Új privát üzeneted érkezett!

Adri!
Inkább fogd fel úgy,hogy másnak is megdöglött már a tehene,mégis valahogy túlélte! 8)

annus11
 
 


Niki,
közel voltunk szombaton Győrhöz :)

Álmos köszöni a dicséreteket :)

Adri,
azért mert most kitalálták, hogy azért szürcsög Álmi, és azért kel hajnalban arra, hogy nem kap levegőt, mert nagyon sokat bukik, és éjjel meg jön fel a sav, vagy mi, és emiatt van. Hát kiváncsi leszek...

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Niki!
Nyugi!Ha elkezd mászni az nem azt jelenti h rögtöna félmaratonon fog részt venni!Max 1-2 métert ha fog haladni,és közben is lehet pár pofára,seggre esés :lol: :lol: ráérsz ekkor bedugni a konnektorokat! :lol:

annus11
 
 

 
 

Annus: ez jó volt. :lol:
Jók a viták szerintem is, csak ne lenne sértődés belőle. Én most mindkét oldalt abszolút értettem, és hát át is érzem mindkettőt.
Hozzánk pedig bárki jöhet takarítani. :lol: Na, valaki? :wink:

Kép
Kép
tinu
 
 


Eszter!Na ilyenről s ehallottam még...és akkor mi van ebben a tápszerben amitől nem fog bukni?És mitől jön fel a sav?Az is a tápszertől? :oops: bocs a hülye kérdésért!
Iza is reggel szürcsög,bár ő kap levegőt!De ha száraz a levegő akor furi orrhangot ad ki :roll:

annus11
 
 


Tinu :lol: :lol: szólj és már ott is vagyok!Másnál (is) imádok takarítani! :lol: :lol:

Amúgy meg egyem az érzékeny lelkét a topiknak!Ez is azért van,met mindenki olyan csupa szív lélek itt :wink:
Na udvarlás vége :arrow:

annus11
 
 


Annus,
nem tudom. Én már hallottam arról, hogy van spec tápszer bukós babáknak, de nem tudom hogy miben más. De mindenképp leírom majd az eredményt.
Csak azt nem értem, hogy eddig is bukott, mégse volt ilyen probléma...

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Sziasztok,

Nagyon cukik a képek minden baba gyönyörü.

A retros rucik nekem nagyon szimpik van ott jópár ami szép kis darab!

Iringó, nagyon édi a pelussal ahogy el aludt.Gyöngy pedig nagyon csini.

KisLili pedig nem semmi ezzel a mutatvánnyal, én gyerekem ilyesmit nem tud.

Riki, eszik már mást is ugye?Az nem lehet hogy éhes?

Szofi, szupi lehetett a kikapcs, nagyidnak sok sok drukkot a műtéthez.

Csongi, nagyon édi nekünk is van pont ilyen kukucsos képünk.

A csicsóka is jó izű szerintem.

Anita, gratulálok a melóhoz, a csajok szépek mint mindig.

Zili, annyira édes pofi Bálint azon a gondolkodós képen.

Gyöngyi, nagyon jóóó a montázs szerintem is igy rakd a mamának lássák a munkamenetelt is.

Álmi, továbbra is annyira édes kispasi, megzabálnám.

Mi hétvégén megint lagziztunk de Ármint este 8-kor a mamánál el altattam és 3 -kor mikor mentünk érte meg se ébredt a drága.És anyósom az ágy mellé húzta a fotelt és ott virrasztott egész éjjel amig mi távol voltunk az ágya melett.Hát kicsit meglepett



:shock:

Hát mit is akartam még irni?Náluns nagyon húlye esős idő van.
Amúgy én sem szeretem ha egyedül vagyok és valaki itt van mert olyankor nem haladok annyira a 2 gyerekkel mert a vendéggel is foglalkoznom kell.Nekem szüleim 60 km-rre laknak, anyós pedig nem jön hozzánk, tehát nem igazán van ki jöjjön pedig néha jó lenne kis társaság, barátnőimnek pedig van melójuk és nem azzal foglalkoznak hogy én hozzám jöjjenek és nekik nincs babájuk, tehát ha itt vannak elvárják hogy, kiszolgáljam őket és egyebek.Soha nem kérdezte meg senki ha segithet-e valamiben.A húgom ő is elég messze lakik tőlem 20 km neki is van 1 másfél éves kislánya, na de vele csak kb hétvégén ha őszefutunk.
Nálunk ugy van én fürdetem Ármint apa pedig Jázmint, nekünk jó igy de ez igy van mióta a korházból haza jöttünk.Ha pedig nincs itthon akkor egyedül.

