Új privát üzeneted érkezett!

Anita!
Szerintem semmi gond Hannával,lehet h benne is lappang vmi!Vagy csak az idő miatt ilyen!Figyeld h nem elesz lázas,v ilyesmi!Amúgy simán lehet a foga miatt is!Az nem baj ha nem fehér neki,attól még fájhat!!!!Az hogy Grétivel hogy volt...hát Hannával lehet nem úgy lesz :lol: :lol: Szóval nyugi!!!

Ma front van,szóval semmi sem lehetetlen....

Izára adtam kesztyűt is!Mikor meglátta érdekes fejet vágott,de nem nyüszizett miatta!


Na csinálom a rakott káposztát,csak Izát bedobom a kiságyba,még itt razziázik a földön!
Már csak 1 gondom van...meg kéne várni h beállt e szépen,de akkor meg védekezni kéne,azt meg nem akarok/unk
Ja és úgy nézem tényleg megjött...kíváncsi vagyok mi lesz...eddig csak picit fáj...na majd holnapra :roll: :roll:

annus11
 
 


Anita, nem vagyok nagy szakértő, de tuti a foga! Persze, hogyha fáj neki, és emiatt nem akar a szájába venni semmit, akkor öklendezhet! Biztos az. A sorrend meg egy dolog, barinőm fiának a bal feső egyes után a bal felső 4-es bújt ki! Lehet egyéni!
Nyugodj meg!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Csani 11-kor aludt el, második szopi, harmadik visszaaltatás... :? Viszont utána 8-kor kelt! 8)
Na nem ezért volt szép az éjszakám, hanem azért, mert Andrist fél 4-kor elkezdett reszketni, és nem tudtuk, hogy mitől. Nagyon félelmetes volt! Azt mondta, nem fázik, láza nem volt, totál nem tudtuk, hogy mitől van, és nem tudta abbahagyni.
Csináltam neki egy forró teát, és addigra meg mégis lett láza, 36,8 ról 37,5 15 perc alatt!! Úgyhogy algoflexet adtam neki. Utána lassan jobban lett, elmúlt a reszketés, meg a láz is. De nagyon rossz volt, féltem...

Szerintem a gyerekek ettől a rohadt széltől és a takony időjárástól nyűgösek.

Csani keze egész nap jéghideg!! Van rajta hosszúujjú body, kantáros naci, meleg kardigán, duplazokni! A gatya bélelt is. A lakásban 20 fok van, nem értem...

Tinu, nagyon tetszik a játszólánc! Hozd el a következő talira! Nekünk ilyen márkájú babakönyvünk van, gyönyörűűűűű, majd én is elviszem, hogy Csongi levizuálhassa.

Na, most nem jut több eszembe...Babaúszástól gyomorgörcsöm van... :roll:

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 

 
 

Annus, miért olyan érdekes, hogy szépen beállt-e? Ha csúnyán állt be akkor nem kell a kövi gyerök?? :lol: :lol:

Csani nem hajlandó kesztyűben lenni, mert úgy nem tud fogni... :?

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Szofi!
Hát azért lenne érdekes h normális ciklusom legyen,mert egyszer már volt vetélésem,mikor abba hagytam a gyógyszer szedését elsőre összejött de nem maradt meg ugye a baba.Nem akarok egint így járni.
Huuu,szegény férjed!Dokinál volt?Vagy inkább nem megy???Tömd vitaminnal!!!Sosok meleg tea!!!Én kamillát meg csipkebogyót iszom!!!Ja meg borsmenta meg minden ami itthon van :lol: Vegyél mézet is!!!!És jó sok takaróval takard be,egyen sok hagymát és aztán izzadja ki a betegséget :wink:
Babauszival mi a gond?Hogy talán Csani megint sír majd?Szerintem ezen ne parázz!!!!Mert akkor tutkó sírni fog!
Ha meg nem bírja kijöttök,ennyi!!!!Ha meg te nem bírod ne járjatok :lol: :lol:

annus11
 
 


Éljen Sanyi!!!

