Új privát üzeneted érkezett!

Na jó Incike, de 'ez' még szoláriumozott, full-gyantázott, alapozót használt... Az Agrárra járt és szerintem sikítófrászt kapott a tyúkólba menet a gyakorlaton! :D (Afrikáig tudnék szaladni az ilyen pasiktól :oops: )

Kép

Kép
adraci
 
 


Adri: ja, mindenben ilyen vagyok, sokfélét szeretek. :lol: Egy ideig fiatal koromban a vörös haj és a nagy orr volt a szépségideálom. Hosszú vörös haj. Amúgy meg apám tuti kiakadna, ha egy festett pasim lenne. Annak idején a fülbevaló volt a divat, azt ki nem állhata. Gondolom, a további nőiesedés sem tetszik neki. De ő is hosszú hajú, motoros csávó volt fiatalon. :lol:

Kép
Kép
tinu
 
 


A szoli nekem is sok lett volna, meg az alapozó. A gyanta nem annyira.

Kép
Kép
tinu
 
 

 
 

Mátyás király :?: :lol:

Kép

Kép
adraci
 
 


Adri: vörös volt? Hát végülis Beatrix vagyok. :wink:

Kép
Kép
tinu
 
 


szerintem vörös! :lol:

Kép

Kép
adraci
 
 


Nekem volt olyan pasim, akinek melíroztam a haját! Nekem bejött, és bejönne most is, de a Párom nem engedi!

Szofi!
Nem vagyoni kártérítésért beperelni csak úgy nem lehet senkit. Ha mondjuk becsületsértést, vagy rágalmazást követ el,akkor lehet nem vagyoni kártérítést kérni, de tudtommal zaklatásért nem. Itt is nézik a körülményeket! A becsületsértés is csak akkor bírósági ügy, ha valaki nagy nyílvánosság előtt követi el azt. Egyébként csak szabálysértés, ami 5000-30.000.-ig büntethető. Ő 5000.-t kapott már egyszer, de most megküldtem megint az sms-eit a hatóságnak, hogy jó lenne emelni a "tétet"!
Szemét vagyok? Vállalom! 8)

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Barbi! Köszi a kutyás linket! Ez volt Lénuson, igaz? Ebay-ről mennyi lenne a ptk? Én max. 3000 ft-ot tudok kiadni overállra. Ha ennyiért találsz tokkal-vonóval, akkor megköszönöm.

Kép
Kép
g_reny
 
 


Trixi, Szofi!

Parancsoljatok :P :P :P

http://www.teszvesz.hu/item778120849_ne ... 74_es.html

Majd jövök este, most megyünk vacsizni :wink:

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Úgy néz ki, hogy kedden jön még két barátnőm, és az unokatesóm. Mindannyian hasonló korú babával! :)
Akinek hajazni kell, az most találja ki, hogy úgy készüljek anyaggal! :)
Viszont aki fázós lábú, az hozzon papucsot, mert ennyi nem lesz! :oops:

Innivalót meg rágcsát lehet hozni, a hekkek már alig várják, hogy kisüljenek! Ki hogy szokta csinálni? Rendes panírban, vagy csak paprikás lisztben?
Gondoltam egy francia sali jellegű valamire, meg egy krumplisalira házi kenyérrel! Ha valakinek van valami extra kívánsága (nem szereti a halat, vagy ilyesmi) az most jelezze, hogy időben tudjak korrigálni!

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Trixi
Én is mennék kedden. Viszek Muffint. Mennyien leszünk, mert akkor úgy sütök. Paprikás lisztben szoktam az az igazi. :wink:

Reni
Kibírod még vasárnapig overál nélkül? Akkor megyek érte és hozom, de lehet, hogy holnap összeszedem magam és elsétálok érte és elhozom. Akkor ráérsz vadászni addig is használjátok, ha jó a méret.

Kép
Kép
incike
 
 


kb 12-en leszünk. Téged alapból számoltalak! :lol:

Annus,Barbi,Emese,Gyöngyi, Incike, Novygirl,Reny,Szofi,Tinu, A két barátnőm, az Unokatesóm, meg mi! Ha valaki jönne még, az szóljon nyugodtan!

