Új privát üzeneted érkezett!

Na,csak nem tok elindulni pakolni :oops:
Tinu,csokival detto ez van nálunk is!Szerintem Gréta a világ összes csokiját megenné ha hagynám :roll: És tényleg nem lehetünk okosabbak a másodiknál sem,pont emiatt.
Sajnálom a rossz éjszakát!
Adraci,2 napja mi is emeltünk az esti tápi adagon.Már 300ml-t megeszik belőle!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Adri: igen, mindkét gyerek nyakalja a Cebiont. :)
Na CSongó most, hogy TÜci bölcsiben van (gyűjti a legújabb vírusokat :twisted: ), egész délelőtt alszik...

Szofi: én értettem, mit mondtál. :)
Most akkor már megint én fogok kilógni a sorból, de őszintén megmondva én sose egyeztettem szoptatási, etetési és öltöztetési kérdésekben az urammal. :lol: Úgy csináltam, ahogy legjobb tudásom szerint tudtam és kész. Ő meg nem szólt bele, mert nyilván felmérte, hogy úgyse ért hozzá jobban, mint én. Most nem azért, de ő se kéri ki a tanácsomat abban, hogy melyik a jó számítógép, vagy mobiltelefon, mert ahhoz meg én nem értek. :P Jó, nyilván azért sem szólt bele, mert nem merültek fel problémák ezen a téren. De az uram se szónokolt arról, hogy már elég öreg hozzá a gyerek, hogy lángolt kolbászt kapjon, meg ilyenek.

Anikó: hű, már Blankinak is megy a négykézláb! Azta!
Csongi meg ma majdnem felült a pelenkázón! Csak lestem. Meg is nyugodtam, hogy ha van kedve itten mutatványozni, annyira nem lehet beteg. :lol:

Kép
Kép
tinu
 
 


Réka: annyira szorítok nektek! Nagyon kemény lehet az ügy, és riasztó. Szopis tanácsadót nem akarsz felhívni? Csak hogy megerősítést kapj. Nem akarok genya lenni, de én azért leüvölteném az uram haját, hogy ahelyett, hogy pofákat vág, inkább fogja meg a gyereket addig, amíg te beindítod a tejleadót. SZóval segítsen mán egy kicsit!!! Fű, micsoda bonyit tudott okozni ez a pici cumisüvegezés. :roll: Látod, az ember az se tudja, most mivel tegyen jót. Ha nem kapott volna tápszert, akkor azon aggódnál, hogy biztos éhezik, most hogy kapott, meg azon, hogy nem akar szopizni. :?

Dóri: ha szülinapos vagy, akkor nagy-nagy gratual!!! :D

Kép
Kép
tinu
 
 

 
 

Tinu, írtam privit!

Kép

Kép
adraci
 
 


Hahó!

Képzeljétek, dokkernéni Lőrincről visszajött a rendelése előtt Lilihez!!!! :D
Nem akart estig várni....megvizsgálta: Bal oldali mandulagyuszi! :(
Sajna, úgy tűnik, Lili olyan ezekben mint én voltam....ergó emlékeimből kell okosodnom és úgy csinálni, mint anyu anno velem tette.
Nurofent, C vitamin, orrszívózás, Sterimar, szemcsepp.
Ha magas a láza, akkor felírt egy gyogyót is vészhelyzetre.
3 óránként beszámoló teli neki....este is kijön, meg a héten még párszor.
Jaj, nagyon rendes, imádom, nagyon vigyáz Lilire!
Most arra kell vigyáznom, nehogy rámenjen a fülére, vagy az arcüregre....para vagyok és hulla fári.....
Mindezt egyedül nyomom...gyogyót sem tudom kiváltani...anyósom délután beugrik és akkor el tudok rohanni a patikába...addig kúp és biotea.

HELP!!!!
MILYEN MÁRKÁJÚ ORRSZÍVÓ PORSZÍVÓ A LEGTUTIBB??????????????

Kép
mozza
 
 


Réka!

Lili sem akar most cicizni!!!!! :shock: :(
Sztem ez most a láz és a mandula miatt....alig szív.....de a tápi sem nagyon kell neki....
Nagyon hisztis, meg nyügi szegénykém. :?
Te mit csinálsz? Fejed, hogy ne apadjon????????????????????????????

