Új privát üzeneted érkezett!

Tillnek délben kezdett el folyni a magzatvize. Azt írta "szülünk". Csak most olvastam, eddig etettem. :oops:

skrisz72
 
 


Tücsi, tiéd a laptető!

skrisz72
 
 


Krisz drága vagy, mint mindig! Köszike!!! :D
Vendég
 

 
 

Bekukk! :D

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Till Kép :



"2 perces fájások, de csak 1 ujjnál tartunk."

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Szép jó estét!

Dezsina: ha olvasod, mert remélem azért így van, nagyon sajnálom a történteket, de bízom abban, hogy a "nagy" alkalom után csodás dolgok fognak történni veled. Nagy ((((((ölelés))))))t küldök.

Bébike: sajnálom, és drukk a "tuninghoz" :D

Tücsi: tetszik a vonalzód :wink: HCG sokasító drukkok mennek :)

Till: kitartást a mai estéhez! :D

Bridget: welcome home! :D A felfázás meg monjon le :(

Bumi: gratula a cisztacsökkenéshez, csak így tovább!

Kata: tapasztalatom a mellgyusziról nincs, de azt sejtem mennyire rossz lehet - még egyszer régen volt nekem is valami hasonló, de az is fájt rendesen, de így gondolom még rosszabb.. Jobbulást kívánok!

Visszaolvastam az eddigieket, sokáig nem tudtam jönni, lefoglalt a munka fizikailag rendesen.. Ezen a héten fősulin vagyok, így talán több időm lesz olvasgatni. Mi ma voltunk Tapolcán (21. cn) és mától kell adnom magamnak a Decapeptylt, aztán remélem miután megjön majd, begyorsulnak az események :D

Mindenkinek drukkok!

Szép estét!

Kép
kis-csillag
Tököl
 
 


Bekukk, van hír Tillről? Nagy drukkok ++++++++++++++++++++

Puszi Mindenkinek, drukk a kezdésekhez! :D

Kép

Kép
bébike4
 
 


20.22 perckor Lencsilány 2660 g 52 cm-rel természetes úton megérkezett! :P

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Drága barátném! Szívből gratulálok Nektek Kicsilányhoz!!!!! Kép

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Rana
Te mikor szulsz mar :?: :idea: :roll: hoztam neked valamit 8)
Kép

Till
Huuuhaa szerintem mar a baba is megvan :D minnya olvasok tovabb 8) Nana,hogy mar megszultel :lol:
Kép

Csome
Koszonom :)

Kata,Skrisz,Puszi
Koszonjuk a hireket!! :shock:

Hajnoca
Igen nem szedtem meg fogigatlot :roll: Es azt is tudom ha gyengul az immun rendszer az joo :wink: Mar ngyon unom ezt a hulye gyogyot :x Hajnal 5-6kor kene bevennem az idoeltolodas miatt :twisted:

Tucsi
Remelem en is olyan jo hirekkel johetek par het mulva,mint te :wink: Ngyon szep a vonalzid 8)

Kis csillag
Koszonom!Te merre jartal? :roll: Ahogy olvasom matol nalatok is izgulas van...mennek a drukkok!!! 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Till! Szívből gratulálunk!!!!

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Till,gratulálok Lencsilány érkezéséhez!Sok boldogságot Nektek! :D
Vendég
 


Till!
Gratulálok Lencsilányka érkezéséhez!!!Sok boldogságot és jó egészséget kívánok Nektek!!! :D :D :D

Pusza Mindenkinek!!!!!

Juhar

Lilypie Second Birthday tickers
Lilypie Terhesség tickers
juhar
 
 


Isten hozott Lencsilány! Sok boldogságot és jó egészséget Tilliéknek.

Bri drukk , drukk. :)
Gyógyulj, pihengess, és gyere hamar dokker után.

Bumi nem beszéltél Ranával?, aggódom mostmár, csak nem akarnám hívosgatni. Nem tegnap volt elvileg csaszi?

Tücsi akkor ha jól emlékszem csütörtökön doki, gyere hamar utána. Addig pihizz sokat, és vigyázz kicsi Mázli/k-ra. :D


brrr, itt nagyon car idő van :( , esernyőm kukában landolt

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


Till és Lencsilány, Hatalmas Gratula Nektek!!!!!!!!! Sok tejcsit kívánok!!!

Kép
kata05
 
 


Tillnek hatalmas nagy gratula! Isten hozta Lencsibébit!

Bridget, hajrá doki! már abbahagytad a fogigátlót? felfázással mizujs?

