Új privát üzeneted érkezett!

Hali!

Na ma sikerült kiakadnom kicsit de...elegem lett mindenből.
Keltem korán, 6 óra alvás után új idő szerint 6kor, tettem-vettem, páromat keltettem 8kor.
Úgy volt, hogy magához tér, aztán irány Miskolc:hinta, DM, Takko, du család jön, mag stb. Erre reggel kiderül család de. 10 körül jön...de aztán amikor kérddztem párom ki jön, meddig maradnak...fogalma sem volt. Itthon semmi kaja, most akkor főzzek vagy mi?Annyi mindent kéne csinálni, párom is csak néz...közben szeretethiányos is vagyok (tegnap este mondta apa, hogy ne haragudjak, de nem tud szexistennőként rám gondolni, hanem mint a gyermeke anyjára (ezt azért mert abban a ruhában vártam a filmezés után, amit fentebb láttok).Hiába értem is én, nem esett jól. :? Na mindegy, elindultam le a boltunkba, hogy hozok vmit, de már fent rámjött a sírhatnék, kicsit pityeregtem is, de aztán hiába hívott még vissza párom az ajtóból, utána sem volt jobb, sírtam a lépcsőházban és végül nem mentem a boltba hanem haza anyámékhoz. Kocsival 3 perc. Ott anyu meg mama kicsit meg is ilyedtek, hogy mi történt...mondom semmi csak depi vagyok..a.ztán mesélgettem, hogy mik vannak...dél előtt pár perccel meg hazajöttem.Persze párom tudta hol vagyok, írtam neki sms-t, családból csak 3-an jöttek(a pesti tesójáék), ők is fél 12 felé.
Ettünk bundikenyeret ebédre és egykor nekivágtunk Miskolcnak. :) Elhoztuk a hintát, fosztogattuk a DM-et, Takkoban semmi.Aztán hazaértünk és én most ébredtem, mivel ledőltem egy órára.
Mostmeg bár nem akartunk, de végül nemsoká átmegyünk anyósékhoz mert rengeteg a kaja, ill. a vendégek is holnap reggel mennek haza.
MA megint nem volt szőnyegtakarítás, felfurkálás...
De legalább vettünk még eldobható pelenkát, mellbimbókenőcsöt, Johnson baby olajat, testápolót, nekem deo stiftet, Libresset, Tennát a kórházi csomiba meg 1-2 egyebet. :)

Bébike
Én csak terhességit vettem tőle, de az jól működött. :)

Pusz

Kép
vizkriszisback
 
 


Na szép... pont ez a siránkozás lett a laptető. :?

Kép
vizkriszisback
 
 


köszönjük a dicsérteteket!
5,4 KG

Kép

 
 

Vkrisz, ne pityeregj! Leszel te még szexistennő. És a párod összeteheti a kezét, hogy ilyen jól nézel ki terhesen. :!:

skrisz72
 
 


Jó reggelt!

Sikeresen átvészeltem a hosszú hétvégi munkát, még azt az egy plusz órát is, végre tegnap óta 3 helyett csak 2x szúrom magam, mintha már éreznék is apró nyillalásokat a petefészkeknek megfelelően, de majd holnap reggel úgyis minden kiderül.
Viszont bekaptam egy jó kis gégegyulladást :( teljesen el vagyok keseredve tőle, tegnap délután csak köhögőrohamaim voltak, ma reggel meg már fáj a köhögés. Kipróbálom rá a homeopátiás HOMEOVOX-ot, hátha sokat segít, mivel legkésőbb hétfőig ki kellene belőle láballnom.. :? Vagy szerintetek a punkciót köhögősen is megcsinálják? :shock: No persze a beültihez lehet jó is lenne ez a kis immungyengeség :lol: de azért ez miatt most nem szeretnék leállni.
Még egy kérdés: ennek a topiknak majdnem a legelején olvastam, hogy a c vitamin tabli nem jó, merthogy gátolhatja a teherbeesést :? ez így van még mindig? :D

Vkrisz: többiekkel egyetemben én is csak azt tudom mondani, hogy bombakismami vagy. Remélem a mai napod szebben indul!

