Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

tegnap este írt smst Röpcsi mindenkit puszil, ha ír ma akkor írok nektek :!: :lol:
remélem sikrűlt a műtét neki!!!! :lol:
Dászi én nem tudom milehet ez nekem még nem volt inszemim.... :roll: :cry: :cry: remélem a többiek többet tudnak segíteni... :?: :roll:
Krisz,szerintem ne halgas senkire nekem is mondták anno.....de nem érdekelt ki mit mond :!: :wink:
Köszi Twist a táblát :lol:

Kép
Adri
badró1
 
 


Kicsit zavarnék. Eddig csak olvastalak Titeket!Nekem 2 inszeminációm volt, mindkettő "sikerült", csak pechem volt. Azóta már sok lombikos beültetésen vagyok túl. Sajnos baba még nincs a sok szenvedés ellenére sem. Most készülök a lapar+hiszterora a SOTE-ra, a héten lesz meg a műtét. Most csak azért furakodtam ide be hozzátok, hogy elmondjam Dászinak, hogy ha nem piros, hanem rózsaszínes, nyálkás és szúrogat a petefészke, akkor nyugodjon meg, mert TUTI BABÁS!! Nálam mindegyiknél megvolt ez a jel. Csak nekem mindig pechem van. Nálam úgy kb. a 7.nap körül volt. egyik lombikos barátnőm kiborult, mert a beültetés után elkezdett barnázni a 7. napon. Azóta megszülte a világ egyik legédesebb kislányát! Hajrá és drukk!!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


dászi:Én sem tudom,mert én még nem voltam inszemes,
de ha babaimado azt mondja,hogy ez jó jel akkor ne izgulj.
Jaj de jó lenne ha baba lenne!!!!!!!!!!!!!
Drukkolok neked nagyon!!
Adri:Röpcsit puszilom.Te hogy vagy?Mi van veled?
Képzeld nekem nem akar megjönni még most sem.
Pedig ma anyira fájt a hasam,meg szurkál.De semmi.
krisztike54
 
 

 
 

Köszi Krisz megvagyok.....készülök lelkiekben a műtétre... :roll: :wink: még mindig nem jön meg :?: :roll:
nekem vasárnap kezdett megjönni és ma nagyon meg van...ma vagyok a 28.napon...ugyhogy tök jó mert keddig elmúlik... :wink:
hétfőn fekszek be fél 1-re kell mennem :wink:
Hát nem tudom mi lehet veled,hogy rendszertelen a ciklusod.... :?: :roll: :cry: most kéne megjönni :?:

Kép
Adri
badró1
 
 


Adri:Igen most kéne.A 28-adik napon vagyok.De sajna nekem
nagyon rendszertelen az egész.Ha a héten nem jön meg
akkor megnézetem magam jövőhéten dokival és iratok fel
gyógyszert,hogy megjöjjön.Mert már el akarom kezdeni
a lombikot.
Nagyon drukkolok neked a műtéthez.Jó lesz minden biztos.
Műtét után nem mondta a doki,hogy mi lesz?
Kezdhetitek az inszemet?
krisztike54
 
 


nem mondott semit...majd az eredménnyel (ami jó lesz remélem) megyek vissza Urbancsekhez.... :roll: és ő eldönti mi lesz :roll: :wink: szerintem is várd meg a hetet és ha nem jön meg el mész dokihoz :wink:

Kép
Adri
badró1
 
 


Értem.Örülnék nagyon ha megjönne azért magától.
Meg remélem a véreredményem is javul.
Pénteken megyek hasi ultrahangra.Remélem jó lesz.
krisztike54
 
 


Köszi mindenkinek kedves lányok!!!
Köszi babaimádó hogy irtál és hogy köztünk vagy!!!
Bármi van irok,csak nekem az nem tetszik hogy fáj is a méhem.Puszi
Vendég
 


Dászi: esetleg aluszékony vagy, vagy hányinger?

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Röpcsi meddig lesz bent?

