Új privát üzeneted érkezett!

Réka, gyorsan vedd át a laptetőt! :D :? :roll: :wink:

KépKép
Kép
el..né
 
 


sziasztok!

köszönjük,én már jól vagyok,ma már tornán is voltam.Dorkót "szívogatjuk"+el kell vinnem dokihoz,mert kapargatja a fülét :( csak remélem,h csak úgy :shock:

téli ruhák:akkor én kilógok a sorból:nem vagyok hajlandó még 6000.-t sem kiadni overállra,főleg ahogy nő és ahogy használja.de mint látszik én tényleg szerencsés vok,mindig kifogom a jó használt cuccokat :lol: 2200ért olyan cipőt vettem neki,h eszem ágában sem lesz eladni(na,hátha lesz kistesó :lol: )és ezt is sokalltam :) főleg,h rá 1 hétre adidas magasszárút vettem 1000ért(és ezek mind szinte újak)szal amíg ilyenekkel találkozom,nem veszek újat+játszós overállja van,nem szép,olyan 50es évek,de arra amire ma is használta törkéletes! :lol: (hasonkúszott a kavicságyban,mrt az buli,majd beleült a sárba :shock: )

én nem akarok beleszólni,de szerintem ne kérdezzgessük Csillát.legalábbis én sokkal több ideig nem tudtam,és nem is akartam beszélni róla(soxor még most sem tudok).én megértem,ha úgy alakul megtudjuk,ha nem,csak mellette állhatunk! :cry: ha tudunk?szólj csilla és segítünk,ha csak szóban is vagy bármiben!

kriszta!
én is bementem volna,de tuti kiheréltem volna a dokit :oops: :oops: én még azt sem bírom,ha a dokinál sír az oltásnál :lol: még szerencse,h nem minipulál :lol: :lol:

Kép
berni1
 
 


Na hello csajok!
A nap végére csak ideértem én is!
Sly!
Végre!
Sajnálom,hogy ti is betegek vagytok!Remélem a kisasszony megússza! Roli jár már oviba vagy ő is a nagyi vendégszeretetét élvezi? Tényleg,még nem is írtad (legalábbis azt hiszem),hogy a nagyszülők hogy boldogulnak Jázminnal? Rendesen eszik alszik velük is? Téged nem hiányol?

Kriszti!
Te egy hős vagy!!! Márkon 8 honaposan jött ki a 3 napos láz,de a doki elküldött fülészetre,ahol fel is szúrták neki,és nekem kellett lefogni,a doktornő,meg még engem osztott,hogy fogjam má' rendesen! :evil: Aztán vért vettek tőle,ahol meg 3-an fogtuk le,és így is 5 perc volt,mire pár ml összejött! Ne egy napra és egy életre bőven elég volt ennyi szenvedés látni!!!

Réka!
Hajrá kistesó,és remélem belefértek az időbe is! :wink:

Joli!
Örülök,hogy alakul a bölcsi! Csanád nagyon ügyi! És neked alakul már valami? :roll:

Én már tegnapra vártam a szülifelit,és szidtam minden sporteseményt,mert azt hittem,hoyg amiatt marad el!

Tegnap amúgy a férjem fent volt Pesten a meccsen,éjjel 2-kor jött haza.Reggel kérdezi tőlem Már:
-Anya,te megvártad este apát?
-Nem,sajnos elaludtam!
-Én nem voltam álmos,megvártam!
:lol: Kis hazudós

Nem tudom,hogy az ovihiány miatt van-e,mármint amiatt hogy egész nap itthon van,és hallom,hogy ennyi mókásat mond,de egész nap rajta röhögünk!Komolyan mondom napközben is írnom kellene,mert estére már nem minden jut eszembe! Volt a Verdák bemutatója a tv-ben.kérdezem tőle:
-Ezt megnézed majd?
-Mikor lesz? (mintha nem tök mindegy lenne neki!!!! :lol: )
-Vasárnap lesz. Ráérsz?
-Nem is tudom,VENDÉGEIM LESZNEK!!! Főznöm kell nekik ebédet!
-És mit fogsz főzni?
-Talán vajaskenyeret!
:roll: :lol:

KépKép
Kép
patricia83
 
 

 
 

Ja,pár napja megkegyelmeztem Mircsikémnek és vettem neki 2 cumit.Nincs mit tenni,könnyebben elalszik cumival.Utána kis is köpi,de az elalváshoz és a visszalváshoz jó neki. Aztán 2 napja bemegyek a kisboltba,ahol a boltos mutatott egy cumit,hogy nem mi hagytuk-e ott,mert a TÚRÓ RUDIK között találta! :lol: :lol: Hát persze hogy a miénk volt!Meg előkerült még egy valahonnan,így már megint 4 van!

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Berni,
akkor már ketten lógunk :lol: , én 3 ezer körül veszem, vagyis vettem az overállt, bár nekem könnyű, mert van itt egy kínai :oops: áruház, ahol fillérekért lehet ruhát venni, és soksoksok év tapasztalata alapján mondhatom, semmivel sem rosszabb minőség, mint amit dupla, tripla annyiért vennék más üzletben. A cipő a másik, amiért nem adnék ki annyi pénzt, mint amennyit mások, és azt is lehet itt kapni, max. 5ezerből mindig találok. Tartja a bokát, kényelmes, szóval nekünk megfelel.
A másik ruhaforrásunk a Háda turi. :lol:

Szly,
jobbulást nektek!

Joli,
Csanád nagyon jól halad! :)


Mi is voltunk a meccsen, 5 éve nem voltam, és az eredménytől függetlenül szerencsés vagyok, hogy épp ez volt az első meccs, amire kijutottam hosszú idő után. Nagyon jó helyen ültünk, nem fáztunk annyira, amennyire gondoltam, hogy fogunk, jó hangulat volt, és bár kikaptunk, azért volt minek örülni. 3 gól az 3 gól, nyerni amúgy sem volt sok esélyünk.

Lányok anyuval voltak itthon, 10-re mindkettő aludt, pedig én arra voltam készülve, hogy ha hazaérünk fél12-kor, én altatom el őket.

Kép

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Sziasztok!

Szly
Gyógyuljatok meg! Jaj, de jó, ősziszünet!

