Új privát üzeneted érkezett!

Szülinapon voltunk, de még egyben!!!!
Ittam egy korty pezsgőt is. HE-HE-HE
Holnap valamikor jövök.
Pussz

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
angie28
 
 


Angiiii, ezen olyan jót kuncogtam, végre ilyet is írtál :) Az a hehe olyan volt, mintha a korty pezsgő "meg is ártott " volna. Jaj, annyi nevettem rajta, egy pillanat alatt tök jó lett a kedvem! :):):)
babszi
 
 


Babszi,sajnálom....de bocsi a kérdésért,miért kell februárig várni...lehet én nem figyeltem eléggé,ha már írtad....de ez elég hosszú idő...

mennem kéne aludni,mert már arra se emlékszem mit olvastam.....bocsi,felmentést kérek minden alól az első átaludt éjszakáig!!!!
jó éjt!

sutimano76
 
 

 
 

Sütike! A dokik szerint ez az egész nagy megterhelés volt a szervezetnek, és a gyógyszereknek ki kell ürülnie a következő alkalomig - ezt a részét nem értem, de úgy gondolom, hogy ahhoz, hogy irányítani tudják az eljárást, tiszta lapról szeretnek indulni. Ehhez javasolnak 3-4 hónapot, de ha leteszek az asztalra 400e forintot, lehet nem is kellene az a pár hónap. A másik, hogy annyian várnak ma már a lombikra, hogy egyszerűen nem tudnak korábban időpontot adni. Elvileg fél év a várakozási idő, de februárig igazból "csak" 4 hónap. Ja, és a doki azzal vigasztalt, hogy a a hosszú idő nagyon szubjektív, mert az angoloknál két lombik között 2 évet kell várni. Mondtam neki, hogy ezzel sem tudott megvigasztalni...

De ha februárban tényleg sorra kerülök, akkor az nagyon jó lesz, mert mindig decemberi babát szerettem volna. Képzeljétek, a méhen kívüli babámmal pont a születésnapomra lettem volna kiírva, és a névnapomon foganhatott meg. De sajnos ez sem védte meg őt semmitől :(
babszi
 
 


babszi...bocs a kisbetűért,de félkezes vagyok....értem.....
hmmm,decemberi baba......nem lebeszélésiből,de
-marha macerás nagypocakkal öltözködni!!!
-az időjárás miatt nem biztos hogy tudtok menni sétálni,
-és hát a magyar eü még sokszor hétköznap sincs a helyzet magastalatán,nemhogy ünnepkor.....

na de persze sokan születtek dec-ben(párom példáául 26!!!!!-án...brrrr)és felnőttek.

meghát ha akkora van időpont,hát azt nem lehet halasztgatni...

páromék családja nagyon szeretett ünnepkor születni:
párom ügyi dec.26,
anyósom jan. 1,
apósom aug.19!!!!!!

amúgy februári fogantatásból lehet novemberi is!!!!ikreknél mg méginkább sanszos!!!

sutimano76
 
 


Sziasztok, 2 nap késés után megjött :(
Nem leszek netközelben mostanában,most is csak beugrottam, mindenkinek megy a drukk, Sütikének sok kitartást, nagyon szép Bernibaba ezen a képen!

Puszi
-m-i-a-
 
 


Sziasztok!
kicsit sűrű hétvége volt, azért nem voltam.
Tegnap is szülinap! :lol:

Babszi, tök igazad van, annyi szép és jó dolog is történik a fájdalmakkal egy időben velem, velünk!
Jót nevettem azon, hogy apa énekel Daninak! :lol:
Bármit megtenne, de azt nem! :lol: :lol: :lol:
Én sem vagyok ilyen éneklős (sajnos)
Mindenben maximálisan segít nekem, takarít, kézzel mos és remek pizzát gyárt 10 percen belül! :lol:
Megjegyzem én pizza őrült vagyok!
Esténként mindig odahajol a fülével a pocimhoz és hallgatja az ő nagy-kis fiát! Ezek tényleg szép pillanatok!
Arról nem is beszélve, amikor Bence jön oda simizni a tesóját.
Elolvadok!
Általában játék közben gondol egyet, odafut, kap Dani pár simit és fut tovább! Olyan édes!
Szóval ezekbe a gyönyörű dolgokba rondít bele az a szemét fájdalom.
És hát nem sikerül mindig kiiktatni, hogy nem is gondolok rá, mert érzem minden porcikámban.
Az a lényeg, hogy még egyben! :wink:
Mondjuk tegnap hallottam olyan híreket, hogy még nincs kilátás a látogatási tilalom feloldására ezen a héten sem!
Nem tudom mi lesz.
asszem fel kell készülnöm arra is, hogy egyedül fogom végigcsinálni.

A decemberi szülésről: Szerintem minden évszaknak van nehézsége is előnye is. Beni november 9-i, eltelt 3 hét mire kivihettük egy kis időre.
Az igaz, hogy addigra én már régen irigyeltem a nyáron babakocsit tologató anyukat, de.... mindig olyan jókat aludt a friss, kicsit hideg levegőn, hogy öröm volt nézni. A téli cuccokhoz is elsőre hozzászokott ugye, mivel mást nem ismert, a barátnőm nyári babája viszont eléggé utálja ezt a beöltöztetést, sokat sír miatta.
szerintem tök mindegy mikor szül az ember.
Igaz, én most úgy nézek ki a fekete, bő kabátomban, mint egy dagadt pingvin!

