Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Olyan hulla vagyok, hogy csak olvasni tudlak titeket, írni nem. :cry:

Gégéé, szép az új vonid. :wink:

Winchi, várom a képeket. Az isleredre nyeltem egy hatalmasat. :oops:
Most sütöttem csokis kekszes muffint. Kinek postázzam? :lol:

Lara, az ismerősödnek nem mondta a dokink, hogy menjen lombikra? Nekem a 3,. inszem után felajánlotta, én kértem, hogy csináljunk egy utolsót.
Drukkolok, hogy a krém használjon.

Szösz, mi még nem vettünk cipőt, azt használja, ami az enyém volt. Én sem hittem el, de siesta.

Anyany, nagyon szép a kertetek és a tó.

Betti, én tudom, hogy minden rendben van a kis kukissal, és te és Tünci is csodaszép babáknak fogtok örülni jövőre! :)

Köszönjük a dicséreteket, képzeljétek, pénteken állva fogadott a kiságyban a tündérkém. olyan büszkén mosolygott, és meg annyira örültem, hogy elpityeregtem magam... :oops:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Chamomilla nálunk lemond, ilyen pocsékul anélkül is tud aludni. :evil: Viburcol kúp valakinél bevált?

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


winchi: nagyon jól néz ki az ishler, várjuk a képeket a kersztelőről.

beze: nekem postázhatod a muffint. Nyámmm... gratula Lexinek a felálláshoz. Elhiszem, hogy elérzékenyültél, én is így vagyok, minden új dolognál.

szosz: szerintem a deichmann-ban a baren schue cipők is jók, mi olyan márkájút is vettünk már Dorkának, azok nem olyan drágák, de van elephanten is, azok nem a legolcsóbb kategóriák. De talán a Brendonban is van többféle (nézd meg a honlapot). A lényeg, hogy meleg legyen, jól tartsa a lábát, meg hajlékony legyen a talpa, hogy könnyen tudjon járni benne.
Nekünk is vannak, voltak kapott használt cipőink, én ráadtam Dorkára, persze csak azokat amik jól állapotban voltak, és nincsenek szétjárva.

Lara: sajnálom a szemed, remélem nem kell műteni. Szegénykém. Köszi a dicsit az iwiw-es képekre. Apa fényképezgetett csütörtökön este. Legalább kinéztem valahogy... :D:D:D:D

Anyany: nagyon szép a kerti tó, és az egész udvar. Jó ízlése van anyukádnak. És a hugaid is csinosak. Tényleg jó vékony az egész család. :)

Jaffa: Milunak jobbulást. Szegénykém, remélem hamar rendbejön. Nem is hallottam még erről a betegségről, jó hogy írtál róla. Így ha esetleg ilyen bajunk lesz tudni fogom mi ez...
Apa fekteti Milut majd? Hát ez nagy feladat a pasiknak, de legalább kiveszi a részét a gyereknevelésből. Ne aggódj rendben lesz ám minden, csak mi aggódjuk túl a dolgokat, bár én is mindig aggódok. :)

tucsinke: szia!!! Hát persze, hogy emlékszünk rád! Hogy vagytok? Kérünk ám képeket a házról, gyerekekről!!!!

katinka: gratula Boglárkához. Majd hozzál képeket is. Köszi, a dicsit neked is az iwiw-es képekre! :oops: Még a végén elhiszem, hogy tényleg igaz.... :)

Képzeljétek, okt. 23-án megyünk Pestre az apai nagymamámhoz. Hát nem sokszor láttam életemben...és úgy néz ki, hogy 29 év után találkozom az apámmal. Nagyon durva, nem? És tök be vagyok f*sva..... nem tudom mit vált ki belőlem. Szóval félek kicsit az egésztől, és eléggé rá vagyok parázva.

Jah, nem voltunk az osztálytalin sem. Ma van a 10 éves évforulónk, és úgy ünnepeljük, hogy apa nincs itthon egész délután, mert tetőt csinál az unokatesójának a hülye struccainak. :twisted: Remélem azért valamikor bepótoljuk az ünneplést.

KépKép
ancsi_pancsi
 
 

 
 

beze: viburcolt használtunk egy darabig, elvileg annak is kell idő, pár nap, mire hat.

KépKép
ancsi_pancsi
 
 


Halihó!

Betti
Egyik barátnőmnek is ápr. 12én van a szülinapja. A húgomnak 11én. :D
Örülök, hogy minden rendben, remélem kicsit megnyugodtál. Ki a dokid?

