Új privát üzeneted érkezett!

Marek - Pont akartam írni, hogy tudunk menni szombaton, de ha csak ketten-hárman lennénk, akkor tényleg nem nagyon van értelme. Annyira sajnálom. A játékotokat feladjam postán vagy mi legyen vele? Itt szomorkodik már június óta.

Tercsi - Szabi 78 cm és 10670g

KépKép
KépKép
KépKép
sz.bettyna
 
 


Pesti tali nem lenne jobb nektek?
Nálunk rendezhetnénk egyet újra, szívesen elintézem ha gondoljátok! Ha tudnátok páran jönni, már megérné.

Kép

Kép
tercsimama
 
 


Sziasztok!

Tercsi...húú, szép nagy lett a kiscsaj! :shock: :D
Norbi is 11kg körül lesz, és majdnem 80cm, mi 22-én megyünk az egy éves mérésre. :wink:

Peva...tök ügyik vagytok! :D
A MACI kávé milyen????Ez olyan mint régen a cikória kávé volt???
Anyu is emlegette, de nem is tudom hol lehet ilyet kapni. :roll:

Norbi ma elvágta a kezét :( felér a ragiátor tetejéig és leverte a kerámia párologtatót! :shock: :( :oops:
Az elfelejtettem eltenni, nem gondoltam rá, hogy neki majd az kell. :roll: :oops:
Picit megvágta a törés széle az ujját, de alig vérzett nem is sírt, be Betadinoztam neki, persze mindent összetapizott
:? véres-betadinos kézzel.

Fűtés:mi se fűtünk még, de már néha 20fokig lemegy a hőmérséklet, így már filózunk hogy legalább ilyen
szeles időben be kéne gyújtani :roll:
Fürdésnél kicsit megy a hősugárzó.

Tej: Háát én is nagyon szeretem a tejet, reggel 2dl tejeskávé és néha este sima hideg tej simán lecsószik,
a férjem is szivesebben issza a tejet mint a sört :D
Szöszke:természetesen elhiszem hogy nem a legjobb az ember számára a tej, de mi az?? :roll:
Mert a gyümölcslé se jó, mert az meg vegyszeres. :evil: Bio cuccokra meg nincs pénz. :roll:
a víz meg hormonos és klóros...akkor mit igyunk????????? :(
Norbinak nem adok még tehéntejet, legalább is minnél később, főleg a hasmenés után. :roll: :(
De a tejkészítményt adom, mert rengeteg jótékony hatása is van, és nélkülözhetetlen kálcium, vas forrás. :wink:

Tápszer/babatejek:Nekünk utóbb Mildibé banános 3-mas volt! Nem szereti Norbi :? Pedig ebbig végig Mildibével etettem.
Simát nem kapni 3-masban :? nem értem miért kell ez a hülye ízesítés. :evil:
Úgyhogy most Milumilt iszik 3-mast, de szereti a Babylovos tápszert is! :D
Babatej még nem ittunk, nem is vettem, de szerintem majd megkóstoltatom vele.

Hoztam képet! :lol:
Kép
és egy komoly nagyfiús
Kép

Kép
Kép
lovaszkata
 
 

 
 

Sziasztok!
csak gyorsan....
mi is tuti mennénk talira,ha lenne!... :roll:
Vendég
 


Csajok, aki szeretne nálunk (Budapest, XVIII kerület) egy újabb talit, az jelezze felém, és megszervezem. Jó lenne pár babát összehozni, biztosan imádnák ők is! Apuka-Anyuka-Baba találkozó lehetne, ha van kedvetek hozzá!

Kép

Kép
tercsimama
 
 


Adri
Annyira sajnálom, de nem lesz tali! Ketten jönnétek összesen, úgy meg szerintem semmi értelme. Ha lesz Pesten, és ráérünk, én szívesen elmegyek, de szervezni már csak esetleg jobb időben szervezek, amikor többen el tudnak jönni... :cry:
Pedig olyan jó lett volna... :roll:

Néhány téma, már amire emlékszem:
Mi már fűtünk tegnap óta. Nem nagyon, de azért egy kicsit muszáj volt begyújtani, mert Bori szobája nagyon hideg. Még mindig az a leghidegebb szoba.. :cry:

Tej-én nem ihatok Bori miatt, pedig szeretem, bár előtte is csak a kávéba raktam, de abba sokat. Eddig imádtam a kávéházakat a fini tejeskávékkal, melangokkal, meg ilyenek. Most sajnos ez kimarad az életemből, amíg szoptatok. Addig lenne a rizstej, de attól meg fáj a gyomrom... :roll:

Bori nem nagyon iszik, de ő még sokat szopizik. Viszont már naponta háromszor vagy négyszer elfogad kanalas kaját, bár az általában Sinlac, vagy Frutapura. Nem valami változatos, de evvan... :roll:

Holnap megyünk ortopédiára egy magánorvoshoz, de péntekre van időpontunk a kórházba is, biztos ami biztos. Persze holnap még semmi nem fog kiderülni, mert gondolom a doki be fog minket utalni röntgenre. Élmény lesz az örökmozgómat lefogni... :roll:

Peva
Bori sem jár még csak bútorokban kapaszkodva. Most kezd önállóan felállni, és néha már lép egyet-kettőt-hármat...

Képzeljétek, vasárnap színházban voltam egy barátnőmmel. Mondtam a férjemnek, hogy ezentúl havonta egy vasárnap délután el fogok menni valahova, mert ez nem állapot, hogy ő állandóan úton van, én meg sehova nem jutok el.
El is engedett, de szombaton már látszott, hogy kicsit fél a vasárnaptól, sőt kitalálta, hogy hamár úgyis megyünk Szegedre, akkor ők is eljönnének a Vadasparkba. Én persze nem engedtem meg, mert az nekem nem kikapcsolódás, ha egész úton szoptatok, meg Paff a bűvös sárkányt énekelek. Pont arra vágytam, hogy egy kicsit beszélgethessek anélkül, hogy közben Borit kellene szórakoztatnom. Szemét voltam, de így jártak... :lol: És természetesen nem volt semmi gond, bár amikor hazaértem úszott a lakás, mondta Laci, hogy ő nem tud egyszerre ennyi mindenre figyelni... :lol: Legalább megtudja, hogy én mit csinálok a hét minden napján. :lol: Ja, és tök jó volt, hogy hazaértem, Bori odarohant hozzám, és öt percig csak állt mellettem, bújt hozzám, és puszilgatott. Annyira jól esett!

marek
 
 


