Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Katapetra,
üdv itt, bár ne kellett volna jönnöd. Sajnálom, hogy veled is megtörtént ez.
Én 6 hónapot vártam, mire továbbléptem és elmentem Tapolcára, de ma már ezt nem tenném. Max 3 hónap és lépj!
Én azt mondom, ha ki is tisztították az egyik petevezetőt, az vissza is záródhat. Nekem azt mondta a doki ennyi próbálkozás után, hogy sajnos megvan rá az esély, ha az egyik petevezetővel gond van, akkor a másik sem működik úgy, ahogy kellene. Mi ezért léptünk.
Ilyen abortuszos élményeim nekem is vannak, mint a lányoknak. De én persze megértem, ha valakinek igen erős indoka van.
De mikor én bennt voltam a kórházban bejött egy kisebbségi és a 12!!!! hetes gyerekét tetette el, na akkor kinyílott a bicska a zsebembe. Mindegy, erről ne is beszéljünk!
Ne gondold, hogy ez az oka, csak előre nézz és neked is sikerülni fog.

Aviubi,
jó dolog lehet ez a napközi. Nekem személy szerint nem érné meg, de dolgozni úgyis csak az megy vissza, aki megkeresi a max. 200 ezret, mert abból ki lehet azért fizetni az 50-60 ezret és még marad is.
Bár most azt olvastam, ha a fidesz kerül hatalomra, akkor visszaállítják a gyest+gyedet. Jó lenne :roll: .

Nálunk nincs külön bölcsi, de akarnak. Most egy ovis csoportba vettek fel 5 bölcsis korú gyereket. És ez pont Hannáék csoportja, amitől se én, se az óvónénik nincsenek elragadtatva. Ez sem megoldás.

Mia,
gyere többet, ne tűnj már el, kíváncsian várjuk, hogy mit alkottatok :D :D :D

Babszikám,
hogy vagy???

Sütike,
Berni királykisasszony hogy viselkedik :D :D :D ???

Voltam uhun. Jobb oldalt 6 db 10-11mm-es-, bal oldalt 1 db 12 mm-es és 5 db 10-11 mm-es tüsző. Mnyh 8 mm. Kaptam még szurit. Sokat :cry: Kedden megyek megint uhu-ra, valószínűleg pénteken lesz a leszívás. Drukkok jöhetnek továbbra is :D

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Rani!

Ez ígéretesen hangzik, hiszen addig van még egy hét pont. Persze, hogy sok szuri addig, de hamar elfogy!!! Azért nem semmi, hogy itt vagy máris a nyomomban :) Hogy vagyok? Nem is tudom. Szerintem állandóan bemagyarázok magamnak tüneteket, még a végén álterhes leszek :) Keresem a tüneteket, amik az előzőnél voltak, de még elég korai. Nemtom. Izgulok egyre jobban - ez a babanet nem tesz jót nekem. Másik topikban olyan teszt-őrület volt, hogy hihetetlen. Nekem csak köv. csütörtökön kellene tesztelnem, de már alig tudom kivárni. Vasárnap előtt nem érdemes, kedden lennék a 30. ciklusnapon, szóval akkor esetleg a kicsik már kapcsolatba lépnének velem. Állandó kétség gyötör... Persze bízom azért bennük :) Csak olyan jó lenne már érezni, hogy "nem vagyok egyedül" :) Olyan szép babókat ígértek nekem, hogy igazán bíznom kellene. Minden pillanatom más és más. Majd te is megtudod :)

Ubi, a téma sokat foglalkoztat, és fogok írni egy hosszabb hozzászólást, ahogy lesz lelkierőm hozzá, mert érdekel mi hogyan van.

