Új privát üzeneted érkezett!

Nagyon édi Boró is látszik ahogy a gép láttán el komolyodott :) .

Ármin szerencsére végig aludta a lagzit csak én voltam zombi mikor ő reggel úgy gondolta már nem alszik tovább.Jázmin pedig reggelig ropta a táncot :D .

Kép
Kép
agi25
Nagyvarad
 
 


SOS két témában:

1. orrszívás
Csaninak szortyog az orra. Sterimar befúj, orrszívó porrszívó dolgát tesz. Ha tesz? Ugyanis, rendszeresen, kb. mindig az történik, hogy vagy jön valami, vagy nem, de utána marad a szortyogás.
a) lehet, hogy nem takony szortyog?
b) bénán szívom, és nem jön ki?
c) nem elég "erős" az orrszívónk, nem jó gyártmány?

2. Csani 3. napja nem alszik... Csukklás után 2 perccel felsírt, azóta négyszer altattam, utoljára szopival - ez a vég... Nem tudom mi a baj?
a) náthás, és nem tudtam rendesen kiszívni az orrát?
b)Böfzgetett pukizgatott - ez valamiért most jobban zavarja, mint eddig?
c) fogzás? Mikor bemegyek hozzá, akkor ugyanis vagy az öklét tömi a szájába sírva, vagy a pelenkát rágja nyöszörögve és teper előre a lábikójával, mintha mászni akarna (ez a pukira is utalhat)
d) a)+b)+c)?

Minnyá megőrülök...

Ági, azt a 10 kg-ot jól eldugtad abba a csinos fekete ruciba!

Esztó, na azért! Tényleg menj el...!!!

Kutyafüle, nagyon gáz volt. Mindent iszonyatosan negatívan, ezer írásjellel körítve, rettegve, idegesen mondtál/fogadtál/csináltál. Szerintem az "ilyen vagyok" egy dolog - fél siker, ha tudsz róla.De ezután a következő az, hogy változtatsz rajta! Ha tényleg akarod, megtalálod a módját! :wink: Szerintem neked se jó ez az érzelmi hullámvasút, amiben élsz.

Csilla, szegénykém, biztosan ijesztő lehetett!!! Fogalmam simcs mitől. De szreintem te biztos jobban megijedtél, mint amekkora baj volt, mivel hála az égnek picifiút megvigasztalta a cici!!

Megpróbálok aludni. Ameddig Csani hagy... :?

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


De drága Boró!!!!!A kis ügyi!!!Hasonló érdeklődési kör.Hmm.Összehozzuk majd Rikivel. :lol: Apukád nagyon fiatalos!!!Le a kalappal.
Na keresgéltem, és szerintem Rikinek székrekedése van az almától.Eddig csak lét kapott, pár napja kap húsát. Valami mást kell adnom neki holnap.Meg mérem a szopikat.És ha kevés,akkor valami főzeléket elkezdek. Az a baj, hogy önző vagyok.Lehet, hogy nekem már fontosabb a szopi,mint manónak. :cry: :oops: De az nem lehet, hogy megbetegedjen vagy ne gyarapodjon, úgyhogy inkább etetem.Asszem Nikinél volt így? :roll:

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 

 
 

Most látom, h Boróról is került fel kép :) nagyon szép ő is, csak nem apukáját követi majd a pályaválasztásban? :) :)

Na amúgy Bogiról is nehéz képet csinálni, mert meglátja a kamerát, fényképezőt vagy telefont,mindent abbahagy, amivel foglalatoskodik, és gúvadnak a szemei...

Reny merre jársz?

emese1979
 
 


Netti

KÖSZI SZÉPEN!!! meghajlósszmájli
Boróka nagyon cuki! Azért élőben többet mosolyog, ugyi?:lol:
Hát a róladképekből annyit látok, hogy a szája és a pofikái hasonlítanak:)))

KépKép

Kép
hase
 
 


hu Szofi.. sztem fogzas, nem probalod ki a homeot? Alminak is hasznal ugy nez ki! hatha nyugodtabban tudna aludni, nalunk is bejott, persze ez nem jelenti azt h nalatok is! de probat tutira meger!! Boroka is mindig felkelt miutan elaltattuk,beleszurhatott neki a dokker szerint,mert ugye fazisokban alsznaak,amikor nem melyen akkor felkelhet a fajasra vagy a viszketesre is...
orrszivo tuti jo! a masik meg,h ugy szivod ugye h korbe? mert ha egyenesen csak beteszed nem sziv ki semmit.

incike, apukam 56os szuletesu :wink:

Netti
Kép
maumau
 
 


Esztó
Jó éjjt nektek.