Patr
Hős??? Ugyan már, távol állok tőle nagyon. :-) A fülszúrás és a vérvétel még szörnyűbb lehetett, mint a nyelvfelvágás, legalábbis tovább tartott.

Turi
Nekem sincs ellenemre. Máténak szinte az összes eddigi ruhája turis, de nem én túrtam, hanem a nagyszülők. Nekem nincs hozzá türelmem, meg időm. Ha Mátéval megyek, akkor azért, ha az apjával, akkor meg azért. Egyedül csak akkor voltam, amikor még terhes voltam, de csak két rucit turtam.
Nézegettem én is turikat, egyet végig is turtam, de egy szál méretben megfelelő téli kabát vagy anorák nem jött elő. Ráadásul a mi koroasztályunknak már sokkal nehezebb túrni, mint kisebb gyerekeknek.
Majd a kínaiban akarom megnézni a téli nacit, anyós talált is 3.400-ért egy téli kabát és kantáros naci összeállítást, de sajnos nem vette meg.


Máté éjjel szerencsére nem sírt. Vettem Nurofent és Viburcolt is nagyon sírós esetekre.
kittina30
 
 


Máténak gyógypuszik!

Szly, gyógypuszik nektek is!

Turi: Máténak alig van "új" ruhája. Ez alól az anorák képez kivételt, azt majdnem mindet újonnan vettük (tavaly cunda bababónusszal 68-ast és 74-est) aztán kinőtte és vettem egy 80-ast 200 Ft-ért használtan, ezt is kinőtte és jött ez a piros szépség...
Cipőt nem veszek használtan, az az egy, aminél mindenképp ragaszkodom az újhoz (amióta járásra használja) mert egy eltérő járásmintázatra bekopott cipő iszonyatos fájdalmakat tud okozni... (ha találnék olyat, amit nem hordtak, az persze más tészta) így csendben dühöngök, hogy mi kerül egy ilyen kicsi cipőben 8-10 ezer forintba... (3000 ért vettem ami rajta van, tiszta bőr, csak kicsit nagy .24-es és 2-as a lába...) Amúgy turival nem sok szerencsém volt eddig, de a teszveszelés annál inkább ment. Most én leszek a puccos mama aki márkás cuccban viszi a játszóra a gyereket :lol: :lol: :lol: (mármint a gyerek cucca márkás. az meg nincs ráírva, mennyibe került :twisted: )

Gabi, meccs :P Jó h kijutottatok!

Pat, írd Márk dumáit szorgosan, ne vesszen semmi ezekből a gyöngyszemekből :lol: :lol: :lol:

Joli, Csanád egy hős nagyfiú! Nagyon ügyes!

Pusz, főzök vmi finomat Gyurinak, ma lett 33. Vénség. :lol:

Máté, Ákos, Gyuri és Réka
KépKép KépKép
kindertojas
 
 


Akkor jövőre én is vénség leszek. :lol:

Gyurinak boldogot!!!

(Nonó pedig ma két éves. :lol:)


Cipőt csak újat, persze. Örökölni sem fogja Nóri Livi cipőit (sajnos, mert nagyon jó kis csukái voltak), hisz nincs két egyforma lábacska, és amit már egy kitaposott, az nem jó másnak.

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Patri! Sajnos Jázmin is csatlakozott. Tegnap éjszaka hajnal egyig a köhögésem miatt nem aludtam, utána kettőig Jázmin szórakoztatott, mert nem kapott levegőt. Most elég nyomott vagyok, főleg, hogy a játszón hintáztam és azóta hányingerem van.
Roli a betegsége miatt nem ment a héten oviba, szerencsére GYuri itthon volt szabin a héten, így vele volt Roli, de Jázmint elvittem anyuhoz, mert őt nem vállalta az apja. Na meg ugye cserélték a kádat, szóval Jázmin útban lett volna. Jázmin nagyon jól elvan anyuval. Sokat eszik, még többet alszik, mert ugye reggel keltem, így 11-kor már fetreng a fáradtságtól és általában 12-től legalább 3-ig alszik. Ha csak két órát alszik,akkor már azt mondja anyu, hogy ma keveset aludt a gyerek! :lol: Más hogy örülne ha két órát aludna a gyereke!
Ilyenkor este meg fél nyolckor már rakom le és alszik is rögtön.

Szintus merre van? remélem minden oké!
Szintus! Jelentkezz, ha olvasol!


Gabuska! örülök, hogy élvezted az első meccset, amit végigültél. Olyan jó, hogy eljártok ide, oda kettesben. Mi nem nagyon szoktunk.
Te napra pontosan tudod mikor fogant Nóri?

Joli! Csanád nagyon ügyes a bölcsivel! Csak így tovább!

Berni! Én is szívesen vásárolok turiban, egyrészt mert olcsó, másrészt mert különlegesebb, egyedibb dolgokat is lehet venni. Nem mindenkin a tescos 3 dbos felső van.

Kép
szly27
 
 


Patri! Sajnos Jázmin is csatlakozott. Tegnap éjszaka hajnal egyig a köhögésem miatt nem aludtam, utána kettőig Jázmin szórakoztatott, mert nem kapott levegőt. Most elég nyomott vagyok, főleg, hogy a játszón hintáztam és azóta hányingerem van.
Roli a betegsége miatt nem ment a héten oviba, szerencsére GYuri itthon volt szabin a héten, így vele volt Roli, de Jázmint elvittem anyuhoz, mert őt nem vállalta az apja. Na meg ugye cserélték a kádat, szóval Jázmin útban lett volna. Jázmin nagyon jól elvan anyuval. Sokat eszik, még többet alszik, mert ugye reggel keltem, így 11-kor már fetreng a fáradtságtól és általában 12-től legalább 3-ig alszik. Ha csak két órát alszik,akkor már azt mondja anyu, hogy ma keveset aludt a gyerek! :lol: Más hogy örülne ha két órát aludna a gyereke!
Ilyenkor este meg fél nyolckor már rakom le és alszik is rögtön.

Szintus merre van? remélem minden oké!
Szintus! Jelentkezz, ha olvasol!


