Új privát üzeneted érkezett!

én meg most a letöltésével kínlódok! Emese szupi jó ötlet volt ez most! :lol: :lol: :lol: , és édes Bogi is, meg Álmi is, hamarosan kapjátok Vilit is! hihihi

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


[url]http://www.loonapix.com/images/31199723

így kell remélem beilleszteni! ááá, én ezekkel mindig bajban vagyok :oops: :oops: [/url]

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


upsz, tehát nem! :oops:

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 

 
 

Nóri,
ments le az asztalra a képet (jobb klikk, kép mentése más néven) és ide meg mellékletként töltsd fel :)

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Íme Hanna-koala! :lol:
Kép
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára susycat 2009.10.09 13:34-kor.

KépKép


KépKép
susycat
Kocs
 
 
 
 


Hát ez eszméletlen, komolyan, egy hete loholok utánatok, mint valami szorgos vadászkopó. Leülök olvasni, frissítek és máris ott figyel három új oldal.
Így érdemben reagálni se lehet, főleg most, hogy egyik fickó sem alszik, pedig nem lenne rossz :/.
Csak be akartam jelentkezni, hogy olvasok, igyekszem írni is, megvagyunk, meg minden :). Egyszer az életben talán írok hosszan is, csókpussz mindenkinek!
kalloni
 
 


Pingvinként sem rossz!


:) Kép
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára susycat 2009.10.09 13:40-kor.

KépKép


KépKép
susycat
Kocs
 
 
 
 


Kalloni
ez ismerős.

Mi voltunk ma ikeaban, ott szopizott Kolos. Hát aki a hangerőt beállította a szobában, annak tuti nincs gyereke...

Holnap jönnek lakást nézni 10-re, szorítsatok :-)
pumuklii
 
 


na próba, aztán elköszönök, mert hazaért életem párja! pussszzz

Kép Vili!

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


Yesss!!!!

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Talán még ma sikerül benézzek, de még most megyünk sétafikálni! Cuppp!

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


Ari lett Vilcsi is!

KépKép


KépKép
susycat
Kocs
 
 
 
 


Nekem a pingvinesek tetszenek a legjobban! :lol:

Hean: nekem jó más nap is szerintem. Neked mikor lenne jó? Jobbulást nektek, remélem, nem influ a párodnak. Nálunk is mindkét gyerek még taknyos. Csongornak legalább már a sárga cuccos jön, szerintem ez már a vége lehet. Tüci minden egyes alkalommal újrafertőződik a bölcsiben, szóval lehetetlenség kilábalni a náthából. :twisted: Még szerencse, hogy láza nincs, de nem tudom, mennyi idő kell ahhoz, hogy ráhúzódjön a fülére.
Ráadásul ma megint csak hosszas fenyegetőzés és testi erőszak hatására sikerült lefektetni aludni. Persze, hogy az orra tele lett a sírástól, de kiszívni már nem tudtam, mert Csongor közben bealudt a másik szobában a szivacson - a porszívó mellett.
Á, megőrülök ezektől az altatásoktól! De ha Tüci nem alszik, akkor kibírhatatlan délután. Egyszerűen szüksége van az alvásra. Csak nem értem, hogy miért ilyen nehéz az elalvás. :roll:

Kép
Kép
tinu
 
 


Hean, milyen érdekes ez a párhuzam! Persze sajnálom nagyon, képzelem Te is milyen idegi és fizikai állípotban lehetsz.
Nálunk megjött a felmentősereg: anyós! Főzött húslevbest, ápolja a kisfiát, vigyáz közben a babára, úgyhogy én léptem aludni. Ez konkrét életmentés volt a részéről...

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Na Iza ma nem nagyon akar aludni....ma kb fél órákat aludt csak,utána szórakoztatni kellett...szerintem front van.Itt nagyon agy a szél is,azt se szereti!