Kép
mozza
 
 


Dóri: nagyon szépségesek a gyerekeid és hasonlítanak rád! :)

Kép
Kép
tinu
 
 


Ja, és a legszebb: tegnap délben éreztem hogy kicsit meleg Lili....anyósomnak megmutattam, ő meg megnyugtatott, hogy dehogy meleg ez normális.....
Idióta vagyok, hogy nem hallgattam rögtön az ösztöneimre!
Lehet hogy a hőemelkedésnél már elcsíphettem volna....és nem lázasodott volna így be..... :?
Jaj, de hülye vagyok.....muszáj magamra hallgatnom....olyan szörnyen érzem magam... :(

Kép
mozza
 
 


Mozza, sajnálom! :(

Honnan lehet ezt a mandulagyuszit begyűjteni :?: Én is folyton ilyen voltam 3 éves koromig, amíg ki nem vették a manduláimat. Attól kezdve minden betegség megszűnt (kopkopkop) Neked kivették?

Nekünk Arianna orrszi-porszi van asszem a Brendonból, de még szerencsére nem használtuk, nemtom milyen :roll: Sztem patikában is van és ott még értenek is hozzá!

Kép

Kép
adraci
 
 


Ja és Mozza, ne hibáztasd magad! Lesz még ilyen mindenkinek. A lényeg, hogy gyorsan meggyógyuljon; már mindegy mi lett volna,ha... Férjed mikor jön?

Kép

Kép
adraci
 
 


Dóri, Isten éltessen sokáig, füled érjen bokáig!!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Remelem minden babo jobban lesz, Lili-Csongi-kimegbeteg?
nem hangzanak ezek vmi tul jol :(

en nemtudom milyen az orsrzivonk,kidobtam a dobozat.. de gyogyszertarban vettem. Tokletes

Netti
Kép
maumau
 
 


Sziasztok!!!
Szegény Lilike!!!Meg szegény Mozza!!!Elég hamar elcsípett Titeket ez a vacak. :cry: :cry: Gyógyuljatok mihamarabb!!! Sajna orrszívóban nem tudok tanácsot adni, nekünk még nincs.
Isten Éltessen sokáig Dórikám!!!!!!
Sikerült zölságra vergődnöm ezzel a játék kérdéssel.Abban maradtam magammal, hogy a műanyag Barbie játékokat,amik jó állapotban vannak és szépek,azokat elteszem.Mot áznak Neomagnolban vagy 3 órát,aztán áznak majd Flóraszeptben egy órácskát, mosószerrel mégegyszer átsúrolom őket, és végül mennek 60°-os mosásra a gépbe. A bútorokat szintén áztatom Neomagnolban, szintén Flóraszept majd mosószer.Aztán megszárítom. A ruhákat pedig áztatom Neomagnolban aztán vagy 2x átmosom 95°-on. A plüssöket viszont nem teszem el.Ha azokat is lepisilte az egér,akkor inkább nem adom őket többé oda gyereknek, mert abból szerintem nem lehet rendesen kimosni.Ezeket a műanyagokat úgysem veszi a szájába,mert ezeket akkor adja már az ember oda,mikor nem vesz a szájába semmit.Ugyanis számtalan apró izé van hozzá,amit le lehet nyelni. Szerintetek????

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Mozza, gyógyuljatok gyorsan meg! Minden rendben lesz! Nekünk nem porszívós orrszívónk van, eddig megfelelt- LivingLab v mi a szösz.

Dóri, boldog szülinapot! Nagyon szépek a fotók, tesós képek különösen! :lol:

Tinu, ez a négykézláb csak az átfordulás egyik "lépése". Még nem vagyunk olyan ügyi tornászok, mint Csongi! Elépzeletem, h kimentek Kínába és kínai babatalin Csongi tornázik Csui, Hui és Lui között, akiket győzöl megkülönböztetni... :lol:

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


olvasás vége...

Gyógyuljatok babók!!! :cry: :cry:

Mennem kell, mert RosszcsontRudiVilim hív! :arrow:

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


MOzza: ha mandulagyuszija van Lilinek, akkor a láza úgyis felment volna! MEgelőzni nem tudod, sőt a láz jót tesz, nem? Gyilkolja a bacikat. Antibigyó nem jött szóba? Most lehet hülyeséget mondok, de én úgy tudtam, hogy a mandulagyulladás már felülfertőződés és antibiotumot igényel. A vírusos torokgyuszira persze nem kell. De a dokid biztos jobban tudja. :oops:
Nekünk még nem sikerült jó orrszívó porszívót beszerezni. Kiképzésileg még a Pisze a legjobb (műanyag és nem üveg amúgy), de anyagilag ez is szar. Nálunk az összes orrszívó eltörik, megreped stb. Nem tudom, miért. :roll:

Kép
Kép
tinu
 
 


Nekunk asszem pisze van,egesz jo, nincs panaszom ra,de mast meg nem probaltam :roll: a livinglab nem szedi ki belulrol a cuccost,csak ami elol van amugyis.

