Új privát üzeneted érkezett!

Sarmi most kaptam meg az sms-ed :x :x :x :cry: :cry: :cry:

ne haragudj :( :( :( :( :(

Sarmi Gégéé tegnap este negyed 10-kor írta ezt, biztos a szolgáltatók nem küldték az smst, sajnos előfordul...

Nagyon szépek a gyerekek, sokat nőttek :lol:

Igazából fogalmam sincs mikor akarok menni vasárnap esélyesebb a délelőtt, ahogy elnéztem az expo-s képeket tömeg szokott lenni, így Matyi nélkül.

KépKép
winchi
 
 


Beze Lexi mosolya még mindig csibészes, tűzről pattant kisasszony lesz :lol:

Írisznek jobbulást!

Tünci és milyen színű rugit vettél? :wink:
A vizeletben nekem mindig magas volt a bacik száma, a doki nem foglalkozott vele, a védőnő mondta, hogy lehet ám attól is az magas ha viszed az anyagot. Hiába tiszta üvegben viszed mégis megindulhatnak a dolgok...

KépKép
winchi
 
 


Ma nem lesz Született feleségek :cry: :cry: :cry:
Vendég
 

 
 

Kép

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


Sarmon; légyszi olvass vissza.... :( :( :(

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


Gégéé! De jót csináltál! :D

Lara: Tényleg nem lesz? Miért? Egyedül vagyok, direkt picit előbb lefektettem Rékát, gondoltam elolvaslak Titeket, és leülök a Tv elé! :shock:

Winchi: Tök jó Matyi szülinapos polója!

Katinka: Akkor most már megjegyzem! :wink:

Tünci: milyen színűt vettél?

Szösz

KépKép
szosz
 
 


Szürke-fehéret, macisat! :)

Hívtam a dokim, azt mondta ez az érték még teljesen hibátlan, no paramami...

Íme a képek(bocsánat, de még rutintalan gyerekfotós vagyok...)

Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

KépKépKép
tünci28
 
 
 


Szösz:A nők lapján azt olvastam hogy szerdán lesz a született feleségek,de megnéztem a műsorújságot és ott nem láttam :cry: Jaj ezek az idióta műsorok mindig :x


Betti:Nagyon szép helyen volt az esküvő :D Nagyon szépek vagytok! :D

Tünci:Szerintem tök jó képeket csináltál :D milyen rugit vettél?Mikor kiderült hogy kismama vagyok bementem egy bababoltba vettem egy bodyt sokszor elövettem nézegettem :D Örülök hogy minden rendbe.

:D

Gégéé: De jó ez a kép :D

Beze:Nagyon édes Lexi :D Nagyon kis csajos :D Gondolom Apa szeme fénye :D Legalábbis nálunk úgy van,hogy hamar leveszi Apát a lábáról a Hannus. :D

Winchi:Matyinak tetszett a lufi?Hannusnak is volt és úgy eljátszott velük.
Milyen kis picuri volt :D Milyen figyelmes vagy pont akkor tetted fel a képet :D Nagyon jó az almatorta :D Nagyon édi Matyi :D :D :D :D :D (Apa is megjegyezte mikor mutattam a képeket) :D

Ancsi:Örülök hogy jobban van Dorka,remélem már nem volt lázas alvás után.Jó szórakozást holnapra :D Ki lesz Dorkával?

Sarmon:aranyosak a gyerekek :D :D :D az a kis konyhás kép nagyon tetszik ügyes kis segéded van :D Jobbulást Írisznek!
Vendég
 


De vacak műsör van a feleségek helyett. :cry:

Szösz

KépKép
szosz
 
 


Kép
Vendég
 


Igen.nagyon car ez a műsor úgyhogy unatkozok,csinálok pár keretezést majd felteszem a végeredményt :D
Vendég
 


Kép Kép Kép Kép Kép
Vendég
 


Na még egy kép :D Kép
Vendég
 


lara!
nagyon jók a képek!
milyen progival csinálod?
Vendég
 


szalad ki, nézem mit lopott el. bebújt az etetőszék alá játszani vele...
még jó, hogy gyerekzáras a kupakja. a komód felső fiókjából nyúlta le és elszaladt... és a fiók be is volt ragasztva!!!
hát íme: nurofen reklám... Kép
Vendég
 


Jó reggelt!