Tünci
Nem akarlak se lebeszélni, se rábeszélni. Bácskai nagyon jó doki.
Mikor én voltam, őkelme aludt, azt mondta, hogy várjam meg, hogy a következő kismamival végezzen, hátha addig felkel. A szülőkkel jött a 3 éves körüli fiuk, aki odaállt az ajtóba és mutogatott, hogy ott van bent a csúúúúúúúúnya bácsi. :lol:

Anyany
Tetszik a cipős sztori. :)
Szép kertetek van és a tó... :shock: Majd ha kertet rendezünk, jöhetnek a jótanácsok. :D

Szösz
http://puntorosso.bolthely.hu/
Majd nekem is kell télire cipő, de még nem merek venni, nem tudni mekkorát nő még a csülke manajának.

Beze
Gratulálok a felálláshoz!!!
Mi dentinoxot is használunk, tegnap azzal sikerült alvásra bírni őkelmét.

Ancsi
okt. 23án mentek székházat foglalni is? :D
Unokatesó monnnnnnyon le!!!

Levi sokáig nem mutatta magát. A doki a 24. hét környékén mert arra tippelni, hogy talán fiú. A 4Dn lett tuti biztos, utána már odatette az uh elé, hogy itt van, nézegessétek. :lol:
Szüleim hazamentek, kiunokázták magukat. Lesz mit kipihenniük. :D
Megyek az esti tortúrára. :)
Vendég
 


Sziasztok.
Jobbulást a babuciknak csak beleolvasgatni van idöm,hihetetlen.
Én is bérest adok Dórkának a doki is azt javasolta. Zsófi homeos bogyókat szed de már nemsokára 1 éves és már 9.80 kg lehet,hogy neki is átváltok.

ancsi szoritok a talihoz! Neked tényleg nem lehettet könnyü. Anyukádról tudok,de apukát miért nem láttad?

Kébzeljétek Zsófi ugy 2 hete a kaki 90%-a bilibe megy. :wink:
Rámnéz nyög egyet várja,hogy ráültesem és kakil utána meg lesi mi van benne :shock: kiváncsi vagyok meddig tart :lol:
Alig hiszem el Dórka 2 éves koráig rá sem akart ülni a bilire,de már szerencsére abszolut nem használ pelust.

Kép
Kép
s. zsófia
 
 


beze gratul nagyon ügyik vagytok olyan jó látni ahogy új dolgokat produkálnak.

Ja és egyszerre jött ki lent kettö fogacskánk.

Kép
Kép
s. zsófia
 
 


Csak pár kép :D

Kép
Kép
Kép

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


gégéé gyönyörűűűűűűűűűűű

Kép
Kép
s. zsófia
 
 


4d-ét mi is Bácskainál csináltatuk. Dorottya nála is született, Zsófi sajna már nem,de megnézetük vele is.

Kép
Kép
s. zsófia
 
 


köszönöm szépen anyum nevében is a bókokat. a szüleimre nagyon büszke vagyok. a semmiből kezdték, felneveltek hármunkat és felépítettek egy házat. amikor épült a nagyobbik húgommal sétáltunk az alapokon, apum meg rakta a téglákat. nagyon sokáig egyedül, aztán két segédmunkással. nehéz idők voltak, de volt lehetőség.
a többi meg 23 év alatt alakult ki. de mindig van anyumnak valami ötlete. falakat kivenni, kicsit átépíteni, kerti tó, lugas, parkosítás.
utálom is a panelt rendesen.

és kivagyok de mint a kutya. ez az anyóshitel az agyamra megy. párom lemagyarázta tegnap, hogy a hitel maradna, de az albérlet árával kevesebbet fizetnénk.
kit érdekelne? sajátot fizetnénk, meg kijönnénk a hónap végéig.
most nagyon töri a fejét, hogy keres másik melót. de pestre meg nagyon nem akarok menni.
túl nagy, nem nekem való hely. itt megszoktam, megszerettem...
messze van, nincsen segítségem, de pesten mi lenne? még rosszabb. igaz, egy órával kevesebb lenne a hazaút, de ki tudja. lehet, hogy még több is, ha dugó van éppen...

Naspi ti hogy bírjátok?
jah, 3X teletubbies dvd-t tudok letölteni. játssz velünk, karácsonyozz velünk, táncolj velünk, asszem ez a harmadik.
nem tudom mennyi idő míg lejön, mert nekem számítógépen megy, nem dvd-formátumban.
Vendég
 


Ancsi, egyetértek Jeges macival, ez azért durva!!!Az unokatesó azért várhatott volna!!! :evil:
A találkozóhoz nagyon fogok szorítani! Lehet, hogy meg se tudnék szólalni... :oops:

Zsófia, gratula Zsófidnak a bilizéshez, és a fofacskákhoz, nagyon ügyes! :D Én még nem is vettem bilit... :oops:

