Új privát üzeneted érkezett!

Tünci: imádkozom értetek nagyon-nagyon. Mi történt??????? Nagyon aggódunk értetek! Nem lehet semmi baj, nem szabad hogy legyen!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

mancsa: tényleg nagyon jó mindkét vonalzód! Levinek jó az ízlése. :)
Hogy van a szemecskéje? Helyrejött már?

naspi: nagyon édes Miló. Mekkorát nőtt már ő is. A fésülködős csuda édes!

tucsinke: te gyerkőceid is nagyon-nagyon szépek. Lilinek micsoda fürtös haja van. :) Marcika is nagyon édes. Kis vigyorik! :) Nálunk Dorka már nem szopizik, sajnos, pedig még lett volna tejcim, de ő 7 hónaposan úgy döntött, nem kéri. Szerintem a foga miatt nem fogadta már el. Szerintem az még jó, ha legalább cumisüvegből elfogadja. Olyan jó volt, míg cicizett nem is volt beteg.

jaffa: gyógypuszik mennek Milunak, remélem hamar helyrejön. Szupi a hálózsák. Milyen jók a dédimamák.... :)
Dorkát nem tudom zsákban altatni, mert meghülyül tőle, és le akarja tépni magáról, meg a rugdalózó lábát is tépi le...úgyhogy marad a pizsi és a zokni, bár a zoknit is leszedi este, de én meg visszacsempészem rá, amikor elalszik. :)

anyany: szegény hugicád. Így tényleg rossz lehet, hogy nem is tudják vizsgálni rendesen. Jajjhhh. Nekem is tervben volt a császár, nekem egy gyerekkori autóbaleset, medencecsont törés miatt...
Zsófi édes lehetett, kis plázacica. :)

babaruhák: mi is tesco-ban veszünk sokmindent, de ha Fehérváron járunk, nagy előszeretettel nézek be a Falközbe. Sok jó cucc van ott.
Kismama nacikat én még a C&A-ban vettem, de akkor ott voltak leárazások, és 4-5 ezerért is tudtam venni, meg egy ismerőstől is vettem párat.

Megvolt a nagy Pesti kirándulásunk. Nagymamám nagyon aranyos volt, eljöttek unokatesómék is a kislányukkal, ő 3 hónappal idősebb Dorkánál, ők is nagyon rendesek. Persze apám nem volt otthon, mert inkább lelépett, mert szégyellte magát. Hát van miért, főleg mostmár. Legalább az unokáját megnézhette volna, ha rám nem volt kíváncsi.


Kép Kávét kever :) Kép Dédi hintáztatja
Kép Unokatesómmal, és Nórikával
Kép Sütivel etetem

KépKép
ancsi_pancsi
 
 


ancsi!
örülök hogy rendben ment!
apukád meg... erre már nem lehet mit mondani.
látom, finom volt a süti!



tünci száma megvan valamelyikőtöknek? felhívjátok este vagy pár nap múlva?
Vendég
 


betti !
jelentkezz!
Vendég
 

 
 

Anyany!

Nekem meg van a száma. Nemrég írtam neki egy sms-t. Még nem válaszolt. Itt remegek, a telómat szorongatom a kezemben. Remélem minden rendben velük, és csak a szervezete jelezte, hogy hosszú volt az a tegnapi séta.
Lehet, hogy kapott Pipolphent és alszik.
Amint írt, rögtön jövök és szólok.

Kép
jaffa4
 
 


Sziasztok Lányok!

Tünci:Jaj istenem annyira szorítok hogy minden rendbe legyen veletek+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Vendég
 


Ancsi!

Annyira jó a szemüveged! Mindig irigykedek, ha látok egy szemüvegest, aki szemüveggel is tud csinos lenni. Sajnos nekem még nem sikerült megtalálnom a nekem való szemüveget.

Ja, a ferdültet még mindig nem vittem el optikushoz. Félek, azt mondaná, hogy nem érdemes megcsináltatni. :?

Kép
jaffa4
 
 


jaffa!
dehogynem. csak be kell állítani.
egyszer a régi munkahelyemen a szekrény tetejéről a fejemre esett egy magnó. máig nem tudom hogyan történt.
a szemüvegem egyik csücske fogta fel az ütést, és csak egy vékony karcolás esett az arcomon.
a szemüvegem szára viszont teljesen elhajlott, plusz a keret is kicsit eldeformálódott. a optikusnak van megfelelő eszköze, meg is tudta csinálni...

tényleg!
nekem is kell új! hol érdemes csináltatni? hol nem annyira drága?
Vendég
 


nekem is meg van Tünci száma, de majd Jaffa úgyis írja, ha válaszol neki; én most nem zavarnám.


de nagyon-nagyon szorítok!!!!