Borcsika! :) Drága, olyan sokan olyan sokszor hiányolnak, ha van valami kellemes élményed, gyere és oszd meg velünk!!!
babszi
 
 


Ja, és Rani, a laptető a következő babást mutatja - ez a babanetes babona. És most TIÉD a laptetőőőőőőőő :)
babszi
 
 

 
 

Ranita...Berni királylány?????mutizok egy képet...az élet (éjjeli 4-kor)árnyékos oldaláról Kép

na persze az ilyen pillanatok meg feledtetik: Kép

sutimano76
 
 


Drukkolok ezerrel,csak naon fáradt vagyok,az éjjel max 3 órát aludtam összeadva!!!

sutimano76
 
 


Sziasztok!
Ranita! nagyon szorítok neked is, és Babszinak is. Nagyon izgi hónap. Annyira jó lenne ha mind ketten sikereses hónapot zárnátok! De szerintem sikerülni fog!!!! :wink:

Suti! Nagyon jók a képek! Nem csodálom, hogy fáradt vagy Kitartás! Amikor Berni alszik akkor te is aludj!

aviubi
 
 


Babszi, ha ikrek lesznek, akkor korábban nem tudsz tesztelni? Úgy tudom a hcg emelkedettebb ikerterhességnél vagyis , ha mondjuk vasárnap tesztelnél az simán lehetne pozitív, ha ikrek vagy nem? :) Szorítok!

Süti, bármit mondhatsz, Berni baba így is meg úgy is gyönyörű!!! :)

Ranita, neked is nagyon-nagyon szorítok!!
-m-i-a-
 
 


nagyon szorítok mindkettő lombikosnak...

Rani: köszönöm a jó tanácsot...mármint, hogy ne várjak, és lépjek...a dokim azt mondta ha nincs gond, akkor most egy évet!!!! várni kellene..decemberben megyek vissza kontrollra, a hsg-m után.
Elég tanácstalan vagyok...most nagyon reménykedem, ez tart életben...
KÜLDÖM a drukkokat Neked ezerrel..........:-)

aviubi: akkor szegény gondozónénit sem irígylem....

babszi: nagyon szorítok, és gondolok Rád!!!!!!hajrá babók!!!!

süti: gyönyörű a kislányod!!!!! még ha sír is....biztos nagyon fárasztó lehet, de nagyon szerencsés nő vagy( ez egy halványsárga irígység volt tőlem) :-))))))))
Kívánom, hogy hamar túllegyetek a kezdeti nehézségeken!

puszi lányok!

Lilypie Fifth Birthday tickers
katapetra
 
 


Aranyosak vagytok,és igen tudom hogy nagyon szerencsés vagyok,hogy egy ilyen édes és egészséges gyönyörűség anyukája lehetek,bocs ha folyton panaszkodok.....

Most azt próbálom hogy vissza az emeeletre a szobájába..a kiságyába...hasratéve(van légzésfigyelőnk)....eddig bevált,már másfél órája alszik!!remélem nyugis éjszakánk lesz!!
jó éjt

sutimano76
 
 


sziasztok!
Vagyok még csak nagyon fáradt!
Szombat éjszaka olyan furcsán fájt a a derekam.
Meg tudom különböztetni az én fájdalmamtól, nem olyan erős, és sokáig fájt olyan egyforma intenzitással.
jóslóim is vannak.
Azt hittem szülinapomra megszülök. Tegnap volt, de szerencsére nem.
Majd teszek képet, szuper tortám volt. :lol:
Mostanában nem szeretnék szülni, mert nálunk a kórházban látogatási tilalom van már jó ideje a szülészeten. Rota vírus járvány miatt.
Nagyon gáz lenne, mert apa még a szülésre sem jöhetne be velem. :cry: :cry: :cry:
Szorítsatok, hogy maradjon Dani úrfi!

Babszi, te még nem küldted a számod :wink:

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
angie28
 
 


Boldog szülinapot Angi!!!!!

Péntek éjjel veled álmodtam. De akkor szorítok, hogy még maradjon Danika egy picit. Ne aggódj a jóslók miatt. Nekem is volt sok, de aztán mégis programozott csaszi lett a 39. héten. De azért phenj amennyit tudsz. Van segítséged napközben?

Suti! bejött a hason altatás?

aviubi
 
 


Úgy két alvás erejéig igen,sajna azóta se sokat javult a helyzet,ha minden jól megy akkor nővérem ma nálunk alszik,és nekem csak etetni kell,ő fog altatni,meg ha műsor van akkor csitítani is,én meg remélem tudok egy jót aludni,mert tegnap már csak sírni tudtam,még enni is alig,ki vagyok merülve!!!

sutimano76
 
 


Angie,
BOLDOG SZÜLINAPOT :D !!!!

