Új privát üzeneted érkezett!

Erika! Kép Legyen gyönyörű a napotok,minden olyan legyen amilyennek elterveztétek!
A pici Fruzsina jól van, egyébként az Apgar értéke 10-es lett.Ma délután majd megyünk őket meglátogatni.

Kép
Kép
bmárti75
 
 


Sziasztok!

Tegnap nem is kapcsoltam gépet, mert sok dolgunk volt, deegyébként sem tudtam volna menni a Freibe, mert kb. akkortájt hasítottunk Mizsére Szolnokról Rectodelt kúpért, mert Nóri hajlamos a kruppra. :(
Ami Majánál, csak egy kis rekedtség, az nála lehet ilyen ugatásos rémálom éjszaka. Ja és Szolnokon és Miklóson nem lehet kapni ezt a kúpot. Még jó, hogy nekünk volt otthon. :shock:
Egyébként már minden rendben, csak ez jó tanulság, volt arra, hogy mindig kell nálunk lennie. Egyébként ezt a gyerekek kinövik.

Márti: gratulálok és sok boldogságot, jó egészséget kívánok a picinek!

Olga: az a torta fantasztikus! :)

Szami: mennek az energiák!
Próbálj meg pihenni egy kicsit!

Vera: éjszakák ismerősek... :roll:

Judit: szegény Leti!

Andi

Kép
Kép
andii
 
 


Kedves Popicsalád!

Legyen gyönyörűséges napotok, és sok boldogságot az ifjú párnak!!!

Andi

Kép
Kép
andii
 
 

 
 

Erika!

Házasságkötésetek alkalmából szeretettel gratulálunk, további sok-sok boldog közös évet kívánunk Nektek!


Kép

Kép
Kép
Kép
szamóca73
 
 


Jó reggelt!

Jaimee!
nagyon sok boldogságot kívánunk Nektek!

Kép

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Kép a torta
Kép az ünnepelt
Kép Kép Kép Kép Kép Kép Fruzsina
Ma voltunk látogatni, de csak a sógornőmmel találkoztunk, a picit egyenlőre csak a szülők látogathatják.Jók a vizsgálatok értékei, az agyvíz valószínűleg kezd felszívódni,talán részleges elzáródás történt az agyban.Majd hétfőn lesz neki több vizsgálat, úgy néz ki hogy majd Szegedre mennek-küldik őket, hogy mikor azt nem tudni.Dinya Doktor egyébként nagyon lelkiismeretesen gondoskodik és figyelj rájuk.

Kép
Kép
bmárti75
 
 


JAIMEE: ESKÜVŐTÖK ALKALMÁBÓL NAGYON SOK BOLDOGSÁGOT KÍVÁNOK!

Niki

Kép
Kép
csni
 
 


Márti: Nagyon édes ez a pici lány és örülök a jó híreknek.
Az ünnepelt is nagyon szép.

Niki

Kép
Kép
csni
 
 


ERIKA!!!!!


SOK EGYÜTT TÖLTÖTT BOLDOG ÉVET KÍVÁNOK!!!!!!

Márti!

gratuláok a kis csöppség érkezéséhez, kívánom hogy egészséges legyen!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kbernadett 2009.10.25 16:18-kor.

Kép
kbernadett
 
 


Olga!

nagyon szupereka képek!

Atorták is biztosak finomak voltak!

nem is tudom mi milyet fogunk rendelni Bettikémnek!

AZt mondjuk már kinéztem hogy mit veszünk, mert az első terv az a bicili volt ki is néztük a corában volt egy nagyon szupi, de mivel költözünk az igy egy kcisit hanyagolva van!

De ugy gondolom kap egy zapf babát, amit lehet etetni, büfiztetni pisil meg beszél vagy valami hasonlókat tud!
Merthogy hátha ezen kiéli testvéri hajlamait és hanyagolja majd atémát velük szemben :-)

Kép
kbernadett
 
 


S az ígért képek :-) :-) :-) :-)

Kép Bettike Kép Kép A hörcsögök is ott vannak mellette Kép kiskirálylány Kép Minimanózik a hercegnőm

Kép
kbernadett
 
 


Sziasztok!