Szofi
Szörcsögni Benjinek is szokott, de nincs megfázva. Lehet a foga lesz a ludas. Sikongatva, sírva kel? ..., ha igen akkor tuti fog.

Kép
Kép
incike
 
 


Niki asszem MNikinel igen! ne aggodj, nagy fiu mar :wink:

Emese, Boro is.. guvados kepeket tudnek ezret is mutatni, nagyon gaz :lol:

Netti
Kép
maumau
 
 


Szofi, én az orrszívót mozgatom, forgatom alaposan az orrában, mintha "írnék egy tollal."DE: ha szürtyög hangosan, az ált azért, mert KICSI(!) maradt még benne.Minél kisebb, kevesebb, annál hangosabb a szörty.Ha sok, akkor nem olyan hangos.Olían fordított arányosság féle. Ha Báilntnak nagyon nem jön, akor hasra fektetem, és a szadi anyája örül, ha elkezd sírni picit, mert kijön a cucc..Eddig bevált...
Jobbulást.

Kép
Kép
zili
 
 


Csilla, a szaja az enyem bizony :lol: egesznap vigyorog meg kacaraszik mindenkinek,de olyan hangosan, meg sikongat.. amint fotozni akarom........ komoly fej,meg szemguvasztas :lol:

Netti
Kép
maumau
 
 


SOK ELÜTÉSÉRT BOCSIKA.

Kép
Kép
zili
 
 


Netti, hát valamit körözgetek a szippantóval...De tök icipici Csani orrlyuka, beledugni alig bírom a szerkót, nemhogy nagyon mászkálni vele az orrában... :oops:
Homeobogyesznak mi a neve? Cahomilliphiéllium, vagy mi a vihar töke?

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Emese!
Édesek lehettek, nah ideje volt, h kuty és emberkölök összebarátkozzanak. :lol: Bogi immár tuttira befogadva :lol:


Szofi!
Ha porszívós az orszívótok, akkor inkább a porszívónak (nem?) lehet ereje, hm? Állíthatós a por-szívó-erő?

Amúgy meg szerintem is totál fogzási tünetek: szörcsögés, szájbatömködés, helyezkedések. A puki és székelési pózokat is állítólag azért csinálják, mert szeretnék, ha már kint lenne a fog, és hát az erőlködéssel a kakesz azért szerencsésen kibukkan, ezért ugyanezt próbálják a fogacskákkal is - ezt olvastam.
Hát szal welcome in the club. :roll:
De szorítok, h gyorsan túllegyetek rajta.

Zili
ez érdekes. hát annyira sajnáltam télleg. na de már alszik is a kis mazsola.

Lejárt végre a pelusmosás, én is megyek.

Jó éjt! :arrow:

KépKép

Kép
hase
 
 


Akkor egész jól saccoltam.

Ma nagyon elememben vagyok.

Kép
Kép
incike
 
 


Chamomilla? sose tudom en se :roll: de gyogyszertarba csak annyit kell mondani h fogzasra homeos bogyesz.. es adjak is!
zili tok jol leirta a korozgetest! a sterimar nekem amugy nem segitett,marmint nem konnyitette meg a cucc tavozasat, nemtudom ez mitol fugg, nekunk vmi mas van. de nagyon bevallt. Attol is lehet h nem alszik jol ha benne marad.. Boro is volt h felkelt 6kor!!!!!!!! es ki kellett szivnom a nozit..
a levego milyen nalatok? mert B nincs megfazva,de ket naponta szivom neki.. azt mondta a dokker kicsi belul ott vmi meg lehet a levego szaraz neki..

