Új privát üzeneted érkezett!

Minden új anyukának és kisbabának gratulálok és nagyon jó egészséget, sok sok tejcsit, nyugis éjszakákat, kakis pelusokat kívánok!!!!


Vkrisz! :)
nagyon csini vagy és milyen aktív! Ide mentek oda mentek, tanítasz, sütés főzés... nem vagy semmi!!! Nem egy nyugis otthonülős kismami vagy...ahogy én anno(igaz én veszélyeztetett voltam) Ügyi vagy csak vigyázz magadra nagyon!!!!

Hajnoca! :)
Nem vagy te sem semmi csaj ...suli..blogírás...sütés.
Nagyon nagy csaj már Bó, annyira bennem vagytok, amikor beköltözött a pocakodban,mindenre emlékszem amiket akkor átmentél és lám milyen gyönyörű csajod lett!!!! Dunakeszin GL közelében laksz???? csak hogy szoktad látni... legjobb barátnőm is arra lakik....

Ha már itt megosztottátok a süti receptet én is leírom, az én-féle csokis coocies-m receptjén...ISTENI FINOM, mindig nagy sikere van!!! Igaz tele cukorral csokival..de hát azért süti!!!!


CHOCOLATE CHIP COOKIES: amerikai csokis keksz

1 bögre=2,5 dl
Ez a mennyiség ált. 4X16 db – 4 tepsi, azaz 60 db

Előkészület:
1 bögre diót durvára törni
2 tábla szerecsen étcsokit apróra darabolni (én élére állítva késsel forgácsolni szoktam)

I. 1 Kocka Rama
¾ bögre cukor
¾ bögre barnacukor
2 csomag vanília cukor

Ezeket össze-turmixolom , majd 2 tojással habosra keverem!!!!!!!!!!

II. 2 ¼ bögre liszt
1 csapott teáskanál sütőpor
1 csapott teáskanál só
Ezeket összekeverem,
majd az előzőleg elkészített masszához adom
Ha összeállt, belekeverem az előzőleg összetört diót és csokit.

Sütőpapírra teáskanálnyi halmokat szaggatunk (4x4 tepsinként) majd 180 fokon (gázsütőnél 3-ason) megsütjük.- ált 15 perc egy tepsi (a halmok sütés közben korog alakúra ellapulnak)
Akkor jó, ha az alja enyhén barna.
Sütőből kivéve még lágy, ezért 1-2 percig állni hagyjuk, vagy sütőpapírostól rácsra kihúzzuk. Ha hűl, megkeményedik.

Kellemes hízást!
Vendég
 


Bocsi mindenkitől 2x ment el.....
Vendég
 


Till, Isten hozta Lencsilánykád! Hosszú, boldog életet kívánok nektek!


Rana, Isten hozta cicababáidat! Szeretettel kívánok minden szépet és jót!

Kép[/

Egerecske és Mackó
egerecske
 
 

 
 

Szezso, igen édes a kisfiad!

Mindenkinek puszi.

Kép[/

Egerecske és Mackó
egerecske
 
 


Kiscsillag, jó, hogy jöttél! Drukkjaim elindultak...

Kép[/

Egerecske és Mackó
egerecske
 
 


Vikimi,
szoktam ám kukkolni én is Mircsit. Gyönyörű fürtjei vannak.
Bárcsak Bónak is ekkora haja lenne. :wink: ... de hát ezért növesztem neki. :lol:

Ki vagy mi az a GL?
Nem jut semmi az eszembe e két betű olvastán.

Amúgy azt szoktam írni, hogy ... lakóhely: Dunakeszi - 'félúton" a pszichiátria és a temető között .... de tényleg ;-)
Igazából a Wagnersolarossal szemben.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


Tücsikém, már csak egyet kell aludni!!!!

skrisz72
 
 


Bekukk két tanítás között. :D

Mai nap jó híre:Megvan az eszperantó alapfokú szóbelim!!! :D
61%-al :lol: .
Aki még emlékszik, írtam anno, hogy a magnóhallgatás necces, kellene 11 pont a 20 ból és hát kaptam 12-őt. :D
Az írásbeli eredménye még nincs a neten, de azzal eleve úgy voltam, hogy tuti jó lett...csak nem csalódom.

Kép
vizkriszisback
 
 


Vkrisz: Gratula a szóbeli nyelvvizsgához!

