Új privát üzeneted érkezett!

Tipp: Niki

Kép
Kép
cosmopolita
 
 


Noé
Vendég
 


Cosmo: ha a Te tipped jön be, megesz a méreg. Mert Niki volt a másik név amit akartam írni.

Magdi: remélem Dávid hamar kievickél ebből a takonykórból. Nektek még pocsékabb, hogy készültetek a talira, s aztán mégsem értek oda :(
Remélem a kishapsim stramm legénynek bizonyul, s nem nyal el semmit a csajoktól. Edó fosik-hányik második napja, Adri elkülönítve bár, de itthon fejlesztette ki a tüdőgyuszit, Téta is kahicsa-taknyi.
Ellenben felélesztettem a routert, nem tom hogyan, de müx az apa gépe is végre, mett megette már az idegeim. Amúgy nem igaz, hogy épp mostanság volt, hogy tökre elvoltunk 1 gépen, mett annyira igényeltek a gyerekek, hogy du.-este alig ültem ide, s akkor sem igazából fórumozni. Szal szabad volt a laptop, csak apa merő megszokásból követelte a sajátját.
Kaptunk 12 kg szarvashusit. Hát a 2 hete vásárolt negyed borjú bordái már nem fértek vissza a fagyóba. Azt ma így visszük magunkkal. A vadhusis haver már pedzette, hogy kéne még egy fagyót vennünk, s ha így folytatódik, igaza lesz.

Kép
kissmanó
 
 

 
 

Noé még mindig alszik. :shock: Már bementem megnézni, aggódtam, de minden oké. :oops:

Talira szép időtök van, végre kisütött a napocska. Remélem képeket csináltok! :wink:

Kép
Kép
tabati
 
 


Banyoszka: nagyon vicces ahogy Niki feszíti magát a képen :lol:

Manó: hát, majd meglátjuk :wink: Jó mini nyaralást Nektek! Tétinek is jobbulást!

Tabati, Csillag: Ti jártok babamasszázsra? Mennyivel előtt ne egyen a baba? Kiderült, hogy nálunk van ingyenesen a védőnőknél, úgyhogy hétfőtől mi is lenézünk.

Magdii: Dávidnak jobbulást!

Megyek takarítani, amíg alszik.
Talisok majd írjanak, hogy milyen volt!

Kép
Kép
cosmopolita
 
 


Cosmo!

Bocsi már olvastam a múltkor is, hogy kérdezted, csak elfelejtettem válaszolni... :oops:

az is ciki, hogy én erre nem is figyeltem... :oops: Inkább arra, hogy legyen értelme elmenni, ne legyen nyügi, így indulás előtt jól bekajáltunk... :oops: De nem volt semmi gond. És elég jól tűrte is. Mondjuk aznap mire a pocijához értünk volna már minden baba elfáradt, ő is. a második alkalommal nem közvetlen előtte ettünk, hanem masszázson. :lol: akkor nem is sikerült semmit masszíroznom. :lol: No, hátha Csillag megmondja a tutit. :lol:

Banyoszka!

És azt is elfelejtettem írni, hogy naggyon cuki Niki ezzel a fejjel. Mások direkt fotoprogrammal csinálnak ilyen képeket! :lol:

Noé felkelt fél 12kor, és most megint alszik. :shock: Előre félek a nap további részétől és az estétől... :roll:

Kép
Kép
tabati
 
 


Lányok!

Nekem most még nem gyed jár, hanem tgyás, és már bent volt a férjem, hogy a munkabéremet utalják még mindig. Mondták neki, hogy elintézve, majd levonják ami pluszt utaltak. Erre megint munkabérem jött. Felhívom a csajt, utánanéz, és mondja nekem, hogy nyugodjak meg, már augusztus óta a tgyást kapom. De ugyanannyi, mint a fizum volt!!! :shock: Ez hogy lehet???? Nem vonnak belőle valamit? Nem mondom, örülök neki, csak annak nem örülnék, ha hirtelen egyik hónapban nem jönne semmi, mert levonnák utólag az összeset. :roll:

Kép
Kép
tabati
 
 


Tabati: :D azért köszi. (Előre mondom, hogy uszinál is figyelni kell rá. Még múltkor kérdezted, hogy van e korhatár.. ahonnan nézzük, úgy tudom, hogy a merülős, búvárreflexesnél 6hó körül, de utána is lehet vízhez szoktatni, csak másképpen).
Én délelőtt alig tudtam elaltatni Petrát, most meg magától elaludt játékkal a kezében, éppen csak letettem. Kajánál meg mikor elfogyott az alma-barack sírva fakadt. Azt hiszem szereti :D
Már majdnem 1órája ennie kellett volna, de nem bánom, legalább volt időm sok mindenre. 8)

Kép
Kép
cosmopolita
 
 


Sziasztok!