Zili, már akartam írni, h nem ér, h te soha nem rax képet. Végre! Nagyon szép kispasi!!! :lol:

Evemama, gyermekeid gyönyörűek, kérünk a többiekről is képet! És gyógyuljatok!

Csongi a csíkosban... :D

Ismét pocsék éjszaka, már olyan ideges voltam, h azt mondtam férjemnek, h ma tápszert kap Blanki, h csend legyen (Persze Ő sem tud aludni és rengeteget kell dolgoznia.). Jobb mellbimbóm kivan, ordítok, ha szájába veszi, v csak hozzáér vmi. :twisted:
Az idő fos, gyerek alszik/ordít, na, lépek is. Veszek az Auchanban bimbóvédőt. :arrow:

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Szofi, ne izgulj a babauszi miatt és legfőképpen ne félj a saját gyerekedtől :-) Ha sír, ha úgy látod, hogy nem érzi jól magát, akkor kijöttök a vízből, megölelgeted és kész. Hazafelé nagyon vigyázzatok, meg ne fázzatok!

Anita, hűű bizti a foga. Minden tünet erre utal. Gondolom én a nagy tapasztalt! :-) De tudod, ha meg nem a fog, akkor a front :D

Annus, téged nem riaszt meg a gondolat, hogy rögtön jöhet a következő baba? Mert én egyik pillanatban úgy vagyok, jöjjön nyugodtan, szeretettel várjuk, de a másik pillanatban meg hűűűűű, Marci még csak kicsivel több mint egy éves lenne :shock: Kemény... Meg nem ártana a régi súllyal nekivágni a terhességnek. Ahhoz meg hiányzik még 4 kiló. Az ideálishoz meg, ugye...ááá hagyjuk :twisted:

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Sziasztok :)

ÁÁ, én ettől a görcsöléstől behalok, nagyon fáj a hasam :(
És hideg van, és kell mennem az okmányirodába, mert lejár a jogsim, hiába öregszem.. visszaolvasni jövök majd, egyéb nügyről beszámolni a blogban majd ;)
Vendég
 


Kepzeljetek aki bejott kiscica hozzank nem is hazimacska,gyanitottam,mert olyan szep,marmint nagyon formas mindenhol,vastag szorrel,ami brutal selymes..
a doki azt mondta jo draga egy ilyen macska, mondtam neki ha mellettunk levo utcak tele vannak veluk :lol: es tenyleg...
tok durva :lol: de azert nem adom el oket 8)

Netti
Kép
maumau
 
 


Tényleg nagyon helyesek a babókák, és milyen ügyesek!
Forognak, félig ülnek, és Csongi póza ... tipikus ülés előtti. Legalábbis Máté így kezdte.
Samu meg nem csinál semmit ...
Egyszer fordult át: akkor 2 hetes volt. Azóta semmi. Támaszkodni támaszkodik. de nem olyan sokáig. Ahogy a képeket nézem, olyan, mintha a ti babáitok nagyobbak lennének. Persze ez így is van (valakinél), de olyan fura.
Bár Máté is későn kezdte, csak most úgy érzem, hogy eléggé le vagyunk maradva. Én még olyan kis csecsemőnek látom Samcit.
Felétek meg már mozgások vannak bőven.
Esetleg van még valaki, akinek ilyen kis "elmaradott" a babója?

Samunak kell kisszandál. Csálé egy kicsit befelé a lábfeje. Tudom, hogy Csonginak is van "lába", és nekünk csak szandi kell, de egy kicsit elkeseredtem. Persze tudom, inkább most, mint később baj legyen.

KépKép

KépKép

KépKép
gerbomoncsi
Andocs
 
 


Annus, gondolod, hogy a vetélésnek köze volt ehhez? Aha, érdekes. Szerintem kérdezz rá a dokidnál, ha nem tetted, hogy szerinte érdemes-e egy-két hónapot várni, hogy beálljon...