Bocsi, most unta meg Beni végleg, hogy nem vele foglalkozok!
Mindenkinek pussz

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
angie28
 
 


Angi, a fájdalom ott van, ezt tudom, de mi/én csak ezt érzékeltük minden nap. De amit most leírtál, az csodás! Azok a simik nagyon jók, de figyelj majd rá, nehogy változzon a dolog, amikor tényleg ott lesz öcsi veletek. Mert amíg a felségterületén nincs más, addig ok minden, de ha testestül megjelenik... Persze nem mindig bújik elő a testvérféltékenység, remélem nálatok nem lesz ilyen. Tudtam, hogy felkeltem érdeklődésed az énekléssel :) Én nem akarok gyerekeket bőgetni, ezért soha nem vetemednék ilyesmire. :)

Borcsa, hova lettél?

Süti, még képet, még képet!

Ubi, mi van a dokikkal? Vizsgálatok? Tanácsok? Esetleg hsg?

KataPetra, nehogy olvasó üzemmódra válts! Gyere, mesélj!

Mia...:)
babszi
 
 


Sziasztok!
Angi! de még simán beleférhettek időben nem? Még 2 heted van. Vagy azt gondolod hamarabb jön Dani?
Éneklés! Én soha nem voltam hajlandó más elött énekelni. Még Bence kiskorában sem vittem túlzásba az éneklést, de amikor Hunor kicsi volt akkor egyszercsak elkezdtem egyre többet énekelni nekik, és imádják! Elővesszük valamelyik mondókáskönyvet, és éneklünk, mondókázunk. Sőt! Bence sokszor kérte utcán is. Na azt már nem. Erre mostanában még abba is belemegyek. persze nem tömött utcán, de tegnap este amikor jöttünk haza, és már unták a rizsát, akkor bizony elkezdtem, és rögtön nem volt gond a fáradtság! :wink:

Babszi! Ma megyek a dokihoz. Remélem okosabb leszek. Durva, de 3 hete kértem az időpontot, és mára kaptam. Oké mehettem volna időpont nélkül is, de akkor nagyon-nagyon sokat kell várni.
Aztán holnap reggel csinálok 1 tesztet ami 1 csíkos lesz, és utána megyek a munkahelyemre felmondani. Jövő hlten pedig intézem a munkanélkülit... :cry: fasza...
Már nagyon várom az írásodat a családi napköziről....Kiváncsi vagyok a véleményedre. A héten még oda is jelentkezek a tanfolyamra.

Ja! decemberi baba! Én december 25-én születtem, ahogyan Boris kislánya is. Szerintem jó. És kifejezetten imádom a telet! na jó nem a városit, de szívesen elköltöznék a Hargita mellé. Ott bizony igazi tél van! :D

Jó sok lettem.

aviubi
 
 


van a gmailen képtár berniről--félkezes vagyok megint--akit érdekel küldjön emailcímet priviben és küldök meghívót a megosztáshoz!!!

sutimano76
 
 


mia,majd a kövi hónapban talán,de ha tényleg boszi vagyok,kkor én a dec.-i teherbeesésre saccolok,hisz szeptemberi babát akartál!!!!! :wink:

sutimano76
 
 


Ma voltam dokinál. Levette a kenetet. Jövő hétfőn lesz meg, akkor kell érte menni. Utána rögtön kérek időpontot a vizsgálatra. EchoHSG-t csináltatok, mert az kíméletesebb.
Jaj végre történik valami.

aviubi
 
 


Sziasztok!!!

Bocsi, csak voltak hangulatingadozásim, illetve a férjem csúnyán megbetegedett, most én követtem őt.....bár én bírom talpon...muszáj dolgozni.

Olyan sok minden történt, ahogy olvasgattalak benneteket...

Babszi: olyan nehéz ilyenkor írni, és a szavak olyan üreseknek tűnhetnek, de tiszta szívemből szorítottam, és őszintén sajnálom...az egycsíkos :- :evil: tesztekből már mindannyiuknak nagyon elege van!!!!
Ez a külföldi dolog pedig jót fog tenni...kicsit elterel....csak ne add fel!

Mia: sajnálom, hogy negatív lett a teszt....gondoltam Rád nagyon, ...én is ilyennel fogok jönni egy hét múlva....szerintem bennem is kong az üresség:-(

Süti: nagyon szép a babád, és te is!!!! úgy csücsül ott mint egy kis hercegnő a trónszékben...tündéri...az éjjel azt álmodtam, hogy született egy kisfiam, és a te babádra hasonlított.....ilyen szinten megfogott a szépsége:-) Örülök nektek!

Angie: hogy apa énekelt az nagyon meghitt és gyönyörű pillanat lehetett, és igen a sok fájdalmat ezek az aprócska pillanatok képesek feledtetni....hidd el olyan közel a vége...és onnantól ott lesz a karjaidban , kívánom, hogy gyors, és könnyű szülésed legyen! Puszi

Piciboris: üdvözöllek én is , ahogy hallom ÚJRA itt:-) sok sikert apával:-))

Rani: Hol tartotok a folyamatban? Drukk

Aviubi: Veletek mizujs? lehet, hogy írtad, csak én voltam figyelmetlen...akkor bocsi

Hát elég sokat írtam... azért hozom majd a hírt, akkor is ha rossz jó pihenést: Kata

Lilypie Fifth Birthday tickers
katapetra
 
 


Aviubi: most látom, hogy mizujs Veled....tyűha...de szép neve van...milyen is ez az Echo Hsg??? én nagyon nem hallottam még róla...:-)

Lilypie Fifth Birthday tickers
katapetra
 
 


Angie: Utólag is NAGYON BOLDOG SZÜLINAPOT KÍVÁNOK!!!!
Akkor Te is mérleg vagy , ahogy én....:-))))) puszi

Lilypie Fifth Birthday tickers
katapetra
 
 


Sziasztok!