Márti!
miylen nagylány Angéla! a picúr is édes, miylen szép szája van! Remélhetőleg nem lesz semmi nagyobb baj, és a víz is felszívódik, minden probléma hátrahagyása nélkül!!!

Betty!
Bettike mit szól a költözéshez? jó kis korona! Ma már én is hallottam a tv-ben, a lányok még nem cuppantak rá!

Dorka!
na mit sikerült levadászni?

Almás anyukák! hoyg tetszett a gyerkőknek? mi jól éreztük magunkat!

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Sziasztok!Szerintem is jó volt a koncert,igaz 2x szaladt Virág hozzám sírva,egyszer ráléptek a bokájára egyszer meg hozzányomták a színpadhoz de hát aki vaságyastól 15kiló és vagányan nyomul a nagy gyerekek közé csápolni az így jár,úgy sajnáltam egyébként nagy oroszlán könnyeket ejtett.Ja és volt egy fiú"gyerekem"is,a barátnőm kisfia eljött velünk,ő meg addig sütött nekünk pizzát fini volt,mi még nem rég értünk haza.Kati
virag9
 
 


Ja a lényeg lemaradt,jó volt veletek talizni igaz csak pár szó erejéig de akkor is :D !Márti szép a lánykád,meg a kis Fruzsi is olyan igazi kis újszülött!Na szedem ki a lányt a fürdővízből,hangja elment a nagy koncertezésben :lol: !Jó éjt!
virag9
 
 


:twisted: :twisted: Harmadjára ugrok neki.... elszállt a többi...

Márti, de szép kislány Fruzsi, és reméljük a többi eredmény is nagyon biztató lesz!
HOgy örül Angéla a trtának, meg a köszöntésnek! NAgyon aranyos!

Betti, Bettike a napszemüvegben... :lol: :lol: Cuki!!

Szami, aztán jó alapossan tessék a pihenésre koncentrálni Kisbéren!!! :)

Judit, jaja rengeteget vásároltunk Pesten... csak játékok... :oops: :roll: :D
DE aztán minden - még meg sem született - gyerkőcnek is megvan a karácsonyi ajándéka! A Játéksziget jó volt, de sztem drágább a többi játékboltnál, végül a REGIO nagykerjében vásásroltunk meg mindent:
játszószönyeg Peti húgáéknak, távírányítós autó, Matuka, mesekönyvek, konyhai eszközök, játékkonyha, pénztárgép, Fisher Price nagypingvin, Bosch szerszámpad, zenélő kütyük... Hatalmas területen kismillió játék!
Akit érdekel: Nándorfejérvári út 23., A lágymányosi hídtól pár száz méterre található, én ajánlom a karácsonyi roham előtt!

Kati, azért szép emlék maradt a koncert, ugye?

Jaimee azóta asszony lett! Megleste valaki?? Biztos szép menyasszony volt! Mielőbbi élménybeszámolót, ha lehet!!! :)

Kép
Kép
dorkáék
 
 


Dorka!
de ügyesek vagytok!!!!Mi az a matuka?

én is elkezdtem nézegetni, rajtatok felbuzdulva, és Grétinek találtam is:
paperoni, aki nézi a minimaxot, talán tudja, miről beszélek, papírhengerből lehet különböző dolgokat kreálni. egynek... jöhetnek az ötletek!!!!!
Leti persze sokkal nehezebb, hisz Grétitől minden megvan...

Popiasszonyságra én si nagyon kíváncsi vagyok, olyan sokszor eszembe jutottak ma, hogy milyen jó nekik!!!

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Bontovics Grétinek nagyon boldog 5. születésnapot!
Kép

Kép
Kép
bmárti75
 
 


Jó reggelt, Gréti, ISten éltessen szülinapod alkalmából!!!!!!