Ja, olyan jó lenne, ha Csani is úgy élvezné, mint a többi gyerek. Még 2 alkalom van kifizetve, annyit megyünk, de ha megint az van, hogy a legjobb az első 20 perc, amikor összeszorított szájjal tűri a vizet, akkor elfelejtjük az úszást. Különben is, jön a hideg. Csak oléyan kudarcnak élem ezt meg. Annyira akartam, hogy örüljön, hogy jó legyen, egy csomó pénzt költöttünk rá... :cry:

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Valahol eltűnt az éterben amit írtam :shock:

Szofi, azt akartam kérdezni, hogy amúgy férjed nem kimerült? Munkahely stb? Otthon van táppénzen? Jó sok vitamint adj annak a jó embernek :-)

Anikó, sajnálom az éjszakát. Nem is aludt vissza Blanki egykönnyen?

Panndi, nálad is a mensi miatt fáj?

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


jajjjjjjjj Gyöngyi!

Hagyjál már ezzel az ideálissal. Ha azt nézem, hogy mi a könyvek szerint ideális súly, akkor nekem 60-65 kg között kéne mozognom. Ehhez képest amikor voltam Norbinál, ő megmondta, hogy nekem az ideális súlyom a 72-74kg. Mivel erős a csontozatom, és az izomzatom. Ő ezt egy gép segítségével állapította meg. Az minden porcikámat vizsgált. Víz, zsír, csont, izom, stb. Szóval hogy mi ideális, meg mi nem, azt hagyjuk. Te így is nagyon csinos vagy!!!

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Panndi, okmanyirodaban rohadt sokan voltak delelott.. es brutal hideg van :shock: :shock:

Ilyen idoben ki lehet egyaltalan vinni a babokat? en nem vinnem,de magam miatt se.. szornyu :shock: nem hianyzik nekik a levego??? mondjuk a postaladaig elsetaltunk,de bebugyolaltam takaroba es belehuztam egy labzsakba.. es a feje kb ki se volt :lol:

Netti
Kép
maumau
 
 


Na, ahogy kimentünk a kisfiam egyből becsendesedett. :D Kb. 25 perces volt az oda-vissza séta, de mire hazaértünk a harisnyás, meleg nadrágos, cipős AM-nak hideg volt a lába. Ez most azt jelenti, h fázott vagy nem feltétlen?

Kép

Kép
adraci
 
 


Szofi, en eloszor azt hittem Csaninak adtal algot 8) ugyhogy jobbulast a ferjednek!!! Aloe verat itasd vele,ha felepult utana is. tenyleg nagyon jo!!! nalunk mindenki issza es nincs betegseg. Foleg ilyen ramaty idoben.......

Netti
Kép
maumau
 
 


Harhaj
Nagyon szép nagyfiú lett Gábris. Micsoda kék szemei vannak neki is. Remélem hamarosan már hazaköltözhettek a szépen felujított meleg otthonotokba.

Megnéztem minden baba fiút és leányt. Mind 1-1-ig édesek és szépek.


Benji 1 nap simán benyakal úgy 1200ml kaját. Most nem tudom mekkora lehet, de kedden megyünk a védősnénihez és akkor megírom.

Kép
Kép
incike
 
 


Adraci, takaro vagy vmi volt meg rajta? sztem fazhatott,ha nalatok is ilyen ido van mint itt..
en az autosulesre is feltettem mar a teli labzsakot,h ne vacakoljak a takaroval, meg van a babakocsira is. Amivel eddig ugye egyszer mentunk :lol:

Netti
Kép
maumau
 
 


Nos,én kiviszem ilyenkor is...és ha egész télen -10 fok lesz?Mindenki a szobában ül???ha jól fel van öltöztetve semmi baja nem lesz!!!Én miután beöltöztettem egy vastag takaróval be is takarom :lol: bizti ami bizti!Egyenlőre nem is látom szükségét az overállnak...lehet megvárom még belenő a 80asbe.Mert az van. :wink:

Adri!
Betakartad takaróval?Akkor is hideg a lábija?Amúgy passz,Iza lába nem volt hideg 8)

