Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Szóval nincsenek képek.... pedig direkt kértem! :lol: Ha legközelebb újra találkoztok megtiltom, hogy fényképezzetek hátha akkor is fordítva történnek a dolgok :lol:
Csajok én kész vagyok a családomtól meg a szervezkedéstől, már tiszta hülye vagyok és röhögök mindenen :lol:
Úgy volt hogy barátunkék alszanak itt szombaton csak ők nem jönnek kocsival. Erre anyu kitalálta, hogy jönnek pénteken és vasárnapig lesznek :shock: Ezt sikerült leredukálnom szombat délelőtti érkezésre, haverok lemondva. Erre ma anyu telefonba mondja jönnek szombat délelőtt de a keresztelő után mégis hazamennek :twisted: Na itt már röhögve hívtam a páromat, kész agyrém és állítólag nekem még aránylag normális családom van :lol:
Tegnap megcsináltam az ischlert ma még Matyi tortája van hátra meg ki(be) kell golyóznom a kókuszost.

KépKép
winchi
 
 


Kép
Egy kis kóstoló :lol:

Szösz Matyi hajnalban issza a tápit reggelire joghurtot eszik, kenyérkét és a tízórai kimarad nem éhes csak délben. Uzsira gyümit szokott kapni meg háztartási kekszet rágcsál hozzá. este 7 körül vacsi, kenyérke, felvágott, virslit is kapott már és ő is imádja.

Béres cseppet pont ma szereztem be, végül én is erre szavaztam a gyerekvitaminokat Matyi még nem tudná elrágni.
10 kilótól lehet adni napi 2x5 cseppet azt hiszem, cebionnal együtt.

KépKép
winchi
 
 



KépKép
winchi
 
 

 
 

Ó hát a 10 kiló még fényévekre van! :roll:

Winchi: biztos nagyon szupi lesz a szülinapi party! A süti is nagyon jól néz ki! :D

Szösz

KépKép
szosz
 
 


Sziasztok!

Bocsi lányok, nem sok időm van mostanában jönni, esténként meg elalszom amint lehet, de talán ma este a feleségek alatt jövök.
Lara: Levi egész megszokja az ovit. Csütörtökön, pénteken már nem sírt reggel. Olyan lelkesen meséli mit csinálnak, kivel játszik, jól érzi magát, csak a reggeli elválás nehézkes, majd ez is alakul szépen.
Rohanás az egész napom. Reggel elvisszük Levit oviba, utána Dorcsival bevásárolunk, irány haza, megetetem, összepakolászok, Dorcsit altatom, gyorsan főzök, ébresztem a leányt, elszáguldunk Leviért, hazajövünk megetetem Dorcsit aztán játszunk, megjön apa, eszik ő is és megyünk levegőzni vagy játszótérre, vagy a focipályára, este fürdetni, vacsora mindenkinek, altatás. Ilyenkor még előkészítem a másnapi göncöket a gyerekeknek aztán én is kidőlök.

Szerdán voltunk az 1 éves státuszon, Dorcsi 10 kg és 76 cm. Megkapta a prevenárt. Ja és még mindig csak 1 foga van. A jobb alsó van kint és most a bal felső jön, legalábbis az van beduzzadva legjobban. Múltkor azt hittem kint van a másik alsó is, de csak az első csücske volt az. Ja és neki is fel kell vágatnunk a nyelvét. Vagyis még nem biztos, mert nincs annyira lenőve, mint Levié volt, azt mondta a doki, hogy majd a sebész eldönti, hogy kell-e vágni.

Tök jó, hogy taliztatok!!! Ügyesek vagytok, hogy így összehoztátok.

Winchi: kitartás! Tök jól néz ki a süti.

Este próbálok jönni, mindjárt keltem Dorcsit, menni kell az oviba.
Úgy sajnálom kelteni szegényt.
Vendég
 


hejhó

olvasok ám :D

Emma is taknyos ezerrel :D röfimalacka :D

Tünci szorítok ma is!

jahm holnap megyünk Sopronba elvileg, de még nem bizti. majd délután megkérdem anyukámat, hogy ő hogy van...mert tegnap nem érezte jól magát.

Amúgy volt itt a doki; megnézte Emmát...köptető, orrcsepp...ugyanis sem láza nincs; sem a torka nem piros...csak vízszerű takony...azt mondta, hogy azok a babák, akik nyálzanak nagyon fogzáskor; azok taknyosodnak is nagyon-nagyon; mert a szervezetük a nyálkakiválasztással reagál. :roll:

mancsa: hú a te napjaid is pörögnek ám :D

betti: egyszer valaki kérdezte tőlem, hogy szoktam-e beszélgetni a kisbabámmal, a hasamban...hát én nem szoktam...a végén beszéltem hozzá, hogy könyörgöm ne rúgd a bordám, meg ne könyökölj a hugyhólyagomra, meg aludj légyszi...

hallgattam vele zanét néha...de én sem éreztem olyan nagyon közelnek. te meg mesterségesen tartod távol...remélem jobban vagy lelkileg. meglásd nemsokára november lesz.