Kép

Judit, MAtuka a Verdák egy kedves figurája, biztos láttad már:
Kép

Paperonit én nem ismerem...
Hasonló nálunk is a gond, hogy Bálintnak Szabitól már van egy csomó játéka, nehéz bővíteni a repertoárt érdekes játékokkal!

Olga, képeket nem csináltatok Martfűn???


Andi, ugye nem volt szükség a Rectodelt kúpra? ???? HOgy vannak a csajok??

Kép
Kép
dorkáék
 
 


Grétinek boldog szülinapot!!!
Kép

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


Köszönjük szépen a köszöntéseket!!!!

Dorka!
aha, most már tudom! könyvben megvan, de nem iylen részletesen, dvd-n is, de nem szoktuk nézni. éppen ma adják, akkor gondolom megvan az esti program!

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Boldog szülinapot kívánunk Grétinek!!!Várjuk a fotókat!Sajna én nem tudok felrakni képeket hiába kicsinyítem 10kb alá,van valami titka ennek amiért nem sikerül???Kati
virag9
 
 


Grétinek csodaszép születésnapot!

Kép

Köszönjük az esküvői jókívánságokat, fantasztikus napunk volt!!!!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
jaimee1
 
 


GRÉTINEK SOK BOLDOG SZÜLINAPOT KÍVÁNUNK:

Kép

Niki

Kép
Kép
csni
 
 


Grétinek mi is nagyon boldog születésnapot kívánunk!!!

Kép

Alma jó volt tegnap, és örülök hogy Kati, veled is találkoztam! Nagyon szép kislányod van!! :)

Dorka, de jó nektek hogy ilyen előre vagytok a karácsonnyal! Nekem még ötletem se nagyon van... Bencénél semmilyen Verda és Thomas nem játszik, utálja mindkettőt :shock:

Márti, nagyon édes a picibaba, remélem minden rendben lesz velük!! Angélán pedig látszik mennyire boldog volt a szülinapján (is)! ;) Klassz a tortája is, gondolom már nincs belőle :lol:

Jaimee, képet légyszi!!!!!!!! :)

KépKép Kép
76vera
 
 


Köszönjük!

Újasszony!
mesélj már, ha esetleg van már képed, lökjél!!!!

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Sziasztok!

Nahát, én csak Verával, Judittal, és Olgával találkoztam :oops: az Almán.

Örülök, ha jól éreztétek magatokat. Nekem volt némi problémám, de ezt valószínűleg a nézők nagy része nem vette észre.
Arról nem beszélve, hogy a Szuperkukákat kimondottan nem szerettük volna, ehhez képest... Ettől függetlenül tényleg nem volt rossz koncert, na meg nekünk utána a szülinapi partynk sem.

Hippsy rendelés jövőhét végén :!:

Szülinaposokat Isten Éltesse!

Új házasoknak pedig Sok Boldogságot!

Judit

KépKép
Kép
jlevay
 
 


Szép napot Mindenkinek!
Jlevay! Én máris írom a rendelést: saját részre 1 db fehéret és 1 db szürkét kérnék L-es méretben. Angéla lányomnak pedig 128-as méretben piros színűt.
Kép

Kép
Kép
bmárti75
 
 


Judit, milyen problémáid voltak még a koncerten? Ezt a Szuperkukás dalt mi nem is ismertük. De egy kb. 8-9éves forma kisfiú ott üvöltötte a fülembe, ő nagyon rápörgött :lol:

Kingának pedig utólag is boldog szülinapot kívánunk!!!

Nem látszik sajna a vonalzód. Emlékeztes szülinap marad ;)

KépKép Kép
76vera
 
 


Gréti!

Kép

Kép
kbernadett
 
 


Vera, köszi, Kinga még a szülinapja előtt van, de valószínűleg még 200 év múlva is fog a 9. éves bulijára emlékezni :lol:
A vonalzómat valamilyen oknál fogva nem tudom beilleszteni :(
Anno Szilbe csinált nekem, de sajnos amióta az az oldal megszűnt (ahol készítette), nincs vonalzóm.