Te jó ég Anyany azt a csibész mosoly :lol: Tudja hogy finom a nurofen? azért nyúlta le?

Tünci jók a képek, Matyiról az a labdadobós nagyon király :lol:

Lányok ha hiszitek ha nem még én is vártam a lilaakácos libákat :lol: Gondoltam nézem kicsit aztán alszok, így maradt a tv paprika...

Lara de jó keretezéseket csináltál! Te milyen programmal? és honnan vennak a keretek? Én a photoscape-t használom az origoról ingyenesen le lehet tölteni.

Póló: lányok arra gondoltam, hogy ez a póló mehetne körbe azoknál akik most lesznek egy évesek. Nati, Réka, Írisz, Emma...
Aznap amikor a szülinapja van lefényképeznétek benne és felraknátok nekünk :lol: Mit szóltok hozzá? Én elpostáznám Katinkának és menne sorban a babák között
:lol: :?:

KépKép
winchi
 
 


Valaki mondja már meg, mikor van akkor a feleségek? Olyan mérges voltam, hogy egy ilyen marhaság miatt semmi tájékoztatás, csak elrakják.
Hétvégén kezdődik a vadászidény, úgyhogy most megyünk át, az Uram a helyi Pampalini. :D

Betti
Kép
betti0412
 
 


Pampalini itt, Pampalini ott...... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

http://www.indavideo.hu/video/Pampalini_es_a_medve

http://port.hu/pls/tv/tv.channel?i_ch=3 ... 2009-10-21

Berakták a House után a Lila akác közt

Én a House-t sem tudom végignézni mindig elalszok. Bár az NCIS alatt is elalszok azt szoktam a legjobban sajnálni...

KépKép
winchi
 
 


jajj Gégéé,nem haragszok ám nagyon!!De légyszi nyomj egy sms-t a következő tali előtt legalább 2 nappal!Köszike!!!

Winch,én benne vagyok a pólózásban!
Jók a képek nagyon!!!!!!!!

sarmon
]Kép[/
]Kép[/
Kép
sarmon
 
 


Jah Betti bocsi,nem váalszoltam.
A decemberi babásokkal átmentünk zártba,mert sok csajnak beleolvasott az anyósa,a rokona,a szomszédja,és ez némelyikeknél összeütközésbe torkollott.Az anyatanyán vagyunk,oda csak a csapattagok engedélyével léphet be bárki.
Nekem személy szerint nem volt gondom ebből,mert én csak azt írom le ami nem titok,de sok csajszi aki pl.elszidta a sógornőjét,másnap nagy zűrbe keveredett emiatt.
Vera kilépett tőlünk önszántából,miszerint nem jó passzban van,és a gondjaival nem szeretne bennünket untatni,pedig mi,akik,közel 2 éve napi kapcsolatban vagyunk így a neten keresztül,szívesen meghallgattuk őt,akinek sajnos nagyon sok magánéleti gondja van mostanában.De ő igy döntött,döntését tiszteletben tartottuk.
De amint látom,ő ismét írogat a decemberi topicba.
Kiről is kérdeztél még???

sarmon
]Kép[/
]Kép[/
Kép
sarmon
 
 


Ja igen Aidát kérdezted.
Háát ,hogy normálisabb e a párja??? :roll: Most mit írjak erre,hogyha Aida benéz ide ,ne sértődjön meg...
Na de ebből szerintem minden kiderül. :lol:

sarmon
]Kép[/
]Kép[/
Kép
sarmon
 
 