Hazaertunk! Lorka huzza a lobort. Nagyon jo volt latni benneteket, babak gyonyoruek! :D :D
Banyoszka! Megegyszer koszi a fuvart! :D
Jo ez a hely, nagyon szepen kiepitettek, a csaladot is mindenkeppen el fogom vinni.
Vannak jo fotok, majd felteszem,

Agi

KépKép
lys
 
 


Talisokéárt irigyked!

Én kisKareszkára tippelek.

Cosmo: jaj, olvastram a múltkor is, de szita a fejem, és elfelejtettem írni... ne haragudj!
Nekünk azt mondták, hogy evések között kb félidőben legyen, ne legyen tele a pocija, mert akkor ugye kényelmetlen (pláne ha épp a hátmasszázst tanuljátok), és éhe4s se legyen, mert akkor nem tud koncentrálni. Nálunk tanfolyam volt, nálatok mindig van, vagy csak tanfolyam? Egyébként Borcsának nagyon bejött. Nem mindegyik testrészét szereti, a kart és a mellkast pl. nem, szóval lehet, hogy valami Petrának se fog tetszeni, de ez nem jelenti azt, h utálja aaz egészet. Sok sikert!

Tabati: szerintem vmit vonnak le belőle, de Noémi tuti tudja, mert ő jogilag tuti tisztában van vele :lol:

Manó: eze kezd egyre durvább lenni, a végén kórházat nyithatsz! Gyerkőcöknek jobbulást, a maradék egészséges csapat pedig ne kapja el! A videó elég durva...

Kép

Kép

Kép
csillagtancos
 
 
 
 


Kép

Kép

folyt köv. :)

KépKép
KépKép
kfnoémi
 
 


Nagyon szuperek a képek! :D

Mai tippem: Benjámin.

Babamasszázs: Valóban az a legjobb, ha épp kajailag félidőben vagytok. Zéti ma is nagyon élvezte. Mindig ő az egyetlen, akin végig meg lehet csinálni a feladatokat.

Banyoszka, szenzáziós Nikiről az a kép :D

Lányok, akiknek már megjött a mensi. Volt valami előjele?

KépKép
süni76
 
 


Tipp: Niki.

Lemaradtam valamiről? Most nem volt 5 kép utáni eredményhirdetés?

Gyerekeeek!
Ma délben megérkezett a párom nagymamájának a testvére (kb 80 éves bácsi) Vácról, akit eddig 1x láttunk kb. Pár napja jött egy levél tőle, hogy eljönne, és holnap reggel meg " Karcsikám vigyél már át Pitvarosra".Mindössze 70 km, de úgy írta,mintha ide a szomszédba kéne vinni. Azt hittük csak ma este érkezik, de már 12 h óta itt va :shock: Most meg kiderült, hogy nemcsak át kell vinni holnap, hanem még vissza is kell hozni :shock: Szóval a párom szombatja Józsi bácsiról fog szólni :lol:
De nem baj, a párom délután elment úszni, itthagyott vele, egész délután , már szétrobban a fejem úgy fáj! Holnap majd Ő hallgathatja a nosztalgiaestet. :P

Kép
Kép
sosi
 
 


A képek szenzációsak :D

Kép
Kép
sosi
 
 


Sziasztok!

Egyik nap szó volt róla,hogy már csak a végén legyen,így izgalmasabb.Azt hiszem Banyoszka vetette fel,én erre irtam,hogy döntsetek Ti,elvégre is nem én tippelek,de semmi.Hát így csak a végén lesz az összesítés :lol:

Kép
kata840725
 
 


Sziasztok!

Nagyon jó volt ma a tali! Végre arcokhoz tudom kötni a kedves neveket!

Sokat gondoltunk az otthon lévőkre, és a hátatok mögött jól kitárgyaltunk titeket /dehogy!/ :)

Lorka talpig nagyfiú, a nyugalom szobra, az anyukája meg olyan csinos, mint egy 20 éves lány.