3 csöppike csücsül a pocakomba :D . Nem olyan szépek, mint Babszié volt.
Sajnos elég nagy volt a lemorzsolódás, 9- ből 4 osztódott tovább :cry: . Hármat kértünk vissza, egyet nem fagyasztanak. Mondták és ahogy elnéztem ez azért nem olyan rossz arány.
7-en voltunk pénteken leszíváson, abból ma csak ötnek volt beültije :cry: . Volt akinek kettő, volt akinek négy osztódott ,de 4- nél több nem is volt senkinek. Úgyhogy azért nem panaszkodom. Mnyh 11.5 mm volt. Nem lettek cisztáim se, attól féltem, mert még mindig eléggé érzékenyek a petefészkeim, de állítólag még érezni is fogom.
Ja, képzeljétek, egy nőnek pénteken 35!!!!! petesejtet szívtak le. Ő donor volt egy barátnőjének. Én ezt nem tenném.
Na, ők fagyasztattak is, de nem mertem megkérdezni, hogy hogy alakultak a dolgok :roll: .

Szóval jöhetnek a drukkok!

Aviubi,
HSG :arrow: jujjjj :shock: . De nagyon jó, hogy megcsináltatod.
Tesztet csináltál?

Mia,
sajnálom a negatív tesztet :cry: .

Angie,
még mindig kitartás. Azért gondolj arra, hogy mégiscsak odabennt a legjobb.

Süti,
nagyon édesek vagytok, Berni meg egy kis tündér :D

Babszi,
merre vagy?

Piciboris,
és te?

Katapetra,
Kép

Én december 12-én születtem. El sem tudom képzelni máshogy. Én imádom a telet, meg minden évszakot. Hanna júniusi, az nekem olyan fura volt. Végüliscsak öltözködés szempontjából van különbség, úgyhogy nekem aztán teljesen mindegy lenne, hogy mikor jönne a kistasó.

Kép

Kép
ranita1979
 
 


A nagy igazság az, hogy nekem is csak az a lényeg, hogy legyen baba. A decembert azért tettem hozzá, mert mindig azt szerettem volna, ha akkor születne, mint én. Nekem nincs bajom a decemberrel, és nem hiszem, hogy egyik anyuka szerencsésebb, mint a másik, mert nyáron születik vagy télen a baba. Az a fontos, hogy legyen. A gyerek meg rugalmas minden évszakhoz.

Rani, ez nem olyan rossz hír ám! Amikor én voltam, akkor 4-en voltunk. 4ből egyikünk rosszul lett a beülti előtti éjjel, és a kórházban nem tudták mit kellene csinálniuk... De a mi dokiaink azt mondták így is visszakapja a babáit, csak nem 3 naposan, hanem 5 naposan. A másik csajnak 3ból kettő termékenyült meg, asszem mindkettőt visszakapta, de a jobb közüle "csak" 5 sejtes volt. A harmadik csajnak 1 db 12 sejtes ment vissza a pocakba. És voltam én, a szuper esélyes. De ezt csak én gondoltam ám így. Lehet, hogy az 5 sejtes kismami maradt kismami. Lehet, hogy az, amelyiknek csak 1 babó ment vissza, de lehet, hogy az 5 napos. Mert ilyenre is volt ám példa!!! Tehát egyáltalán ne azt nézd, hogy velem mi volt, mert befolyásollak titeket az áradozásommal - engem is befolyásoltak a dokik az áradozásokkal. De ez nem törvényszerű, nem bizony!!!

Most annyi a dolgod, hogy TELJESEN NYUGODT legyél, kikapcsolj, pihenj rengeteget az elején, majd sétálj sokat a második felében. Igyál sokat sokat, és nézd a Jóbarátok Összest :) Nincs takarítás, nincs cipekedés, nincs meló!!!

Viszont néha tessék jönni beszámolni!!! És ha tervezel korai tesztet, max a transzfer utáni 11. napon, de ha nálam okosabbra hallgatsz, akkor nem csinálsz korai tesztet!!!
babszi
 
 


Babszi,
köszi a megnyugtatást :D .
Tudom én, hogy semmire sem leghet adni, itt minden mindegy. Nekem az egyik 8 sejtes volt, őrá azt mondták, hogy nagyon szép, a másik kettő pedig 5 sejtes. Rájuk is azt mondták egyébként, hogy szerkezetileg nagyon szépek, de "csak" 5 sejtes. Viszont ott is elmondták, hogy ez nem jelent semmit.
A héten nem dolgozok, jövő héten már megyek, de nem megerőltető a munkám, úgyhogy be merem vállalni.
Azt mondta a doki, hogyha fekszünk az se fogja a megtapadási esélyeket növelni. Ő azt mondta péntekig kímélő életmód, persze azért pihenek, péntektől meg teljes életet lehet élni, extrém megerőltetés nélkül. Persze ahány intézet és doki, annyi féle variáció.
Korai tesztet nem tervezek. Jövő hét pénteken megyek tesztelésre, előtte itthon csinálok egyet.