Babszi,
:?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:

Süti,
sikerült kialudni magad?

Ma voltam uhun. Jobb oldalon 10 db, bal oldalon 8 db 19 mm-es tüsző, mnyh 8 mm. Holnap tüszőrepi, pénteken leszívás.

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Rani,pénteken már leszívás...atya ég olyan fáradt voltam,hogy hiába olvastam ez kimaradt,hogy te már itt tartasz.....na akkor már tényleg megy a sok drukk....

igen,3 nap után ma végre jókat aludtunk,na egyik se volt több 2.5 óránál,de legalább többször egymásután volt pár ilyen,így összeségében egész jó volt!!!!

sutimano76
 
 


Húúú Rani, nagyon megy a drukk!!!

Látod Sütike, alakul ez lassan, most látom, hogy holnap már egy hónapos Nagylányod lesz! :)

Meg úgy mindenkihez lenne kérdésem, főleg kiknek "igazi" terhessége is volt (nem mk), ugyanazok a tüneteitek voltak mind két félénél vagy egészen más? (tudom, ez normál terhességenként is eltérhet ugyanazon személynél, de..). Nekem az mk-nál csak aluszékonyság volt,de az is csak aznap mikor megtudtam, hogy ketten vagyok és másnap, szóval lehet csak beképzeltem, nem tudom. Most is valószínűleg csak halucinálok, de kb 2 hete enyhe hasizomlázam van, viszont az alvókám meg nagyon elromlott..Pénteken (nem) kéne megjönnie, lehet nem ártana tesztelni egyet?
-m-i-a-
 
 


Mia,nekem mindegyik más volt....a mk-nál hányinger a tonhaltól,Bernivel semmi bajom!!!

sutimano76
 
 


Cicifeszülés mindkettőnél!!!!!!Alvókámat nem annyira érintette!!

sutimano76
 
 


sziasztok, itt vagyok ám, csak sok zűr volt/van..de majd egyszer megoldódik..

angie nagyon boldog szülinapot kívánok neked!!! hol vagy?????húúúú csajok attól tartok angie hamarosan ismét anyuka lett, ha már nem az....hétfő óta tud valaki valamit róla?
drukkkkkkkkkk neki!!

rani, ma van a tüszőrepi? szurival? húúú nagyon szorítok a péntekért és a 8mm-es nyh nagyon jó, nekem Lujzinál inszemkor 6-os volt :shock: szóval csak így tovább!!!!!jó lesz ez :lol:

mia, igaz nekem méhenkívüli nem volt, de annyit mondhatok, nálam a tünetek, fáradékonyság és egy speckó fémes ízt éreztem folyamatosan a számban..ja igen, mellfeszülés, más nem. de mindenkinek más, csak neeeem???

üdv katapetra, hát ne is várj!!! itt mindenkit arra bíztatunk mihamarab lépjen, azok a dokik mondják az egy évet, akik mónem akarnak az üggyel foglalkozni, én úgy mentem a dokihoz, hogy 1 évet vártunk, nem sikerült, (pedig akkor még a fél év sem volt meg...), szóval bátran, előre!!

nálunk annyi, hogy apát tömöm vitaminnal, tojással, és próbálom nyugtatgatni, hogy jó srácai legyenek, próbálkozunk ezerrel, mostanában asszem össze is bújunk, drukkoljatok :oops: :D

babszim gyere :!: :D

Kép
Kép
piciboris
 
 


sütike, milyen anyukának lenni?

Kép
Kép
piciboris
 
 


Boris!!!!!VÉGRE!!!!!MEGJÖTTÉL!!!!!már q...ra hiányoztál!!!
Anyukának lenni a legjobb dolog az életben,kivéve mikor fáj a poci,vagy éjszakázás van!!!Most volt 3 mélypontos napunk-éjszakánk!!!

sutimano76
 
 


Boris ITT VAGYOK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2 in 1!
De maradjon is így, mert még mindig nem jöhet be velem apa.
Talán jövő héten feloldják a zárat.
Addig kímélem magam ezerrel! :lol:
Most még olvasni sincs időm :oops:
Babszi megkaptam a te számod is!
Akkor képet neked, örömhírt Avinak küldök! :lol: :lol: :lol:
cupp

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
angie28
 
 


Sziasztok!
Na Boris végre! Már nagyon hiányoztál!