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


Sziasztok!

Meg van a láz oka: Exanthema subitum. Tipikus kisgyermekbetegség. 3-4 napig tartó magas láz után kiütések. :evil:

Tegnap este fürdés után láttam Milu testén halvány foltokat. Nem tulajdonítottam neki nagyobb jelentőséget, mert a melegtől is lehetett. Reggel semmi nem látszott. Most lefekvés előtt tisztába tettem, tele van a mellkasa, háta piros kiütéssel. :( Annyira megijedtem, most mi van?

Először a Nurofenre gondoltam, lehet, hogy allergiás rá, most kapott először, hátha. Aztán motoszkált bennem, nem lehet-e bárányhimlő? Megnéztem a neten a Bethesda kórház honlapját. Megtaláltam a kiütésés betegségeket, természetesen ezt a betegséget is, egyből ráillet minden tünetünk.
Hívtam a gyerekorvosunkat, aki a tünetek elmondásakor ezt a betegséget mondta (saját magam által felállított diagnózisomat nem említettem). Azt javasolta, hogy adjak Mazsolának kalciumot, attól elmúlik a kiütés. Ha gondolom, akkor vigyem be hétfőn, ránéz, de addigra jó esetben már látszani sem fog.

Most azon agyalok, hogy honnan kaphatta el? :roll:

Sajnálom, hogy nem tudtunk elmenni a minitalira, de pont akkor mentem matektanárhoz. Bár így visszagondolva, jobb, hogy nem fertőztünk. :?

Kép
jaffa4
 
 


Sziasztok Lányok!

Szösz:Ugyanolyan szinű Hannus pulcsija is mert még kék volt meg zöld.(zöld színt párom nem szereti én meg nem akartam kéket.)

Ancsi:Decemberbe kell mennem akkor csinál rákszűrést is.Nagyon csini vagy az iwiwes képken :D

Gégéé:jobblást Emmának.Akkor most már fogahtod a fogacskára?

Mancsa:Tényleg nem lehet egyszerű az elválás de legalább már utánna eljátszik szépen aztán idővel majd biztos könnyebb lesz az elválás is.
Tényleg pörögsz egész nap elhiszem hogy fáradt vagy estére.
Tényleg,ma született feleségek,jó hogy írtad :D Szegény Dorka,de rossz lehet ébreszteni :(

Winchi:Nagyon jól néznek ki az islerek :D Milyen tortája lesz Matyinak?Akkor most megint szólsz a barátoknak hogy nálatok aludhatnak? :D

Jaffa:Már én is olvastam erröl a három napos lázról utánna meg kiütések,remélem hamar elmúlik.

Voltunk Anyuval szemészeten képzeljétek van egy betokosodott árpa a szemhélyamon :shock: Én teljesen kétségbe estem mert mondta a doktornő hogy ki kellene venni szóval helyi érzéstelenítésbe megcsinálja utánna 4 napig kötözés+fekvés és nem szabad emelgetni semmit.
Mit csinálok én addig a Hannussal?Meg suli?Kész vagyok amúgy is félek :oops:
Anyúnak is van csak neki be van gyulladva így holnap megcsinálja neki.Jaj szegény.
Vendég
 


Sziasztok!

Nem tudom hogy még emlékeztek e rám, mert már jó régen jártam itt.
D ez mostantól megváltozik, már beköltöztünk az új házba és van netem, tehát minden nap meglátogatlak titeket. Jó nagy már mindenki kismanója.

Tünde

Kép
Kép
tucsinke
 
 


Szia Tucsinke!Persze hogy emlékszem én szültem helyetted augusztusba :D Mesélj mi újság veletek?Marci megy már?
Vendég
 


Szültem :shock: szóval császároztak :)
Vendég
 


Megint rosszalkodik a netünk! Elszálltak a hozzászólásaim! :evil:
Most újra beírom, de ez már tuti nem lesz olyan részletes.

Betti! Olvastad a Lelki köldökzsinór c. könyvet?

Tünci! 4D 10 000 Ft. Ha kérsz képet, akkor azért külön kell fizetned. Számítógépről utólag is lehet szerkeszteni képet. A Milu korás videóiról én is csináltam pár képet. Azt hiszem egyszer raktam is fel ide a babanetre. Tehát ha nem akartok külön ezért fizetni, otthon is meg lehet oldani.
A 18. héten érdemes elmenni, mert akkor látszanak a különböző szervi fejlődési rendellenességek. A Bácskai dokinak meg van az a "hátránya-előnye", hogy szakmailag is alaposan megnézni a babát. Sok pesti 4D-n aláíratnak a kismamával egy papírt, hogy felelősséget nem vállalnak, leletet nem kap, csak a mozi részt. Természetesen ezt 15-18 ezer pénzért. :? Nekem fontos volt a mozi rész, de annál fontosabb a szakmai.
Ha a baba nem mutatja magát és van rá lehetőség, akkor elküld sétálni, aztán egy fél óra múlva még egyszer ránéz.