Pép:este én 120ml vízből csinálom,vagyis apa,mi mindig fürcsi után etettünk.Ha kér akkor kap utána cicit is,aztán alvás.Napközben ez másképp alakul,akkor 60-80 ml vízből van,és hozzá gyümi.Fejni én akkor fejek ha kaja után nem szopizik semmit.márha van időm,mert a fejés miatt nem vagyok hajlandó otthon ülni...muszáj kimozdulnom
:lol:

Iza már itt figyel az ölemben,nuku alvás.Apja meg vakol az előtérben :wink: nekem a plafont kéne a fürdőben megcsinálni....gyerekkel nehéz lesz :lol: :lol:

És van újdonság is.A gyerek azt hajtja h bllöpllölö meg blőőőőő,közben meg folyik a nyála 8) 8)

annus11
 
 


Annus, mármint hogy te vakolnád a plafont??? :shock: Váoooo

Jaj, hát mit találtam a mélyhűtőben? Na mit? A múltkori találkozóról megmaradt vaníliajégkrémet. És én most úgy döntöttem, hogy azt az iskolát fogom követni, miszerint a megfázásra fagyit kell enni. :P

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Tinu, Tüci ezek szerint betörhetetlen. Nem is értem honnan örökölhette? :lol:

Annus, nálunk is nagy-nagy nyügi van.

Pingvinek, ismeretlen szürke állatkák és holmi ördögfiókák nagyon édesek :D

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Edesek ezek a kisallatkak :D

Jelentem ma eloszor babakocsival mentunk egy kort!!!!!!!!!!! majd holnap kiprobaljuk ujra,mert sztem mar kezdett ehes lenni csak azert volt nyugi,de bejott neki. Amilyen surun babakocsit fog latni.. nem is ertem miert vettunk ujat :lol: nekem kesz trauma bkocsival kozlekedni.

Netti
Kép
maumau
 
 


Gyöngyi: remélem, azért TÜcinél elmúlik ez az időszak. Nekem már késő. :lol: Egészségedre a jégkrémet! Milyen jó, hogy nem ettük meg! :wink:

Kép
Kép
tinu
 
 


Hahó! Nagyon aranyosak a kölökképek! Nóri, álomszép a hely, ahol laktok!

Minden betegnek - apa, anya, baba, JOBBULÁST!!!

Esztó, akkor sajnálom... :cry: :cry: :cry: De örülök, hogy gyógyulóban vagy!!! :lol: :lol: :lol: Látom, megijedtél, hogy a nagy pedagógus elrángat az orvoshoz... :lol: :lol: :lol:

Gyöngyi! Jó jégkrémezést! Nekem a múltkor valóban segített a hideg, hátha neked is! :)

Tinu! Úgy tűnik, hogy én ma csak olyan este 8 körül leszek arrafele, és iszonyúan húznom kell haza. Szóval ma sztem nem jó, nem tudom, neked jó lenne-e... De ha mégis el tudnék szaladni érte, akkor kereshetlek telefonon?

Kalloni, Pumuklii, én is voltam így sokszor, olyankor kihagytam oldalakat, mégsem érzem, hogy nagyon le lennék maradva, mert az épen aktuális dolgok úgyis éppen aktuálisan kerülnek elő! :wink: Szóval írjatok, és olvassatok, amennyit tudtok! :)

Na, megyek, mostmár lassan tényleg nem bírom a hónapok óta tartó napi 3-4 óra alvást, most ledőlnék, de Samu már felébredt... Nem baj, megyek, játszom vele. :)

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Dóri: persze, hogy felhívhatsz!

Kép
Kép
tinu
 
 


Nóri! Vissza akrlak jelölni iwiw-en, de azt mondja a gépem, hogy nem érhető el az oldal... Na, majd jelölök, csak bírd kivárni... :)

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Köszi, Tinu, akkor majd meglátjuk...

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Gabi a gyereket a hatara akarja kotni :shock: :lol:

Netti
Kép
maumau
 
 


Hűűűű, de jók a képek...én sem bírtam megállni:
Kép Cicivámpír

Kép
mozza
 
 


Helló! Aludtam másfél órát, ezen kívül az anyósom felajánlotta hogy ittalszik ma, és felkeleget a gyerekhez (szoptatni úgyse kell).
Nagyon gáz elfogadni? De ha ma is az lezs, mint az elmúlt 3 napban, én megzavarodok...
Tudom, hogy ez azok szemében nyavalygásnak tűnik, akik hetek óta csinálják... Ne haragudjatok érte.