Most meg Babszi tünik el? De megértem... Nagyon szorítok, hogy holnap megtudja a jó hírt. Remélem jól emlékszem...

Nálam a terhességek teljesen hasonlóak voltak. Talán Bencénél nem volt erős mellfeszülés, de volt iszonyatos álmosság. A másik kettőnél a mellfeszülés, érzékenység volt erőteljes, igaz mind 2 alkalommal szoptattam, így nekem úgy tünt fel a terhesség, hogy nagyon szar volt a szopi. De az álmosság mind 3 terhességre jellemző volt. Mia! Szerintem várj péntekig, és akkor tesztelj, mert akkor a legbiztosabb az eredmény! :wink: De nagyon drukkolok, hogy 2 csíkod legyen!

Ranita! babszi! Folyamatosan gondolok rátok! De jó ........

Angie! Kitartás. Tuti kihúzod még jövő hétig! :wink:

Suti! Hajrá! Látod, azért szép lassan fogtok ti aludni! :lol:

aviubi
 
 


Aviubi,hát én nem a türelmességemről vagyok híres és így tegnap csináltam egy tesztet, negatív pedig mindenféle fényben megnéztem :) Várnom kellett volna...Jajjj.
-m-i-a-
 
 


Sziasztok, jó(bb) reggelt. No, hajnalban felkeltünk párocskámmal egy-két közös tesztelésre. Kikészítettem még este a csapra a 10-es és a 25ös teszteket, mutogatván, hogy ezekkel kísérletezgetünk majd reggel. Párom nagy ffi szemeket meresztett rájuk kicsit bizonytalanul, de nagyon részt akart venni az egészben.
Megcsináltuk hajnalok hajnalán, és bizony csont-nega lett mind a kettő. Száradás előtt és után sem lehet nagyítóval sem felfedezni egy félvékony szellemcsíkocskát. Majd 9 körül felhívom az intézetet, hogyan tovább, mit kell ilyenkor tenni. Mai gyogyókat már nem vettem be, csak ha azt mondják szednem kell még 2 napig, akkor veszem be. Nagyon köszönöm mindenkinek, aki drukkolt, mert nekem nagyon sokat jelent!!
babszi
 
 


Babszi,
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Jajj, neeeeee :cry: :cry: :cry: . Annyira, de annyira bíztam benned, hogy el sem tudom mondani. Olyan szépen alakult minden, miért nem sikerült? Most aztán teljesen letörtem, biztos voltam benne, ha valakinek, akkor neked most tuti sikerül. Én is jobban álltam volna a dolgokhoz.
Gyere majd és mondd el, mit mondott a doki, jó?

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Babszi.... :cry: :cry: :cry: :cry:
Ne már! Én is nagyon hittem benne, hogy most tuti sikerülni fog. Doki mit mondott? Mikor lesz a következő probálkozás???

Ranita! ne kenődj el. Neked attól még sikerülhet!

Mia! Szerintem nagyon korán teszteltél!

aviubi
 
 


Ranita!

Neked így is jobban kell állnod a dolgokhoz, hiszen LEHETŐSÉG, méghozzá igazi, vérbeli lehetőség. Nekem nem sikerült, de neked még igenis sikerülhet!!! Én sokkal jobban bízom ebben, mint az inszemben, főleg nálad!!!

2 napig még szednem kell mindent, akkor tesztelnem még egyet. Ha poz. azonnal szólni nekik. Ha nega, akkor gyogyó abbamarad, 10 napon belül megjön, utána 1 ciklus, amikor megjön újra, akkor konzultálunk, hogy milyen vizsgálat kellene, min kell változtatni, hogyan csináljuk a következőt. Addig kell 3-4 hónap pihi, szóval február a köv. lehetőség.