A gyerekek tényleg szeretik a Szuperkukákat, megy a Minimaxon is, de a felnőtteknél sokszor üti a biztosítékot. Nálam is. Annyi jó számuk van még, amit játszhattak volna helyette.
Hát, ha nem ismerném őket, nem járnánk a koncertjeikre 5-6 éve, akkor lehet hogy fel sem tűnt volna a sok bakizás, szavak keresgélése (magukhoz képest).

Jajj, jajjj, képzeljétek, hihihihihihiihihihihihihihihihihihihhi a hátsó sorok egyikében volt egy apuka, aki gyerkőcével jött. Ahogy a kocert elkezdődött, villany lekapcsol, gyerek előre osont, apuka karba fonta a kezét, kényelmesen elhelyezkedett becsukta a szemét, és jót aludt, míg vége nem lett a műsornak. Ez az altatódalok jótékony hatása :lol:

Márti, jegyzem.

Judit

KépKép
Kép
jlevay
 
 


Sziasztok!Dorka persze jó emlék maradt az Alma,olyannyira hogy be van rekedve a kislányom tegnap du. óta :lol: !!!Kati
virag9
 
 


Grétinek boldog szülinapot kívánunk!

Kép

Kép
Kép
Kép
szamóca73
 
 


Gréti boldog szülinapot!!! Kép

Andi

Kép
Kép
andii
 
 


Sziasztok!


Gréti! Nagyon boldog születésnapot kívánunk!



levay Judit! Sajna mi 5-kor leléptünk... Balázs nem aludt aznap, elkezdte hajtogatni, hogy menjünk haza... :( De amúgy neki is és nekünk is tetszett az Alma! A szülinapos szám után még volt valami? Meddig tartott? Akik kint vártak jegyre be tudtak jutni végül?
Katiék mögöttünk ültek vagy 3 sorral, kint a folyosó felöli szélén, bár gondolom ez így már nem nagy segítség! :)

Márti! Szép a kislány, gratulálok mégegyszer tesódéknak! Nagyon-nagyon szurkolok, hogy semmi bajság ne legyen vele.
Nagyon szép Angéla tortája és persze az ünnepelt is!

Dorka! Nem vittünk fényképezőt Martfűre. De nagyon jó hely, tiszta, ajánlom mindenkinek!

Andi! És többiek! Ne legyen rá soha szükség, de nekünk van bontatlan Rectodelünk (vagy hogy kell írni) számom a tábliban, bármikor, akár éjjel is lehet jönni érte! Kellett Nórinak a kúp végül?

Frei-zös csajok? Milyen volt az este? Meddig tartott a hepajozás? :) A hely? A kávék? Beszámolót!!!

Betty! De nagy lány Bettike már! Hihetetlen, hogy hogy nő! Kistesót szeretne? :lol:

Olga

Kép
juhaszolga
 
 


Bbj: Grétinek mi is nagyon boldog szülinapot kívánunk!!!

Jaimee: s végül, de nem utolsó sorban... mi is nagyon sok boldogságot kívánunk!!!! Hogy sikerült megélned a fogadalom elmondását? Ríttá'... pityogtá'...? :wink:

Márti: tutter tortája volt a lyánykádnak!!! A kis Fruzsinak meg gratulálunk, biztosan nem lesz semmi baj!

Olga, Betti: még nem is gratuláltam a munkátokhoz... hála égnek sikerült! Hajrá!

Dorka: abba a nagykerbe ezek szerint bárki bemehet? Ki az aki még nem született meg?!

Nekem változatlanul nincs jó kedvem. Marci már 3 éjszakát is horrorrá változtatott... talán a foga, de csipás is, kicsit köhög, estére hőemelkedéses.... nem tom.

Kép

Kép
szolkata
 
 


köszönjük szépen köszöntéseket!
az uccsó vendég egy órája ment el, nagyon jól érezték magukat a csajok!

Kingának mi is sok boldogat kívánunk! olyan aranyos volt a színpadon, látszott, hoyg meg van illetődve!