Anyany, én megértelek, igazad is van, ha már törlesztesz, a sajátodra fordítsd! :roll:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


na miután jól kipanaszkodtam magam:

ancsi!
hogyhogy? ha nem gond, én is kiváncsiskodnék. apai nagymama? durva történet, még hallgatni is, meg olvasni is amit átéltél.
a párom bátyjának a felesége is hasonlón esett át. 15 éves kora óta egyedül élt, anyja alkoholista, apja meg hol volt hol nem, nem törődött vele. most az anyja szanatóriumban van mániákus depresszióval, az apja meg leépülőben egy durva agyvérzéssel... :cry:

beze!
nekünk a viburcol két nap alatt hatott. Zsófi nyugodtabb volt, napközben is. most elég a chamomilla. meg a dentinox. csak ne harapna akkorákat az ujjamba.
komolyan vadászik az ujjamra. és ha közelítek, már nyitja a száját és csattogtatja a fogacskáit...
és nagy nagy gartula az ácsorgáshoz!

Zsófi!
gratula a kakihoz!
mi is próbálgatjuk, hogy ráül e. nem nagyon. ruhástól néha heccből. vagy próbál belepakolni a bilibe játékokat...
mikor érdemes próbálkozni? amikor számítok a termésre?

gégééé!!!
nagyon édes!!!! jó az új vonalzó, kukucskálós:D:D:D
Vendég
 


Ma fürcsi előtt a mózeskosárban húztuk fel magunkat állásba, utána pedig a nagy kád szélén úgy, hogy nem ért le a lábunk. :lol:

Ancsi, nyitva az ablak? Megy a muffin. :D

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


ancsi!
ez az unokatesó.... most olvasom csak vissza...
grrrrr!!!! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Vendég
 


beze!
lógott, hogy nem ért le a lába??? hajajj anya! most aztán lesz nemulass!!!
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

Anyany:Büszke is lehetsz Anyukádékra :wink: Elhiszem hogy kivagy ettöl a hiteltöl,remélem sikerül minnél elöbb eladni a házat.
Én 3 éves voltam mikor kiköltöztünk az új házba,de jó lenne ha mi is tudnánk építkezni(álom édes álom)

Beze:Nagyon ügyes Lexi :D Gratula neki :D Már említette a doki a lombikot,most kipróbálja a forever termékeket míg szünetet tart,aztán nem tudom annyira nem mertem kérdezni :oops:
Remélem hamar kibújnak a fogacskák!Még én se vettem bilit.

Gégéé:Nagyon édes Emma :D :D :D :D Gyönyörűszép kék szemű :D :D :D És a vonalzó is nagyon jó lett :D Remélem már meggyógyultatok!

Zsófia:Nagyon ügyes a lányod :D

Ancsi:Elhiszem hogy izgulsz a találkozó miatt.Kívánom hogy úgy alakuljanak a dolgok ahogy szeretnéd :wink:
Sajnálom az évfordulót :( de remélem az estét már együtt töltitek :)

Mi tegnap szüreteltünk Hannus meg kézröl kézre járt nagyon élvezte :D
Vendég
 


Jeges macika:Elhiszem hogy nem cserélnéd el a családi házat :D Ti építkeztetek?

Jaffa:Nálunk mindig Apa fürdeti öltözteti és teszi le Hannust aludni úgyhogy már rutinos :D Ne izgulj biztos minden rendbe lesz.
:wink:

Anyany:Nem semmi Zsófi új játéka :lol:

Winchi:Örülök hogy jól sikerült a szülinapi,kersztelő összejövetel :D
képeket kérünk :!: :!: :!: :D

Betti:Örülök hogy minden rendbe a picurkával :D
Vendég
 


Hahóóóóóóóóóóóóóó :!: :!: :!: :!: :!:

Sehol senki :?: :cry:

Nálatok is esik az eső? :(
Vendég
 


jó reggeltet!
döglött idő van. én is döglött vagyok. nem hat a kávé sem... :cry:
Vendég
 


Sziasztok!

Ha a találkozót a héten szeretnénk akkor ahogy az időjárás előre jelzéseket néztem akkor a csütörtököt és a szombatot javasolnám!
Nos? szavazzatok! :wink:

KépKép
winchi
 
 


itt vagyok én is az idő pocsék és próbálok visszaolvasni de még az agyam is alig forog :roll:

KépKép
winchi
 
 


csütörtök

agyam nekem is nulla...kedvem is...emma is tiszta hiszti :S

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


Anyany: ez a kerti tó isteni jól néz ki! Nagy álmunk a párommal, hogy egyszer nekünk is lesz kerti tavunk! :lol: Már csak a ház meg a kert kellene hozzá ami saját...

Ancsi: Sajnálom, hogy elmaradt az ünneplés pedig készültél rá :cry: A találkozóhoz drukkolok nagyon, talán azt javasolnám, hogy ne várj se negatív se pozitív eredményt sem, nem tudhatod mi lesz a vége, nyitottan menj oda és majd kiderül ők hogy állnak a dologhoz. Honnan jött az ötlet a találkozóhoz? Ők kerestek meg?