Párocskámmal készülünk külföldre. Nem szeretném elkajabálni, de kapott egy állásajánlatot, és nagyon drukkolunk mi lesz. És hát ettől is függ a hogyan tovább... Gyerek mindenképpen kell nekünk, csak úgy teljes az életünk, én pedig már nagyon régóta várok egy saját babára. Szóval majd még meglássuk, de ha kell, bizony hazajövök lombikolni...akár februárban :)
babszi
 
 


ÓÓÓÓÓ, Babszi, sajnálom!
Már biztos, hogy nem sikerült? 2 nap múlva még lehet pozitív????
remélem összejön a külföldi állás, legalább egy kis figyelem elterelés lenne, hamarabb eljönne a február!
Sok-sok puszit küldök

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
angie28
 
 


babaszim, hát nem erre számítottam, nem mertelek megkérdezni.......de reménykedtem ha nem írsz annak az a jó oka, hogy....de hát nem ez lett, igazán nagyon-nagyon rossz ez most, én is teljesen belelkesültem, hogy neked tutira sikerül, de nem akarok már én is rád rossz dolgokat rakni, inkább azt mondom, nagyon jó lenne az a külföldi állás a párodnak, neked meg egy teljes kikapcs...

csajok, köszi a fogadtatást :lol: :lol: aranyosak vagytok!!!! és sütike, megkaptam ám az sms-ed, de kitöröltem egyszer mindet és nem tudtam így neked visszaírni, bocsi így utólag!!

mia, szerintem is várhattál volna!! és a teszt érzékenysége sem mindegy! ha még nem jött meg akkor még van esély, szorítok!!

angi, na jól van!!! így is kell!! majd egy hét múlva, akkor kell kibújni :lol:

avi, te most hogy állsz?

Kép
Kép
piciboris
 
 


Babszi....azzé én még reménykedek,hogy két nap múlva jössz a csíkokkal!!!!Tudod én az örök optimista!!!

Mia,ne siess!!!Azután tesztelj,hogy már 2 hete nem jött meg!!!Az már tuti eredményt ad!!!

Rani ne add fel!!!ahányan annyi félék!!!

sutimano76
 
 


Kép Kép Kép

sutimano76
 
 


Sütke, én anyás képet kérek tőletek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
babszi
 
 


Sziasztok!
Suti! Nagyon-nagyon szép kislány Berni!

Babszi! de jó lenne ha összejönne a külföldi munka! Lombikozni pedig simán haza tudtok jönni! :wink:

Nekem ma van az 1 éves évforduló a méhenkivülivel. Azaz tegnap estétőlvolt a mizériám, de ma reggel derült ki nagy nehezen az ok.... :cry: Aztán még mindig itt állok baba nélkül. :cry:

aviubi
 
 


Avi, tudom mit érzel, nekem is nem rég volt.
Olyan rosszul éreztem magam.
Beszéljetek sokat apával, akár róla is, nekem segített.

Bernike, kis tündér! :lol:

Nekem éjszaka megint szülés közeli élményem volt.
A derekam fájt olyan egyfolytában, szerintem a csontjaim tágultak.
Nem a becsípődős fájdalom volt. Legalább 5 percig fordultam meg a másik oldalamra. :lol:
Jövök, ahogy tudok
Üdv mindenkinek

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
angie28
 
 


Babszi igenis!!!!

Kép

sutimano76
 
 


Angie kitartás!!!

sutimano76
 
 


Sütke, olyan szépek vagytok!!!!! És így mennyire látszik milyen aprócska a jány :)

Angi, már nincs sok hátra! Fél gyerekért átvállalom a fájdalmaidat :):):)
babszi
 
 


köszi,Babszi....kicsicsomag ma reggel bealudt egyedül a kanapén,olan büszke vagyok rá!!!

sutimano76
 
 


süti, jól esett az a bizonyos k...vára ..mondatod :lol: :lol: :lol: :lol:
és mennyit változtál :lol: tisztára olyan igazi anyukás lettél, de kizárólag pozitív értelemben :lol: nagyon édes Berni, gratula az elalváshoz :wink:

angie, jajajj, vigyázz magadra!

mia?

rani?

Kép
Kép
piciboris
 
 


Sziasztok!

12 petesejtet sikerült leszívni, holnap 10 és fél 11 között kell telefonálni, hogy mennyi termékenyült meg.

Most megyek feküdni, mert szétszakad a hasam :roll: .