Netti
Kép
maumau
 
 


Csilla, a porszivo mindegy :lol: nem az hatarozza meg az eroooooot! en is ezt hittem,de neemnem, az orrszivo 8)

Netti
Kép
maumau
 
 


Szofi,
sztm is fog... chamomilla :) hehe, már én is jegyzem, sztm bevásárlok abból is meg vibroculból is :)
Vibrocult próbált valaki?

hehe Netti, irigylem, akik tudnak mosolygós képet csinálni a gyerekről... ma este már dugtostam el a masinát a pólóm alá, meg körbetakartam...

na ez meg egy régi kép... nem elég, h gúvaszt, de még idétlen arcot is vág hozzá... anyja lánya
Kép

emese1979
 
 


Tényleg nem a porszívó határozza meg a szívás eredményét, hanem a orszívó kiképzése. Minél szűkebb a lyuk az orszívó elején, ami az orrba megy annál hatásosabb.

Kép
Kép
incike
 
 


Na én visszajöttem, mert teát főzök.

Szofi,
lehet a bukás miatt is szörcsög, Álmosnak is volt ilyen. Doki azt javasolta (amit Annus is), hogy az ágyát a fejénél kicsit emeljétek meg, egy könyv a lábak alávagy a matrac alá. így nem folyik vissza.
Az elején én is alig bírtam szívni, de mára már belejöttem az orrszívásba :) és rájöttem, hogy akkor jön a cucc, ha erőlködik , köhög, nyüszög :) szadistaanyu vagyok :)

homeos bogyon jót nevettem, meg a vihar tökén is :D

itt van elöttem: Chamomilla vulgaris

nekünk bejött, hajrá hajrá.

lefőtt a teám, tényleg megyek.

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Emese :lol: :lol: :lol: ezen meg apa is felnevetett es mondta h Boro melyik kepere hasonlit,de nem talalom :lol:
en utalom a kupot,nem megy :D

Netti
Kép
maumau
 
 


Emese :lol: :lol: :lol:

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Aszta! Boginak mekkora szemei vannak. Naggyon cuki. Úgynéz, mint akit most kaptak rajta valami csínytevésen.

Kép
Kép
incike
 
 


Ja a mi porszívónk 2800 wattos , és szabályozható. Én mindíg lejjebb veszem mert a max szívással az agyát is kiszívnám sztem :D

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Esztó
Ne izgulj, nem fogod kiszívni az agyát, akkora erő szerencsére nincs benne. Tedd csak föl nagyra úgy hatásos. Az enyém is 2800W-os.

Kép
Kép
incike
 
 


Kép guvasztas :lol:

Netti
Kép
maumau
 
 


Kép

Netti
Kép
maumau
 
 


Emese... ilyeneket tud az en lanyom is kb :lol: de utana vigyorog ezerrel ahogy mar nem fotozom..

Netti
Kép
maumau
 
 


Boró is ari guvadósan is.

Kép
Nekem csak ilyen van, nincs guvadós.

Kép
Kép
incike
 
 


Netti,
édes!!!! Miért kell ezeknek állandóan gúvasztani?? :lol: :lol: majd mit mutogatnak a gyerekeiknek? Nagy gúvadó szemeket :lol:

emese1979
 
 


Incike,orulj neki, Benji inkabb nyul a cuccert :lol:

Emese,nemtudom,de remelem kinovi, olyan jo lenne par normalis kepet csinalni rola! :D

Netti
Kép
maumau
 
 


hehe, a rózsaszín pulcsis csúcs :)

azért látom Benji is meg akarja kaparintani a fényképezőt :lol: :lol:

emese1979
 
 


Kicsit nő és akkor már produkálni is fogja magát 1 kép erejéig. Marci folyton produkálja magát , igaz ne csak fotózásnál. :roll:

Kép
Kép
incike
 
 


na megyek aludni, ha tudok, ugyanis felfaltam egy fél kübli mogyorókrémet inetezés közben, és megfájdult a gyomrom...

nyugodalmas jóccakát mindenkinek!

emese1979
 
 


Bogi, Boró is és Benji is cukik nembaj majd lesz ezután kakcagós kép is.Nálunk is ritka pillanat mikor nevetve elkapom.
3 kis B betűs babóca.