A szuperkukák, elsőre nekem is nagyon gáz volt, de most már annyiszor megy a minimaxon, hogy kezdem megszokni, és megszeretni...

Olga! a frei nagyon jó volt, spec én karamellát ittam, valami 1/2 2-re értem haza? Misi már tiszta ideg volt, a telómat nem hallottam meg, sé azt mondtam 10-re itthon vagyok!

Kata!
akkor jobbulást Marcinak!Bence hozta az oviból? Én is éppen neo-citrant szopogatok...

na akkor a képek:

Kép

Kép

Kép apák is besegítettek kreatívkodni, karláncot csináltunk, fonálból, hetes fonással

Kép alakul a káosz

Kép vacsora

Kép spontán együttes

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Sziasztok!

Bbj, Juidt, igen én is így láttam, pedig nem érte meglepetésként a dolog, de azért mégis megszeppent :)

Olga, a szülinapos dal után már csak dedikálás volt. Mindig az az utolsó dal.

Judit

KépKép
Kép
jlevay
 
 


Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Judit

KépKép
Kép
jlevay
 
 


Jó reggelt!

Jól vagyunk, csak a hétvégi mamázások után mosok, meg pakolok ezerrel.

Andi

Kép
Kép
andii
 
 


Jó reggelt,


Judit, mára férjuradnak kívánunk boldog szülinapot! :) MA is tortáztok? :wink:
De jó hangulat lehetett Gréti buliján, nagyon szépek vagytok, végre Te is rajta vagy egy képen! :) Örült a kis ünnepelt?
Látom autóba csücsült az immár nagy 5évesed a vonalzón! :)

LévayJudit, látom, fergeteges muri volt szombaton, Kingának mi is boldog szülinaopt kívánunk! Jó képeket csináltál!
Még a múltkor említetted, hogy garbók is lesznek a VIP megrendelőknek? Arról lehet valamit tudni? Nekem inkább az kellene, derékmelegítője minden nőcinek van a családban!

Kata, már úgy hiányoltalak! Marci jobban van? LÁza nem lett, ugye?
ÉS te???? HOgyan tudnánk segíteni, hogy kicsit jobb kedved legyen? MArci egyéves szülinapjára mit terveztek, mit sütsz?
Nagyker: bárki bemehet és vásárolhat a Regio nagykerben, csak persze kisker áron... De ahogy itthon utánanéztem a neten, sikerült jó áron vásárolnunk, mert pl. a távirányítós autó 8.200 Ft volt, azt a legolcsóbb helyen is 9.900 FT-ért árulják.
Peti tesójáéknál van még pocakban a baba.

Andi, akkor jó! :) Jó házimunkát :wink: Rám is az vár...

Rég írók, pl. ÉVI, mi újság veletek????????

Kép
Kép
dorkáék
 
 


Sziasztok!

levay Judit! Jók lettek a képek! bbj Judit, Vera és Jázmin több képen is látszik! :D Kingának én is nagyon boldog születésnapot kívánok! Hihetetlen nagylányos lett mióta nem láttam! :shock: Torta honnan volt? Nagyon szép!
Nekem bejött a kukás szám! :) Bár igaz, nincs minimaxunk, így lehet csak az újdonság erejével hatott. :lol:

bbj Judit! Hát a te nagylányod születésnapja is csodajó lehetett! Gréti nagyon bájos abban a tündérhercegnős (? :oops: ) ruciban!
A tortát közelről nem látni, de biztos szép és finom volt, ha Zagyvás!
Kocsis vonalzó nekem is feltünt, akárcsak Dorkának!
Misi nem februárban ünnepel Letivel?
Hogy értél haza fél 2-re a Freiből? Nem 10-ig, 11-ig van nyitva? Ezek szerint nem... Mikor ismétlünk? :lol: Arra a karamellásra én is kíváncsi vagyok!

Dorka! A Régiónak van nagykere Balatonszárszón is, mi ott voltunk bent nyáron 2x is. De ott inkább strandcikkek vannak.