Tünci béjbi mocorgást érzed már?(Bocs ha esetleg írtad már,én egy picit le vagyok maradva!)

sarmon
]Kép[/
]Kép[/
Kép
sarmon
 
 


sarmi! ezt még nem is kérdeztük!!!
tényleg tünci! mocorgás????

megjöttek a hugomék!
és hugimnak nincsen csak egy pici hasa!
aranyos pici hasa! megsimogattam!!!
és Zsófi integetett a pocaknak, hogy szia Bibib!
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

Itt csináltam a keretezésthttp://www.loonapix.com/framerde még kezdő vagyok :D

Hol vagytok :?: :?: :?: :?:

Anyany:Milyen kis csibész Zsófi :D Nagyon édes :D :D :D :D

Héj nem ér ám hogy mi kimaradtunk a pólózásból :!: De szerintem tök jó ötlet :wink:

Én meg pizzát sütök,van a Stahl Juditnak egy tök jó receptje 8)
Vendég
 


na elmentek hugomék.
szalad a lakás.
van rácsunk, holnap el lesz hozva a szekrény is.
a ruhák fele szanaszét.
Zsófi kinézte magának az egyik felsőmet. most leveszi, felveszi. majd tszek fel róla képet!
Vendég
 


ancsi!
most láttam az iwiw-en!
Boldog születésnapot kívánok!!!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.10.17 19:53-kor.
Vendég
 


Sziasztok!

Lara: Látom unatkoztál tegnap! :lol: Jók a képek! De a legjobb az órisáplakát! :D :D :D
Milyen lett a pizza? Ha jó, hol a recept?

Mégegyszer átnéztem az összes játszóházas képet, és Lara nincs sehol! :( Talán mindenki másról készült. Nekem mondjuk van egy, ahol három anyuka van (Winchi, Lara, Katnika), csak nem lett túl jó, senki sem néz a fényképezőbe. Azért felrakjam?

Anyany: Látszik Zsófin, hogy tudja, hogy huncutságot csinál éppen! :lol:

Ancsi: én majd holnap!

Winchi: pedig már majdnem megfertőztünk a feleségekkel?

Szösz

KépKép
szosz
 
 


Nem volt kedvem jönni napközben nagyon ledöbbentem attól a hírtől, hogy meghalt a szomszéd nénink aki a pótnagyink volt, tegnap délután még semmi baja nem volt Matyival is játszott, éjszaka elaludt... Így a napom bőgéssel telt annyi minden apróságról jutott eszembe Kati néni.
Most már elfogyott a könnyem kicsit jobban vagyok, holnap bemegyünk Fehérvárra nem akarok itthon lenni, kimegyek az utcára és várom, hogy találkozzunk de már nem fogunk...

KépKép
winchi
 
 


Sziasztok!

Szösz:Én nem szeretem ha fényképeznek :oops: Nagyon kevés kép van rólam.
Nagyon jó lett a pizza én már régóta ez szerint csinálom,mindjárt keresek receptet :wink:

Anyany:Képet képet :!: De aranyos lehet Zsófi :D
Nem holnap lesz Ancsi szülinapja?(majd izzítjuk a chip&dale fiúkat :lol: )
Vendég
 


winchi!
fogadd részvétemet!
nagoyn rossz lehet. mi történt vele?
Vendég
 


Winchi:Részvétem :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Vendég
 


Pizza(stahl)
Először langyosra melegítem a lisztet a mikróban úgy, hogy a legalacsonyabb fokozatra zacskóstul beteszem 1 percre, aztán beleszitálom egy nagy tálba és hozzákeverem a sót, a szárított oregánót és tisztességes mennyiségű frissen őrölt borsot.

Utána a legnagyobb keverőtálamba amim csak van, beleszórom a szárított élesztőt és a cukrot. Langyos vízzel simára és hozzáteszem az olívaolajat is.