Netti
Kép
maumau
 
 



Netti
Kép
maumau
 
 


Mozza,
nekünk is arianna van, de igazából csak ami feljött eddig tej az orrán, azt szívtam ki, de azt kiszedte.

Kutyafüle,
Barbizni fog Riki? :lol: :lol:

Anikó,
nagyon szép Blanki, milyen ügyes ő is már :) Kis csini a fülcsivel!

Dóri,
Isten éltessen, sok boldogságot Neked!

Tinu,
szegény Csongi :( Tüci nem ébredt fel éjszaka rá végül?
Ha Bogi lebetegedik, én tuti tiszta para leszek :?

emese1979
 
 


Sziasztok!

Olvasni egyelőre nincs időm...

Ez sajna Gergőre már kicsi lenne, de aki overállt keres (uniszex), sztem cuki:

http://cgi.ebay.com/Cute-Snowsuit-with- ... 2ea855a2d7

KépKép

Kép
hase
 
 


aki megnezi amit linkeltem,olvassom bele a kerdesek valaszokba is, hat en szet rohogtem magam :)

Netti
Kép
maumau
 
 


Tinu, bakker, fain lehetett! Jobbulást Csongónak...

Képzeljétek, felhívott egy vadidegen nő, és iszonyatosan raccsolva szegénykém előadta, hogy ő az új védőnő, és jövő héten eljönne... Miután a régit Csani 6 hetes kora óta ugye nem láttuk, kezd ez igen érdekes lenni... :shock:

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Szofi,en biztos nem engednem be ha azota felem se nezett :D

Netti
Kép
maumau
 
 


egyebkent meg kotelezo lenne kijarniuk.. azert is fizetik oket! :roll:

Netti
Kép
maumau
 
 


Mozza, nekünk is Arianna van, jobb mint a régebbi 'pisze'o3rrszívó, bár nehezebben takarítható az Arianna- nem lehet darabokra szedni, mint a másikat.Patikában is van.Szopás-cumisüvegezés taknyos gyereknél azért nehéz, mert a csecsemők Ún. oblligát orrlégzők.Szájon át nem vesznek levegőt.A szopás az szívás-nyelés-légzés hármasa, egymás után ilyen sorrendben ergo ha tud normálisan levegőt venni, csak akkor tud szopni(cumisüvegezni).Persze a betegség étvágytalanná is tesz, de a legfontosabb az alapos orrszívás etetések előtt.
Jobbulást Lilinek, nagyon aranyos doktornénitek van.

Kép
Kép
zili
 
 


Netti :lol: :lol: :lol: A Pannonos reklámon röhögtem ilyen jót nemrég.

Barbi, Léna nagyon csini megint, apukás és szopis kép übertuti!

Tinu, Csongi hogy van?

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Jaj, meg a többi kis betegnek is jobbulást.
Nagyon szépek a babás képek, de a legtutibb helyzet, amikor Csongi szájában ott a fapecek. Az a diadalmas pillantás! :shock: :shock:

Kép
Kép
zili
 
 


Tinu!

De, kiírt a dokker egy antibogyót, vm. penicilines cucc.
De azt mondta, csak akkor adjam, ha újra lázas, nem segít a nurofen, meg a kúp.
Azt mondta, hogy mivel Lili tud a kúptól izzadni, ezért úgy tűnik az immunrendszere van már olyan erős, hogy dolgozzon a láznál...
Az orrát kell szívnom, hogy nehogy tovább menjen a fülre...nálam mindig fülre is ment a torok-mandulagyuszi.....
Ma úgyis konzultálok még a dokkerral, ha azt mondja, hogy mehet az antibogyó, akkor adom...bár szeretném ha megúsznánk, de ha kell, akkor kell, nincs mese.... :?