Gyöngyi!
Bennem is megvan a kettős érzés h mikor jöjjön a kistesó...én úgy vagyok vele h a kilók nem érdekelnek,meg szerintem idén nem jön még azért :wink: Januártól tartanám ideálisnak!Az uramnak mindig mondom h nem lesz kistesó ha nem foglalkozik többet a gyerekkel(szegény ugye sokat melózott a nyáron,szóval nem maga miatt nem tudott eleget vele lenni)Amúgy most jó a helyzet,délután sokat hülyéskednek,Iza már kapható a huncutkodásra de nagyon!olyan édi ahogy megfogja a fejünket!!!Végig tapizza stb!Néha oda oda csap :mrgreen:

Szofi!
Hát szerintem volt köze hozzá...ezt sose tudjuk meg!Amúgy ha nem szereti a babauszit akkor ne vidd majd,ezzel csinálsz neki jót akkor!Majd más program hátha bejön neki,pl a ringató! :wink:

annus11
 
 


Na most hívott egy csaj, hogy tudtam e, hogy minden magyar állampolgár az idén visszaigényelhet 370.000.- forintot az államtól?
Kérdeztem tőle, hogy milyen alapon? Erre nem válaszolt, mert egy órás előadás keretein belül akarja ezt elmondani. Erre kérdeztem, hogy ha nem is fizetek be ennyi adót,akkor mégis miből adják "vissza"? Erre sem kaptam választ. Mondom, ha ez valóban jár,akkor arról a könyvelők biztosan tudnak. Erre ő: Hát nem biztos....

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Annus, azert a tel nem arrol szol h ilyen szelviharok vannak, bar nemtudom nalatok mivan, de itt az udvaron felboritotta az asztalt a szekekkel es a macska kutyaolat is.. :D

Netti
Kép
maumau
 
 


Én is csak a szél miatt nem viszem ki. Itt hullanak a vastag faágak.. :roll:

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Én néha elgondolkodom, mikor megyek az utcán és beőltöztetve látok 1 babát vagy 1 tucat ruhába+overálba, hogy ugyan a kedves szülők mibe foglyák felőltöztetni, ha tényleg hideg lesz. Benjit én is jól felöltöztetem és vastag takaróval betakarom, de még eszembe sem jutott, hogy pluszban betegyem még az overálba. Ő azt jelezné, ha fázna. Hangos üvöltéssel.

Kép
Kép
incike
 
 


Trixi
Én erről még nem hallottam. Szerintem kamu.

Kép
Kép
incike
 
 


Ja hát itt is bazi nagy a szél!!!Ne is mond!Csak én 2 kupolával megyek :lol: És mindkettő fenn van egymással szemben,tehát összeérnek!Így Izára nem fúj a szél! :wink: Magamban olyan jót röhögtem...a babakocsi mint egy holdjárgány,én télikabátban,még jó h a gyereket nem látták hogy be volt öltöztetve :lol: :lol:

Trixi!
Ez baromság...nem kell ezekkel foglalkozni....

annus11
 
 


Én ráadom az overallt, viszont alá csak az itthoni ruciját adom. Nem akarom túlöltöztetni. Sztem most hogy ilyen hirtelen lett ennyire hideg, az emberek hőérzéke nagyon csal,és sokkal hidegebbnek érezzük az időt,mint amilyen az valójában. Petya bealudt,uh :arrow: hátha én is tudok kicsit pihenni!

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Konkrétan Izán volt egy rövid body,egy rugi,erre meg feladtam a szörmés gatyát és kabátot.Kapott sapit és kesztyót.És betakartam végül egy takaróval.Tehát ő is az itthoni cuccra kapta a vastag naci+kabátot! :wink: És tényleg csalóka az idő...jövőhéten azért már 10-13 fokot mond megint!Még jó h pont most nincs fűtés...de ez a hősugárzó jó.Néha benyomom 10 percre és akkor máris jobb az idő a szobában :wink:

annus11
 
 


Nos, ööö, kenguruban volt, szóval nem volt rajta takaró...