Előszedem a kézi robotgépet, beleillesztem a tésztadagasztó-karokat, majd lassú fokozatra kapcsolom és elkezdem az élesztős-olajos vízbe apránként belekeverni a fűszeres lisztet. Amikor már az összes lisztet beledolgoztam, akkor nagyobb fokozatra váltok a gépen és 6-7 perc alatt hólyagosan simára dagasztom a pizzatésztát.

Még 1-2 percig kézzel is átdolgozom a bucit, aztán vékonyan kiolajozott tálba beleforgatom, hogy sehol ne száradjon ki és konyharuhával lefedve 45 perc alatt meleg helyen a duplájára kelesztem.

Utána újra átgyúrom a tésztát és elosztom 4 egyenlő részre. Amíg az egyiket jó centis vastagságúra kinyújtom, addig lefedve tartom a többi cipót. (Ha a várakozás alatt nagyon duzzadoznának, akkor hűvösebb helyre költöztetem őket.)

A kis jóindulattal körlapnak is nevezhető pizzát enyhén megolajozott sütőlapra teszem és 15 perces pihenő után jöhet rá vékonyan a pizzamártás meg azok a toppingok, amelyekre épp kedvünk támad. Előmelegített 220 C-os (gázsütőn 7-es fokozat) 20-25 perc alatt sülnek a pizzák ropogósra attól függően, hogy mivel pakoltuk meg őket.

4 tekintélyes méretű pizza lesz belőle 8 ember számára.
Hozzávalók:

1 kiló liszt

2 lapos evőkanál só

1 evőkanál szárított oregano

frissen őrölt fekete bors

2 tasak szárított élesztő

2 teáskanál cukor

6 deci langyos víz

6 evőkanál olívaolaj



olívaolaj a tál kikenéséhez (én fele adagot csináltam,én nem szoktam nagyon fűszerezni a tésztát)
Vendég
 


Sziasztok!!

először is: MATYI BABÁNAK NAGYON SOK BOLDOG ELSŐ SZÜLINAPOT KÍVÁNUNK!!!

másodszor: ANCSINAK IS NAGYON SOK BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT KÍVÁNUNK!!

ez a topictali úúúgy irigy-irigy, a babák olyan édik, de jóó nektek, mi is úgy elmentünk volna, de pestről azért nehezebb :cry: :cry:

Milán megint nics jól, szerdán megint elkezdődött az orrfolyás-gondoltam megint náthás, merthogy fogzik. vettem béres cseppet, majd csütörtökön ebéd után lefektettem, köhögött nagyon, majd kihányta a kaját. este a tápi ivás után 3-szor hányt, de akkor már szinte folyamatosan köhögött. éjjel hívtam a férjem, aki horvátországban volt, h most mit csináljak. felhívtam a heim pált, azok mondták, h szívjam ki az orrát, mert azért köhög és hány, mert a váladék lecsorog a torkán, az köhögteti és hányhat is tőle. jó mondom.
másnak délután elmentünk a dokihoz, aki azt mondta, h nem beteg, nem náthás, hanem a garatot ingerli vmi attól hány és köhög, ezért hagyjuk el az esti tápit, mert az is hánytathat, és minél szilárdabb kaját egyen. :shock:

szerencsére azóta nem hányt, ma éjjel már egészen jól aludt, délután is.

van vkinek ilyen tapasztalata? hallottatok már ilyen garat-inger dologról? Jaffa esetleg? :shock: :cry:

Kép
naspolyácska
 
 


naspi!
ez érdekes! egyáltalán nem hallottam még ilyet...
de ha nem tápi, akkor mit adsz neki este folyadékot, teát, vizet? mennyit iszik meg belőle?