Lara! Jajj! Szegény! Árpa monggyon le!!! Nincs más lehetőség? Gyógyszer?

Winchi! Szuper a ischler-ed!

Most rohanok!
Pussz

Kép
jaffa4
 
 


Jaffa:Van egy krém(septosyl)antibiotikum,most azzal kenem aztán majd kiderül.
Szerintem is fontos a szakmai rész,nézzenek csak meg mindent alaposan.
Vendég
 


Mancsa: Nem egyszerűek a napjaid! :shock: De az azért jó, hogy Levi szeret ott lenni. De azért könnyebb lenne, ha közelebb lenne az ovi.

Lara: sajnálom ezt az árpa dolgot. Nem hangzik jól. :cry:

Tünde: Szia! Én is emlékszem! Mesélj mi van a gyerkőcökkel, hozzál képeket is!

Szösz

KépKép
szosz
 
 


rtam és eltűnt...

winchi!
megéheztem! légyszi küldj egyet fénypostán... :oops:

mancsa!
nem semmi napok, hogy bírod?
délutánra nem veszik be Levit?


jaffa!
Milunak jobbulást!!!
remélem gyorsan elmúlik.

tücsinke!
kérünk képeket a gyerekekről!

lara!
szültél! igenis szültél.
a szemednek meg jobbulást...
Vendég
 


Sziasztok!

Nagyon köszönöm mindenkinek a 4d-vel kapcsolatos infókat, akkor döntöttünk:18.hét és nem kérünk képeket, majd itthon csinálunk, a Mediában meg előhívatom ingyen. :lol:
Jaffa, igen kifejezetten emlékeztem Bácskai doki eme "hátrányára", tönnek keözött ezért is szeretnék hozzá menni, a mozizásnál sokkal fontosabb, hogy megnézzen mindent még egy orvos az enyémen kívül.

Milunak jobbulást!!!

Winchi:nagyon jó ez a pocaktartó izé, a méret is tök jó!

Dokinál:minden rendben, teljesen az a méret, aminek elvileg lennie kell, ápr. 12 a tuti időpont, ezen már nem lehet változtatni,71 mm a baba.Bejött a férjem is, hát édes volt, hogy mondta:én, őő, nem igazán látom micsoda, milye..Doki szépen elmutogatta és addigra úgy izgett -mozgott, hogy elég volt követni.Placenta tök jó helyen van, még a műtétnek sem lesz útba.Méhszáj egyelőre jól tart a pocakfeszülés ellenére,még lehet a növekedéstől, pihengetek, magnézium, aztán meglátjuk.
Kell csináltatni egy vizelet-üledék vizsgálatot, hogy biztos nincs-e vmi baci.

Most viszont, hogy bírok ki egy hónapot, míg újra láthatom??????????????? :roll:

Lara, milyen furcsa ez, ugye?Én is mindig azt mondom ,hogy kivették...és mostmár sose tudom meg ,hogy milyen. :cry:

Ma belestünk a férjemmel a Tapmancs ablakain :oops: ,nagyon jó helynek tűnik, nagyon sokan voltak.Az uram mindjárt be is akart menni játszani az egyik ovónénivel... :lol:

A skálában 20 %-os leárazás van mindenre, ha vki szokott ott vásárolni, vettünk egy tök jó hátizsákot, meg egy kismama melegítő alsót, nem volt 3500 a kettő.

Gégéé, jó utat, ha végülis mentek!

még meg akartam dícsérni Winchi sütijét, de ránéznem sem szabad sajnos...kérdezte a doki ,hogy mennyi a hízás:3 kilo..hát, khm, akkor a köv. egy hónapban nem kéne hízni.....KÉtségkívül előtte is volt rajtam, gondolom ez a baj, nem a 3 kilo.
Azóta csak ezt hallgatom a páromtól, hogy napi kapcsolatban lesz vele, mniden lekváros kenyeret lejelent... :?

KépKépKép
tünci28
 
 
 


Anyany,Szösz:Köszi.Nem bánnám ha magától eltünne az árpa.
Én valahogy furcsának tartom a szülés szót az én esetembe.De akkor ez volt a legjobb megoldás hogy minnél elöbb kinnt legyen Hannus.