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Trixi: még jó, hogy azt mondtad, hogy csak minitalit vállalsz be. :lol: Én Tücit is vinném.

Kép
Kép
tinu
 
 


Már mindegy! Sok jó ember kis helyen is! Én örülök, hogy ennyien kíváncsiak vagytok ránk!

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Áhhhh! Nálunk volt egy órás üvöltés. Most meg bealudt, pont fürdetés előtt. Mindjárt megpróbálom felkelteni!

Trixi! Találtam Neked egy cikket. Szerintem érthetően van leírva. Egyébként próbálom visszaolvasni a hozzászólásaidat, de még nem állt teljesen össze a kép. Ha van türelmed, írd le pü-be hogy mi a probléma és mit szeretnél elérni. Nekem is utána kell néznem, mert amikor még szakvizsgáztam, akkor még nem volt hatályos ez a változás és büntetőjoggal nem foglalkoztam soha.

http://www.notars.hu/node/1379

Adraci! Találkozhatnánk! Én sokat szoktam sétálni az erdőn. Legalábbis eddig. Most ebben a fantasztikus időben 2 napja itthon ülünk! Címet elküldöm pü-be!

Orsi

Kép
ferminadaza
 
 


Ja! Tücit is hozhatod nyugodtan! Maci játékaival tutira ellesz, vagy nézhet dvd-t a kisszobában, ha hagyod neki!

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 



Incike! Olyan aranyos vagy!!!! :lol: Most van még mit használnunk, van több olyan vastag cucc, együttes meg zsák is ami jó, csak télre kell egy overáll. Szóval köszönöm a felajánlást, de egyelőre van rucink a vasgyúróra. Megnéztem amiket belinkeltél, vannak közte nagyon szépek, főleg a zsiráfos tetszik. Én is találtam már egy-kettőt amit megfigyelés alatt tartok a teszen, de én lökött beleszerelmesedtem abba cicásba, azért hajtom annyira. Ha Barbi tudna szerezni nekem az szupi lenne, ha nem, akkor majd választok azok közül amit linkeltél meg amiket én kinéztem. Majd meglátjuk. Még egyszer köszi!

Kép
Kép
g_reny
 
 


Orsi!
Jó volt a cikk, meg is írtam a feljelentést a Párom nevében! Ő majd aláírja, és megy vallomást tenni! Egyébként nem csak büntető, hanem leginkább polgári pereink vannak, lesznek vele. Holnap leírom Pü-ben, hogy mik voltak/vannak.
Mindenesetre KÖSZÖNÖM;

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


ReniAmi nekünk van az ilyesmi, mint ez csak vajszínű
http://ruhafalva.hu/index.php?page=shop ... Itemid=169

Kép
Kép
incike
 
 


Reny!

74-est, vagy 80-ast nézzek?

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


incike: Tiszaújvárosban lakunk :)

nagy Unalmamban :) kitakarítottam a hűtőt, most meg eljött az időm, megyek fejni, csak még Éduának néztünk függönyt, de nem találtunk, amúgy minden nap más kell neki, ma az apjával textilboltban volt, innen jutott eszébe :)

Jó éjszakát!

Szofi én sem eröltetném a babauszit :)

Ildi

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Tinu, Adri, köszi a tanácsot! Esztó, megkérdeznéd akkor a Ti babauszisotokat?? Köszi!
Amúgy nagykádba nem tettem, de ha vizet öntök a fejére, azt nem bánja, nem sír. (mondjuk nem is örül neki...)

Reni, nekem a Zsiráfos, amit Incike belinkelt, bocsássák meg a next istenek és Barbi, sokkal jobban teccik... :P

Egy időben én is buktam a vörös pasikra. A szoli, gyanta, alapozó, hajfestés, borotvált mellkas, nekem nem jön be. Régivágású vagyok, na.

