de nem engedi haza a gyereket mondván még akar egy koponya uhut szemészetet meg neurologiai vizsgálatot! De erre mind van beutalonk minek még?? Meg ez nem azért jöttünk mert ez a baja hanem hasmenéssel meg hányással! Erre közlöm vele apával megbeszéltük meg anyubval, hogy saját felelösségre hazavisszük! Ezután a doki a korház közepén neki áll kiabálni velem az volt a szerencséje hogy wc-re kellett mennem! Különben beletapostam volna a szályába! Velem az anyám sem kiabál, hát még egy ilyen némber!!!! No mindegy ja és azt is a fejemhez vágta, hogy velem foglalkozik a legtöbbet ami 5 percet jelentet!!! :shock: :o Na nagynehez kiadja a papirt, hogy saját felelösségre hozom haza és viszlát! Ma kellet mennem a záróért, de oda is 2x mentem, mert ma délre se volt meg és 3-ra mikor megint mentem annyit böffentett, hogy még csak akkor kinlodik vele várjak! Vártunk elolvastam és aláírtam azt csá! És most el lehet itélni, de mivel a kaja szar volt azaz ehetetlen meg az ágy az hadján, hogy lukas volt a huzat, de mocskos zsir meg ki tudja milyen foltok voltak rajta így nem szoltak és nem fizettem ki 3 éjszakát!!!
NOs röviden ennyi a történetünk! Jó mi?? Ez a magyar eü!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Csajok tartsuk meg ezt a kis csapatot!

Amugy bizti Brid nem haragszik meg érte, hogy leírtad Fürti!
MIndenki jöjjön mé ha csak egy egy mondat erejéig is, de jöjjön! Én itt szeretek mindenkit akár hogy is van!

Majd jönnek a hideg sehova sincs kedvem meni téli napok és akkor helyre állunk! 7végén persze mindenki a párjával van, de ez a természetes! És azért 7köznap is van mit csinálni! Nos kink ideje engedi az jöjjön!!!! Még, ha csak helyzetet jelent akkor is!!!

Mi ma megyünk a gyerek dokihoz! Bár majd kifolyik a szemem! Szerintem konkrétan jól megfáztam, de még csak a fejfájásnál és az arc fájásnál tarok meg azért már kezdek hapcizni és orrot is fujok már időnként! Tők jó, mert vagy már több mint 2 évbe még náthás se voltam!!!!!

Zsu! Ez a kismanó csudi helyes ám! Épp azt nézem, hogy nem is tudom, hgy melyikötökre is hasonlit! Olyan vegyes!!!

Kati! Ha csak helyzetet jelentenél akkor is gyerer legalább tudjuk, hogy itt voltál! Puszi nektek! Amugy Ginu is álltalában már végig alussza az éjszakát ritka ha felébred de akkor is pár korty tea és már szuszizik is tovább!!!!

Pendi! Remélem szomszédnéni is már jobban van és a te kicsi lelked is! Várunk vissza teljes melldobással!!!

Fürti! A szlinapi tortáról meg mindenről képet kérünk ám!!

Kitty! Csak ovatosan azzal sok hajtással! Nem kéne, hogy kidölj, mert sok melo aztán anyudék meg háztartás! Nem sok ez egy pici?? Nincs máa munka lehetőség?? Tudom ez is nehezen jött össze, de azért hosszu ám sokszor az a 11 óra!!!!!

Beze! Én ién is én is! Én is szeretném a nevedet, hogy iwiwen bejelöljelek!! És Ginu rendben van!! 2 napja már be sem áll a szája! Olyan édes ahogy dumál!!!

Brid! Neked priv i ment! Hiányzik az írásod!! Gyere vissza jéccike!!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Na hát végre egy elveszett bárány már megkerült!Remélem Nóci visszahozod a többieket is :wink:

De jó,hogy rendben van Ginus, bár már msn-ről tudtam :wink:
Hát ez a kórházi sztori nem semmi!!! :evil: És sajnos mi "páciensek" meg rájuk vagyunk szorulva..... :?
Azta!!Ginus átalussza az éjszakát?Nem semmi!Klassz kis csaj!Úgy szeretnék még képet róla!
Vendég
 


Nóci, ez tragikus, amit írtál, komolyan, siralmas! Utálok itt élni!!!!!!!!!!!!
Örülük, hogy rendbe jöttetek, puszillak benneteket. :P :D
Képeket én is kérnék. :)
Hát az én kislányom nem egy alvós típus, és még szépen fogalmaztam...

