Új privát üzeneted érkezett!

Liz,így már értem,szóval most tudatosult benne rendesen,hogy bizony neki ott kell maradnia.Majd visszaszokik.

Mi ma voltunk a 2hós oltáson.+rota ellenit is megkapta Zsombi.5700g.két hét alatt 500g-ot hízott! :) Nagy mosolyokat adott doktor néninek,ő meg olvadozott,meg fogta zsombi száját,mert a vigyorgások közepette nem akarta lenyelni a rota elleni injekciót :) De aztán csak lenyelte :) Izgultunk doki nénivel,mert igen drága lenne még1x plusszba beadatni :?

Kép
Kép
tundi24
 
 


Boldog hóforduló Zsombi babának!!!

Kép
pimelinda
 
 


Zsombinak boldog második hófordulót!!!

Két hét alatt 500 az nagyon jóóó!!!
jaimee1
 
 

 
 

Lizo!

Bettikével is volt olyan hogy egy idő után megunta az ovit aztán nem is akart menni! ez volt két éve mára már megszokta :D

Kép
kbernadett
 
 


Betti! Naaaagy gratula a melóhoz!

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


Elin!

köszönöm szépen! :-)

majd mesélek hogy hogy smint alakulnak az ügyeim... :-)

Jahj én meg már akartam írni!

láttam msnen Lili képet- rajz? Mert nagyon szuper!

avatarod is! Te csináltad? vagy programm? vagy valaki ismerős?

Kép
kbernadett
 
 


Sziasztok!

Na Marci meg alig akart ma hazajönni az oviból. Pedig ketten apjával mentünk érte, annak mindig örülni szokott. Most meg azt mondta, hogy ő még játszani akar a másik csoportban (akkor vonták össze a csoportokat) Na jó, addig elmentünk virágboltba aztán negyed óra múlva érte mentünk megint. Akkor se nagyon akart még jönni :) Azért annak örülök, hogy ilyen jól érzi magát az oviban.

Én meg ma voltam a védőnőnél, úgyhogy kaptam egy nagy rakás papírt meg beutalót. Jövő héten megyek vérvételre.
Tegnap főnökömnek is elmondtam :) Örült neki :)

Holnap még jelentkezem, aztán elutazunk.
judit_79
 
 


Betti! Hol is fogsz dolgozni? Pesten?
Nóri képe a http://www.photofunia.com/ -ról van, tök jó az a program, már én is kipróbáltam :D
judit_79
 
 


Betti! Várjuk a fejleményeket :wink:

Az msn kép az videókmerás felvétel. Mikor cserélnéd a képedet, a dinamikus kép opciót választod, akkor kameraképet vesz fel, vmi 4 mp-nyit.

Judit, hová mentek már megint? Anyudékhoz vagy anyósékhoz?

Lili soha nem akar hazajönni, már azon lepődnék meg, ha nem így lenne :lol:
Tegnap megcsináltam a babzsákokat a csoportnak (25+1-et...mint a piacon, úgy dekázgattam itthon a babot meg a kukoricát :D ). Nagyon örültek neki az óvónénik, ma már használva is voltak 8)
...Mármint a babzsákok

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


VIDEO 1

VIDEO 2

Jó éjt!

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


Judit!

Köszönöm a linket! nagyon klassz ki is próbálom majd:-)

Elin!

nagyon aranyos Lili ahogy mondokázik:-)

megsassolom az msn-t is! hátha betudom állítani :oops:

Szent Margit kórházba vettek fel

Kép
kbernadett
 
 


Sziasztok!

Nóri,nagyon édes Lili a videón! :) Azt a héj,héj ... nem is ismertem.az alma,alma meg úgy látom minden gyerek nagy kedvence.Anno nálunk is nagyon szerették az ovisok.
Luca ahogy meglátta kiabált is,hogy Lili,Lili :)

Judit,akkor már mindeneki tudja a jó hírt :) Vagy még a nagyszülők majd hétvégén tudják meg?Érezzétek jól magatokat és jó babázást.Mi is holnap megyünk anyósékhoz,vasárnapig leszünk.Átmegyünk majd békéscsabára is,mert állítólag most lesz a kolbászfesztivál.

Betti,gratula,hogy felvettek!!!! :) :) Mikortól kezdhetsz?Mik a terveitek?