nálunk is van valami bibi. Zsófi ébred éjszaka néha 3szor is, pedig mindig végigaludta az éjszakát, sokszor úgy kellett ébreszteni.
nem pihen jól, nyugtalan. nem tudom mi lehet a baj.
el is viszem dokihoz, mondjon rá valamit. a szemfogacskáknak nyomát sem látta, úgyhogy most kis pihi, mert nem a foga...

hoztam képeket még!
csak csajok!
a múltkori otthoni, búcsús! Kép Kép
Vendég
 


Csináltam még egy képet Hannusról Kép
Vendég
 


Anyany:Helyesek vagytok :D Már látszik a pocak :wink: Zsófi nagyon csini a kis szoknyájába :D

Naspi:még én sem hallottam ilyenről.Remélem már nem lesz hányás,szegény Miló :cry: :cry: :cry:
Vendég
 


elvileg vizet kellene adni neki, de azt nemigen issza meg magában, vacsi után megitatom és ennyi.nem tudom mit csináljak :cry: h jó-e h kihagyjuk az esti tápit. arra gondoltam ha elmúlik ez az izé neki, akkor vacsi mellé kap majd egy kis kakaót, bár nem tudom az úgy jó lesz-e :shock:

majd hétfőn felhívom a védőnőt, kíváncsi leszek ő mit mond :shock:

vettünk párásító készüléket a lakásba, most azt nyomjuk egész nap, sztem az jót tett a köhögésnek, mert azóta nem is köhög, v csak picit

jók a képek, látszik már a tesód pocakra :lol: börzén voltatok? mit vettetek?

Lara: köszi :wink: ügyes vagy a képszerkesztővel :wink:

Kép
naspolyácska
 
 


sajnos nem tudtunk kimenni a börzére, mert nagoyn sok meló volt itt.
a sógorkám, apuhoz hasonlóan ezermester, és jó érzéke van a szerelésekhez. szóval hozta a szerszámosládát és átalakítottunk.
szekrényekeet szerelt, egyet elvágott, mert fele eltört, és így egy kisebb lett belőle, konyhait igazította, csapot szerelt a fürdőben.
és szekrényeket pakoltunk, meg a kamrába is bement egy polc.
ja és került a konyhára egy rács. lemértem mindent és apum pedig legyártotta. fenyő, lakkozott, sógorkám meg felrakta. tökéletes lett.

aztán holnap még ez folytatódik, elhozzuk a szekrényeket, nem nagy szám, de szekrény, beállítani, belepakolni.
meg ugye a takarítás...

hosszú hétvégénk lesz.

és amire rájöttünk ma: kicsi ez a lakás. kéne Zsófinak saját szoba, de a kisszobát nem tudom úgy kialakítani.
remélem hamarosan elköltözünk innen.
Vendég
 


naspi!
nem lehet, hogy csak a száraz levegőt nem bírta? panlben laktok? nálunk is nagyon száraz a levegő. a párom neogranormont kent ma az orrába, meg párásítunk ezerrel.

lara!
nagoyn jó akép! lehet, hogy majd én is kipróbálom!
Vendég
 


még egy kérdés, aztán húzok aludni.
nem tudjátok, hol lehet olcsón, nagyon olcsón naptárat készíteni, készíttetni?
kéne 3db, karácsonyra!
Vendég
 


Ancsi boldog születésnapot kívánunk!!!

Kép


Köszi csajok kicsit jobban vagyok, mindjárt indulunk. A néni egyszerűen csak elaludt... Most ez szörnyű annak aki itt maradt de neki szép halál, ha lehet ilyet mondani és ha kérni akkor öregkoromban így szeretnék meghalni...

KépKép
winchi
 
 


Itt esik az eső, az uram meg reggel 5-től mászkál a határban a csapattal. Hát ha ez jó neki....

