Új privát üzeneted érkezett!

Reni,
nyert múltkor?

emese1979
 
 


Netti!
Na ez a kabi nekünk is megvan, 74, meg 80-ban is :lol: :lol: :lol:
Még Lénus születése előtt vettem :P
Almás kordruhánk is van, szintén két méretben, az nekem is nagyon bejön :D
Úgy látom, tényleg tök egyformában fogják a csajok nyomni :lol: :lol:
Én a 80-as méretet tavaszra tervezem, remélem jó lesz rá akkor....
Most a 68-as tökéletes, felsőben és naciban is. Mondjuk a cicás kord kertésznacit elővettem, a 6-9 hósat és az pont akkora, mint a többi 3-6 kertész, szóval az pl. kisebb méretezésű.....

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Reny!
Kettőt is találtam, egyik 3 nap, másik 4.....

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 

 
 

Ja képzeljétek lányok, hogy tökre nagyon-nagyon örülök, mert úgy néz ki, hogy mégis lesz a keddi talira MT-om, Emese elhozza nekem házhoz, hogy kedden már abban tudjunk nyomulni. Már nem a mi Emesénk, hanem Gremese. Úgyhogy Tinu úgy néz ki mégsem kell az Ergo, köszönjük, de lesz saját MT-om!!! :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
g_reny
 
 


Barbi :lol: :lol:
a cicas kord Boronak kezd kicsi lenni, ma adtam ra ES tenyleg kisebb meretezesu :? pedig volt valasztasi lehetosegem a csajnal, h hozhatom a nagyobbat is.. de gondoltam jo ez.. erre.. na de meg hordjukegy ideig azert,de elferne siman a nagyobb..

Netti
Kép
maumau
 
 


Barbi belinkeled nekem, hogy megnézzem még egyszer? Nem tudom már pontosan hogy néz ki, csak arra emlékszem, hogy nagyon tetszett.

Kép
Kép
g_reny
 
 


http://www.teszvesz.hu/item767305869_ne ... _9_ho.html
nem veszi ezt meg vki? :lol: en mar egyszer ranyomtam aztan avissza gombra.. a nyuszi a gyengem.. meg a cica :D

Netti
Kép
maumau
 
 


Emese! Múltkor nem nyert. Most úgy ment el, hogy tőlem kért 2000 ft-ot, és nekem maradt 1000. Mondtam neki ha elveszti az uccsó pénzemet nagyon ideges leszek. :evil:

Kép
Kép
g_reny
 
 


Reny!

http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll? ... K:MEWAX:IT

Netti!
Ez már megvolt 62-esben :wink:
Rengeteg a farmer ruhánk, azt nem szabad vennem :P

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Netti! Ezt a rucit már én is láttam, nagyon tetszik. Azért nem vettem meg, mert én nem szoktam túl sok szoknyát, ruhát adni Mirára, mert idegesít, hogy folyton felcsúszik. Ha már járna, tutti megvenném.

Kép
Kép
g_reny
 
 


Hat engem is idegesit ha felcsuszik, mondjuk most nincs is nagyon ruhaja ezert,inkabb ilyen kis szoknyas szetteket vettem,de a szoknya resze ugysincs rajta itthon :lol:
en ugy varom h jarjon mar.....

ja es ugy imadom h ennyit mozog, mar latom a nyakat :lol:

Netti
Kép
maumau
 
 


Köszi Barbi, jöhet.
A cicás kordnadrágról én lecsúsztam múltkor, pedig azt is nagyon akartam. Most van fent egy a teszen, de nagyon kopott a térde, nem kell.

Kép
Kép
g_reny
 
 


rozsabimbamnak volt 9-12 ig is , en tole vettem a 6-9 et..de ez nemsokaig jo sajnos.. :( pedig olyan szep..

Netti
Kép
maumau
 
 


Reni,
akkor drukk, hogy ma nyerjen.

Na jóccakát, elteszem magam holnapra!

emese1979
 
 


Én meg azt láttam, hogy a nagy tokája alatt kipirosodott a bőr, mert folyton befolyik a nyála és nem tud szellőzni. Biztos fájhat neki, nem szép. :(

Kép
Kép
g_reny
 
 


Netti láttam én is, hogy volt neki nagyobb, de eladta? Mert már nincs meg.

Kép
Kép
g_reny
 
 


Reni, nalunk is volt ilyen,de mar olyan sajtkukac lett,h le allandoan mozog,igy nincs gond ra. nekunk mondott ra vmi olajat a doki es attol elmult, azzal kellett atkenni majd hintopor.. p betus olaj.. nemtudom mar :D tokakisasszony

Netti
Kép
maumau
 
 


Olajra hintőpor?