Gabuska! örülök, hogy élvezted az első meccset, amit végigültél. Olyan jó, hogy eljártok ide, oda kettesben. Mi nem nagyon szoktunk.
Te napra pontosan tudod mikor fogant Nóri?

Joli! Csanád nagyon ügyes a bölcsivel! Csak így tovább!

Berni! Én is szívesen vásárolok turiban, egyrészt mert olcsó, másrészt mert különlegesebb, egyedibb dolgokat is lehet venni. Nem mindenkin a tescos 3 dbos felső van.

Kép
szly27
 
 


Sziasztok!

Én is aggódok Szitusért ! Valaki nem tudja a telefonszámát? E-mail címét?? Kicsit kezd sok lenni, hogy nem ír, ugye voltak gondok, csak nincs kórházban??? Most Évi előkerült, de újra van hiányzó.

Milyen jó hosszasra sikerült ez a cipő-ruha téma! Mindenkinek van hozzászólni valója. :P

Szly, szerencsés vagy, hogy ott tudod hagyni Jázmint mamánál és olyan jól elvannak! Sajnálom a betegséget! De kitört a szünet!

Gabi, sok boldogságot a kétéveskének! Hogy te még meccsre is jársz! :shock: Bár én is elmegyek horgászni a közös program kedvéért :D

Réka, Gyurinak is add át üdvözletemet a krisztusi korba lépése alkalmából! Jól vagy már? Talán te tudod, lehet valahol szedni gesztenyét a környéken?

Kriszti, reméljük ott avasodik meg az a nurofen a polcon :)

Pat, hajrá cumi! :lol: Csanád csak alváskor cumizik, de a cumisüveg most kell a bölcsiben egész nap. Márk :lol:

Berni, voltatok dokinál? Bár ha nem nyűgös Dorián, akkor nem fáj a füle. Az orra javult már?

KépKép
Kép
el..né
 
 


jó estét!
joli!
nem voltunk dokinál,még nem hívtam,h mikor mehetnénk.gondoltam a hosszú 7vége alatt még figyelgetem,aztán eldől,addíg vitamin-hegyek.

és adrival mi van?????

Kép
berni1
 
 


Betegeknek jobbulást!!!

Joli,
nem Zoli a nagyobb meccsrejárós. :wink: Csak én az első terhesség óta nem voltam, Zoli kiment 4-5-ször az 5 év alatt.

Mikor Livivel a 4. hónapban voltam, akkor mentünk ki utoljára, egy fradi meccsre. Kapunál motozás, csomagátvizsgálás. A nőket női bizti őr motozza. Odamegyek az egyikhez, nincs nálam semmi, de a hasamat megtapogatja: ebben mi van? Mondom gyerek. Szerencsétlen majd elsüllyedt: jaj, ne haragudj, azt hittem övtáska.
Hát én úgy röhögtem! És biztosítottam a csajt afelől, hogy nem haragszom. :lol:
Viszont Livit onnantól kisövtáskának hívtuk.



Este beszélgetünk az ágyban. Livi újságolja, hogy:
- Képzeld anya, ma eszembe sem jutottál az oviban! Hogy eljöttél.
Ezt boncolgatta még egy darabig, sírás, eljövés stb.
Végül mondtam neki, hogy nagyon ügyes ovis vagy!
Erre Ő: Te meg nagyon ügyes eljövős.
:lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Sziasztok!

Adri gondolom nagyon el lett foglalva az anyukája távozása után.
Berni, látsz valami gyanúsat Doriánon? Vagy csak azt, hogy gyanúsan nagy csibész? :)

Gabi, hogy ezek a gyerekek mit ki nem találnak! És gondolkodás nélkül! Biztosan ő is akart dicsérni téged viszonzásképpen!

Én azon mosolyogtam tegnap magamban, hogy az apja adta az utasításokat nekem, hogy beszélgessek el Csanáddal, mint a felnőttel, hogy most elmegyünk bölcsibe, te játszol a gyerekekkel, anya elvégzi a dolgát és akkor jön érted:) Ez van, ha csak naponta egy órát beszélünk az éteren keresztül. Nem tudom mit gondolt, hogy én csak úgy belököm a bölcsibe???
Amúgy csanád amikor az apjáról beszélünk, akkor odamegy a számítógéphez és mutatja a képernyőt. :?

KépKép
Kép
el..né
 
 


Joli,
az jutott eszembe erről, hogy mikor anyu vigyáz a lányokra, hiába tudom, hogy tud mindent, mégis töviről hegyire elmondom neki a tudnivalókat, most a meccs napján egy a4-es listát írtam neki tele :oops: , de csak úgy vagyok nyugodt, ha úgy hagyom itt őket, hogy elmondok mindent.

Voltunk csobbanni

Kép Kép Kép
Kép Kép Kép Kép Kép Kép

http://videa.hu/videok/emberek-vlogok/e ... se36in82EQ
http://videa.hu/videok/emberek-vlogok/. ... pcNuuE9eUV

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Hali!
Meg fenn!
Gabuska! Jok a kepek! Latszik Livi elvezi az uszit. :D

Berni! Tenyleg jo otlet lehet a nyaklanc. Szet is nezek, mert Rebus ejszakankent mar megint ebred. Igaz csak pillanatokra, de igy se o, se en nem aludjuk ki magunkat. Remelem sikerul kapni.
Remelem Dorko mar jobban van.

Sly! Jobbulast nektek!

A gothosok taborahoz most megint mi is csatlakozunk. Rebusnak kohog illetve szivogatni kell az orrat. Pont most mentem be hozza, szegeny ugy horkolt.

Kittina! Szegeny Mate! Nagyon ugyes, hogy ilyen jol viselte a mutetet. De teyleg! Biztos nagyon rossz volt nezni szegenyt szenvedni.

Mi is vettunk cipot!!! :D 15 font volt! Igaz kisfiu cipo, de en pont ilyet akartam! A lanykacipok kb. 2x ennyibe kerultek es en telre sotet szintu cipet kerestem a kiscsajnak. Hat nem volt, csak a fiuknal. Igy azt kapott.

Ah, Mano mar megin t ebredt.

Jo ejt!

Kép
atina12
 
 


Jo reggelt!