Linda,tegnap a tornán volt egy másfél éves kislány is,sztem ti is jöhetnétek ha van kedvetek,de hívd fel aki tartja.Kincskeresőben benne volt még anno.Én nem mentettem el a számát :oops:
Réka tegnap is egy kis Tündér volt :)

Erika,már nagyon a finisben vagytok :)

Köszönjük a hófordulós köszöntéseket!! :) :)

És íme Luca éneklése :) http://www.videoplayer.hu/videos/play/424145

Nóri,köszike!!!!

Kép
Kép
tundi24
 
 


Sziasztok!

Itt vagyok,jelentkezem már én is :) Azaz igazság,hogy napi szinten olvasok,csak az írás megy nehezen,magyarán d.g lusta vagyok :oops: Tehát nagyjából képben vagyok :oops:

Ezért Nagy-Nagy Gratula a Kismamiknak és a leendő Újasszonynak :) !!!!

Betti:Neked pedig az új munkához gratulálok :)

Mindenkinek sokat és boldogat aki mostanában ünnepelt :)

Nóri:Édes,ügyes Lilcsi lány :)

Tündi:Zabálnivaló ahogyan énekel Luca és fogja Zsombit :) Tündériek :) Látszik a videón,hogy nagy az imádat közöttük :) Sírást megszokta már Luca?
Szombatra visszatérve,csak este mentünk ki,délután Valiéknál voltunk.Vagyis Zolcsikám már délután óta kint volt,meg a parókián voltak nekik programok és az osztálytársa anyukája meghívta.
A tüzijátékra a két fiút vittem csak ki,Luci itthonmaradt apájával :)

Linda:A blogban kukkoltam a képeket,micsoda nagylány már Réka :)

Rólunk pár szó:Milán szeptember 28 óta ovis.Az én ügyes,okos ovis nagyfiam :) Olyan büszke vagyok rá,mert azt hittem kemény dió lesz a beszokás,de csak 2 nap volt kis sírás,azóta semmi gond :) Kop-kop-kop.Ott is alszik,uzsi után hozzuk haza.Nagyon élvezi,jó kedvvel megy,vidám,eszik!ami nagy szó,mert itthon nagyon rossz evő volt.Csupa jókat mesél,vannak barátai is :)
Zolcsinak is jól megy suli,jobb,mint az előző év :) Talán a nagyiskola,vagy az új tanárok...
Luca kisördög lett...néha olyan hisztiket levág,hogy a hajam égnek áll :roll: Borzasztó akaratos,vannak olyan időszakok amikor egyszerűen nem alszik délben.Nem sír,hanem üvölt a kiságy végében állva :( Akkor is,ha ottmaradok vele...Van,hogy ezt este is eljátssza...14 fogunk van,most jön az alsó 2 szemfog. Egyébként kis ügyes,mindent megért,teljesíti amire megkérjük.Általában még mindig autózik,szeret öltözködni,illegeti magát olyankor.Énekel,táncol,fölmászik mindenhová.Viszont beszélni nem akar :( Anya,apa,mama,tata,baba,cica,szia,vijág,de,nem,Mina(Milán),Ádá(Ádám)Kikkó(Kristóf)kaka,kakkó(kakaó)-nagyjából ennyi,de ha valamit kér csak mutogat.Meg a maga kis nyelvén beszél,magyaráz,sokszor még mutogat is hozzá az újjával :)
Egyenlőre úgy néz ki nov.2.án kezdi a bölcsit,ma jönnek családlátogatásra.Nem szívesen viszem,de egyenlőre úgy néz ki mennem kell dolgozni,májusban telik le a szabim,de ugye a helyet nem tartják :( Mármint a bölcsiben.
Azt hiszem hirtelen ennyi,jó a nyakatokba zúdítottam :oops:
Teszek majd még képeket :)

Kép
Kép
Kép
lucuska
 
 


Ja,majdnem lemaradt :oops:

Zsombinak Boldog Hófordulót :)

Kép
Kép
Kép
lucuska
 
 


Képek ,nyaralás :)
Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Anyukámnak sütöttem :) Kép

Utolsó meleg napon,itton:
Kép

Kép
Kép
Kép
lucuska
 
 


Sziasztok!

Betti! Gratula az új munkahelyhez! Mikor költöztök?

