Új privát üzeneted érkezett!

Csatlakozom Danó köszöntéséhez. Boldog felediket kicsi legény :-)

Zili, gondolkodód tüneményes. Szinte látom ahogy megfejti a táguló világegyetem titkát. :D Nagyon széééép!!!

Moncsi, sajnálom a bosszúságot. Tipikusan "a tartoztatok az ördögnek egy úttal" eset. :-(

Anikó, üdv itthon. Blanka egyébként hogy bírja a környezetváltozást? Milyen időszakonként jártok haza?

Katasztrófa ez a korai sötétség!!!!!!!!!!!!!!!! Formálhatom át totálisan a napirendet. Már olyan szépen beállt pedig :cry:

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Babaneteseknek nem tűnt fel az óraátállítás? :?: :roll: Szerintük már negyed hét van... Összevissza zavarják az ember lányát.

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Anikó Boldog névnapot kívánok Blankinak! :)

Larán eddig semmit nem vettem észre az óraátállításból, csak éppen nem alszik ez a fura :), délután a nagy alvás jó ha fél óra volt :)

zili Cuki a kisfiad :)

moncsi mi is így jártunk egyszer az ortopédián :(

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 

 
 

Edua!
Mindjárt írok privit a dokimról!

annus11
 
 


Sziasztok!

zili, fiad nagyon edes :D

Danonak boldogsagos fel evet!!!

Mi eszre se vettuk az ora atallitast kb :lol: ugye Boro ket napja majdnem 9 kor ebredt.. szoval most 8 korul ahogy elotte, szoval a megszokott napirendunk van.. ket nap alatt azert nem szoktunk hozza a 9orasi ebredesehez,szal igy tok jo 8)

Akartam meg irni,h Boro ugy elkezdte elvezni az esti pancsikat,h folyamatosan csapkod es kacag.. meg minden.. eddig azert nyugisabb volt, most nagyon brutal. gondolom azert mert ul a kaban es igy elvezetesebb lehet :lol:

Netti
Kép
maumau
 
 


mau már az ültetőkarikában pancsizik Boró?

Lara úszkálni szokott :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Ja nem is meséltem,Iza folyton fel akar ülni...hasizomból erölködik.És persze nem megy még neki,és ekkor bepipul :lol: És a kezemben ha hátra dőlve ül,akkor vhogy ülésbe tornázza magát.Még nem néztem meg h egyedül megülne e,szerintem még nem.Most a négykézlábra álláshoz szurkolok,mert olyan cukin küzd azzal is!!!!

Ja és semmi empátia nincs benne.Ugye itt 3.emeleten lakunk,mamámék is.Babakocsi lenn a tárolóban,és kézben cipelem.Annyira imádja a lépcsőzést,hogy végig kacag!!!De olyan hangosan,tőle zeng a lépcsőház :lol: Én meg lihegek mire felmászom vele a 3.ra :wink:

annus11
 
 


Van 1 kép a blogomban a szolnoki dédivel!

annus11
 
 


annus Lara már egész nap ha kézben van, csak ülni akar, és enni is félig ülő helyzetben van már :), a kiságyban meg lerakom hassal, és 1 perc múlva már háton van és keresztben :), annyira tetszik neki, hogy nem akar aludni :)

Eddig azon aggódtam, hogy nem csinál semmit, most meg egyik-napról a másikra több dolgot is :), ja igen ha meg hason van az ágyon hátrál és térdre megy :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Hali!

Megnéztük ma élőben a brendonos etetőszékeket...a 'fogorvosiszék' nagyon tuti élőben...csak baromi nehéz és nincs kereke.
Az ABS designé tetszik még.....
Dilemma......szerintetek fontos, hogy mobil legyen??????
J. héten kellene vennem egyet...mert Lili etetése a babibjörnben kezd egyre nehézkesebb lenni.... :?