Huhhh...csajok....én totál kész vagyok....szédülök....éjjel én keltem óránként Lilihez....férjem egész egyszerűen nem ébredt fel a bébiőrre, sőt, arra sem, hogy keltem....motyogott valamit, de nem volt magánál....így inkább hagytam....és egyedül nyomtam le az éjszakai műszakot...most meg a nappalit is....sztem este 8nál hamarabb nem ér haza....
Nincs mese, vsz. bekávézom magam, mert nagyon alacsony lehet a vérnyomim...szédelgek, nem lenne jó, ha elvágódnék. :?

Azt nem értem hogy a manóba kaphatta el?????????????????
Mi a fenéért kell a gyerek kezét puszilgatnia a rokonságnak????????
Tuti ettől lett beteg.....és ha jövök a kézfertőtlenítővel, meg a többi mániámmal, akkor meg túlparázós hülyének néznek....meg azzal, hogy a gyereknek betegnek is kell lennie, mert az erősíti az immunrendszerét!? :shock: :x :x
Így is megkaptam már, hogy túlféltem Lilit, meg nyámnyila lesz így, meg miért vasalom minden cuccát stb.stb.stb.........
Na, ezért.....mostantól senkire nem hallgatok, csak a dokkerra és magamra.....ha úgy látom jónak, hogy fertőtlenítem az egész házat, akkor az lesz és lesz*rom hogy erről ki mit gondol a családban..... :evil: :evil: :evil:
(könnyű úgy okoskodni, hogy én vagyok vele, ha beteg, én virrasztok az ágyánál és én bőgök hajnalban az idegtől.....)

Kép
mozza
 
 


Netti, a kérdések-válaszok izét hogy találom meg?
Jó kis reklámfogás sztem, ilyen igazából ugye nincs?? :shock: :shock: :D

Kép
Kép
zili
 
 


Köszönöm a jótanácsokat mindenkinek!

Reny!
Neked nagyon jó meglátásaid vannak!!!!!! Ezt már észrevettem párszor. Kérlek írj még pár praktikus tanácsot pls!!!!!!!!!!! Aminánál hogy csináltad???????

Zili!
Képzeld, a dokker azt mondta, hogyha a takony sárgás lesz, akkor szemcseppet kell az orrába cseppentenem és úgy kell leszívnom!!!!!!!!!!! :shock:
Erről nem tudsz valamit?????

Adraci!
Nekem megvan a mandulám. A dokkernéni (aki Lili dokija is) nem engedte kivenni. Azt mondta, hogy ki fogom nőni, addig meg nagyon kell vigyázni...sapkasál :roll: .....és igaza is lett, kinőttem-koppkopp. Fülemet sem engedte felszúrni....addig sóztuk mindig, amíg magától kipukkant.
Nekem nagyon tetszenek a nézetei, hogy első körben nem preferálja a drasztikus beavatkozásokat.
Remélem Lilinél is megússzuk.....

Na, kv :arrow: mielőtt beájulok.... :?

Kép
mozza
 
 


zili,en rakattintottam megnezi a bicajt es ott irogatnak neki :lol: biztos reklamfogas.. de nagyon humoros igazabol, ha nem az akkor kemeny a csaj :shock: :lol:

mozza,tripla adag kave es probald atvsezelni,remelem Lili hamar meggyogyul,arany a dokitok nagyon, hallgas ra,rosszat biztos nem mond, a mandulagyuszi nem moka,az mar tenyleg felulfertozes :(

Netti
Kép
maumau
 
 


Emese, hát nem Rikinek tartogatom.Hanem vagy ha a következő babánk lány lesz,akkor neki, vagy a barátnőim kislányainak, ha nekik lesz.Ha az sem,akkor az unokámnak.Gondold csak el:komplett konyhabútor, fürdőszobabútor, kertibútor.Majdnem komplett hálószoba és gyerekszoba bútor.A hozzá való kiegészítőkkel(pl. bili, hintaló, robotgép, kanál, villa,stb) és gyönyörű hagyományos Barbie,Ken és mini Barbie babákkal.Hát kinek van szíve ezt kidobni?????
Mozza, igazad van, ne hagyd magad!!!!!!!!Szerintem nagyon jól csinálod, főleg ebben az influenzás időszakban!!!!Tényleg tojj a rokonságra!!!! Engem is lehülyéztek,mert mindent sterilizálok, fertőtlenítek,aztán anyum is rákapott végül. :lol: :lol:
Netti, nagyon jóóóó!!!! :lol:

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Niki, sztem felesleges a flórasteptes lemosás a neomagnol utrán, de nem ártasz vele..A plüssök.Hát, valakit kérdezz meg, hogy ha formalinos zacskóba teszed őket napokra, majd jól kiszellőzteted és főzőmosod.Orvost kérdezd, ha ragastzkodsz egy-két kedves régi plüssödhöz.Vagy tetkó szalonban ha van ismerősöd, tedd be az autoklávba ott őket :? :? De úgysem engedi meg sztem.