Tündi! Anyuék tudják, de más nem, mert személyesen akarjuk elmondani.
Na mi meg két hét múlva készülünk Békéscsabára :)
Jó utat nektek! Videót majd otthonról megnézem, cuki lehet :)

Nóri! Megyünk ide-is, oda is. Sűrű lesz a program, meglátogatjuk a tesómékat és az unokatesómékat is, sőt ha minden igaz, még a volt kolleganőimmel is találkozom.
Ja és nem már megint megyünk, mert nyár óta nem voltunk arrafelé. 8)

Móni! Aranyosak a képek!

Erika! Nektek minden szépet és jót a nagy napra, és sok-sok boldogságot kívánok! És remélem láthatok majd sok-sok képet mire visszajövök :wink:
Kép

Mindenkinek szép hétvégét!
judit_79
 
 


Sziasztok!

Elnézést az off-ért.

Szakdolgozatomhoz 1 kérdőív kitöltését várnám Tőletek. Élelmiszerallergia témakrében írom a dolgozatot.
Kb. 3-4 perc alatt kitölthető, de Nekem ezzal nagyot sokat segítenál.
Ha vállakozol rá, természetesen név nélkül akkor lcci töltsd le a doc file-t és priviben visszaküldheted.
Köszönöm előre is és még egyszer elnézést...

Gabi 1256152468.9606.doc

a href="https://lilypie.com/">Lilypie
Gabi
bepagabi
 
 


Sziasztok!

Légyszi minden szombaton még jeggyel nem rendelkező Alma koncertre készülő ismerősötöknek adjátok tovább, hogy

MINDEN JEGY ELKELT

ha ott szándékozták megvenni a jegyet koncert előtt, nem fognak tudni bejönni:(

Tavasszal igyekszünk egy újabb bulit szervezni, addig legyenek türelemmel.

Judit

KépKép
Kép
jlevay
 
 


Sziasztok!

Móni,ne legyél lusta!! :) Akkor hamarosan kezditek a bölcsit,sztem ne aggódj minden rendben lesz.Luca szépen be fog szokni.Milán meg nagyon ügyes,hogy ilyen jól vette az akadályokat.
Zolcsi meg lehet hozzászokott az itteni követelményekhez,meg jobban megismerte már ugye az osztálytársait.
A képek nagyon szupik,az a torta meg igazán guszta...de jó is lenne megenni :wink: :P :D Nagyon ügyes és kreatív vagy :)
Köszi neked is a köszöntés Zsombi nevében is :)

Judit,nektek is kellemes hétvégét! :) Akkor nagy meglepi lesz többieknek :) Majd hozz képeket a babuciról! :)

Rólunk:ma éjjel végre kipihentük magunkat,Zsombi 1x kelt csak,meg fél7kor evett és utána 9ig pihizett.Aztán evett és most megint szundizik.
Én meg összepakoltam,és útra készen vagyunk.Ha apánk hazaért,indulunk is anyósékhoz.Elvileg szombaton érkezünk.

Kellemes hosszú hétvégét mindenkinek!!SZombaton itt leszek,aztán legyen ám mit olvasnom :wink: :P

Kép
Kép
tundi24
 
 


Erikának és Tibornak!

"Jó érezni azt, hogy szeretlek
nagyon és egyre-egyre jobban.
Ott bujkálni a két szemedben,
rejtőzködni mosolyodban.
Érezni, hogy a szemeid már
szemeimben élnek és néznek,
s érezni azt, hogy szép, veled szép,
és csak veled teljes az élet."
Illyés Gyula

Kép

Évtizedekig tartó boldogságot kívánunk!!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára elin 2009.10.24 11:09-kor.

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


Erika és Tibor!

Az életet véges végig együtt kell leélni,
Úgy válik el mit ér a nő és a férfi.
Jót és rosszat megosztani, kacagni és sírni,
a szerelem dal, melyet együtt kell megírni.
Sztyepan Soripacsov


Kép

Tiszta szívből gratulálunk házasságkötésetek alkalmából!
Kívánjuk,hogy Legyen A Mai Napotok Olyan Amilyennek Elképzeltétek És Persze Az Elkövetkezendő Évtizedek Is!!! :)


Külön Puszi a Kis Koszorúslánynak is :)

Kép
Kép
Kép
lucuska
 
 


Erika!
Gratulálunk és sok boldogságot kívánunk!!!
Kép

Kép
pimelinda
 
 


Erika!