Tegnap eleg faradt voltam mar, legyszi nezzetek el a sok szoismetlest. :oops:

Joli! Elhiszem, hogy Csanad a szamitogepre mutat, ha aparol beszelsz neki. :( Azert remelem nem sokaig lesz ez igy.
A bolcsis akadalyt nagyon ugyesen vette Csanad. :D Kis cumisuveghordozos. :D

Pat! Jok megint azok a Mark szovegek. :lol: Na, megfozte a vajaskenyeret? :lol:

Na, megyek kavezni.
Delutan meg vasarolni megyunk. Kene par ruci Rebusnak. Szerencsere telikabi nem kell, amit tavaly a nagitol kapott, az most jo ra. :D Pulcsi es gatyo azonban kene. Lehet megnezem a turikat en is a varosban. :wink:

Kép
atina12
 
 


Sziasztok!

Ancsa, én itt szoktam kávézni a gép előtt :oops: Persze, csak ha egyedül vagyok, mert amikor van kivel beszélgetni, akkor nem ülök ide. Akkor ma fel lesz öltöztetve Rebus :) Gyógyulást nektek!

Gabi, Egerszegi Livi nagyon ügyes!!:) Gondolom Nóri nem volt ott, kettesben csobbantatok:) Én is írtam listát a Csanád körüli tennivalókról, amikor mentem Írországba:)

Szintia jól van, csak elfoglalt, majd jön.

KépKép
Kép
el..né
 
 


Sziasztok lányok!
Köszönöm a hijányolást,itt vagyok,jól vagyok!
Joli köszi,hogy leirtad! :wink:

Már nagyjábol befejeztük a központit,műkszik,takarítunk...
Még a hálót kell bemeszelnünk,mire jön a kismanó 8)
Anyukámék is nagy melóban vannak,ezért néha oda is szoktunk menni segíteni(a férjem főleg)

Atina az nem baj,ha kisfiús a cipellő,jó lesz a második babónak is,ha az kissrác lesz :wink:

Gabus nagyon jó mindegyik kép,amit feltettél!A csobbanós is cool! :D
Hova jártok fedett medencébe?Pocicsomag :lol:

Nálunk Tenerinben nincs turi!Sehol,sajna!Pedig szívesen körülnéznék én is ott! :roll:

Az eredményeim mind negatívak,semmi gond nincs!
Még ér doplert is csináltattak,az is oké!
De hogy mitől volt a crp 32 azt senki sem tudja!Már a fogdokit is megjártam párszor!Majd megkell ismételnem a v.v.csak most egy kicsit dáthás vagyok,ezért most várni kell,míg ez elmúllik :?

Fruzsim is lázas volt az éjjel,folyik az orra,nem sokat aludtunk!
Voltunk dokinál,ő semmit sem talált gyúlladásban,hát majd látjuk!
Most jól van...

Kép
Kép
szintus
 
 


Adri biztos nehezen ül gép elé a két kismanótol.... :D

Szly remélem már jobban vannak a gyerkőceid!
Gyógypuszik mennek!Gyerkőcöknek tetszik az új kád? :wink:
Hány napos az őszi szünet?

Réka hajrá kistesó :D Gyurinak boldogot!
Cipőtémában egyezek veled,azt nem hord a Fruzsi használtat,csak alkalmazkodjon az ő lábikójához a cipő!

Pat Márk száj továbbara is csúcs! :wink:

Kellemes hétvégét mindenkinek!

Kép
Kép
szintus
 
 


Sziasztok!

Szintus! Szuper, hogy minden ok a picivel. Fruzsinak jobbulást. Az őszi szünet mindennel együtt 10 nap. Még egész jövő héten itthon leszünk.

Gabuska! Nagyon profi a kis úszóbajnok! Annyira jól áll neki az úszósapka!

Atina! Nem baj az, ha fiús a cipő. És még olcsóbb is! Ügyes vagy. (bár azt nem tudom egy font mennyi FT (pirulós).


Ennyire tetszik nekik az új kád:

Kép Kép

Kép
szly27
 
 


Szly cukik a gyerkők a kádba!
Hajrá 10nap :D Együtt fürödnek?

Voltam uhu-n és most sem mondták meg a nemét!
Megbeszéltük a férjemmel,hogy akkor maradjon titok a végéig! :D
Tehát csak ugy február 1-je körül tudjuk meg!
Addig van még kb.14hét(100nap) :D
A múltkor a kislányban nem volt a dokinéni biztos!
8) :wink:
Majd látjuk....

Kép
Kép
szintus
 
 


Szintus! A lényeg, hogy minden rendben van a babával! Én biztos nem bírnám ki végig, de majd látjuk, veletek hogyan lesz!

Igen, egyszerre fürdetem őket, kb azóta, hogy Jázmin teljes biztonsággal meg tud ülni.

Egy videó Roliról:

http://videa.hu/videok/emberek-vlogok/vers-gyerek-CYCB5g5R8gNrqfTX

Kép
szly27
 
 


Sziasztok!

Fruzsibabának jobbulást!!!
Anyukája nem tenne fel egy pocifotót (is)? :wink:

Berni,
Dorkó füle?

Cirkusz nagyon jó volt. Kellemesen csalódtam. Kisgyerekkoromból nincs semmi emlékem róla, de tévében kimondottan utáltam mindig nézni. Ha nincs a barátnőm, nem tudom mikor vittem volna el a gyerekeket. :oops: DE! Teljesen más, mint tévén keresztül, oldottabb, családiasabb a légkör, mint ahogy gondoltam.
Természetesen a bohóc volt a legjobb fej :lol: , mondjuk már a bohóc sem a régi, semmi keménykalap, bohóccipő. Viszont pimaszabb és lazább, nagyon jókat nevettünk rajta. Mind csupa "olcsó" poén volt, de élőben magával ragadja az embert.
Artisták, zsonglőrök, állatidomárok voltak még, állatból lehetett volna kicsit több, meg olyan kapkodósnak tűntek a műsorszámok, egy-egy mutatvány pár másodperc volt csak, és kicsit sok volt az ostorcsapkodás az idomárok részéről... Az elefánton konkrétan látszott, hogy marhára semmi kedve az egészhez, a gazdája meg kényszeredetten csapkodott felé.
Kétszer háromnegyed óra volt, az elsőt nagyon élvezte Livi, a másodikat már hamar megunta, de nem kellett vele előbb kijönni, pedig erre a nyakamat tettem volna induláskor.
Nézőtér majdnem tele volt, aminek azért örültem, mert úgy tudtam, hogy mostanában nem nagyon járnak cirkuszba az emberek.
Nagyon örülök, hogy Anita elhívott minket, nem kérdés, hogy ha Nóri nagyobb lesz újra elmegyünk, de már négyesben. :)

Sajnos csak vaku nélkül volt szabad fotózni, így alig sikerült pár kép.