Tücsikém, hogy vagytok? annyira örülök Nektek, már nagyon várom az uh-t! Dezsiről tudsz valamit? :cry:

Kis-csillag, köszönöm a drukkot, neked is nagy hajrá a kezdéshez!

Én vagyogatok, nagyon sok a meló és szar az idő, már lassan múlóban a mensi, készülök erre a hónapra. Szerintetek az igaz, hogy egy biokémiai terhesség utáni hónapban nagyobb esélye lehet a babának? emlékszik a szervezet, vagy micsoda :oops: :oops: hátha a sok szurinak lesz még egy kis hatása és lesz egy jó peteérés. Már betankoltam LH tesztből :wink:

Kép

Kép
bébike4
 
 


Szép jó reggelt!

Till
Hatalmas gratula Lencsibabához!!! :D
Gyors regenerálódást és sok tejcsit!!!

Szörnyű éjszakám volt:alig tudtam laudni, sokat forgolódtam ébren, voltam kint wc-n is, utána se tudtam aludni, kimentem olvasni a nappaliba hátha elálmosodom, ettem egy joghurtot is, kicsit aludtam utána, amikor átfordultam a másik oldalamra, begörcsölt a térdem hátsó felel meg a combom, azzal szenvedtem egy ideig, majd visszafeküdtem apához és aludtam még 7ig. :?
De a mai nap jó híre eddig, hogy nincs streptococcusom!!! :D

KEllemes napot!!!

ui:
Nem tom ki kérdezte, de a fehér szív nem hó hanem kő. :D

Kép
vizkriszisback
 
 


Bebike
Koszonom 8) Meg szedem aszonta a doki,hogy meg vegyem be uccso nap mielott megyek konzira...na meg ha esetleg baj lenne a felfazassal akkor meg van +3 tabi :roll: Felfazas mintha jobb lenne :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Till, hatalmas gratula! isten hozott Lencsi baba!!!!

Kis-csillag, igen ha megjön aztán hipp-hopp és azon veszed észre magad, hogy őrült tesztelésbe kezdtél!! :lol: :lol:

Bri, ez csak természetes, mi majd kridrukkoljuk neked a babát!;-)

Árnika, igen csütörtökön UH, már nagyon várjuk! Ma már nem csináltam tesztet, majd csütörtök reggel indulás előtt!

Bébike, köszönöm nagyon jól vagyunk! Hál' Istennek megszűnt a hányingerem is, mert rájöttem, hogy egy ici-pici édességet sem szabad ennem, és gyakrabban kevesebb kaját kell enni, és akkor semmi gond! Legalábbis eddig úgy tűnik, hogy csuda rendes kicsi Mázli/k vannak a pocimban, és nem "bántanak"! Egyedüli tünetem a hasnak a húzódása, néha megijedek amikor nagyon erősen nyilal, de ha ez sem lenne akkkor meg azért aggódnék, hogy nem is vagyok babás! :oops:

VKrisz, Én kérdeztem a szívecskét!;-)

Puszi mindenkinek!!!
Vendég
 


Jaj, még azt akartam, hogy Dezsikéről sajna nincs hírem, de most hogy nekem sikerült, neki meg nem, nem szeretném egy ideig zavarni: nem szeretném ha olyan érzése lenne, hogy én felvágok azzal, hogy nekem sikerült! Pedig nagyon szeretném ha elmenne IR vizsgálatra, biztos vagyok benne, hogy nála is ez a bibi... :roll:
Vendég
 


Sziasztok!

Till gratulálok Lencsi babához :!:
Jó egészséget kivánok Mindkettőtöknek.


Remélem, hogy Mindenki jól van, keveset jövök, mert semmi érdemlegesről nem tudok irni de be szoktam nézni, hogy kivel mi történik.
Minden jót kivánok lányok!

Mindenkinek puszi

Továbi szép napot!
Vendég
 


Hali!

A nap 2. jó híre, hogy megjött az utiköltségesem...még csak most adtam fel, pedig márc-ban utaztunk utoljára, de mindig azt hittem visszamegyünk még Debibe...de csak nem mentünk.Kellett is ez a pénz mert apának már megint be kellett fizetni a tanfolyamdíjának a 2. felét...mert még nem volt eladása. :( Van ideje még hó végéig és akkor visszakpja, úgyhogy nagyon rajta van az ügyön. :)

A nap 3. jó híre, hogy még jó rám a tavalyi télikabátom. :D Eddig csak az őszit vettem fel, de azt már nem lehetett összecipzározni, az amúgy is nagyon szűkített volt.Ez is tökjó kabát, de nem gondoltam volna, hogy még jó rám...azt hittem már vmi béna melegítőfelsőt kell felvennem mert hát ki kell merészkednem ebben a hidegben ...megyek védőnénihez.Igaz apa visz, de gyalog jövök haza.