Marek, sajnálom a talit...még nem utaltunk pénzt, mert a férjem tegnapig vacillált, hogy jön-e, végül rábólintott...erre most olvasom, hogy lefújva. :cry:
A rizsnek magas a keményítő tartalma, nem attól fáj a gyomrod? Vagyis hogy valami más típusú étellel eszed-iszod együtt a rizstejet? (Azért gondoltam, mert minden ételtípushoz más emésztőnedv kell, és ha keverednek, akkor fájhat a gyomrod.)
Szerintem is jár egy kis nyugalom az anyukának a gyerek mellett. Én heti kétszer járok masszázsra, egyszer egyetemre. Szerencsém van, hogy vállalja a férjem. Néha apukámat tudjuk beugrasztani Nyíregyházáról. Más segítségünk nincs. :cry:

Kép
szöszke
 
 


Ha budapesti a tali, talán mi tudnánk menni, akkor minimális benzinpénz és nincs matrica... anyagilag nagyon szutyokul állunk... bocsi, ebbe nem is megyek most bele... de csak ha apukák is jöhetnek, de látom, igen. Nálunk ő vezet, gyalog a 18. kerület nagyon messze van tőlünk.

Marek, de jó, hogy ki tudtál kapcsolódni, tök jó, hogy bevezeted a havi egy kikapcsolódást!
Ortopédia - drukk-drukk.

Nálunk ma elindult a fűtés, hála, mert már megfagytunk :?

Na megyek, felébredt a manó.

Kép

Kép
nusildi
 
 
 
 


Szöszke
Én is nagyon sajnálom. De érdeklődés hiányában muszáj volt lefújni... :cry:
Legyen inkább tali Pesten. Az mindenkinek jobb. Így járnak a vidékiek... :roll:

marek
 
 


Jó reggelt!

Marek! Sajnálom a talit, mi nem mentünk volna, de Te egy ideje szervezkedsz és most hiába.
Ortopédia: cipőt irass fel, mert felesleges Siesta cipő 15ezerért. Sajna idéntől levették 50%-ra a támogatást, de a szomszédunk (4 háznyira) minden télre eddig iratott bakancsot a kisfiának, tök jól nézett ki- neki haveri alapon volt, de nálatok ha van gond, akkor meg tuti jár.
Kikapcsolódás miatt irigy :wink:


Tercsi! Én hétközben tudnék menni talira, hétvégéink a szombati úszás miatt telítettek, vasárnap apáé.[/b]

Daisypath Happy Birthday tickers
peva
 
 


Marek, én is nagyon sajnálom, hogy elmarad és azt is,hogy mi mégsem tudunk menni, holott tényleg biztosra mondtam :? :cry: Persze pesten könnyebb mozogni, bár most látom, Peváéknak a hétköznapok jók. Na nekünk meg az nem :?

Borzalmas ez a hideg. Tegnap elvittem Lottit a dokihoz, hogy megnézze a popóját, mert még mindig piros (még mindig kenni kell és minden peluscserénél folyó vízben mosni...), hát majd megfagytunk. Még jó, hogy anyutól kapott Lotti egy téli kabátot, igaz, hogy 86-os méret és elég nagy rá, de durván aláöltöztettem.

Ti kimentek ilyen időben??? Én ma pl. még a boltba se merek elindulni vele, annyira nagyon durván fúj a szél :?
Nagyon elegem van ebből az időből, holnap tuti megyünk a játszóházba, mert bepunnyadunk már itthon :cry:

Kép

Kép
nusildi
 
 
 
 


A tali miatt nem kell hozzám igazodni, csak írtam, hogy nekem mi a jó (főleg, hogy így eltűntem egy időre) :oops:

Ildi! Mi tegnap voltunk boltban és Ringatón, de ma maradunk itthon...majd holnap játszózunk mi is, mert szeretek kimozdulni, és akkor a ciciről leszokás is jobban megy...a foga miatt itthon állandóan cicizne, persze tejem nem sok, de rágókának jó vagyok. :lol:
Én sem bánnám, ha napi 3 cici lenne csak.

Daisypath Happy Birthday tickers
peva
 
 


Sziasztok!

Hát, igen őrült szél van, tegnap mi se voltunk kinnt. Nekünk is nagy a téli kabát :roll:
Az átmeneti kabija meg szerintem nem elég már. :? Volt rajta talnán 2x :(
Na ma mi se aludtunk. :? Norbi 2 napja zizi :shock: Éjjel 2óránként sírva kelt, és ugyan mentem azonnal
de mire átértem nagyon nagy zokogásba lendült, így nehezen aludt vissza. Apja is felébredt.
Fogalmam sincs mi volt vele az elsőnél rossz álomra gondoltam :roll: ....de a többi?????????????
Most is nyűgös......kész vagyok tőle :(
Megyek mert ordítás van.

Várjuk az elmaradt szülinapi képeket!!!!!!!!!! :D

Nymalac, Emmalena,Sensi , Linh, Tücsök...hol vagytok???????? :roll:

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Inez...te ???Mi volt ez a gyors 2 mondat?Aztán meg eltünsz 8) szégyeld magad!
Mesélj, hogy vagytok???Szülinapi képek??? :wink:

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Sziasztok!

Hát megőrülök ettől a széltől... tegnap a dokihoz is alig bírtam eltolni a babakocsit, majdnem elfújt...

Úgy látszik megkezdődött nálunk valami, eddig egyáltalán nem volt beteg, múlt héten jött az orrfolyás, most meg pöttyös a popija :? Most egy helyettesítő dokinál voltunk, azt mondta új pelus/törlőkendő vagy kaja lehetett - hát pelus/törlőkendő ugyanaz, kaja esetleg, de ezek nem sima pöttyök mert fehér a közepe... ha nem múlik pár napon belül vissza kell mennünk.

Ildi,
Lottinak a pöttyei sima pirosak vagy volt fehér cucc a közepén?

Mindenesetre megbizonyosodtam, hogy a mi dokinéninktől sír csak Pálmi, mert ennél a tegnapinál se a meghallgatástól se a toroknézéstől nem sírt :roll: Csak azon filóztam ha úgyis költözünk, akkor úgyis új körzetbe kerülünk, minek cseréljem le már erre a pár hónapra... de lehet kellene... annyira érzéketlenül nyúl a gyerekhez...

Nahát az alvásról meg ne is beszéljünk :) Mostanáig gyönyörűen aludt az ágyában, 2 napja meg magam mellé kell vegyem hajnalban... nem tetszik a tendencia ami felé haladunk... majd megpróbálom, hogy inkább ringatom, de maradjon a saját ágyában... csak hajnalban inkább gyorsan odavettem, csak aludjunk... de hosszú távon nem kéne rászoktatnom... hhhhhhhhhh

A lefektetéseknél meg most a sírni hagyás helyett álomba ringatom. Mondjuk ez se jó... de a sírásnál jobb...