Tünci leginkább Marcival lenne el! 8)

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Megnéztem az időjárásjelentést holnapra. Basszus, fogalmam sincs, hogy hogyan jutok el Csongival a turiig. Épp azért akarok odamenni, mert venni kéne meleg ruhákat. Hát holnapra elkélne az overál, mert 3 (!) fokot mondanak Bp-re... Nekünk nincs még overálunk. :roll: Na majd megnézem, tényleg mennyire lesz hideg. Reggel muszáj elvinni TÜcit a bölcsiig.

Kép
Kép
tinu
 
 


Barbi! Inkább 80-ast. Vagy ha úgy van írva, akkor 6-9 hóst. Köszke. :lol:

Kép
Kép
g_reny
 
 


Vagy 9-12-est. Nem tom na. Fő a határozottság. Nem tudom Dunduska mekkorára nő a télen. Most azokat hordja amiket Amina tél végéig simán, rá meg most pont jó. Szóval inkább nagy legyen, mint kicsi.

Kép
Kép
g_reny
 
 


Reny, A 6-9 hós a 74-es... 9-12 a 80-as, úgy tudom.

Ildi, köszi neked is a tanácsot!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Szofi már javítottam. :lol: Csak egyszerűen nem tudom mekkorára nő a gyerekem. :roll:

Kép
Kép
g_reny
 
 



Kép
Kép
g_reny
 
 



Kép
Kép
g_reny
 
 


Reny!

A 3. szett, amit belinkeltél, a mintás farmer+ felsős, na pont olyan felsőm van az eladandó rucik között, 9-12 hósban. Ha érdekel, elteszem neked :wink:
Holnap viszem egy barinőmnek a leválogatott rucikat :P

Szofi!
ha ennyire nem élvezed Te sem az úszást, én nem erőltetném.....Csani is megérzi, hogy feszült vagy, lehet ezért kezd el sírni. Ennek az a lényege, hogy örömmel menjetek, mind a kettőtöknek jó legyen.
Léna se kitörő lelkesedéssel viseli az úszást, de nem sír, most már egyre bátrabb, merül sírás nélkül, kergeti a labdát a vízben, szóval egyre jobban élvezi. Én ezért próbálkozom, hátha lesz jobb is......

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Kép

Kép
Kép
incike
 
 


Sziasztok!

Mi is elfáradtunk délután!Ment a sírás ezerrel....

Orsi üdv itt!!Nagyon édes Dani!Én is közel vok,csak mostanában nem mászkálunk!

Álmi nagyon cuki!

Moncsi a fiaid édesek!

Szebbnél szebb rucikat linkeltek be!

Annyi mindent akartam még...de hulla vok.Majd holnap!
Amúgy itt is esett a hó picit.Hát én már útálommmmm.

Mozza,nagyon jól áll az új haj!Totál más lettél!Örülök h Lili jobban van!Ő is szép csaj!

Szép álmokat!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Na még 1-2 gondolat, aztán megyek én is alukálni......

Mozza!
tetszik a frufrud, sztem jó lett :wink:
Szépek vagytok Lilivel! :D

Incike!
Fiúkról végre látunk képeket! :D
Édesen alszik Benji :D

Esztó!
Álmiról már nem is írok semmit, úúúúúúgyis tudod, milyen gyönyörű ez a gyerek :wink: :D

Örülök, hogy mindenki gyógyulgat, de hát ez az időszak sajna erről szól. :(
Lénus is köhög kicsit, nem piros a torka, meg nem is taknyos, csak hurutosan köhög. Ma kapott hurutoldót, erre este kihányt egy nagy adag nyúlós taknyit :?
Remélem megkönnyebbült kicsit szegénykém......

Na jó éjszakát mindenkinek!

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Sziasztok!


Mennyi termés, látszik, h nem túl jó az idő :wink:


Rakok képet mazsoláról, aki ma hivatalosan 8,3 kg-nak méretett :shock:

aztán visszaolvasok, amíg be nem esek az asztal alááá a fáradságtól.
Ma végre le váltott apa, és elmentem turikba meg tecsóba, elköltöttem egy földrész összes pénzét babakocsi téliesítésre és Gergő ruhatárára... Kép fogzas vidaman Kép anyun Kép Gergő apuval Kép Gergő

KépKép

Kép
hase
 
 


Barbi! Érdekel! :wink: Azért ne adj el mindent! Nekem te vagy a kedvenc turim! Extra minőség. :lol:

Kép
Kép
g_reny
 
 


Csilla! Szép a kisfiad, és úgy látom nem csak súlyos (8,3 kg!), hanem hosszú is. Legalábbis ha hozzád viszonyítok a képek alapján.

