Új privát üzeneted érkezett!

Álmi annnnnyira szép kisfiú!!! :lol:

Jaj mikor Csani próbált hasra fordulni egy emberként szurkolt neki mindenki, és sikerült!!! :D

Kép
Kép
g_reny
 
 


hu Gyongyi!!!!!!!!!!! ez meseszep!!!!!!!! kell egy kukis..

Netti
Kép
maumau
 
 


Reny, nemá, már így is tök égő! :D Kamilla egyenes derékkal ül, Csongi egy turmixgép és a terminátor törvénytelen gyereke, emellet nekünk is sikerült EGY fordulat! 8)

Gyöngyifiam! Megkaptad az overálod?? mert ha nem, akkor mit keresel holmi cuki kis kardigánok aukcióján??? Itt a lelkiismereted beszél! :P

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 

 
 

Juj Csilla most olvastam. :( :( Ez nagyon gáz. Majd gyere amikor tudsz, nagyon drukkolunk Gergőnek, mindenképp értesíts minket!

Kép
Kép
g_reny
 
 


Szofi,
gondoltam, hogy nem bírod ki eddig, de azért megkérdeztem hátha :)

Gyöngyi, hát majd meglátjuk, hozom majd az eredményt :)
Azt nem tudtam hogy a brendonban képkerettel együtt árulják, köszi :)

nah, ezt még múszáj megmutatnom:
Kép

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Menek aludni! Puszi, jó éjt mindenkinek! :arrow:

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Jaaaaj Szofi dehogy égő. Mira még fordulni sem tud. Max. hídba vágja magát és a hátán csúszik hátrafelé. Ez minden tudománya. :) Úgyhogy Csani mellette egy kis örökmozgó.

Kép
Kép
g_reny
 
 


Csilla
Drukkolunk Gergőnek és neked is. Nem lesz semmi baj. Számolj majd be , hogy mi történt és, hogy miért kellett műteni.

Kép
Kép
incike
 
 


Szofi, kaptam egy cetlit a postaládába, hogy fáradjak be a postára ha má' ma nem voltam itthon. Ez TUTI az overáll lesz :D Ezt súgja a lelkiismeretem...meg a függőség...:lol:

Emese, én egyébként megértem amit Bogival kapcsolatban írtál. Nincs annál rosszabb érzés, mint amikor sír a gyerek és még csak nem is az otthoni környezet vesz körül, ahol könnyebb megnyugtatni. Azért majd minden harmadik talira eljöttök, ugye?

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Almi csuucs, milyen komoly fejjel nyomja az ujj szopit :lol:

Netti
Kép
maumau
 
 


Éééééééés megnyertem 1.90-ért :D
Jó éjszakát :-)

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Emese
Annyira cuki Bogi a rózsaszín sapiban. Kis tündérke.

Esztó
Még mindíg sajnálom, hogy nem jányom lett, mikor Álmira nézek. Észbontóan jó pasi lesz szerintem.

...ha nekem leány gyermekem lenne akkor azért nem biztos, hogy ennyi jó pasi közűl tudnék határozottan választani, de mivel fiam van így evvel a problémával legalább nem kell szembenéznem :shock:

Bogyó nekem annyira tetszik a kis lokniával a feje tetején.

Barbi
Hihetetlen, hogy nálad ilyen könnyen lenyugszanak a dedek. Adhatnál ebből a rejtett energiádból nekem is, ha van fölös és szerintem vannak még rajtam kívűl itt páran akiknek jó lenne a jedi erőd. :lol:

Kép
Kép
incike
 
 


Incike,
Benji nem nőtt mostanában sokat? Olyan nagynak tűnik a képeken!

Gyöngyi,
ügyi vagy, jót lőttél.
Annusnál múltkor vagy 30 percig üvöltött Bogi, semmire nem tudtam megnyugtatni, a végén már én is majdnem sírtam... nem akart enni, nem akart aludni, csak sírni :) Nálad már jobb volt a helyzet egy fokkal, de azért volt ott is sírás-rívás...

na jóccakát, megyek én is aludni.

emese1979
 
 


Emese
Dehogy nem. 6750g és 70cm most. Ma voltunk méricskézni azért tudom ilyen pontosan.