Hű Szofi, elhiszem, hogy féltél... :roll: Énandrisomnak is volt kb. 2 éve ilyen, aztán azóta se szerencsére. És szintén éjjel, láz nélkül. :?

Ezt a szopis fogigátlót egészen addig kell szedni, míg akár 1x is szopizik 1 nap? Mert én tuti nem szeretnék kistesót! Bevallom őszintén, ez a Panndis-sztori is kicsit megrémített. :roll: Természetesen tudtam, h van ilyen, de ilyen közelről még nem hallottam...

Kép

Kép
adraci
 
 


Mindjárt visszaolvasok, csak elszeretném mesélni a mai napunkat, illetve a délelőttöt! Nagggyon jó volt!
Annus csak, hogy tudd, itt van Izus alteregója! Az egyik kislány tisztára úgy néz ki, mint Izus, jó oké csak fénykép alapján! :lol: Énekelgettünk, majd táynéralátétet készítettünk, játszottunk, majd kv, kaja, megint ének, tök jó!! Szuperül éreztem magam! Jövő héten lesz babatali, mert ez a foglalkozás, most két hétig valami miatt szünetel, de 4 babával összejövünk! Végre van program!

Szofi-Sanyi mondta, hogy persze, hogy ismeri, akkor megint elkezdett nevetni. Annyit mondott, hogy ők, mármint a Doki és a Jézus az egyetem alatt kezdtek összebarátkozni jobban, de a gimiben is más körben voltak, mint Sanyi! Kérdeztem, hogy neki volt e beceneve, de azt mondta, hogy nem, vagy leglaábbis nem tud róla! Leírás róla, kis husigombóc volt már akkor is, szemüveges, koleszos! :lol:

na mentem olvasni :arrow:

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


KÖSZÖNJÜK A DICSÉRETEKET, OLAN SOK SZÉP BABAFOTÓT RAKTOK FEL, HOGY KEDVET KAPTAM ÉN IS.. :oops:
Trixi, sztem valami lakáshitel vagy fundmenta ügynök, ha bazi összeget felveszel, akkor jóváírás, vagy kamattámogatás címén kijöhet ez az összeg. Sztem beetető szöveg.

Adraci, a gyerekorvosunk azt mondta, az nem baj, ha a gyerek keze-lába hideg, csak akkor fázik, ha a mellkasánál is hideg a bőre.

Jaj, Szofi :( Elhiszem, hogy megilyedtél, pont a 'hidegrázás'fázist láttad sztem.
zili
 
 


Látod Nóri!Mondtam én h érkezünk!Honnan tudod h az nem Iza volt?! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Adri!
Lényegében azért van ez a fogigátló szopi alatt h a babába ne menjen át...az hogy ez meddig hatásos stb kérdezd meg a dokidat!Lehet h a napi 1-2 szopinál már kell a normális,passz!

annus11
 
 


Na basszus, igen-igen!!!SZARVASHIBA!!ILYEDT :shock: :shock:
Pedig én tudtam helyesen írni, csak laptopon sok elütéssel :oops
: :oops:

Szoktam nézegetni ezt az oldalt is:

http://muszaj.hu/
:D :D :D :D :D :D :D
zili
 
 


KÉpzeljétek! Aki keres az talál: végre meglett itthon egy zacsi, amiben benne voltak TÜci korai játékai, meg nyunyókái. Ah, Csongi ma kap egy csomó újdonságot, tobzódhat megint. :P

Szofi: tuti ment fel a láza a férjednek, mikor rázta a hideg. Nálunk Tücinél volt egyszer ilyen, én is megrémültem. MÉg totál nem volt meleg, de már rázta a hideg. ÉJjel közepén. Már tisztára rémeket láttam. Aztán pedig hipp-hopp, mire észbekaptam, már lángolt a gyerek a láztól. :roll: Hagyjátok a fenébe a babauszit. Ne viccelj már, nem lehet jól érzeni magát senkinek kötelezőből. Benne volt a pakliban, hogy esetleg nem jön be. Attól még Csaninak fogsz még ezer jó élményt adni.