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba, szióka, nagyon ari vagy, hogy írtál ide.)))) Nagyon örülünk neked!!! És mikor mész műtétre? Röpcsikének mindjárt küldök sms-t, hogy megtudjam, mikor jöhet haza. Aztán írok nektek.
Vendég
 


Twist, aranyos Tőletek, hogy így örültök nekem. Gondoltam, csak nem dobtok ki, ha írok, viszont Dászit mindenképp meg akartam nyugtatni.
Ma 12-re kell mennem az ambulanciára. Nem mondták, hogy vigyek fáslit, meg lázmérőt, de a tanácsaitoknak köszönhetően betettem a táskába.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Ügyes legyél Baba, vigyél nedves törlőkendőt is (az mindig jól jön). A fásli minek kell? Karra kell, vagy hasra?
Én még vittem ásványvizet is és kekszet (utána már szabad enni) és az is jól jött és persze egy jó könyv is. Meg saját kispárna, merthogy én alátámasztott nyakkal szeretek aludni. Olyan félhold alakú kispárnát szoktam a párnahalom tetejére tenni és azon alszom. Szóval, nekem az kellett. Ja, járkálós papucs és zuhanyzós papucs, hálóingek (én azokat szeretem, de jó a pizsi is), betét, tusfürdő, desodor stb. Ja és köntös, mert a hálóing felett azt kell felvenni, amikor sétálsz egy-egy vizsgálatra.

Sajnos Röpcsike nem tudott még válaszolni, nem tudom mikor engedhetik haza. De ha valakinek ír, kérem, hogy írja meg ide, a közösbe.
Vendég
 


Valaki írta, hogy kell lázmérő+fásli. A dokik nem mondták. Nemsokára indulok.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba, öltözz melegen és sok sikert! Szorítunk neked!
Vendég
 


Köszi, aranyosak vagytok! :oops:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok! Röpcsike írt sms-t, hogy jól ment a műtét, túlvan rajta sikeresen. Nincs semmi mióma vagy polip a méhében. Azt írja, hogy 2 órán át volt bent. És a műtét után 38 fokos lázat mértek nála, ezért picit még bent tartják. Most már csak 37 fokos és minden okés. Ne aggódjatok.
Puszil mindenkit!
Vendég
 


Sziasztok!

Olvasó üzemmódból kicsit most írok nektek:

Fásli mütét után kell, megváltozik a vérkeringés. A férjemet operálták az idén. Ott nem kértek fáslit, de adtak minden frissen mütött beteg lábára, tehát fontos dolog.

Lázmérő: régen adtak a kórházban, ahol én szültem. Máskor spec. fülhőmérővel mértek lázat. Ha nem adnak, mindenképp fontos. Mütét után engem nem engedtek haza, mert hőemelkedésem volt.

Mindenkinek jó babásodást

üdv kispatak
Vendég
 


twist
nagyon örülök,hogy jól van röpcsi!!köszi,hogy tudósítasz
minket.Annak is örülök,hogy nincs semmi komoly a méhében.
Sok puszi neki!!!!!!!!!!!!Gyógyuljon meg minél hamarabb!
krisztike54
 
 


ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ lányok ne tudjátok meg milyen mizérián megyek át.
2 napja vérezgetek inszem után 9. napon,ma voltam a Murbernél nehogy mensi legyen és kimaradjon egy ciklusom,azt mondta nem mensi,lát valamit a méhemben olyan mintha petezsák lenne,de nem biztat semmivel,HCG vizsgálatra küldött holnap telefonálok a Katikának.Pénteken kell reggel visszamennem uh. ra és meglátjuk hogyan tovább,ha nem sikerül most a baba valószinű a lombik lesz már,legalábbis megfűzöm hagyjuk ki az utolsó inszemet.
Az a baj hogy a vérezgetés már egy picit élénkebb szinű mint tegnap.
a legvégsőkig bizok a hőm ma még feljebb ment,a progeszteronom >20 felett van ma reggel voltam vérvételen.
Nagyon izgulok annyira boldog lennék :roll:
Örülök Röpcsinek hogy egészséges,az új lányokat meg nagy szeretettel üdvözlöm.
Mmzsónak üzenem ugy emlékszem Ő kérdezte hogy hogy jött össze a kisfiam,Ő teljesen egyszerűen egyből sikerült,elterveztük és ugy lett,már régen volt ugye amikor még fiatal az ember :lol:
Nagyon Nagyon köszönöm a drukkokat nagyon jó hogy vagytok nekem,nem tudom ti is igy vagytok e vele de nekem a ti társaságotok,az hogy megoszthatom veletek mi történik nagyon boldoggá tesz!babaimádó nagyon örülök neked is és kispataknak is!Puszi
Vendég
 


Sziasztok!