Kép Kép Kép Kép Kép

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Sziasztok!

Réka!
Mit főztél a szülinapos uradnak? Isten éltesse(n) sokáig !!!

Sly!
[quote]G írta:abuska!Te napra pontosan tudod mikor fogant Nóri?

Erről Teri Hatcher jut eszembe,aki egyszer azt nyilatkozta,hogy csak azért tudja hogy a lánya Valentin-napon fogant,mert egész évben csak akkor voltak együtt!!! :lol: :lol: :lol:

Persze ez Gabuskára nem vonatkozik! :oops:

Gabus!
Ez a biztonsági őrös story besz@rás! :lol: :lol: Írhatsz még ilyeneket!! És persze Livi-szájjal is felvidíthatsz minket,te "ügyes eljövős"! :lol: A képek szokás szerint nagyon frankók,látszik,hogy a kiscsaj szeret pózolni...azért ez nagy különbség a gyerekeink között! :?

Joli!
Bocsi,de annyira vicces,ahogy elképzellek reggelente belököd Csanádot a bölcsibe,se puszi se pá otthagyod! :lol: De!!! Még szerencse,hogy van neked egy gondoskodó férjed,aki a távolból is megosztja veled,mit is kell tenned! :lol: A bölcsibe lesz őszi szünet? nálunk az oviban nem,szóval Márk hétfőn doki után,ha mehet,megy!

Ancsa!
akkor jobbulást Rebusnak is!! És természetesen Jázminnak is!
Sikerült venned a kisasszonynak ruhát?

Szintus!
Jó,hogy itt vagy!! És bevallom,én nem aggódtam érted,mert amikor már régóta nem írtál ide,kicsit kémkedtem utánad,és megtudtam,hogy minden ok! 8) szerencsére! Frizsinak viszont jobbulást!!! Nektek meg kitartást,hogy ne kiváncsiskodjatok,de szerintem már tuti kiscsaj lesz! :D

Én változatlanul köhögök, a reggelek egyszerűen elviselhetetlenek. szinte fuldoklok,meg öklendezek,és ugyanez van,ha Mira ébred éjjel,tegnap hajnali 1-től 2-ig ugattam! :evil:

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Ja, a videók!
Rolinál nagyon sajn álom,hogy nem hallom jól a verset,mert olyan kis ügyes!!! Taps-taps!!!
Livi meg igazi kis halacska! Ő mióta jár úszni?

Tegnap itt voltak anyósék,mentek a rokonaikhoz,meg ilyenkor szoktak elmenni a temetőbe. hozták magukkal a keresztfiunkat,akik eredeti tervek szerint vittek volna magukkal,de meggyőztük őket,így most itt van velünk. Így már legalább tuit van biztosíték,hogy hazamenjünk jövő héten Egerbe,mert a srácot haza kell vinni!!! 8)

Ma kimentünk a "sógorokhoz".Nem sok mindent vettünk,de a plázában megéheztünk,és bementünk egy indiai étterembe. Mindenféle kaja volt,kínai,thai, japán... mi bementünk,csinálzuk amit a többiek,fogtunk tányért és vettünk kaját a büféasztalról.aztán amikor leültünk,odajött egy nő,felvette az italrendelést,és elmondta,hogy 1 főnek 14€ a büfé! :shock: :shock: :shock: Még jó,hogy Márknak is ki kellett fizetni 9 €-t,pedig minimális rizst evett csak néhány falat hússal!!! :evil: :evil: :evil: :evil: Oda se megyünk többet!!!! :idea: :idea:

El ne felejtsétek visszaállítani az órát!!!

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Mindkét gyerek hormonkezelés eredménye. :wink: A ciklus 12. napján uh-val megnézte az orvos a petesejtet, és megmondta, hogy melyik napon a legesélyesebb a dolog, általában a 15. volt ez, viszont a nagyobb siker érdekében akkor már addig nem lehetett együtt lenni.
Livinél a 12. hónapra, Nórinál a 9-dikre jött össze.

"látszik,hogy a kiscsaj szeret pózolni...azért ez nagy különbség a gyerekeink között!:? "

Márk mégiscsak férfi, ők nem igazán pózolósak. :wink:

Nem jár úszni, eddig életében 4× voltam vele uszodában, plusz a nyári strandolások.

Mostmár látjátok, hogy miért zúgolódtam, hogy az idén nincs úszás az oviban... Ha magától itt tart, tanárral seperc alatt megtanulna. Nembaj, majd megtanítom én. 8)

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Rolit én sem hallom :(

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Sziasztok!

Pat, nálunk már elmúlt dél :lol: Csanád már alszik is, nem vette észre, hogy át kellett volna állítani az órát :P lesz bölcsi jövő héten is, ott kellene aludjon, de csak 12-kor fektetik, remélem kibírja addig! vagy nem esik át a ló túlsó oldalára, mint tegnap este. Már hétkor álmost volt, én meg húztam, hogy nyolc előtt ne aludjon el. Hát akkor már nem aludt el, mert túlpörgött :roll:
Nosztalgiázok, ilyeneket hallgatok:
http://www.youtube.com/watch?v=7FzZJctZ ... re=related
Szereti még valaki?? Vagy ti mind túl fiatalok vagytok hozzá? :wink:
Szly, én hallom, hogy Roli veri a diót :P Fel kell hangosítani mindent a maximumra. Van az új kádnak sikere, úgy tűnik!
Gabi, Livit leköti a cirkusz :) nem is tudom, hogy gondoltad, hogy nem élvezné:) Dolgoztok már a kisöcsin? :lol:
Szintia, örülök, hogy minden rendben! Megértem, hogy most már a kis szégyenlős korcsoportjával társalogsz inkább, de azért Fruzsit se hanyagold el ennyire :)
Pat, gyógyulást neked! Berni, Réka, Ancsa, nálatok elmúlt a betegség? Kriszti, Máté jól alszik? Csilla, hogy vannak a gyerekek? Adri, akár csak egy sornak is örülnénk! Éviék meddig nem lesznek otthon? Bea is hűtlen...