Kép
Kép
zili
 
 


Mozza, szemcseppet orrba- ról még konkrétan nem hallottam, de léteznek olyan készítmények, amelyek ide is jók, meg oda is.pl fülcsepp is, meg orrba is jó, Végül is a hatóanyagtól függ, de ha sima izotóniás sóoldat, akkor tul.képp mindegy, hová megy.Mi a neve a szemcseppnek, az alk. leiratban utánanézek.

Kép
Kép
zili
 
 


Szerintem a mandulagyuszi simán lehet primer betegség. Miért kéne felülfertőzésnek lennie? Úgy tudom Lilinek nem volt előtte semmi baja. Mert ha egy sima vizes folyású náthából zöld trutyis takony lesz, az felül fertőződés. De a mandulagyuszinak volt előzménye?

Kép
Kép
g_reny
 
 


Olyanról hallottam én is, hogy fülcseppet orrba. Viszont van olyan szemcsepp ami fülbe is lehet cseppenteni, lehet, hogy ilyet kapott Lili is, az meg akkor műxik orrba is. Nem?

Kép
Kép
g_reny
 
 


Áááá Zili, nem ragaszkodom azokhoz annyira.A nagyját saját magam őriztem meg, nem bíztam a családomra, és azok ott sorakoznak Riki polcán.Úgyhogy azokat hagyom is.Csak a Barbie kollekciómat nem hagyom.Amúgy felháborított a családom hanyagsága!!!Bezzeg a saját ezeréves szutykaikat őrizgetik a szekrényben a házban, nem vágják ki a fészerbe! :evil: :x

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


"Leszállították a repülőről, mert szoptatott " ez azért már mennyire durva!!!!Tudjátok, hogy nem vagyok nyílt szopi párti, de ez azért nagyon szemét húzás volt!!!!!Remélem megnyeri a pert.Ilyet!!!!!! :x :x :x

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


a sárga takony sajna bact. fertőzésre utal, lehet, hogy antibiotikumos a szemcsepp, ezért ajánlja?Nem tom. Írd meg, h melyik szemcsepp.

Mozza, ettől hülyét kapok, hogy ó, semmi az, ha bezteg a gyerek, erősödik az immunrendszere. Egy frászt.A betegségek veszélyesek, az immunrendszernek meg nem erősödnie kell, hanem működnie..VBan egy általános immunvédelem, ami kb 6 éves korra klesz tökélétes, a speciális immunitás meg mindig aktualizálódik, lásd h1n1, azért terjed, mert senki immunrendszere nem ismeri.Ezen nem segít a folyton csorgó gyerekorr..

Kép
Kép
zili
 
 


REny: fogalmam sincs, eddig én így hittem. De lehet, csak rossz szót használtam. Mármint hogy bakteriális fertőzés és nem vírusos - a mandulagyuszira gondolok.

Kép
Kép
tinu
 
 


Asszem a Garasone ami ilyen szem-fül kombó.

Kép
Kép
g_reny
 
 


Hat mivel irtak ki neki antit is,akkor ha anelkul nem mulik felulfertozes lesz. Ugye ha a betegseget virus okozza akkor nem szukseges az antibiotikum.. ha nem az akkor mar felulfertozesrol beszelunk,itt szukseges.
De remeljuk gyorsan elmulik, elvileg max egy het szokott lenni a lefolyasa, noverem kisebbik lanyanak is most ez van, elobb beszeltunk :( valoszinu ovibol vittek haza a fiuk vmit..

Netti
Kép
maumau
 
 


Tinu,sztem egyre gondoltunk :) jo szot hasznaltal

Netti
Kép
maumau
 
 


Tinu! Értem. :)

Kép
Kép
g_reny
 
 


Na Ahoj,

Jaj, Blanki nagyon édes fülbevalóstul, mejtájostul együtt. És ez a mozdulatsor 10 pontos :D

Dóri, sok boldog istenke éltessét neked!

Csonginak, Lilinek jobbulást kívánok. Nagyon szarul hangzott mindkét esetleírás.
Szofi, Csani még tartja magát? Nem beteg?