Jóóó hosszú lettem....remélem nembaj és bocsi az elütésekért.

még egy kép
Kép

Kép
Kép
agi25
Nagyvarad
 
 


Ági, nem vagy hosszú, olyan ritkán jössz, hogy még ez is kevés, amit írsz! :-)

Csongi, Álmi nagyon vagány csávók és még, még, még, még, még, ennyi nem elég! :lol:

Hozzám is jöhet valaki takarítani, nem haragszom meg érte! :lol: Vagy csak vigye el Gyv-t a játszóra, már az is jó lenne, Esztó, nem ugrasz át, Te vagy a legközelebb! :lol:

Niki, konnektorvédő ráér, ha feláll, mert attól, hogy odakúszik, mászik, még nem tud belenyúlni. nekem 8 hónaposan állt fel, de ez is babafüggő.

Anita, írtam a blogba, úúúúúúgy drukkolok!
Vendég
 


Böbi,
én imádok takarítani :) mennék is, de beteg vagyok tudod, nem lenne szerencsés :(

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Eszter, ezek az AR (anti reflux) tápszerek, asszem sürűbbek mint a többi, kevesebb a bukás tőle. Éjszakai szörcsögés azért lehet a bukástól, mert a gyomorsav egy része bejuthat a nyelőcsőbe, ez kiválthat szörcsögést.Egy próbát megér.
Te még mindig beteg?

Kép
Kép
zili
 
 


Esztó még mindig beteg vagy?Dokinál voltál már???

Böbi, hát ja majd meglátod ha Gyöngy ovis lesz milyen jó is az a kis idő, addig takaritani lehet meg ilyenek :D .

Kép
Kép
agi25
Nagyvarad
 
 


Igen, még mindíg beteg vagyok, holnapra van időpontom a dokihoz.

Zili,
köszi az infót :)
De most utána jártam, nagyon sok rosszat irnak erről a milupa pregomin -ről :?

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Nálunk általában itthon van este a férjem, mégis Zsófi 11 hónapos koráig egyedül fürdettem. Akkor vette át a fürdetést, mert Fruzsi már a hasamban volt, és általában már aludtam fürdés alatt :lol:

Na mindegy, nekem meg az fura, hogy van, akihez a nagyszülő odaköltözik segíteni az első hetekben, másnak meg ez az igénye. Nem vagyunk egyformák :)
És nekünk sincsenek a közelbe nnagyszülők, ezért egy kozmetikus, fodrász nagy szervezést igényel, mert apa kell hozzá. Mindenki másképp csinálja, ez a szép benne :wink:

Fruzsi ül a pihiszékben, Zsófi Fruzsi ölében, Fruzsi hangosan röhög :lol:
Vendég
 


Csongi és Álmos is nagyon szépek :)
Vendég
 


Halihó,
Mi inkább sétába fojtottuk a nézetösszekülönböződéseszördüléses bánatunkat :-) Remélem Marcipánom most alszik egy jót.

Jaj, Álmos bébi még mindig édibédi...8)... De azon a negyedik képen olyan ijedt szemekkel néz, mintha kb. a hétpúpú koponyányi monyók fotózta volna :lol:

Látom, Csonginak és Árminnak is nagyon bejön a kukucsolás. Édesek. Csonginak meg jól áll a sárga :D

Böbi, Iringó egyébként hagyja magát öltöztetni? Vagy már van saját ízlése? Nagyon csinos ebben a kötős ruhában :-)

Ági, jó sokat lagziztok. Jó kis kelendő család :-)

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Jaj, Böbi, a lányod nagyon szép :)
Vendég
 


Most nézem, ő is 92-es ruhákat hord? :)
Vendég
 


Húúúú.... :?
Azért ez a megdöglött a tehén, de más is túlélte..... :?
Ne, hari, de én azt az egyet nem értem, hogy ha valakinek egyszerűen nem jó érzés, ha nincs mellette a férje= ÉLETE PÁRJA,akkor miért nem adhatna ennek hangot????? :shock:
Ilyenkor sztem nagyon nem arra vágyik az ember lánya, hogy jól leszidják, hogy miért nem keményebb, meg más 6 gyereket nevel full egyedül stb.....
Nagyon sajnálom, hogy valakinek vagy nincsenek barátai, rokonai, vagy valami miatt nem tudják szorosan tartani a kapcsolatot.