HÁt ilyen időben mi sem megyünk ki. Főleg, hogy alig van meleg ruhájuk a gyerekeknek. Előtte el kell mennem valahova vásárolni. :wink: Nekem sincsenek meleg ruháim. Annyira gáz. :?

Moncsi: dehogy elmaradott a gyereked! Még csak 4 hónapos! Csongor van kicsit felturbózodva. Tüci 4 hónaposan kezdett még csak forogni mindkét irányba.

Kép
Kép
tinu
 
 


Adri: kenguruban nem hiszem, hogy fázott AM. Te is melegítetted. A keze, lába attól még lehetett hideg.

Kép
Kép
tinu
 
 


Az időkép szerinte Mo-on egy csomó helyen havazik, meg havas eső esik. Békáson is. Van valaki Békásról? Tényleg? :shock:

Kép
Kép
tinu
 
 


Sziasztok!

Csak egy gyors bejelentkezés: megvagyunk mind a ketten, nem tudom, hova kopogjam le, de egy ici-pici javulás állt be a szopisztrájkban. :) Tegnap éjjel még üvöltés volt, ha közeledtem felé a cicivel, ma meg simán szopizott az éjjel. Kb. 2X kellett csak felállnom szoptatás közben, de egy kis ringatásra megnyugodott, és folytatta. Délelőtt is javult a helyzet, egyre többet szopizik, de ettől, meg a tegnapi 2 szaporító fejéstől nagyon fáj a jobb mellbimbóm. Anikó, nem vagy egyedül! :? :)

Azt hiszem, nekünk most van a 6 hós növekedési ugrás 5 és fél hónaposan. Babóka látványosan fejlődött múlt héthez képest: tud többféle új torokhangot kiadni, új nyűglődési hang is van, már nem egyszerűen rúgdal, hanem szó szerint kickboxol, belead apait-anyait. :D A kutyázás sem csak úgy szépen lassan megy, hanem szinte már szökne, mint egy szöcske, annyira vadul. Megtanult nagyon szorosan megragadni tárgyakat, csípni és kapaszkodni. Ezt többnyire rajtam gyakorolja, ha büfipozícióba teszem, belekapaszkodik a hajamba teljes erejével, és rángatja. Ugyanezt teszi a cicivel is. :roll:

Azt hiszem, emiatt a fejlődés miatt is lett kevesebb a tej. Egyelőre délelőtt szopi után van a kóstolás, és este egyszer tápot kap. Tegnap meg is evett 180 tápot szopi után, hát nem hiszem, hogy én ezt a mennyiséget este valaha is hozni tudnám. :? Azon dolgozom, hogy így maradjon, tehát estig elég legyen a szopi. Ja, és híztunk 15 dekát! :D

Mi még nem ülünk fel magunktól, apa kísérletezett egyszer vele, felültette, ült kb. 3 másodpercig, aztán előre dőlt.

A koszvitaminon én is jót derültem. :lol: Nekünk sem kell már Konakiont adni, azt mondta a doktornő, hogy mivel úgyis kezdődik a hozzátáplálás, már nem kell.

Örülök, hogy megkerült Sanyi cica, tényleg igazi karácsonyi érzés. :D

Köszönöm a beírt játékokat, versikéket, nagy hasznát vesszük. Babóka első gyerek lévén meglehetősen kicsi a játékrepertoárom. :oops:

A betegeknek gyógyulást kívánok, tényleg szörnyű, hogy így ennyi babán végigmegy az influenza (vagy hűlés, vagymi)). :( Ez is megerősít abban, hogy továbbra is szoptatni szeretnék.

Lilla baba aludt az éjjel 8 órát egyszeri keléssel, azóta meg ő is csak 2X 20 percet. Biztosan nálunk is a front.