Házasságkötésetek alkalmából gratulálunk és sok boldogságot kívánunk!!!!

Kép

Remélem nagyon jól telt/telik a mai napotok!!! :) Várjuk a fotókat! :)

Kép
Kép
tundi24
 
 


Mi meg hazaértünk anyóséktól,jól elvoltunk.Tegnap elmentünk békéscsabára kolbászfesztiválra..hát én azt hittem ez egy kisebb vmi lesz,hát nem :wink: jó nagy banzáj volt.
Zsombi jót aludt a mei-tai-ban,Luca meg nézelődött.Nagy Bandó András dedikált,jól elhúztunk mellette,de leszólított bennünkel,igaz nem vettünk egy könyvet sem :roll: nem baj,vicces manusz amugy :D

És képzeljétek Zsombi mind a 2éjszaka szuperül aludt.Csütörtökönkön fél9től fél4ig,ma éjjel meg 8tól fél5ig.Azt hiszem itthon fázott,ott rettentően jó idő volt.Így itthon is jobban be fogok fűteni hátha tényleg az a gondja.

Linda,hogy döntöttetek a tornával kapcsolatban?

Nóri,mit sütsz,főzöl?

Kép
Kép
tundi24
 
 


Mik voltak a kolbászfeszten, Tündi?
Mi megint nem mentünk sehová :cry: Mint úgy általában...
Holnap meg Csipkebogyó fesztivál Szarvaskőn, de nekem az messze van :oops:

Az Equifestet nézegetem nagyon, fel kéne menni rá. Csak kettesben..... :roll: ? Majd kérdezem az oviban is, hátha...bár 2-án megyünk legközelebb, az meg már úgy lehet, hogy necces lesz jegyvétel szempontjából, mert ez meg 8-án lesz.

Az a sütés-főzés még tegnap volt :D A sütött Sajtos ropi már a múlté :wink:

Gondolom, hogy Zsombi hagyott pihenni, még a hangulatodon is nyomot hagy :wink:

Hajni! Ne leskelődj, írjál! :P Kiírattad magad a jövőhétre?

Tegnap este meg online közvetítették a Szigligetiből a Bánk bánt. Már majdnem megnéztem, mikor utánanéztem a rendezőjének és gyorsan le is tettem róla :? (kerényi)

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


Tündi!

Hát táncsak jól fog mosmtmár aludni Zsombi!

hoztam képeket! Kép Kép Kép Kép Kép [/img] Kép

Kép
kbernadett
 
 


Nóri,hát volt rengeteg kolbász,pálinka,bor kiállítás,turisztikai kiállítás,sok sok árús mindenfélével.Fellépők,de a gyerekprogramok délelőtt voltak azokat nem láttuk,de így is volt mit nézni :)
Néztem ezt a lovas kiállítást.Mi sajna nem tudunk elmenni,emrt akkor lesz Zsombi névnapja+keresztapám szülinapja így valszeg akkor lesz megtartva is :)
Sajtos ropi...hm...hozzánk is jöhetnél sütögetni :)

Hát a hangulatom nem lett jobb,mert Luca többször felkel egy éjszaka,mint Zsombi :?

Betti,mekkora lett Bettike! :) Hogy haladnak a terveitek?mikor kezdesz dolgozni?Felköltöztök akkor?

Hajni és a többiek tessék ám írni is! :)

Csajok vki szeretne jönni moziba megnézni a Csiribirit?Ez a Halász Juditos film.A tiszában játszák,nem tudom,hogy a plázában végülis fogják-e.
Ki lehetne nézni egy időpontot és elmehetnénk többen is! :) NA?????

Kép
Kép
tundi24
 
 


Sziasztok!

Hippsy rendelés a jövőhét végén :!:

Judit

KépKép
Kép
jlevay
 
 


Köszönjük szépen a jókívánságokat, aranyosak vagytok!!

Hűűű, micsoda nagylány már Betti!!

Nóri: Micsoda diszkrimináció, kérem. :lol: :lol: Én csípem a Kerényit, engem inkább bevonzana.......

Tündi: Éccakákhoz kitartást....

Móni: Szupik a képek!! Ó, be szép is volt a nyár......