Kép
kis-csillag
Tököl
 
 


Jó reggelt!

Kis*: a punkciót megcsinálják betegen is, csak lázzal nem. A C vitamin remélem nem gátolja a teherbeesést, mert én folyamatosan szedem. Am,it ajánlanék Neked, szintén homeos: Echinachia D4 . Engem ez gyógyított meg! Immunerősítő.

Bri: fél 1 fele érek oda.




Este jövök doki után!

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Puszi: köszönöm, sok sikert a dokkerhez! :D

Na igen, ez a c vitaminos micsoda, engem is meglepne, hiszen minden multivitaminban is van, tehát.. mindegy :):D
Egyébként az előző terhességemnél annyira rákaptam a homeopatás gyógyikra, hogy most is pl. Homeovox-ot kezdtem el szedni erre a gégés csúnyaságra - de lekopogom, reggelhez képest jobban vagyok.. :roll: :D

Kép
kis-csillag
Tököl
 
 


Kis*
Jobbulást neked! A punkcióra már kutya bajod lesz! :D
Sztem c vitamin nem árt.

Mai reggel jó hangulatban telt.Apa is időben magához tért. :)
ÉN már kivasaltam amit kellett, közben megnéztem a Szülés dvd-t (majd apával is megnézem) és kimostam az első adag babaruhát...rengeteg van szerencsére...most olyan jó illat van.:)
Most hívtam a kórházat lesz-e terhes torna, de jellemzően amikor mennék, nincs. :? Legalábbis valószínűleg nincs, mert a kolléganő aki tarja, épp szabin van. Na nem baj, nem a torna hiányzik, azt itthon is tudom csinálni, csak kérdezgettem volna esetleg ezt-azt, hogy mit is lehet, kell pontosan itt a szülészeten. (Bár már szülőszobát látogattunk...)

SKrisz
Össze is teszi, de Alexa miatt nemigazán akar összebújni. Beszéltünk róla amúgy tegnap...mondtam a csajok a fórumon is a tiniszexet csinálják. :oops: :D

Pusszantás

Kép
vizkriszisback
 
 


Tücsi mikor jön???????

skrisz72
 
 


Tücsiiiiiiiiiiiiii, merre vagy?
Nagyon várlak már.....

Egy kedves szó olyan, akár a tavaszi napsütés.
allegrobarbaro
 
 


Sziasztok!
Krisz, Alle!:-)))))
[color=indigo]Dobog a kicsi szíve!!!! 16mm-es petezsák embrió CRL 5 mm!:-))))))))))))))))[/color]
Vendég
 


Tücsi, annyira de annyira boldog vagyok!!!!!

skrisz72
 
 


Tücsi,
kicsiMázli ott lapul!!!
Szabad kiabálva gratulálni?

GRATULA!!!

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


Köszi lányok!
Hajnóca, igen most már lehet! :lol: :lol:

Lányok, nincs köztetek olyan kismami aki s-es Zara kismama nadrággal rendelkezik és megválna tőle? Ma voltam a Zarába, de csak M-es volt, nekem az óriási, ráadásul rohadt drága... :roll:
Vendég
 


Sziasztok!

Tücsök: gratulálok!!!!! :-D jajj, de szuper!!!! Nadrág ügyben sajna nem tudok segíteni...

Puszi: mizujs?

Bridget: Veled?

Kiscsillag: jobbulást! Drukk holnapra!

Lola: cuki a bébid! :-)

Vkrisz: az Apukák már csak ilyenek :wink: majd bepótoljátok :wink:

Nah, kb ennyire vagyok képben! :oops:

Várom haza Apát, aztán nemsokára fürdés, még nem tudtam eldönteni, élvezi-e Bendi, mindenesetre nem sír, az már valami :-D
Viszont a sapka megint mumus lett, amint a fejére kerül, kezdődik az ordítás :roll:

Szép estét Mindenkinek!