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Sziasztok!
Veronika: nem tudom, nálatok is ez van -e, de nekünk is volt a múlt héten pár nap, mikor hajnali egytől folyamatosan nyöszörgött, negyed óránként keltem hozzá, míg végül magunk közé vettük, és ott többé-kevésbé nyugodtan aludt. Mi csak ahhoz ragaszkodtunk, hogy a kiságyában aludjon el a szokott időben 8-kor, de valszín csak azért tehettük ezt meg, mert akkor nem sírt. Azóta rendeződött a dolog, szerintem a foga jöhetett... Drukkolok nektek!
Tejci: lánykám csak vizet és tápszert hajlandó inni (no vanília, no banán ízesítés), de ízlik neki a tej és a kakó is- de ezekből ha 10ml-t megiszik, akkor sokat mondtam. Nem tudom, mi a helyes, de gyümilét sem merem nagyon nyomatni (nem is issza), nehogy szétmarja a fogait...
Lkata: nem rád hittem, hogy vega vagy, csak azon hozzászólásokra reagáltam, akik sem tejet, sem tojást, sem felvágottat, sem husit nem szívesen adnak. És még mindig fenntartom a lehetőségét, hogy nekik van igazuk- mindenesetre én nem így teszek. :oops:
Járás: lánykám egyre többet álldogál és lépeget, most már ritkán kúszik. Ha sietni akar, kéri egy-vagy két kezünket...mikor mennyit fogad el.
Beszéd: még egy szót sem mondunk, csak szótagozgatunk, kurjantgatunk. Lehet, hogy le vagyunk maradva? :shock:
Ildi: anyagi K.O.-t sajnálom, így karácsony előtt elég necces. Bölcsi ügyben már léptél előre?
Szöszke: drukk a vírus ellen!!!
Marek: jó szórakozást a lányokkal, ügyesen csinálod! :wink:
Mi: nagyjából leírtam, mi van velünk, a plussz: sajna náthás lett az egész csipet-csapat, ezt próbáljuk elűzni. Sajnos ebben a szeles időben játszózni sem merem vinni, Apára most nagy feladat hárul: ő a fő gyerekfársztó esténként... :P És még annyi: kis pocaklakóm is jól van, most kezd megugrani a pocakméretem... az érdekesség az, hogy ugyan nem fogytam vissza szülés után, de nem is hízom olyan ütemben, mint anno (most +4k). Szerintem szülni ugyanazzal a súllyal megyek. Ezt csak bíztatásként írom az ismét szülni vágyóknak. :D Nekem olyan furcsa, hogy még 2 hónap, és még egy gyerkőcöm lesz! A várakozást már unom :oops: , babázni vágyom :lol:
Mindenkinek szép estét,
Marcsi

macianyu
 
 


Sziasztok!

BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT KÍVÁNUNK BORÓKA-DORKÁNAK, TAMÁSNAK, MIKLÓSNAK!

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 


Nymalac Borijának nagyon-nagyon boldog 1 Születésnapot!!!
Kép

Veronika, igen, Lottinak is a pöttyök fehérek voltak, a doki ránézett és már mondta is, hogy gomba. Nálunk most ott tart a dolog, hogy még mindig piros, de nem pöttyös, pedig most már régóta kezeljük. A doki szerint eltarthat akár hetekig, sőt, hónapokig is, mire a gomba teljesen eltűnik :? :shock:
Lottit én is oda szoktam venni magunk mellé-közé, amikor már kb. 3-4-5X kelek ki az ágyból hozzá. Régen megcsináltam, hogy kikeltem akár 20X-30X is és olyan voltam, mint egy zombi másnap, de ragaszkodtam az elveimhez. Aztán elgondolkoztam ezen, mert nem is volt ilyen elvem, hogy nem alhat néha a mi ágyunkban, úgyhogy most valamikor a saját ágyában alszik egész éjjel, valamikor hajnalban köztünk reggelig. De nagyobb arányban a saját ágyában alszik reggel 6-ig.

Macianyu, úrég, nem semmi, hogy már itt tartasz, mindjárt lesz még egy babád! :lol: Tök jó, hogy alig híztál, nagyon ügyi vagy!!!
Bölcsi, á, nem is néztünk, nem foglalkoztunk vele, mondván, úgyis elköltözünk addigra, csak hát nem tudjuk eladni a lakást, az idő meg megy... :roll: Manigond nem fog megoldódni egyelőre, az tuti, de biztos másnak se könnyű, csak most nekünk ez a hónap nagyon betett, nem is sorolom...
Egy pocakfotót nem tennél fel? :lol: Tudod, egy kis nosztalgia...

LKata, megnyugodott már Norbika? Biztos a széltől, az időjárástól nyűgi! Engem is megvisel eléggé, hát még a kis porontyokat. :roll: Lottit ráadásul most egész nap úgymond szórakoztatni kell, szerintem fura neki, hogy nem igazán mozdultunk ki 3 napja :? Nekem is elég gáz, tök uncsi és lehangoló az idő is... de a depim elmúlt, bár nagyon kéne egy kis napsütés.

Peva, miért, nálatok hányszor van cici egy nap? Mert mi most tartunk ott, hogy napi 3 van, reggel, tízórai és az esti. De a tízórai már csak talán miattam van, úgyhogy szerintem elhagyjuk azt is. Csak hát így meg nem iszik elég tejet :?
Á, nem gond, ha hozzád (is) kell igazodni, nem attól teszem függővé, hogy gyakran írsz-e vagy sem, a lényeg, hogy aki tud, menjen. :lol:

Marek, ortopédián mi volt???

Na ennyit mára, holnap végre kimozdulunk, megyünk a zenebölcsibe, ha esik, ha fúj, jó éjt mindenkinek!

Kép

Kép
nusildi
 
 
 
 


Sziasztok!!

Nem tudtam lesz-e netünk és mikor tudok jönni, ezért írtam be tegnap este a köszöntést. Vidám szülinapot az ünnepelteknek!!

Tercsimama!
Boldog névnapot!!

Csajok!
Nagyon édesek a szülinapos képek, tegyetek fel többiek is!!!!!!

Jó lenne egy táblázatbarendezni az egy éves adatokat. Kíváncsi vagyok......


Kata84!
Nálunk is 10 nap ovizás után jött az első nátha, azóta folyamatosan van valami. orrfolyás vagy köhögés. Láz eddig nem volt, így csak egy napot volt itthon. Nálunk is az egész család lebetegszik, de szerencsére nem ennyire durván. Én is hallottam, h ez az ovi velejárója, de nehezen fogadom el.

adsz valamilyen vitaminkészítményt???????