Raktam blogba egy vicces kis videot Árminról. :D

Szofi, szerintem Zili leirta az öszes kérdésedre a választ.

No megyek én is lefekúdni jó éjt nektek. :D

Kép
Kép
agi25
Nagyvarad
 
 


Nyúl érte csak nem tudja megfogni. Az a baj, hogy szegény játszani is azért nem igazán tud, mert nem tud fogni az ujjai maiatt.
Ő a püfölést válassza inkább és csapdossa a zörgősöket meg lökdösi.

Megyek én is tentizni. Jó éjjt Mindenkinek!

Kép
Kép
incike
 
 


Hú, hát nem sikerül felvennem a tempót, pedig egy picit reggel is olvastam.

Nekem meggyőződésem, hogy a gyrekek különböző szokásai, alvása stb. nem többnyire nem magyarázhatóak, nincs különösebb okuk, egyszerűen vanak ilyen meg olyan gyerekek.
Nehéz lehet Tinunak, de amit tesz, azt a legjobb meggyőződése szerint teszi, én is ezt tenném a helyében.

Ne érezd magad kisebbségben, nálunk is igény szerinti szopi van, igaz Áron éjszaka 9 órát alszik, illetve hétfőig aludt, azóta valami hiba csúszott a redszerben.

Attól, hogy egy baba sokszor eszik, nem biztos, hogy éhes, vagy kevés neki a tej. Erre jó bizonyíték Áron, aki ugyebár nem éppen alultáplált benyomást kelt. Azt sem gondolom, hogy a napirend befolyásolja az éjszakai alvást. Nálunk egyelőre nincs napirend, de az éjszaka az éjszaka.

Gratulálok Csonginak, Borónak, Lilinek, Álminak a tornamutatványokhoz! (Bocs, ha valaki kimaradt!)

Nóri!
Ne aggódj, szerintem Áront nem lehet lekörözni a lustaságban!

Szofi!
Gratulálok a szerzeményekhez! Nálunk nagyon hasonlóak mostanság az éjszakák. Én is csak reménykedem benne, hogy a fog, de egyelőre semmi bizonyíték.
Ja, és áron is sokszor úgy alszik el, hogy csuklik.

Köszi, hogy újra feltettétek a sajttorta receptet! Hétvégén kipróbálom!

Tinu! Tőled akartam még kérdezni, hogy mikor készülsz a turiba? Jövő héten valamikor én is akarok menni.

Kép

Kép
hean
 
 


Incike,helyrejon es akkor majd bepotol mindent :wink:
egyebkent Boro is csapkod sokszor, a hangjat szereti mikor oda csap valaminek,aztan nevet rajta. :D na megyek,apa vegzett mindennel
ja lanyok, sztetek mekkora meretu ruhakat vegyek? 6-9ig hord most, 74est,de felul jo meg a kisebb is boven. Mostmar lelassul a novese,ugye? en ugy gondolom 74 es 80 jo lesz ra jovore is,ev elejen tuti, vagy hulye vagyok??????

Netti
Kép
maumau
 
 


Emese! Itt vagyok! :lol:
Végig olvastam, pontosabban végig futottam. Ma rengeteget írtatok! Azt láttam, hogy minden baba nagyon cuki! Álmi teliszájas mosolya, Boró gúvasztós képei, Ági te is csini vagy, Benji meg tündéri! Jaj Bogit ki ne hagyjam, haláli egy csajszi! Bizti kimaradt valaki :oops:

Szofi! Mirával ugyanez a helyzet, hogy szívom, de nem jön. Viszont durván szörcsög. Az előbb is felébredt, nem kap levegőt. De NEM JÖN SEMMI! Őrület.

Netti! Végül nem írtad le a mai nap eredményét (ha jól láttam) Tud valaki valamit Sanyiról?