Nagyon fel van dagadva Liló ínye, olyan mint egy borsószem kb. és fehér-átlátszó....ez normális????? Ilyen mielőtt kijön?????
(a másik fognál bevallom nem néztem....azt csak a cici harapásnál érzékeltem először....)
Bakker és nincs itthon fogra olyan gél.... :? :?

Netti!
Ti mit is használtok rá?????
Ha fájna neki, akkor lefekvés előtt adhatok nurofen szirupot, hogy tudjon aludni???????...az éjjel szegény elég sokszor felnyüszizett.... :(

Anita!
Hanna egyre szebb...olyan kis finom vonásai vannak. :D

Gyöngyi!
Marci titokban ekkora sérót növesztett?!!!! :shock: :lol:
Lassan nektek is fodrász... :lol: ....mi még pár hónapig tuti spórolunk Lili fodrászán :roll:

Na, én is teszek képeket :roll:
Kép Kép Kép Kép

Kép
mozza
 
 


:lol: :lol: Ja a forgolódásos razzia már nálunk is megy egy ideje..pont most rakom fel a képeket amin érdekes pózokat művel,majd mindjárt dobok belőle ide is!

annus11
 
 


Lili tündéri :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Kép
Kép
Kép
Kép
Kép Kép
Na kis ízelítő,a többit a blogba!!!

annus11
 
 


Ja azt nem írtam oda,hogy Mazsolát Iza 1 kézzel tartja,kis erőművészem :lol: Az uccsó kép mg retro divat :lol:

annus11
 
 


Izus nagyon kis ügyes, na ilyet azért Lara még nem csinál :), de előbb-utóbb eljön az ideje :)
Most még húzzuk az időt, de ez csak akkor lesz rossz, mikor visszaállítjuk majd tavasszal az órát :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


jajj enyimLilit nagyon megviselte ez az átállítós cucc, egész nap összevissz 3*30 percet aludt, most bevágott egy jó adaga banyános pípet, mindjárt fürdünk mert rohadt fáradt, szopi azt' alvás...nem tudo mi lesz iccaka...

újabb tudomány: rekedt hangon gargalizál pont úgy mint a gyűrűk urában az a valami a Drágaszágommm-os bigyó (nemn tudom miaz nem láttam egyet sem :oops: ) és hörög mint valami tüdőbajos...és nem hajlandó kacagni, hanem olyan kis nőiesen , én teli torokkal kacagok neki 5 perce, erre kapok egy lágy Hehe -t de azt nagyon cukin... :D

DruszaLili nagyon nagyon aranyos :lol:

Kép
Kép
mniki84
 
 


Iza is csinálja ezt a hörgést...leginkáb ha a foga fáj...de van h csak poénból,de ilyenkor látom rajta hogy csak hülyéskedik és ha rámosolygok akor kacag,kis huncut!Tudja h olyankor ráfigyelek,met azt hiszem h a foga! :lol:

Edua!
Ez amúgy semmi kis mutatvány,Csongi után mondjuk minden az :lol: :lol:

Szofi???Buli??Csani????

annus11
 
 


Moncsi: mit akar állítani a szandin a dokinő??? Azt a lábcsináló igazítja a gyerek lábára, a doki csak megnézi, hogy megfelelően tartja-e a lábfejet. Ugye, nálunk Tücinek is kellett, szóval néhány lábat már megjártunk és SOHA nem állított rajta az ortopédus semmit. Csak rápillantott és annyi... Szóval sz erintem nyugodtan add rá a gyerekre már most.

Jelentem, Csongi ma mászott. Egyelőre a kúszást preferálja, de határozottan mászott néhány métert. A felülés még nem megy, egyik kézzel támaszkodik még. Egyszer megpróbáltam, hogy felültettem, megült, de nem volt egyenes a háta, úgyhogy visszahelyeztem a hasára.