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Kata,azt kívánom váljék valóra az álmod,és 9-10 hónap múlva szülj egy gyönyörű kisfiút!!!gyógyulgass!!!

Rani,drukkolok!!!!mostmár ideje lenne tényleg egy kétcsíkos hírnek!!!!
persze bárkitől,de most Rani a legesélyesebb!!!!

Boris én még mindig azt mondom,ne napi szinten strapáld le férjecskét,inkább két naponta!!!

Babszi...el is felejtettem...külföld....meneküljön ebből az országból mindenki akinek lehetősége van!!!!Jót fog tenni a környezetváltozás!!!

sutimano76
 
 


Sziasztok!

Ranita, nagyon-nagyon drukkolok és hallagass Babszira, sok pihi!!!!!!!!

Kata köszi a köszöntést!
Igen, mérleg vagyok. Az én kis családom minden tagja eddig így egy csomóba született. Férjem nov.2., Beni nov. 9., Dani pedig még kérdés.
Ha 2 napon belül születne, ő mérleg lenne, mint én. De remélem ő is skorpió lesz! :lol:
És gyógyulj meg!
Egyébként nekem is fájdogál a torkom, pedig eskü, hogy annyira vigyázok magamra.
Ja, és még annyi, hogy félre érthettél vmit, mert pont hogy sosem énekelne apa sem magában, sem Beninek, sem pocaknak! :lol: :lol: :lol: De ha ennyien akarják, megpróbálom megénekeltetni! :lol: :lol: :lol:

Avi, én sem tudom mi az az echo hsg?! :oops:
igen, én valamiért úgy érzem, lehet nem bírja ki a végéig.
30-a a császár időpontja, bár még mindig nem írta ki a műtétet a doki. szerintem ő is hamarabbra gondolt.
Majd meglátjuk. Csütörtökön megyek hozzá.

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
angie28
 
 


Sziasztok!
Bocsi most nem reagálok, de sietek vissza!
Rani! neked puszi, ölelés......
Tudtok segíteni? Felhívtam ma a meddőségit, hogy időpontot kérjek a vizsgálathoz. És képzeljétek nem tudják megcsinálni, mert nincs kontrasztanyag. Azt mondják lövésük sincs, hogy mikor lesz. Szerintetek honnan lehet szerezni? Állítólag nem hoz be az országba a cég már 1 jó ideje....

aviubi
 
 


Ubi, annak idején nekem uh-s volt, és kontrasztanyagot nekem kellett patikában vennem, ők csak a receptet adták. A másodiknál a doki intézett mindent, de az nem uh-s volt, hanem röntgenes, ami nagyon hasonló ám. Háát, nekem a másodikat a kettes nőin csinálták, és nem problémáztak ezen. ... Kérdezz utána patikában is!!! Melyik meddőségi is ez?
babszi
 
 


Az a baj, hogy nincs magyarországon kontrasztanyag. Hiánycikk. Most felhívtam apám titkárnőjét, hátha... Apám Eü. bizottsági elnök volt, és vannak kapcsolatai. Hátha van még valahol......

aviubi
 
 


Katapetra! Ez jó mondat volt! " Szerintem bennem is kong az üresség." Hát én is így érzem mostanában. Ma reggel megcsináltam a tesztet, és nem is figyeltem, nem érdekelt, mert tök üresnek érzem magam. Mostmár nincs ez a bemagyarázom magamnak a tüneteket szindróma. Legbelül úgy érzem, hogy nekem csak lombikkal fog sikerülni, ha egyszer eljutok odáig. De mostmár tényleg van 1 gyanum, hogy valaki ott fent nagyon nem akarja ezt a 3. bébit... :cry: De életemben elöször küzdök, és nem állok meg!
Ez a Echo hsg az ultrahangos átjárhatósági. nem akartam fellengzős lenni, de én így hallottam, és ma kerestem rá a neten, és így tudtam meg pontosan. Régi nlc-s topikról ajánlotta egy lány, ő úgy említette, hogy echovist, aztán tegnap a dokim mondta, hogy echoHsg, de mostmár tudom, hogy sima ultrahangos néven fut. :lol:

Rani. Pihi, pozitív gondolatok! :wink:

Angie! Kitartás, és sok-sok C vitamin! Nehogy már lebetegedjél!

kata! neked is gyors gyógyulást, és ne add fel. Összejön az a babó!

aviubi
 
 


Aviubi,
Nem lehet kontrasztanyagot kapni? Hát ez egy vicc :evil: .
Mi a kettő HSG között a különbség?

Nekem most csak egy valami jutott hirtelen eszembe. Nekem lapar közben nézték meg, hogy átjárható vagyok e. Azt mondták minden ok. Erre lett egy m.k, mert volt egy szűkületem, amit ugye nem vettek észre. A doki szerint azért nem, mert ők ilyenkor csak azt látják, hogy átmegy e a folyadék. A m.k. mivel műtöttek, akkor megnézték a megmaradt petevezetőmet, azt mondták ok. Na most így belegondolva :roll: .....
Persze a világért sem akarlak lebeszélni, eszembe sem jutna, sőőőőt, nagyon jó, hogy megcsináltatod, így tisztábban fogsz látni.
Egyébként neked mit mondtak, miért volt méhenkívüli?