Kép
Kép
g_reny
 
 


Barbi
Végre? Pedig már a napokban is tettem fel képeket.

Csilla
Nagyon kis mosolygós Gergő. Szép nagyfiu.

Ezt debreceni Nőtársaimnak küldöm :lol: :



Tóth Árpád: Hej, Debrecen...


Hej, Debrecen, Debrecen,
Virágtalan város,
Ködös képpel kérdezem:
Mit kezdjek itt már most?
Öreg pallóid porán
Csüggedezve járok,
Vén sikátorid során
Ásitozva nyitja rám
Torkát minden árok.

Vén kapunkban nem köszönt
Pipás régi gazda,
Agg ákác se, üdezöld,
Áldott ága aszva.
Vinkós Sesta ó borát
Sehol se találom,
Orros kancsót, csutorát,
Öreg kocsmák bútorát
Kótyavetyén látom.

Ama leányasszonyok
Asszonyfővel járnak,
Kik miatt még felzokog
Szívemben a bánat.
Új pár ül a kis padon,
Diák, bakfis, látom,
Ó, hiába tagadom,
Oda sok szép tegnapom,
Édes ifjuságom.

Akkor voltam fiatal,
Hogy elmentem innen,
Egy-két zsenge diadal
Űzött nagyra mennem,
Jártam büszke hegyeken,
Hazajöttem mármost,
S kijózanít hidegen
Most ez a nagy, idegen,
Virágtalan város.

Most már aztán tényleg megyek alukálni. Szasztok. Jó Éjjt.

Kép
Kép
incike
 
 


Na fürdés után még bekukkantottam :P

Csilla!
Húúú, jó súlyban van Gergő, de nem látszik rajta, bizti jó hosszú is :wink:

Incike!
Ne haragudj, de hirtelen nem is emlékszem a régebbi képekre :oops: :oops:
Na majd holnap visszakeresem :wink:

Reny!
Oké, eltettem :wink:

Na tényleg jó éjt!

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Na itt...

Kösziköszi,
bizony, elég hosszú, 70cm, én meg 180...

Fúú, fiús 74-80-as meleg téli overall engem is érdekelne. Eddig még nem jött szembe az ebay-en sem, tvszen sem szimpi:(

Mozza,
nagyon jó a frufrud, jó, h belevágtál! :wink: (érted??) :lol: :lol:

Orsi!
Üdv köztünk!! Dani is nagyon cuki, és úgy látom, hogy Álmival rendezhettek "a nagy teliszájvigyor" versenyt :lol: :lol:

Szofi,
sajnálom az uszit. Nem lehet, hogy egyszerűen csak hideg neki a víz? Mármint relatíve értem.. Én nem vinném többet a helyedben, esetleg pár hónap múlva újrapróbálnám. Rossz lehet, hogy már előtte görcsben van a gyomrod. Így nem éri meg:(

Zili, majdnem elfelejtettem: édes a kiccsávó, és nagyon vagány a sérója! :D


Gerbomoncsi,
ne izgulj, Samu nincs lemaradva! Gergő még csak a hétvégén fordult hasra, előtte semmi!! És a hasalása sem tökéletes, egyelőre gyakoroljuk, hogy ne az állán támaszkodjon, hanem a kezén :roll: :)

KépKép

Kép
hase
 
 


Hát jó éjt mindenkinek!
:arrow:

KépKép

Kép
hase
 
 


Sziasztok!
Annus! Hiányoltál.. Köszi, megvagyunk, csak kicsit besűrűsödtek a dolgok. Sikerült kb.15 oldalt végigfutnom.