Kép
Kép
tinu
 
 


mozza, dentinox gel, de az csak kisebb fajdalmaknal jon be nalunk, nurofent hal istennek reg adtam,de azt is csak akkor,ha mar nagyon brutal az este es nagyon nemtud elaludni a fogatol stb, homeosat nyomok neki most naponta 2x es mar reg volt fogfajos uvoltes.. amikor abba hagyom mert elfelejtem akkor mindig jon az uvoltos este :? sztem a bogyot probaljatok ki, meg szerezzel be azert nurot is ha eldurvulna a helyzet!!!
etetoszeknel en nem tartom olyan fontosnak h guruljon, sot en mar csak fat veszek, sztem stokke lesz a nyero, nagyon bejon a tripptrapp!!!
a "fogorvosi" sztem nekunk nagyon nem erne mar meg, Boro csak ulve hajlando kanalazni.. de ugye o mar tud "ulni" csak nem tartja magat olyan sokaig meg.. szoval gondolom nem sok ido es akkor megy majd neki az is.

Annus, retro rucik komolyak!!!
Izus nagyon cukker, a pozok ismerosek :)

Ildi, igen, de tartjuk meg,mert labilis, nehez a feje :oops:

Netti
Kép
maumau
 
 


Na retro ruhákról a kép a blogomban!!!!

annus11
 
 


Csonginak hatalmas gratula!! bar azert nem lepodtem meg, sztem par het max es rajon a maszas "izere" :wink:

Netti
Kép
maumau
 
 


Szerintem pár nap!Csongi pár hét múlva már szaladni fog!!!

Csajok!
Következő tali mikor lesz?Vagy van már vmi szervezés alatt és csak én maradtam le?

annus11
 
 


Larának nagyon bejön a cékla-krumpli, csak a pelus lesz érdekes tőle :)
annus te úgyis odajutsz, akárhol is lesz :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


még csak szombat estéig olvastam vissza; úgy látszik nem volt nagy 'forgalom' :D

ma megvolt a keresztelő. A főszereplő a gyertyák fényére és Laci atya hangjára fókuszálva valahol az első olajjal való megkenés és a vízzel való leöntés között elaludt. :D

Néhány momentum ízelítőnek:
az atyával már sokszor találkoztunk, jól ismer minket, erre a keresztelés elején megkérdezi: -"Mi a gyermek neve?" :lol: Mi nézünk egymásra a férjemmel, hogy basszus, dehát tudja, akkor miért kérdezi?! Aztán végül nagy nehezen kinyögtük a gyerek nevét... :lol:
Majd amikor a kisfiunk kezdte csukogatni a szemét az alváshoz, Laci atya a szertartás közben megjegyezte: -"Úgy látom lefagyott a vinyó!" :lol: Tovább nem részletezem... Szóval vicces kis keresztelés volt 8)

Már végre itthon vagyunk, a tömeget és a máshol alvást nem annyira tolerálta, de jobban, mint múltkor, úgyhogy Annus, értem miről beszélsz! :roll: Én alig vártam, hogy itthon legyünk.

no :arrow: , reggel jövök, plusz blogot is olvasok. Gondolom lassan bejelentkezik mindenki a hétvége után!

Kép

Kép
adraci
 
 


annus nagyon komolyak! :D :D van pár tökjó darab, pl a hálózsák, meg aza nyakbakötős bugyogós cucc, meg a kék pöttyös ruci - nekem bejön :D

Lili 19:10ig bírta...már rég csicsizik, most ráadtam egy olyan jó nagy puttonyú hálózsákot, mert lehet azért ébredt fel mert most olyan múmiásban volt amiben nem tudja jól szétvágni a lábait :?: :!: :roll: lehet?

Ildi, nekem is azt mondt a vnő hogy kummi-cékla, dehá nekem a répa is olyan dolgokat művel hogy nem jön ki semmivel, még a gyerek arcáról se...le tudod mosni a gyerekről a Lilát? :o

Kép CSonginak meg hipphipphurrá Kép

Kép
Kép
mniki84
 
 


Sziasztok!