Tücsi: Holnap nagyon várunk a jó hírrel! :lol:

Szép estét!

Kép

Kép
csomee
Budapest X. kerület
 
 


Vkrisz
Gratula a nyelvizsgadhoz...en anno erdeklodtem rola bovebben...szerintem erdekes lehet 8)

Tucsi
Holnapra egy kalappal!!!! Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Szép napot!

Tegnap este meglátogattam Rana 4 tagú családját a kilinikán :wink:
Alapítványi szobában vannak, bent van vele a férje és a "ranakiscicák" is :lol:
Nagyon cukik, habár aludtak és nem sokat láttam belőlük, ők jól vannak.
Ranának tegnap egész nap hőemelkedése volt, nem tudni mitől, reméljük elmúlik. Tanulgatja a lányokkal a szopizást.
Sajna spinális érzéstelenítést kapott (nem az EDA-sat) és 24 óráig az örzőben kellett lennie. Most meg szegény tényleg olyan, mint aki pár nappal csaszis műtét után van........................ akinek volt az már tudja milyen :o
De a picilánykák enyhítik a fájdalmakat.

Kérdeztétek velem mi a helyzet?
Júliusban megvolt a fagyis beültim, a 2 blasztóból 1 élte túl az olvasztást, de sajnos ő sem tapadt meg.
Hétfőn, pedig már kezdem szúrni a suprefactot, long protokoll lesz megint az RK-ban. Úgy állok hozzá, hogy ez már az utolsó lesz, vagyis kistesós projekt még lehet.
Szeptemberben elvégeztem egy 4 napos agykontroll tanfolyamot is, ami segít a pozitív gondolkodásmódban :wink:

Mindenkinek itt a háttérben szurkolok és gratulálokaz újdonsült anyukáknak is, kinek mihez kell :shock:

Puszi Nektek

Kép
brizo
 
 


Szép jó reggelt!

Bri
Emlékszem, hogy érdeklődtél. :oops:
Az eszperanto egy mesterséges de élő nyelv. Bár sokan nem tudják de azért szerte a világot behálózzák a különböző eszperanto szevezetek.Nekem mint nyelvtanárnak érdekes volt nagyon mert az alap nyelvtant kb 1 óra alatt el lehet sajátítani, főnév, mn, ige, jelen, múlt, jövő, feltételes képzés, névelők...A szókincse ezért nem is olyan nagy mint pl az angolé vagy bármi mert okosan megoldották a kül szófajok egymásból való képzését.A szavak pedig vagy a magyarra hasonlytanak:plafono, fotelo vagy az angolra:tablo=asztal, vagy a németre:bildo=kép vagy épp vmi ismertebb spanyol vagy olasz szóra...nem is tudom:amas=amore=szeret....neked is pikk pakk menne tuti! :D
Én nem sokat tanultam,főleg nem a szóbelirre, ezzért is lett ilyen gagyi...de tudom, hogy még egy kis tanulással már a középfokot is át lehetne vinni...de mostmár inkább a szakdogámat kellene írnom.

Brizo
A pozitív hozzáállás valóban sokat segít. :D Kívánom, hogy járjatok sikerrel a következő stimuval!!!+++

Apára is ráférne egy ilyen tanfolyam mert tegnap estére megint kibukott, hiába, hogy ma aláírnak egy nagybetűs vételi ajánlatot az egyik lakására, tehát el lesz adva végre.Ennek sem tudott örülni estére, amikorra már nagyon elfáradt és csalódott a szüleiben este.Fél 7kor végzett ugyanis a munkával tegnap, aztán rohantunk Ózdra uh-ra, utána hazafelé (este fél 9kor)még Putnokon megálltunk vagy 10 helyen kitenni szórólapot a 3 putnoki ingatlanáról, fájt a feje, hazamentünk hozzájuk flectorért, meg hogy akkor ott is legyünk néha...de nem úgy sikerült az este, ahogy azt ő gondolta:először evett aki éhes volt, közbe House, utána jött a beszélgetés...de hiába említette meg, hogy holnap vételi ajánlatot írnak az egyik ingatlanjára, senki nem harapott rá, senki sem érdeklődött és ez nagyon szíven ütötte...senki nem kérdezte mi van a munkájával, hogy halad, miért van még este 11kor is munkaruhában stb. Ilyen pillanataiban pedig nagyon sötéten lát mindent és hajlamos elfelejtkezni arról, hogy jó dolgok is történnek vele, elmondása szerint mert sokkal több rossz.
Hiába is tudja, hogy fontos lenne a pozitív gondolkodás, látta a Titok című filmet is, felment az optimistaklub.hu-ra vagy mire...de nem megy neki túl jól.Asszem csak a siker tudná kizökkenteni őt a mélypontjáról.Persze tegnap este még beszélgettünk otthon, párnák közt, kicsit megnyugodott, de remélem ma du-ra kicsit jobban tud majd örülni.