Kép
Kép
g_reny
 
 


aha!!! en is furcsaltam eloszor.. DE elmult tole 2nap alatt, Boronak mar ki volt zsebesedve......... :?
eladta ahogy nezem..
jaj pedig nagyon szepseges,remelem nem no egy ideig h tudja hordani.. de pocaknal se tul bo az a baj :lol:

Netti
Kép
maumau
 
 


zsebesedve :lol: szoval sebesedve

Netti
Kép
maumau
 
 


Hát akkor jusson eszedbe az olaj neve, mert Mirának nem nagyon akar elmúlni. Nincs már meg az üveg vagy a doboz?

Kép
Kép
g_reny
 
 


dehogyisnem! fent van,holnap megmondom,csak mar nem akarok turkalni,meg a vegen felkeltem.. kar lenne erte :D

Netti
Kép
maumau
 
 


Oké, oké, köszi.

Kép
Kép
g_reny
 
 


Ja az a barna kabi amit belinkeltél nagyon szép, kb. Amina mérete lehet. Majd lemérem. :D

Kép
Kép
g_reny
 
 


na még itt, férjemet hazaette a fene, és ilyenkor marha közlékeny :? :)

Ti amikor kiviszitek a babát ebben a hidegben, kentek vmi sűrű krémet az arcocskájukra, h ne csípje ki a hideg?

Meg Boginak néha cserepes a szája... Ti babáitoknak nem?

emese1979
 
 


Emese! Nekem van egy Bübchen krémem, direkt babakrém, azzal kenem be az arcát. De a szája nem cserepes.

Kép
Kép
g_reny
 
 


Gondolom a férjed már nem szomjas. :?

Kép
Kép
g_reny
 
 


Sziasztok, jó éjszakát!

Nálam ma volt eddig a netmentes nap, csak most jutottam oda, hogy vissza tudtam olvasni. :?
Babóka az elmúlt éjjel szintén úgy döntött, hogy elég volt az alvásból, így éjjel 4 és 6 között boldogítottuk egymást. :? Már lassan kezdem megszokni. Napközben próbáltam szakaszosan aludni, amikor ő aludt, kevés sikerrel. Nagyon hamar elment a nap.

Köszönöm a dicséreteket a tegnapi képekkel kapcsolatban. Azért nem póréhagymán tartjuk a gyereket. :lol: Az úgy esett, hogy pont főztem, és pucoltam a zöldséget. A zöldségek le voltak téve egy tálcára a asztalra, és pont oda ült le a férjem Babókával. Ő meg mindent a kezébe vesz, hát gyorsan elkapta a hagymát. Az, hogy milyen élvezettel szopogatta, engem is meglepett. :D

SZofi: Akkor hogy is lesz? :) Gyorsan visszaolvastam, de nagy szervezkedésben kezdtem elveszíteni a fonalat, hogy kivel jutunk el Trixiékhez. :) Csak akkor pofátlankodnék be akár hozzád, akár máshoz, ha nem okoz gondot, egyébként a Bkv is ok, már nem olyan rossz az idő.

Lakáshitel: Nekünk is van, 25 évre... szerencsére forint alapú. Nekem is az álmom egy kertes ház, ehhez képest egy erkély nélküli panelban élünk. Na de lesz ez még jobb is, most gyűjtünk. :) Nekem sincs, ahova teregetni, a szárító elfoglalja a fél szobát, de ez van, legalább nem albérlet.

Kistesó: Mi is kis korkülönbséget szeretnénk, de csak Babóka 1 éves kora körül kezdünk élesben akciózni. :) Szeretném itthon tölteni vele a maximális időt (a gyest nem számítom bele, abból felkopna az állunk). Az orvosom is azt mondta, nem árt a szervezetnek egy év pihenő két terhesség között.

Emese: Én bekrémeztem Babóka orrát Gabi babakrémmel, mielőtt kivittem, de tegnap így is tiszta vörös lett neki.:?