Sajnálom a betegeket, gyógyulgassatok! -Mi még bírjuk. (kop-kop)

Épp elkeseredtem, hogy ismét lemaradtunk a babataliról, erre látom, hogy elmaradt a héten. Trixi! Mi is készülünk Hozzád, csak ugye nálunk semmi nem biztos...

Netti! Elképzeltem a cicátokat, 3 számmal nagyobb bundában... :D

Üdv. az újaknak! :)

Bogyó 3 napja gyümit is eszik estefelé, így nem kel éjjel 2 óránként. Folyton enni akart! :shock:

Barbi! Ha esetleg találnál elfekvőben színes csíkos, kapucnis meleg kardigánt (6-9 hó ill. 6-9 hó is érdekelne), valamint bélelt nacit és kabit (csak NE rózsaszín legyen....) szívesen átvenném.... Köszi! :)

Csajok! V.ki írta, hogy a DM-ben lehet olyan rizspépet venni,ami nem tejalapú. Én a héten 2 helyen is rákérdeztem, és tök hüléynek néztek! ZAt mondták, hogy náluk csak olyan van,ami már eleve tápszerrel van kieg.ve. Most nem értem... :oops:

Na mentem aludni, mert leesek a székről... Jó éjt!

Kép
szkitty
 
 


Barbi! Bocs, kicsit fáradt vagyok. Szóval: 3-6 ill. 6-9 hónaposnak...
Ja, és a kedvenc márkáidból,amik jól bírják a strapát. Még1x köszi! :oops:

Kép
szkitty
 
 


Barbi, én már lassan itt jutalékot kérnék! Sztem valósítsd meg az álmod: nyiss egy saját turit, csak belőlünk meggazdagodnál! :P

Incike, szép ez a kép. Te honnan szerzed ezeket a jó cuccokat?

Gergő de nagy fiú! Csani kis törpike mellette a 62 cm-rel meg 7 kilóval! 8)

Megyk, mert leragad a szemem. Hugicámmal Indiana Jonest néztünk, de ő már közben bealudt! :lol:

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Na végeztem mindennel mára én is.

Kitty én írtam a pépet!A rizspépjükben van tápszer!!De a kölesben nincs!!!Bocsi ha félreérthető voltam!

Szép álmokat!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Sziasztok, jó éjszakát!

Orsi, üdv. itt! :) Én is új vagyok. :) Nagyon szép kisfiad van, nekünk is pont ilyen C&A-s overallunk van, én is nőttére vettem. :)

Szofi: Én a helyedben nem folytatnám a babauszit. Az egésznek az a lényege, hogy a babák és a szülők egy új közegben kötetlenül és jól érezzék magukat. Pár hónap múlva ismét megpróbálnám, de amíg nem tetszik neki, nem erőltetném.

Trixi: Feltételes módon mondom, ha lehet, hogy mi is mennénk. Azért a feltételes mód, mert nagyon messze vagytok, és ha ilyen marad az idő, akkor nem vállalom be a bkv-zást. A másik nehezítő tényező Babóka szopisztrájkja. Ha addig sikerül normalizálni a helyzetet, akkor merek kimozdulni vele, egyelőre ülünk a négy fal között. De kedd még messze van, addig még mindkét dolog összejöhet. :)

Csilla! Szép nagy fiad van, és milyen csibészes a mosolya! :)

Na, megyek lefeküdni, megint nem tudtam sok mindenre reagálni, de ennyi időt hagy Babóka. Jó éjszakát nektek is!
Réka

rekap
 
 


Hahó!

Mozza, így is gyönyörű vagy! Efelől nem is volt kétségem, csak az a homlok... :) Lilinel annyira aranyos az állgödröcskéje! :)

Nagyon szépek a fiúk mind! :)