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Boris.......melyik is volt,kiestem a képből!!!
[quote]s írta:üti, jól esett az a bizonyos k...vára ..mondatod


Rani,12!!!!!!!!!Hurrráááááááá!!!!azta!!!!!!!!!!akkor mostantól csuribakezemlábam neked is!!!!

sutimano76
 
 


Süti, nagyon szépek vagytok!!!!!!!! :wink:
És köszönöm, kitartok!
Minden éjszakának és nappalnak úgy indulok neki, hogy már nem sok van hátra és kibírjuk a jövő hétig. Azon belül nem tudom pontosan meddig kell kihúzni ( a látogatási tilalom miatt ).

Hétvégén még 2 szülinapra is hivatalosak vagyunk.
Apa is, és "sógornőm" is 18-án születtek! :lol:

Babszi, édes vagy! Sikerülni fog, meglásd!!!!!!!!
Rani, nagyon-nagyon szorítok én is!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Boris drága, neked is köszi, vigyázok!
Avi, jobban vagy? Nagyon remélem!

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
angie28
 
 


Boris!!!!!VÉGRE!!!!!MEGJÖTTÉL!!!!!már q...ra hiányoztál!!!

ez megdobogtatta a szívesckémet :lol: és tényleg szépek vagytok :lol:

rani, jujj nagyon szorítottam :lol: nagggyyyon jóóóóóóó :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: hú hát hogy fértek el?

angi, akkor még a szülinapokra koncentrálj, és talán 2:1 marad :wink: még van időtök, nem is kell sietni :lol: Benike várja már a tesót :?:

avi?

babszim, holnap tesztelsz?

mia? csak neeeem?

Kép
Kép
piciboris
 
 


ja hogy azt Boris,hát örülök!!!!!

olyan jó kis csapat vagyunk,ha bárki kimarad nem vagyunk teljes...ráadásul kevesen vagyunk,így mindenki sokkal fontosabb személy itt kérem szépen....úgyhogy nem eltűnni nekem!!!!
Egyedül Angienek adok kimenőt pár napra,míg a kórházban lesz!!!!

sutimano76
 
 


Sziasztok!
Vagyok, én is csak Hunor itthon van, így kicsit ritkábban tudok a gép elé ülni. Na meg persze esténként belealszom az altatásba.
Tegnap olyan arik voltak a fiúk. Már elaludtunk, vagy legalábbis én erre megszólalt a telefonom. Kinyitom a szemem, erre 2 szempár mered rám. Szerencsére apa felvette, pedig ő is aludt, csak kint.
Egyszóval mostanában nem vagyunk túl aktívak esténként.

Suti! Na végre! Róléad is kapunk képet. Nagyon jól néztek ki!

Rani! Ha nem haragszol nem fogok most túl sokat írogatni neked, de tudd sokat gondolok rád, csak most ez az én babonám... De azért várom a híreket, és nagyon-nagyon-nagyon.......... :wink:
a magyarázat: hogy Babszinál annyira biztosak voltunk aztán...

Angie! Mostmár csak kihúzod jövő hétig!

Boris! Mindenkinek nagyon-nagyon hiányolztál. Olvass csak vissza! :wink:

Babszi! Hogy vagy?

Mia? Teszt?

Katapetra! Nehogy már eltünj!

Na megyek, mert Hunor itt ül, és így elég nehéz pötyögni! :lol:

aviubi
 
 


Rani, látod, te is attól féltél, hogy nem lesz mit leszívni, és látod, 12 pete lett, ami nagy szó, mert többet szívtak ám le, csak a tisztítás után maradt ennyi!!! Ha pedig mind megtermékenyül, lehet marad fagyibaba is, ami még több lehetőség, ha esetleg mégis kellene - adja ég, hogy ne kelljenek. :)
Írjál hogyan mennyi termékenyült meg, mert nagyon drukkolok!!!

Nekem a mai is nega teszt lett, amit igazából tudtam előre, mert azt az ember tudja/érzi, ha van pocaklakója. Szóval nem tört le a dolog, volt idő felkészülni rá - lehet akkor török le, ha a sok hormon kiürül a szervezetből. Vagy amikor megjön majd nekem. A héten még itthon leszek, utána lesz kis őszi szünet, így csak november másodikán megyek dolgozni... jobb, ha nem ott szaladgálok majd wc-re :( Ki tudja hogy viselem majd a dolgokat; lehet könnyen, lehet nehezen. Majd kiderül. Nagy meglepetést így a végén nem okozott a tesztelés. Remélem februárban össze jön a következő lehetőség, és talán kicsit jobban megterhelik a szervezetem, hogy nekem is leszívhassanak annyit, mint Raninak - több lehetőség lenne akkor nekem is.