Na :arrow: szunyizni.
Gyerök is itt pörög még mellette, ha alszik az oviban délután akkor úgy kell lenyomnom este és most még csak ovi után sem tudom a játszótérre vinni, hogy ott legalább lefáradjon.
Na :arrow:
Jó éjt mindenkinek!

Kép
Kép
incike
 
 


Hahó!

Csilla!!! Kicsi fiadnak mihamarabbi, tökéletesen elvégzett beavatkozást, és gyors felépülést kívánok! Azért amit leírtál, abból többünk számára is világos volt, hogy orvos kell... Vajon a háziorvosotok miért kommunikálta azt, hogy ez így normális, és te parázod túl a dolgot, és küldött el melegebb égtájakra???!!! Vagy rosszul értettem???
Tényleg jelentkezz, ahogy tudsz, ma is mindenki drukkolt nektek, így lesz mindaddig, míg újra nem számolsz be rólatok, lehetőleg már arról, hogy minden a legnagyobb rendben! :wink:

Mai nap nálunk Dani szempontjából eléggé szokatlan volt, ha tudok vmit, miért, akkor beszámolok. Azért remélhetőleg baj nincs, csak a teljesen időszerű foggondok, vagy vmi hasonló komolyságú ügy.

Orsi! Egyedül elég nehéz lehetett törppel, remélem, azért pihenésre vmennyi időd maradt!

De sajnálom a meccset... :cry: Na, majd legközelebb... :)

Jó éjszakát!

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Utolsó most éjjel: grat, Gyöngyi a nyertes licithez! :)

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


na jó reggelt!
Tök jó h éjjel Dóri az utolsó,reggel meg én az első(általában).

Csilla!
Gergőnek drukkolunk!!!!Aztán gyere a jó hírekkel minnél előbb!!!!Minden rendben lesz!!!!A gyerekorvos meg :evil:

Anita!
Szerintem is meg kell próbálni,veszíteni valótok nincs!Amúgy rögtön ti is mennétek apával?Vagy azért van vmi "beszoktatási"idő?

Na most mennem kell...Iza szerintem még éhes...de szopi helyett leskelődik :roll:
Gyöngyi!
Ennyit arról h milyen érdeklődő :roll:

:arrow:

annus11
 
 


Orsi!
Kitartás!!!Tudom milyen,sokszor én is egyedül vagok...vagyis minden hónapban pár napot :roll: De utána olyan jó mikor hazajön a férjem!

Trixi!
Neked akartam még,hogy nem fontos ám anyagot venni!Nézz körül otthon!!!Lehet h van pár kinőtt,kiszakadt stb póló,ing stb amiből tök jó folttakarót lehet csinálni :wink:

annus11
 
 


Orsi!
Boldog névnapot!!

Bogyó,Léna,Bogi!
Boldog 5.hónapot!
Larának meg boldogságos fél évet!!!!

annus11
 
 


Sziasztok!

Boldog 5. hónapot a kicsi lányoknak :)

Lara féléves szülinapja alkalmából megajándékozott egy felkelés nélküli éjszakával, igaz én azért megébredtem a szokásos időkben :)

Szofi mit szeretnél hallani? Jót beszélgettünk, bár nagyon kevés idő jutott a talira. Ezt sajnálom. Csakhát be van osztva minden időm :(

Orsi boldog névnapot kívánok!

Szép napot!

Ildi

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Sziasztok Apa itthon minden rendben egy tegnapi kép ! Kép :lol: Tvét nézünk!

KépKép
anyettka
 
 


annus köszönöm szépen Lara nevében is, ő még visszaaludt egy kicsikét :), szóval jó kislány :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Anyettka nagyon aranyos Lívia :)

Esztó jó hogy jöttél, gyönyörűséges Álmi :)

Anita szerintem vágjatok bele, aztán ha nem jönne be, tudtok még közben keresgélni :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Líviának is boldog 5.hónapot!!!!Hogy vagytok amúgy?Mesélj már egy kicsit!!!!Pici lány látom szép nagy :lol: ő is szépen csücsül!vagy csak a kép csalóka? :lol: Apa meddig marad?

annus11
 
 


Csilla, kívánom, hogy Gergőke mihamarabb túl legyen ezen az egészen és utána már nem is fogtok rá emlékezni!