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Nagy valószínűséggel azért mert nagyon sok volt az összenövésem a 2 császár miatt. Akkor azt mondta a mütét után a doki, hogy kivülről nézve a másik petevezetőm, és petefészkem egészségesnek tünt. De ki tudja, hogy az után a mütét után milyen összenövéseim lettek.
Ez az ultrahangos állítólag kevésbé fáj, és mivel ultrahangos nincs a röntgen sugárzás. És a röntgenesnél Jódot nyomatnak a katéterbe.
Hát nem semmi nagynéném van nekem. Eszembe jutott, hogy mennek csütörtökön Németországba, mert unoktesóm most ott tanul 1/2 évig. Gondoltam megkérem, hogy hozzanak nekem kintről anyagot. Hát csak a kifogások voltak, hogy ez egy kis város, és alig lesz idejük stb. De azért írassam fel majd meglátják. Most nem fogok duzzogni, és holnap megíratom a receptet, és kiviszem nekik, de azért ez nem semmi segítőkészség. Majd ők is fognak tőlünk kérni, és akkor én is huzzam a számat? :cry:

aviubi
 
 


Rani, én kértem, hogy amikor megoperáltak a méhen kívüli babával, akkor nézzék meg a másikat, hogy rendben van-e, de erre azt mondta az a doki, aki a lapar atyja (na j, csak speckós), hogy ilyen műtétnél, amikor mk van, akkor nem nézik meg. És amikor a hsg kihozta, hogy valami gubanc van a maradék vezetővel, azt mondta, hogy nem ajánlja megoperálni, mert nem segít. Amúgy laparral nem nézetném meg magam, mert ISZONYATOSAN megterhelő volt az a műtét, és engem fizikailag is teljesen kikészített. Nem beszélve a lelki oldaláról.
Amúgy a röntgenes sem vészes, és nem fájdalmasabb, mint a másik, szóval én nem zárkóznék el a helyetekben - vagy a helyedben Ubi - előle.

Ubikám, aki nincs ebben az egész tortúrában benne, annak a gyűrű leesik az ujjáról is akkor, amikor szívességet kérsz. Nem értenek semmit, de mert nem az ő problémájuk, hát át sem gondolják. Amúgy ha te lennél ilyen velük, akkora szájuk lenne cserébe, hogy milyen gonosz vagy... Persze nem ismerem őket, csak mondom, hogy ilyet tapasztaltam.

Nekem is mondta az eredeti dokim, hogy a hsg-t nem javasolja, de a lombikos doki viszont nélküle nem csinálta volna meg a programot, és ragaszkodott hozzá. És legyintett arra, hogy ennek bármilyen veszélye lehet, mert a veszély mindig fennáll. Sőt, olyan is van, hogy "kinyílik"a szűkület - bár én ezekben a csodákban azért nem hiszek, mert mindig másokkal történnek meg. Velem csak a rossz csodák történnek meg, és azokat lassan nem bírom elviselni.

Azt hiszem tegnap este jutottam el oda, hogy kezdek kétségbe esni, letörni, magam alá zuhanni, bőgni pár sort, és minden... Aztán kicsit jobb, aztán megint nem. El vagyok keserdeve :( Most gonosz leszek és érzéketlen, de nektek olyan jó, hogy már van babátok, de nekem nincs, és lehet nem fogom tudni milyen az oviba a gyerekemet vinni, hogy aggódjak milyen a napja, hogy fáj-e a pocija, hogy mikor áll fel és indul el, mi lesz az első szava... Lehet nekem soha nem lesz ilyenem. És baromira irigy vagyok rátok!!!
babszi
 
 


Nyugodtan legyél irigy, de én teljesen biztos vagyok benne, hogy sikerülni fog neked. Hidd el nálad sokkal szarabb helyzetből induló ismerősöm is van, és neki is lett babája! Én hiszek benne, hogy ha valamit nagyon akarunk, és kitartunk akkor összejön. Csak ne add fel. Ez biztso valami próbatétel, és aki átmegy a vizsgákon annak nagyon boldog élete lesz. Aztán hidd el, hogy pikk-pakk eljön az idő, és éjszakázni fogsz egy-két-három síró, de boldog babával! :wink: Ebben biztos vagyok! :lol:

aviubi
 
 


Na igen, nekem is volt 2 laparom, mindkétszer nézték a petevezetékeket is. Most már nem tartom valószínűtlennek, hogy ezektől jutottam ide. Ja, meg hát ugye a nagyműtét a m.k-nél.
Nekem azt mondta a doki, a másik petevezető teljesen rendben van. Igaz, nem kérdeztem rá, hogy hogy nézték meg. Lehet akkor, hogy csak kívülről rákukkantottak, aztán jól van :evil: .
Amikor a m.k-vel megműtöttek, utána kb fél évig a jó oldalamon mindig éreztem ilyen fura fájást, lehet, hogy írtam is akkor. Most már így belegondolva nem tartom kizártnak, hogy igaza van a meddőségi dokinak és a megmaradt petevezetőm sem jól működik vagy van ott valami összenövés :cry: .
Ja, most jut eszembe. Valahogy meg kellett nézni a jó oldalamat, mert az uh alapján ott sejtették a babát, gondolom azzal is kezdhettek. Vagy tudja a fene :cry: .

Aviubi,
húúú, de kedves a rokonság :evil: :evil: :evil: Ilyenekkel én is találkoztam már. De ha neki valami gondja lenne, akkor tuti elvárná a segítséget :evil: Kíváncsi leszek hoznak e, azért bízzunk a jóindulatukban.