Sarmi
Igen, Verának irtam a decemberibe, ott irta meg, hogy mi van vele.
Anno anyu és a 3 kicsi tesóm maradtunk egyedül, mert az apuka fiatalbbra vágyott, gyerektartás nélkül, még jó, hogy anyunak szépségipari szakmája van és abból lehet megélni. A legkisebb nem is ismeri az apját, mert azóta sem kiváncsi rájuk, 15 éve lassan. nehéz sors.
Anyatanyára hivtak a többiek, egyszer be is jelentkeztem, de nem ment, azóta nem próbáltam. Kicsit fura is volt, hogy bezárt a decemeri, nekem a kislányom oda kötődik.
De az okok érthetőek.

Babamozgás. 19. héten alig, alig valami. Most például két napja semmi. Tavaly ilyenkor már hűha, le sem lehetett lőni a kiscsajszit...
ilyenkor mindig elfog a pánik, hogy miért nem mozog már, szerdán megyünk uh-ra, akkor láthatom, hogy életben van-e még, de az még 3 nap.

Betti
Kép
betti0412
 
 


Sziasztok!

Nekem se volt túl jó napom tegnap..reggel az első pisilésnél láttam egy csepp vért.. :cry: ami pont elég volt ahhoz, hogy most napokig idegbeteg legyek..halálra rémültem..próbáltam lehiggadni és tegnap egész nap feküdtem.Majd meglátjuk, sokmindent nem lehet tenni.
Nem is ülök a gép elé sokat, csak most gyorsan picit..

Naspi, tesóm volt ilyen, de egész tinikoráig. elég volt egy icipici nátha, már köhögéskor öklendezett, sőt hányt.Neki mosdták ,ohgy ingerlékeny a garat, meg az akkori gyerekorovs azt mondta ,hogy végülis ez egy szokás..az eslő néhány alkalommal "megszokja, hogy köhögés=öklendezés és utána így rögzül..jobbulást milónak, hátha csak a száraz levegő okozta.

winchi, sajnálom..de abban igazad van, ha választhat vki, ez szép halál, idős korban..ne mszenvedett, ne mtudodd róla, nem fájt a szíve az ittmaradókért...

Ancsi, boldog szülit !!!

Anyany, mekkora a hajad, pedig tudtam, de akkor is!!! :shock:
Mi az olcsó, naptártügyben?A Dm-es árak????

Betti, ne izélj már!!!!!!! :) Annak ,hogy él a baba, nem csak a mozgása a látható jele, ilyenkor már biztos a méhed is jelezgeti egy kis mozgással, főleg, hogy Neked nincs is háj a pocidon..nekem még így hájason is látszik, hogy összehúzódik néha és azt is tudom, hogy a baba jobb szeret a műtéti heghez képest jobb oldalra húzódni, mert ott van sokat egy teniszlabdányi pupli...Mozgás:nekem is hihetetlen, de néha már azt gondolom, hogy ez a bizsergés, buborékozás Ő, néha meg azt ,hogy áá, még korai.Violát kb a 15-16 .héten éreztem először és a 18.héten már látható volt kívülről is, úgyhogy remélem nem kell sokat várni..meg remélem ,hogy a következő 5 hónapban tegnap láttam utoljára vért...

KépKépKép
tünci28
 
 
 


Nem hivtad fel a dokidat, hogy mi lehet ez? Én anno beohantam a klinikára, hogy nézzék meg, él-e még...

Tünci, az én méhem nem csinál semmit, se nem keményedik, sem nem húzódik össze. Úgyhogy ebből nem tudok meg semmit. Szinte mintha nem is lenne. A melleim azok igen! Húúú! Tegnap fürdéskor elég komolyan elkerekedtek a szemeim.......de gondolom még ennél is nagyobbak lesznek...páromnak nincs kifogása ellene én meg jövő héten megyek veszek új melltartókat, mert a régiekbe már nem tudom beletuszkolni őket. :D

Betti
Kép
betti0412
 
 