Szofi, szokás szerint én megint mát írok, dehát... Én Samut ittem kitartóan úszni, bár ő a legelejétől nem szerette. Aztán, amikor tényleg hozzászokott nagyon ügyi lett, szerette. :) Aztán beteg lett, kihagytunk időt, és rosszabb lett, mint előtte. Szóval nálunk az jött be, hogy kitartóan csináltam vele, amiről biztosan tudtam, hogy jó program, megszerette, mert velem tölthető idő volt, meg különben is izgi. De kihagyni vele nem volt szerencsés. Hamarosan (ha lesz rá pénz - most nincs), akkor Danival megyünk, remélem, Samuval is megyünk akkor megint, és ismét szépen hozzászokik. Következetesség. Nálunk ez vált be. :) Tényleg élvezte 1 idő után. DE az nagyon fontos, hogy én nagyon élveztem, semennyire nem frusztrált, hogy gondok adódhatnak. Senkinek semmi köze hozzá, épp hol tartunk, ez az én időm a gyerekemmel, de nem is nézett senki furn ránk csak azért, mert hangosabb volt Samu esetleg az átlagnál - nem egyszer így volt. Szóval, ha neked nem öröm (nekem a világkedvenc közeg a víz), akkor tényleg hagyjátok. Ha te nem tudsz nem feszült lenni, az csak árt Csani vízszeretetének is.
Bocsi, hosszú lett. Csak szerettem volna, ha értitek, mit írok... :)

Jó, mindenkinek, aki Debrecen-közeli, szólunk, ha járunk arrafele! :)

Tinu, hajrá hajvágás! :)

Trixi, én is szeretnék majd, tudod, csak még nem most. Ha tehetem, mennék kedden én is hozzátok. Samuval együtt- Csak, ne legyen igazam, de úgy láttam, kezd Samu megbetegedni... :roll:

Na, megint sok dolog volt még, de mennem kell mostmár...

Jó éjt!

Ildi, örülök, köszi!

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Tinu!
Nem is 3 fokot mond Pestre hanem 5-öt :lol: :lol: :lol: Férjedre nem tudod hagyni Csongit?Szerintem én kimegyek ma megint....igaz leginkább nekem kéne ruha.de szeretek turizni Izusnak :wink:

Olyan hüvi volt itthon,reggel befűtöttem a sütővel!Nesze neked hideg,200fokos sütő :lol: :lol:

Iza meg felkelt fél5 kor enni,lehet az apjára kelt fel...igaz én ki voltam dőlve,én csak Izára keltem....

Olyan sok helyre akarnék menni még,de nem tom ma mi fér bele,szerintem a westend holnapra marad.Apát beszerveztem h jöjjön vásárolni,így tudok próbálni!

annus11
 
 


Jó reggelt,

Én nem tudom mi van Álmossal de megint n6-kor kukorékolt, de se inni, se enni nem akart. Szóval én nagyon nagyon álmos vagyok :)
most persze alszik :)

Gergő nagyon szép, és milyen hosszú.

Szofi,
persze, megkérdezem. Nem tudom szombaton megyünk e, mert még nem merném vinni Álmost, de vagy felhívom, vagy írok neki.

Mi most agyalunk a bnőmmel, hogy nyitunk turit, régi álmunk. Válogatott rucik lennének, és lenne baba részleg is. Úgyhogy nagy terveink vannak :) teljesen bezsongtunk, még Nettit is zaklatjuk, hogy beszélni akarunk az Anyukájával, üzleti tanács ügyileg :)

K hideg van, kimentem a postaládáig, de szétfagytam. pedig gondoltam elmegyek a tescoba, de az orromat se akarom kidugni ilyen hidegben.

TInu,
hogy vagytok? Csongi?

Mozza
Ti??? vagyis Lili? milyen volt az éjszaka?

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Apukám elküldte milyen verseket írt nekem kiskoromban, íme egy a sok közül :)

Javaslat Eszternek az óvodai farsangi bálra:
„Én vagyok a Süsü pillangója,
Ezért nőttem ilyen dagadóra
Nagy sárkánynak jó nagy lepke kell
Ki egész nap folyton szövegel

Rózsafára, hogyha leszállnék
Elpusztulna tőlem a környék
Én egy túl súlyos lepke vagyok
Lerogynak alattam a nagyok!

Szívem kicsi, ámde nagy a szám
Mérete hasammal arányban áll
Mit kezdhetek íly nagy pocakkal
Lepke vagyok én éjjel – nappal!

Üdvözöllek dicső lovag,
Legyen étvágy, s nő a hasad!!!”

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?