Kata! Reméljük nem valami kórság akar kijönni Marcin! Nemsokára egy éves a te kisebbik nagyfiad is!

Olga

Kép
juhaszolga
 
 


Judit, szépek vagytok a képen, jó kis bulija volt Grétinek :) És nagyon csini ebben a blúzban! Ez új szerzemény? ;)
Mit kapott ajándékba?

Niki, te nem teszel képet Dorka bulijáról? ;)

LévayJudit, Kinga bulija ott volt a koncert után? Jól megszervezted :)
Az egyik képen Kati Virágja is látszik a gyereksereg közepén :)

Olga
, Frei nagyon jó volt szerintem! Én kicsivel 1után értem haza, bár én is 10re ígértem magam. De annyira jól elbeszélgettünk, hogy én pl. 11kor néztem először az órámra és írtam gyorsan Ákosnak hogy ne várjon mert még nem megyek :lol:
Én argentin forró csokit ittam, fini volt :) A hely sztem hangulatos, igényes, jó nagy, én meglepődtem hogy ekkora!
Én máskor is benne vagyok, de még ne most... ;) Előbb Ákossal kéne valami programot szerveznem hogy legközelebb is "elengedjen" :D Bár pénteken színházba megyünk Pestre :)

Kata, kitartás!!! :? Inkább tegyél képet a fiaidról, olyan régen láttuk őket ;)

Ha egy kicsit is vígasztal, nekünk is horror lett az éjszaka :( Minden éjszaka kb. egy hete! Jázmin több mint 2évig aludt úgy el a saját ágyában hogy puszi, simi, integetés és rácsuktam az ajtót. Hát egy hete már ez nem működik, úgy üvölt ahogy a torkán kifér :(
Ezt meg nem bírjuk hallgatni, így jött a mi ágyunkba... Persze akkor már Bence is :roll: Úgyhogy még éjszaka 11kor osztottam őket le a saját helyükre. De 2kor Jázmin már megint ott volt :? Hogy mi baja lehet??? :shock: Vagy fél vagy jön az utolsó két foga. Más öteletem nincs, de kb. olyan fáradt vagyok mint mikor féléves volt :( Jaaa, és délután is harc az alvás, hol van, hol nincs :roll:

KépKép Kép
76vera
 
 


Sziasztok!

KINGÁNAK MI BOLDOG SZÜLINAPOT KÍVÁNUNK!

Egyedül vagyok. Kata bölcsiben, Dorkát pedig elvitte anya a dédikhez.

Tök jók a koncertes képek, biztos nagyon jó volt.

Frei: Én is nagyon jól éreztem magam, olyan jót beszélgettünk. Igaz, hogy a forró csokin és a vizen kívül mást nem fogyasztottunk, lehet már kinéztek bennünket. Bár ők meg elfelejtették az asztalunkat, szóval nem szólhatnak egy szót sem.

Kata: Jobbulást Marcinak!

Dorka: Tök jó, hogy ilyen sok mindent tudtatok venni. Szabit vitted bölcsibe?

Andi: Akkor jó munkát! Rám is vár megint egy halom vasalatlan. Múltkor akartam írni, hogy nálunk is az a helyzet, hogy, ami Dorkánál egy szimpla nátha, az Katánál képes tüszös mandulagyulladássá alakulni. Ezek szerint Nálatok is elkapta Nóri. Jól vannak már a lányok?

Olga: Hiányoltunk is a Frei-ból. Én benne vagyok valamikor egy moziban. Bár most megyek színházba szerdán, a Régimódi történetre.

Nagyon jó volt a Gréti bulija. Nagyon fini volt a torta és az almás krémes. A lányok nagyon jól érezték Magukat, nem nagyon akartak hazajönni.

Mindjárt próbálok kicsinyíteni és tenni a Dorcsi bulijáról is képeket.

Én Dorka családi szülinapjára sajttortát csináltam. Ha lesz fórumtali, csinálok. Isteni.