Na megyek, Réka Boribont akar olvasni.
jaimee1
 
 


Betti, milyen nagylány Bettike :shock: A Margitban megint van szülészet? Egy barátnőmnek azért kellett kb. ... 3 éve otthagynia a korát, mert megszűnt a szülészet.

Tündi, torna csak kedden a zenebölcsi után? mert az is elég fárasztó még Rékának, itthon eléggé punnyadt utána, úgyhogy szerintem még sok lenne neki egy napra bezsúfolni :? amúgy jó lenne... Zsombinak tényleg jó az alvókája, Réka nem alszik ennyit egyhuzamban :lol: és ettetek jó sok kolbászt? :wink:

Erika, azért ennél részletesebb beszámolót vártunk... :roll: :wink:

Kép
pimelinda
 
 


Erika drága :) Hol marad az élménybeszámoló???Képeket is tessék rakni!!!! :) Réka hogy érezte magát?

Linda,csütörtökön is van torna.De ezen a héten elmarad a szünet miatt.Zenebölcsi viszont lesz!Lehet megy ma a mama pestre,nem tudom,hogy a 2 gyerekkel kocsi nélkül nekivágunk-e a holnapi napnak.Mert Luca nem túl együtt működő babakocsival...
Nem,nem ettünk sok kolbászt,csak vittünk anyóséknak és azt kóstoltuk meg :) De fini volt.
A nagy dínom dánom,kolbásztöltés az szombaton volt,de arra nem mentünk már be.
Luca sem aludt ennyit egy húzamban.Most viszont vmi gubanc lehet Zsombival,mert sűrűn kér cicit,nyűgike..arra gondolok talán kevesebb lett a tejcsim a fogi bogyótól.Tegnap kezdődött..most iszok szopis teát,remélem nem lesz irtózatos hasfájása.Mecsekes tea,nem a laktoherb,hát majd meglátom :roll:
Ráadásul az orrom is folyik...még jó,hogy a gyerekeknek nem.(Ja és most esik le,hogy náthásan nem mehetek gyerekekhez :roll: -meglátom holnap hogy leszek)

Kép
Kép
tundi24
 
 


Sziasztok!

Itt vagyunk :)

Erika: Gratulálunk és sok boldogságot kívánunk!!!! Kép

Betti: Nagyon szép nagylány már Bettike :D

Móni: Szupik a képek!! :D Láttalak valamelyik nagy bicajoztatok erre csak sajna nem érkeztem kimenni. :(

Tündi: Én a laktoherb teát iszom igaz iszonyodom már az izétől de csak az számít, hogy Dávid tudjon szopizni.

Rólunk: Ma voltunk a védőnőknél 7500g és 66,5cm az én Dávidom. Nagyon kis ügyes már, habár most Ildikót a dokinénit nagyon nézzte, hogy most mit is akar vele csinálni, de aztán rámosolygott és aztán előadta a saját kis műsorát a fiam. Utánozta az autót persze jó sok nyál kiséretében, megfogta a lábacskáját és nagyokat síkítozott és mikor végre megkaparintott a cumit tőlem akkor elkezdett nevetni hangosan kis huncutul, hogy hehe megszereztem.(Mert mióta kibújt az első fogacskánk azóta kell a cumi persze nem cumizni hanem csak piszkálja vele az ínét és próbálgatja minél messzebre kiköpni (fújja ki a szájából és ha sikerül nevet egyet)). Jól el tudja magát szórakozatni persze csak ha akarja, de akkor van hogy fél órát is elvan.
Kép Kép Kép

Krisztina és Dávid
Kép
kriszti83
 
 


Kriszti,beszéltem doktor nénivel és kaptunk tápit,ugyanis 2ciciből 40ml-t tudott összesen kiszívni és szegénykém igencsak éhes maradt.
Már be is nyomott másik 40ml tápit,és most végre pihizik.Kaptam tejszaporítókat,fogamzásgátló abbahagyva és küzdünk a tejcsikéért :) Remélem visszajön.

Nagyon nagy fiú már Dávid! :)

És boldog fél éves szülinapot kívánunk!!! :) :)

Kép
Kép
tundi24
 
 


Sziasztok!

Megjöttünk tegnap! Jó volt, elmondtuk mindenkinek a hírt, aki még nem tudta. Volt nagy meglepi anyósoméknak. Mivel sógornőm is terhes (- 2 héttel van utánam) ők már elmondták korábban, mi meg csak most :)

Kriszti! Nagyon cukik a képek :) Boldog 1/2. szülinapot Dávidnak!