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Szofi,
szerintem nyugodtan fogadd el, Rád fér egy nyugis éjszaka! Ő meg szívesen van az unokájával :wink:
Még mikor Bogi pici volt, anyum is itt aludt egyszer, kint a kanapén - jogy mikor éjjel majd kel Bogi, megetetem, ő meg elringatja.. hát hajnal 1kor kelt a lányom, anyum olyan békésen horpasztott, hogy nem volt szíven felébreszteni :lol: :lol:

emese1979
 
 


akkkor én is....
nekem cicicicám van :D
Kép

Kép
Kép
mniki84
 
 


Pár drukkot azért küldjetek! :roll:
pumuklii
 
 


Pumukli, megy a drukk ezerrel!!!
Még egy: Csani egy hete erőlködve ordít. Ezt nem tudom jobban megfogalmazni. Nem sír, azt mondja, hogy ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ, de mint egy rossz torokreszelős papagáj... Rettenetes hang...
???

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Pumukli, drukkdrukkdrukk. Meglátja, beleszeret, viszi.

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Szofi, rájött, hogy ilyet is tud (és kicsit élvezi). Ennyi.

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Ja, ha meg most nem kel el a lakás, legközelebb ne felejts el vaníliás-fahéjas sütit sütni. Állítólag +10% esély. Már ha nem valami macho puncivadász akarja megvenni legénylakásnak. Akkor tök mindegy... :roll:

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


pumukli én csurizok!

Kép
Kép
mniki84
 
 


Árulja el nekem valaki, hogy ezeket a videókat telefonnal, vagy kamerával csinálja aki feltölti a blogba! Oda lehet egyenesen, vagy előbb máshova kell, és onnan lehet bemásolni?

Petya egyébként a nagykádban szokott pancsizni, egyedül!
Alárakom a csúszásgátlót, és tökéletesen elvan. Énis tennék fel róla videót,ha tudnék... :(

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Pumukli, szorítok! Megveszimegveszi! :wink:

Szofi, szerintem nem gáz. Aludjon ott, ha segíteni akar.

Megijedtem ettől a hozzátápitól: nekem olyan macerás. :oops: Reszelgetni, kotyvasztani. Meg igazából nem látom át a rendszert, a lépéseket. Annyit értek, hogy a csak anyatej 6 hónap után hiánybetegségek kialakulásához vezet. :roll: De a gyüminek, zöldségnek kevesebb a tápértéke. Akkor mivan? :?
Egyébként AM szépen kanalaz, viszont az almától sztem ritkább és sűrűbb a kaki... :roll:

Ki volt a fő állatidomár? :lol:

Óóó, én is imádtam szánkózni. Mindig mondtam apának, hogy gyorsabban! :D

Netti, még nem is mondtad, h van testvéred. :shock:

Kép

Kép
adraci
 
 


Adri: hidd el, semmi bonyi nincs ebben a hozzátáplálásban. Csak annyi, hogy egyelőre ne a tejcsi helyett add a gyümit, hanem utána. Aztán majd mikor jönnek a kalóriadúsabb kaják (krumpli, husi, tészta), akkor tényleg ki lehet vele váltani az ebédet. Az alma amúgy tényleg székletfogó, szóval normális, hogy ritkább és sűrűbb.

Kép
Kép
tinu
 
 


Édesek ezek a babók nagyon!!! Vámpír, meg cica, meg minden van itt már! :lol: :lol: :lol: :lol:

Én gyerekem már negyed 7kor aludt! Muszáj volt 3/4 6kor elmenni fürcsizni, mert kibírhatatlan volt! :cry: Így reggel tutira fél 6kor kelés van, de aztán úgy is visszaalszik! :wink:

Aztán elmentem bepótoltam a Barátok Köztemet, és most itt vagyok!

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


Akkor Tinu, plíz mondd már el, hogy aki csak tejet ad, annak mit kell változtatnia 6 hónap után... :oops: (azt vágom, hogy husi+krumpli mellé már nem akar szopizni :D )

Kép

Kép
adraci
 
 


pumukli-el fog kelni!!! Szorítok!! Az enyém ház is jó lenne ha elmenne, nem lenne rá gondom!
Nem érdekel valakit??? :roll: :roll:

Szofi-szerintem is fogadd el, mindenkire ráfér a pihenés.