Kép
Kép
g_reny
 
 


Netti! Ruhaméretről én már semmi okosat nem tudok mondani, nálam megdőlt a papírforma, Amina tavasszal-nyáron hordott 80-as ruhákat. Mira is most 74-est hord, úgyhogy én sem tudom hogy alakul télen még a növekedése. :roll:

Kép
Kép
g_reny
 
 


Na megyek én is aludni, ki tudja Mira még hányszor ébred arra, hogy nem kap levegőt. Jó éjt!

Kép
Kép
g_reny
 
 


Sziasztok ismét!

Bocsánat, hogy eltűntem... délután Babóka aludt kemény 1 órát, azalatt én szundítottam egyet. Ébredés után elmentünk sétálni, aztán jött a férjem, hogy a múltkor mondtam, hogy ki akarok menni Budaörsre, éppen arra megy. Így fogtam Babókát, és kimentünk Budaörsre a Decathlonba. Kifelé aludt 20 percet az autóban. Vettem magunknak néhány pólót, aztán átmentünk az Ikeába, ott vettem néhány édes játékot. A baba-mama szoba jó, jelentem, kipróbáltam. :) Babóka egy percet se aludt, nézelődött, elvolt. Visszafele a kocsiban ismét aludt 20 percet. Annyira kifárasztottuk, amennyire csak tudtuk, meghordoztuk a városban, és mégis csak este 11-kor sikerült elaltatni. A 9 órás fürdést ezúttal tartani tudtuk.
Ha összeadom a mai napközbeni alvásait, kijön kemény 2 és fél óra, az elmúlt éjszaka pedig aludt kb. 6 órát megszakításokkal. Létezik, hogy egy csecsemőnek kisebb az alvásigénye, mint nekem? :? :lol:

Gyorsan visszaolvastam, nagyon sokat írtatok a délután. Köszönöm mindenkinek az ötleteket: Tinu, Zdori, Szofi, Netti, Anikó. Ha valakit kihagytam, bocsi, de már jojóznak a szemeim. :?
Gondolkoztam a dolgon, és megbeszéltük a férjemmel is, hogy nekem a sírni hagyás nem fér bele. Próbálom kicsit alakítani a napirendjét, este elfárasztani, de nem fogom hagyni üvölteni, mert nem megy, és kész. Így az lesz, hogy becsukom az ajtókat, hogy legalább ő aludjon, aztán Babókával megoldjuk valahogy a dolgokat.

Érdekes összefüggésre hívtátok fel a figyelmemet: lehet, hogy az éjszakai kelés összefügg a sok mozgással és az igény szerinti szopival. Ez a másik, amin el kell gondolkozzak: Babóka 2 hete megint nem hízott. Úgy tűnik, lehet, nem húzzuk ki a 6 hónapos korig a szopival. :(

Szépek a betett képek, édesek a babák. Most nem tudok reagálni, megyek aludni. Kíváncsian várom a lefárasztás hatását.

Átalvós jó éjszakát kívánok mindenkinek! :D

rekap
 
 


Itt az éjféli műszakom... :) Kicsit elcsúsztam, mert voltam barátnőzni, tegnap volt a szülinapja. Jó volt. :) Most megyek fejni mindjárt, de előbb:

Nagyon jók a képek! Ági, nagyon szép vagy te és a családod! Boró hasonlít mindkét felmenőjére sztem, de nagyon aranyos a te képed is, Netti, meg Boró összes feltett képe. :) Gúvadós Boró és Bogi nagyon aranyos! :) Benji is nagyon szép kisfiú! És sztem is hasonlít Esztó és Mira, legalábbis az alapján a kép alapján. :)

Esztó! Nem szeretnél velem jönni fül-orr-gégészhez??? Tudom, nem egy leányálom program, de ha már neked is menned kell... ??? Mert nekem mennem kell. Ismerősöm az orvosom, berendelt holnapra. Vagy csak körzetihez szeretnél? Vagy van saját fül-orr-gégészed? Egyáltalán Budapest melyik részéhez laksz közel? Az Örshöz? Mert én a Bajcsy-Kórházba járok fülészetre, az meg arra van. Nos??? Én szívesen mennék veled, ha gondolod... :?:

Ne gondolja senki, hogy én bármit is akartam Tinunak tanácsolni!!! Csillának írtam le, nálunk hogy van... Vki engem úgy értett, hogy Tinut oktatom ki??? Távol legyen! :) Ő tudja, mi a jó nekik! :) Az meg, hogy én ezt így nem bírnám, hát az meg IGAZ. :)

Csilla, örülök, hogy visszaaludt a manó! Tuti téged hiányolt álmában. :roll:

Szofi! Sajnálom ezt a helyzetet!!! Csaninak JÓ ÉJSZAKÁT! De ha a foga jön, akkor ez van, sajnos... Nem emlékszem, végülis reagáltál, porszívós az orrszívótok? Mert azt mondják a nem porszívósokról, hogy nem elég hatékonyak...