Nem sok minden látszott a babónkból tegnap mert persze már megint bealudt, különben is túl nagy már, kevés is volt a magzatvíz a feje körül...de azért a lényeg, hogy azt mondta a doki, hogy szépen fejlett baba, mindene rendben van...majd kielemzem ma a dvd-t és rakok vmikor képeket. :D

Bocs az offért, pusszancs!

Kép
vizkriszisback
 
 


Kép Kép Kép Kép

Kép
vizkriszisback
 
 


Sziasztok!

Tücsi, nagyon gondolok Rád ma! gyorsan gyere a jó
hírekkel! :lol:

Bri, Te is ma mész, ugye? nagy drukk a kezdéshez!

Csomee: én is nagyon bízom-bíztam ebben a hónapban, de tegnap voltam a dokinál és bebizonyosodott a félelmem, van valami gyulladás, kaptam kétféle antbiotikumot és egy kúpot :cry: nem tudom, ezek után egyáltalán együtt lehet-e lenni Apával :roll: Már nagyon utálom ezeket a fertőzéseket, én nem tudom, mitől vagyok ennyire hajlamos rá :cry: pedig már mániákusan ügyelek mindenre. Nagy drukk a lombik kezdéshez!!
A progi-injekciót azt én kérhetem az UTro helyett, vagy annak milyen javallata van? LEgközelebb inkább injekciót kérnék az utro-dugdosás helyett, emiatt is lehetett a fertőzés (hiába mosok kezet előtte mindig intim szappannal ) :oops:

Brizo: szia!!! NAgy nagy drukk a kezdéshez, én épp tegnap voltam az RK-n és ismét meggyőződtem, hogy jó kezekben vagyok-vagyunk ! :D képzeld, a transzfer napján hárman feküdtünk egy teremben és mindkét lánynak sikerült a lombik (második, illetve harmadik lombik volt), ez mindig erőt ad nekem, hogy egyszer ránk is sor kell, hogy kerüljön!

Vkrisz: gratula a nyelvvizsgához! remélem Párod hamar talpraáll, csak pozitívan!

HAjnoca, megcsináltam tegnap este a sütireceptedet, teljes kiörlésű lisztből és édesítővel (az IR miatt :oops: ), nyami lett!

Lencsiről és a Ranacicákról nincsenek képek? :lol:

Nálunk most betegeskedés van, Benikém négyszer hányt az éjjel :cry: valami rohadék vírus, de most szépen alszik, remélem ki tudja pihenni magát. Én meg lehet, hogy munkahelyet váltok, emiatt sokat agyalok, éjjel is sokat fenn voltam, :oops: nem tudom, mi lenne a jó lépés. Másfél éve is azért nem váltottam, hogy majd terhes leszek és előtte már nem kellene új munkahelyre kerülni, de most úgy érzem néha, hogy mi van, ha tíz év múlva is ugyabban az irodában ülök még, arra várva, hogy jöjjön a tesó :cry: Ez megriaszt, nem akarom, hogy minden lehetőség elmenjen mellettem, mert gyereket akarok. :roll: remélem, értitek, most gyorsan döntenem kell megint, és nem tudom, mit tegyek.

sok puszi, szép napot :D

Kép

Kép
bébike4
 
 


Vkirsz, igazán szép pocak és cuki az uh-kép! Már csak hat hét! :lol:

Kép

Kép
bébike4
 
 


Bébike sajnálom a gyulladást :o
Én is nagyon bízom a mostani sikerben :D
Ja és én is tegnap voltam az RK-ban reggel én mentem be először fél 9 körül uhu-ra, csíkos felső volt rajtam.
Te mikor voltál?