Képtelenség, hogy baj legyen...

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


jaffa!
ha van valami írj!
Vendég
 


jaffa írt!

Tüncit bentfogták, zárt a méhszáj, a baba is jól van. kezd is egy kicsit megnyugodni.

hurrá! ez jó hír!!!!
Vendég
 


Nem lehet baj, egyszerűen NEM LEHET!!!
Vendég
 


Jaj, köszönjük a jóhíreket. De miért vérzik? Attól a gyógyszertől lehet, amit itt emlegettetek?
Gondolom most pár napig bent lesz. Remélem vigyáznak rájuk!
Vendég
 


hát arról nincsen hír. majd ha hazaengedik, akkor biztosan ír majd! jaffával is csak sms-benkommunikált.
Vendég
 


Sziasztok!

Tünci, borzasztóan szorítok értetek!!!!!!!!!! Nem lehet gond, nem és nem és nem!!!!!!!!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Ancsi, apukád nagyon mélyen szégyellheti magát!!! :evil: :evil:
Nagyon csinos vagy, és szép Dorka. :D

Anyany, akkor tényleg jobb lenne a császár...

Kint van a 7. fogunk. :) Remélem, ma már jobban alszunk. :roll:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Én is ezért jöttem, hogy írjak e smst Tüncinek de látom már Jaffa írt és örülök, hogy jó hírek érkeztek!

Beze gratula a fogacskához!

Tücsinke édesek a gyerekek és nagyon hasonlítanak egymásra! Matyi 8 hónaposan fejezte be a szopit egyik napról a másikra... Akkor már kapott pótlást 5 hónapos kora óta de azért még lett volna tejci, én sajnáltam a leválást nagyon.

Jaffa szuper a hálózsák ügyes a nagyi!

Ancsi örülök, hogy a nagyival jól sikerült a találkozó a képen szimpinek néz ki és látszik, hogy szereti Dorkát! Apud meg így nem tudja mekkora csodát hagy ki az életéből!

Én tudok ajánlani egy nagyon jó optikust a vadászkürt mögött vannak helyileg azt hiszem, hozzánk kijárnak a faluba havonta, nekem tőlük van szemüvegem nagyon alaposak és olcsóbb mint az ofotért.

KépKép
winchi
 
 


Pannon optika Szfvár Móricz Zsigmond u. 12

Anyany remélem a húgodnál nem lesz semmi gond!

KépKép
winchi
 
 


Nem működött a vonalzónk így én is csatlakoztam az új vonalzósok közé :wink:

KépKép
winchi
 
 


köszi winchi a címet!
szerintem megnézzük!

a hugom... nagyon aggódom érte!
csütörtökön megy reumatológushoz. de ha nem vizsgálható, elég nehéz bármi...


beze! biztosan jobb éjszakátok lesz már!

mancsa!
jók a vonalzók!
az utazóágyat meg akkor ha nem gond, kölcsönkérnénk majd, de még most nem hoznánk el, mert nem tudnám hova tenni.
Vendég
 


winchi!
jó az új vonalzó!
Vendég
 


Sziasztok!

Anyany:Köszi a híreket, hála az égnek, szegényem hogy megijedhetett :( Nagyon izgulok értük!

Szegény hugod :( remélem nem lesz semmi gond náluk.

Winchi:Aranyos az új vonalzó :D

Mancsa:nagyon ari vonalzókat választott Levi :D

Ancsi:aranyos képeket tettél fel :D Apukád :cry: Doki bácsihoz mikor mész?

Akinek van mosogatógépe legyen szives tapasztalatot írni róla meg hogy melyik márkájú van,annyi féle van hogy elvesztem közöttük :oops:

Megyek még visszaolvasok
Vendég
 


Tünci: kitartás.

Kórházban lenni nem jó...de ha sokáig kell bennt lenned, akkor meglátogatunk; okés csajok????



bocs, hogy szótlan vagyok...agyhugykövem van...tönkrement a mosógépünk; vehettünk újat...hát ez aztán végképp betette a kaput nekünk idénre már.