Na, megyek aludni, jó éjszakát mindenkinek!
Réka

rekap
 
 


reny-én ha Vilikének bepállik a nyaka akkor csak hintőporozom, és szinte mondhatni másfél nap alatt elmúlik. Mi egyébként alapjáraton babaolajosak vagyunk, mert itt ugye annyira kemény víz, hogy szinte megáll benne a kanál! Szerintem ha olaj, meg hintőpor akkor még jobban bevörösödik mert akkor egyáltalán nem tud szellőzni! Ez az én véleményem! na mentem most már csicsis, mert mindjárt kel a Manó! Kellett nekem du megszunnyadni! :roll: :oops:

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


Hahó! Még le vagyok maradva másfél oldallal, de most nem megy több. Viszont mindenképp szerettem volna írni, hogy köszönjük szépen a jókívánságokat, Zsüci, külön is az észrevevést, meg a képdícséretet. :) Nagyon aranyos vagy! :)

Hála Istennek,minket elkerült a testvérféltékenység, legalábbis idáig, csak 1-2 apró dolog van/volt, de abszolult kezelhető.

Mi tuti nem vszünk fel kölcsönt (legalábbis eddig így gondoltam), mert ilyen körülmények között nagyon necces tartozni.

Még 1 dolgot terveztem a suliba, ha visszamegyek: kismamáknak zenefoglalkozásokat. :) Hát, ha nem lesz belőle pénzem külön, de lesz állásom, mert lesznek emberek, akik így bejönnk a zeneiskolába, akkor örülni fogok. :)

Van különóra, igény is van időnként rá, de olyan faramuci úgy csinálni, hogy feketén... Én inkább nem kérek érte pénzt... :)

Na, megyek fejni, csurog a tej. :)

Jó éjszakát, kicsimanómnak remélem szép szülinapja volt. :)

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Hehe. :) Jóóóóó reggelt! Nálam mindig ekkorák az éjszakák. :)

Szép napot, remélem, jobb idő lesz... Hiú ábránd? :)

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Na, visszaolvastam a maradékot: :)

Hát, ezek a ruha-ügyek! :) Majd tegyetek képeket a csini gyerekekről, hogy nézegethessem a szép rucikat! :)

Betegeink hogy vannak???

Nóri, grat a tortához! :)

Panndi, voltál már orvosnál? Mit mondott?

Hát, mi ugye együtt élünk sokan-sokan, 4 generáció. :) (Nem is mutattam képet az itt élő dédimamákról, na majd...) Nyilván megvannak a negatívumai és a pozitívumai az ilyen helyzetnek is :) Nagyon élvezem, hogy a gyerekeim közelről ismerik a felmenőiket, olyan gyönyörű szép, amikor Samu boldogan kiáltja, hogy Déddimmama - és rohan a Dédihez, megszeretgeti, kisegíti (Dédi lassan jár) az ebédlőasztalhoz. :) Ezekért a jelenetekért tényleg megéri. :)

Na, most ennyi, mert jön a vendégsereg, és jajdenagyon rendbe kell kapni itt mindent... :)

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Ja, Böbi, még mindneképp szerettem volna írni, hogy nagyon jó lehetett, hogy sztem nagyon csini vagy abban a bikiniben, és hogy dedurva, hogy mi minden történt, míg távol voltatok!!! :roll:
Azért azt én is remélem, hogy hamar mennek a papírügyek, és tesód hamarosan a lehető legjobb helyre kerülhet! Sztem az, ahogyan most van felér egy csodával. Tudom, nehéz lehet nektek, de nem ezzel bíztattak benneteket... Kitartást és örömöt kívánok! Na, meg további jobbulást! :)

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Na, befejezem a magammal levelezgetést... :lol: A gyerekeitek nektek tudják, hogy hétvége va, és mindenki alszik? :lol:

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Mi is úgy tervezzük, hogy leköltözünk Úrhidára az apósomék hatalmas telkére pluszban épített könnyűszerkezetes házikónkba. Majd egyszer, ha hitelképessé válunk. Érdekes ez azért, nem ártana néhány bp-i vezetőnek elolvasni csak ezt a topikot. Hihetetlen, hogy nem lehet egy élhető várost csinálni, mert ez nonszensz, hogy innen menekülnek az emberek. Szerintem nem kéne feltétlenül így lennie. Én világ életemben Bp-en éltem, de én is szívesen elköltöznék innen.
Jó nagy a telek, és ha ráépítünk, akkor is elég messze leszünk a nagyszülőktől ahhoz, hogy elviselhető legyen, de elég közel ahhoz, hogy a gyerekeket át lehessen küldeni hozzájuk. :lol:

A korkülönbséghez egy pici adalék, bár már megegyeztünk, hogy nagyon sok mindentől függ a jó tesóviszony. Itt voltak tegnap tesómék, nekik van egy lányuk, aki TÜcinél majdnem 2 évvel idősebb. Nem sűrűn találkozunk, egy évben 4-5x. Eddig a csajok nem nagyon tudtak egymással mit kezdeni. Na tegnap megtört a jég, végre összenőttek annyira, hogy egész este együtt ugrabugráltak. Alig tudtak elmenni tesómék, meg kellett ígérnünk, hogy majd nemsokára mi is átmegyünk hozzájuk. Tücit alig lehetett letenni este aludni, annyira felpörgött. Majd teszek néhány képet a blogba, annyira vicces, hogy mennyire különbözőek ezek a lányok, pedig elsőfokú unokatesók. :lol: Bezzeg két másodfokú uncsitesója is van, akikre simán rá lehet mondani, hogy egy alomból vannak. Főleg CSongi lesz így, mert neki még hosszúkás is a feje, mint az uncsiknak.