Krisz tényleg szép pocakod van, én is ilyen uhu szeretnék már látni :wink:

Bridget CSomee drukk nektek is a kezdéshez :P

Kép
brizo
 
 


Vkrisz
Koszi,hogy irtal rola...nagyon erdekesen hangzik :shock: Lehet megvizsgalom tuzetesebben is 8) :lol: Jaj de szep nagy pocid van :P

Brizo
Koszonjuk Rana hireket es drukk a kezdeshez!!jah es Koszonom 8)

Bebike
Igen ma megyek 8) Milyen fertozes...hat ne is mond...mindig az kapja el aki a legjobban odafigyel...bezzeg a masik fele... :twisted: szajon at is lehet venni progipotlast bar en is dugdostam :roll: Jobbulast nektek!

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Brizo, én délután fél négykor voltam. Azt mondta F. doki, hogy a fagyis beültinél is javasolja megvárni a három hónap szünetet, mert megterhelő a szervezetnek a transzfer. Ez nálad is így volt? azt hittem, fagyisnál nem kell ennyit várni. Mi így valszeg decemberben megyünk újra - bár az IR miatt nem is bánom, hogy kicsit még várunk. (Most Avandametre váltottam :D )

Kép

Kép
bébike4
 
 


Bri, nem tudom, gyulladást látott, de a kenet-tenyésztés csak egy hét múlva lesz meg. Köszönöm és gyere gyorsan délután, hogy mi volt!

Kép

Kép
bébike4
 
 


Sziasztok,

Bridget,antagonista protokoll...kiváncsi vagyok mi lesz :wink:

Tücsikém,a legszebbeket mára! :D

Vkrisz,szép kis hajasbabád lesz :lol:

Bébike,jobbulást kívánok!
Vendég
 


Sziasztok!


Bébike: én is most váltottam Avandára! Hajrá!!!! :wink:

Tücsike: nagyon várlak!!!!!

Bri: gyere majd este, mi volt dokkernél!

Brizo: drukk a kezdéshez!

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Csajok most indulok 8) de doki utan barinomhoz megyek latogatoba(6honapos a babaja)igy csak este jovok :oops: Dde jovok! :lol: Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Tucsi!

Tukon ulok!
En nem birom az ilyen izgalmakat!
:oops: :oops: :oops:

Magi
Vendég
 


Sziasztok, még át sem öltöztem! :lol: "egy szabályos 4,7 mm-es petezsák látható, benne egy szabályos másodlagos szikhólyag ábrázolódik" (mi láttunk még egy másik kis fekete pöttyött is) de most az egyke a lényeg! Hihetetlenül boldogok vagyunk! Az Intézet összes tagja körülvett UH közben, mindenkinek homályos volt a tekintete, mindenki megölelgetet, nagyon jól esett, hogy ennyien velünk örülnek!!!
Vendég
 


Tücsi, te MÁZLISTA!!!

Éljen!! ... jó sokáig!!
Pussz :D

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


Tücsi, HURRÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!! ÉLjen!!! ÉS GRATULA EZERSZER!!!!!!!!!!!

Kép
kata05
 
 


Tücsikém,micsoda hír :D :D :D Veletek örülök én is :D

...mi az a másodlagos szikhólyag?
Vendég
 


Tücsi, annyira örülök, éljenéljenéljen!!! :D :D

Kép

Kép
bébike4
 
 


Tücsikém, van igazság a földön!!!!!! Kimondhatatlanul örülök.

Kép

skrisz72
 
 


Tücsi! Gondtalan boldog babavárást kívánok!!!!!!!!!!!!!!!!!

Rana! Nagy gratula a babókhoz!

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Többiek, húzzatok bele!!!! :lol: +++++++++++++++++++++

Kép
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára skrisz72 2009.10.15 14:31-kor.

skrisz72
 
 


Tücsike: Kép Gratulaaaaaaaaaaaaaa!!!! :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Skrisz: Baba laparja holnap lesz, nem csinálták meg neki ma. :twisted: Nekem is írd be az aktualitáshoz légyszi, hogy lapar lesz nov. elején. Köszi.