Teszek fel én is pár képet.

Marci és a kis unokatesó, Botond:
Kép Kép

Ő pedig a legkisebb másod-unokatesó, Ági:
Kép

Anyuéknál:
Kép
Kép
judit_79
 
 


Sziasztok!

Judit: Szupik a képek és a vonalzó is! Látom, Marcinak tetszett a baba. :)

Tündi: Hajrá tejcsi!++++++Akkor pirid visszajött? Bocsi, lehet írtad már... :oops: :oops: :oops:

Kriszti: Nagyon édi Dávid! Boldog 1/2.-et neki! :D

Rólunk: minden nagyon jól sikerült az esküvőn, csak a fotózásra jutott kevesebb idő, mint terveztük, de sebaj. Szép idő volt, a szertartások nagyon szépek voltak....úgyhogy tényleg életünk egyik legszebb napja volt. :D :D :D
jaimee1
 
 


És hát a legújabb híremet láthatjátok..... :wink:
jaimee1
 
 


Erika! Wow! Gratula!!!

Azért egy pár esküvői fotót felteszel majd, ugye? :wink:
judit_79
 
 


Hahhhh, vééégre, Erika :) micsoda megkönnybbülés már nekem is :wink:

Na, mesélj...szenvedsz, mint Rékával? Családnak mikor jelentettétek be? Én úgy elképzeltem, hogy az esküvői vacsi közben felszólalsz :P

Ki is volt a fotós amúgy? Azt tudom, hogy nem szolnoki....

Mi meg ügyintézni voltunk reggel, és hazafelé végigsétáltunk a Tisza parton (gyönyörű) és úgy haza, Lili meg úgy kifáradt, hogy itthon most alig él 8) :lol: :P
Tegnap meg a Nefagon voltunk, tök jó volt, hogy nem voltak sokan, de azok is a barátkozósabb fajtájúak :wink:

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


Ja, megen nem tudok belépni a blogodba...vagy nem is lehet? :roll:

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


Nóri: Meghívó bedöglött? Azzal lehet csak belépni. :wink:

De, szolnoki fotós volt, lásd

www.naszvilag.hu

Tényleg nagyon szép idő van, mi is nagyot sétáltunk délelőtt. 8)

Hoppszi, itt az ebéd, jövök majd még. :wink:
jaimee1
 
 


Sziasztok!

Judit,nagyon jók a képek! :) Nem sok lesz a korkülönbség akkor az uncsitesók közt! :) Marci babázott sokat?A képeken úgy tűnik,jól ellesz majd a kistesóval is. :)
Rosszuléteid vannak még?

Erika,tényleg szép időtök volt! :) Nekünk is az volt annó áprilisban,akkor nem szokott még vmi meleg lenni,de rövidujjúban is szuperül éreztem magam :)
Képeket várjuk ám! :) Rékának hogy tetszett?
És klassz a vonalzó,örülök,hogy már nem titok! :) :oops: És még1x gratula a kistesóhoz! :)
Pirike,6 hetesen meglátogatott,azóta nem jelentkezett,de most hogy abbahagytam a bogyót nem tudom mikor fog bekopgtatni.6hetesen bogyómentesen jött meg.

Linda,voltatok zenebölcsiben?Én úgy döntöttem nem viszem oda a náthát,de voltunk otpben,piacon,boltban.Hát nem volt egyszerű,de ahoz képest elég ügyes volt Luca :) Zsombi meg végig aludt.A fél rokonsággal találkoztunk a piacon így elég lassan tudtunk elindulni haza :)

Rólunk,tegnap 2x 40ml tápit kapott Zsombi.Este 7től hajnal 3ig aludt,utána elég volt neki egy cici is.Ma csak cici volt,hogy egyből hol kettőből.Úgyhogy alakulunk,de tegnap szegénykém már éhezett :(

Úgyhogy ha tudtok vkit,aki szed szopi alatt AZALIA-t,olcsón eladnék 2levelet belőlle.