Niki

Kép
Kép
csni
 
 


Niki! Képek? Már nem tudom hányszor ráfrissítettem a babanetre! Nagyon jól hangzik a sajttorta!
Köszi a hiányolást a Frei-ből, de a melegvíz és a szauna nagyon kiszívott. Igaz, a délutáni alvás után fél 1-ig tévéztünk Petivel. :lol:

Otthon Debrecenben diós-meggyes kosárka volt. Most próbálom tesómtól levadászni a receptet, hát isteni finom volt az is!

Én tanulok nagyon... Jövőhét szombaton lesz a nyelvvizsga. Persze ma is közbejött ezer apró dolog... ÁNTSZ, tüdőszürő, stb... Holnap főznöm is kell... Te jó ég, mi lesz velünk, ha még dolgozni is fogok? :lol: Persze NEM panasz!

Olga

Kép
juhaszolga
 
 


Köszönjük a köszöntést, igen, ma ünnepel Misi. Torta már nem lesz, még van a tegnapiból. Hello kittys csokitorta volt, Gréti kérésére.

Kapott mesekönyvet, társast, foglalkoztatókat, emlékkönyvet, mi subakészítőt vettünk, már neki is kezdett, nem egyszerű ellesz vele egy pár hétig, de nagyon tuti!

A blúz már korábbi szerzemény, de olyan ritkán tudom feladni rá, hoyg kihasználom ezt az évi 1-2 alkalmat...

Olga!
2-ig volt nyitva a frei! na most aztán magyarázkodhatok apának! :lol:

Judit!
nagyon jó képeket csináltál! és ott volt a buli? ötletes!

Nikinek a sajttortája csillagos ötös, nagyon finom! Írd már be a recit!

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Sziasztok!

Igen, a koncert után volt a buli, az előtérben.
Köszönjük a köszöntéseket :)

Még van kb 280 kép, ha kell rajta valakit keresni szóljatok, Bbj Juditot igen-igen sokszor véltem felfedezni :lol: Itt is az egyiken, ha jól látom épp Verával beszélget, ahelyett, hogy csápolnának :shock: És épp ezen van a virágos hajgumijú Kata kislány is :?:
Képek nem az én érdemem, barátnőm készítette, nekem már nem volt rá kapacitásom, ő pedig rendes barátnőhöz illően elvállalta. Viszont így Dulcienea lett belőle. (Aki ott volt a kocerten tudja miről beszélek :lol: ) Másik barátnőmet meg a fene ette miatta :lol: :shock: hogy nem ő volt a kiválasztott :lol: :roll:

A fehér Hello Kittys pólóban pózol Zsófikám. Mártici pedig szintén a székek tetején csücsül, a széksor szélén rózsaszín felsőben, barna szoknyában, frufru mentesen. Az ünnepeltet szerintem megfejtettétek, ő a két coffos, keki ruhában, rózsszín harisnyával. A másik kislány a színpadon a kisbarátnőnk, akinek szintén ott volt a szülinapja. Anyukájáé is az érdem a kocertért.

Olga, Kinga nagylányos? Hát igen, öregszik :roll: Ma voltak apával fodrásznál, nagyon csinos kis frizurája lett. Mártikának is, legalább az előre csumára levágott hajához ez már jobban illik. Zsófi természetesen nem engedett hozzányúlni, pedig nem ártott volna neki sem egy kis igazítás. Örülök, ha neked bejött a Szuperkukák.
A torta Bástyás, Kinga választotta. Nekem a marcipánvirágok a közepén nem tetszettek, de az ünnepelt ezt választotta. Már az is öröm volt számomra, hogy a kék virágosról le tudtam beszélni. Egyébkén finom volt, a tömény marcipánmáz ellenére.