Angi, nincs sok hátra már! Addig adok neked egy feladatot - apró pici pozitív dolgot írj nekünk a terhességedről, de azt minden nap :) Nem haragszol, ugye? De annyira szeretnék olyat hallani, hogy már nagyon mocorog, vagy apa énekelt neki...

Ubi, összekapom magam, és írok neked a napközidről pár gondolatot ígérem, mert állandóan jár rajta az agyam. De párommal mi már öregek otthonára specializálódnánk :) Lehet anyagilag jobban megérné :) Na, majd kifejtem miért.

Borcsikám, Sütkének teljesen igaza van - kicsi a csapat, nem hiányozhat senki! Te vagy a napsugaras jókedvünk, a pozitív oldalunk, hát végképp nem hiányozhatsz! De ez mindenkire vonatkozik, még Katapetrára is!

KataPetra, merre vagy? Mindenről lehet írni, nemcsak babás dolgokról!!!!!!!!!
babszi
 
 


Jóóóóó reggelt!

Hírek :arrow: 12 petesejtet szívtak le, ebből 2 nem volt életképes,a 10- ből pedig 9 megtermékenyült.
Azt hogy hogyan osztódnak hétfőig nem nézik, mert az sem jó nekik, ha sokat bolygatják őket. De bízzunk benne, hogy ok lesz. Hétfőn 11- kor lesz a beülti.

Majd visszaolvasok, most megyek főzni, mert eddig nem volt hozzá idegzetem :roll: .

Kép

Kép
ranita1979
 
 


babszim, hát tudod mire gondolok most, azt hiszem le sem kell írnom. az nagyon jó lenne tényleg, ha a februári következő beültinél több esélyed lehessen, most ez a legfőbb cél :!: :!: :lol:
most kapcsolj ki ebben a pár hétben, olyan sok mindent lehet csinálni, ilyenkor gyönyörű az erdő, lehet még pecázni :lol: :lol:

rani, gratu a sok-sok pöttömkédhez :!: :!: nagyon megörültem a hírednek!!! és mindjárt hétfő, aztán pocaklakók beköltöznek, készítsd a helyecskéjüket, igyál sokat, egyél fehérjét :lol:

katapetra, gyere! üdv itt!

okkés sütike :lol: gyüvök-gyüvök :wink:

angi, ma még nem jöttél :shock: tudod, minden nap kérünk egy bejelentkezést!!! :wink:

avi, köszi!!

mia?????????????úgy eltűntél...+ lett a tesz??? jujjjjjj :P

csajok, nekem mára kicsit kimerülta az 'altáji egységem (bocsi), 4 napja 'apázok és sajnos a szülés óta érzékenykedem, ott alul...így ez a mindennapos együttlét...értitek :shock: :oops: :roll: :lol: na nem panaszkodom, mindent a cél érdekében... :twisted:

Kép
Kép
piciboris
 
 


Hehe, Borcsa :oops: :oops: :oops: Bocsi a nevetésért, én még nem éltem át ilyet, de azt hittem a leveledben viccelsz ezzel... Jaj, bocsi bocsi :oops: :oops: :oops: :oops:

Rani, ez mind nagyon jóóó!!! Én csak a végén tudtam meg beültinél, hogy ? sejtesek a babók, és hát látod, semmi nem múlik ezen. Lehet, hogy annak a csajnak sikerült, aki 5 sejtesen kapta vissza a legerősebb legénykéjét...nem tudom. De ezen már nem kell idegelned magad!!! Lesz babóóó!!!
babszi
 
 


babszim, jólvannnnna :lol: sajna annak idején szétnyílt a gátsebem egy része....nagyon lassan gyólult meg, és azóta még érzékeny az ilyen 'strapára :shock: :shock: :oops: :P :P
na majd megtudod te is drága :D

Kép
Kép
piciboris
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?