Tünci nem ma voltál dokinál :?:
Vendég
 


Tünci:Jaj de jóóóóóóóó :D :D :D Ápr 12 az a 40 hét vagy az a 2 héttel korábbi?Neked már biztos a császár?
Én is már gonolkoztam ezen hogy a második babánál hogy lesz de szerintem ő is majd császáros lesz,aztán majd kiderül.
Ma vártam anyut a kórház elött és akkor vittek haza 3 pici babát jaj de édesek voltak :D

Párod de aranyos lehetett :D én párom is mindig bejött uh-ra :D
Vendég
 


Lara, igen az ápr. 12 a 40 hét,de előtte lesz vmivel.MÁr azt is megkérdeztem ,hogy megy -e vhová, mert akkoriban lesz Húsvét, de nem tervezi... :lol: Amúgy azt mondta, hogy a Vegera doktornak adja át a betegeit, hááát, nem akartam mondani ,hogy van már személyes tapasztalatom vele, köszönöm nem kívánom a sokméteres vonzáskörzetembe...
Hogy biztos-e?Ha előtte beindul vmikor és nem lesz idő császárra, csak akkor nem..ha nem lesz idő... :?
tünci28
 
 
 


Csajok akkor nyissátok ki az ablakot küldöm a sütiket!!!! :lol:

Tünci de jó, hogy minden ok! :lol: Ha pár nappal hamarabb jön a babó akkor én április elsejére szavaznék :lol:
Örülök, hogy jó a pocitartó, ennyi pénzért :lol:

Milunak jobbulást!!!

Jaj ez az árpa dolog nem jó :cry: És muszáj műteni?

Tücsinke szia! Gratula a költözéshez! :wink:

Csajok én már kész vagyok... már nem forog az agyam hogy még mit kéne csinálni...
Mindegy majd csak lesz valami
Meg is írom a családnak sms-ben:
ha jöttök lesztek, ha hoztok esztek! :lol: :lol: :lol:

KépKép
winchi
 
 


tünci: gondoltam rád ma. Egész nap a fejemben voltál. Örülök, hogy minden rendben volt. Sokszor benéztem, hátha írtál már.

Lilypie Third Birthday tickersLilypie Kids Birthday tickersLilypie Kids Birthday tickers
dr_nono
 
 


ehhheeehóóóóóóóó


nem megyünk végül...majd jövő héten.

Tünci: ilyen idős terhesen nekem is össze-vissza feszült a hasam...mintha meg akarna jönni...a méhszalagok nyúlnak, vagy mi a csudi :D

Szülés: elmondom...oly mindegy...az a lényeg, hogy kinnt legyen, időben, egészségesen. Amúgy meg, nem is emlékszem csak halvány részletekre...szóval ilyeneken nem agyalni...
felesleges :D

winchi: hajráááááááá :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


Jaffa: Milunak jobbulást. dr gégéé is olvasta ezt a betegséget :D ismeri :D

Tücsinke: sziaaaaaa

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


Sziasztok!

Ma beültem a Lányokkal egy kád vízbe (Apa dolgozik), nagyot fürödtünk aztán hamar letettem őket. Most gyorsan írok még a feleségek előtt. :wink:

Tünci, nagyon örülök én is a jó híreknek! :D Hát nem csodálom, hogy a Vegerát elkerülnéd. :? A fia egy ideig kollégám volt.
Én is voltam ma a skálában, vettem egy farmert meg egy pulcsit. Jó sokan voltak. :roll:

Képzeljétek, tegnap megszületett Nati keresztszüleinek kislánya, Boglárka! :D Holnap be is kukkantunk hozzájuk a kórházba. Olyan ügyesek voltak, múlt hétvégén lettek kész az új lakásuk felújításával, akkor költöztek.

Örülök, hogy jól sikerült a találkozó, sajnálom, hogy lemaradtunk. Bár az ÖTYE-n is volt babatalálkozó, jól elvoltak a kicsik.

Winchi, nálam egész nap nyitva volt az ablak, de nem jött süti. :lol: Bizti minden jól sikerül ám holnap, majd gondolok Rátok.

Lara, sajnálom az árpát, tinikoromban nekem is volt, de a kenőcstől elmúlt. Majd szorítok, hogy nálad is így legyen!

Jaffa, Milunak jobbulást! Vagy akkor ezek szerint már túl van rajta, a kiütéseket leszámítva?

Gégéé, üdvözlünk mindenkit Sopronban, ha mégis mentek. :wink: Mi a hosszú hétvégén készülünk menni. Nati is állandóan betaknyosodik a fogzásnál, meg a hasa is menni szokott a kibújás napján. Szóval szerintem reggelre meglesz a hatodik, sok pelus fogyott ma.

Mancsa, tényleg nem semmi napjaid vannak. Ezek szerint Levi nem is alszik délután? Azt már írtad, hogy Dorcsi csak egyet alszik. Nekünk Nati délutáni alvása van rossz helyen ovi szempontból, főleg ha balett is van, mert akkor korábban kell menni. Én is úúúútálom felébreszteni szegényt. :?

Szösz: tízóraira Nati gyümit kap, natúr vagy joghurttal, túróval. Fel szoktam néha dúsítani Lili gabonapelyheivel, úgy kicsit laktatóbb. Legújabb kreálmányom az alma-túró-joghurt-Cini Minis, isteni finom, össze szoktam turmixolni. Amúgy reggelinél eszik velünk kenyeret sajttal, sonkával, meg vacsira is. Meg este még kap tejpépet.