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Micsoda hírek :D Tücsi :!:
Nagy-nagy gratula!! Növögessetek szép nagyra! :D


Délutánra rendesen elért a dátha :? :( , de valóban az azért vígasztal, hogy a punkcióra kutyabajom lesz :D aztán a cseppnyi immungyengeség pedig talán jót is tesz majd az ET után :wink:
Megyek, gyógyulgatok tovább, mindenkinek további szép estét :D
Holnap reggel 8kor vérvétel és tüszőlesés, majd jövök a hírekkel délután :)

Puszi :)

Kép
kis-csillag
Tököl
 
 


Zsezso, Köszi! :-)

Kis-csillag, jobbulást! És örülök, hogy nem aggódsz feleslegesen!:-)
Vendég
 


Gyors leszek mert húz az ágy már nagyon :wink:

Először is házitücsök szívből gratula én is a pulzáló szívecskéhez :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Nekem még nem kell kismamis nadrág, de hetek kérdése és én is nézegetni fogom őket :wink:

Kiscsillag én is folyamatosan szedem a c vitamint nagy dózisban.
Drukk a holnapi tüszőlesihez
:)

Vkrisz: ismételve szezso szavait a férfiak már csak ilyenek...............

Bébike: erről a baktérium fajtáról még nem nagyon hallottam, de most utánaolvastam, nem könnyű "kiírtani" légy türelmes ..........

Bridget: veled mi a helyzet, voltál már tüszőlesin?

A mensim megjött naprapontosan, fogigátló abbahagyása után és suprefact elkezdése mellett.
Ma volt a 3. napi hormonvérvétel, ami okés és kezdtük a puregont Legközelebb pénteken 7. nap tüszőlesis uhu. :lol: :lol:

Kép
brizo
 
 


Sziasztok!

Tücsike: Kép GRATULÁLOK!!!!!!!!! :D :D :D

Brizo: nagyon drukkolok akkor innentől Neked!

Kis*: jobbulást! És drukk!



Ma voltam a laparos dokinál konzin. Csütörtökön kell mennem a kórházba vérvételre és mellkasröntgenre, időpontot majd akkor beszélünk meg, amint megjön. De a köv. ciklusban lesz. :? :oops: :(

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Bri: mi volt a dokinál?

Szezso: a másikban meglesten Bendit, irtó helyes kispasi!

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Tücsi, itt is óriási gratula Kicsi Mázlihoz, boldog várandósságot nektek

Egy kedves szó olyan, akár a tavaszi napsütés.
allegrobarbaro
 
 


Sziasztok!

Látom Tücsikém,nagyon nagy hírekkel jöttél :D Szívből gratulálok!

Kiváncsi lettem volna Bridgetnek mennyi tüszőt látott a doki,de látom nem írt.

Lányok,mostanában lehet nem nagyon tudok jönni,anyukám kórházban,én próbálok szétszakadni,törpjeim nem esznek rendesen,itt is kéne lennem,ott is...egyszerűen kész vagyok.

Drukkolok mindenkinek!
Vendég
 


Sziasztok lányok!

Bocsánat hogy megint sokáig nem jelentkeztem, de baba-elvonón voltam :lol: .

Rana sok szeretettel gratulálok a kislányok érkezéséhez!

Tücsi szuper hírek, nagyon boldog babavárást neked!

Bridget nagy drukkok hogy sok szép nagy tüszid legyen!

Nálunk pihi januárig.

Sok puszi
Vanili
És üdv azoknak akikkel még nem találkoztam!
Vendég
 


Nyuszi jobbulást anyukádnak!
Vendég
 


Tücsi, GRATULAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nyulasz, anyukádnak jobbulást! :(

Kiscsillag, neked is jobbulást!!! Várunk a hírekkel!!!

Puszi, ez rossz hír h csak a köv ciklusban lesz a lapar? Most szeretted volna?