Kép
vizkriszisback
 
 


Till,
Lencsilányhoz hatalmas gratula.

Ez a bolond időjárás kedvezett nektek!
Legalább ezt az időt már a kórházban töltitek.

Lányok,
kell valakinek Naturlandos Mathé tea??

Kérek püben címet és postázom. Komolyan!!

Nekem nem jön be. ... olyan hányingerem lesz az illatától és az ízétől, hogy már szinte enni sem bírok. :cry: ... vagy pont ezért méregtelenítő? :wink: :D

Van valakinek javaslata finomabb méregtelenítős teára?

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


Ranától most jött az sms:

TEGNAP MEGVOLT A CSÁSZÁR, ÉS 12:40-KOR ÉS 12:41-KOR MEGSZÜLETETT AJSA (2840 GRAMM, 47 CM) ÉS ALETTA (2380 GRAMM, 46 CM) JÓL VAGYUNK, ÉN MÉG AZ ÖRZŐBEN.


RANA GRATULÁLUNK NEKED!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ISTEN HOZTA A LÁNYOKAT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
brizo
 
 


Rana: sok boldogságot az immár négytagú családnak!!!! Kép

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Ranáéknak is minden jót!!!

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


Sziasztok,
úgy látom, (kislány)babaeső van :D

Till, itt is gratula Lencsilány érkezéséhez!

Rana, gratula a kislányok születéséhez, neked mihamarabbi felépülést kívánok!

Egy kedves szó olyan, akár a tavaszi napsütés.
allegrobarbaro
 
 


Rana, szívből gatula neked is! isten hozta a lányokat!!!!

Brizo, veled mi van mostanság?? nagyon rég írtál!
Vendég
 


Bocsánat, már írni se tudok! :oops:
Vendég
 


Sziasztok!

Till, Rana!
Szívből gratulálok!!!!!

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Rana :!:

Nagy gratula a babákhoz :D

Jó egészséget kivánok Nektek :!:
Vendég
 


Sziasztok!

Látom, lehet gratulálni, tegnap babaeső volt :-D

Tilléknek gratulálok Lencsihez!!! :-D

Ranáéknak meg a Kiscicákhoz :-D

Mini-csajok :-D Olyan fura, Bendi 1-1,5 kilóval nehezebb volt náluk, mikor megszületett :-)

Tücsi Neked drukk csütörtökre :-D (ugye?)

Bocsánat, ennyire vagyok csak képben :oops: Persze drukkok mennek, kinek mihez kell :-D

Hoztam fotót Bendiről:
Kép

Szépen gyarapszik, már 5260 gramm :-) sokat változott, mosolyog, gőgicsél, alig alszik napközben...éjszaka változatlanul kel 1-2-szer, de már kezdek hozzászokni :-)

Szép napot!

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Szezso, jaj megzabálom!!! Nagyon ééédes!!! :lol: :lol:
Vendég
 


Rana
Mihamarabbi felépülést és sok boldogságot a nem is olyan kis cicákhoz!Elég szép nagyra növesztetted őket, ahhoz képest, hogy ikrek. :D

Szezso
Bende baba is nagyon édes! :D

Megjártam a védőnőt.Minden ok...csak híztam vagy 2,5 kilót 3 hét alatt szerinte.Mondjuk nem mondta, hogy gáz.Ok, több volt rajtam a ruha...de nem gondoltam volna.Igaz a pocim hatalmasra nőtt, majd csinálok fotót este. Vérnyomi, vizelet, szívhang rendben, ödéma nem nagyon van. Holnap de. jön látogatóba, amúgy 2 hét múlva kell mennem, akkor megyek nst-re is.

Kép
vizkriszisback
 
 


Tücsi,
tetszik a Mázlista vonalzód!!! :wink: :D :D
Csak most cserélted le, ugye?

Mert eddig mintha más lett volna. :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


Rana, Tilli, isten hozta a babákokat! Sok boldogságot kívánok!

skrisz72
 
 


Rana és Till: Szívből gratulálok a Lányokhoz! Sok-sok boldogságot az egész családnak, mihamarabbi felépülést és sok-sok tejcsit!!