Kép
Kép
tundi24
 
 


Erika! Az én régi meghívómban kapott jelszó sem működik :(

Tündi! Marcinak nagyon tetszettek a babák, a nagyobbat (unokatesómét) az ölébe is vehette, de a pici 1 hónapost meg nem engedtük, akkor megsértődött.
Tuti jól ellesz a kistesóval, csak nem szabad őket kettesben hagyni :wink:
Rosszulléteim már múlóban vannak, és már a kávét is kívánom újra 8)
Ma mentem volna vérvételre az sztk-ba, de fél 8-kor kint állt a sor vége majdhogynem a kapuban :evil: úgyhogy sarkon fordultam Majd valamelyik nap újra próbálkozom.
judit_79
 
 


Sziasztok!

Erika, nagy-nagy gratula!!! Örülök nektek!

Tündi, voltunk, szupi volt megint :) Gondolok rátok, hogy legyen még tejcsi, jó sok és sokáig!

Judit, olyan édesek a picik Marcival! Neked meg most jön a legszebb időszak, a második harmad :)

Kép
pimelinda
 
 


Sziasztok!

Itt egy elveszett bárány :wink:

Bocs lányok, ezer éve nem írtam..., néha olvasni is csak felületesen :oops: Kész rohanás az életem, nem tudom, hogy lehetne máshogy csinálni....néha úgy irigylem azokat, akik suli után hazamennek és.... otthon vannak! Hát mi újra heti 2-3x edzés, este fél 8 mire hazaérünk, szinte minden hétvégén kupa, ki vagyok purcanva, nnna.

Először is: Erika, gratulálok az esküvőtök alkalmából! Legalább egy képet tegyél már fel :wink:
Ésssss örülök, hogy babát vársz, így teljesüljön minden kívánságod!

Judit, természetesen neked is gratulálok, és problémamentes babavárást kívánok!

Hú, mennyi kismama lett itt mostanság :lol:

Betti!!! Nagyon örülök, hogy összejött neked a MUNKA! Igazán megérdemelted, sok-sok örömet fogsz még okozni a pesti kismamiknak!

A gyerkőcökről készült képeket azért rendszerint nézegetem, és mindig elámulok, hogy mekkorák lettek, és milyen szépek :lol:

Rólunk igazából sok mindent nem tudok írni (mármint annál többet, mint fent). Ja, igazából még annyi van, hogy Csonginak jól megy a suli, matekból vág az esze, mint a borotva, szövegértés rendben, hááát a helyesírás az nem az igazi, de még nem estem kétségbe :wink: Egyébként is mindenből azért ő sem lehet tökéletes :lol:

Én még mindig 4 órában dolgozom, ezt anyagilag egyre jobban érezzük :( De hát a gazdasági helyzet csak nem akar felfelé lendülni.

És akkor egy kép, a hétvégén volt a műfüves pálya átadása, ezt profi fotós készítette és fenn van az interneten is :lol:

Kép

Évi és
Kép
csongianya
 
 


Sziasztok!

Köszönjük a köszöntéseket!!

Erika: GRATULÁLOK!!!!!

Évi:Nagyon szupi ez a kép!! :D Csongi nagyon ügyes fiú majd megy neki a helyesírás is.

Tündi: Nálunk is volt ilyen gond, hogy nem volt tejcsi de én akkor 39 os lázzal volt 1 héten keresztül. Mi akkor a fagyasztóból szedtük a ki a tejet de nekem is adott Ildikó tápszerre receptet, szerencsénkre nem volt rá szükség. Neked is vissza fog jönne a tej csak ne paráz miatta.
Lásd Luca is milyen sokáig szopizott.

Krisztina és Dávid
Kép
kriszti83
 
 


Szép jó estét mindenkinek!!

Milyen hírekre jövök!

Erika!

Gratulálok az esküvőtök alkalmából,így egy kicsit elkésve!
A fotót várjuk ám!
Réka hogy érezte magát?
Gratulálok a kis pocaklakóhoz is!

Judit!

Nagyon aranyos Marci,igazi nagy fiú már!
Hogy érzed magad?

Tündi!

Én annak idején Fannival liter számra ittam az almalevet nagyon sok tejem lett tőle!
Most sogórnőm is issza és bevált neki!