Köszönjük szépen, hogy drukkoltatok!!!
(Amúgy én sírtam is a kórházban...)

Ma voltunk Gergővel kontrollon szépen gyógyul a seb, majd szerdán ismét megyünk, de most már tényleg minden rendben lesz!


Ma olyan szép idő volt, délután kicsit ejtőztünk ...:D

Zili, Annus, Mozza: édesek a lurkók!!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára hase 2009.11.19 00:26-kor.

KépKép

Kép
hase
 
 


Annus:
köszi, igen, a kiütések szépen múlóban vannak a gyógykenőcstől.


Hát lassan majd felveszem újra a tempót, de most elköszönök, muszáj kicsit tornáznom.



Mindenkinek szép estét!

KépKép

Kép
hase
 
 


hase jajj de jó, hogy minden rendbejön :)
(Én még múltkor majdnem a postán is elsírtam magam, mikor egy 5 év körüli kislány elkezdett hányni és megijedt és az anyja tőlem kért zsepit, és a kisöccse meg érdeklődve figyelte mi történik)

Niki szép eperszínű a cucc, és egyből beáztattam a pelust, ami a nyakában volt :), Éduának ilyet nem is adtam :)

annus én is ilyenekben nyomultam :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Adri!
Szerencsére itt tök jó minden.Mármint Szolnokon itthon!Itt mindenki "értelmes" :lol: Keresztelőről majd dobj képet!!!!Pap :lol: :lol:

Csilla!
Hát én olvasás közben is majdnem...jaj borzalmas egy story!!!De most már tényleg oké lesz minden!

Niki!
Igen,van olyan ami majd jó lesz...vagyis remélem!Csak ugye mi nyári babák voltunk,így pl sok cucc pont nem passzol...lehet h kinövi nyárra ezeket a ruhákat :( A hálózsák is kicsi már :(

annus11
 
 


Dóri-Dani! Boldog féléves szülinapot!
Holnap majd visszaolvasok és jelenkezem. Mindenkinek jó éjt!

Kép
f.ancsi
 
 


Dóri,
ne haragudj :oops: :oops: a 356-ot 365-nek néztem :oops: :D

Csilla,
örülök, hogy szépen gyógyul a seb!

Annus
jó kis retró cuccok :)

Niki,
Bogi nem bírja a hálózsákot. Vettem neki teszveszen 2 nagyon szépet, jó bő mindkettő alja, de mikor ráadtam, sokszor megébredt (előtte nem...).

Ebay kérdés: a licitálás ugyanúgy műkszik, mint a teszveszen? Tehát pl. megadhatok 3-4 lépcsővel magasabb licitet is, de csak az egy lépcsővel magasabbat jeleníti meg? (vki már licitált a szettre, én naív, nem tudom, miért gondoltam, h sima ügy lesz :?

emese1979
 
 


Szép estét!

Minket nem viselt meg az óra állítás!sőt,Hannika megjavult!! :lol:

Sokat forog,próbál mászni!Kezd normál babára hasonlítani!!

Anikó,igen,Hanni tiszta Apja!

Moncsi,hát jól megjártad a szandival.Engem is idegesítene.

Bálint cuki!!!

Annus!Hol látod Hanna overállját?????Izus cuki a Dédivel!!!Milyen kis mozgékony Ő is!A ruhák is arik!

Mozza,szépek vagytok Lilivel!!!

Tinu,Csongor nagyon ügyes!!!De jó,mászik!!!!!

Megyek alszom,reggel koránkelünk!Apa megy állásinterjúra!Furi,szinte mindennap ez a program :roll:

Szép álmokat!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Na, hahó!

Jaj, Emese, SEMMI BAJ!!! :lol: Köszönjük inkább. :) Gondoltam, hogy erről van szó. Én sem tudtam, mit fog kiírni, kiváncsian lestem a tickert, és nagyon aranyosan azt írta: MA van a szülinapja.