Milyen energiája van a Barbinak? :D

Álmi megint éééédes!

Larának boldog féléves szülit, meg a kisebbeknek is!
Orsinak boldog névnapot! Szofi tesójának is!

Anita, én azt mondom, hogy ez a meló több és jobb a semminél. De nézzétek meg.

Kép

Kép
adraci
 
 


Sziasztok!

Nagyon szupik a talis képek! Az a legjobb,amin Csongi kóstolgatja Csani kezét. :lol:

Hanna baba meg nagyon nyomja már a hasra fordulást. Minden hajnalban mikor felkel enni,oda szoktunk venni közénk.
Ma is így történt. Aludtunk még fél 7-ig.
Egyszer csak megébredtem és látom,hogy lánykám hason fekve szuszog mellettem. Hogy mikor fordult át nem tom,de meglepődtem. :shock:

Már ülésbe is felhúzza magát,persze nem teljes vízszintből. Csak úgy,hogy ül az ölemben kicsit döntve és ujjam segítségével húzza fel magát. Olyan ügyi! :D

Boldog hófordulót minden babónak!

KépKép


KépKép
susycat
Kocs
 
 
 
 


Jó reggelt!

Annus,
köszönjüók szépen, Bogi nevében is :)

Bogyónak, Lénának, Larának hasonló szépeket :)

Mondjuk ennek örömére Bogi kelt 6.50-kor, de fél9-ig még visszaaludt szerencsére.

Dóri,
miért volt furi Danó?
Tejcsit meddig szeretnél leadni?

emese1979
 
 


Jó reggelt, sok boldogságot az ünneplőknek.

Csilla, ó istenem..A gyerekorvos azt mondta no problem??
Netti, Sanya cica hogy van?

Jaaj, milyen sok baba tud már ülni, és mennyi fogacska van:)
zili
 
 


Tegnap törölközésnél is megfordult!
Íme:

Kép

Kép

KépKép


KépKép
susycat
Kocs
 
 
 
 


reggelt!!

Kép

talis képek csúcsak! minden baba egy angyalbögyörő! :lol: nem semmit amit mozgásfejlődnek ezek a kölkök na! :shock:

BCG-s oltásos műtéthez megy a drukk innen is! jó hogy levitted a dokihoz!

most voltunk védőnéninél

2009.10.21. 7100 gr, 67 cm kéremszépen a kishölgy

vnő szerint sem normális a 40 percenkénti szopi, próbáljam meg tartani az eddig bevállt napirendünket a 4 óránkénti szopit közben pedig nyugodtan adjak már neki kis gyümit is, nasit amivel lefoglalja magát, játék vagy bármi mert olyan nincs hogy 40 percenként éhes, na szerintem sincs..ha néha néha becsúszik egy kis tápi nem gond

amúgy Lili ügyes csajzsi szépen fejlődik, csináljam úgy ahogy eddig csak legyek következetes és úgy csináljak most mindent ahogy majd akarom hogy legyen 1-2-3 sokév múlva...ebben teljesen egyetértek

valamint megbeszéltük hogy ne legyen lelkiism furdalásom ha tápit kell adnom és nem tudok 6 hóig csakszoptatni mert a WHO-ban akik kitalálták ezt, nem szoptató anyák, hanem 60 éves pasik voltak akik nem éltek át szoptatási parát, mérlegelést, izgulást és gyomorrángást szopi előtt...