Tökmag is letagadhat egy tizest, Adél meg gyönyörű, az a haj szenzációs! És ő volt az egyetlen baba, aki érdeklődött a többiek iránt. Igazi társasági hölgy.

Áron vagány nagyfiú, szenzációs szerelésben, aktívan aludt végig :)

Niki egy törékeny hölgyike, hatalmas mosollyal, nagyon cuki!

Klassz volt, gyorsan eltelt az idő, remélem megismételjük!

Most anyunál vagyunk, holnap jövök.

Benta

Kép
benta
 
 


Sziasztok!

Tényleg tök jó volt a mai tali.
Tökmaggal még sétáltunk egyet! :)

Benta, nagyon jól fogalmaztál!

Kiegészíteném:
Benjámin igazi pasi! Férfias hangja van, hosszú haja és nagyon kedves anyukája! :)

Áron a nap hátra lévő részét is végig aludta, szóval szerintem az időjárás miatt lehetett!

Tabati a TGYÁS kb. ugyan annyi mint a fizud, mivel abból csak SZJA-t vonnak, járulékot nem!
Szóval szerintem minden tuti!

Én Karcsikára tippelek! Vagy ő már volt?!

KépKép
KépKép
kfnoémi
 
 


Sziasztok!

Klassz lehetett a tali, rakjatok még képeket :D

Tabati!
Én is ugyanannyit kapok, mint a fizum volt.

Manó!
Csajsziknak küldöm a gyógypuszikat!

Én is Benjáminra tippelek.

Bocsi, hogy ma nem telik többre, de egész nap pörögtem és jól elfáradtam. Amúgy jól vagyunk...

KépKép
amadea
 
 


Sziasztok!

Mai tipp:Nándi,de ez csak tipp,fogalmam sincs!
Tegnap viszont Noé-ra tippeltem volna ha ideérek,de nagyon rosszul lettem estére eröm se volt fennt lenni!
Mára megjött a mensim,mindenféle görcs nélkül,de lehet tegnap este
azért volt a rosszullét és a migrén!
Tejem kicsit kevesebb is lett,de talán pár nap és visszaáll!
Ma tartottuk Jázmin szülinapját,így utólag Kata köszönöm a köszöntést!
A Kinder buenos tortát majd megmutizom!
Egyébként október 7.én Jázmin szülinapján fogant Benedek!

Talis képek nagyon szupik,nagyon szépek a babák,és nagyon nagyon irigy vagyok a tali miatt!

Voltunk szemészeten átmosták Benedek könnycsatornáját,hétfön újra,bár már most sokat javult a szeme!
Iszonyúan sírt majd megszakadt a szívem érte!

Annyi mindent akartam még írni de fáradt vagyok többre most nem telik!
Jóéjt mindenkinek!
20140328174041
 
 


jaj, Lányok, én majdnem elbőgtem most magam, h megláttam a gyönyörű képeket!!! Olyan szívesen ott lettünk volna! Le lehetne írni a képken, h ki kicsoda, mert én biztosra csak Noémit ismertem fel.

Nekünk nagy haladás van a napokban:Borcsa akarja ezt mondani NEktek: tegnap:fixen a hüvelykujjammal találok be a számba :lol: ma: 20 ml gabonapép :lol: hátról oldalra forgás gyakorlatai, este egy csomószor sikerült!!! :lol: És már egész ügyesen kinyomom magam hason. :lol:

Kép

Kép

Kép
csillagtancos
 
 
 
 


Noémi, Amadea!

Köszi! Ez tök jó, én kevesebbre számítottam. :D akkor még 2 hónap dúskálás. :lol:

Irigy vagyok ám a tali miatt, de a következőn már ottleszünk ha törik ha szakad! :wink: Remélem holnap sikerül beszerezni a kötős kengurut, és be is válik.

Csillag!

Nekünk 5 alkalmas tanfolyam a masszázs.

Cosmo!

Sajnos nem megyünk babauszira, mert Noé bőre nagyon érzékeny (most is gombás valamitől a combja, ott ahol pelenka nem is éri és nem is redőben... :roll: ) meg a feje is egy ponton félek, hogy ott minden mást is elkapna...