Mondjuk nekem is itt volt Anyukám az első 7 hét hétben és ő is olyan édesdeden alukált, hogy nekem sem volt szívem felébreszteni! Mindig mondtam is, hogy olyan jó, hogy nekem kellene már egy picit aludni, mert kidőlök, de azért jó hallani, hogy Apa és Mami milyen jót alszanak, pityipű. :lol: :lol: :lol:

Adri-Emese volt a főfőfő!!! :lol: :lol: Szerintem sincs mitől aggódnod, hidd el minden kialakul, és érezni fogod, hogy na itt az idő! :wink:

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


Adri: tízórai idejében, vagyis délelőtt valamikor szopi után megkínálod AM-et egy kis gyümivel. Ha már próbáltátok az almát, akkor egy kis őszivel. Aztán kinézed a táblázatból, hogy miket lehet adni első körben. 3-4 naponta adhatsz valami új ízt. Ezzel lassan eltelik egy hónap, mire végigértek a listán. Aztán utána kiválthatod az ebédet, vagy az uzsit (már nem is emlékszem, melyik jött). De általában délelőtt add inkább az új ízeket és ebédre megszokottat. Adod a második körös új ízeket (tábliból), plusz délben szopi után az ebédet. Ez már két hama. Majd AM eldönti, hogy inkább szopizni szeretne, vagy hamar rátér a szilárdakra. Ha mennyiségeket eszik, lehet, kiváltódik a szopi, de lehet, hogy inkább a szopit tartja meg és akkor mindig csak kóstolgatni fog mást. Én mindig egy hónap múlva vezettem be új étkezést (igen, asszem így volt, hogy tízórai, ebéd, uzsi, reggeli és vacsi). A végére úgy alakult ki, hogy tízóraira inkább gyümit kapott, ebédre valami főzelékfélét, uzsira megint könnyebbet (kefírt adtam tök sokáig), vacsira sokszor az ebéd maradékát, de ez már egyéni, hogy hogy akarod variálni.

Kép
Kép
tinu
 
 


Adraci, van, ketto is :roll:

Netti
Kép
maumau
 
 


Hányévesek, mianevük és jóbanvagytok?

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


sziasztok!

Szofi,
tök rendi az anyóspajtid, persze-persze fogadd el a segítségét!!! 8)
Én azt hittem, csak a porszívó szívóerejével lehet az orrbigyószívást fokozatosítani, sorry..Én max-ra állítom, akkor szív is, ha a min-on van, akkor alig érzek vmi kis pihe erőt, az nem szívná ki.

A szomszéd is mondta, hogy már a második porszívót fogyasztják a gyerekkel. Ez most komoly?? De ha ettől rendre bedöglenek a porszívók, akkor méééér nem találnak ki olyan eszközt, ami nem halasztja meeg??? :x


Édesek ezek a jelmezes babók! Cicivámpír - hihihi :lol: :lol:


Netti, Borós képek nagyon cukik. Ha kiviszed, inkább kenguruban van? Csak mert írtad, h a babakocsi nem a favorit..


Pumukli, szurkolunk!


Gyöngyi, mindig jókat virulok a hsz-eiden :lol: :lol:


Bocsi: vki kérdezte korábban: Gergőn is van anyajegy. Sőt, mintha apró májfoltjai is alakulnának a pociján..


Mi jövő héten debütálunk almalével. Már most próbálnám, de megvárom, míg uram is itthon lesz, hogy élvezhesse ő is a reakciókat :D

KépKép

Kép
hase
 
 


Na kész a takarítás nagyrésze!
Holnap már csal porszopózni, és felmosni kell! Ne meg mosni, meg főzni. Ablakok lepucolva, függönyök 3* kimosva, és az ágyak is áthúzva! Valamint portörlés, vásárlás, vacsi, stb. Holnap meg vasalok, ha lesz energiám! :)

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Najóestét! :)

Bocsi, Tinu, hogy nem jelentkeztem, de nagy volt így is a rohanás, hogy hazaérjek időben, férjuram sokkal később jött haza, mint ígérte, nekem kellett behoznom az ő csúszását... :)

Pumuklii, drukkolunk! :)

Szofi, ez király! Aludj nyugodtan az éjszaka!!!
Igen, Szofi, sztem lesz még néhány meglepi, az is új, hogy tud kacagni, de pl. sikítozni is meg fog tanulni... :lol: :lol:

Denevér és cica is cukik! :)

Trixi, megnézném Petyát!!! Nagyon szeretem, ahogy lubickolnak! :)

Azt hiszem, nem nagyon jövök ma már, ha nem így lesz, bocsi, szóval jó éjszakát!

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Ügyi vagy, Trixi! :)
3szor mosod a függönyöket? Miért? Mindenki így csinálja? :shock: Én örülök, ha egyszer ki vannak mosva a nagytakarításokkor!