Olvasok, mindenkinek puszik, jövök még :D

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


Jaffa:Remélem azóta már szebb lett Milu bőre.Mi még mindig a babe sampont+fürdetőt használjuk.
Nagyon ügyes Mama szép lett a hálózsák :D

H1n1 én egész eddig úgy voltam vele hogy nem oltatjuk Hannust aztán jött a védönő és mondta hogy kérdezzek rá a gyerekorvosra mert lehet hogy javasolni fogja igazából orvos függő van aki javasolja van aki nem. :roll: Úgyhogy nem tudom majd megyünk kedden aztán megkérdezem.

Anyany:Barátnőm kislányának ilyen ágya van megnéztem aranyos masszív de nem alszik bennt mert nem lehet kirakni a szülői ágyból. :)

Beze:Remélem már jó éjszakátok lesz :D Lexinek már milyen sok foga van Hannusnak 10 hónaposan jött az első.

Tucsinke:Jobbulást pici fiadnak.Aranyosak a képeken :D

Naspi:Miló is nagyon édes nekem is a fésülködős tetszik nagyon :D

Betti:Hogy vagy :?: Ha beszélsz Tüncivel mond meg neki hogy pusziljuk és várjuk vissza.Jól hangzik ez a recept amit feltettél :wink:

Szösz:Mosst voltunk a tescóba megnéztem a kutyust magyarul beszél.


Most lehet venni 1500 ft-ért 2 db thermo pulcsit gyereknek,vettem is Hannusnak.
Vendég
 


Gégéé:Sajnálom a mosógépet :evil: a francba hogy mindig van valami :evil: mi meg kaptunk egy 56 ezres víz számlát úgyhogy kész vagyok múlt hónapba 50 ezer gáz most meg ez. :evil:

Ok.látogassuk meg Tüncit,ha sokáig bennt lesz.
Vendég
 


tünci: annyira szorítok nektek! Örülök h a baba és te is jól vagy. Imádkozom értetek. Kitartás.
dr_nono
 
 


Beszéltem a Tüncinkkel, jól vannak, de nem engedik addig haza, míg tünetek vannak.

Betti
Kép
betti0412
 
 


Jaj látom már fentebb is megírták.

Anyany, nekem nyitott gerincem van, a doki előre mondta, hogy fájdalomcsillapítás gerincbe nem lesz, meg majd látjuk hogy bírom, a múltkor a szülésnél nagyon rossz volt rajta feküdni 6 órán át.-

Babaruhák. Én februárnál előbb nem akarok venni semmit, anyósom szerzeményeit, amelyek ismét bővültek a héten... :D nem tekintem sajátnak, de még csak be sem visz a lábam nézelődni a boltokba, olyan messze van az még.
A szoptatós párnát megrendeltem tavaly és már el is felejtettem, mikor hozta postát a csomagot, egy héttel a szülés után..szép volt, beledobtam a kukába, párom halászta ki, eldugta...valahol porosodik a garázsba, majd kimosom egyszer.
Anno a könyveket is kivágtam a francba, párom azokat is kikúpászkodta, de még nem kértem tőle olvasni és érdekes egy kismama újságot sem bírok megvenni sem, pedig előtte mindent beszereztem.

Betti
Kép
betti0412
 
 


Szia Betti! Nem is csodálom hogy kidobtál mindent.De majd jó lesz az a szopis párna ha már nagy lesz a pocakod legalábbis én nagyon kényelmesen tudtam vele aludni.Hogy vagy?A vásárlással még tényleg ráérsz majd ha úgyérzed hogy már kell akkor is lesz még időd megvenni mindent.Reméljük hamar elmúlnak a tünetek Tüncinél ,de jó lenne a laptop.
Vendég
 


Lesz lap-topja, meg lehet mobil netje is majd. És akkor nagyon rá fog érni jönni ide, mert jelenleg csak enni meg fürödni kelhet fel.