Kép
Kép
tinu
 
 


Sziasztok!

Én is itt. Apa már dolgozik. 48 órás IBM verseeny+ még 1 valamilyen verseny van náluk az ELTEn. Majd csak holnap jön haz. Fontos ez nekik, mert kint vannak a fejesek az IBMtől. Kaptak reggelit, ebédet, vacsorát, kávét amennyit akarnak és még masszőrnőt is. :lol: Csináltak nekik és a versenyzőknek alvó helyet. Szóval el vannak látva. Kapnak még elismerő oklevelet is a vezetőktől+ 50EFt-ot erre a 48 órára. Annyira hazajött, hogy Marcinak hozott IBMes labdát, kulcstartót, stb. Délután majd belátogatok hozzájuk, mert megbeszéltem, hogy megmasszíroztatom magam kicsit a nagydarab asszonysággal(apa így nevezi, vele egykorú).
Kép

Samunak
Kép

Kép
Kép
incike
 
 


Sziasztok!

Annyi mindenre kéne reagálni, de a felét elfelejtettem...

Dóri, dokit nem hívtam fel, jobban lettem :roll: Ki érti ezt :wink:

Amúgy nálunk alakul a helyzet nagyon Zsófi téren :lol: :lol: :lol:

Overáll: én vettem egy nextet 6-9 hóig, meg egy 80-asat, az nem next, szerintem a kettővel így kihúzzuk a telet :) És a kettő együtt volt 4200 Ft :)

Niki: az én munkaköröm is megszűnt, de hát ez nem izgat, a cég megvan, meg is lesz, valahova kötelesek lennének betenni, ha vissza akarnék menni. HA! ;)

Na megyek hajat mosni, meg a lányokat rendezni, aztán megyünk vásárolni.

Jaj, öt hónapja a mostani volt az első éjszaka, hogy Fruzsi felsírt :shock: Kivettem, megnyugtattam, visszatettem, aludt :)
Vendég
 


Panndi
Fruzsi egyre jobban hasonlít Zsófira. Kis aranyoskák.
Ezek szerint Zsófi kezdi magát túltenni a féltékenységen? Az jó. Minden rendbe fog jönni, nyugi. :D

Kép
Kép
incike
 
 


Nóri babának utólag is Boldog Hófordulót!

Hannának
Boldog 5. hónapot Kívánunk!

Kép
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára incike 2009.10.17 08:03-kor.

Kép
Kép
incike
 
 


Na apa ma nagyon pihent volt reggel...Iza fél 7kor kelt,szokásához híven.Kijöttem vele a nappaliba,majd apa is jött picit később.Kómás fejjel ülünk a kanapén,gyerek a földön razziázik.Erre apa:tetszik?Én csináltam! :lol: :lol: :lol:
Aztán felvettem mert annyira mosolygott ránk :wink: elkezdte püfölni az apját.Erre ő:nem csodálom h több millióból te voltál a leggyorsabb :lol: :lol: :lol:


Panndi!
Tök jó!Akkor gyorsan túl voltatok a nehezén!Tényleg kikerekedett Fruzsi!!


Adraci????Merre jártok éppen? :wink: :lol:

Jövőhéten készülnék Szolnokra...lehet lenn leszek vagy 1 hétig! :lol: Csak előbb veszek egy hátizsákot :wink:

annus11
 
 


jo reggelt!