Én tegnap beszéltem Röpcsivel de ahogy Twist írta semmi baja csak láz...ma nem írt ugyhogy lehet,hogy még ma is bennttartották..... :roll: :cry: :cry:
Hú csajok én is kezteg már félni.... :roll: :? :?

Kép
Adri
badró1
 
 


dászi
Nagyon örülnék ha baba lenne a dologban!!!!
Bízzál benne!Drukkolok neked.Ahogy babaimado is írta:
tuti baba lesz :D
Adri:Neked is jó fog menni minden.Nem lesz semmi gond.
Mindjárt túl leszel rajta.
Én meg várom már hogy megjöjjön!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
De még semmi.... :(
krisztike54
 
 


Röpcsinek én is nagyon örülök,kezdhetik a lombikot!

Dászi,
drukk neked!

Akik már inszemeztetek,tőletek kérdezném,hogy milyen gyógyszereket kaptatok?

Ditke,
hol vagy,eltűntél!
Vendég
 


Mmzsó, a SOTE-n inszemiztem én is, ott először az 5. naptól 5 napon át kell szedni Clostylbegitet. (mindenkinek más adagot írnak elő). Aztán jön Fostimon injekció, napi egy. Ez is változó, valakinek egy kell egész ciklusban, van, akinek 2 napon át 1-1, 3 napon át, vagy 4 napon át napi 1. Közben UH-gal ellenőriznek, hogy milyan nagyok a tüszőid. És ha még kell, kapsz még Fostimont, hogy nőjenek. Ja lehet Merional is, nemcsak Fostimon.
És aztán tüszőrepesztő szuri, 36 órával az inszemi előtt. Általában este 22 órakor kell beadatni. És utána jön az inszemi és az izgi várakozás, hgoy sikerült-e. Nem mindig adnak utána progeszteron pótlást. Én nem kaptam utrogestánt utána. Aztán az utolsónál kértem és csak a kedvemért felírt nekem Murber doki, nagyon aranyos volt tőle. De ezeket az a vérvételi eredményeid alapján írja fel Murber doki, ha szükségesnek ítéli, akkor kapsz.

Kispatak, köszi a bejegyzést!:)

Dászi, húúúúúú, komolyan látott pici pöttyöt a méhedben Murber doki? Ez csodálatos! Drukkolok, hogy petezsák legyen. De csodálatos lenne!!!! Köszönjük a kedves szavakat. Én is azért nem megyek el innen sehova, mert nagyon jó köztetek lenni:) Aranyos csapat vagytok és minden érdeklődés és hiányolás és bíztatás és segítség nagyon jól esik.:)
Vendég
 


Twist,
köszi a választ!

Beszéltem Katival az ARO-n,délutánra megírja Murber a papíromat az onkológusomnak.Jövő csütörtökön tudok lemenni Pécsre,megbeszéltem vele,hogy bemegyek hozzá.Olyan rendes egy doktornőm van,azonnal fogadott volna.De hát a távolság...most már csak azért izgulok,hogy a vasutasok ne sztrájkoljanak és lehessen közlekedni.Autónk nincs.
Vendég
 


Mmzsó, te is hallottad a híreket? Már megint a vasutasok. Na, remélem, hogy nem sztrájkolnak! Nekem is csütörtökön kéne a vonat, akkor megyek terhesgondozásra. Akkor együtt drukkolunk.

Végül is kíváncsi vagyok, hogy stimu nélkül csinálják-e neked az inszemit, vagy ez a pici stimu azért lesz. Izgi:)
Vendég
 


Lányok még nincs meg HCG eredményem,de szerintem nincs baba.
A hőm esett 2 tizedet ma reggelre,meg ugyanugy vérzek :cry:
Ha tudok konkrétat irok!
Mmzsó!Az inszemis kezelés nálam is ugyanugy zajlott mint Twistnél!
Puszi lányok!
Vendég
 


Sziasztok!