Kép
Kép
tabati
 
 


És egy kis esti panaszkodás, ugorjon aki unja az anyóstémát... :roll:

Első gyerekes tipikus bizonytalan anyuka vagyok, de úgy érzem sikerült leküzdenem a félelmeimet az eltelt 3 hónap alatt, és odafigyelek a gyerekem jelzéseire, megpróbálok rájönni mi a baja, és egyre magabiztosabb vagyok. De mégis anyósom miért vetíti rám az ő félelmeit? Megőrülök tőle. Jaj, vigyázz, nehogy beüsse a fejét, nehogy leessen, én ki is megyek, mert ezt nem bírom nézni, nem lázas, meleg a feje, tuti valamije fáj, mert így nem szokott ordítani, jaj hideg a keze biztos fázik, sapkát nem adsz rá?, volt ma kaki? :roll:
De a ma esti mindent felülmúlt. Noé szokásos esti hisztije. Anyós alszik, arra ébred, hogy Noé üvölt. Erre elkezd sopánkodni, hogy tuti baja van, mérjem meg a lázát. Természetesen semmi, de a lázmérőtöl kakilt. Erre meg az a baja, hogy ez nem normális, hasmenése van. Holott csak a normális folyós anyatejes kaki. Miért nem örülünk inkább, hogy nem kemény?Gyerek egyre jobban üvölt, (én egyre idegesebb, gondolom ezért is üvöltött jobban), anyósom mondta, hogy adogassuk egymás kezébe, hátha attól megnyugszik. Helyzetváltoztatás. Persze nem nyugodott meg. NA, én mentem megmelegíteni a tejét, amivel pótolni szoktam még este. Visszajövök anyósom párommal adogatja egymás kezébe Noét. Komolyan mondom, hogy kínomban már röhögnöm kellett. MOndtam, hogy menjünk fürdetni (imád fürödni, akkor mindig megnyugszik). Anyósom csak adogat, mintha meg sem hallotta volna. Na erre megint idegesebb lettem, már páromnak mondtam hangosabban, hogy menjünk. Míg vetkőztettem hallom, hogy kint anyósom kérdezi apósomat, hogy ne hívjuk e ki a dokit. :shock: Erre megint idegesebb letttem, mert majd én eldöntöm, hogy mit csinálok, nehogy már anyósom meg apósom döntse el, hogy hívunk e dokit. Párom pont hozta a vizet, és mondta nekik, hogy nincs láza Noénak, minek hívjuk a dokit? erre anyósom: megvárjátok, míg magas láza lesz? :shock: MIndegy becsuktuk az ajtót és fürdettünk. Noé végig vigyorgott vidám volt, úgyhogy alátámasztotta, hogy csak hiszti volt. Utána próbáltam szoptatni, de azt hallottam kintről, hogy anyósom fennhangon sztorizik, hogy az ő gyerekei hogyan, meg milyen gyorsan lázasodtak be és hogy kellett rohanni az ügyeletre stb. No, így szoptassak nyugiban, természetesen megint egy hisztis szopi volt. Csak egy kis zugot szeretnék, ahol kettesben a fiammal lehetek és nem hallok senkit és semmit. Annyira egymás szájában vagyunk, hogy hihetetlen. És néha úgy érzem, hogy senki nincs ránk tekintettel. :(

Alkalmazkodni kell egymáshoz persze, meg is teszünk mindent, ők is mi is. De egyszerűen nem értik, hogy nekem a szoptatáshoz nyugalom kell. Pedig már egyszer anyósomnak meg is mondtam, persze nem felrovólag. Mégsem érti, vagy nem akarja érteni. Ha nagy nehezen elalszik Noé napközben, akkor mindig megjegyzem nagy szuszogások közepette, hogy jaj, végre sikerült elaludnia, vagy ha gyorsan elalszik, akkor meglepődve, hogy jé, el sem hiszem, hogy elaludt. Persze mindez a színjáték része, mert nem akarom őket megbántani, és ahelyett, hogy azt mondanám, hogy elaludt Noé, most egy kicsit csendesebben legyenek, mert nem jó alvó, ezeket mondom. Olyan figyelmetlenek tudnak lenni, és ez annyira fárasztó. :(

Kép
Kép
tabati
 
 


Sziasztok!

Végre ideértem én is!