KépKép
Kép
el..né
 
 


Csak az arányok kedvéért, elég rossz a kép:

Kép A fiaim :)

KépKép
Kép
el..né
 
 


Mi az hogy cselszi????
:lol: :lol: :lol:

Joli, büszke lehetsz az életművedre! :D

Én 33 leszek fél év múlva. Republikot nem annyira szerettem, inkább Beatrice. De a klip, amit bemásoltál szép. :wink:

Nekem ez a kedvencem:
http://www.youtube.com/watch?v=e3y4nAdE ... re=related

Pontosabban a Varga Miki féle a legkedvesebb a szívemnek, kisgyerek koromban minden márc. 15-én azt vártam, amikor a Múzeumnál elénekelte. Sajna nem találtam meg a youtube-on. De a Tolcsvay változat is nagyon jó. :)

A szüleim révén - szerencsémre - elég jól ismerem és nagyon szeretem a régi magyar zenekarokat, mindig szólt nálunk a magnó, rádió. Bár kissé féloldalasan, mert a rockzenét hallgatták, pl. a Neoton és társai nem voltak annyira kultiválva. :lol:

Amit szerintem soha, senki nem tudott felülmúlni, az az István, a király.
http://www.youtube.com/watch?v=tIAEWK8Y ... PL&index=1

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Sziasztok!

Tegnap éjjel megjöttünk, elég fárasztó volt, de nagyon szép, majd töltök fel képeket, de egyelőre még a fényképezőn vannak.

Gyerekek nagyon jól elvoltak a nagyszülőkkel, Vince első nap még sokszor kelt, de hamar visszaaludt, majd csak 1x, semmi gond nem volt! Úgyhogy egyértelműen a cici miatt kel annyiszor, éjszakánként nem fogok neki adni ezentúl, így reményeim szerint nálam is átalussza majd!

Most visszaolvasok, és ha még lesz időm, töltök pár képet is, üdv: Évi

KépKép
KépKép
KépKép
jevi26
 
 


Sziasztok!

Na, mi ez a pangás?
Évi, örülök, hogy jöttél és hogy jól telt nektek is, a gyerekeknek is! Akkor ma éjjel bekeményítesz? Én is az Írországi kiruccanást használtam fel, hogy leszoktassam Csanádot az éjjeli evésről.

Gabi, köszi a linkeket nekem is tetszenek a te kedvenceid is!

Csanád ma már ott is aludt a bölcsiben, igaz csak egy órát, de kezdetnek nagyon jó. Amikor bevittem a csoportba elkezdett sírni, de közben már kezdte tolni a babakocsit:)

KépKép
Kép
el..né
 
 


Sziasztok!

Gabuska! Szuperek a cirkuszos képek!

Joli! a fiaid nagyon jól néznek ki együtt!

Évi! Örülök, hogy jól éreztétek magatokat! Várom a képeket!

Addig is két kép az enyémekről:

Kép Kép

Kép
szly27
 
 


Lányok! Hahó! Merre van mindenki?

így az őszi szünetben ráérnék olvasni és reagálni, erre nem ír senki! Bezzeg amikor dolgozok,nem győzök visszaolvasni és nem tudok rendesen lépést tartani! Irgum-burgum!

Adri, Mariann! Merre vagytok? Rég nem jelentkeztetek!

Kép
szly27
 
 


Sziasztok!

Gabuska! De jo lehetett a cirkuszban nektek! :D En sem szerettem soha a cirkuszt a tv-ben nezni, de amikor legutoljara voltam a Cirque Du Soleil musoran, teljesen lenyugozott.

Sly! Akkor most pihizhetsz egy egesz hetig. Szegeny Roli, akkor neki nincs oszi szunet? Aranyosak a kepek, amiket feltettel. Meg mindig nagyom birom Jazmin frizurajat. :D

Joli! De jo az a kep! A harom fiu! Nagyon tetszik! Buszke lehetsz a fiukra!

Pat! Remelem hamarosan meggyogyulsz! Jol elhuzodik nalad is ez a franya natha. Eleg szornyu lehet.
Mi vettunk rucit. Mar nem jar nyari ruciban es cipoben a lanyom. Vegre! Sajna turni nem jutottam el, de sikerult az H&M-ben bevasarolni. Szerencsere ott nem huzosak az arak.

Na, most nalunk nem tortenik mas. Meg mindig szivom mano orrat, de cask elmulik egyszer.
Na, most lepek.

Kép
atina12
 
 


Atina! Roli is itthon van! feleslegesnek tartottam oviba vinni, amikor itthon vagyok. Meg is kérdezték, hogy őszi szünetben szándékozom-e vinni. Így a kaját sem kell neki fizetni és fel sem kell kelni, ha épp aludni akarnánk reggel.

Jobbulást Rebusnak!

Patr! Én is majd két hétig köhögtem, volt olyan is, hogy már öklendeztem. Jobbulást!

Kép
szly27
 
 


Sziasztok!

Szly, tündéri Jázmin azokkal a copfokkal! És milyen mosolya van :) Roli olyan nagymenő a zsebre dugott kezével és nyakláncával :P Felétek is jó az idő Kitudjátok használni a szünetet?

Ancsa, felétek milyen az idő? Tényleg nyári holmikban járhatott mostanig Rebus? Igaz most már én is visszaválogattam egy-két vékonyabb ruhadarabot :)

Pat, gyere, dobd fel a topikot, hátha akkor a többiek is beírnak! Remélem senki nem betegség miatt marad el.

KépKép
Kép
el..né
 
 


Joli! Hideg nincs, de egész nap borús idő volt. Még boltba is Gyurit küldtem. én és Jázmin még az orrunkat sem dugtuk ma ki! Hátha holnap jobb idő lesz!