Ancsi, én is néztem az új képeket az iwiw-en, nagyon csini vagy! 8)

Ja, még akkor a talival kapcsolatban akartam írni, hogy akkor jövő hétre összehozhatnánk. Kinek mikor jó? Vagy inkább mikor nem? Még én is várom a férjem beosztását, mostanában mindig megkapom, hogy akkor megyünk el itthonról, amikor ő szabad.

Na megyek, nem akarok lemaradni a lila akác közről.

Jó éjt!

Katinka

Kép
Kép
katinka31
 
 


Tünci:
Nekem március 30-án van a szülinapom :D

Winchi:Végülis azt mondta a doktornő hogy elöbb utóbb ki kell venni de mondjuk nagyon pici nem látszik-én még reménykedek a krém hatásába :oops:
Ne idegeskedj mi lesz ha majd az esküvőt szervezitek :lol:
Minden rendbe lesz a lényeg hogy együtt lesz a család és érezzétek magatokat nagyon jól.

Gégéé:Anyukád beteg?
Vendég
 


Sziasztok!!!!

Jaffa: a Milónak is volt ilyen betegsége, 3 napos láznak hívják, neki is nagyon magas 40 fokos láza volt, semmi más tünet, majd a 4.-v 5. napon kiütések lettek tőle. először a sógornőmet majd a védőnőt is felhívtam, mketten azt mondták, h ne aggódjak, így ürül a szervezetéből a vírus és ha lehet napra nem vigyem, max árnyékba, mert az kihozza a foltokat. kb. 3 nap alatt múlt el neki, kezelést nem igényelt.

Anyany: nekünk is két szemfog jön, próbáltad a cataflam cseppeket? nekem a dokink írta fel, napi 2-szer 10 csepp asszem, ha nyűgös napközben és tutti-frutti ízű. szerencsére Miló nem nyűgös napközben, eszik is szépen, eddig 1-szer sírt fel éjjel fájdalmasan, de viszonylag jól alszik
másrészt viszont a fogzás most nagyon ledöntötte, korábban írtam, h nagyon náthás lett, lázzal. szerencsére már jól van

Mancsa: Milónak még 5 hetesen csípték fel a nyelvét, amikor bent voltunk vele a kórházban, elvileg nem fáj, csak vérzett neki picit és inkább azért ordított, mert le volt fogva. igaz, nekünk a szopit nem befolyásolta-áll. ilyen esetben szem tudnak a babák rendesen szopizni-de megkérdezte a doki, h felcsípje-e és mi mondtuk, h igen, különben pösze lett volna édesem :lol: :lol:

Szösz: én cebion cseppből 5-8 cseppet adok, ha nem beteg, ha beteg, akkor 10 cseppet naponta.

Gégéé: Emmulinak sok puszit küldünk, jobbulást!!!!!!!

Kép
naspolyácska
 
 


teletubbies???

Kép
naspolyácska
 
 


Tünci!
Irtam privit.
A 2010 Márciusi topikban olvastalak, de oda nem akartam irni. Láttam, hogy ide is irogatsz, ezért inkább ezt a topikot választottam.
Vendég
 


Szösz:Még neked akartam írni hogy Hannus reggel iszik tápszert utána eszik falatkákat tizóraira gyümölcsöt vagy krémtúrót eszik de ez valamikor elmarad attol függ mikor ébred.Ebédre azt eszi amit mi uzsonnára gyümölcs vagy krémtúró este megint falatkák és mikor letesszük aludni megint tápszer.Cebionból 5 cseppet szoktam ha náthás akkor 10-et.

Katinka:Gratulálok Boglárkához

:D :D :D Nagyon jó az idözítés ügyesek :wink: Köszi a szorítást :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Csak egy gyors bekukk.

Anyany
A kakában matatás nálunk is megy. Mindig olyankor tart fütyileltárt. :lol:

Lara
Családi házban nőttünk fel, elsőnek fura volt a társasházi albi. De aztán 3 év alatt megszoktam. No, azért nem cserélném el a házikóért. :)

Szösz
Annyira nem vagyok jártas béres csepp ügyben. Amit gyorsan feltúrtam, abban azt írják, hogy 5-6 hós babának lehet adni.

Winchi
Ezt a családi csavart már nem tudom követni. :)
A süti nagyon guszta! A tesóm egyik kedvence. :D

Mancsa
Mozgalmasak a napjaid.

Jaffa
Barihimlő monnyon le!!!