Blankinak boldog névnapot mi is! :)

Lili, Iza, ruhák, dédi - mind-mind nagyon jó fotók, a lányok nagyon aranyosak, édesanyákon meg látszik, hogy szeretik őket, ettől pedig még szebbek. :) Persze az előző oldal babafotói is nagyon jók, Zili, Gyöngyi, de azokat már dícsértem. :)

Anita, drukkolunk holnapra is. Majd mesélj. Legalább van miért szurkolni. :)

Fehérítővel szinte minden folt eltűnik, de engem (tudom, nem vagyok vmi tökéletes) nem nagyon zavar, ha pl a textilpelusokat megfesti vmi, kimosom, a festékanyag meg majd idővel kikopik belőle. Arra vannal ezek a darabok, hogy használjam őket, inkább nem a textíliákat tutujgatom a gyerekek helyett... :lol:

Mozza, tuti ennyit szeretnétek költeni egy etetőszékre? Bocs, nem akarok beleszólni, mert nem ismerem a választásod szempontjait, csak azért eléggé :shock: ez az összeg... :lol:

Csongi nagyon ügyes!

Csináltunk féléves korára való tekintettel Daniról néhány felvételt, ha hozzájutok, majd megpróbálom megmutatni. Csak még nincs is gépen.

Csilla, örülök, hogy mostmár jobb! :)

Mindenkinek JÓ ÉJSZAKÁT! Főleg a mai zombi-klub tagjainak, hogy a holnapjuk ne legyen még rosszabb! Babáknak is jó pihenést!

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Jó reggelt,??

Felkeltem apát elindítani!5 kor megy a vonat!
Persze szerintem még visszafekszem.

Blankinak boldog névnapot!!!!!!

Dóri,hozz képeket!!!!

Reggel megyek védőnőhöz,meg kb mamámék. :roll:

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Írtam a blogba!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Na jó reggelt!

Iza fél6kor kelt,hát van ezen mit csúsztatni azt hiszem....de amíg 12 órákat alszik addig nem panaszkodom :lol: :lol: Igazából minket nem viselt meg az óraátállítás,csak egyszerűen olyan mintha nem állítottuk volna át 8)

Anita!
Elolvastam,megnéztem!Drukkolunk nagyon!!!Én azért azt hittem h picit több lesz a fizu...de így se olyan rossz!!!Végül is az én uram se keres sokkal többet....De itt akkor neked is lenne meló,nem?
Az előző oldalon az a lila nem overáll?Aminek olyan szőrme az ujja?!Vagy csak kabát???Nagyon tetszik színe!!!Én is vmi hasonlót akarnék,vhogy nem akarok egy rózsaszín kismalacot :lol: :lol:


Iza kezdetektől fogva hálózsákban alszik,szerencsére szereti!Csak meg kell nézni h milyen,mert van amelyikben bélés vagy mi a fene van,és abba folyton beleakadt,na azt az 1 zsákot nem szeretem(kaptuk),igaz aban is alszik rendesen!

Mozza!
Huuu,tényleg jó pénzért osztják ezt az etetőszéket :shock: Én kb fele annyira gondolta...és még úgy is sokalltam volna :lol: :lol: Amúgy én is láttam már ezeket élőben,poénnak mondjuk jó :lol: Szerinted ha nagyobb lesz Lili,akkor is bele fog ülni?Hogy láttad?Elég nagy az az izé?Tehát az a tojáshéj vagy minek nevezzem :lol: Meg nem nagyon rideg?Illik amúgy a konyhába?Milyen színűt néztél ki?Több kérdésem nincs 8)

annus11
 
 


Ja és már túl a vasaláson(apum kérdezte mit csinálok 6 órakor a vasalóval,mondom vasalok :lol: ),túl a kávén és a reggelin!