Jobbulást Nektek!!!!!

Marek?????????????

macianyú!

drukkhegyek!!!!!!!

rólunk: engem is taccsra tett ez az időjárás. Itt 40 órán keresztül esett az eső. Hol erősen, dörgéssel, villámlással, hol csak gyengén, de esett. A szél sem kímélt minket sem, de szerencsére nem okozott kárt.
Nekem muszáj kimennem Konstival, hiszen haza kell hozni Ábelt délben. Body, harisnya, zokni, pulcsi, kantáros naci, overall, sapka, sál, kesztyű, esővédő, sportbabakocsi és indulunk......
23-ától 2-áig ősziszünet lesz az oviban, nem tudom mit kezdek majd Ábival. Ő elszaladgál , focizik a játszón, de Konsti?????? A babakocsiban nem marad el, ha kiveszem mászna.....

Holnap megyünk a szemészetre, kíváncsi leszek......
mesélte tegnap az óvónő: mentek ki az udvarra. öltözködtek, ki egyedül, ki segítséggel. Aki kész volt állt be a sorba. Ábel nagyon akart már kimenni, sietett. Óvónéni egyszer csak végignéz a soron és mit lát? Ott áll Ábel, sapka, sál, kabát, gumicsizma, alsónadrág öltözékben. :lol: :lol: :lol: :lol:

Konsti továbbra sem eszik főzeléket, csak tápszert, tejet és gyümölcsöt. A kenyér-kifli-sajt-sonka is csúszik. Ma rántott karfiolt csinálok, megkóstoltatom vele, hátha.....
Amúgy lépeget önállóan pár lépést, de csak ha hívjuk és elérhető közelségben vannak a karjaink....

Egy évesen 9kg és 76cm.

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 


(remélem jól láttam iwiwen, hogy ma van!!!!!!!!!)Nyugtonmalac EDIT, nagyon boldog SZÜLETÉSNAPOT Neked!!!

Kép

És kissé visszafogottabb képpel :wink: Tomikának és Mikikének nagyon-nagyon boldog ELSŐ SZÜLINAPOT!!!!!!!!!!!!!

Kép

Kép

Kép
nusildi
 
 
 
 


sz.bettyna: jók a képek és szép a torta

marek: nagyon sajnálom Bori lábát

eszterbabe: azóta még nem mértem,lehet, hogy már ö is van annyi

ildi: én születése óta Johnsonst használok, nekünk bejött.

kata84: sajnállom szegény Zsófit. az ovihoz pedig kitartást

l.kata: Norbinak jobbulást

tercsimama: nagyon aranyos, jók a képek

szöszke: nálunk 22-24 fok van átlagban

gyors reagálás, remélem senkit nem hagytam ki.

szülinaposoknak boldog szülinapot

most mennem kell, fiam már unja magát

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


Sziasztok!

Ez az idő teljesen kiborít :cry: :cry: :cry: ,tiszta depi vagyok már. Kedden dokihoz mentünk, de azon kívűl hétfő óta ki sem mozdultunk. Ma akartam végre megint menni Ringatóra, azt gondoltam, ennyi idő után csak nem fog még ma reggel is fújni a szél.....De a szél is fúj és zuhog az eső, így megint itt rohadunk a lakásban :evil: :twisted: :evil: :twisted:

NAGYON BOLDOG SZÜLINAPOT TEGNAPRA BORINAK, MÁRA PEDIG TOMINAK ÉS MIKINEK!!!!!!!

Nálunk is megvolt a szülinapozás vasárnap Zsolti szüleinél Debrecenben. Ebéd után leptük meg Balázst a tortával. Nézte nagy szemekkel a tüzijátékot a tortán :D , amikor annak vége lett meggyújtottuk neki a gyertyát, amit közös erővel fújtunk el :lol: majd utána ajándékoztunk.
Itt van pár kép:

Kép

ismerkedés a tortával
Kép

ajándékok közt
Kép

ismerkedés a kismotorral
Kép

mégegyszer a torta
Kép

clau06
Budapest XXI. kerület
 
 


Nymalac, Boldog szülinapot Borinak tegnapra!

Borkaby, Boldog szülinapot Tominak!

Bangham, Boldog szülinapot Mikinek!

Hogy van a pocid?


Clau, de jó kis focitorta!

Ildi, durva ez a gyertyás szülinapos köszöntő kép, ahol a pasi ül a tortán! :D:D:D:D:D:D

Zsuzsu, végülis Ábel kreatív: a fázásra hajlamos testrészeket szépen eltakarta. :) Nekünk a szomszédunk indult egyszer pizsamában és kabátban dolgozni. :D

Kép
szöszke
 
 


EDIT, ma van a szülinapod???? Boldog születésnapot!!!! :lol:
Lili lányod hogy van?Nem beteges???
Jelentkezhetnél! :(

Ildi...dögös a képeslap :wink:
Köszönöm, Norbika az elmúlt este egy fokkal jobban aludt, de még mindíg elég nyűgös. :roll:
Nagyon ömlik a nyála, lehet mégis bújik a fogacska??? :wink:

Macianyu...húúú elhiszem hogy várod a kettecskét! :lol: Már a 30.hétben vagy???????? :shock: Nekünk így nagyon rohan ám az idő!
Ügyi vagy hogy keveset híztál :lol:
Nekem is az a célom hogy még kevesebbet hízzak mint Norbival, és remélem majd nem kell feküdnöm...
mert akkor nem is tudom mi lesz. :roll:

Clau...szupi tortája volt Balázsnak! :lol: Nagyon aranyos a családi képetek! :D
Cuki az is ahogy a nagy csomagok mellett ül :lol:

Bori,Tomika, Miki...Boldog szülinapot, jó ünneplést! :lol:

Tercsi...Boldog névnapot!!!! :D

Mennem kell, Norbika nyúúz! :D
Lehet nem tudok majd jönni, elkezdek sütni és főzni, takarítani!
Kellemes hétvégét mindenkinek!!!

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Sziasztok!

Hallgatom a panaszaradatot az idore, hat meg ilyen sem volt, de most kivetelesen itt van jo ido :) Hideg az van, de napsutes is :wink: Mondjuk amiota itt vagyunk folyamatosan betegeskedunk, most sem tudtam oltasra vinni a gyerekeket emiatt. Szerencsere azert nem veszelyes, ovi az megy.