és végére egy fürcimanó as. vizicsibe fotó

Kép

Kép
Kép
mniki84
 
 


Mi is megjártuk a dokit. Megkapta CSongó a szuriját, meg a rotanyamit. SZétszedte a rendelőt. :lol: Nekem is egy túlélő túra volt, mert egyedül mentem két gyerekkel. Megcsinálták a 6 hós státuszt is. Csongor nagyon keveset hízott, most 6800 g (kb., mert annyit ficergett a mérlegen, hogy mindig mást mutatott). Mivel 1 hónapja volt 6600 g, ez nem sok. Úgyhogy pénteken elkezdjük a kóstolgatást, mert kell az energia a sok mozgáshoz. 66 cm, úgyhogy 1 centit nőtt egy hónap óta. De nem baj, meg vagyok ezekkel amúgy elégedve, mert sok mindenben fejlődött egy hónap alatt és nem lehet mindent egyszerre. :wink:

Gergőnek mennek a drukkok! Gondolom, azért kell altatás, mert még nem lehet nagyon lefogni, nem? Nem hiszem, hogy beavatkozás lenne súlyos. Kitisztítják a sebet???

Álmi álomszép gyerek, Esztó, együtt címlapra valók vagytok. :wink:

Trixi: a fűszerig még én is eljutok ám, csak a sütésnél nem vagyok valami májer ezek szerint. Én lehúzom a bőrét, teszek alá kis vizet és alufólia alatt párolom, után le az alut és még be. De valami kis trükk lehet még, mert egyáltalán nem olyan finom, mint amit nálad ettem.

Kép
Kép
tinu
 
 


Joreggelt

Hanna nagyon ugyi!!

Lilonak csucs a kepe Niki :lol:

Boldog hofordulot az unneploknek, ma kiemelten Laranak aki fel eves szulinapjat unnepli :D

Tinu, zsiros kennyerrel kezd a kostolgatast, az talan fedezi a fiad mozgasigenyehez bevitt kaloria mennyiseget :lol:

Nalunk apa ma itthon dolgozik, elkell szaladnunk ide oda napkozben.

Panndi, holnap esetleg ?

Netti
Kép
maumau
 
 


Tinu,
hízott, nőtt is Csongi, az a lényeg :)
Hogy pelenkázod meg öltözteted Csongót? Mert Bogi közel sem olyan fürgeürge, mint Csongi, de egy pelenkázás alatt így is leizzadok...

Lilkó milyen kis husi :) Bogi inkább hosszú vékony :)

emese1979
 
 


Kis hölgy? 7100 grammal? :lol: Azigen!

Bevetettem egy Németországból származó Pampers Extra Dry nevű pelenkát és láss csodát, bent tart mindent. Ki hitte volna... :roll: pelenkaprobléma megoldva :lol:

Tej is, a férjem turmixának köszönhetően gyakorlatilag ömlik. Még szerencse, hogy az 5. hónap vége felé kitalálta a csodaszert :lol: Sör+ reszelt gyömbér leöntve forró vízzel (gyömbértea), amit meg kel várni, h kihűljön+citrom leve. Számomra teljesen olyan az íze, mint a citromos Gössernek, úgyhogy továbbra is inni fogom :lol:

Gondolkodtam ezen a bcg vállhegen én is. Tényleg, mit kell ezen műteni? :shock: Mert olyat már hallottam, hogy göb képződött miatta a hónaljban és azt ki kell operálni. Lehet magát a heget is? :roll: :(

Kép

Kép
adraci
 
 


no lilkó felkelt a nyulfarknyi alvásból így nekiállok legmegicelni, remélem most 6 percig bírom..amúgy alig tudok lépni :D nemsemmi izomlázam van...DE NEM ADOM FEL!!!

Kép
Kép
mniki84
 
 


Emese: hát nem egyszerű, főleg mikor még rá is akarom rakni a lábát. Fürdetés után csak úgy megy, hogy az apja valahogy megpróbálja lefoglalni Csongort, míg felöltöztetem. És minél fáradtabb, anná többet mozog. Hihetetlen, én fordítva képzelném el a dolgot.

Kép
Kép
tinu
 
 


Nos Iza kapott nurofent...1 mp alatt el is aludt :( Reggel 6 óta fenn van és csak nyűglődött,elég volt csak félre néznem és már ordított is.Most már elegem van a fogból....jöjjön már ki a hét meg a nyolcát! :evil: Én még mindig pizsiben,nem tudom mahova jutunk így el...a viburcol meg elfogyott,azért mindenképp le kell menni...