Brizo péntekre drukk!!!

Vkrisz, hát nálunk nem volt ilyen jellegű probléma. Párom mindig akarta a dolgot, inkább én voltam aki féltem. :oops:

Mi jól vagyunk, mellgyulladás elmúlt, törpöm növekszik rendesen. :D

Kép
kata05
 
 


Sziasztok,

Nyulasz, anyukádnak jobbulást, te meg vigyázz magadra, nehogy szétszakadj, és esetleg a tej is elapadjon.

Kata, örülök, hogy jöttél, boldog hófordulót nektek.

Kis-csillag, jobbulást neked!

Egy kedves szó olyan, akár a tavaszi napsütés.
allegrobarbaro
 
 


Sziasztok!

Tücsi: gratulálok! éljen!! JAj, nagyon nagyon örülök! Nekem nincsen Zara-s kismamanacim, de vannak s-es kismamanadrágjaim, ha érdekel, szívesen elküldöm!

Brizo, éljen a kezdés!! :D Én ma reggel is voltam dokinknál, szerintem nagyon unhat már :oops: de nagyon zavar ez a fertőzés, és szerettem volna lekontrollálni. Azzal nyugtat, hogy ez nem komoly dolog, de hát én is mindnefélét olvasgatok a neten és hát a fagyis kezdésig jó lenne, ha elmúlna :oops: Te már itt vagy Bpen, vagy feljárogatsz minden uh-ra?

Bridget, mizujs?

Nyulasz: sajnálom Anyukádat :cry: Kívánom, hogy gyorsan elmúljanak a nehezebb napok, és picurik is jó sokat egyenek! :lol:

Kiscsillag: a dátha majd jól is jöhet a beülti után, de addigra már biztosan el is múlik.! :D

Kép

Kép
bébike4
 
 


Lányok, szerintetek szabad stimu alatt sportolni? Még odébb van, csak eszembe jutott. És megkérdezhetem ki hova szúr? Én combba szúrtam az előző stimunál, a decát is meg a gonalt is, simán ülve, a tűt függőlegesen.
Köszi!
Remélem Bridget nem haragszik, de láttam róla híreket a Lombik topicban. Csupa jót :D .
Vendég
 


Bri: gratula a sok-sok tüszőcskéhez, csak így tovább! +++++++

Brizo: hajrá - jó tüszőnövesztgetést! +++++++

Vegyes hírekkel érkeztem, az endom. 10mm :!:, viszont egyelőre csak 2db 8mm-es tüsző van bal oldalon, jobb oldalon még semmi :(, így mától a max. adagot kell kétszer szúrnom Menopurból - pénteken pedig ismét uhu és vérvétel..
Kicsit elszontyolodtam, de visszaolvasva úgy rémlik, hogy ezelőtt is kicsit nehezen akartak beindulni aztán .... :oops: :roll:

Kép
kis-csillag
Tököl
 
 


Tücsök
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 



[quote="kata05"]
írta:
kata05
Puszi, ez rossz hír h csak a köv ciklusban lesz a lapar? Most szeretted volna?

Neeeeem! A parasmiley a félelmem miatt volt. A köv. ciklus most ami jön! Napokon belül megjön, és már csinálják is a ciklus első felében! 8) Örülök, hogy jól vagytok! :wink:

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Mabe: hogy vagytok???? :D
Húúú, ez 1 MB-os, jó sokáig fogja tölteni. De köszi, én még nem láttam.

Kis*: remélem beindulnak a tüszők és a méhnyálkahártya! Szurok-szurok!

Bri: Neked is!!!!!!! :wink:

Nyulasz: remélem Anyud hamar felgyógyul, a gyerekeknek meg megjön az étvágyuk!

Brizo: nagy-nagy drukk!!!!!