Kata!
sajnalom Zsofit, ugyanez volt velunk a tavaly :? Zsolti egymas utan 3x antibigyokuran elt, alig ment oviba, pedig imadta. szerencsere akkor en mikit javaban szoptattam, igy o meguszta. Mintha most azert jobb kicsit, de nem akarom elszolni :roll:

Zsu!
te aztan ugyes vagy, senkit sem hagysz ki a koszontesbol, es foleg idejeben teszed :wink:
Aranyos Abi igyekezete :lol: (de miert volt alsogatyaba?)

Clau!
Nagyon jo balazs tortaja, meg egyszer boldogot neki! Kulonben a 10.-ei hozzaszolasodban magamra vettem a koszontesedet (minden unnepelt) :lol:

Ildi!
Koszi :) Igen, jol lattad, annak idejen Nymalac azert szurkolt, h a szulinapjan szulessen Bori; en is azt a datumot neztem ki magamnak. nekem bejott :)

Veronika!
Kitartast Palmi altatasahoz, a siras-siratas temat egyedul te erzed. nalunk Zsoltinal bejott (csak az jott be), Miki szerintem orakig sirna, ha hagynam, akkor sem aludna el :roll: A lenyeg, h nem megfelelni kell a kulso kornyezetnek, velemenyeknek, hanem megtalalni a sajatutat :wink:

Mi egy hete, miota megerkeztunk folyamatosan futunk, maskent nem is lehet :?

macianyu!
Gyonyoru Norikad, szerintem hasonlit Mikihez :) Na, nem csak azert, mert o is gyonyoru :oops: :lol:

En most nem tudok kepet tenni, gepunk elromlott, szulinaposak otthoni gepen vannak. Itt nem nagyon lesz unneples, estere sutok muffint, teszunk ra gyertyat, valamit meg kiagyalunk :wink:

Lilypie Second Birthday tickers
Code snippet: HTML, Used for some forums.
Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
bangham
 
 


Tominak Boldog szulinapot!

Szoszke!
Pocira egyelore eleg keves figyelmet forditok, szerintem sokkal hamarabb el fog telni ez a terhesseg, mint az elso ketto :wink: Egyszeruen ugy erzem, h most mikire kell koncentraljak, kicsi lelkiismeretfurdalasom van miatta, h ilyen hamar masra terelodik a figyelmem :oops: Nem tudom beleelni magam a faradtsagba, az emelygesbe a fiuk miatt, de azert szerintem mar kezd latszani. (bar inkabb puffadas) Kedden voltam vedononel, itt egesz terhesseg alatt nem nez meg doki, csak ket Uh van, a 12. es a 20 het kornyeken. de akkoris kizarolag Uh, nincs vizsgalat. En most fogok idopontot kapni Uh-ra, hogy megallapitsak a korat. Ezen kivul lesz 2 vervetel, es nagyjabol ennyi. Otthon majd persze megyek dokihoz.

Lilypie Second Birthday tickers
Code snippet: HTML, Used for some forums.
Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
bangham
 
 


Lkata!

Kitartast Norbikahoz, lehet fogacska! :wink: Bar en mar nem agyalok, ujra katasztrofalisak vagyunk alvas teren :?

Lilypie Second Birthday tickers
Code snippet: HTML, Used for some forums.
Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
bangham
 
 


Hát mi kimentünk!!! Én már nem bírtam az itthon ülést a 4 fal között és Lotti is elég zizi volt :roll: Nem bántam meg. Bár esett is, szél is volt, de elindultunk és csodák csodája, most voltak a legtöbben a zenebölcsiben :lol: Nagyon jól éreztük magunkat, egy csajszival mentem, aki szinte itt lakik mellettünk, de most vettük észre egymást, neki 11 hónapos a babája. Így még a magas troli se volt akadály, mert együtt feltettük a babakocsit. Hazafelé meg marha nagyot aludt Lotti, bár dög hideg volt, de csak nekem.
De azért várom, hogy vége legyen ennek a szutyok időnek!

Clau, nagyon édesek a képek, torta nagyon szép! Balázs ette rendesen? Kedden mi is voltunk dokinál, annyi volt a 3 napban a kimozdulás :shock:

Szöszke
, mégsem akartam Nymalacnak édibédi képet feltenni, mert annyira sok volt mostanában a szülinapok miatt, szerettem volna valami extrát :wink:

Móni, jól értem, ma van neked is szülinapod??? :lol:
Akkor legalább annyira boldogot Neked, mint Nymalacnak :wink:

Kép

Mennem kell, Lotti nyűgös...

Kép

Kép
nusildi
 
 
 
 


Ildi: de jó, hogy kimozdultatok ma. Nekem pont az volt a fejemben, hogy lehet ez az idő eleve elriasztja az anyukákat, hogy elinduljanak otthonról és ha én el is mentem volna a Ringatóba, lehet, egyedül ültem volna ott (gondolom szétázva....)
Nálunk még 4x van cici naponta.
Kapott a tortából Balázs, de csak nagyon picit, mert elég tömény volt. Az egész torta olyan volt, mint egy nagy kókuszgolyó (tehát a masszája olyan volt, de nem volt kókuszba meghempergetve) és erre jött rá a marcipán külső. Mi is pár falat után már tele voltunk tőle. Most szombaton Mohácson ünneplünk anyuval, ott már "normálisabb" tortája lesz, abból majd lehet többet kap.
Balázs is tiszta zizi ma.

LKata: Norbinak puszi a bibis kezére. Tényleg milyen nagyfiús már azon a csücsülős képen :D
Ma hogy van Norbi, zizi ma is? Balázs nagyon zizi ma, szerintem már neki is elege van ebből a bezártságból. Alig tudtam ebédelni, mindig jött nyöszörögve oda hozzám és húzta a nadrágomat, hogy vegyem fel :roll:

Marek: mi volt az ortopédián?
Elhiszem, hogy nagyon jó érzés volt kimozdulni otthonról. Nekem is rendszeressé kéne tenni. Múltkor sikerült végre valahára barátnőmmel beülni valahova este, miután már letettük a gyerekeket aludni (neki januárban lesz 2 éves a lánya). Fél 9-kor indultunk és csak éjjel 3/4 1-re értünk haza :D . Annyira jó volt végre úgy csevegni, hogy nem kellett közben a gyerekekre figyelni, meg jót vacsiztunk. Ja és aznap este Zsolti tette le Balázst aludni. Megszoptattam Balázst és ezután még várok,hogy kijöjjenek a büfik, ílyenkor megnézzük apát, hogy mit csinál. De közben nekem már nagyon kellett mennem WC-re, a büfi meg csak nem akart kijönni. Átadtam Zsoltinak Balázst, elmentem WC-re, mire készvoltam, már sötétség volt a hálószobában, Zsolti meg már a konyhában. Mondta, hogy miután átvette, gyorsan jöttek is a büfik és betette az ágyba. Ébren teszem be az ágyba este, lekapcsolom a lámpát és magától bealszik, de most féltem, hogy ha most nem én teszem be ,hátha nem tudja mi van és nem alszik be, de nem volt gond :lol:

Macianyu: már a 30. hétben jársz??? :shock: Úrég, hogy szalad az idő.