Csajok! nagyon jó volt a tali, gyönyörűek a babák, kedvesek a mamák!!!! Nagyon jól éreztem magam!
Remélem hamarosan ismétlünk és még többen leszünk!

Benta én is pont azt akartam írni,hogy jól kidumáltuk a többieket :lol:

Lys szóra sem érdemes, nagyon szívesen! :)

De tényleg nagyon tetszettek a bébik, mindegyik külön egyéniség, tündériek!!! Adél haja.....

Mai tippem jobb híján Zalán...

Noémi,Lys,küldök pü-t...

Tabati elhiszem,hogy nagyon nehéz az együttélés,és néha nagyon ki tudják borítani az embert, de sajna nem sokat tehetsz ellene....Viszont úgy látom, nagyon ügyesen kezeled a helyzetet!
Kitartást a továbbiakhoz, együtt érzek Veled, mi is laktunk együtt a szüleimnél,nem sírom vissza!!!! Anyósommal ki sem bírtam volna szerintem!

Banyoszka
banyoszka
 
 


Sziasztok!
Megyünk sógoromékhoz babázni,most közölte apa,úgyhogy megint előbb fel kell raknom a képet.

Kép

Kép
kata840725
 
 


A mai tippem: Benjamin :)

Lányok, képzeljétek kiderült hétfőn reggel vizsgáznom kell! :evil:
Most hétvégén tanulok ezerrel, de majd kikapcsolódni jövök!

Ja és szoc jog a tantárgy, szóval nagyon képzett leszek gyed/gyes/tgyás, stb témakörben! :)

Szép hétvégét mindenkinek!

KépKép
KépKép
kfnoémi
 
 


Sziasztok!

Tegnapi tipp : Karcsi
Mai : Benjamin

Jovok meg, csak el vagyok havazva,

Agi

KépKép
lys
 
 


Sziasztok!

Mai tipp: Benjamin

Én majd csak este jövök szerintem....

Banyoszka
banyoszka
 
 


Sose tudok elég korán jönni... Benire tippelek én is!

Kép

Kép

Kép
csillagtancos
 
 
 
 


Tabati: sajnálom, elég nehéz lehet. Nálunk anyukám ilyen parás, de mi ugye nem lakunk velük szerencsére. Bár én bunkón mindig leállítom, mert már az első hetekben egyszer kikészültem, és nem akarok mégegyszer.
Már megint Pesten vagyok, jaj! Noémi, Neked drukk hétfőre!!!

Kép

Kép

Kép
csillagtancos
 
 
 
 


Sziasztok!

Nagytakarítok és pakolok,csak tippelni jöttem!
Tipp:Benta Benije!
Késöbb majd még jövök!
20140328174041
 
 


Tipp: Benjámin

Nagyon jók a talis képek!

Tabati: nincs jó tanácsom, én nem tudnék együtt élni így senkivel :roll:

Sosi: jó fej Józsi bácsi :lol: Majd mesélj, hogy férjed hogy viselte a mai napot.

Végre ma megyünk shoppingolni, ezer éve nem voltam. Addig a nagyi babázik, persze pont most nem akar felébredni Petra egy gyors etetésre indulás előtt :evil:

Kép
Kép
cosmopolita
 
 


gyorsan, mert a fiam kezd zsémbelni a poci miatt (éhes lesz)

váóóóóóó, nagyon klassz a fényképes ízelítő. Ugye még kapunk?
Látom Ági Lorkuccal álmaim kettes számú járgányával, a Naniaval nyomultak.
Én nagyon, de nagyon irígy.
Főleg, mert ma is hajbakaptunk a kisfiamon kívül a család egyetlen pasijával.
Bosszúból le is léptem pöttömmel 1,5 órára. Elmentünk megsasolni a keresztszüleim rezidenciáját. Sajna ők Veresegyházán, pedig jujj de milyen jót tudtam volna velük dumálni. De a szomszéddal így is kicsit beszélgettünk. Szó se róla, jobb lett volna veletek.
Bíztos kidumáltatok, hogy egy hisztis nőszemély vagyok, a hét elején még lett volna alibim a mensivel, de már az sincs :?
Itt olyan ragyogóan és melegen süt a nap, mintha május és nem október lenne.