Tünci
Az egyik ismerősöm itt járt: www.4dgenesis.hu
Azt írta róla, hogy kb 1 órás az UH, mindent alaposan végignéznek, még anyuka veséjét is. :)
A hízással meg ne foglalkozz, egyél, ami jól esik, megérdemled. ;) :)

Egy kicsit snooker-ezek, aztán alvás. A virágaim egy részét biztonságba helyeztem. Holnap vendégeim jönnek, rámoltam, főztem...
Jó hétvégét mindenkinek!!!
Vendég
 


Az április 12. az az én szülinapom! :D Tünci!
Jó csaj lesz...vagy kissrác. Még jó, hogy egyéb variáció nincs...
:D

Jaffa
Olvastam a könyvet és a módszert a pszicho dokimmal hamarosan elkezdjük. A 20. hetet beszéltük a héten, hogy megvárjuk, nekem az olyan mint egy vonal, olyan mintha addig kellene csak kibírni és utána minden rendben. Tudom, ez vicces, de tényleg egy fal nekem. Azt mondta, addig nem sok értelme van, mert normál állapotban is nehéz a kapcsolatfelvétel, nehogy így.
Egyébként azt mondta normális vagyok, akkor csodálkozna, ha másként lenne, egészséges reakció a távolságtartás, és még van időnk dolgozni rajta, közelíteni felé.
Ma 10-re megyek dokihoz, csak egy ilyen életjel ellenőrzésre, szűrés csak két hét múlva lesz mégegyszer. De tiszta pánik vagyok, mert még mindig nem érzem a mozgását, két napja alig alszok éjjel, hülye képek jelennek meg és akarattal csak azt mondogatom, hogy minden rendben kell legyen. Csak 10 óra lenne már.

Betti
Kép
betti0412
 
 


CSajszik, jelentem ma éjjel háromszor keltem csak pisilni!!!!!jippijjájjé!!!!FÉl háromtól hétig aludtam!!!!

Igen,Betti az biznoy a Te szülid, de ha ne mbaj, addig nem tartanám bennt,kb mínusz 10 nap.

Winchi, neeeeem, nem ápr.1 lesz, ha választhatunk.. :P

Továbbá nem jó a 4. sem, mert az a bátyám szülinapja és ne makarom, hogy arra emlékeztessen..nem vicces ,hogy ezt így meg lehet beszélni???Azért álmaimban úgy van ám , ohgy vmikor márc legvégén szépen beindul magától és jön ,mnit a pesti gyors, az orvos meg odaáll a lábam közé és mire megfenné a szikéjét már csak el kell kapni..és senkinek sem esik semmi baja!!!

Lara, remélem nem kell műtét..hátha hasznáél a kenőcs, csak ezek a drága dokik szeretnek mindjárt vagdosni...

Gégéé, de jó ,hogy ezt írod, megnyugszom, ha a tünetek nem csak velem vannak..de hála égnek ,nem folyamatos.Meg azért megnyugtatott a doki, ohgy elég gyors ütemben nő a méhem és azért csak ott van az a nagy végés, az lenne fura, ha nem éreznék semmit.

Jegesmaci!

Ez a rendelő is jónak tűnik, de azért annyira ne m,mnit a fehérvári.. :) Itt tudjuk haszálni az egészségpénztáros kártyánkat is, ez is jó.Meg nem is tudnánk könnyedén Pestre menni, nincs autónk sajnos, de jó lesz itt.Viszont megnéztem a képeket, 18 hetesen már szépen látszik majd minden.Jaj, de sokára lesz az még. :?

Betojok, amit a gyerekről írtok:"matatás a kakiban" :lol: :lol:
tünci28
 
 
 


Él és mozog. Szerencsére. Csak lusta.

És mondta a doki, hogy kislány. :shock:
Én meg mondtam, hogy két hete még kukija volt, de semmi baj, még nem vásároltunk kék dolgokat...de csak kislány, de ha befejezte a vizsgálatot, visszamegyünk és megvizslatjuk. Aztán addig noszogatta, míg elfordult valamerre és bizony ott volt a zacsi meg a többi is. Párom arca felderült. :D De mondtam is neki az autóban, hogy még ilyenkor olyan pici a kukija, hogy nehezen látszik, mire mondta, hogy ne sértegessem az ő fiát, hogy kicsi van neki! :D :D :D Férfiak!

Megnyugodtam kicsit, 10 nap múlva megyek ismét, akkor lesz a hivatalos genetikai szűrés, 20 hetesen.

Betti
Kép
betti0412
 
 


Sziasztok!

Apa elvitte Rékát levegőzni, nekem meg takarítani kellene. Ehelyett itt ülök. :oops:

Winchi már biztos ezerrel pörög! :D

Betti: nagyon örülök,hogy minden ok. Majd csak itt lesz már az a vízválasztó 20.hét. Utána talán kicsit könnyebb lesz. :) Nekem 2x mondták, hogy kislány, a többi uh-on hiába kérdeztem, nem látták. :shock: Így én nem hittem el teljesen egészen amíg ki nem bújt. Alig mertem rózsaszínt venni, inkább unisex színeket. És akkor sem mondták, mikor kibújt, nekem kellett kérdeznem: Kislány lett? :lol:

Tünci: Nekem szinte végig húzódott, meg szurkált itt, meg ott. Meg nagyon sokszor keményedett a pocakom, Bácskai mindig ijesztgetett is, hogy pihenjek, mert idő előtt el fog tűnni a méhszáj. Aztán végül egy nap híján a 40. napig húztam, akkor is szerintem Blaskó doktor közreműködésével indult el a Babó. Na ezt csak azért írom,hogy nem kell mindig a rosszra gondolni! :wink: Ja, és Vegera nekem sem a kedvencem!:evil:

Katinka: A jövő héten nekem a szerda nem igazán jó, a többi nap ok.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szosz 2009.10.10 17:02-kor.