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Nyulasz: jobbulást kívánok anyudnak s hogy legyen jó étvágyuk a KisManóknak :D

Kata: örülök, hogy elmúlt végre a mellgyuszi :D

Csoki-vanilia: milyen frappáns név :D jó kombináció.. :wink: üdv. neked is :)

Szezso: remélem Bendi lassan megszokja a sapit, hiszen jönnek lassan a hideg idők..

Alle: hogy vagy? régen találkoztunk :roll:

Bébike: a dátha már el is múlt :lol: nesze nekem :twisted:

Puszi: én is remélem hogy nem lustálkodnak tovább, Dr. Bácsi arca eléggé gondterhelt volt a látványtól :shock: annyit már érzek, hogy időnként mintha meg-megfeszülni mindkét oldalon.. Hát kiváncsi leszek, holnapután kiderül.. :roll: Addig meg szúrom magam továbbra is naponta 3x :twisted: :lol:

Brizo: tüszőnövesztő energiák mennek ++++++

Bri, eltűntél :wink:

Tücsi: s-es nadrág? igen cingár kismami lehetsz :wink:

Skrisz: drukk a maesti vizsgálatokhoz, hogy mindent rendben találjanak a Picinél :D

Most eltűnök kicsit, éjszakás voltam, mindjárt adom a reggeli szurit, fél1kor kelnem kell, mert fél2kor osztályértekezlet lesz, utána meg este 6ra mehetek vissza dolgozni :twisted: de nem kesergek, mert ha szerencsém lesz, akkor ez lesz az utolsó munkanapom egy ideig :lol: :twisted: :roll:
Bocsi a hosszért :oops:
Akit kihagytam, bocsika, de mindenkinek nagy-nagy puszika :D

Kép
kis-csillag
Tököl
 
 


Mabe: jó ez a film, köszi szépen :D
Nem egyszer pityeredtem el rajta magam, míg a végére értem, ráadásul addig az alvás eszembe sem jutott.. :oops:

Kép
kis-csillag
Tököl
 
 


Sziasztok!

Bocs hogy még mindig nem tudok jönni.Olvasni viszont igyekszem!
Tücsinek gratula!
Brizonak, Kis*-nak, Brinek drukk!
Persze a többieknek is!
Vkrisz!Tényleg nagyon csini vagy, és már a célegyenesben!

Babákról is szívesen nézegetem a képeket! Úgyhogy tessék csak szorgalmasan pakolni fel!

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


köszönöm lányok!

Bridget vajon hova tűnt?

Brizó,Kiscsillag drukk!
Vendég
 


Sziasztok.

Rég írtam ide.De mentségemre szolgáljon,hogy 2 hétig kórházba voltunk.Hasmenés+hányás+hiperstimú miatt.
Most már itthon vagyok egy hete.

Tücsi:SZÍVBŐL GRATULÁLOK!!! Én tudtam. :lol: Sőt mondtam is!!!

Többieknek extra giga mega drukkok.Nem tudom,hogy most ki van finisben de HAJRÁ!!! SOK SIKERT!!!

Kép
Kép
melánia
 
 


Helló Lányok!



Bri: :?:

Melania: szijjja! Örülök, hogy már jól vagy!

Brizo, Kis*, Bri: KépKépKép

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Sziasztok!

Kis csillag köszi a név dicsit, azért lett ez, mert a fagyibabás beültim előtt kezdtem el ide írni, úgyhogy ezért fagyi nevet adtam, de már nem változtatom meg :wink: . Megkérdezhetem hogy te mit szúrsz és hova :oops: ? Drukkok +++++++++++++

Melani fú, már 10 hét! Tök jó!!!

Bumi te hogy vagy? Biztos írtad, de most hol tartasz a bb projektben?

Bridge drukk péntekre!!!! Meg addig is!

Puszi lapar után mikor mentek tovább? (Bocsánat ha már írtad :roll: )

Mindenkinek puszi!
Vendég
 


Zsani is nagyon eltűnt!

Nem tudtok róla valamit?