Holnap jön kistesóm hozzám, de 11-re mennem kell védőnőhöz, meg van egy hiánypótlás munkám is, meg kedden uh-ra is kell mennem még, de szegény már annyira várja, többek között azért, mert elviszem cipőt meg kabátot venni, meg moziba, meg pizzázni, nálunk mindig csupa 'jó' dolgokat lehet csinálni....azt már páromnak meg sem szoktam mondani miket is vettünk.
Ő egyébként is kívánja az idegrendszert, mert hiperaktív, diagnosztizáltan, volt már itt Szegeden a pszichiátrián is, hogy beállítsák a gyógyszereit, de azoktól meg elaludt, a suliban, és a tanárok azt mondták, inkább ne szedje.
Úgyhogy folyamatosan kell foglalkoztatni, lekötni, ülni 5 percnél tovább nem tud, de jófej kiskölök egyébként, csak pörögni kell mellette.
Az iskolában természetesen ezt ebben a fene nagy esélyegyenlőséges világban nem tolerálják, küzdenie kell rendesen.

Betti
Kép
betti0412
 
 


Gyors bekukk!!!

Örülök,hogy Tünciék jól vannak. Hát nagyon-nagyon imádkoztam értük! Tényleg rossz kórházban lenni, de legalább felügyelet alatt van. Lehet sok volt neki az a nadrágvásárlós séta. Jajj, de izgultam, remegtem én is....egész du. rájuk gondoltam, de csak most értem ide. Ha valaki tud új híreket, akkor írjon ám!!!

betti: te pedig csak óvatosan pörögjél a kisöcsi mellett, jó, te is vigyázz ám magatokra nagyon. Szerintem sem vagy elkésve a vásárlással. Majd ha úgy érzed, hogy eljött az idő. Nem is baj, ha nem olvasol kismamát, meg ilyeneket. Néha olyan baromságok vannak benne, néha ilyen kismamafrászt keltő cikkek. Nem kell ez most nektek.

jaffa: kösz, méghogy csinos vagyok a szemüvegben..... úgy érzem, mintha egy műláb, műkéz, műszem vagy ilyesmi volna. Itthon nem is nagyon hordom, csak ha nagyon muszáj, itt a gép előtt, meg olvasni, tv-zni, néha főzéshez is kell, mert nem látom az apró dolgokat. :) Furcsa megszokni, mindig elfelejtem, hogy rajtam van, összatapicskálom, nekiütöm valaminek. ÁHHHH
Így felnőtt korban nehéz hozzászokni ehhez.... Neked kontakt lencséd van?

winchi: én Bogárdon csináltattam az enyémet a Seszták optikában, az is tök jó hely. Nagyon aranyos, szimpatikus srác az optikus.

gégéé: új mosogép? Szegénykém.....
nálunk lehet tűzhelyet kéne cserélni, remélem még legalább egy fél évet kibír....

lara: nekünk 35 villanyszámla jött. Kész vagyok tőle, a mínusz most még több mínusz lett. Utálom már ezt a rohadt válságot. Alig várom, hogy visszamenyjek dolgozni, és kinullázuk magunkat, de közbe meg nem akarnám Dorkát bölcsibe vinni. Hát hülye pénz!!!!

Ja, apám szégyellheti magát. Eddig sem ismertem, lehet jobb is, úgy néz ki ezután sem fogom. Persze hazafelé bőgtem az autóba. Drágaságom vígasztalt, pedig megfogadtam, hogy nem bőgök, főleg olyan miatt akit nem ismerek, dehát eszembe jutott a "gyönyörű" gyerekkorom, és az, hogy két szülőből 0. Elég szar arány. Na, jól van, elég belőlem...

A lényeg, hogy Tünciék jól vannak, hurrráááááá!!!

KépKép
ancsi_pancsi
 
 


Tényleg már annyit agyalgok itt, mitől vérezhet Tünci??? A gyógyszerektől, vagy mi?? Ha a méhszáj is zárt? VHÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ

KépKép
ancsi_pancsi
 
 


Ancsi:Igen ez a hülye válság :( :( :( :( :( még jó hogy van megtakarításunk és igy fel tudtam adni a csekket :( mikor mész vissza dolgozni?kb 1 év múlva?
Ne sírj ez nem a te hibád :!: :!: :!: :!: :!: apukád nem is tudja mennyit veszített azzal hogy nem ismert meg benneteket :cry:

Betti:De jó hogy lesz laptopja Tüncinek :D Mennyi idős az öcséd?
Vendég
 


Anyany:Találtál valami jó naptár szerkesztőt?Most nézegetem mert valószinű csináltatunk a nagyszülőknek karácsonyra.
Vendég
 


Sziasztok!!