Jaffa: mindjárt válogatok kajás képeket is :lol:

Gégéé édesek a képek és nagyon jó lett az új vonalzó!

Zsófia gratula a bilizéshez! Nekünk sincs még...

Szösz Matyi lábán is deichmannos bakancs van kint, szépnek van egy pedipedünk, bent pedig liliputi van a lábán.

Én ruha ügyben kérdeznék: Matyinak van egy overállja de az még most meleg lenne, meg van bélelt nadrágja is kettő.
Az jó lenne szerintetek ha veszek még egy overált meg dzsekit is vegyek neki?

KépKép
winchi
 
 


Sziasztok!

Tali: a csütörtök nekünk is jó lenne!

Ruházat: én is elég tanácstalan vagyok, mit adjak Rékára! Annyira hideg lett!

A lakásban adtok cipőt a Manókra? Hogy jobb nekik menni cipőben, vagy mezítláb?

Winchi: Képek! Képek! Képek! Szerintem dzsekit vegyél mindenképp, mert van olyan idő, hogy nem kell overall, és elég a bélelt naci+dszeki.

Szösz

KépKép
szosz
 
 


Sziasztok!

Winchi: szerintem azért praktikus a dzseki, mert ha pl. autóval mentek valahová, akkor nem fő bele az overallba és könnyebben is le lehet venni a dzsekit, mondjuk egy vásárlásnál. A tecsoban még mindig 30%-osak a kabik, igaz, amit Natinak vettem, az 50%-os volt, összvissz asszem 2000 pénz vagy 1500 (nem emlékszem). És fiúsban több helyes darab volt.

Nekem is meg kéne néznem, milyen kinti cipője volt Lilinek anno, az tuti, hogy van egy bundás kocsicipőnk meg egy rózsaszín csizmánk.

Teljesen beástam magam a lépcsőrács témába, sajnos elég speckó a szélessége, meg a kialakítása is a lépcsőnknek, nem egyszerű a dolog. Apa neki akart állni házilag, de nem nagyon mer belevágni. Így most ezzerel nézegetem a teszveszt, a vaterát meg hozzá a brendont, mert ott lehet toldókat kapni a rácsokhoz. Kész anyagi csőd. :roll:

Gégéé: nagyon jók az új képek, szép művésziek. 8) Nekem tegnap az iwiw is szólt, hogy új képeid vannak. :lol: Kedvem nekem is nulla, Nati is töknyügi, az előbb letettem és 1 perc alatt álomba zuhant.

anyany: tényleg nagyon szép a szüleid kertje, ízléses. Hugik is helyesek. :D Visszajelöltelek iwiwen, bár először hirtelen nem tudtam, ki jelölt be :oops: , persze a képek egyből segítettek. Férjemnek is esélyes a Bp-i munka, ha váltana, nagyjából csak oda tudna menni, de még nem is merek belegondolni, hogy lenne. Másfél évig járt fel, nem volt egyszerű akkor a másfél-2 éves Lilivel sokszor egész napokat egyedül, de túléltük.

Beze, gratulálok Lexinek, úgy tűnik, most nagyon beindult! :D

Zsófi, nem semmi ez a bilibe kakilás, ügyes a kiscsaj nagyon! :D

Ancsi, sajnálom az évfordulót, remélem, este bepótoltátok. És nem csodálom, hogy izgulsz a találkozás miatt, Winchivel értek egyet, jobb, ha előre nem vársz semmit.

Találkozó: én is a csütörtökre szavaznék, hétvégén vendégeink lesznek. Akkor végülis a délelőtt vagy a délután a jobb? A Tapmancsban 10-11-ig, meg délután 4-5-ig foglalkozás van, szóval a kettő között vagy 5 után tudunk menni. Hogy legyen? Ha az időpont is megvan, akkor felhívom majd őket, kaphatunk-e pl. csoportos kedvezményt meg ilyesmik. :wink:

Pussz,
Katinka

Kép
Kép
katinka31
 
 


Ezt még meg akartam mutatni, egyik este Nati fogta magát és odabújt Lilihez. Imádom őket! :D

Kép

Kép
Kép
katinka31
 
 


köszi akkor nézek majd dzsekit neki! Mondjuk csütörtökön? :wink:

Szösz az orchideád megvan még? az enyém hónapok óta nem csinált semmit és most a hosszú ágon jött egy kb 2 centis hajtás! Remélem virág is lesz rajta!!! :lol:

KépKép
winchi
 
 


Katinka a lányok nagyon helyesek!!! Édes ahogy a kicsi bújik a nagyhoz :lol: :lol: :lol:

KépKép
winchi
 
 


Kép
Ismerős Katinka az atya? :lol:
Kép
Kisétáltunk a templomból
Kép
A plébánián terítettünk meg
Kép
az ünnepelt
Kép
ette a tortát, unokatesó is besegített
Kép
csak romok maradtak, ízlett neki :lol:
Kép
ennyi mindent kaptam
Kép
és így örülök neki :lol:

Tegnap Siófokon voltunk a tojásfesztiválon arról majd később teszek képet ha ennyi kép után még érdekel valakit :oops:

KépKép
winchi
 
 


hát egészen meghatódtam Matyi képein :D olyan nagy lett...és nemsokára 16-a, 14:33 :D és akkor lehet igazán mondani neki a jókívánságokat :D

Katinka a csajaid tök édik.

Nekünk az 5 utáni jó...bár nem tudom, apán múlik a buli igazából :(

Lányok; én olyan magányos vagyok ebben a tespedt faluban...megőrülök...
mit csináljunk , de kmolyan...itt nem lehet semmit csinálni...

bár esőben fehérváron sem, meg Budapesten sem...

Anyany, majd Naspi bizti megírja milyen nekik Budapesten...szerintem azért elvannak ;)

Naaaaaaaaaaaspiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


Winchi: persze, hogy érdekel tegyél csak! :D Micsoda lakoma volt! :shock: És milyen csini volt Matyi! :D Nagyon édes! És a torta is nagyon klassz volt! Nagyon ügyes vagy! :D Leírod majd a receptjét? Az ülést is most kapta Matyi?

Katinka: A lányok is édesek! Én is majd szeretnék két kislányt, meg egy kisfiút is! :oops:

Szösz

KépKép
szosz
 
 


Gégéé: Te ilyenre emlékszel, hogy 14:33? :shock: De múltkor írtad, hogy van valami játszóház, vagy mi, ahova tudtok menni, ahol vannak más gyerekek is? De egyébként gyertek költözzetek vissza Fehérvárra! :lol: :wink:

Szösz

KépKép
szosz
 
 


Én most bekattantam a cipő témára!

Winchi: Megnéztem amiket írtál, találtam egy honlapot ahonnan lehet rendelni. Tetszenek nagyon! De ezek a puha talpú cipők mennyire jók kintre? Nem nagyon vékony talpúak? Nem nyomja át a kavics, meg nem hideg, ha hideg van? És nem is annyira drágák!

Lara: Amit írtál a Deichmannban azok milyen árúak? A sziesztánál olcsóbbak? Mert én a Brendon honlapján néztem szieszta téli cipőket, kb. 15.000.- Ft . :shock: :roll: :shock: :roll: Tök jól néznek ki, meg biztos nagyon jók, de hát ezt azért sokallom!

Lakásban cipőben, vagy zokniban?

Szösz

KépKép
szosz
 
 


lakásban zokniban...mert én mire ráadok egy cipőt... :shock: és kettőt kell :D

jah, van itt ez a családi napközi, de egyrészt mégse vihetem át mindennap...mert nem illik sztem...másrészt ott minimum 2 éves mindenki...harmadrészt jó lenne közben más anyukkal dumálni...meg jó lenne, ha átmehetnék valakihez, meg átjönne valaki, mint Naspival, mikor kicsik voltak a babák :D

itt amúgy szakad az eső; hideg van és sötét...

megy a bebetv...már kívülről tudom :D

ja, azért emlékszem, hogy 14:33 (legalábbis asszem, hogy annyi volt), mert Emma 14:35 :D

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


Sziasztok!

Na végre hogy jöttetek :D

Szösz:A brendonba nagyon drágák a cipők mi most 10500 ft-ért kettőt vettünk Hannusnak,érdemes nézni az akciókat.Az elephanten úgy emlékszem 8 körül van.
Van aki azt írja benntre jobb a zokni van aki azt hogy szandi úgyhogy Hannus van amikor szandiba van van amikor zokniba(vettem neki a brendonba olyan gumis talpút.

Gégéé:Költözzetek veszprémbe :D teljes mértékbe megértelek nekem sincs itt senki :( Majd legközelebb ha megyünk anyósékhoz meglátogatunk benneteket aztán majd ott ülünk a nyakadon :D

Winchi:Persze hogy érdekelnek a képek :!: :!: :!:
Nagyon helyes Matyi és milyen kis csinos volt :D :D :D :D :D :D Milyen sok ajándékot kapott :D :D A torta is nagyon jól néz ki,nagyon ügyes vagy :D :D :D Szerintem is jó ha veszel külön kabátot is Matyinak.

Katinka:Jaj de édesek a lányok :D :D :D :D :D
Nekünk is jobb lenne a délutáni találkozó.