Az az igazság ,hogy végiggondoltam..bemehetnék a kórházba kérni egy vizsgálatot, ami másfél- két órás buszozást jelentene, esetleg ülőhely nélkül,esetleg megvizsgál egy durva orvos, ha az enyém nincs benn és nagyobb bajt csinál..tehát inkább nyugiban maradtam, vízszintesben..úgyis ezt mondták volna, hogy pihenjek.. ez a varázsvesszőjük.. :(

El sem tudom képzelni ,hogy olyan feszes a hasizmod, hogy a méh normál ,mindenkinél meglévő mozgását sem érzed..BÁr valószínűleg a szerencsés 1%-ba tartozol, akinek nem fáj, nem húzódik, nem feszül..irigykedés!!!
Olvastam ,hogy a márciusiban van egy csaj, akinek a keményedések miatt már rövidül a méhszáj és nem múlik a keményedés és a dokija 3*1 magnerotot írt fel..ebben összesen akkor napi 96miligramm magnézium van..én meg szedem a 3*2 magne b6-ot, amiben 300 milligramm van és ha fáj a hasam, szemrebbenés nélkül beveszek még kettőt..a csajszi meg csodálkozik, hogy nem múlik a keményedése..(normális az orvosa???)Egy normál akármilyen pezsgőtablettában is több magnézium van...

Na, mentem feküdni...délután majd benézek, ma egész nap egyedül vagyok, uram elment az anyujához, szülinapra.
tünci28
 
 
 


Ancsinak sok-sok szeretettel :D :D :D :D Kép
Vendég
 


biztos mozgolódnak azok a babák! betti te sportolátál, nem? akkor lehet, hogy tényleg jó hasizmod van! hanyadik hét?

tünci!
szerintem a bizsergés is az. sokat feküdtem estefelé ébred és vártam, hogy Zsófi mocirogjon. eleinte csak mintha siogatott voltna belülről. a markánsabb kapálódzás csak a 18héten.

winchi! nagoyn sajnálom még egyszer, de föl a fejjel! Matyi is szomorú lesz... nem sírt veled?

Zsófi már ha engem sírni lát, kezd görbülni a szája. ha szomorú vagyok odajön vigasztalni és ha az apja már jobban megölel, kiabál, hogy engedjen el. (tavaly volt egy nagy balhénk, pedig akkor 3hónapos volt, de biztosan emllékszik)

tegnap hugomat annyira de annyira szerette, hogy ha felvettem, rögtön ment volna oda hozzá játszani. jobban le tudja foglalni mint én. mondta is, ogy tegnap két gyerekekkel játszott :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

Tünci:Összeszorult a gyomrom mikor olvastalak :(
Pihizzél sokat remélem tényleg csak márciusba látsz megint ilyet.
Tényleg ha a márciusi topikba írnál?Ahogy láttam az elég jól pörög.

Betti:Biztos minden rendbe van nincs két egyforma baba én 22-ik hétig semmit nem éreztem.Meg most pici fiú lakik bennt :wink:

Winchi:Teljesen igazad van.

Anyany:Itt neten is van valami szerkesztő és akkor otthon meg tudnád csinálni.

Most megyünk Anyuékhoz ebédre.
Vendég
 


Ancsi:milyen volt a bál :?:
Vendég
 


Hát nem tudom Tünci, én tényleg nem érzem a méhem. Magnéziumot meg nem is szedek, néha lelkiismeret miatt, de egy szemet naponta, ha eszembe jut. Omega3 meg elevit és két naponta egy kálcium sandoz pezsgőtabletta a kálcium miatt.
Na majd látjuk.
Tegnap előtt éreztem, ha lefekszek mindig a hasamra teszem a kezem, van hogy egy órát is várni kell, de határozottan rúg. kettőt-háromat és annyi. Ha nincs ott a kezem akkor viszont nem érzem meg. De tegnap se reggel, se délután, se este, se éjjel, se ma reggel nem tudtam rávenni, hogy csináljon már valamit. Kis lusta bizyos

Betti
Kép
betti0412
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?