Valaki kérdezte a mensit: derült égből ménykőcsapás érkezett. Tavaly szep. 1-én vót az uccsó, idén okt. 1-én jött. _Hát köszi :o

Józsi bácsi, de főleg anyósok monnyanak le. Enyémanyósék is jönnek holnap, magamnak köszönhetem, én mondtam apának, hogy hívhatja, ha gondolja. S gondolta :(

Na, csemetém már eléggé zakotál, Téta is jelentette már, hogy Géza csí.

Kép
kissmanó
 
 


Tabati, minden elismerésem! Én sem tudnék tuti senkivel sem együtt élni.
Én inkább kifizetném az albérletet...tudom ez visszavet, de én inkább kényelmes vagyok! (ezért is írom, hogy minden elismerésem, amiért ennyi évig hajlandó vagy tűrni)

Engem már az is idegesít, ha anyós távolról beszól. Pl. ha a gyerek sír = fáj a hasa.
Már hónapok óta nem fáj szerencsére...de fáj a hasa.
Az ok: túl sok hozzátápival kezdtem - mert ő csak 1 kanalat adott először a gyerekeinek...hát én nem!

Ennek ellenére tényleg nagyon segítőkész, és rendes.
Ebből csak azt akarom kihozni, hogy én még 10 percig sem tudnék vele lakni...

Még vannak fotóim, majd este, ha már nem tanulok, megpróbálom őket felrakni!

Ma én tippeltem először! :):) De jó végre lesz pontom!

KépKép
KépKép
kfnoémi
 
 


Jaj köszi Csillag!

Rád gondoltam: ha Te annyi vizsgát meg tudtál csinálni terhesen, akkor én sem hagyhatom annyiban, meg kell próbálnom!

(csak tudnám, hogy mi a fenének kell ez a sok történeti rész...én azt úgy utálom! ) :evil: :evil:

KépKép
KépKép
kfnoémi
 
 


Mi történt lányok? Ma senki sem jelentkezik??

KépKép
KépKép
kfnoémi
 
 


sziasztok!

Na, n tegnapi meg a mai tippel sem tom, h vagyok-e...
Kedden nekem is megjött, 3 napig tartott :o, se görcs, se semmi.
Tegnap este viszont kidobtam a taccsot, vmi cseszte nagyon a gyomromat, pfuj de szarul voltam, apa tette le a gyereket, megmozdulni se bírtam.

Ma meg roxinházban voltunk, nagyon jó volt.

Jó éjt!
Vendég
 


Sziasztok!

Ideértem :lol:
Képzeljétek,voltunk ma a Corába, és nagyon sok babacucc van akcióba. Plüss rugik 699,-Ft, 1000,-Ft, meg persze van drágább is, de ezek is tök jók szerintem!

Noémi, Lys megkaptátok a privimet? Úgy várom a fotókat! légyszi-légyszi küldjétek át!!!

Noémi, Neked meg hétfőre egy nagy kalappal ám! Ügyes legyél!

Puszedli remélem ma már teljesen jól vagy!

Manó!
Hogy vannak a kis betegek? Már párszor kérdeztem, de nem jött válasz, hogy van Gézu bőre?

Banyoszka
banyoszka
 
 


Jó reggelt!

Látom ma én vagyok az első!
Bár tegnap nem tudtam jönni, így a tuti Benjámin tippem is elszállt. Na talán még a mai, a vissza tudok jönni.
Menni akarunk vásárolni. Úgy terveztük,hogy Zalán eszik 8-kor, és 9 körül indulunk. Hát addig be is jött, hogy eszik 8-kor, de most elaludt.

Tabati, minden elismerésem. Én sem bírnám egy percig sem. Tuti már elküldtem volna a fenébe mindenkit. Nálunk egyébként azért sír mindig az unoka, mert anya nem ad neki enni. :evil:

Noémi, sok sikert a vizsgához!
Képek szuperek, kérünk még. Sajnálom,hogy mi távoliak kimaradunk ebből, de szegény Csillaggal sem voltam képes találkozni még itt sem.

Zsu



Kép
bvigh
 
 


Jó reggelt!