Bridget nekem is hiányzik, szurkolok neki tiszta szívemből, jó, hogy Fürti megírta, mi újság, mert a privimre nem válaszolt. :cry:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Egész nap a Sláger Rádiót hallgatjuk, 3-kor hallottam, hogy a frekvenciájukon egy politikai adót indítanak, így döntött az ORTT. Undorító!!!!!!!!!
Le vagyok sújtva. :cry: :cry: :cry:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

MA kicsit más a fiam.... eddig evett 100-125 ml-eket és aludt 4-5 órát. Most meg eszik 50-60 ml-t és alszik utána 3 órát.

Beze!
Akkor rakok még fel képeket :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kata!
Köszönöm szépen!!!!
Én nagyon örülök, ha csak pár szó erejéig is, de adsz hírt magatokról.

Fürti!
Köszi a táblit!
Fiam: Nagy Bence, 2009.10.16-án született a SOTE II-n. Én szülinapom: június 23.

Nócika!
hát igen.... szerintem a feje és az orra, ujjai apáé, szeme formája anyósomé, körme formája enyém. Egyik ismim szerint meg kiköpött én. Majd kiderül....

Úgy sajnálom az újabb korházi sztorit!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok!

Sokáig én se jöttem meg nem is nagyon tudok mostanában mert valahogy minden összejött :( Családi magán életi valamint munkahelyi gondok adódtak :( Idegileg most készen vagyok így nem is bírok reagálni senkinek,csak gondoltam szólok miért nem jöttem és jövök mostanában :!:
Mindenkit puszilok!!

Bridget én eddig is szorítottam neked és továbbra is szurkolok :!: :!: :!: Szeretlek!!!!

Majd jövök amint újra rendben lesz körülöttem minden :!:

Kép
anyci
 
 


Anyci, jó hogy jöttél te is!Adatokat majd írjátok :wink:
Képzeljétek, elindult a fiam!EGYEDÜL! KAPASZKODÁS NÉLKÜL! :lol:
Azt hiszem, vége a nyugis időszaknak :? :lol:
Vendég
 


Fürti, Mármarosi Alexa Ildikó, 2009. 01. 24., Székesfehérvár, április 22.

Anyci, ha rendeződnek a dolgaid, gyere sűrűbben, várunk vissza! :wink:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Fürti, hatalmas gratula a kis vejemnek! :D

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Hello!

Adatok:
Szakmáriné Tóth Katalin, Levente 2004.10.21, Lilla 2008.11.10 mindketten Körmenden születtek.
Én meg 1976.01.19-én....

Fürti! GRatulálok! Lilla is már megy egyedül, 6-8 lépést, közben szépen egyensúlyozik. De ilyen "hosszú" útnak csak akkor indul neki, ha hívjuk. Magától csak kb. 3 lépést tesz, ha kinéz magának valamit, pl. a kanapét. A babakocsiba már nem szeret lenni, inkább sétálni akar mindig.

Anyci! Majd gyere!!!! Remélem megoldódnak a problémák.

Beze! Most hallottam, hogy nemcsak a Sláger, hanem a Danubius is. Mivan itten?????????? Ezek hülék.

Noci! Örülök, hogy ilyen jól alszik Gina. Legalább azzal ne legyen gondotok.
Hát ez a kórházi sztori nem semmi. Én is voltam kétszer a Leventével, meg egyszer a LIllával, de azért ilyenek nem voltak. Szerencsére általában a vidéki kiskórházban nem engedik meg maguknak ezt a hozzáállást. Nem értem, hogy lehetnek ilyenek, hisz ők is anyák! Nem robotok.
És mi az, hogy nincs ágynemű a gyereknek, egy gyerekkórházban? És ráadásul beviszi az ember ügyeletre, nem úgy készül, hogy viszi a kórházi pakkot, és még beszólnak neki, hogy miért nem hozott ezt meg azt. Ez egyszerűen felháborító.

Babanet hívja Bridgetet!!!! Bridget jelentkezz!!!!

Kép

Kép
szakmarinekati
 
 


Hello Csajok!

Beszéltem telón Bridget-tel, és üzeni mindenkinek, hogy most kb. vasárnapig nincs netközelben, aki írt neki privit, és nem válaszolt, akkor az ő levelét még nem tudta elolvasni.