Mamegyünk az oephez...aztán posta,bababolt,majd dédik!

annus11
 
 


Anita: én csak annyit tudok Baracskáról, hogy közel van Pesthez. Szóval ez nagyon jónak tűnik. Végülis ha nem kell rezsit fizetni, akkor valahogy ki lehet jönni abból a pénzből, nem? Biztos lehet mellette még munkát vállalni. Nekem nagyon szimpinek tűnik.

Kép
Kép
tinu
 
 


Jó reggelt!

Visszaolvasni nem tudtam, a képeket megnéztem, babák nagyon szépek :)

Fél éves babáknak boldog fél évet, jaj de nagyok már a gyerekeink :shock:

Nálam a hétvégi teszt is negatív, ennek tudatában hatalmasat buliztunk szombat éjjel hárman lányok, hajnali négykor jöttünk haza :wink: Jó volt, na :)

Óraátállítás én gyerekeimet nem izgatta most, egy órával többet aludtak az óraátállításos éjszakán, így ugyanúgy zajlik a napunk azóta is, Zsófi ma is hétkor kelt, mint óraátállítás előtt, Fruzsi még alszik, úgy látom, neki is marad a nyolc órás kelése :)
Vendég
 


Jó regglet!

Na jó rossz éjszakánk volt, Bogi éjfélig 3x kelt, utána még nem tudom hányszor felsírt... viszont rájöttem, h azért aluft rosszul, mert taknyos :( Úgyhogy hívom a dokit, ilyenkor mit kell csinálni??
Köhög is meg tüsszög (mondjuk azt mindig).

Anita,
megy a drukk! Nagyon szép a hely :) Szerintem jó lenne nagyon :)

emese1979
 
 


Ja, és másfél kiló lement rólam a hétvégén a bulizás közepette, szóval már csak felet szeretnék fogyni :lol:
Vendég
 


Jo reggelt!

Boroka is fel 8 kor kelt ma,mint oraatallitas elott. szoval nem votl gond :D

Panndi, ez azt jelenti h meg egy hetvegen kell bulizni :lol:

ma nagyon varom a postast, sztem az en cuccaimmal pakolja fel magat :D

Netti
Kép
maumau
 
 


Sziasztok!

Most már biztos vagyok benne, hogy a vibrucoltól volt szarul Petya. Most ez volt a második éjszakája, hogy nem kapta, sé érdekes módon, nincs hasfájás, nincs üvöltés éjjel!!! Csak a szokásos 1-2 óránkénti kelés a cumiért!
Anita!

Gyönyörű hely! Mit nem adnék érte, ha ilyen helyen lakhatnék!!! Főleg, hogy kutyákkal kell foglalkozni! Ez mesés!

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


na csak enyimLilót viseli meg ez az átállítósdi, vagyis engem :oops: 6kor már mondta a magáét...iccaka egy fokkal jobb 3 szor keltünk,. ebből 1 szopi, 1 cumi, 1 fejvédő alól kihámozás :shock:

panndi ügyes vagy, lehet nekem is el kéne menni bulizni...

csajok ! a banános tejpéptől lehet hogy "iszapot" kakilt dedem, tegnap megevett egy egész adagot 125ml kb, most először (eddig sima natúrt evett) és reggelre meglepett egy ilyennel...nem fájt a poc, könnyen ki is robbant :) csak a színe lepett meg a csodaszép anyatejes kaki után :o

annus mennyivel olcsóbb a tejpép ha doki irja fel, alapból én olyan 8-900ért veszem! :?: :roll:

Kép
Kép
mniki84
 
 


ja és rájöttem hogy minnnnyyááá karácsony, ti vesztek valamit? mit?
tavaly unokaöcsi pont 7 hónapos volt (máj9én született) karácsonykor, vettünk neki játékokat de a zörgő papír jobban izgatta a játékot eldobta a papírral vagy 45 percet játszott :roll: :wink:

Kép
Kép
mniki84
 
 


jóóó reggelt,

AM 7.15-kor kelt=nem állította át az óráját. Remélem holnapra megteszi. :roll:

Panndi és nap közben hogy vészelted át az alváshiányt? Vagy valaki akkor is vigyázott a gyerkőcökre? (én azért nem mennék még buliba, mert félek attól, hogy másnap álmon halnék, mert az éngyerekemet nem érdekelné, hogy anya buliban volt :lol: )

Trixi, szóhoz sem jutok, ha a problémákat a Viburcol okozta... :?