Réka, remélem, ma hosszabban fog aludni Lilla baba! :)

Netti, foglamam sincs a méretekről... Mind más... :roll: Mármint 2 elvileg egyforma méretű, nagyon más tud lenni...

Még mindig kérdésem, hogy ki vett csillagszelepet Avent mellszívóba? Mennyiért? Milyet? Hol?

Kutyafüle! Sztem nem gáz, amilyen voltál, vagy! :) Mi szeretünk! :) Kaptál tanácsot, én nem osztok észt...

Jó éjt!

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Reny, Mírának jobbulást!

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Inci, te pedig nagyon aranyos sorokat írtál! :)

Anita, én is aggódom...

De sokan nem voltak már rég... Megvagytok? Zsüci, Sissy, most nem tud már az eszem forogni, de mindenkire gondolok, aki nem jelentkezett már rég!

Heniről tud vki vmit??? Mi van Napsugarával???

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Szofi drága!!!

Kitartás!!!Fogalmam nincs h melyik a,b v c változat van nálatok...próbálj ki mindent!Úgy látom Csaninak is olyan szakaszosan jön a foga mint Izának.Néhány nap szenvedés aztán pár nap nyugi!Legalább lehet közte pihenni!

Ági!
Nagyon szépek vagytok!!!Ármin is nagyon ügyes akkor!!!Szegény Jázmin...de nagyon jól ál neki a gipsz!Úgy tartja a kezét mint egy kis hercegnő!


Emese!
Bogi nagyon édes!!!!Nekem tetszik így is,annyira cuki a szemguvasztós képeken!!!!!

Ba mennem kell szoptatni lassan...tök jól aludt Iza!!!!Az nem újdonség h mi is 11-12 órákat alszunk....

annus11
 
 


Jó reggelt!

Szép napot mindenkinek, remélem, a mai éjszaka csodálatos volt mindenhol! Majd meséljetek!

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Jó reggelt!

Vilikém, Drágám úgy döntött, hogy negyed 6-kor felkel kajálni, de már bőven alszik is! :roll:

Szofi-kielégítem a kíváncsiságod: "A" osztályba járt, Kocsis Illés volt az osztályfőnöke, és Pintér Sándornak hívják! Állítólag kis pedáns tanuló volt, kitűnővel érettségizett! Pfff, én az ellentetje vagyok!

Porszívós orrszívó-ha én ilyennel közelítenék a gyerekemhez kitörne a 3, világháború! Szóval nekem marad a sima...de hála Istennek eddig nem kellett használni, mert Vilike is szurtyog, de ez van születése óta!

Édesek nagyon a képek! Boró, Bogi, mindenki!!

Ági-rajtad 10 kiló??? HOL??? :lol:

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


Ja, és Vilike a csuklós béjbibogyó! Ő minden kaja után csuklik, és álmában is elég sűrűn, én mármegszoktam! :wink:

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


Húú, még mindenki alszik?? De jó!!! :wink:

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


Jó reggelt!

Annus: 11-12 óra???? Létezik ilyen? :shock: :D
Nálunk a tegnapi nagy fárasztás után Lilla baba aludt 11-től reggel fél 7-ig, közben fél 4-es keléssel. Én olyan fáradt vagyok, hogy mindjárt eldőlök, mert másfél órával utána aludtam el. Remélem, hogy ezután az ébrenléti ciklus után alszik még egy kicsit... :roll:

Porszívós orrszívó: Nekünk van, de még sose kellett használni, nem szörcsögött.

Réka

rekap
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?