Minden viszonyítás kérdése...

Én szerencsére olyan barátokkal vagyok megáldva, akik akár 1 órára is meló után bepattannak a kocsiba és átjönnek egy kávéra. (barátnőm többsége napi 10 órákat min. melózik)És már volt olyan is, aki látta az ö.gyűjtött flakonokat és hazafelé bedobta a szelektívbe...nem engedte, hogy ellenkezzek.
De ez olyan szép gesztus.
Jó érzés, hogy számíthatok másokra...nem mintha egyedül nem bírnám, csak egyszerűen ez JÓ ÉRZÉS!
És u.úgy rám is számíthatnak a rokonaim/barátaim.
:D

Kép
mozza
 
 


Panndi, a Tied is! :lol: Éesek lehetnek együtt, ahogy Fruzsi nevet, nálunk is már esti műsor, amikor Gyv produkálja magát, I meg röhögi!

Gyöngyi, Gyv-t kérdezed, hogy hagyja-e magát öltözteti?? Igen, mert mindig mondom neki, hogy csinos meg szép és nézegeti magát a tükörben! :-) Neki még nincs saját ízlése, de ha én felveszek egy szebb ruhát, akkor megsimogat és mondja, hogy csinos! :-)
Írtam Neked egy kérdést a blogban egy augusztusi témádra!

Most volt a postás, megjött az overal meg a kertészgatyó, mindig adok neki egy százast és még fel is hozza az emeletre.
Vendég
 


Panndi, igen, 92-es, de bodyból már necces, ezért vettem a múltkor már 98-as bodykat, amit írtam Neked.
Vendég
 


Jajj csajok láttátok a Benkő műsort???? Én végigröhögtem az egészet, a férjem szerint megvan az új műsorom. Ő utálja az ilyen reality show-kat, de nem bírt mellőlem elmozdulni, úgy vihogtunk, mint két kamasz. Ezek a nők nagyon nem egyszerűek! :lol: (vagy pont NAGYON egyszerűek), Falusi Mariann meg óriási benne, hozza a formáját.
Vendég
 


Esztó!
Álmiról a közepén az a nagyszemes kép!!!! :D
Cukimogyoró!!!! :D

Böbi!
Na, nézted???? Hihihi! Nagyon agyas csajok! :lol:
Van egy kiscsaj benne, aki full gyagya, férjem nem bírta nézni, azt mondta az egyetlen dolog, amiért nem megy ki, az az hogy nem hiszi el hogy hogy lehet valaki ilyen sötét! :lol:
Jó lesz ez....majd jönnek az infrás szexjelenetek...tiszta Big Brother. :lol:

Kép
mozza
 
 


A 21 éves kiscsajra gondolsz? Nekem a lilaruhás Évike a kedvencem, azt mondja Benkő, úgy tetszett neki, ahogy lengedezett! :lol:
Volt az első sor szélén egy rózsaszín ruhás, szőke lány, azt soha, de soha nem mutatták a műsorban, csak ott a "rózsa" nyaklánc ceremónia alatt. vajon miért??????
Vendég
 


S.O.S.!!!!!-kérdés. Mi még teljesen szopisok vagyunk,de pénteken már adtam Lócusnak pár kanál almalevet.Teljesen jól volt,semmi pocakfájás stb.Szombaton persze elrepedt az almareszelőnk,így két nap kimaradt és tegnap folytattuk,ahol abbahagytuk,ismét 4-5 kanál almalé,de még nem pép. Megint teljesen jól volt utána,azóta volt két gyönyörű,szabályos kaki és most az utolsónál vér!!!!csöppek voltak a kakiban.Olyan ijesztő volt,felhívtam a védőnőt,de szerinte nincs jelentősége,a gyerekorvosunk meg szabin van.Volt valakinek ilyen problémája? A vicces az,hogy pont tegnap adtam be neki a K-vitamint,ami pont a vérzéses dolgok ellen van. :shock:

Kép
f.ancsi
 
 


Ancsi, nekünk nem volt ilyen tapasztalat!!!