Kép
szly27
 
 


sziasztok!
joli!
holnap megyünk dokihoz,bár tegnap és ma "megkezelte"a tesóm Dorkót(pránanandi tanfolyamra járt,az olyan kézrátételes),én nem igazán hiszek benne,de ma már nem kellett szívni az orrát.azért megnézetem,mert a fülét ma is vakargatta,meg a köhögés még néha rájön

szuperek a képek!!!!uszis,cirkuszos,copfos,nagyfiús mind!! :lol:

én nagy dilemma előtt állok:állami vagy alapítványi bölcsi? :shock: lehet,vki elintézné az államit,amivel csak annyi a bajom,h gondolom sokat nem "foglalkoznak"velük(már amennyit anyukáktól hallottam)ici-pici az udvara és egy emelets régi ház,ahol a felső szint pl.ráccsal van lezárva(nekem nem túl biztonságos)az alapítványi szép,fejlesztő,magánkonyha stb,csak hát ugye havi 23e. :roll: nem tudok dönteni,h bevállaljuk-e?nem túl rongyrázós mikor biztos tudnánk hova tenni azt a pénzt.a férjem azt mondta ki tudjuk fizetni,de ő is tudná máshova tenni...na így legyek okos :roll: ja és az állami itt dkeszin van,a másik 1 kerülettel arrébb,oda a férjem vinné reggel(kényelmi szempontból nekem jobb,lelkileg nem :) )szóval agyalok,agyalok... :lol:

amúgy Dorkó iszonyatosan fejlődik mostanság(ezért is pártolom az alapítványit,ha ott foglalkoznak velük)az összes állatot utánozza,amit mondunk(kacsa,csibe,kakas,tehén,ló,cica,kutya,oroszlán,elefánt és a legviccesebb:hal.)biztosan van még,csak nem jut eszembe.mindent megcsinál 1 megmutatás után és folyton beszél-beszél,magyaráz,persze a maga nyelvén :lol: de mindnent megértet.eszik kanállal,iszik pohárból(ez még segítséggel)szal tiszta büszke vok.már leírni sem lehet,mennyi mindent tudnak,csak foszlányokat :lol: és énekli a hinta palintát:"hinta-piadettttta"annyira vicces :lol:

na,nem nyomom tovább,megyek agyalni :) azért persze érdekelnek a vélemények :wink:

jobbulást,betegeskedők!!!!

Kép
berni1
 
 


Berni,
sztem a 23ezer nem rongyrázás, én pártolom az ötletet! :wink:
Meg add össze, mennyi lenne havonta, ha külön vinnéd el foglalkozásokra. És még időt is megtakarítasz, mert napközben letudják, nem délután kell külön elmenni, és az idő pénz, szal még ezt is számold bele. 8)

Szly,
sajna épp az őszi szünet miatt jutok kevesebbet a gép elé, Livivel nem egyszerű lépést tartanom. :shock: :lol:

Kép

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Sziasztok!
Ma elolvastalak titeket végre,bár sokat nem kellett vesződnöm! :?
Mi egy hirtelen ötlettől vezérelve hazajöttünk tegnap Egerbe,egészen szombatig. Mivel este fél 6-kor indultunk,sokat aludtak a törpék az autóban,így mire fél 10-re hazaértünk már nem voltak álmosak.Mira éjfélkor,Márk fél 1-kor aludt el! :shock: A mai elelvás már kicsit korábban történt,de mint látjátok én még tartom a frontot!

Joli!
Nagyon helyesek a pasijaid,büszke lehetsz rájuk! :wink:

Sly!
Az a hajkorona Jázminnak!Szenzációs!!! Mircsike még azokat a mini-csatokat is kirángatja a hajából! :evil: Laza-Roli meg egyszerűen besz@rás! 8)

Évi!
Örülök,hogy jól sikerült a kiruccanás,és ez is megerősített téged abban,hogy nem Vince "romlott el",csak talán picit engedékeny voltál az éjszakai szopival kapcsolatban! Várjuk a beszámolót,hogy azóta hogy alakulnak az éjjeleitek,na és persze a képeket!!! :)

Berni!
Én is azt mondom,ha nem jelent megterhelést a pénztárcának,biztos jobb helye lenne Dorkónak egy magán-bölcsiben! Egyrészt bizonyára kisebb létszámmal futnak,így több ember jut a gyerekekre,meg lássuk be azért a pénz csak jobban motiválja az embert a magánban...
Ez persze nem jelenti azt,hogy egy állami bölcsiben nem lelkiismeretesek a dadák,szerintem főleg a fiatalokban sok ambíció van ott is :arrow: :arrow: :arrow: Nagyon jó helyen van ám Csanád is! :wink: És amint olvashatjuk egyre ügyesebb!!!!!Hajrá,csak így tovább!

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Mariann,Adri,Réka merre csavarogtok???
Csilla,hogy vagy?

Joli!
Lehet ez leírva nem vicces,de amikor a gyerkőc mondta,nagyon jót röhögtünk. Eljátszottuk telefonon,hogy pizzát rendel Márk.
-Szeretnék rendelni egy pizzát.
-És mit kérsz rá?
-Husit.
-És még?
-Kóbászt.
-És még?
-Kukit.
-És hová kéred?
-RÁ A PIZZÁRA!
Csajok nekem folyt a könnyem,olyan jót nevettem! :lol:

Épp álltunk be valamelyik nap egy parkolóba.Mondja Márk:
-Apa.nézd ott egy BMW! ....pár másodperc múlva
-Apa,ott is egy BMW. ...pár másodperc múlva
-Apa,mindenkinek BMW-je van??????

Kérdezem tőle pár napja:
-Márk,milyen autója van a papának?
-Toyota.
-Igen,ügyes vagy. És milyen Toyota?
-ööö Toyota királylány!
:?: :idea: :shock: amúgy Corolla :lol:

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Ja, Gabus!
Ez a poncsó dolog nagyon izgatja a fantáziámat,így elmentem ma az egri Skálába...nem volt,csak 1 db 104-es. :evil: Te arra a nagy Skálára gondoltál a Rákóczin? Talán sikerül megfűznöm az uram,hogy visszafelé megálljon picit! :roll:

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Pat, én csak a kispesti Skálát ismerem. :oops:
A Nyugatinál lévőbe kb 5 éve nem járok, melóból hazajövet esett útba.