Már nézegettem az overálokat.Szerintetek melyik jobb?Amelyik külön kabát + nadrág vagy amelyik egybe van?

Kismamik hol vannak
:?:
Vendég
 


Sziasztok!

Bocsánat, de azt hiszem lemaradtam megint, pár napig nem volt net és most ne mtalálom, végülis megállapodtunk a Tapmancsban, mnit helyszín???
Nekem azt hiszem, mindegy a nap, talán a hétköznap jobb, mert hétvégén lehet jön az anyu, bár az a pár óra végülis nem számít.

Szerdán megyek a házidokihoz a laborbeutalóért, amúgy semmi extra kötött dolgom nincs.Még lehet, ohgy egybekötöm a találkozót egy Skálás nézelődéssel, már úgy fogdosnék babaruhát... :oops:

Gégéé, hogy csináltad azt a vonalzót, hogy olyan elmosott a kép, nagyon tetszik!!
Ha végre összeszedem a bátorságom és mernék utazni,én szívesen átmegyek hozzátok..de még olyan beszari vagyok, még anyuhoz se merek menni busszal ,mert az is 50-60 perc..
Szerintem el kell érnem AZT a hetet.Teljesen bezártam magam, tudom hülyeség, de ki bátrabb, nem???? :(

Anyany, anyukád jó kis fantáziával rendelkezik ,hogy mindezt így kitalálta, gyönyörű, tökéletes családi kert..ezt látva elhiszem ,hogy vágysz egy ház után.


Katinka, édesek a lányok ,hogy szeretik egymást, milyen jó is ez, ahol legalább két gyerek van!!!

Winchi,Matyi nyakkendőjén behalok!!!! :lol:

Meséltem hogy jártam ezzel az kombinált teszttel???Amilyen az én formám..Levették a vért, mondták, hogy kb egy hét, jön a kód sms.ben, honlapon megnézhető az eredmény.VÁrtam két hetet, semmi..mivel az E-mail címem is megírtam ,ezért azt is lestem.Semmi.No, gondoltam egyet, írtam a sejtbanknak, hogy mizu????FÉl órán belül felhívtak ,hogy Ők már rég elküldték a kódot(vajon kinek???) és Batánál(?) van a papír alapú leletem már egy hete...amúgy kedves volt és bediktálta.(down1:4800)

..de ha türelmes lennék(ami nem), akkor várhatnám karácsonyig az eredményt.. :evil: .
Csetényi jónak ítélte,férjemmel átbeszéltük az integráltat is a dokinál, köszönjük nem kérjük ,mert annak az eredménye már csak a 18-20.hét körül lenne meg, akkor meg már teljesen mindegy milyen eredményt adna, nem vállaljuk a terhességmegszakítást.De jelen állás szerint nem kell aggódni, babuci jól van

KépKépKép
tünci28
 
 
 


Szia Tünci!

Én úgy szeretem nézegetni a babruhákat de már akkor is szerettem mikor még csak 16 éves voltam :D
Örülök hogy te is jössz a találkozóra :D remélem mi is odaérünk.
De jó, jó lett az eredmény :D :D :D :D nagyon örülök neki. :D
Vendég
 


Persze, hogy jól van!!!!!!!!!!!!!!

nem látni még, hogy kukis-e vagy sem?

Majd, ha túlléped azt a hetet, és akkor is minden okés lesz, akkor majd megnyugszol :) egy kicsit...

Betti?

Lara: hát Veszprémbe sajna semmiképp...Ha költöznénk, akkor fehérvár...de egyelőre nincs miből és nincs hova...amúgy is még mindig ezt a költözést nyögjük...anyagilag...hogy ideköltöztünk...

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


Hello Csajok!

Fostalicska idő, ahogy Gégéé mondja! Brrrr, hideg is, eső is. Fújjjj!

winchi: hát nagyon-nagyon csinos volt a kis vejem. Ez a kis csokornyakkendő. El kell ájulni tőle. Az utcsó képen meg olyan kis bájos. Jöhet ám a többi kép is, várjuk! :) Hú, a torta is jól néz ki, és a finom kaják hm.....nyammm, nyamm
Csütörtökön jó idő lesz?
Jajj, hát most nézem csak, Matyinak két nappal előttem van a szülinapja, na hát ez külön öröm. Ő is mérleg??? :) Az egy jó jegy!!:)

szosz: én bentre most szandit adok Dorkára, de mi ugye kertes házban lakunk, a konyhában taposó van, hideg, de a parketta is, úgyhogy nagyon zokniban csak a szőnyegen van. Vigyázni kell, fel ne fázzon. De ha nálatok meleg van a panelban, akkor szerintem lehet vastag zokniban is. Elephanten cipők kb. 8 körül vannak, Baren schue 5-6 körül, de az lehet nincs olyan nagyon pici méretben. Most akartunk a szomszéd csaj kislányának venni, de csak asszem 19-estől volt, de elephanten van. Szerintem van olyan jó márka, mint a siesta, Dorkának is van egy mostani őszi, bőr. 15.000 tényleg sok egy cipőért, amit két hónap múlva kinő.
Két kislányt meg egy kisfiút is????