Banyoszka, bocsi. Igen, kérdezted. Hát az a nagy helyzet, a gyerek bőrével, hogy ha kenem, akkor semmi gond, ha nem, akkor visszaköszön. S mert folyamatosan nem akarom szteroidozni, ezért mikor már kezdene elfajulni, akkor bekenem picit, s akkor enyhül. Sajna csüt. este voltak nálunk a haverjaink, a kisfiúk 10,5 hónapos, s neki is ilyen dermatitisze van (atópikus). Ugyanezzel a krémmel kenik, másik barátnőm kb. Grétával egyidős kislánya is ezt a krémet kapta, neki már elég szépen alakul, nekik mondták, hogy 2 éves kora körül növi ki. Csak sajna a kiscsaj sokat vakarja a kézfejét, így ott még nem tud elmúlni.
És mostanság elég sok ilyen bőrpanaszról hallani :(

Még ma is csudi szép idő van.
Gréti elég csúnyán köhög, s úgy néz ki az öccsáének is sikerült elnyalni. Már szortyog, s közbe-közbe kahicsol. Szép is lesz, ha minden finomságot hazahord majd az obiból.

Kép
kissmanó
 
 


Sziasztok!

Kép

Kép
benta
 
 


Sziasztok!
Bocsi, nekem is kimaradt a tegnapi nap. Zéti felborította a jól megszokott napirendet. Mindegy... Lehet, hogy ez a hülye időjárás is közbe szólt. Itt esik az eső, sötét van. Irigykedem Manó, hogy nálatok süt a nap.

A mai napunk se lesz túl jó, szerintem. Éjjel 1:30-kor, aztán 4:15-kor is felébredt. Mindkétszer cicire kellett tennem :shock: , mert nem sikerült visszaaltatnom. Most is kb. 20 percet aludt, de tuti meg kell etetnem, mert reggelire keveset szopizott.
Pedig olyan tuti volt már a napirendünk. Órát lehetett volna hozzáállítani.
Az esti fürdetések is baromi nehezek, leszakad a karom és a derekam, amióta a férjem elutazott. Pedig még jövő péntekig ki kell bírnom. Irtó nehéz a kölök. No, abba is hagyom a panaszkodást.

Manó, sajnálom, hogy a két picur is köhécsel. Hátha nem kapja el Gézengúz a nagyoktól! Tejci terén mi újság?

Ha sír Zéti, akkor Anyukám nekem is mindig azt mondja, hogy éheztetem. Na, pont úgy néz ki a maga 7 kilójával :D De már leállítottam.

Noémi, egy kalappal a holnapi vizsgához!!

Na, megyek, mert szerintem rájött, hogy milyen keveset is reggelizett :wink: Persze így megint lemaradok a tippelésről. Na, majd délután. Bár nem voltam túl jó formában az elmúlt napokban.

Ja, anyós: Holnap jön. Kár, hogy esős idő lesz. Múltkor szép, napsütés volt, így jól megtúráztattam a babakocsival :D Annyit sétáltunk, hogy utána nem sok ideje maradt babusgatni Zétit, mehettünk a babamasszázsra. Na, ez holnap nem fog bejönni... Nagyon gonosz vagyok??? Egyébként nincs vele gond, jó fej, csak nehéz vele közös témát találni.

További szép napot!

KépKép
süni76
 
 


Benjámin mackó ébredés után a teraszon :lol:

Tök jó, hogy ennyien felismertétek tegnap! Vicces volt viszont, mikor más képnél láttam az ő nevét.

Tabati,
csak azt tudnám írni, amit Noémi. Én nem bírnám. Nekem az az 1-1 nap is sok, amikor itt van valamelyik nagyi. Tegnap szabályosan veszekedett velem anyu, hogy miért adok tápot B.-nek /holott előtte végignézte-hallgatta, h. mit szenvedtünk "szoptatás" címszóval/, miért nem adok neki répát. Aztán közölte, hogy a bio=marhaság. Pedig csajavascript:emoticon(':cry:')k jót akar, de én is.

Manó,
tiszta kórház a város szélén. Talán Gréti már ellenállóbb lesz az ovis bacikkal szemben, a nagyok csak megedzették valamennyire. Nem most mentetek volna lakókocsizni?

Preta,
remélem élvezitek az új lakást! Kérhetünk fotót?

Banyoszka,
köszi a tippet, holnap kinézek a Corába.

Noémi,
egy kalappal a vizsgádhoz!