Livi így rendelt tavaly előtt taxit (megvan videón is, majd megkeresem)
"Jó napot kívánok, Huszár Gabriella vagyok. Szeretnék egy kocsit Kispestre, a Deák Ferenc utcába, hogy elmenjek. Anyáék maradnak."

"Jó napot kívánok, Huszár Gabriella vagyok. Szeretnék egy taxit rendelni, egy kéket. Ha nincs, akkor jó lesz zöld is."

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Sziasztok!

Berni! Ha megengedhetitek magatoknak, szerintem a magán bölcsibe vidd. Nagyon ügyes Dorkó. Jázmin még mindig nem mond szinte semmit:anya, apa, baba, és valami cica féle. Ennyi a szókincse. A kutyát tudja utánozni. Verekedni viszont már szuperül tud Rolival! :x

Nagyon cukik a gyerekek szövegei!

Patr! A csatokat Jázmin is kiszedi. De a szilikon gumit nem tudja, van úgy, hogy én is kivágom a hajából, mert olyan nehéz kiszedni. ezt a frizurát amúgy tesóm csinálta neki.

Mi itthon punnyadunk! Nem sok minden történik velünk. Itthon vagyunk, főzök, pakolok a gyerekek után és ennyi. Tegnap még a boltban sem voltam, nem volt kedvem kimozdulni. Gyuri elment Rolival.

Ma viszont már jobb idő van, lehet kibújok! De még nem biztos! :wink:

A hajamat este felé befesti unokatesóm. Már nagyon rám fér.

Kép
szly27
 
 


Sziasztok!

Végre eljutottam én is ide. Máté elég keveset alszik napközben, max. 1 óra, ezért nincs túl sok időm. Amikor fenn van, kihasználjuk a jó időt, és kint vagyunk az udvaron, utcán.

Joli
Jól néznek ki a fiúk így együtt.
Éjjel viszonylag jól alszik Máté 1-szer ébred, és olyankor sajnos költözhetek át hozzá.

Viszont oda lett az egyedül elalvós korszakunk. Ismét ringatás, zenére táncolás a nyerő.

Berni
Nagyon ügyes Dorkó, hogy ilyen sok mindent tud. Tegnap Máté is mondta azt, hogy "köte"=körte, de csak egyszer, és szerintem nem fogja túl gyakran mondogatni.

Márk nagyon jópofa, és Lívi is nagyon ügyesen rendelt taxit. :-D

Jók az uszis, cirkuszos, kádas képek. :-)

Szintus
Örülök, hogy minden rendben veletek.

Szly
Milyen lesz az új hajszíned?


Egy kérdés:
Valaki beadatta/beadatja a bárányhimlő elleni oltást?
kittina30
 
 


Kitti! Fekete lesz, már évek óta fekete vagyok. Egyébként eredetiben szőkésbarna a hajam.
Én nem adattam be egyik gyereknek sem a bárányhimlő ellenit. Te be akarod adatni Máténak?

Kép
szly27
 
 


Kitti,
én beadattam. Mikor Livi kicsi volt, úgy voltam vele, hogy essen túl a barihimlőn, ha kell, kapnak így is elég oltást. Aztán terhes lettem Nórival, na akkor beadattam. Nem kockáztattam meg, hogy Livi épp akkor hozza haza. Kapott emlékeztetőt is, mert ha kettőt kap, akkor nemcsak a lefolyása lesz szövődmény mentes, hanem el sem kapja.
Így Nórinak is beadattam értelem szerűen.
Pár éve még úgy gondoltam, hogy ez egy olyan betegség, ami szinte kötelező jellegű :lol: , és jobb gyerekkorban túllenni rajta, így még drukkoltam is, hogy L kapja el valakitől. Aztán a fentiek, meg az, hogy a gyerekdoki (is) elmondta, hogy mostanság már sokkal agresszívebb lett ez a betegség, és hogy a László kórházban egy nővér elmesélte milyen látvány egy b.himlő-szövődményes gyerek az intenzíven, megváltoztatták a véleményemet.

Szly,
én is mostanság kezdtem újra festeni a hajam. Jóóóó sok év után.
Papíron mahagóni, a valóságban sötét vörösesbarna. És szerencsére a barnából van benne több.

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Sziasztok!

Kriszti, én nem adattam be a bárányhimlő elleni oltást. Most meg izgulok, mert a kisfiú, akivel a fiaim játszottak szombaton a Városligetben himlős lett. Bár a doki azt mondja, hogy nem voltak zárt térben, sőt nem is igazán voltak közel egymáshoz, akkor nem valószínű, hogy elkapta.

Szly, ideküldenéd az unokatesódat? Rám is elférne egy hajfestés,de csak levágattam a fodrásszal, hátha meg tudom oldani olcsóbban a festést :) Neked a gyerekek bírják egész nap a lakásban?

Gabi, Livi véletlenül sem mondta a saját nevét? :) Leutánozott téged :lol: A képekről hirtelen azt hittem, hogy mindkettőn Livi van :shock:

Pat, nekem úgy tűnik, hogy a kuki megnevezést nem csak a kukoricára szoktátok használni :lol: Ha átmentek Pesten álljatok meg valahol egy percre, hogy megláthassunk! Légyszi-légyszi!

Berni, nincs lehetőséged megismerkedni a leendő gondozónőkkel mindkét helyen? Szerintem rajtuk múlik a legtöbb, nem azon, hogy magán vagy nem. Én nagyon meg vagyok elégedve a mienkkel és a bölcsőde is tetszik. Persze, nem minden szuper, de ez van. Azt is vedd figyelembe, hogy az államiba is kell fizetni 8000 ft-t étkezésre. Nálunk még kérnek p.zs.-t, szalvétát, előkét, szappant. A létszám ennél kedvezőbb nemigen lehetne, elvileg hat gyerek jut egy gondozónőre, de gyakorlatban 2-3 van csak.
Tegnap Csanád már két órát aludt ott, közben felébredt és vissza is aludt. Én a folyósón olvastam addig. ma reggel meg egyáltalán nem sírt, amikor otthagytam.

KépKép
Kép
el..né
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?