Babszi,
teljesen megértem amit érzel, nem vagy sem gonosz, sem érzéketlen. Normális amit érzel. De nem feladni, te is mindig ezt mondod. 2* voltál terhes, képes vagy arra, hogy teherbe essél és gyereket szüljél. És fogsz is. Csak sajnos neked ez az út jutott. A nehezebbik :cry: . Csináltok még gondolom azért pár kivizsgálást, még több mindent zártok ki és másodszorra már sikerülni fog a baba vagy babák.
Ne haragudj, ha megkérdezem, lehet már írtad, csak nem emlékszem. Amikor tizenvalahány hetesen elveszítetted a babát, tudni lehet, hogy mi volt akkor a baj?

Kép

Kép
ranita1979
 
 


sziasztok!
szomorúan olvasom itt, amiket írtok!
Ilyenkor én önző módon pont az ellenkezőjét érzem, mint te Babszi, azt, hogy "Úristen, mekkora szerencsém van, hogy ezek után nekem még lehet babám ilyen könnyen! "
Ne haragudjatok ezért az érzésért, és komolyan mondom, sokszor könnybe lábad a szemem, amikor belegondolok a ti nehézségeitekbe.
Én belegondoltam, hogy a mi anyagi helyzetünkben még nehezebb lenne tovább lépni, most nem azt mondom, hogy itt bárkinek óriási vagyona van, csak azt, hogy nekünk komoly erőfeszítésbe telne ilyen összegeket összegyűjteni és benne van a pakliban, hogy nem sikerül. :cry:
Teszek nektek képet a szülinapomról, hátha eltereli egy kicsit a figyelmet

Kép Kép

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
angie28
 
 


Angie,nagyon tuti a tortád!!!!

Babszi,csak magad alá ne ess,igaza van Raninak,voltál már terhes,tehát akkora gond nem lehet.....én nagyon úgy érzem,hogy most nagyon jól jönne az a külföldi meló,a költözés...gondolatelterelés,és a végén még spontán foganna a baba!!!

sutimano76
 
 


Sutio! nagyon szép baba Berni! Nagyon szép arca van. Köszi az albumot nagyon jó volt nézegetni! :wink:

Babszi! Szerintem is jó lesz ez a külföldi út. Kell egy kis figyelem elterelés!

Angi! Nagyon állat a tortád! :D És te is helyes kismami vagy!

Képzeljétek lehet, hogy sikerült megoldanom a kontrasztanyag dolgot, és mégcsak szívességet sem kell kérnem. Van a Fiumei úton egy gyógyszertár. Ők minden gyógyszert beszereznek ami osztrák, és német gyógyszertárakban kapható, és mindezt 900 forint plussz költségen 2-3 napon belül. Holnap megyek megkérdezni!
Nagynéném pedig elmehet a ...-ba!

aviubi
 
 


Sziasztok...
munka előtt gyorsan írok, tegnap elkezdtem, de lefagyott a gépem.

....akkor én félreolvastam valamit, sorry Angie:-)..nagyon tetszettek a képek, gyönyörű a torta, nagyon jó ötlet...és nagyon szép pocakod van..kitartást puszi

Köszi Süti a pozitív bíztatatást, féltem leírni az álmomat, nehogy gyagyásnak nézz:-)

Aviubi...nem semmi , ez az egész állapot... a hiány, a családi "segítőkészség", de hála Istennek Tiéd az erkölcsi győzelem!!! ...és amint olvastam anyagot is tudnak behozni...tök jó!!! Mit lehet tudni, mikor csinálják meg??? És nyugi....én e hónap 5én voltam röntgenesen, nem mondom, hoggy nem fájt...de végig ez volt benne, hogy a kisbabámért hajlandó vagyok minden fájdalmat elviselni!!!!!
Erre gondolj, hidd el agyban dől el minden.Puszi


Rani: igyekszem meggyógyulni, kicsit félek is ezektől a baciktól, mert nekem pont akkor lett méhen kívülim februárban, mikor nagyon lázas beteg lettem....

NAGYON-NAGYON, DE NAGYON drukkolok értetek, pihenj amennyit csak tudsz.....puszi neked is!

babszi: ne add fel kérlek, nagyon Veled vagyunk!!!!


jajjj, bocsi megyek mert várnak a gyerekek az oviban....sziasztok

Lilypie Fifth Birthday tickers
katapetra
 
 


Rani!

Ne olvass SEMMIT a neten!!!!!!!!!!!!! Csak minket, nálunk úgysem rossz a téma!!! MÁST NE OLVASS!!!

KataPetra, nem annyira a feladás, de mégis. Ilyenkor magamba zuhanok. Akkor bízok újra, amikor majd lesz miben.

Sütike, nálam elvileg kizárt már a spontánkodás, szóval ezért ez a magamba zuhanás. 4 elvesztegetett hónap, amikor nem történik semmi. Persze tudom ésszel, hogy felkészülés a köv. lombikra, de a fene egye meg, ez nem annyira az. Ez csak tétlenkedés.

Ubikám, jó, hogy a hsg megoldódik, nagyon drukkoltam, hogy mégis legyen megoldás. Látod, így is húzódik minden! Mondták neked, hogy ciklus első felében szokták csinálni a hsg.t????