Dori :lol: Boro mindig ilyenkor ebred, vagy 8 korul. en meg most :lol: de jot mosolyogtam.. te irtal utoljara meg elsoer :shock: hu jol birod........ en olyan almos vagyok..... :shock: megyek bele ulni egy forro kad vizbe es hajat mosok meg minden,mert szornyen festek es ma megyunk sok helyre..
Gabi meg Boro mar alszanak :lol:

Tinu,akartam meg irni,h nagyon szep Tunci, olyan kis huncut tekintete van :)

Reni, meg nem talaltam meg,de Gabinak is ugy remlik parafinolaj!!!! gyogyszertarban lehet kapni. Nemtudom Miranak mennyire durva a nyaka,de ha nem javul akkor mindenkepp probald ki. Boronak azert amr borzalmas volt.. es nem sima hintoport tettem ra,hanem azt a masikat.. hu nagyon koran van vhogy most. nem jut eszembe semmi :shock:

Elfelejtettem nektek meselni,pedig olyan fontos..
vettunk pelenkat. Erre kibontom es nincs rajta ragaszto csik..... jo mondom ez hibas.. kiveszem a kovetkezot.. azon se!!!!!! aztan a 10. utan elkezdtem kidobalni az osszeseg a megapackbol.. es mindegyik szar volt :twisted: :twisted: :twisted:
(pampers!!!!!!!!!!)
Erre kiszaladtam boltban..mert nem volt mit adni Borora.. szoval pelus vissza,CBA kb 20meterre.. kimegyek, sosincs valasztek persze, jo nem is ott kell pelust venni. Aztan veszek egy liberot, bejovunk.. bontom ki. ES az elson szinten nincs ragasztoszalag :lol: a tobbin volt.....

Netti
Kép
maumau
 
 


Jó reggelt!

Incike,
az nagyon jó kis pénz 2 napra!! Meg még masszőr is van :wink: :lol:

Tinu,
milyen éjszakátok volt?

Réka,
remélem Ti is jól aludtatok!

Sajnos Boginak nem lesz vele egykorú unokatesója :( férjem huga már házas, viszont ők mlg egyelőre nem szeretnének bébit. Hugomnak nincs pasija, öcsémnak van bnője, de ők meg nagyon fiatalok még.
Visziont anyumék hatan vannak tesók, sok uncsitesóm van, m ikor kicsik voltunk, nagyon sokat összejártunk játszani (késöbb bulizni, de ugye jött Bogi). Jó dolog nagyon, ha az ember nagy családban nő fel!!!

Na megyek reggelizni, ebédre megyünk anyumékhoz :) Nem kell ma főznöm :) :)

emese1979
 
 


Netti,
vidd vissza az első csomagot sztm majd... azért pampers az egyik legdrágább, és ilyen sz*r jön le a gyártósorról???

Annnus,
:lol: :lol:

emese1979
 
 


Én ma bazira ráérek, érnék csak Benji folyton szórakoztat. Pedig ilyenkor visszaszokott aludni a reggeli kaja után, hát ez most nem az a nap úgy látom.

Kép
Kép
incike
 
 


Na dobtam képet Izusról a blogba,nekem se voltkedvem kicsinyíteni :wink:

annus11
 
 


Annus: Iza nagyon csini. Divatbemutatót tartottatok otthon? :lol: Annyira kiköpött apja ez a lány, hihetetlen. A színei miatt azért rád is hasonlít, de arcra apucija nagyon.

Kép
Kép
tinu
 
 


Annus
Nagyon édi Iza. Látom ő is kisfecske, ha kajáról van szó. Meg kell, hogy jegyezzem, egyre jobban hasonlít apára ez a jány.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára incike 2009.10.17 08:52-kor.

Kép
Kép
incike
 
 


Tinu
Tüci és Csongi arcra és fejformára nagyon egyformák az unokabáttyussal. Micsoda szemeik vannak. :shock: Na félhetsz előre majd, hogy Tüci milyen fazonokat fog hazahozni, na meg Csongi milyen menyjelölteket. :lol:

Én apának mondtam, hogy szelektálni fogok a csajok között. :lol:

Kép
Kép
incike
 
 


Inci: vicces, mert a két fiú nem ugyanaz. :lol: Később gondokoztam, hogy oda kellett volna írnom, mert bár a két másoduncsi fiúka NEM tesók, hanem ők is másodunokatesók, de mint két tojás. :shock: (Életkorban is tök különbözők, mert az egyik Tücivel egyidős - akivel kézen fogva vannak, a másik meg már 5 éves.)

Kép
Kép
tinu
 
 


Tinu
Nyugodtan lehetnének akár tesók is, mert annyira egyformák.
Nálunk érdekes, mert a bátyám(legidősebb) gyerekei szinte tök egyformák az enyiméivel. A kissebbik tesómról(+2év+1nap) van 1 képem amikor még kissebb volt és Marci tiszta ő arcra. Viszont a tesóm meg én is egyformák vagyunk csak a szem és hajszín külömböző, mint a 2. petéjű ikreknél, pedig van köztünk azért korkülömbség, igaz nem sok, de akkor is.

Kép
Kép
incike
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?