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Csilla,autosulessel van jo baratsagban,vagyis nagyon rosszban, uuuuuuuutalja :roll: kenguru ha kozelbe megyunk,bolt ilyesmi!
Amugy meg setalni nem voltunk csak egyszer a main kivul :oops: :oops: :oops: de van levegon a gyerekem, kint vagyunk udvaron sokat :lol: szoval sztem az is eleg neki. Majd ha mar kilat a babakocsibol elvezni fogja,de nem akarom meg sportba tenni.. o meg uvolt ha nem lat semmit. De nekem meg nagyon nehez mar cipelnem. :)

Szofi, ismerjuk egymast, nem vagyunk rosszban,ez hosszuu sztori, olyan mesebe illo 8) 33 es 31 amugy :) vagy mar megint eltelt egy ev? :roll:

Netti
Kép
maumau
 
 


Sziasztok, jó estét!

Ma a nagy változások napja van nálunk. Írtam, hogy Babóka már 2 hete nem hízott semmit, és ezzel párhuzamosan este egyre idegesebb volt szopikor. Alig akart szívni, szívott kettőt, majd fordult el, sírt egy sort, fordult vissza. Szóval nagyon úgy tűnt, hogy nem elég tej. Annyit harcoltam már, belefáradtam. Ha látnám legalább, hogy van értelme a kitartásnak és hízik... Éheztetni nem akarom, csak azért, hogy kihúzzam 6 hónapos korig. :cry:

Délután gondoltam egyet, és mivel pont a mi doktornőnk rendelt, elvittem hozzá, nézze meg. A súlyával kapcsolatban megnyugtatott, hogy az 5.74 nem olyan rossz, és az sem lesz nagy baj, ha nem duplázza meg a súlyát. Azt mondta, mérjem a szopikat, de ezt én visszautasítottam, mert az éhségtől síró gyereket az én mérlegem nem képes befogni. Így abban maradtunk, hogy este az utolsó étkezésnél szopi után adjak tápot, és délben elkezdhetem a hozzátáplálást. Azt mondta, hogy hízni majd a csirkehusitól meg a főzeléktől fog.

Így hát ma este, amikor láttam, hogy szenvedünk a szopival, vettem egy nagy levegőt, és csináltam 100 ml tápot (Milupa Ha start, még újszülött korából maradt, amikor küzdöttem a tej beindításáért). Azt hittem, eszik max. 50-et, aztán kész. Először nagyon gyanúsan méregette, forgatta a szájában, aztán ráérzett az ízére, és mind megitta. :shock: Remélem, ez nem azt jelenti, hogy eddig éheztettem szegényt...:? :(
Kíváncsi vagyok, erre mit lép éjszaka, kel-e egyáltalán.
Lelkiismeret-furdalásom van, hogy nem tudtam 6 hónapos koráig kihúzni csak szopival (most 5 hónapos és egy hetes), de azt sem szeretném, ha az én elveim miatt éhezne.

Szóval ez a nagy esemény történt nálunk ma este. :? Most próbálok még fejni, hátha holnap kevesebb tápi kell.

Jó éjszakát: Réka

rekap
 
 


Netti,
ahá, értem.
Amúgy én is filózok uazon a kérdéseden: mármint h milyen méretet vegyek mazsolának, aki most 6-9hós, cipő-harisnyából inkább 12hós,
amúgy meg 68-74-es jelenleg - márkafüggő. Pl. van egy leszer next pólója: newborn méret :shock: .
Overálokat nézek: sztem azokból 80-ast veszek, az alávalókból meg vegyesen.
De én is nagyon remélem, h már annyit nem fog nőni a drága. Jövő héten megint mérik majd... :lol:


Trixi
nem vagy semmi, energiaital?? Pedig az éjszakáid ramatyul alakulnak.
Szóval ügyi vagy!! :D

KépKép

Kép
hase
 
 


Csilla, detto, van olyan next felsonk ami 0-3ig es jo :lol: amugy meg 6-9ig veszek mindent kb,de! van ami 9-12ig es egy kicsit felhajtom a nacit.. es mar jo is :roll: eleg erdekes. mindenesetre 80as overalt veszek.. :lol: es bizakodom.. :roll:

majd dobok blogba a novereimrol kepet :D

Netti
Kép
maumau
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?