Tünci, kitartás, biztosan nem lesz semmi baj!!!!!Sztem most nekik is jobb a kórház, ott azért odafigyelnek rájuk, reméljük hamar elmúlik és mielőbb hazajöhetnek, sok sok pozitív energiát küldök nekik!!!!

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Anyany: köszi-köszi, de nem sürgős ám, csak akkor csináljátok, ha jut rá időtök, sok puszi érte előre is!!!! :lol: :lol: :lol:

Ezeket alkottam ma: :oops:

Kép Kép

Kép
naspolyácska
 
 


Mancsa: köszi, én is nézegetem a cipőket-bakancsokat a Milónak, de az Elephantenen kívül mindnek olyan kemény a talpa :cry: nem is tudom milyet vegyek neki :shock:

Anyany: hugod h van? terhesen anno nekem is iszonyatosan fájt a medence, csípőcsontom, a derekam is majd le szakadt, és a csípőm szülés után bő 10 centivel lett szélesebb, és azóta sem húzódott vissza. sztem mivel ő nagyon vékonyka, neki is tágulnak a csontjai, és ezt ő az alkata miatt jobban megérzi. ha téraránytalanság lesz a terhesség végére, azt a dokik úgyis eldöntik, h legyen-e miatta császár. ne aggódj, biztosan rendben lesz vele minden, csak nehezen viseli a szervezete, alkata a fizikai változásokat :wink:

Milóm még most is köhög, főleg alváskor ébred fel a köhögésre, nem akar neki elmúlni :cry: nagyon rosszak az éjszakáink. kedden mennénk oltásra, kíváncsi leszek mit mond rá a dokker :shock:

Kép
naspolyácska
 
 


Sziasztok!

TÜNCI! NAGYON IZGULOK ÉRTETEK! NEM LESZ SEMMI BAJ! PIHENJ!!!

Lara: megvettük a kutyust, magyarul beszél, szekrényben várja a nov. 16-át. :wink:

Mosogatógép: Nekünk Indesit van. Én imádom! Tényleg annyiféle van, mi is nehezen választottunk, mikor vettünk. Végül főleg az ára, meg a mérete miatt döntöttünk emellett, kicsi helyre kellett berakni. Szerintem ami fontos, legyen rajta egy nagyon rövid öblítő program, egy gyors mosogatóprogram, és extra szárítás sem árt. A mienk 7 programot tud, de én csak ezt a hármat használom. Jó, ha a felső polc állítható magasságú, az alsó polcon pedig mozgathatóak a tüskék. Most ennyi jut eszembe, de kérdezz még, ha valamire kíváncsi vagy.

A mosógépünk nekünk is már egy ideje annyira hangos, nem tudom még meddig bírja. :shock: Mindig azt hiszem, hogy mindjárt szétesik! :shock:

Most ennyi, nincs jó kedvem, a nagypapám kórházban van, nincs jól.

Szösz

KépKép
szosz
 
 


Sziasztok!

Ma berakták a kályhát. Nem végeztek akkora rombolást, ennek nagyon örülök. Takarítani pedig szerintem egy hétig fogok, mert ez a finom por, mindent ellepett. Letörölgettem, felmostam 2x. 1óra múlva végighúztam a kezemet a komódon és mintha semmi nem történt volna.
Még nem gyújtottunk be, majd holnap. Figyelmeztetett a srác, hogy mivel hideg a kémény visszalökheti a füstöt. Na most estére nem szerettük volna megkockáztatni.

Betti! Lennék én is szívesen a kistesód! Elvihetnél vásárolgatni, pizzázni. Az én bátyám soha nem hív ilyen programokra, de majd példálózok veled és rápirítok! :D

A gerincvelői érzéstelenítés kihagynám a következő gyerkőcnél. Nem sikerült túl jól. Azt hiszem harmadszorra sikerült eltalálniuk. :?

Kép
jaffa4
 
 


Szösz!

Papádnak jobbulást!!!

Gégéé!

Van egy telószámom. Olcsó háztartási eszközöket árul a fickó.Részleteket nem árulok el...hátha olvas minket valaki. 40 ezerért vettünk tőle mosógépet. Német csúcsmárka, felültöltős, új, 1200 fordulatot is tud, energiatakarékos... szóval minden tud.
Szólj, ha érdekel.