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Tucsi!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

+++++++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++

Jaj de meghatodtam! :cry:

Magi
Vendég
 


Tücsi nagyon nagyon boldog vagyok én is :lol:

hurrá hurrá hurrá, vigyázz magatokra,puszi :D


Ranáéknak gratulálok, és sok sok boldogságot. :D

Puszi Mindenkinek, jók legyetek , sajnos nem nagyon tudok jönni, mert otthoni gép nem jó :( bent pedig sok a munka, és jövőhéten pihi :)

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


Bri üzeni,
kedden szuri kezdés (Gonal 300/nap), Nyulasz féle protokollal. :D

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


Bri
:D :D

Kérdés:
Megvannak vkinek a PArentis oktató filmek:Szülés, Szoptatás, Újszülöttkor? Engem érdekelnének, de az eredeti bolti áron nem áll módomban megvenni.Vagy bármi egyéb hasznos dvd? :D

Kép
vizkriszisback
 
 


Tücsi!!!!!!!!Szívből gratulálok Neked!!!!!!! Kép
Csodálatos kismamiságot kívánok Neked!!!!!!!!!

Bridget!Ez szuper!!!!!!!! :D :D :D Millió drukk Neked!!!!
Imádkozom Érted hogy néhány hét múlva ugyanígy örüljünk Neked mint most Tücsinek!!!!
Kép

(Én holnap megyek vv-re :shock: már nagyon izgulok :roll: :oops: )
sztimcsi
 
 


Timcsi,
hidd el mi is veled! :D

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


Sziasztok!

Tücsi: gratula a petezsákhoz és a szikhólyaghoz!!! :lol: tényleg megható lehetett az UH :wink: kicsit elfogott a nosztalgiahangulat...első UH...húú, de rég volt :-)

Bridget: azta, már jövő héten kezdés :-) csak kapkodom a fejem!! :-D hajrá!!

Vkrisz: csini vagy és Alexandra haja is szép :-) gratula a nyelvvizsgádhoz! :-) Apát mindenképp próbáld rávenni egy agykontroll tanfolyamra, a munkájában is nagyon jól tudná hasznosítani, főleg, ha nyitott is az ilyen dolgokra.
(De legalább a könyvet olvassa el).

Brizo: én is végeztem agykontroll tanfolyamot, és szerintem ez is hozzájárult, hogy végül ittvan Bendi :-) drukk a kezdéshez!

Bébike: Beninek jobbulást! Lehet a munkahely váltás hozza meg a sikert :wink:

Puszi: drukk a laparodhoz!!! :-D pontos dátumot nem tudsz még? Ja, persze, ciklusfüggő...

Kis-csillag: most látom csak, újra itt? :wink: örülök, és drukkolok!!!

Na, repülök tovább :-D Minden jót!

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Vkrisz: vaterán van a Szülés :wink:

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Van egy a teszveszen is, 2000 mindkettő...félár tudom....meglátjuk nem-e tudok olcsóbban vkitől. :D

Kép
vizkriszisback
 
 


Tücsi!

Gratulálok és problémamentes terhességet kívánok! Kép

Bridget!

De jóóó! :lol: :lol: :lol: :lol: Örülök hogy minden rendben és már kedden kezded a szurit! :D
Jó nagy adaggal kezdesz,remélem sikeres lesz! Kell még valamit szúrni mellé? :?: :?:
Vendég
 


Sziasztok!

Tücsi!
Gratula!

Többieknek Pusz!
Időm megint 0.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bri: :D :D :D :D

Szezso: előtte még konzim lesz a dokival.

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Bri: de jó hogy máris kezdesz! :D Akkor Apa is épp időben jön, ugye? Tényleg 300-at kell szúrnod? :shock: én 75-öt szúrtam, lehet, hogy kevés volt? (bár pcosoknál valahogy jobban kell vigyázni a stimuval)

Babának nagy drukk a laparhoz!

Kép

Kép
bébike4
 
 


Lányok, köszönöm szépen!!

Krisz, köszönöm a táblát, el is bőgtem magam!!!

Bri, ti aztán nem lacafacáztok! Hajrááá!!!

Babaiminek, megint lesz lapar? Akkor nagyon-nagyon drukkolok, ha nekem sikerült mindenkinek sikerül, lányok!!!

Puszikám, tiéd az Avandametem, írj privit, hogy hová küldjem! Vagy eljössz érte (megnézhetnéd a Beagleinket!;-)))

Nyulaszom, gondolom abból lesz a baba! :roll: :oops:

Puszmák!
Vendég
 


Tücsi
Nagyon-nagyon örülök Nektek!! Gratulálok mégegyszer!! Jó pocakosodást!! :D :D :D
gtünde
 
 


Tünci, köszönöm szépen!!!
Vendég
 


Tücsi
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?