Ma megérkezett a párja, és most sétálnak éppen. Pénteken lesz valószínűleg a nagy nap, majd értesít minket valahogyan, hogy mi történt.

Kép

Kép
szakmarinekati
 
 


Sziasztok!!

Kati! Köszi Bridről a hireket!
És hát ugy ahogy mondod! Még jó, hogy nem minden orvoshoz való induláskor össze csomagolva megy az ember!!! De mint írtam ez a magyar eü!
És az alvás valóban nagyszerű, bár mostanában nem tudom miért, de mikor reggel ébreszt akkor olyan fáradt és kipihenetlen vagyok! És alig várom, hogy egyen azt aludjunk vissza! Utána mikor fél 9 körül ébred akkor már nem alszik vissza és én se! Bár akkor már elég jól fennt tudok maradni!
És de jó!! Lillus is már sétálgat! Képeket kérünk ide is!!!

Fürti! Adatok Gáspár Regina Tímea 2009,07,12 Kistarcsa!
Én Endrődi Noémi 1983,02,07
Remélem nem hagytam ki semmit!
És hatalmas gratula a kicsi fiadnak a nagy lépésekhez! Ez oriási! Innen is kérünk képeket!! Ja istenem mikor majd már én is dicsekszem az ilyesmivel!!!

Zsuzsu! Én már olyan kivi vagyok ám rátok! Ha már nagy pocisan nem jött össze a talink akkor azértr remélem így azért össze jön!! Egyébént én nagyon csodálkoztam, hogy olyan sokat eszik szerintem ez a normális, bár nem tudom! De remélem azért ki tudod magad pihenni!

Anyci! Jó, hogy jöttél és adtál magadról életjelet! Nagyon várunk vissza!

Beze! Én szeretek itt élni csak beteg ne legyen az ember mert ez már több mint embertelen ami itt folyik!
A te kis Lexikéd sosem volt jó alvó?? Kire hasonlit?? Vagy ez egy uj adottság??

Brid! Nagyon várunk vissza!!! bJó apácskázást és szurkolok holnapra!

Nos tegnap voltunk a háziorvosnál elmesléltem a storyt és már reakciora számitottam mint pölö, hogy védi a korházat, de nem! Lehet nem én vagyok az első akitől ezt hallja???? Borzalmas!! Nos holnap megyünk a margit korházba amanóval és mondta a dokinéni, hogy lehet befektetik 1 hétre a manot fullos kivizsgálásra! Amitől félek is meg nem is! Állitolag itt a lábujjától az uccsó haja száláig átnézik ami jó csak az a baj, hogy megint korház! Ez ugy fog kinézni hogy hétfőtől péntekig! Már kicsit parázok! Remélem ha be kell feküdjön ott lehetek vele, mert ha nem belehalok! De a jó az egészben, hogy akkor csak oda kell hordjam sehova máshova!!!!
Csajok! Olyan mintha kancsal lenne a lányzó!! Ezt kinővi??? Vagy lehet csak én látom annak???
Ma töltött káposztát csinálok! Minjá indulok a boltba!
Addig is legyetek jók! Közbe ígyekszem jönni!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Sziasztok!

Nóci, nem rakhatnak ki, jogod van hozzá, hogy a gyereked mellett maradj, és neki is joga van az anyukájához. :!: :!: :!: Az új egészségügyi törvény ezt megengedi, szóval ne hagyd magad!

Lexi mindig is rossz alvó volt, állítólag én se jeleskedtem benne, de ennél azért jobban aludtam. :(

Az összetört ébredést abszolút ismerem, bár nem állítom, hogy hozzászoktam...

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Nos mi bevásároltunk! Persze haza felé elkapott egy kis eső, de gyorsan rá raktam a kocsira az esővédőt és uccu haza!

Beze! Hát nem tudom még, hogy ez hogy müködik, de ha csak azt ajánmják fel, hogy csak széken ülve maradhatok akkor baj lesz, mert 5 napot ugy aludni elég nehéz lesz! Nem tudom mi tévő legyek majd! Lehet önzöség, de akkor kényelen leszek haza jöni minden nap és reggel korán vissza!!!

Ti nálatok az alvással van gond nálunk pedig az evéssel! Anyum mondta, hogy én is borzasztó rossz evő voltam és a manó is nagyon az! Neki napi 600akat kéne ennie és örülök az 500nak is! Már nagyon várom, hogy ehessen mást is talán akkor jobb lesz!!!