Kép
jaffa4
 
 


betti!
nekem is van nyitott gerincem meg hozzá kb 10fokos ferdülés is. nagyon sokszor fáj a hátam.
a terhességet érdekes módon nagyon jól viseltem.
ez a szülés jó lesz! gyors is lesz, mert a méhed már gyakorolta. potty és már kint is lesz! :lol: :oops: :lol: :oops: :lol: :lol: :lol: :lol:
a boltozásnak meg majd meglesz a maga ideje! van aki 2héttel a kiírt időpont előtt veszi meg a dolgokat csak...
érzed már?
lehet, hogy azért nem érezted eddig, mert nem mersz belegondolni, meg beleélni magad teljesen? a törpik is érzik...

szegény tesód...


ancsi!
a szemüveg egy külön testrész, ami hozzátartozik. vagy legalábbis úgy érzem. úgy nevezem, hogy a látásom, mintha a kezem vagy a lábam lenne. de nekem már 4éves korom óta megvan....
csak a forma változik, meg már nincsen letakaró...
visszük is majd Zsófit személszetre, hogy nehogy örökölje tőlem.
apjával szerencsére nincsen gond.

a szüleiddel ne foglalkozz. ők már csak a múlt. a jövő meg mindig ott rosszalkodik a lábad alatt! ő fontosabb!

számlák? majd a következő hónap elején fogunk hátast dobni...
sajnos ez a lottóötös sem lett amienk...

lara!
tavaly a dm-fotóvilág szoftverét töltöttem le és tettem fel a gépemre. azzal csináltam a nagymamámnak a naptárat, be kellett érte a boltba menni. de most valami olcsóbbat szeretnék.

naspi!
piszkálom a páromat a dvd-k miatt, de ma nagoyn rossz napja volt...
a hugom meg elég rosszul van. remélem hogy csak a tágulás miatt. neked mettől meddig fájt kb? neki amióta elkezdett nőni a pocija.
amúgy az én csípőm is kb 10centivel lett nagyobb. meg nagoyn sokáig éreztem hogy elöl a csípőizületem, ha rosszul mozdulok, elmozdul. jól kinyujtotta őket a Zsófim! :lol:

próbáltátok megemelni a kiságy lábát? hátha nem ingerli az a valami annyira.

szosz!
a mi mosógépünk is nagoyn régi. kocka hajdú, úgy kaptuk, amikor ideköltöztünk. kerekeit kellett eddig kicserélni. :)

a nagyapádnak jobbulást kívánok! remélem nem nagyon komoly!

jaffa!
honalpja nincsen a fickónak? a szám engem is érdekelne. annyira reménykedem, hogy hamarosan költözünk...
Vendég
 


Anyany:Anyúnak is olyan kocka mosógépe volt 14 évig aztán nem tudták megcsináltatni vettek egy másikat az meg 3 évig bírta :(
Akkor ha találok valamit naptár ügybe majd megirom :wink:

Jaffa:Mosogatógépet nem árul?
Örülök hogy megvan a kályha bizti jó meleg lesz majd nálatok.

Szösz:Jobbulást kívánok a Papádnak!!!!!!!!!!!Remélem nincs komoly baja.Köszi szépen a mosogatógépes leírást.
Örülök hogy megvan a kutyus kiváncsi vagyok Rékának hogy tetszik majd.

Naspi:Szépeket alkottál ma :D Az uh-os nagyon tetszik nekünk nincs is ilyen képünk Hannusról :(
Jobbulást Milónak.

Nem tudom mi történt Hannussal de pár napja olyan nehezen alszik el.
Eddig fürdés után megette a tápszert és már aludt is most meg be se lehet tenni az ágyba mert üvölt ki kell hozni játszani aztán utánna megint beviszem akkor is üvölt még 2 percig aztán elalszik.Mitöl lehet ez most?Mindent ugyanúgy csinálunk mint eddig.
Vendég
 


Sziasztok!

Naspi, nagyon szép, amit csináltál.Milónak jobbulást, küldöm a gyógypuszikat.

Lara, nekünk electrolux van, a tüskéi sajnos nem lehajthatók, de egyébként meg vagyok vele elégedve.
Nekünk is csak videókazink és dvd-nk van.
Alvásra sajnos nincs tippem, nálunk az elalvás jól megy, csak nem lehet tudni, mikor ébred. Már 1/4 7 óta fent van.
A nappali alvás is siralmas, a babakocsiban és az autóban pillanatok alatt beájul, a szobában csak nyüglődik. Én meg sokszor kornyadozok...:( Pedig a mozgás bőven megvan, hulla fáradt örökké, és karikásak a szemei. Egy nap jó, ha 12 órát alszik több részletben.