Kép Kép

Bridget: lefoglalt a munkahelyem, majd mindennap mentem dolgozni hogy ezen a héten fősulin lehessek. Remélem amikor kell akkor is így elröppenik a két hét :D
Drukk a mielőbbi kezdéshez!

Bébike: akkor a következő hónapban talán együtt babásodunk? :wink:

Tücsi: köszönöm, remélem nem szól közbe semmi, valahogy minden miatt aggódok, pl. rákszűrés miatt, kenet, stb.. vírusvérvétel (eü.-s vagyok..) - na de csak pozitívan, hogy minden negatív lesz :lol:
Tesztelni tuti fogok, ki nem bírnám :) :wink:

Mindenkinek szép délutánt!

Kép
kis-csillag
Tököl
 
 


Rana!
Gratulálok a cicalányokhoz!!!!Minden jót kívánok Nektek!!!! :D :D :D


Pusza Mindenkinek!!!!

Juhar

Lilypie Second Birthday tickers
Lilypie Terhesség tickers
juhar
 
 


Sziasztok!

Tillnek és Ranának hatalmas gratula a pici lányokhoz!

Tücsi: Drukk a csütörtöki uh-hoz!

Szezso: Bendegúz baba csodaszép!

Bébike: Nekem júniusban volt a 4. lombikom. Akkor sikerült is, láttunk egy 3mm-es petezsáknak tűnő valamint. Aztán befejeződött és a következő hónapban spontán kétcsíkosat teszteltem (mondjuk ennek is vége lett). De elvileg nálunk 0,1% az esély a spontánra és látod mégis összejött valahogy! Úgyhogy nagyon drukkolok, hogy ez a spontán hónap sikerüljön! :lol:

Mindenkinek mennek a drukkok!

Kép

Kép
csomee
Budapest X. kerület
 
 


Till!

Nagy nagy gratula az egész családnak a kis Lencsi babához! Kép

Rana!

Gratulálok a cicalányokhoz! Sok tejcsit és boldogságot kívánok nektek!
Vendég
 


Sziasztok!


Beszéltem Tillel, jól vannak. A szülés is jól ment, bár az EDA nemigen hatott, illetve mire hatott, már kint volt Lencsike, aki egyből felsírt. :D Édes baba, sokat alszik, cicizni is már próbálkoznak. Elvileg pénteken mennek haza.

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Tucsi
Jooo ugy legyen :D Te is csurtin mesz en is...hat sok szerencset 8)

Puszi
Till meddig lesz bent es ha valaki arra jar hogy talalja meg?Volt tali vasarnap? :roll:

Brizo
Tenyleg mizu veled? 8)

Szezso
Kép

Juhar
Jol eltuntel...mar 16hetes :shock:

Rana
Mintha tegnap megereztem volna :lol:
Kép Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Szép jó reggelt!

Kidobott az ágy,de nem is csoda mert 10-kor már aludtunk. :D

Tegnap este már nem szórólapoztunk mert olyan hüle idő volt. :? Remélem ma jobb lesz. :D Tegnap nálunk bekapcsolták a fűtést. Ma jól aludtam, nem görcsölt a lábam és a pisilést is 5.10.ig húztam. :D

Tegnap sütöttem kakaós cookie-t. :D Első próbálkozás...saját recept.Fele liszt, fele búzacsíra és zabkorpa,volt benne kis cukor meg édesítő is, dejó, kakaó, ilyenek...egész jó lett...de még lehet alakítani a recepten (több kakaó, kevesebb cukor vagy édesítő).

Csomee
Az már félsiker ha össze tud jönni a babó lombikkal és spontán is...csak a megtapadás részét kellene erősíteni valahogy.Drukkhegyek nektek!!!+++ :D

Kellemes napot mindenkinek!!!

Kép
vizkriszisback
 
 


Sziasztok!
Kiscsillag és Bébike,akkor a következő hónapra++++++++++++ :wink:

Bridget,akklimatizálódtál már? :lol: Hányra mész holnap?

Tücsi,tényleg bírtad tesztelés nélkül?Holnapra jó mozizást!Meglátod szupi lesz!Zsepit vigyél!!!...az örömkönnyeknek! :wink:

Szezsó,cukibaba :D
Vendég
 


Vkrisz,tök jó,hogy minden oké :wink:
Vendég
 


Tücsi:mostanában ezt a topikot nem volt időm olvasni, de nagy örömmel látom, mit is mutat a vonalzód!Hurrá!!Végre van igazság!!Puszillak!
Többieknek is puszi.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Babaimi, ha hiszed ha nem tegnap este te jutottál eszembe, hogy hová tűntél, mi lehet veled!!! Örülök, hogy nem vesztél el!!