Niki, sztem mi nem csinálunk nagy ügyet a karácsonyból, úgysem értelmez még belőle sokat. Én egy Süsü plüsst szeretnék AM-nak, de ha addigra már választ kedvencet, akkor felesleges. :roll:
A keresztelőre kapott FisherPrice-os Aquariumot, és elmondanám, hogy a 14 és 16 éves gyerekek kezéből rángattam ki, hogy jóóóó, majd ti is kaptok egyet karácsonyra, de most adjátok vissza AM-nak! :lol:

Kép

Kép
adraci
 
 


Újra jó reggelt!

Írtam még a blogba megjegyzést,ott már több mindent leírtam.Hajnalban fáradt voltam :oops:

Mesi,sajnálom Bogit.Nem tom hívd e,mert itt felénk ugye csak 40kmre van doki,de az nem jön ki.Sima itteni doki meg dilis.

Annus,az egy Cherokee kabátka!!!Az overállja barack színű,majd dobok képet róla!

Trixi,örülök h megoldódott az éjszaka!

Panndi,hova fogysz még??

Na lépünk,mert elmegy a védőnő kolbászolni!! :lol:

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Hááááát, ha apa nincs, akkor nem tudom mi lett volna... Ő gyerekezett, én csak etettem, és csak valamikor délután tértem magamhoz úgy komolyan :lol:

Karácsonyra nálunk kap ajándékot Fruzsi is, bár még nem tudom, mit... de majd kitalálom :)
Vendég
 


'reggelt!

Panndi, akkor jól sikerült a buláj. És a sok tánctól, vagy a másnapi rosszulléttől fogytál? :lol: Na jó, ez csak vicc volt és az irigység beszélt belőlem. Merre voltatok? Apa meg egy hős.
Akkor már csak a másik partitündér beszámolóját várjuk :D SZOFI?

Emese, remélem Bogi gyorsan kikecmereg belőle. Mi csak Cebiont adtunk a bébnek (meg én szedtem C vitamint), de gyorsan megszűnt a takonykór. Ja és orrszívás ezerrel.
E-bay.. Vigyáz, mert nem úgy műkszik mint a teszvesz!!!! Ha beírsz egy magasabb összeget, rögtön odaugrik a licit! Felesleges laufokat ne tegyél rá. Nehezebb egyébként megnyerni egy aukciót :?

Netti, akkor vigyázz, mert alacsonyan szálló csomagok érkeznek ma az égből a kerítésen át :lol:

Annus, megnéztem a rucikat. Szerintem az a piros-kék kockás kisruha van olyan szép, mint egy-két NEXT. Jókat vigyorogtam, a kockás kantáros bőbugyogókon :D

Trixi, örülök, hogy jobb volt az éjszaka. De biztos, hogy a Viburcol okozta? Én valahogy úgy gondolok a patás szerekre, mint jól programozott placebóra, amiben természetes anyagok meg némi mágia van. Okozhat ilyen heveny tüneteket? Vagy pont fordított hatást ért el? Nem nyugtatott, hanem izgatott? Nem tudom, kicsi vagyok én ehhez.

Anita, tényleg szép hely. A lakás elég nagy? Elfértek majd gyerkőcöstől is? Na lehet, hogy már megválaszoltad, csak még nem voltam a blogban. :arrow:

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Adri, teszel majd képet a keresztelőről? A papotok nem gyenge eresztés :D

Mi azért bizti veszünk karácsonyra valami csekélységet. Vagy majd az aktuális beszerzéseimet kinevezem karácsonyi ajándéknak :wink:

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?