Minden betett kép nagyon szép, édesek a májusi babák. :D

Na, kiszabadítom Babókát, mert elküzdötte magát a nagy ágyon a falig, és beszorult a fal meg az ágy közti kis résbe. :D

Evemama: Köszönöm a biztatást és az együttérzést, rám fér. A más póz nálunk a sétálva szoptatás, ha sehogy másképp nem megy, úgy elfogadja. Ezzel csak az a gond, hogy szakad le a kezem a derékszögben való tartástól és a mellszívó nyomkorászásától. :? Tiszta súlyzós gyakorlat. :D A napi egyszeri táp, és az alma elkezdése tényleg sokat javított a dolgokon, már hízik is, és nekem is jobb kedvem van, mert a férjem is megbékült. :D

Na, megyek, Babóka sír.
Réka

rekap
 
 


Ohhh, itt teljesen besötétedett és elkezdett esni az eső! :?

Nóri, tök jó a svéd babatali! De mostmár áruld el, hogy milyen nyelven beszéltek! :wink:

Remélem is, hogy nem fázott ez a gyerek, vastag kabi is volt rajta, még a kezét is elrejtettem! 8) Én extra fázós vagyok, ezért félek emiatt. Reggel is úgy öltöztetem, hogy be a fürdőbe, hősugárzó be és így boldog és elégedett vagyok, hogy nem fázik a gyerekem! :D
Még biztos nincs egyébként maxon a fűtés, mert nálunk 25 fok simán van; most meg 23 is éppen.

Na, megyek is felhívom a dokimat a tabletta miatt és megbeszélek vele pár keresztelős teendőt is. :lol:

Tinu és milyen játékokat leltél?

Kép

Kép
adraci
 
 


Tinu: nem Békásmegyer, csak Óbuda, de eléggé közel van hozzá. :D
Havat én nem látok, de tény, hogy nagyon csúnyán esik, és a szél is borzasztóan fúj, az emberek menekülnek. Azt hiszem, a mai sétának lőttek. :(

rekap
 
 


Húúú lányok!
Hihetetlen ez a büdös ribanc,hogy mikre nem képes! Képzeljétek! Kinyomozta a párom munkahelyi számait,és ott hívogatja. Azt mondta,hogy az élettársa,és beszélni akar vele!
:roll: :twisted: :twisted: :twisted:
Bocsi, ha már unjátok ezt a témát,de nem tudom magam kidühöngeni sehol. Ha meg ideges vagyok,még át találok menni hozzá, de azt nem teszi ki a kirakatba amit kap tőlem!

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Annus,Szofi köszi!Kb tényleg az.Felkelt,evett 70gr hamit ,kézben elvolt,most alszik.Mindjárt küldöm apukát patikába csodaszerekért,remélem kinyitott már.

Én sem mertem kivinni tegnap.Nagyon fújt a szél.
Ma nem fúj,de rohadt hideg van.Pedig ki kel mozdulni,csak úgy fázom én is!

Annus hát tök jó h jöhetne a második babó!Én tuti nem szülök többet...meg is zavarodnék.Most is falnak megyek,Grétike nem tud játszani!!Itt ül mellettem és pakol,kínlódik.Jó ok,unatkozik,de semmivel nincs el újabban.Csak pakol de nem rak el semmit utána.Én meg már a hajam tépem.

Mensi:Grétike előtt nekem állandó bogyót kellett szednem előtte 1 héttel és utána 1 hétig.Ha nem szedtem,akkor naponta ájultam el.Szülés után semmit nem éreztem.Most Hanna után ugyanolyan mint anno.El is kezdtem a bogyót.Esküszöm nekem a szülés és az összes velejárója nem fájt ennyire. :shock:

Na kicsit pakolok míg alszik manó.

Szép napot!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Adri
Szerintem Nóriék magyarul beszélgetnek. Mint, ha azt írta volna 1x, hogy sok magyar van ott kint. Én ebből gondolom.
Nóri szólj, ha nem jól írom.