Zsuzsu: Ábel öltözködés :lol:

Bangham: Angliában hogy állnak a H1N1 oltással terhes nők esetében?

Kedden beállított hozzám az új védőnőm bejelentés nélkül. Egyébként már február óta nem volt védőnője a körzetnek :roll: .
Hál istennek az időzítése jó volt, mert előtte 10 perccel aludt el Balázs, ha altatás alatt jött volna, tuti nem engedem be...Bocsánatot kért, legközelebb szól, csak épp itt járt a házban és mivel énhozzám is ki kell jönnie valamikor, hát jött most .....
Így is megint jól megszívtam, kaptunk megint egy újoncot :roll: (az előző is az volt) Azt hittem hülyét kapok, amikor az egyik kérdésemre úgy válaszolt, hogy " most végeztem a főiskolán és mi úgy tanultuk hogy ....." ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
Eleve arról még nem hallott (amit több helyen olvastam és egy másik védőnőtől is hallottam), hogy a gyerek veséje 3 éves korra fejlődik ki teljesen, így addig anyira túlzásba nem kéne esni a tejfogyasztással, mert nem tudja a veséje feldolgozni. Ő erről egyáltalán nem hallott és azt mondja, hogy még hígítani sem kell, nyugodtan adhatom neki így ahogy van. Legközelebb 3 hónap múlva jön, már várom......

clau06
Budapest XXI. kerület
 
 


Sziasztok!
Visszaolvasni nem tudok, csak gyors helyzetjelentés.

Voltunk ortopédián, csipő rendben. A doki szerint annyi a gond, hogy még nem tud járni Bori. Szerintem is az a baj, de azért a gyógytornászhoz visszamegyünk, mert az izom akkor is laza.

Én nagyon beteg vagyok. Tegnap fel sem tudtam kelni. 39 fokos lázam volt, és teljesen ledöntött a lábamról. Kijött a doki, írt antibigyót, valami vírus, lehet, hogy influenza... :roll: Ma délután már egy kicsit jobb, bár amint kimegy a lázcsillapító hatása, azonnal visszajön a láz, és jön a hidegrázás, gyengeség, miegymás.... Ja, és az egyik cicim tele van csomóval, úgyhogy szerintem a vírus mellett van egy fini mellgyulladásom is.

Közben Bori is beteg lett. Ő még nem lázas, de szívni kell az orrát, meg nagyon aluszékony, ami nem nagyon jellemző az én lányomra. Nem eszik semmit, viszont egész nap a cicin lóg. Remek, mert én gyógyszert szedek, bár elméletileg ezeket lehet szoptatás alatt is szedni, de akkor sem örülök.

marek
 
 


Sziasztok!

Tegnap előtt eldöntöttük, hogy várunk a tesóval egy évet. Most olvasom amit Bangham ír, részben ilyesmi volt az egyik indok, hogy most még Pálmival akarunk lenni, ráadásul most 1-2 hete kezd teljesen megváltozni, több figyelmet igényel mint valaha. Sosem volt bújós, most állandóan jön, ölelget, vegyem ölbe, szeretgessem... úgy érzem most nagy szüksége van rám.
Persze van még több indok, most nem részletezem, de jobb lesz egy évet várni.

Marek,
örülök, hogy rendben a csípője! A gyógytorna meg semmi különös, adnak 1-2 gyakorlatot otthonra. Legalábbis nálunk ez volt.
Sajnálom, hogy nem vagy jól, jobbulást neked is és Borinak is!

Clau,
na hát én sem bírom, ha váratlanul állítanak be, egy csomószor nem úgy vagyok itthon, hogy embereket tudjak fogadni. Reggel általában Pálmira kelek, akkor rögtön etetni, pelusozni, öltöztetni kell, aztán reggelizek, stb. így egy csomó ideig pizsamában, fésületlenül, stb. vagyok itthon, általában szinte egész délelőtt, általában a délutáni alvása alatt fürdök, készülök el...

Jó, hogy ilyen felkészült, nálunk már a második védőnő van - és januárban ő is elmegy szülni, úgyhogy jön a harmadik... és egyik sem volt egy nagy ász...

Jó a focis torta :)
Nálunk szombaton lesz az első szülinapozás, anyu gyümölcsös túrótortát hoz, szerintem abból ehet...

Ildi,
férjes asszonyoknak ilyen képeket betenni, nahát-nahát :oops: :lol: :lol: :lol:

Örülök, hogy jól sikerült a zenebölcsi, és hogy lett a közeletekben egy baba, akivel együtt mehettek! Ez nagyon jó!

Én is kiviszem Pálmit minden délután egy kicsit, jól beöltötztetve körbetolom itt a környéken 15-20 percet. Valamennyi levegő mindenképp kell.

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Sziasztok!!

Csak villámtempóban: voltunk Ábival szemészeten. 3 hete mínusz 2 es és 2,75-ös nek mérték a szemét. Ma PLUSZ!!! 1,5 és mínusz 2,75...... :o :o :o :o
Kétségeim vannak. Bencének az egyik iskolatársa szemész lett, beszél vele és megkéri vizsgálja meg a fiunkat.

Este-éjjel jövök bővebben.

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 


Hm... érdekes hogy az egyik szemnél ugyanaz lett az eredmény, a másiknál meg ennyire eltér :shock:

Olyat meg még nem is hallottam, hogy az egyik szem plusszos a másik mínuszos... bár egyáltalán nem értek hozzá :lol:

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


sziasztok!
köszönjük a köszöntéseket, nagyon jól sikerült a szülinap, teszek majd fel képeket :)
a csillagszórós gyertyának volt a legnagyobb sikere :D és az lesz holnap is, mikor jön a család többi része :)
Délelőtt átjött anyukám, lego duplo-t hozott Tominak, nagyon jól zörög a dobozában :lol: és nagy kedvenc lett a lego kismacska :)
délután meg anyósom jött át, ő is hozott sok játékot.

Marek!
nálunk ugyanez volt/van Tomival! laza a csipője + izmai az egyik oldalán, emiatt pl. féloldalasan is kúszott. rendbe hozta a dévényes néni, bár még párszor megyünk. Tomi nmondjuk még nem jár, lehet, hogy akkor megint sűrűbben kell járnunk. nekünk emiatt is javasolta külön nagyon a salus cipőt (mert aktív prevenciós, nincs benne harántemelő, mint a siestában) + bentre majd ha jár a szandit. de látszik, mindenki mást és mást javasol...


viszont láttam a soroksári auchanban a kenguru goldban leértékelve 8-10ezerért siestákat, ha valakit érdekel.

megyek, jövök majd még, csak mennünk kell a dokihoz, mert tomika megint szortyog, fagy volt itt a lakásban a napokban...