Egyébként csatlakozunk a betegek táborába. Marci betaknyosodott és be van gyulladva a szeme. Azt már észrevettem, hogy egyszer-kétszer mintha olyan taknyiféle jönne ki a szeméből (bocsi), de nem tudtam eldönteni, hogy az orrából varázsolta a szemére, vagy a szeméből jön-e. De mára begyulladt, így gondolom az utóbbi :-( Ötlet? Megfázás hozadéka? Könnycsatorna elzáródás? Mondjuk könnyezni könnyezik a szeme.
Jaj, Trixi, nem'tom mi lesz ebből a csütörtöki taliból. Átmentünk gyógyszertárba, vettünk Cebiont meg Nurofen orrcseppet.

Kérdés : ti párásítjátok valamivel a gyerekszobát? Ha igen, mivel? Elég száraz lett a levegő, hogy a fűtés is be-beindul. Férjem ugat mint egy vadászkutya, Marci orra meg össze fog nőni a beszáradt csiguszoktól :roll:

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


A Garasone, tényleg.Szembe, fülbe.

A baktewriális mandulagyuszira oda kell figyelni, ha kell a penicillin, minden további mnélkül, lelkiismeretfurd. nékül aDD NEKI, AKKOR TESZEL JÓT VELE.

Kép
Kép
zili
 
 


mozza... szerintem bújjatok össze és próbálj ledőlni kicsit amikor alszik Lili.

Nekünk kétféle orrszívónk van itthon Csöpi, anyuéknál egy másik aminek mindjárt kiderítem a márkáját.
Én szívásteljesítményben nem látok különbséget, viszont ezt a Csöpit ami itthon van, azt sokkal könnyebb takarítani, fertőtleníteni. Üveg egyébként.

Szemcseppet mi is kaptunk orrcseppentésre. Tobrex a neve.

Nekem úgy mondta a dokinéni, hogy cseppentettem nasivinnal, 10-15 perc múlva porszívózás aztán ezzel a tobrexxel és ha ez mégjobban beindította akkor újraporszívózás.

nasivinnal csak naponta 3x, a többi orrszipi alkalmával előbb stérimar aztán tobrex - ezt a tobrexet napi 5x lehet használni.

láz esetére Erythortrop-ot kapott, de erre nem került sor szerencsére. kapott helyette calcimuscot és cebiont

Mihamarabbi jobbulást nektek!

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
hunccutka
Budapest
 
 


őőőőő...na, ha kiváltom, akkor leírom...nem tudom a recin kisilabizálni a dokker írását.... :oops: :?

Reny!
Igazából annyi tünet volt, hogy nem száraz fikuszai voltak, mint ált., hanem igazi fehér-átlátszó takony.
Ha ez sárgás-zöldes lesz, akkor kell a szemcseppet használni az orrba!
Meg tüsszögött néha és kajánál sokszor beköhögött...de azt hittem, hogy szok. módon mohózik és a félrenyeléstől van....
Ja, meg 1-2 napja nem nagyon akar szopizni....hamar feladja, ha nem jön könnyen....
És elég nyakran volt izzadt!!!! Tiszta verejték volt a feje....azt hittem túlöltöztettem és melege van....
Hülye anyu.....nem vettem észre! :( :evil:

A bio bébi teát elfogadja!!!!!60milit ivott ...most alszik....(na, ezt mindenkinek ajánlom: HIPP alma-csipkebogyó tea, cukor és minden nélkül! Nagyon finom, olyan mint egy híg almalé)

Reny!
Te miket csinálsz ilyenkor még?
Teáztatni, melegen, de nem túl melegen felöltöztetni.
És még??????????????????????????????????????
Esetleg nem kellene kicsit gőzölni?????
A meleg pára nem tenne jót neki?

Úgy szeretnék rajta segíteni, hogy hamar jobban legyen.....

Kép
mozza
 
 


gYÖNGYI, nUROFEN ORRCSEPP NOINCS.nESIVIN, oTRIVIN,Novorin..Jobbulást nektek.Pátásításra a hideg párás porlasztók a legjobbak, végszükség esetén radiátorra vizes törcsi vagy tergetés a szobában.

Kép
Kép
zili
 
 


Jaja, Nasivin az a Nurofen. Köszi a párásítós tippet, egyelőre a teregetést csinálom, de hát annyi koszos ruhánk nincsen, hogy minden napra jusson :-)

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?