katinka: édesek a lányok, meg kell zabálni őket. :)

gégéé: Emmuli is csuda édi, szép művészi fotókat csináltál. :)
Néha én is befordulok itthon, főleg, hogy most szar idő is van, és nem lehet majd sétálni sem. Szerintem Dorka bekattan majd du. hogy nem mehet ki.
Gyertek Cecére!!!!! :D

anyany: joggal lehetsz büszke a családodra. Hát régebben még voltak lehetőségek, meg talán könnyebb is volt, voltak munkahelyek, jobban meg tudtak élni az emberek, meg be mertek vállalni 2-3 -4 gyereket is. Mostmeg. És ti meg szegénykék isszátok anyósod levesét. Jajjh, ha nyernék a lottón.

JA, WINCHI!!!! UGYE TE NYERTED MEG AZ ÖTÖST??????? ÉS NEM IS DICSEKSZEL????????


overál, kabát: nekünk van mindkettő, kocsiba jobb a kabát, azt könnyen le fel lehet adni, úgy gondoltam télre a hóba mászkálni, szánkózni meg jó lesz az overál. Nadrág alá harisnya, vagy bélelt nadrág. De nagyon ne öltöztessétek túl a gyerkőcöket, mert akkor majd a hidegben, mínuszokban mi lesz? Amúgy nekem mindig azt mondja a védőnő, hogy egy réteggel több legyen rajtuk, mint rajtunk.

család: Apámék 4-en vannak(voltak) testvérek. Volt 3 huga, van egy beteg, aki nagyanyámmal együtt él, és volt két ikerhúga, akik közül az egyik sajnos meghalt tavaly, elég fiatalon. Az ikreknél van egyik helyen egy lány gyerek, majdnem egykorú velem (Enikő), őt ismerem, a másiknál, aki meghalt, meg két fiú (őket nem ismerem). Ők az unokatesóim. Apám egy éves koromban lelépett tőlünk, anyám egyedül nevelt engem, aztán lett két féltestvérem anyám részéről. Pesti nagymamámmal néha tartottuk a kapcsolatot telefonon, meg szoktam neki írni levelet, képeslapot. 16 évesen voltam mamánál nyaralni,(akkor úgy volt, hogy találkozom apámmal is, de nem jött el, aztán felhívott a 18. születésnapomon, átbőgtem a napot, mert azt mondta, hogy jön, én vártam, de nem jött) aztán egyszer a párommal is elmentünk mamához, aztán megszületett Dorka, küldtem neki képet, és felhívott, és megbeszéltük, hogy elvisszük hozzá, hadd lássa. Amúgy 81 éves.
Aztán kiderült, hogy apám odaköltözött hozzá, mert úgy alakult az élete. Sajnos ő is elég zülött életet élt, él még most is, úgyhogy nagyon nem várok semmi különöset tőle. Van egy apai öcsém is, akit szintén csak 16 éves koromban tudtam meg. Őt Ádámnak hívják, vele sem találkoztam még.... vele sem nagyon törődött apám. Szóval ennyi a történet. Igazából van anyám, meg apám fizikailag, de soha nem törődtek velem, úgyhogy apám családja gyakorlatilag idegen, de most úgy gondoltam, hogy lássák az unokájukat, dédunokájukat, nem veszem el a lehetőséget Dorkától, hogy ismerje a "családját".
Aztán majd meglátjuk, hogy viszonyulnak, mi lesz belőle. Sok dolog fáj, például az, hogy miért nekem gyereknek kell őt, keresnem? Ő miért nem keresett? Hát furcsa egy gyerekkorom volt az biztos....Mostmár úgysem lehet semmit bepótolni, meg igazából én nem várok semmit, én már felnőttem, csak szeretném, ha legalább az unokájukkal, dédunokájukkal törődnének. Jászapátin volt mamának egy nyaralója, soha nem hívott meg oda nyaralni, pedig én is az unokája voltam, vagyok. Közben persze eladta....ez is fáj, és bánt, de leküzdöm a sérelmeimet, hátha a gyerekemért tesznek valamit. De ha ezek után sem keresnek majd, és nem törődnek velem/ velünk, akkor részemről ennyi volt. Én nem fogok könyörögni nekik, hogy hello én is a családotok része vagyok..
Persze azt mondanom sem kell, hogy Enikő a minden, a kedvenc, mert ő egyetemre járt, és hát mert ő az iker hugok kislánya, és ő volt a legközelebb. Az nem számított, hogy én szülők nélkül már munka mellett végeztem el a főiskolát, és szerintem sokra vittem a saját erőmből, egyedül...
Ja, és a slussz poén közép iskolás ballagásomra nem jött el a mama, pedig meghívtam, mert azt mondta, hogy jajj, hát mert az Enikőé is akkor lesz, és szegénykémnek elváltak a szülei, és hát nem lesz ott az apja (na, de nekem se az anyám se az apám nem volt ott) neki meg van egy tök jófej, pénzes, aranyos, rendes nevelőapja, aki sajátjaként szereti. Na, mindegy....
Na, kiöntöttem a szívem, elég volt belőlem, nem untatlak benneteket tovább