Hazaengedtek, pihennem kell még, gyógyszert kell szednem, mert hőemelkedésem még van azért időnként, de már jobban vagyok :!: :D
Nemsokára írok még! :D
Vendég
 


Röpcsi!Javulást,pihenjél sokat!Várunk vissza!Hiányoztál a csapatból!
Vendég
 


Adri
Ne izgulj, minden rendben lesz! :D :wink: Én nagyon megvagyok Bokor dokival elégedve, csak ajánlani tudom! :D Jó kezekben leszel, jó orvoshoz küldött Urbancsek prof! :D Majd még írok!

Kriszti
Remélem megjön a mensid és akkor bejelentkezhetsz/bejelentkezhettek a lombikprogramra! :D :wink:

Drága Drászi, most olvastam a híreket, MILLIÓ DRUKKOT KÜLDÖK NEKED ÉS A PETIZSÁKOCSKÁDNAK IS, NAGYON SZURKOLOK, HOGY A VV-TEL KIMUTASSA A PICIKÉDET, MEGTAPADJON ÉS MINDEN RENDBEN LEGYEN!!!


Twist
Mesélj, hogy vagy, remélem köhögés miegymás már teljesen elmúlt és Dorkával együtt jól vagytok! :D
Vigyázz nagyon magatokra!!! :D

Babaimádó
Írni akartam privit, de aztán a hétvégén úgy felgyorsultak az események, hogy már hétfőn csak kapkodtam, hogy időbe eltudjak indulni a klinikára és mindent rendben hagyjak magam után a melóhelyemen! :roll: Nagyon drukkolok, hogy minden rendben legyen a lapar+hiszterokor és ha találnak valamit akkor azt meggyógyítsák és utána hamar sikerüljön Nektek is a baba!

Ditke, Rena merre vagytok?????

Mmzsó
Milyen papírt ír meg Murber az onkológusodnak? Nem értem, lemaradtam vagy elkerülte a figyelmemet, lehet, hogy írtad, bocsi! :oops: Drukkolok, hogy ne legyen vasutassztrájk és nagyon bízok benne, hogy hamarosan kezdhetitek az inszemet! :D

LÁNYOK :!: NAGYON KÖSZÖNÖM MINDENKINEK, HOGY GONDOLT RÁM, DRUKKOLT ÉS SZORÍTOTT, NAGYON JÓL ESETT, HOGY MELLETTEM ÁLLTATOK ÉS GONDOLTATOK RÁM! :D
MINDENKIRE GONDOLTAM ÉS AMIKOR A BÜFÉBŐL A SZÜLÉSZET FELE MENTEM FEL A KÓRTERMEMBE (VÉGIG NÉZVE A BABÁJUKAT TARTÓ ANYUKÁKAT ÉS APUKÁKAT), IMÁDKOZTAM, HOGY HAMAROSAN MINDANNYIAN OTT TARTSUNK, HOGY OTT A KISBABÁINKKAL LEHESSÜNK, DRÁGA TWISTÜNK PEDIG EGYIK KEZÉBEN A KISLÁNYÁT TARTVA, MÁSIKBA SMS-T ÍRJON, HOGY VÉGRE ANYA LETT! :D
Vendég
 


röpcsike:
Nagyon örülök,hogy jól sikerült minden.
Nagyon-nagyon drukkoltunk neked.Én is
imádkozom minden nap,hogy nemsokára
mindenki kismami legyen.
Mostmár pihenjél,és vigyázz magadra.
Sok puszi
krisztike54
 
 


Küldöm nektek szerettel! Kép
Vendég
 


Dászi, jaj, de cuki babakép:))))
Hát, nagyon sajnálom a vérzést, a fene egye meg! Aztán mesélj majd, ha tudsz valamit. Annyit tudhatunk tehát, hogy elkezdődött valami, aztán meglátjuk mi lesz. Nagyon drukkolunk!!!+++

Röpcsi, de jó, hogy már hazaengedtek, dejóóóóóóóóó! A hőemelkedés és gyógyszer nem túl jó, de ha már elengedtek, akkor már jól vagy, rendbe fogsz jönni. Miket mondott a doki? Mehetsz akkor lombikra? Jaj, de örülök neked, hogy jól vagy!:)

Krisz, mensi sehol?
Vendég
 


Röpcsi,
végre köztünk!Pihenj,gyógyulj!A z a lényeg,hogy kiderült,a,méhed tökéletesen alkalmas egy picuri befogadására!