Ja, külföldi útról akartam még írni. Hát, ez csak folyamatban van. Párom két vagy három körben megfelelt már, de még vannak hátra körök, amiket futni kell, de mi már álmodozunk róla, hogy miket csinálunk majd, hogy szerzünk nekem is valami munkát, hogy ne otthon üljek tétlenül, mert azt nem bírnám hosszú távon. Itthon itt van anyukám, hogy naponta kiborítson, ott meg túl nagy nyugalom venne körül :) Na jó, nem ironizálok tovább, szóval nagyon jó lenne. Megtanulnék új nyelvet is amellett, hogy gyakorolnám amit már tudok :) És a meló sem az lenne, amit itthon csinálok... amit most nagyon nem szeretek. Kérem vissza az óráimaaaaaaaaat...

Fáradt vagyok...
babszi
 
 


Babszi,
esküszöm nem bújom a netet :D . Ami információm van a lombikról azt az idők során csipegettem össze. De amióta tudom, hogy az lesz egyetlenegy lombikkal kapcsolatos oldalt vagy dolgot nem néztem meg. Tudom, hogy nem szabad, magamat ismerve meg főleg nem :D .

Azt azért ne mondd, hogy egyáltalán semmi esélyed nincs. Annyi, de annyi hihetetlen dologról hallottunk már, én semmin sem lepődök meg. Persze, tudom mit mondunk ilyenkor, a csodák mindig mással történnek.... De ki tudja....

Aviubi,
na, sikerül anyagot szerezni?

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Sziasztok!
Hát sajna nem sikerült a kontrasztanyag... Azt mondták december elején már tudnak behozni, Magyarországon csak január közepétől várható. Egész európában hiánycikk. De azért odadatam a receptet nagynénéméknek. Hátha sikerül nekik.
Holnap még lesz 1 köröm a teve utcába, mert kell szereznem eu-s tb. számot. Ha pedig nem sikerül akkor megtudom, hogy ki csinál röntgenes átjárhatóságit.

Babszi! És ez így normális, hogy 2 lombik között 4 hónapot várnak?
Nagyon jó lenne most nektek ez a külföldi meló! :D
Igen tudok róla, hogy ciklus elején kell csinálni a hsg-t. Pont ezért lenne most jó.
Sajna nekem is fáj a torkom, és a fejem. :cry:

aviubi
 
 


Sziasztok Lányok!
nem leszek most eg pár napig...vidékre utazunk,a 7végén kell majd megjönnie..ami meg is fog, mert érzem magamon az előjeleket, szép hosszú7végét kívánok mindenkinek!!!!!!!

Lilypie Fifth Birthday tickers
katapetra
 
 


KataPetra, érezzétek jól magatokat!
Milyen előjeleid vannak? Mert fele lehet terhességi előjel is :)

Ubikám, én a kettes nőin csináltattam! Ott röntgenes van, de ne olvass utána, hogy velem mi történt közben... :(

Borcsám, megint elvesztél!!!

Angi, úgy elnézegettem a képedet - olyan jó, hogy küldtél! Nagyon tetszel, mint kismami, és sokkal kiegyensúlyozottabbnak látszol, mint ami nekem itt lejött rólad az írásod alapján! És a torta is nagyon klassz! Én nem vagyok nagy tortás, csak ritkán eszem meg egy egész szeletet, de persze a krémes, meg tiramisu, meg ilyesmik bármikor jöhetnek. Csak a tortákkal vagyok ellenszenves.

Süti! Babácskád hasa jobban van?
babszi
 
 


Ubi köszi,és ügyi vagy a gyógyitárral!!!szóval mégsem,de basszus ne ad fel!!!!!

Babszi,koppkoppkopp....úgy néz ki azt vagy kinőttük,vagy mivel anya nem iszik csak rizs,meg laktózmentes tejet,nem eszik fehérkenyeret,illetve nagyrészt semmit ami puffaszt,így jól vagyunk...most tanuljuk az egyedül elalvást!!!több kevesebb sikerrel!!!

pár kép... :oops: :oops: :oops:
Kép
így még sosem aludt be,mert nem szerette ezt a pózt:
Kép Kép

sutimano76
 
 


Sziasztok!
Hú, tegnap nagyon szarul voltam. Fájt torkom, fejem, és rettentő fáradt voltam. És ami vicces, és hamarabb aludtam el, mint a fiúk. :oops:

Suti! Nagyon jók a képek! Ez a cumis haláli! :lol: És ez a békés aluka, na meg imádom a lábacskákat. ( Én még most is szoktam puszilgatni a nagy lovak lábát )

Katapetra! Jó hétvégét!Jó lesz egy kis friss levegőt szívni. És ne gondolkozz, csak érezd jól magad.

Babszi! Most nagyon felcsigáztál. De nem keresem meg, mert így is nagyon félek a vizsgálattól... Még azon filózom, hopgy interneten szoktak hírdetni fel nem használt gyógyszereket. Azért azt is megnézem.

aviubi
 
 


De cukik vagytok Süti a képeken!!!!!
Hogy érted, az egyedül alvást? Külön szobában?
ugye jól emlékszem, ti is szintes házban laktok?
Nem tudom, én már kicsit megbántam, pedig én akartam ilyenre építeni.
De kicsi gyerekkel + nagy pocakkal nekünk baromira fárasztó, ha pl. lent marad valami. Van hogy szegény apa egymás után 3-szor is lemegy, mindig eszünkbe jut még valami.
Meg kell szervezni a pakolást, az biztos!

Avi, sajnálom a kontrasztanyagot, de hátha hoz a rokonod.
Kata, érezzétek jól magatokat.
Babszi, köszi a dícséretet, jól esett. :wink: Meg persze mindenkinek köszi!
Rani, hogy vagy?