Rólunk:
Fanninak megünnepeltük a születésnapját a hétvégén,teljesen jól sikerült minden!
Meghívtunk egy-két barátját így teljesült igazán az öröm!
Az ajándékoknak is nagyon örült.
Máté beteg volt mandula gyulladással küzdött pár napig,de nagyon gyorsan 3 nap alatt helyre jött a kis torka!
Amióta kapja a vitaminokat azóta nagyon ritkán beteg és hamar is gyógyul!(Kopp-kopp)

Ivett
Kép
Kép
ivett&fanni
 
 


Boldog szülinapot Fanninak!
Kép

De jó lenne a tábli, akkor nem felejtenénk el...

Évi, de jó, hogy írsz megint! :D A kép nagyon tuti!

Kép
pimelinda
 
 


Szép napot!!

Erika, köszi a meghívót..!...végül csak beosontam a régivel :wink:

Tündi! Ne ragaszkodj annyira görcsösen a szopiztatáshoz, mert attól is csak ideges leszel..amennyit tud, szopizik, a többit pótolod, de azért ne emészd magad. Ha látod, hogy nyugodtabb, elégedettebb Zsombi, sztem már megérte :wink:
Náthád hogy van?

Lilinek nagyon hiányzik az ovi :) Itthon sokszor csak ténfereg...eljátszik 1-1 játékával, de utána mindig jön hozzám. Nem győzzük szedni a leveleket, amiket utána kifest 8)
Délután meg elviszem dokihoz, mert a náthája nemhogy múlna itthon, még jobban dödög :shock:

Erika, "amoda" írtál valamit, de akkorát röhögtem ..... amit a védőnőd mondott, hogy ha együtt alszotok Rékával, az oviban lesz gond az alvással...? :shock: :lol:
Anno mondtam az ovónéniknek, hogy Lili rossz alvó, nem sokat alszik délután. Háááát......nem egyszer fogadtak azzal, hogy 3-kor ébreszteni kellett :wink: Pedig hát ő is 7 hós kora óta a hálócimbim :roll: Nem tudom, miben lehet köze a kettőnek egymáshoz...?

No...ma palacsinta lesz, megyek, bekeverem, utána megyünk bótba.....

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


Móning!

Nóri: Jobbulást Lilinek! ++++++ Mmmmmm....palacsintaaaaa.....

Össszefüggés? Semmi a világon.

Ivett: Boldog szülinapot a nagylánynak!!!

Tündi: Hogy vagytok? Sokat gondolok rátok, milyen lesz két picivel nekem is. Apa néha mondja, hogy két nap alatt meg fogok őszülni. Milyen kedves már, nem?
jaimee1
 
 


Sziasztok!

Évi,jó hogy jelentkezel! :) Tessék sűrűbben írni! :) Szupi ez a kép Csongiról :) Én azt mondom válogatott játékos lesz belőlle :wink:

Ivett,Fanninak nagyon sok boldog szülinapot! :) Kép

Tegyél képet te is,és tessék sűrűbben jönni.Máté jár bölcsibe vagy otthon vagy vele?

Nóri,köszi náthám elmúlt :) :) Remélem Lilcsinek is elmúlik hamar :) Egy kis palacsintát küldhetsz ide is.Nálunk meg paprikás liszteben sült hal lesz+ krumplipüré ha egyszer kiolvad a hal :roll:

Erika,jóóó lesz 2 picivel! :) :D :P :wink: Persze én néha ki tudnám tépni a hajam,de hát nálunk Luca nem olyan nyugis,mint nálatok Réka.Na meg hát ő azért már túl lesz a 2éven mire érkezik a kistesó :) Az is számít ám sokat.
Mondjuk sokszor észreveszem magamon,hogy türelmetlenebb vagyok Lucával :roll: de tud olyanokat produkálni hogy ihajj... :P

szopi:kezd helyreállni a rend,érzem a cickókon is.Tegnap sem kellett pótlást adni,este is elaludt 6kor és fél1ig húzta.Utána 2-3óránként keltünk,de nem sokat szívott,inkább a hasa gyötörte,reggelre tele is rakta a gatyát :)
Egyébként akkor sem leszek elkeseredve ha pótolni kell,hát istenem,a lényeg hogy fejlődjön,de megnyugtat a tudat,hogy itthon lapul a tápi és ha gond van,akkor sem hal éhen. :P
És a reggeli evésnél megint csak 1 cici kellett neki a másikból már nem szívott :)
És tegnap megmértem 5840g.140et hízott egy hét alatt,most egy kicsit visszább vett,de azt hiszem ez lenne a normális.

Kép
Kép
tundi24
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?