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


Csoki-vanília: reggel 7-kor 3 amp. Menopur, este 6-kor 1/2 amp. Decapeptyl, este 7-kor 3 amp. Menopur :arrow: pociba :oops: :roll: :D
Tablettában pedig Propycilt a pajzsmirigyemre.

Kép
kis-csillag
Tököl
 
 


Sziasztok,
Kis-Csillag, nálunk most nincs történés, az idei év kudarcai után a második félévet a pihenésre szántuk, majd januárban kezdünk...

Egy kedves szó olyan, akár a tavaszi napsütés.
allegrobarbaro
 
 


Hali!

Tüncsi
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Kis*
Mennek a tüszőnövelők!!!+++

Melánia
Örülök, hogy már jobban vagy!:)

Bri
Veled mizu???

Nekem hosszú nap volt, tanítottam sokat...este meg kicsit szomszédoltunk. Aludtam is 2 órát délben, meg vettem málnalevél teát is...majd holnap elkezdem.

Szép jó éjt!!!

Kép
vizkriszisback
 
 


Szép jó reggelt! :D

Felébredtem mert éhes voltam, vmit muszáj lesz ennem (mondjuk egy kiflit)...remélem nem zavarja majd a vv-t (csak 11kor lesz)...ha igen, nem ma megyek.

36. betöltött hét után...csak 4 hét van hátra elvileg. :shock:
Kép Kép

Kellemes napot! :D

Kép
vizkriszisback
 
 


Sziasztok!

Csajok,én aggódom Bridgetért,valaki nem tud róla???

Meli,sajnálom a kórházat,remélem már minden okés.

Vkrisz,nagyon röpül az idő :D szép poci :wink:

Skrisz,mi volt a szűrésen?Minden okés?

Kis-csillag,Brizo,és akinek még kell,drukk!!!!!!!
Vendég
 


Jó reggelt!

Vkrisz: csodás pocid van!!! Egyenesen mesés :D Remélem még 4 hétig kényelmes Alexa-lak lesz :D S látom, a rucikat is már mosod, micsoda finom illatok lehetnek, milyen öblitőt használsz a ruhácskákhoz? Sensitive?

Bridget: tessék jelentkezni :roll: tüszőnövesző drukkok ++++++

Alle: akkor kívánok még kellemes pihenést, és hát a január már hamar itt van (((ölellek)))

Nyulasz: eltűnt a vonalzid.. :( És szépséges napot nektek :D

Végre letelt az "utolsó" éjszakám is.. Holnap tüszőlesés, nagyon bizakodok, de azért megbeszéltük Apával, hogy ha csak 2 leszívható tüsző lesz, akkor sem állunk le, mert az azért nagy "luxus" lenne.. :oops: de hát reménykedek..
Ezért is van a vonalzómban most lóhere.. Hátha szerencsét hoz :wink:

Kép
kis-csillag
Tököl
 
 


Sziasztok.

puszikám:laparod lesz? Mikor? Ha valamiben tudok segíteni akkor írj nyugodtan.Nekem is volt.

kiscsillag:sokasodó sejtnövelők mennek.De ha kevesebb van akkor szerintem se adjátok fel!!! :lol:

Krisz:EZ AZTÁN SZÉP NAGY POCAK!!! :lol: Alexa mekkora már súlyra???

csoki:veled miújság?
nyulaszom:hogy vagytok?
rana:ha esetleg benézel erre akkor SOK BOLDOGSÁGOT AZ IKREKHEZ!! :lol: És adhatnál tanácsot hogy te hova szúrtad a clexant amikor kezdet nőni a pocid???

Kép
Kép
melánia
 
 


Kicsit visszaolvastam.

Brizó,kiscsillag,Bridget:drukkok mennek.Nyissátok ki az ablakot!!
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ :lol: :lol:

Kép
Kép
melánia
 
 


Kis-csillag,vonalzó orvosolva :wink: holnapra sok szép tüszőt! :wink:

Meli,köszi jól vagyunk :wink: pocaksimi neked :wink:
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?