Kép

Kép
borkaby
 
 


Sziasztok!

Mindenkit isten életessen előre és utólag is!

Bocsi, hogy eltűntem, de felpörögtek nálunk az események. Lehet, még ritkábban fogok tudni jönni. A jövő héttől dolgozom. Nem sokat, heti 4 óra, plusz míg odaérünk, de ezen a héten ezt intéztem. Nagyon kíváncsi vagyok, hogy fog működni.

Marek - Ó, te szegény jobbulást nektek!

Zsuzsu - Hmmmm, ez érdekes.

Ébred, mennem kell.

KépKép
KépKép
KépKép
sz.bettyna
 
 


sz.bettyna, mit fogsz dolgozni? Tanítasz? :roll: Gyed mellett lehet?

sz.veronika, apukám is bifokális. Az egyik szemével közelre lát jól, a másikkal távolra, ezért nem is hord szemüveget, pedig most lesz 67 éves. :)

Zsuzsu, nem is tudom, hogy tudják gyerekeknél megvizsgálni a látást, ahhoz viszonylagosan mozdulatlannak kellene lenni. Gondolom az ölbeülős-messziről fotózós vizsgálatot csinálták Ábelnél, vagy nem?

Marek, jobbulást! :cry:
Örülök, hogy Borinál nem komoly a baj. Mi 12 nap múlva megyünk a mozgásos dokibácsihoz.

Kép
szöszke
 
 


Sziasztok!

SOK SZERETETTEL KÖSZÖNTJÜK NORBIT ELSŐ SZÜLETÉSNAPJÁN!!!!


[size=12]Andi!
Ha olvasol minket, SZABOLCSNAK IS SOK PUSZI A SZÜLINAPJÁN! Nem felejtettünk el Titeket sem! Örülnék, ha életjelt adnál!!
[/size]

Clau!
Nagyon szui a torta, kis ünneplt nagyot nőtt! (engem a torta a shelles labdánkra emlékeztet :wink: :D )

védőnő: :shock: :shock: :shock: én továbbra is tartom az elvem, gyermektelen védőnőt nem engednék családokhoz. Iskolai védőnő is kell....
Az én exvédőnőm -aki Ábival volt - jan. elején jön vissza, akkor nyilatkoznom kell, akarom-e Őt....kicsit ciki, mert szomszéd és naponta talizunk szinte....

Móni!
HOgy telt a szülinap??????????Hogy érzed magad???

Tudod az oviban a csoportszobában meleg van. HA kimennek az udvarra átcserélik a nacit egy vastagabbra. Annyira sietett kisfiam, h a bennti nadrágot levette, de a vastagot elfelejtette felhúzni :lol:

Marek!!
Hogy vagytok??????????????

Látod, nincs nagy gond Borival!! Örülök!!!

Ildi!
:oops: :lol: :oops: :lol: :oops: :lol:

Szöszke!
Az ölemben ült Ábel, a homlokát beillesztettük egy készülékhez, amivel nézték ma szemeit. Műszeres szemvizsgálat asszem. Még a doktornő is elismerte, h 3 hete mást mért, de semmit sem mondott a plusz-mínusz különbségre. Kaptunk egy füzetecskét, képek vannak benne, azt kell gyakorolni. Ezzel mérnék mennyire lát. Az a fontos, h egyértelműen nevezze meg mit lát a képen. Mindegy, h szót használ, vagy hangot, de mondja....

Annyit mondtak még, h csináltassuk meg a szemüveget, használja egész nap és 3 hónap múlva kontroll. Ja és nem hiszik el, h nincs a családban szemüveges. Amint lesz szusszanásnyi idő, elmegyünk szemészetre apával. lehet, h a doki tud valamit?? :wink: 8)

képzeljétek, Konsti megette a karfiollevest és a rántott karfiolt. Kis darabokkal etettük és falta.... ezennel véget ér a turmixolás, 4 foggal is tud enni darabosat és nem fuldoklik.....

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 


Norbikának és Szabolcs babának nagyon boldog ELSŐ SZÜLETÉSNAPOT kívánunk!!!!!!!!!!!!!!!

Kép

Lotti&Ildi

Kép

Kép
nusildi
 
 
 
 


Úgy látom, megint én vagyok itt :lol:

Akkor amiért jöttem:

Áron babának nagyon boldog ELSŐ SZÜLETÉSNAPOT kívánunk!!!!

Kép

Jöhetnének már a szülinapi képek azoktól, akik még nem tettek fel!

Na további jó hétvégét!!!

Kép

Kép
nusildi
 
 
 
 


Sziasztok!

Ildi, Zsuzsu nagyon szépen köszönöm a szülinapi köszöntést! :D :D :D

Szupin sikerült a buli, nagyon sok kép van és video! :D Mindjárt felteszem a gépre. :D
Csak a videot nem lehet ide tölteni, mert túl hosszú :?
Rentgeteg ajándékot kaptunk, kis melegítőt,sapit, badykat, rendőrautót, zenélő, beszélő kütyüket, kisdömpert építőkockával
és egy szuper puha macit(játékszigetes) :D
Örülök hogy csináltam egy kis csoki tortát is, mert Norbi nagy élvezettel marcangolta és ette :lol: :lol:
Annyira beizgult, hümmögött, sikongatott, remegett, totál extázisba került. a végén már elvettem tőle,
mondván túlpörgeti magát, féltettem hogy sok ennyi izgalom neki! :shock: :roll:
A csiga torta is tetszett neki, nagyon meglepődött, igazán érdekes a gyertya volt számára. :lol:
Szerintem fel se fogta mi zajlik körülötte. :wink: Pici még.

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Kép
Anyukám+apukám
Kép
Anyósommal
Kép
Dédi mamival
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Egy egész szelet tortát benyomott :shock: :D
Kép
Mosakodás, átöltözés után egy kis játék :D
Kép
Kép
Kép
Kép

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Sziasztok!

Nálunk is megvolt szombaton az első szülinapozás az én családommal és jövő szombaton lesz a párom családjával.
Sikerült jól elrontanom a képeket, a szemébe lógó haját akartam levágni, hát annyira rángatta a fejét, hogy jó hülyén néz most ki :oops: Azért mutatok képet, de remélem hamar megnő a frufruja...