Kép
Kép
incike
 
 


Trixi
A párod mért nem áll már a sarkára és teszi meg a határozott lépést, hogy leszáljon rólatok ez a csaj és pasija. Én tuti feljelenteném munkahelyen és magánéleti zaklatásért. Mi az, hogy a mh. hívogatja?! Mit hisz magáról? Valaki térítse már észhez, mert még a végén berágok és elkérem tőled a címét és meglátogatom helyettetek. :evil:

Kép
Kép
incike
 
 


Na, még semmit nem olvastam, csak legörgettem a lapot, de min akadt meg a szemem, jól látok? Sanyi!!! Te drága cica, hát megkerültél??? Hála Istennek!

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Tudod az a baj, hogy már többször feljelentettük zaklatásért, de a rendőrség szarik rá. Azt mondták változtassam meg a számomat. És most akkor a munkahelye is változtasson, vagy hogy van ez?
Szívesen megadom a címét is, meg a melóhelyét is! Csepeli mindkettő! :lol:

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Sziasztok Lányok!

Remélem, hogy nem zavarok és gondolom el sem hiszitek, hogy még mindig felbukkannak zugolvasók. :D Elég régóta olvaslak benneteket, és nagyon szimpatikus társaság vagytok meg kell mondjam. :)

Az én kisfiam május 18-án született. Ha még nem túl késő csatlakoznom és áldásotokat adjátok rám, akkor írok bővebben is és képeket is szívesen csatolok.

Addig is üdv mindenkinek!

Orsi

Kép
ferminadaza
 
 


Netti! Amit belinkeltél már figyelőn van. :wink: Nem tudom megvegyem e vagy reménykedjek még a cicásban. :roll:

Mi most értünk haza, a ház előtt már éreztem, hogy esik valami trutyi. De, hogy eső vagy havaseső? Nem tudom. Bankból bankba mentünk, Amina olyan jól viselkedett, hogy hangos csattanással felborította azt a fém táblát amire az van kiírva, hogy "itt tessék várakozni." Akkorát szólt!!! Utána rögtön előre hívtak minket. Na meg voltunk az oviban is, elhoztam Amina ebédjét, jól bekajáltunk belőle, pontosabban inkább én. :oops: A lányomnak katasztrófális az evése.

Kép
Kép
g_reny
 
 


Jajjajj, nem akartam ám én senkit sem elijeszteni a történetünkkel, és minket nem tántorított el a további tesós terveinktől :)

Gyöngyi, nekem még nem jött meg, nem tudom, mitől görcsöls :?

Netti, okmányirodába időre mentem, és 10 perc alatt végeztem :wink:

Mi kimegyünk ilyen időben is, ők nem fáznak, én igen :lol:
Vendég
 


Orsi, üdv köztünk, én személy szerint várom a képeket :)
Vendég
 


Réka: na nálunk is az volt tegnap este, hogy mivel nem voltam itthon kb. 4 órát. Reggel fejtem kb. 120 ml tejcsit. Az uram Csongiba diktálta kb. a felét, mikor nem voltam itthon. Este Csongi épp kezdett rázendíteni egy megahisztibe (orrdugulásból kiinduló, aztán orrszívásba még jobban belendülő, cicit eltoló stb.), mikor mondtam, hogy melegítse már meg azt a maradék tejet. És szépen lassan becsócsálta Csongó (hihetetlen, mennyire nem tud cumisüvegből táplálkozni...), és lebillent a feje, bealudt szépen. Hát igen, ha nekem este még ennyi tejci lenne a cicimben, ami jönne is szépecskén, akkor nyugodtabban tudnám letenni. :roll: Dehát ez van, nincsen, Csongó meg így járt. :P Mondjuk utána nem kelt kevesebbet, szóval nem hinném, hogy a telibb pocak megoldást jelentene nálunk. Legalábbis most nem, a náthásság közepette. Amúgy lehet, nem ébredt volna fel. :roll:

Anita: nálunk ugyanezt csinálja a nagy. Csak pakol, meg mászik ránk, meg piszkálja a kicsit. :x

Kép
Kép
tinu
 
 


Szia Orsi! A tesóm is Orsi. :lol: Klassz, hogy felbukkantál. Hogy bírtad ki, hogy eddig nem írtál?

Kép
Kép
g_reny
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?