Hazajött apa, nem tudnak dolgozni az eső miatt. Hurrááá

KépKép
ancsi_pancsi
 
 


jaaaaaaaaa brutál fostalicska :D

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


Itt is fostalicska, ha ez bárkit vígasztal!!!Elmentem a boltba, TÉLIKABÁTBAN!!!És nem volt túlzás!!!

Annyira tetszik ez a gép Emmáról, nagyon elkaptad!!!
tünci28
 
 
 


Ancsi:Igen büszke lehetsz magadra mert sokra vitted és ez nagy dolog támogató szülők nélkül.Ma láttam egy klippet a viván :lola mama a szám címe ő is az anyukája nélkül nőtt fel mikor láttam ezt a klippet egyböl te jutottál eszembe.
De jó!!!!!!!na erre jó az esős idő :D Apa korán hazaér.
Nálunk meg pont ilyenkor hívják a párom mert nem tudnak dolgozni :(

itt van a klipp,ha gondolod nézd meghttp://www.zeneajanlo.hu/musicvideo.php?vid=0a33b4bd3
Vendég
 


tessék a nyakkendővel bebizonyítottam, hogy kisfiút is lehet szépen öltöztetni :lol:
Köszönjük a dicséreteket! :lol: Igen az ülést most kapta apósoméktól, már nagyon ideje volt! És képzeljétek azt hittem, ugye nem egy márkás darab biztos kínai és nem! Lengyelek csinálták, ez nálam már plussz pont.
Páromnak van egy mondása: Amit nem Kínában gyártanak az a földön kívülről származik! :lol:

Ok a csütörtök nekünk is de akkor csak öt után gondoljátok? Az nekünk már későn van még haza is kell érni...
Nekünk úgy lenne jó, h Matyi délelőtt alszik és mi kb fél kettőre Fehérváron tudunk lenni, legkorábban.

KépKép
winchi
 
 


Képzeljétek Hannus már dél óta alszik.én meg már kezdek unatkozni már összepakoltam mosogattam,úgyhogy most megnézem az esmeralát :lol:

Winchi:Igen Matyi igazi kispasi nagyon édes Apa már emlegeti hogy a második majd fiú lesz

:D
Vendég
 


Köszi Tünci. nem nehéz elkapnom a közelit, mert mihelyst előveszem a fényképezőt már jön felém :D mire fókuszál a gép, már 20 centire van tőle :D

winchi: nektek mennyi az út fehérvárról?

azt akartam kérdezni, hogy hogy fog magától megállni egyszer????, mert Emma kapaszkodik, néha elengedi, és akkor 2 mp-ig megáll aztán durr; puff, bumm....elesik

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


45-50 perc a busz

Gégéé Matyi sem áll meg több ideig, lehuppan a fenekére és vagy újra feláll kapaszkodva vagy arrébb mászik...

Hannust is biztos elnyomja ez a hülye idő

KépKép
winchi
 
 


és mikor kezdődik az esti rutin?

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


fél nyolc körül

Szóval úgy jó hogy megyünk ötre de nekünk a fél hetes buszon rajta kell lennünk tehát egy órát látjátok a képünket, lehet hogy még ez is sok lesz :lol:

Ha maradunk az ötnél mi lehet hogy bemegyünk hamarabb csattangolni, tényleg kell vmi kabátot néznem.
Ráveszem Tüncit skálázzunk együtt :lol: Na nem az éneklésre gondolok :lol:

KépKép
winchi
 
 


Winchi, rávettél! :D
Pénzem az nincs, de szívesen ruhatapizok Veled, egy közepes sétát biztos kibírok.Csajok nagyon ciki lenne, ha én melegítőben mennék? Az sokkal kényelmesebb hosszabb távon..már amiatt is, hogy ahhoz edzőcipőt tudok húzni ,amúgy meg csak tűsarkú topánjaim vannak... :?
Szóljál majd,hogy melyik buszra szálljak!
tünci28
 
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?