Csongi tényleg nagyon aktív!Neki egyszerűen már nem elég a tejvi,már ami az energiát illeti!Kíváncsi vagyok ha mást is adsz majd neki,akkor hogy alakul a napotok!Lehet h a sűrű szopi majd csökkenni fog ezáltal!Mi krumplival kezdünk ,szerintem már ma.Mert utána utazunk ugye,nem akarom h új helyen még új dologgal is traktálni...ezen a 3 napon nem múlik semmi 8)

Na megyek,összekaparom magamat vhonnan a béka segge alól :arrow:

annus11
 
 


Annus: én pont hogy Úrhidán fogom elkezdeni az almázást. Tücive is így volt anno, bár az véletlen volt. Apósoméknál van bioalma, úgyhogy akkor nem kell beszereznem. :wink: De azért veszek holnap szerintem egy kis Holle rizspépet is, meg őszis bébikaját. Aztán meglátjuk, mi jön be. Haza kell hozni az etetőszéket is, az is lent van apósoméknál. Még fogalmam sincs, hova teszem, olyan batár. De legalább dönthető a háta, szóval már be tudom ültetni Csongit.
Éjjel (vagyis már hajnal volt) bekentem Dentinoxszal Csongó fogát, mert már elegem volt a kelésekből. Vissza is aludt rögtön, aztán aludt vagy 2,5 órát. Úgy látszik, hiába bukkant ki a fog, a növés is fáj még. :?

Kép
Kép
tinu
 
 


7 perc! Yuppi! :wink:

Kép
Kép
mniki84
 
 


Tinu!
Én már vagy 4szer bekentem a fogát neki,de semmi....kezd olyan lenni amúgy neki mint Csonginak mielőt kibújt!Amit mutattál a turis napon!Szval már majdnem olyan....akkor onnan már remlem nem sok van,és a bal alső jön neki középen!

annus11
 
 


Niki Kép

annus11
 
 


Annus: akkor lehet, hogy Izusnak holnapra már foga lesz!!! :)

Kép
Kép
tinu
 
 


Csilla!

Reméljük hamar felépültök. Szorítunk nagyon!

Annus!

Minket is megkínoz a fog rendesen, és a kúptól egyenlőre csak rosszabb a helyzet, bár ezt írta a használatija is. Csak azt nem, hogy a rosszabbodás meddig tarthat... :cry:

Tinu!
Elárulom Neked, hogy én semmit nem tettem alá, és fölé sem!
Ettől lesz egy kicsit ugyan száraz, de finom ropogós. A bőrét azért nem húzom le, mert ugyan mi sem esszük meg, de az védi, hoyg ne száradjon ki teljesen a husi!

Esztó!
Éppen tegnap gondoltam Rátok! Igenis működik a telepátia!

Szofi!
Látszólag valóban kis szerény gyerek, de látni kéne, amikor az öccse a közelében van! Idegen helyen, és idegenekkel kis nyuszi, de egyébként nem kell félteni őt sem. Heti egy intő azért becsúszik! :) Az biztos, hogy udvarias, kedves, uh ezzel valamennyire kompenzálja a csibészségeit, és a trehányságát! (Hol egy pulcsi, hol egy kabát, hol egy telefon tűnik el nála. Egyszóval szétszórt a drágám kissé)

Erről jut eszembe! senkinek nem hiányzik a textilpelusa, (2 db fehér maradt itt) és a textilkönyvecskéje?????

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Textilkönyv az Bogyóé!Ha a peluson van csomó akkor az is :lol: :lol:

Hát én nekem az is elég lenne ha a héten kijönne....

annus11
 
 


Ismét megpróbáltam madame szopi néven bejelentkezni... Ez már kóros...