Dászi,
nagyon drukkolok neked,bár nem túl jókat írtál legutóbb,de hátha mégis....vagy majd legközelebb!

Nálam kicsit zűr van,beszéltem Murberrel,(nagggyo-nagggyon rendes ember!!!!!)Ennek ellenére most nem tudom mi lesz,de nem akarok össze-vissza írogatni.Hétvégére várom a mensit,hétfőn el kell mennem vérvételre és utána Murberhez.Ha majd többet tudok,írok magamról.Kicsit már nehezen viselem azt a bizonytalanságot.
Vendég
 


Sziasztok! Köszönöm szépen! :D

Én is, mi is örülök, hogy minden rendben van! :D Az alhasam fáj, nagyon érzékeny tegnap este nagyon be is görcsölt, de kaptam fájdalomcsillapítót és akkor el is múlt! :D

Próbálok minden kérdésre válaszolni, csak nem tudok még huzamosabb ideig a gép előtt ülni! :(
Vendég
 


twist
Nem akarom elkiabálni,de mintha valami kezdődne.
Valami barnás valamim van már.Hát nagyon remélem,hogy
ez a menszesz előjele.Mert akkor holnap vagy hétvégén
megjön és hétfőn mehetek is vérvételre.
Jaj de jó lenne. :D
mmzsó
Ha minden jó megy akkor én is megyek hétfőn vérvételre.
Hát nagyon remélem legalábbis.Akkor találkozunk.
röpcsi
Szegény,de rossz az amikor görcsölsz.De ha gyógyszertől
elmúlik akkor jó.Egy ideig még biztos érzékeny lesz.
Ez természetes.De utána jöhet a baba. :D
krisztike54
 
 


Képzeljétek el Lányok, hogy amikor hazaértem megnéztem az e-mailjeimet az üzeneteimet, hogy ki mit írt. E-mailen, iwiw-en, itt a babaneten és mobilon is írtak családtagjaim, barátaim, ismerőseim, hogy gondolnak rám, drukkolnak, szorítanak stb. :D 8) :oops:
Van egy barátnőm, akivel elég régóta tartjuk a kapcsolatot, de kb. 1,5 évvel ezelőtt 1 évre megszakadt közöttünk a kapcsolat, majd aztán ismét felvettük egymással a kapcsolatot és e-maileztünk, meg 1, 2-szer találkoztunk is. Nem sokszor, de havonta mindig írunk, írtunk egymásnak. Tud erről a baba dologról, a költözésről….
A lényeg, hogy szeptemberben írtam neki egy levelet a konzi előtt, hogy megyünk konzira+vizsgálatra a klinikára és reméljük, hogy a prof. a programot elkezdi mert a napot is kiszámolták és a pénzt is mondták, hogy mennyit vigyünk majd. Ő erre párnap múlva vissza is írt, válaszolt a levelemre és a baba dologgal kapcsolatban is írt egypár sort. Nagyon szorít nekünk, tartsunk ki stb. :D Ezután az e-mail után, de még a konzi előtt beszéltem vele telefonon, amikoris említette, hogy októberben vizsgái lesznek arra kell majd készülnie. Én meg mondtam, hogy párnap múlva mi meg megyünk majd a klinikára.
Na, hétfőn írtam az egyik barátnőmnek az iwiw-en, (aki 2 hete meghívott minket magukhoz (a hozzá és a párjához vendégségbe), hogy az elmúlt napokban a vizsgálatokra való rohangászás és más dolgok miatt nem tudtunk elmenni hozzájuk és hogy ezen a héten se jó mert ez és ez lesz……..leírtam neki a dolgokat ami a konzin volt és utána. El is küldtem neki az üzit, ennyi.
Mivel volt még egy kis időm, írtam a barátnőmnek, emlékezve arra amit a telefonba mondott, hogy vizsgákra készül, hogy sok sikert kívánok a tanuláshoz, eredményhez stb., stb. stb.. Megköszöntem, hogy az előző levelében írta, hogy szorít nekünk és pársorban leírtam neki, hogyhogy pofára estünk a konzin és hogy páróra múlva be kell feküdnöm a klinikára, ez és ez a beavatkozás lesz és kész.
Hát csajok, nem vártam éneklő koncertet, imát vagy bármi mást, de ma amikor elolvastam, hogy mit küldött eléggé csalódtam benne. :( :( :cry: :oops: :roll: Azt írta, hogy a vizsgákon túl van és eredményt még nem tud, jövő héten tudja majd meg, akkor ír és kész. :( Se azt nem írta, hogy sok sikert kíván a műtéthez (pedig írtam neki, hogy félek ettől az egésztől), se azt, hogy jaj, de sajnálom, hogy megint vizsgálatra kell menned vagy azt, hogy jelentkezzél majd ha túl vagy rajta vagy bármi mást! :cry: :cry: :cry: Tudjátok egy, két jó szó igazán jólesett volna tőle! :roll: Na, mindegy! :oops: Úgy döntöttem, ha jövő héten ír, nem fogok rá írni egy jó ideig! :evil: :roll: Akármennyire siet az ember, jó szívből és emberségből egy drukkolok szót v. jelentkezz szót oda tudott volna bökni nem :!: :?: :!: :?: Szerintem nem érdekelte amit írtam pedig én azthittem...... :(
Vendég
 