Mozza, a www.rtlklub.hu/benkofelesegetkeres oldalon vannak kimaradt jelenetek, de nem tudja megyitni a gépem, ááááá, pedig úgy vihognék! :lol:
Vendég
 


Áááá, akkor értem már, hogy min röhögött a férjem tegnap este és miért mondta, hogy nézd már-nézd már; miközben én félig aludtam! :lol: :lol: :lol:

Ancsi, én még nem hallottam ilyenről, de biztosan helyettesíti vki a dokit, nem? :roll:

Kép

Kép
adraci
 
 


Sziasztok ! csak gyorsan leírom mi volt a védönőnél ! Hosszunk 71,5 cm Nehézségünk 7650 gramm ! Azt monta nagyn szépen növünk és minden rendben van ! Legyetek jók ! Üdv Anett

KépKép
anyettka
 
 


Ancsi,
sztm hívd fel a doki helyettesét, vagy másik gyerekdokit ezzel, márcsak azért is, hogy megnyugodj. Biztos segítenek majd!

mi is néztül benkőt :lol: :lol:

emese1979
 
 


Böbi, persze-persze GYV-re gondoltam :oops:
Annust is mindig Izusnak hívom, csak eddig még mindig észrevettem és javítottam mielőtt kilőttem volna a zéterbe :-)
Nézem a blogot is mindjárt.

Ancsi. Mi okozhatta a vérzést? Gyomorból jön? Esetleg nem volt a babónak valamikor keményebb kaki, amitől megpattanhatott egy-két kis ér a végbél környéken? Dokit feltétlen kérdezz! Bizti minden OK. Azért kíváncsi lennék mi ez, majd feltétlen számolj be!

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Aki nem látta, egy előzetes, íme Editka best of táncai:

http://www.rtlklub.hu/benko/videok/73417
Vendég
 


Hát én is megnéztem amit be linkeltél Böbi, ez az Editke nem semmi egy nőci. :shock:

Én is szeretném amúgy holnaptól kezdeni az almalével, remélem nem lesz pocifájás.

Ancsi, remélem semmi komoly de nem lehet az amit Gyöngyi is irt.?

Végre el ált az eső most várom keljenek fel kaja és menjünk ki egy picit. :)

Kép
Kép
agi25
Nagyvarad
 
 


Csajok-csajok!

nem vagyunk egyformák, miért kell szóvá tenni?
És szerintem a tehenes hasonlat találó - sajnos.
...

Ancsi!
Én hallottam olyat, hogy full anyatejes babának véres kakinál kiderült, hogy anyuci túl sok tehéntejeset (pl.tej, túrórudi, joghurt..) fogyasztott, és allergiás tünetet jelentett. De nálatok persze nem bizti, hogy ez van. A gyerekdoki biztos tud okosat mondani.
Remélem, hamar kiderül és megoldódik!

Aki ma sétál, az jól teszi: gyönyörű D-vitamindús idő van :lol:

KépKép

Kép
hase
 
 


Csilla, én most olvastam a blogon, hogy mi történt veletek! Szörnyű lehetett, biztos nagyon megijedtél! A szomszédnéni meg überrendes volt, hogy nem hagyott egyedül!
Vendég
 


Ancsi, mindenképp hívj fel gyerekorvost, de 1-2 csepp vérnél, főleg, ha pöttyszerű és olyan átlátszó nyák is van mellette, akkor tényleg anyai tejtermék-fogyasztás jelenik meg így a gyereknél-én is erre gondolok, de nem vagyok diagnoszta, láttatlanban pláne nem.

Kép
Kép
zili
 
 


Ancsi!
Húúú, ez parásan hangzik. :? Majd írj mit mondott a dokker!

KÉRDÉS:
Hol lehet habtalpit venni?????????????? Brendonban van???? vagy vm online shopban???????????????? HELP pls.!!!!!!!!!

Na, mi voltunk bevásárolni....én nem tudom miben vigyem Lilit. :?
Autóban levettem a kabit, sapit.
Alatta ujjatlan body, naci, h.ujjú felső, zokni volt....de úúúúúúúúúúúgy leizzadt. :?
Ja, és úgy néz ki benne, mint egy dagi rózsszín hógolyó... :lol:
Kép hógolyó :)
Kép és erre még sapi.....

Kép
mozza
 
 


Böbi, válaszoltam :wink:

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Mozza, szerintem a kabát volt felesleges. Ma egy kardigán is elegendő volt (nálunk), max. betakarod amíg kiviszed a háztól a kocsiig. Egyébként édes ducijuci :-)

Habtapit lehet venni a hiperekben (pl. Auchan), de én most ezt néztem ki, mert ebben nincsenek kis darabok. Csak KKKKK drága :?
http://www.babatermekek.hu/baba-reszlet.php?rec=3002

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


http://bebibolt.hu/index.php?main_page= ... 20a&page=3

Mozza, itt van.