Nyulaszom, csak azért bírom, mert nincs itthon teszt!;-) Hát, remélem, hogy tényleg örömünkben sírunk (én nem tom, de mióta két csíkosat pisiltem, apa mindenen elérzékenyül, én még csak aggódom... El ne áruljatok neki!;-) :lol: )
Vendég
 


Nyulasz
Hat tok osszevissza vgyok meg :oops: Talan a heten osszeszedem magam :roll: fel 2-re megyek 8) Megy valaki holnap Kaaliba? 8) Melyik is az a protokoll amire rakell kerdeznem :idea: :?:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Vkrisz,
ez egy bevált recept.
Én ezt szoktam csinálni.

Csokis Cookie
Kb. 30 - 40 db lesz belőle

20dkg liszt 15dkg vaj 1 vaniliáscukor 20dkg cukor 1kk sütőpor 2 tojás 10dkg étcsoki 1 csipet só

A csokit apró kockára vágjuk. A vajat habosra keverjük a cukorral é egyenként hozzáadjuk a tojásokat is. A lisztet elkeverjük a sütőporral, a csipet sóval és az apróra vágott csokival, majd összedolgozzuk a vajas keverékkel.
Ha ragad, tehetünk bele még egy kis lisztet. A tésztának lágynak kell lennie, de formázhatónak. Nagyobb dió nagyságú gömböket formálunk belőle.
Két tenyér között kilapítjuk és sütőpapírral bélelt tepsin 180 fokon (előmelegített) 12 - 15 percig sütjük.


Én kicsivel több lisztet teszek bele, mert eléggé lágy lesz ennyitől és nem formázható.
Nem szoktam teljesen kilapítani és így olyan lesz, mint egy puszedli és belül is puha marad.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


Minden új anyukának és kisbabának gratulálok és nagyon jó egészséget, sok sok tejcsit, nyugis éjszakákat, kakis pelusokat kívánok!!!!


Vkrisz! :)
nagyon csini vagy és milyen aktív! Ide mentek oda mentek, tanítasz, sütés főzés... nem vagy semmi!!! Nem egy nyugis otthonülős kismami vagy...ahogy én anno(igaz én veszélyeztetett voltam) Ügyi vagy csak vigyázz magadra nagyon!!!!

Hajnoca! :)
Nem vagy te sem semmi csaj ...suli..blogírás...sütés.
Nagyon nagy csaj már Bó, annyira bennem vagytok, amikor beköltözött a pocakodban,mindenre emlékszem amiket akkor átmentél és lám milyen gyönyörű csajod lett!!!! Dunakeszin GL közelében laksz???? csak hogy szoktad látni... legjobb barátnőm is arra lakik....

Ha már itt megosztottátok a süti receptet én is leírom, az én-féle csokis coocies-m receptjén...ISTENI FINOM, mindig nagy sikere van!!! Igaz tele cukorral csokival..de hát azért süti!!!!


CHOCOLATE CHIP COOKIES: amerikai csokis keksz

1 bögre=2,5 dl
Ez a mennyiség ált. 4X16 db – 4 tepsi, azaz 60 db

Előkészület:
1 bögre diót durvára törni
2 tábla szerecsen étcsokit apróra darabolni (én élére állítva késsel forgácsolni szoktam)

I. 1 Kocka Rama
¾ bögre cukor
¾ bögre barnacukor
2 csomag vanília cukor

Ezeket össze-turmixolom , majd 2 tojással habosra keverem!!!!!!!!!!

II. 2 ¼ bögre liszt
1 csapott teáskanál sütőpor
1 csapott teáskanál só
Ezeket összekeverem,
majd az előzőleg elkészített masszához adom
Ha összeállt, belekeverem az előzőleg összetört diót és csokit.

Sütőpapírra teáskanálnyi halmokat szaggatunk (4x4 tepsinként) majd 180 fokon (gázsütőnél 3-ason) megsütjük.- ált 15 perc egy tepsi (a halmok sütés közben korog alakúra ellapulnak)
Akkor jó, ha az alja enyhén barna.
Sütőből kivéve még lágy, ezért 1-2 percig állni hagyjuk, vagy sütőpapírostól rácsra kihúzzuk. Ha hűl, megkeményedik.

Kellemes hízást!
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?