Most megyek pihenni meg lázat mérni! Örülök, hogy itthon vagyok! :D

Csajok, Adri holnap részletesebben írok a bent létről, hogy Adri előre megismerje már a körülményeket, hogy körülbelül milyen lesz majd bent lenni! :D

Örülök, hogy köztetek lehetek! :D Hiányoztatok! :D

Adri felhívott, aranyos volt nagyon, jó volt hallani a hangját! Amit tudtam elmondtam neki, de holnap majd részletesen Röpcsihez méltóan leírok mindent! :D :lol:
Vendég
 


Edina, ha olvasol bennünket, üzenem, hogy nagyon jólesett az sms érdeklődésed, drukk küldésed :!: :D Írom az e-mailedet! :D
Vendég
 


röpcsi
Nagyon sok ilyen önző ember van aki csak a saját
problémáival van elfoglalva,és nem érdekli őt a másiké
Én is rengeteget csalódtam emberekbe.Nem is kell foglakozni
velük.Az ilyen embereket le kell építeni.
Én is nagyon izgulok most 11-re megyek hasi ultrahangra.
De ami kicsit megnyugtat az az hogy kezd megjönni és
mehetek vérvételre ha minden jó megy.
röpcsi ne legyél elkeseredve,mert mi itt vagyunk neked.
Gyógyulgass.Az most a legfontosabb.
Puszi
krisztike54
 
 


Krisztike,
nekem megjött,hétfőn megyek vérvételre.
Vendég
 


Igen Kriszti tényleg nagyon sok önző ember van! Tudod ha más reagált volna így az is valahol rosszulesett volna, de talán nem ennyire! :?
Az anyósomék és a férjem bátyjáék (ahol nagyon könnyen összejött a baba) is érdekes emberek. Azthiszik tudják min megyünk keresztül és időnként olyan dolgokat is mondanak, amiről tudják, hogy mi az pontosan, közbe meg nem is. :?
Egy ideig jó volt, hogy hogyha valamit kérdeztek tőlünk vagy mondtak valamit, de most már valahogy elegem van, nem akarok olyan emberekkel beszélni erről az egészről, akik 1 mp-re sem gondolnak bele ebbe az egészbe.
Nálunk a családban, mármint a szűk családban, a bátyámnak nemhogy barátnője, felesége de még gyereke sincs. A páromnak van egy húga, de Ő még suliba jár (általánosba), valamint egy bátyja, akikkel nem igazán tartjuk a kapcsolatot. A párom mamájához időnként, a szüleihez ritkán szoktunk elmenni, meglátogatni őket. Ha látogatóba megyünk, kérdezni szokták, hogyhogy haladunk a babadologgal, ilyenkor ha mondunk valamit okoskodó, nálunk (szerintük) jobban tudó dolgokat mondanak, ami eddig is zavart, de most már egyre jobban, így ha nem muszáj nem beszélünk velük a babával kapcsolatos dolgokról.
Mi a próbálkozások elején nagyon sok mindenkivel megosztottuk a babával kapcsolatos dolgainkat, ami akkor jó volt, de most már látom, ez a kör folyamatosan szűkül, szűkítenem kell.
Azt akarom, hogy a mi kisbabánkról, kisbabáinkról csak annak beszéljünk, akik nemcsak a megszületésükkor akarnak velünk szorosabb kapcsolatot felvenni, hanem akik most a "bajban", a próbálkozások alatt is mellettünk állnak.
Vendég
 