Ma éjjel annyira felhúztam magam a nem-alváson, h. utána azért nem tudtam aludni, pedig B. éppen hagyott volna. Hát most szétmegy a fejem. Most már az sem megy, hogy gyors szopi és alvás, mert rettenetes balhét csap a szoptatásnál, már a nyugi-rongyi sem mindig segít. Ma megint visszahurculom az ágyamba, együtt fogunk aludni, mert nem bírok ennyiszer felkelni
:cry:

Szép vasárnapot mindenkinek!

Benta

Kép
benta
 
 


Hol a mai fotó? :shock:

Banyoszka
banyoszka
 
 


Benta: lakókocsizunk :D
Csak épp került wireless, s apa hozatta velem a laptopot.
Én meg benéztem ide is, meg galád mód az ebay-re is. S nekiálltam lőni valamiket, kiderül mi lesz, mert a licit akkor ér véget, mikor mi útban leszünk hazafele.
Meg csetteltem az anyámmal, kár, hogy Adriával még nem lehet. De majd hamarosan. Sok betűt ismer már ő is, no de még nem ilyen társalgós szinten.

Benjámin mackó tök aranyos, kb. ilyen vastagságú cuccot hiányolok a kicsim ruhatárából. Bár sajna hamarosan a tök vastag culákat kell bevetnem.

Süni: Géza sem igazán van toppon kajálásilag. Egyszerűen nappal nincs ideje ilyen apró, "jelentéktelen" dolgokkal foglalkozni mint a szopi. Így sűrűn kérezkedik, de szív 4-5öt, aztán mehetek amerre akarok. Persze így azt sem tudom van-e tej. Éjszaka is sűrűn jön, ma csak 2x, de előző éjjel kb. 2 óránként. Szopizott kicsit, s bele is aludt, hisz a másik dolog amire nem igazán jut idő nappal, az az alvás. Szóval tényleg nem tudom hányadán állok tej ügyileg.

Noémi: kitartás. Legalább ez az utolsó éved?

Cora sincs Brassóban :(
Ellenben ezután mehettek Ikeába talizni, hisz ott adva vannak a körülmények. Ilyen talicskán még anno Téta is volt. Mikor dajcséktól jöttünk hazafele. Én kedvemért tették át a csajok keddről hétfőre. Szuper volt.

Ja, nem tom írtam-e. A húgom jelzője az ebay-re: internet nevű túrkáló. :D

Kép
kissmanó
 
 


Szép napokat!
kicsit megkésve a mai fotó:

Kép

Kép
kata840725
 
 


Benedek

Banyoszka
banyoszka
 
 


Benta nagyon édes Beni ezen a fotón (is!) Tényleg mint egy kis plüssmaci :lol: Sajnálom,hogy megint szenvedtek az evéssel/alvással...

Nekünk most kivételesen jó éjjelünk volt, Niki reggel 6-kor jelentkezett először, majd szopi után hála Istennek vissza is aludt és csak 9-kor ébredt újra.Úgyhogy kivételesen kipihent vagyok!

Manó irigy vagyok a napsütésért, itt rondán esik az eső és hűvös van :( Lányoknak és a kis Gézengúznak jobbulást és sok gyógypuszikát!

Képzeljétek, tegnap akartam venni babaharisnyát a csajszinak,és nem tudom, mekkorát vegyek, de a 0-6 hónapos méret is nagy... Kisebb létezik? :lol: :lol: :lol:

Na megyek, majd szerintem csak este leszek ismét gépközelben.

Szép napot mindenkinek!

Banyoszka
banyoszka
 
 


Benedek

Zsu



Kép
bvigh
 
 


Már megint lemaradtam.......

Banyoszka: Nekünk is van többféle harisnyánk 0-6 hós, és mind más méret. Van ami jó, van ami nagy. Nálunk a Tescoba ki lehet fogni 2db-osat 390.-ért.
Na mi is csak ebéd után indulunk vásárolni. Persze ebéd még nem lesz, de még nem is reggeliztünk.
Pocok jót aludt, most apjával beszélget.

Manó, jobbulást a lányoknak! Nálunk apa ilyen dermatitiszes, és miután felkereste a nemtomhanyadik dokit, az közölte vele,hogy soha nem fog elmúlni. Genetikai, örökölte. Úszni járhatunk, adott róla igazolást.Még jó,hogy nem fertőző.

Zsu



Kép
bvigh
 
 


Köszi Zsu a tippet, megnézem akkor ott is a harisnyát!

Most már tényleg léptem.....

Banyoszka
banyoszka
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?