Mi reggel a dokinéninél kezdtünk, csak státuszvizsgálat volt: Csani 7280 gr (evés után), 62,5 cm. A kis töltötthurkám! 41 cm a feje, 42 a mellkasa.
Alábbi 4 problémával, kérdéssel szembesültem:
1. Dokinéni szerint a kutacsa már majdnem teljesen összezáródott, de a fejének még nőni kéne, ezért 2 hét múlva újra nézi, és figyeljük. (Továbbra se mertem megkérdezni, hogy mi van, ha gáz van? Szétfűrészelik a fejét, hogy tudjon még nőni? :shock: ) Szóval Kutacspara újra ezerrel támad... :cry:
2. Hogy van már ez a ruhaméretezés?? Az én gyerekem 54 cm-es korában kezdte a 60-ast, és 60cm-es korában a 68-cast... Most ugye 62,5 és pont jó, kicsit se nagy... Ez hogy lehet??
3. Dokinéni azt mondta, hogy a ritkább kaki utalhat arra, hogy kezd kevés lenni neki lassan a tej. Még nem kevés, de már nem bőséges. Ezért azt tanácsolta, hogy kezdjük el a gyümikóstoltatást, de csak két szopi között, ne váltsunk ki semmit egyelőre. Így, ha 6 hónaposan már kevéske lesz a tejci, akkor viszont azonnal lehet lépni a kiváltással... Ezen kívül szerinte megérett a gyerek a hozzátáplálásra. Ezt nem tom miből látja, gondolom a súlyából, mag a mozgásfejlődésből (amivel amúgy tök elégedett volt).Mit csináljak??? Arra gondoltam, a hétvégén vagy jövő hétvégén akkor elkezdem a leveket-püréket. De csak alma meg barack. (Barack helyett nektarin is lehet?) Vagy várjak, hogy WHO-s legyen a gyerek?
4. Milyen etetőszéket vegyek??? Gyerek még nem tud ülni...
Nagyon örülnék, ha tudnátok ezekben segíteni/válaszolni!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Szofi!

Mi nem etetőszékezünk még. A pihenőszékében etetem, bár vannak olyanok, aminek dönthető a háttámlája, így azt már ebben a korban is lehet használni.
Sztem barack helyett lehet nektarin is, bár én ezzel a levezéssel nem azonosultam. Én egyből adtam neki a gyümit, meg a krumplit. Hiszen ha ízlik,akkor miért vegyem el, ha meg allergiás rá,akkor az egy kanáltól is kijön, uh sztem tök mindegy ki hogyan csinálja. Ezt is csak NÉMELYIK orvos dramatizálja túl! Persze félreértés ne essék, nem kell azonnal 300 ml-t megetetni vele, de amennyi jól esik,én annyit mindig adtam. (Eleinte a kanál fura lesz neki, uh nem is fog sokat enni)
Kutacs kérdéssel nem tudnak mit kezdeni de nekem az a véleményem, hogy a sok D vitamintól is lehet. Mennyit adsz neki, és hogyan? Szétkaszabolni nem fogják, csak fokozottan figyelik majd. Ha rendesen fejlődik,akkor nincs baj, és hülyeség, hogy azért, mert még nőnie kell a fejének, hiszen az a kutacs záródása után is nőni fog folyamatosan, az aggyal együtt!!!!!

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Szofi!

Kutacs témához passzolok...nem is merek a neten se utána olvasni,mert lehet csak rémsztorikba botlanék...

Ruha:ne foglalkozz ezzel...enyim gyerek is 74est hord,és még nincs 70 cm se!!!!!Sőt!Kb akkora hosszban mint Csani!

Most ha a doki azt mondta h ne válts ki kaját hanem csak kaja közt adj neki gyümit,akkor mért akarsz hozzátáplálni?Akkor most mért akarod kaja után is adni?Vagy lehet csak én értelmeztem félre :lol: Amúgy igen,alma,barackkal lehet kezdeni!Szerintem a lényeg h következetes legyél!Most vagy 2 szopi között adsz neki,vagy szopi után.Szerintem egyszerre csak az egyiket vesd be,legalábbis én így csinálom.De bizti vannak itt okosabbak nálam :lol: :lol:

Etetőszék:én a hordozóban etetek,mert nekünk csak olyan etetőszékünk van amiben már ülni kell.....De ahogy Tinu is írta lehet olyat kapni amit dönteni is lehet!

annus11
 
 