Dorka, van garbó, fekete, fehér, bíbor, csoki, vagy capuccino színekben. 2100,- ha jól emlékszem az ára. Vagy hosszúújjú, vagy 3/4-es, nem emlékszem pontosan, de rákérdezek. Szerintem volt még 1-2 szín, de erre sem emlékszem melyiket mondta még a csajszi, pedig ma beszéltem vele.
Húha, ez a nagy felejtés lehet, hgy a korral jár??
Most néztem, hogy átküldte-e a csajszi a táblázatot amit megígért a rendeléshez a színek miatt. Tök jó átküldte, csak a garbók nincsenek rajta...

Judit

KépKép
Kép
jlevay
 
 


Sziasztok!Igen én is láttam a kis Virágomat a fotókon,Vera nagyon sas szemed van és szerintem Judit (levay)te is tudod hogy én ki vagyok,annó 8-10éve jártál a Szapáry úti fodrászatba Moldován Anitához és én neki voltam a kozmetikus kolléganője.Így meg vagyok neked???Jók a képek egyébként,a szülinaposak is!!!Nálunk még a karácsony előtt névnap is van novemberbe,már megvettem az ajándékot és már karácsonyra én is vettem egy-két dolgot.Kati
virag9
 
 


Sziasztok!
Kati, a-ha :oops:

Ez jött most a hippsytől garbókra vonatkozóan:

Szia!
A garbók 3/4-es ujjúak, ugyanolyan az anyaguk, mint a rövidujjúaknak volt, és a következő színekben léteznek:
fekete, fehér, bíborka, lila, csokibarna.
A garbókra nem vonatkozik a 30% kedvezmény, azoknak az akciós áruk 2190Ft.
Postaköltség nélkül küldjük a csomit.
Szép estét Neked is! Zsuzsi

Judit

KépKép
Kép
jlevay
 
 


Judit, köszi, déleután megírom a garbós rendelést, ha lehet belőlük rendelni!

Vera, az éjjelekhez : :( :( :(
Jázmin volt az álomgyerek, aki 3 órákat alszik du., aki egyedül elalszik este... Ez most tényleg nangy változás nála, talán elmúlik pár napon belül. Nálunk is vannak ilyen hullámvölgyek Szabolcsnál, most mi is sokszor kelünk hozzá (is). Napközben ugyanolyan? PL. nem lett sírósabb, nyugtalanabb, vagy pörgősebb?

Niki, igen, ment bölcsibe Szabi, teljes létszámmal megy a csoportjuk.
Ti otthon vagytok a csajokkal?

Bálint meg már annyira "nagyfiú" lett, forgolódik, játszik, nagyon sokat nevet, egyre ügyesebben eszünk, sokmindent kipróbáltunk már. Éjjel meg-megébred, de ma is csak fél hétkor kért enni, és vissza is alszik. Mindent rág ezerrel, ami a szájába kerül. A kúszómozdulatai megvannak továbbra is, nagyon tud küzdeni egy-egy játékért! :) És amikor egész nap hurcoljuk magunkkal, boltból ki-be, akkor sem nyűgös, Pesten sem volt egy nyikkja sem egész nap! :)

Kép
Kép
dorkáék
 
 


Sziasztok!

bbj Misijének nagyon boldog születésnapot kívánunk!


Judit! Akkor házassági évfordulótok van Valentin napon + Leti szülinapja? Pedig TUDOM, hogy Leti valamilyen évfordulótokon született!

jlevay Judit! Bástya? :oops: Az az, ami a Széchenyin van? :oops: Mi a baj a kék virágokkal? :lol:

Vera! Nektek hogy alakult az éjszakátok? Jázmin még mindig köztetek?

Dorka! Hát akkor Bálint egy igazi álombaba!

Niki! Dobjad a torta receptjét, ha nem szigorúan titkos családi recept! :D

Tudtátok milyen egyszerű most már a tüdőszűrés? Bemész, kiállod a sort, kapsz egy csekket (920 ft), azzal elmész a postára, kiállod a sorodat, befizeted, a szelvénnyel visszaballagsz a tüdőszűrőre, ott másodjára is kiállod a sorod, és adatfelvétel után talán bejutsz a röntgenre. :shock:

Olga

Kép
juhaszolga
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?