Szösz

KépKép
szosz
 
 


szosz!
Zsófi alszik nekem is dolgom lenne, de muszáj leülni egy kicsit.
nem azért mert annyira függő lennék, de kell egy kis nyugi.
nálunk apa ritkán viszi le Zsófit. nagyon.
akkor az volt, hogy egy szusszanásnyi idő... kell.

ezért van az, ha valaki itt van és úgy látom, hogy Zsófi elvan vele, hagyom, kimegyek, pihenek.
egyébként meg ha anyaanyaanyaanyaanyaanyaanya van, akkor eégsz nap rajtam lóg.

Zsófi új játékot talált.
1. belelép a cipőmbe és úgy próbál menni. neki kb 19,5ös lába van, nekem 36, 5. ez sem nagy, de Zsófihoz képest... amikor elraktam a cipőmet sírva fakadt.
2. a nagygurigás celluxba belelép, és az a bokáján van és úgy lépked. ha leesik, akkor újra.
Vendég
 


betti!
gratula a kukishoz! majd kérünk képet!

nekem Zsófi csak a 35héten mutatta meg mije van. de akkor nem is láttunk mást, csak a fenekét.

tünci!
hugom március 8ra van kiírva.
és tegnap üzente, hogy "eltünt a szép vékony dereka"
nagyon nagoyn vékony... még nincsen 50kiló.
egy kép lássátok miről beszélek.
ők a hugaim. a bal oldalon az idősebik, aki babát vár. itt még pocija nincsen. majd hozok pocisat is. a jövő héten jönnek.
Kép
Vendég
 


Anyany: nálunk is nagyon ritka az ilyen. Talán ez volt a harmadik, hogy apa elvitte Rékát, tavaly november óta.

Szösz

KépKép
szosz
 
 


szosz!
na igen, kicsik még.
szerintem ilyenkor a pasik nehezen tudnak velük mit kezdeni.
de legalább másban segít. ha kérem csinálja a tápit, tisztába teszi, fürdeti. sajnos nem mindig vannak egy hullámhosszon. tegnap etetni is próbálta, de nagy sírás lett a vége. párom hamar felkapja a vizet.
pedig a kistörpékhez türelemből kell a legtöbb...
Vendég
 


Sziasztok!!!

jó pörgés volt a mai nap :lol: Hulla is vagyok rendesen, Matyi egy tünemény volt nagyon jól bírta, a keresztelőt végigdumálta, majd hozok képeket.
Szép és jó ajándékokat kapott, és már látszott is rajta hogy örül a dolgoknak :lol:

Nekünk tök jó lenne a jövő hét, talán csak a péntek nem.

Anyany milyen vékony nálatok mindenki :shock: Anyukátok is ilyen vékony?
Nagyon szép ez a kertrészlet, elfogadnék ilyesmit...

Betti örülök, hogy minden rendben a kiskukissal :lol: :wink:

Megyek hulla vagyok

KépKép
winchi
 
 


hello csajok.

betti: örülök :D képecske nincs? kitartás, kitartás; kitartás. Mást nem tudok mondani; telik az idő, ahogy eddig is telt; meglásd nemsokára eltelik a 10 nap! Voltatok az Ikeában? mert mi voltunk:D nem láttalak :D ha van iwiwed, és megadnád, priviben, szívesen megnéznélek ;)

anyany: igen; türelem kell. meg valahogy megérteni a megérthetetlent...megérteni azt a kicsi, kevéske tapasztalatot, amivel bírnak, azt, hogy mire gondolhatnak, mit éreznek. helyesek a hugik.

Naspi: ma annyit gondoltam Rád. Nagyon hiányzol. :cry:

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


Sziasztok!

Milu jól van, köszönöm!!!Ma már nem is nagyon látszódott a kiütése. Holnapra sztem meg el is fog tűnni. Szerencsére a lázon és a kiütésen kívül semmi baja nem volt. Sikerült megúsznunk 2db Germicid kúppal és 2x5ml Nurofennel.

Naspi! Ti tudtátok már az elején, hogy ez a 3napos lázas betegsége van a Milónak? Mert nekem csak a kiütések megjelenésekor vált egyértelművé, hogy nem a foga miatt volt lázas.