Szofi,
azta! Jó husis Csani! Kb. egy súllyal születtek Bogival, és Bogi még csak 6500 körül van :) (viszont hosszú, olyan 67-68 cm).
Szerintem nagyon szépen hízik Csani különben, a kevesebb kaki meg nem lehet azért, mert már jobban feldolgozza a bevitt táplálékot a szervezetük?
Etetőszék - nekünk ugye van pihiszék, én amjd abban adom neki a kajcsit.
Ruhaméret - van, amiből még 2 hete jó volt ránk az 56-os, van, amiből meg kicsi a 74-es... szóval ahogy esik, úgy puffan alapon méreteznek...
D vitamint leállította vagy ritkította a dokitok?

emese1979
 
 


Csilla!
Nagyon sajnálom, mennek a drukkok! Igazából viszont nem értem, mit fognak csinálni. Alíznak is nagyon csúnya volt a BCG-je, még 8 hós korában is vérzett, váladékozott, de több doki is azt mondta, hogy ugyan nem normális, de majd elmúlik és idővel tényleg elmúlt. Egyébként Áronnak is elég ronda és neki is folyton váladékozik, de Alíz után már olyan nagyon nem izgattam magam miatta, lehet, hogy kellene?

Anita! Szerintem mindenképp nézzétek meg a helyet, legalább átmenetileg megoldás lehet!

Szuperek a talis képek!
Csongi és Kamilla produkciója elképesztő!

Reny! Kicsit megnyugtat, hogy Áron menyasszonya sem viszi még túlzásba a mozgást. Az én kisfiamat mindegy, hogy hasra vagy hátra teszem le, szép nyugisan elnézelődik, esze ágában sincs mozogni, forgolódni, ülni viszont már nagyon szeretne.

Tinu! Ilyen elképesztő mozgásfejlődés mellett nem csoda, ha keveset hízik Csongi. A hajadra nagyon kíváncsi vagyok!

Én egyre jobban vagyok, bár még messze nem jól de már bírom görcsoldó nélkül, így újra elkezdtünk szopizni. Persze Áron fogyása miatt nem aggódtam, csak bántott, hogy tápit kellettneki adni. Egyébként ma reggel voltunk védőnéninél, 9480 g és 68 cm.
Nem tudom, van-e összefüggés, de az első vesegörcsös reggelem óta Alíz minden reggel sír az oviban, pedig eddig olyan jól alakultak az ovidolgok. Reggelente már itthon kezdi a hisztit, hogy nem akar elmenni.

Még egy utolsó gondolat. itt és most szent ígéretet teszek nektek, hogy ha vége ennek a vesebajos rémálomnak, elkezdek tornázni és fogyózni. Az utóbbi napokban 5 orvossal volt dolgom, ebből 4 első kérdése volt hogy: látom babát vár! Ma meg a váróban a védőnőnél összefutottam a régi védőnőnkkel és ő ugyanezt kérdezte. Teljesen összeomlottam, tudom, hogy még nagy a hasam, de ennyire?

Kép

Kép
hean
 
 


Áron 9,5 kiló? :shock: :lol:

Énkisfiam 62,5 cm, mint Csani és még 6,5 kiló sincs. :D

Nekünk eddig 2csepp D-vit-t kellett szedni naponta, mert volt 4x4 cm-s kutacsa is, mostmár 2, úgyhogy 1-re csökkent a napi adag. Azt nemtom olyankor mi van, ha kicsi a kutacs. Én megkérdeztem volna! :roll:

Etetni én is pihenőszékből szoktam (eddig 3x :lol: ) és én nem akarok dönthető etetőszékbe ruházni, majd veszek akkor, ha tud ülni fixet -feltételezem az olcsóbb; de lehet nincs igazam.

Ruhamérettel már nem foglalkozom, össze-vissza vannak. Egyébként azt figyelte meg, hogy a Magyarországon gyártott méretek nagyobbak, mint a külföldiek.

Kezdésnek bizti jó az alma, barack, nektarin. Sztem is hülyeség csak lét adni először, hiszen azért kell 3 kanalakkal kezdeni, hogy ha van allergia akkor az megmutatkozzon. Asszem 3 napig ha minden ok, lehet emelni az adagot annyira, amennyit megeszik.

Kép

Kép
adraci
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?