Én: ma délután nőgyógyász, kiderül, hogy áll a méhszáj
Aztán bevásárlás a 3 napra.
Ha még lesz erőm megírom mi volt

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
angie28
 
 


Kiderült, hogy az egyik chicagói középiskolában minden nyolcadik lány áldott állapotban van. - nekem meg nem lehet gyerekem

800 gyerekből 115 terhes a cikk szerint

tök jó mi :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
babszi
 
 


Babszi!
DE LEHET GYEREKED!!!!!!!!!!
Jövő héten nincs kedved megismerni az én égetnivaló 5 évesemet? Itthon lesz velem egész héten, szerintem jót tenne neked egy kis dumálás, és legalább megismerhetnénk egymást! :wink:

aviubi
 
 


Angie-egyedül alvás,mellettem az ágyban,úgy hogy nem ringatom,nincs popórázás,simogatás-na jó azt nem bírom ki,mindig simogatnám meg puszilgatnám,csak a cipelés egyre gázosabb,már lassan 4.5 kg!!!!

igen 2 szintes,hát kicsit megbántam,de majd ha nagyobbak lesznek nem lesz olyan rossz vagy mégis,na nemtom,majd meglátjuk....olyan határozatlan vagyok vagy mégse????

mennem kell...........

sutimano76
 
 


Halihó!
még csak 1 cm-re van nyitva a külső rész, bentebb pedig teljesen ép a méhszáj.
Magyarázta a szakaszokat, de már nem tudnám visszamondani.
Még az is lehet, hogy kedden szülök (ez még kérdéses), de csütörtök majdnem 100%. :lol: :lol: :lol:
remélem kibírja addig és jöhet apa is, de a doki sem tud semmit erről.
Ennyi. Szigorú pihi hétvégén

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
angie28
 
 


Sziasztok,
végigolvastam, de nagyon nem működik már az agyam, hogy reagáljak is mindenkinek :(
Sütike, remélem tényleg boszi vagy és belemantrázod decemberben a babát (tudat alatt biztos azért nem jött össze eddig..)
Ja és én is mérleg vagyok ám!!Meg nekem is azért van ez a szeptemberi-baba dolog, mert én is szeptemberi vagyok, meg mindenki év második felei, de amúgy tényleg mindegy mostmár,csak legyen.
Babszi, teljesen megértelek, az én környezetemben is mindenki hirtelen terhes és szinte senki sem akarta...meg már nagyon érzékeny vagyok a babás hírekre (lehet ezelőtt is ugyanennyi volt, csak nem tűnt fel..) És nagyon rossz a kedvem, meg kilátástalan minden. Valahol mélyen azt érzem, hogy soha nem is lesz kisbabám..:(
-m-i-a-
 
 


Mia,na ne má,enyhén szólva fiatal vagy ehhez a kijelentéshez!!!!!Biztos lesz....és nemcsak neke,hanem mindenkinek itt!!!!

sutimano76
 
 


Sziasztok!
Angie! Akkor jövő héten tuti megszületik Danika? De jó! Pihizzél, de azért 1 szóra gyere...

Mia!Nehogy már te is elkenődj! Te is nemsokára anyuka leszel, és akkor jót mosolyogsz a mostani érzéseiden! :wink:

Suti! Látod csak 5 hetes Berni, és máris jók az éjszakáitok. Akkor te még jól megúsztad. Akkor ezek szerint nagy valószínűséggel nem bírja a lány a tejet? Bence volt hasonló, és neki 3 éves koráig nem adtam tej terméket max. turó rudit kapott néha.

Ma végre megjött piri. Úgy utálom, hogy amikor tutira biztosra veszem, hogy nincs baba akkor késik egy csomót. Most 31 napra jött.

aviubi
 
 


Csajok, megint van iwiw-em, ha gondoljátok, pü-ben kérek neveket - örülnék, ha jelölnénk egymást :)
babszi
 
 


Sziasztok!
Vagyok!
Ritka szar éjszakáink vannak pár napja, úgy hogy hulla vagyok egész nap.
Én sokáig nem tudok elaludni, jár az agyam egyfolytában. :roll:
Van egy kis folyásom és állandóan azt gondolom, hogy szivárog a magzatvíz! :roll:
Benivel rögtön olyan erővel folyt el, hogy nem tudtam összekeverni semmivel, de miután mondta a doki, hogy lehet olyan, hogy csak szivárog kicsit, már nem tudom eldönteni. Akkor irány wc.
Tegnap éjszaka Bencém sem tudott aludni. Szó szerint 5 percenként felsírt, nyöszörgött egy kis ideig, aztán vissza. Már mindent megnéztünk rajta,pisi-kaka, ivott is és mégis ezt művelte hajnal 1-ig. :twisted:

Mia, el ne kenődj már! Biztos, hogy rosszak a megérzéseid! :wink:
Babszi, küldöm a nevem.
Avi, igen, el sem hiszem, hogy jövő héten 2 gyermekes anya leszek!
Eléggé ijesztő, hogy is lesz, hogy fogok helyt állni, de nagyon várjuk már.
És Bence drágám ma reggel odajött, megsimizte a hasam, gondolt egyet és hozta a cumisüvegét és odatartotta a hasamhoz.
Olyan zabálni való volt! :lol: :lol: :lol:
Puszi mindenkinek, próbálok még benézni, de apa szigorúan lefektet! :lol:
Mondtam neki, kérek egy laptop-ot! :lol:

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
angie28
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?