Amióta Mazsola betöltötte az 1 évet, adom neki a Béres cseppet. Nekem nem kilóra mondták a határt, hanem korra. Szóval 1 éves kortól. Ha meg nincs 10 kg, akkor kevesebb cseppet kell neki adni + nagyon fontos mellé a C vitamin. Jó étvágya lett a cseppektől.
Én annak tudom be, hogy ilyen simán túl van ezen a vírusfertőzésen, hogy adom neki.

Kép
jaffa4
 
 


Betti! Örülök, hogy minden ok. Hallottam egy tök jó dokis beszólást.
Kismamát ultrahangozzák. Rákérdeznek a nemére. Mondja az orvos: kislány. 1 hónap múlva egy másik orvos nézni uh-n. Kérdezi a kismamát, tudja-e a nemét. Válasz: Igen, kislány. Doki: Hát ha kislány, akkor elég nagy fütyivel fog születni.!

A ti babátok is egy fütyis kislány! :D (párodnak el ne mond...)

Mikor nálunk kiderült, hogy a Mazsola kislány, akkor az uh után írtam egy barátunknak egy olyan sms-t, hogy "szervhiányosunk lesz".
Nem ismerte a hasonlatot arany szívem. Napokig ment a susmus, ki hívjon fel minket, hogy kérdezzenek rá, mi baja a gyermekünknek. Teljesen be voltak parázva.

Ja és Ikea miatt IRIGY-IRIGY-IRIGY mindenkire!!!!!!!!! :P

Kép
jaffa4
 
 


Winchi!

Annyira éhes vagyok most, hogy engem a kajás képek is érdekelnének! :oops: :D

Nálunk apa többször van kettesben a Miluval. Jövő héten nagy feladat elé néz. A suliban 19:40-kor van vége, így 9-nél előbb nem érek. Ő fogja lefektetni. Kíváncsi vagyok, meg félek is......

Kép
jaffa4
 
 


megint elszállt amit írtam...
Vendég
 


szóval azt írtam, hogy :

jaffa!
hogy adod a béres cseppet Milunak?
cebionnal?
és örülök hogy mostmár jól van!
szörnyű amikor beteg a gyerek...

winchi!
anyuék vékonyak, én még kövérnek számítok...
a ház meg az udvar... anyumnak jó ízlése és fantáziája van. meg hozzá egy apám, ami mindenhez ért. az egész ház az ő keze munkája.
és hoztam még képet a tóról.
anyumék házához képest mi egy kis piszkos kis lukban élünk...
Kép
Kép
Vendég
 


Anyany: nagyon szép!

Egyedül vagyok, apa nincs itthon, Ti meg nem írtok, unatkozom. Visszaolvastam, tavaly novembertől.... Olyan jó visszaolvasni! :D Találtam egy tök jót, Gégéé írta a terhességéről. Olyan szépet írt, most is meghatódtam.

Szösz

KépKép
szosz
 
 


szösz!
aludni?
én is mindjárt megyek!
Zsófi megint kitúrt a helyemről. de majd jól visszapakolom az ágyába!
de mint a kis bumeráng úgyis visszajön majd hajnalban...
Vendég
 


Sehol senki? Pedig látom Gégéé, csináltál új vonalzót! Nagyon tuti! :D

Lányok, tudom már volt szó a cipőkről, de akkor nem figyeltem. Viszont most rádöbbentem, hogy idén télre kell majd vennünk cipőt, és csak egy márka maradt meg bennem: siesta. Na és megnéztem a siesta cipők árait! Hú, nagyon durva! :shock: :shock: :shock: Szóval milyen cipőt vegyek télre Rékának?

Szösz

KépKép
szosz
 
 


szerintem nem a márka a lényeg.
tartsa rendesen a bokáját, meg rendesen alátámassza.
ne csúszkáljon benne a lába meg ilyenek.
mi a cipők nagy részét is kaptuk. valamit kölcsön, valamit örököltünk unokatesótól.
az egyik barátnőm szerint minden gyereknek új cipő kell, mert mindnek máshogy kopik a talpa. aztán megkérdeztem, hogy a másodiknak majd új cipőket vesznek e.
azt válaszolta, hogy dehogy, a nővéréét fogja kapni. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

Szösz:Mi siesta cipőket vettünk eddig Hannusnak de nagyon sokféle gyerekcipő van.Még az elphantent néztem,azt a deichmanba lehet kapni itt oldalt reklámozzák.Szerintem bundás kiscsizmát majd ott veszünk neki.
Használt cipőt nem adnék Hannusra mert az már ki van járva(mármit a talpa)és akkor felveszi azt a formát ami az elöző kisgyereknek volt,és ez nem egészséges,legalábbis szerintem.Amúgy Hannus cipőit sem adom majd a kistesónak.

Anyany:Nagyon helyesek a hugik :D Nagyon tetszik a kerti tó,nagyon ügyes Anyukád :D

Most mennem kell mert ma én főztem Anyuéknak és most visszük ki a kaját.
Vendég
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?