Tortával:
Kép

Anyával:
Kép

Az új verdámmal:
Kép

Norbinak és Szabinak pedig nagyon boldog születésnapot kívánunk!!!

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Sziasztok!

Minden újdonsült kis 1évesnek nagyon boldog születésnapot kívánunk!!!!!

Kata!Nagyon jók a képek.Norbi a kis mázlista anyukája torta csodákat csinál majd neki mindig :lol: 8) Férjed még mindig csúsztatná a tesó projektet?

Marek!Nektek a kaja allergia,hogy jelentkezett?Rögtön kijött?

Ildi!Tesód,hogy van?Jobban viseli már?Mikor leszel nagy néni?Bölcsi szerintem nézelődj mert április körül vannak a beiratkozások de már most jó ha tudnak rólatok.Ha meg közbe elköltöztök ha rendesek segítenek átkerülni vagy ajánlani másik bölcsit.Mikor szeretnél vissza menni dolgozni?

Móni!Akkor mikor mész dokihoz legközelebb?Milyen volt a születésnap?KÉPEKET kérünk ám tőled is!!!!!!

Sz.Betty!Gratulálok a melohoz!!!!Ki lesz addig Szabival?Kicsit irigy vagyok kicsit kimozdulsz!!!

Zsuzsa!Azért elég gáz nagyon nem mindegy,hogy - vagy + a gyerek szeme :evil:Nálunk mindenki szemüveges :roll: Lehet elviszem Zsófit csak úgy a kiváncsiság kedvéért mert itt nem kell menni ilyen vizsgálatokra :roll:

Tej:Én is imádom és nem mondok le róla!Már sokszor elmondtam a véleményem ha mindent amiről rosszat olvasok nem eszek,iszok akkor lassan fényen kéne élni de az is káros egy idő után :roll: ördögi kör

Babatej:szerintem is mű ize van enyémek a fejemre köpték :P

Rólunk:Zsombor elindult :lol: :lol: :lol: Már a szobán keresztül megy ha elkapja a kezünket sokat sétál nem erőltettem neki csak ha Ő szeretné :) Zsófi füle rendbe jött :) :) De ha sokat lesz taknyos és lázas meg kell nézetnem mert újrta savó lehet a fülébe mert nekem is ilyen gondjaim voltak ennyi idősen :? Enyémet meg az orromon kersztül kifújták a fülem :shock: :shock: Nagyon szar érzés volt DE azóta sokkal jobban hallok.Rohadt idegesítő amikor nem hallom a telefont vagy a gyerek sírást hajnalba :evil:

KépKép
KépKép
KépKép
kata84
 
 
 
 
 


Lkata, Norbinak Boldog szülinapot tegnapra!

Handrea, Szabinak boldog szülinapot tegnapra!

Mtücsök, Áronnak Boldog szülinapot!


Lkata, milyen szép család! :) És a torták is szuperek!

Sz.Veronika, gusztusos gyümölcstortátok volt! Én is valami hasonlón gondolkozom. :)

Kép
szöszke
 
 


Nagyon bosszús voltam ma. Nem először fordul elő, hogy a pénztárnál derül ki, hogy nincs vonalkód a terméken, és vissza akarnak küldeni, hogy hozzak egy másikat helyette. Mondtam a pénztárosnak, hogy nem az én dolgom a vonalkód után szaladgálni. Úgyhogy nem is vettem meg a terméket. (Különben jó kis vászonlepedő volt, és a Corában történt). Az tuti, hogy egy ideig nem megyek oda.

Kép
szöszke
 
 


Nagyon édesek a szülinapi képek!!!!!!!
LKata, micsoda csoda tortája volt Norbikának! Te csináltad?
Norbika maciölelős képe nagyon édes!!!

Szöszke
, sajnálom a sztorit, érthető, hogy nem mentél vissza, amúgy mi csak a CORA-ba járunk bevásárolni, de sosem történt még ilyen velünk, ált. készségesen áll hozzá ilyen helyzetekhez az adott pénztáros, főleg, ha babával vagyunk :shock: Te valami szutykot fogtál ki sajnos :evil: :roll:

Mi megvagyunk, Zoli a héten szabin van, megyünk végre a fogpótlástani intézetbe (sote), mert még mindig nem bírom kinyitni a számat, talán emlékeztek, még augusztusban írtam róla, hogy kiakadt a bal oldal, azóta nem tudok egy jót harapni a kajába :?
Aztán csütörtök játszóház, egyelőre ennyi és Lottinak sikerült éjjel 1-től negyed 4-ig fent lennie, nem volt hajlandó aludni vagy nem tudott, de mi totál zombik vagyunk ma :mrgreen:

Veronika
, Pálminak is nagyon boldog Szülinapot így utólag!!!
Bocsi, csak nem vagytok benne a fórumba, ahonnan puskázom, hogy kinek mikor van a neves nap, mert ti később csatlakoztatok.
Képek cukik nagyon, szerintem jó Pálmi haja! :lol:

Ádám babának nagyon boldog ELSŐ SZÜLETÉSNAPOT kívánunk!


Kép

Kép

Kép
nusildi
 
 
 
 


Ildi......igen én sütöttem. :D

Ádám , Áron babának boldog első szülinapot!!!! :D

Kata...gratulálok Zsombor lépkedéséhez! :lol:

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Ildi,
nem, még nem maradtál le Pálmi szülinapjáról, szerdán lesz :) Csak most szombaton az én családommal volt szülinapozás (mert húgomnak és nagymamámnak is most volt és így 3-as szülinapot tartottunk) és jövő szombaton meg a párom családjával lesz (mert a páromnak meg jövő héten lesz a szülinapja, így akkor meg dupla szülinapozás lesz :) )

Sajnálom, hogy még nem jött rendbe a szájzár, nem is gondoltam, hogy még mindig kínlódsz vele augusztus óta, te szegény ... :(

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Bicebóca, Ádámnak Boldog szülinapot!

Ildi, röntgen lesz? Azt olvasom, hogy izületi probléma. Említettem, hogy nekem is volt hónapokig, és magától helyrejött attól, hogy nem erőltettem. De nagyon kíváncsi vagyok, hogy mit mondanak. Drukkolok!!!

Kép
szöszke
 
 


Áron babának és Marci babának (bár Kincs sajnos nagyon eltünt)
nagyon boldog első Szülinapot kívánunk!!!

Kép

A szülinapok miatt vagy másért, de nagyon pang a topik! :? :shock:

Szöszke, szerintem röntgen lesz, a fogászaton itt azt mondta a doki, hogy neki nincs olyan gépe, amivel meg lehet így nézni az állkapcsot :? Meglátjuk, holnap megyünk.

Kép

Kép
nusildi
 
 
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?