Kriszti
Remélem jó híreket, eredményt kaptál az uh vizsgálatkor, nagyon szorítottam :!: :!: :!: :D
Vendég
 


mmzsó
Nekem még csak valami barnás van.De remélem mostmár ma
vagy holnap megjön és megyek hétfőn én is.
röpcsi
Most mesélek neked valamit.Sógornőm most 8 hetes
terhes 40 éves.Múlthéten gratuláltam neki,és
elkezdtünk beszélgetni a mi helyzetünkről,és mondtam
neki hogy ő milyen szerencsés hogy spontán jött a baba.
Erre ő:Dehát én még sose voltam terhes.Nade azt hallani
kellett volna ahogy mondta.Hát ba...eg gondoltam magamba.
Én talán igen???Nem soha.Szóval ennyit a rokonokról.
Azóta vele sem beszélek erről.Befejeztem.
Csak az számít te és a párod mit gondoltok,éreztek.
A többi nem számít.Hidd el!És ne fogalkozz senkivel.
Ja most jöttem az ultrahangról.Teljesen jó minden. :D
Köszönöm,hogy szorítottál nekem.Aranyos vagy.
krisztike54
 
 


Sziasztok!

Hát Röpcsi szép kis barátosnéd van..... :cry: nem is kell az ilyennel foglalkozni.... :!: :wink:
van még lázad :?: jobban vagy :?:
oké majd írd le,hogy mizujs bennt mire számítsak :!: :?: :roll:
a lóvét mikor adtad oda a Bokornak :?:
Na végre Krisz,hogy megjött :lol: így mehetsz vérvételre...
te se foglalkozz a soginőddel :!: :wink:
én is megyek hétfőn fél 1-re...nagyon remélem,hogy nem lesz vasutas sztrájk :!: :evil: :evil:

Kép
Adri
badró1
 
 


Kriszti, Te fent vagy az iwiw-en?
Vendég
 


Szia Adri! :D

Köszi, nem bosszankodok már a barátosnémon, ezek után másképpen nézem majd vele kapcsolatban a dolgokat :!:
Köszi, jól vagyok, az alhasam még fájdogál, érzékeny és bal oldalon ma reggeltől kifejezetten érzem, hogy fáj, csak nem tudom, hogy miért. :roll: Arra gondoltam, hogy ma vagyok cik. 14-dik napján és lehet, hogy most van petiérésem. Lázam szerencsére nincsen :D , 36,8; 37,1; 37,3 szokott lenni, tehát biztos van még egy kis gyulladásom. :oops: Szedem az antibiotikumot és nézem a hőmet, hogy hogyha esetleg 37,5 fölé menne, akkor ahogy Bokor doki mondta, egyből be kell mennem a klinikára. Kíváncsi leszek a barizási is mikor fog elmúlni, mert még mindig van. :(
Én a pénzt akkor adtam oda neki amikor egyedül bejött hozzám a váratlanul jelentkező lázam miatt. Amikor bemegy megnézni, akkor vagy amikor a műtéti leírást megkapod tőle, akkor ad majd oda neki. :wink:
Vendég
 


én ugy gondoltam,hogy csak műtét után...akkor jobb nem :?:

Kép
Adri
badró1
 
 


Műtét előtt nem tudom, hogy be fog-e menni megnézni! :roll:
Persze, mindenképpen műtét után ad majd neki oda. :D
Vendég
 


Néztem a naptáromat és jövő héten csütörtökre be tudnánk jelentkezni a prof.-hoz, mert azt mondta, ha ebben a ciklusban minden megvan, akkor mehetünk hozzá.
Az új nővér meg azt mondta, hogy csak a következő ciklusban kezdhetünk. Most akkor mikor kezdhetünk???
Vendég
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?