Mondjuk mi a tesco-ban vettük.

Kép
Kép
zili
 
 


Gyöngyi!
Nem találom....belinkeled még1szer léccilécci :roll:

Kép
mozza
 
 



hali

a babok nagyon szepek, a fiuk is es Lili is, a hogolyo :D ma Boro is igy nyomta :roll:

En ugy gondolom h ez nem az a fajta nezetelteres amibol barkinek is tanulnia kene..
ez a megdoglott a tehen, de mas is tulelte..... :? :?

Akartam annyi mindent irni nektek,meg kepeket hozni,de vhogy most elment a kedvem :roll:

Jo ejt

Netti
Kép
maumau
 
 


Sziasztok!

Mi mini szekcióban utazunk: 6730 g és 66 cm Lara :) , még mindig a saját növekedési ütemében van és le nem jön a vonaláról :)

Babák gyönyörűek: Álmi, Lili, Iringó, Csongi, Marci és a többiek akiket véletlenül kihagytam :)

Lányom újabb mániája, megeszik kb 65 ml tejcsit üvegből aztán délben főzi, délután meg tejpép megy utána, amiből kb még ennyit eszik :)

Jajj Lara ma elképesztőt alkotott a pelusba, azt hittem valami bélsár féle, annyira ilyesztő volt és egybefüggő nyákos valami, lehet ez a tejpéptől?

Vitába nem szálok, elfogadom a dolgokat úgy, ahogy van :)

Holnap ortopédia, kiváncsi vagyok mit fog szólni a doki :)

Lara ma már sokkal többet aludt, reggel fél 9-től délig, aztán a babkocsiban is délután 1 órát és most szenvedünk, hogy aludjunk-e vagy sem :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Habtapit mit is Auchanban vettünk :)

Nálatok is sokat pukiznak a babák? Bogi nagyon sokat, ráadásul hangos és büdi is... mindig azt hiszem, végre kakilt (manapság kétnaponta nyomja), aztán kiderül mindig, h téves riasztás...

Gyönygi,
muti majd képet az overálról is :)

emese1979
 
 


emese, Lara mostanában napi többször kakil, és nem hallom, hogy pukizna, pedig a zöldségektől lehetne :)

legközelebb már csak jan-ban kell mennünk méretkezni :)

Megmutatta dokinéninek is a térdeplést :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


mozza a praktikerbe most 1790 a 12 dbos nagy 32*32-es
nekem 46 négyzetméternyi kéne :oops:

Kép
Kép
mniki84
 
 


megkapta a meningitecet is :)

Tapasztalat kellene: belázasodhat ettől is?

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Na visszaértem. Hát mi történt.Csuknám össze a kocsit,és nem megy.Nyomom-nyomom, mikor rájöttem, hogy az alatta lévő hálóban ott a szakdogám.Mondanom sem kell megtört egy kicsit.Ááááá, kész vagyok!!!!Ez sem az én évem. Nem köttetem újra.Se időm,se újra 14e Ft-om nincs.Remélem elfogadják azért így. :?
Én nem szeretnék beleszólni a vitába, de egy megjegyzésem lenne. Szerintem sem baj, ha több nézetet ütköztetünk, de nem mindegy hogyan.Nekem megint a stílussal volt gondom. Ok, hogy ami a szívemen az a számon, de próbáljuk már meg kedvesebben és kevésbé bántóan!!!!Ez a "kiveri nálam a biztosítékot, hiszti, nyafogás" kemény szavak.Ne vedd fel Trixi, más téma kapcsán más "ujjából" is elhangzottak már ilyen szavak. De ezek bántóak. Ezt kedvesebben is meg lehet fogalmazni. (Bár a múltkor én kaptam kommunikációs órát, most én tartok-he-he-he)
Bár általában az én véleményem mit sem számít, de azért leírtam, hátha valakit érdekel. 8)

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Ja és akkor a lényeg, Tinu-Esztó csoda helyesek a kispasik!!!!Nagyon édesek!!!! Képeket másoktól is, sokat!!!!!!!

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


kutyafüle úgy látszik, adraci, trixi meg én vagyunk a feketebárányok mostanában, de ez így jó, ne legyünk már egyformák :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?