Szösz, jobbulást nagyapádnak.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


hejhó

jaffa: köszönöm; nagyon jó lett volna, de sajna szombaton már muszáj volt vennünk egyet...elárasztott minket a szennyes...metroban vettük...indesit...65ezer :( :( :( :(

naspi: Milán csudiédes :D

ancsi: elhiszem, hogy nem jó érzés...de próbálj előre nézni inkább...nem rajtad múlt.
bár, őszintén, halvány lila gőzöm sincs, hogy lehetnek ilyenek a szülők...

beze: a nappali együttalvást végül kipróbáltátok?

Tüncivel beszéltem: jobban van; de nagyon feszült. Arra kér mindenkit, hogy szorítsunk a babáért!

Képzeljétek Emmának kijött felül egy foga. Nagy fog :D de valamiért eléggé oldalt van...szóval nem középen. Ez lesz a felső elsülső foga, vagy ez nem az???? :D majd beljebb megy?

na cupppppp

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


szösz: puszik a papádnak.

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


Sziasztok!

Remélem reggelre már nem voltak tünetei Tüncinek! Csuriban az ujjam értük!

Pici Miló képek nagyon jók! Szép lett a kép és a színes nevecskés is ötletes :lol: Hja a fésülködősre nem is mondtam, hogy olyan mint egy Don Juan :lol:

Nekünk mosógépünk egy Candy, nagyon jó kis gép, szeretem és mi is olcsón vettük, mert van az oldalán egy karcolás szállítás közben lett rajta, de újonnan vettük ezért féláron :lol:

Jaffa hideg kémény ellen: amikor már bekészítitek a gyújtóst, mielőtt begyújtanátok egy összegyűrt hírlapféle újságot el kell felette égetni ez felmelegíti a kéményt és akkor nem jön vissza a füst! Azért kell mert a hideg mint egy dugó viselkedik a kéményben :wink:

Anyany ismerősömet az első szülésénél téraránytalanság miatt császározták, a másodikat természetes úton megszülették vele, de beleborzadt amikor arról mesélt pedig már 4 éves a kicsi. Szóval húgodnál is szerintem inkább császár legyen mint egy rossz élmény a szülésről!

Ez a rohadt óraállítást de útálom! Abba senki nem gondolt bele, hogy a gyerekekben nem lehet állítani semmit??? Matyi 5 óta fent van...

KépKép
winchi
 
 


Emma is 5:42kor kelt :shock: :shock: :shock: :shock:

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


Tünci, nagyon drukkolok értetek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Gégéé, igen, nem mindig jött be. Most alszik 5 perce, hát kiváncsi leszek...

Winchi, egyetértek. Ha rajtam múlna, csak nyári időszámítás lenne. Vállalom, én utálom a télit!!! :evil:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Ennyi volt az alvás. :(

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Szösz papádnak jobbulást, remélem nincs nagy baj!

Gégéé kösz az infót Tünciről, szegénykém elhiszem, hogy tiszta ideg...

KépKép
winchi
 
 


Én is most leraktam aludni, mert ilyenkor már használhatatlan :? Még hallom ficereg, de álmos is, ja és két duplófigurával a kezében tettem le, egy Bob mester meg egy sofőr... Ez van, pasi :lol:

KépKép
winchi
 
 


Sziasztok!

Hannus 9-kor ébredt 10-kor szokott viszont az esti elalvás katasztrófális volt :(

Winchi:Itt veszprémbe most nyitott egy ilyen bolt ahol új gépeket lehet venni olcsóbban mert sérült vagy nincs csomagolása majd most megyünk megnézzük.

Gégéé:Köszönjük az infót.Nagyon-nagyon szorítunk Tünciér-888888
55555555555555-ezt Hannus küldi.Elhiszem hogy feszült jaj szegény.Gratula a fogacskához.

Beze:Köszi az infót :wink: muszály lesz nekünk is venni egyet mert brutális a vízszámlánk és az 90%-ban a folyóvíznél mosogatás teszi ki.
Remélem változik majd az alvás nálatok is.

Mi most megyünk sétálni bár elég ködös idő van :(
Vendég
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?