Én az ébredésnél remélem ez hamar elmulik, mert nagyon nyügös vagyok tőle!!!! :x

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Sziasztok Lánykák! :)

Anyci :) Szia!!!Sajnálom a problémákat, remélem hamarosan megoldódnak! :?

NócI :) Tegnap már nem tudtam visszaírni, mert lefogyott a kártyimról a pénz :?
Most akkor a kórházban vagytok már?Hát elég durva amit írtál és bosszantó!! :evil: Csak Regivel legyen rendben minden :) :wink:

Bridgnek ma van a nagy nap!Már szerintem végeztek is :wink: Remélem, értesít valakit, de lehet, majd felhívom :wink:

Én ma megjártam a vérvételt, terheléses cukrot néznek, mert ugye terhesen nekem volt, és kontroll kellett.Igaz fél évvel a szülés után kellett volna, de így is jó, már a Manó nem függ tőlem annyira, így jobb volt e,lmenni.Bakkar, 5-ször szúrtak meg.Egyszer éhgyomorra, aztán négyszer fél óránként a cukros lötyi után.De majdnem a belem fordult ki.ööööööööeeeeee
Na, majd jövök máég
Vendég
 


Sziasztok!

Gondoltam Bridgetre ma sokat, remélem, minden rendben ment.

Fürti, hú, ez kemény lehetett, nem irigyellek...Én a lötyi után órák múlva rosszul lettem, teljesen felborította a cukorháztartásomat. Borzalmas volt...
Remélem, már minden ok.

Nóci, bent vagytok a kórházban? Puszillak benneteket!

Többiek :?: :?: :?:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok
bocsi, hogy jövök, Briről hoztam híreket :!:

3 petikét tudtak leszívni neki, holnap telefon, hétfőn beülti :!: :D

További szép estét :!: :wink:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Csak egy gyors bekukk mert keso is van meg almi is vgyok :roll:

Koszonet azoknak akik folyamatosan es megnemszuno drukkolasal es szeretettel biztattak engem annak ellenere,hogy nem jottem lassan mar egy hete...

Kicsit faj a pocim meg es mintha lenne egy kis hoemelkedesem de amugy jol vgyok :roll:

8tuszobol nyertunk 3petit vegulis ennyire szamitottunk :arrow: holnap 11kor csorgok vissza mennyi termekenyult meg es ha minden jol megy hetfon beulti...annyival amennyi marad mind megy vissza(remelhetoleg mind3 :roll: )Most kicsit izgulok :?

Csak mar szerettem volna irni egyet nektek :oops:
Szep hetveget es meg1szer koszonom!!!
Mindenkit olelek akinek az kell most es drukkolok aki epp akciozik 8)

Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Jó reggelt Lánykák!

Micsoda meglepetés Bridgettől!!!!!! :)
Azért jelezz vissza, mennyi termékenyült meg!!Jó, Drága?
Sok puszi, vigyázz magadra!!!!
Drukkhegyek!!! :wink:
Vendég
 


Bridget!
Remélem mindhárom mehet majd vissza! Drukkolok továbbra is!

Kép

Kép
szakmarinekati
 
 


Hú, lányok, most beégtem a táblával kapcsolatban :oops:
Apa mondja,hogy nincs a gépen excel :evil:
De a word is csak az a régebbi típusú :evil:
Na, mindegy, majd megyek anyumékhoz, ott van rajta minden, addig meg talán többiek is írják az adataikat :)
Pussz
Vendég
 


Sziasztok!

Bridget,
de jó hírek! Remélem, mindhárman visszatérhetnek Hozzád! Megy a drukk!

Fürti
tábla jó ötlet, priviben küldöm az adatokat!

Zsu
Bencusod tünemény! Nagyon édes kisbaba!

Beze
éjszakáitok javulnak?

Nóci
én már ki vagyok a magyar eü-től, szinte már semmin sem lepődök meg... :(

Nagyon hosszú és fáradtságos héten vagyok túl, ezért is nem jöttem. Volt olyan nap, hogy 14,5 órát dolgoztam... Tegnap meg próbáltam behozni az itthoni elmaradásaimat, meg temetőben voltunk.

Anyuról szándékosan nem írok még, nagyon ki vagyok az eü-től, holnap megy dokihoz, aztán megyünk tovább Pécsre.

Nem ígérem, hogy jövő héten aktívabb leszek, nagyon sok a meló.

Puszi
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?