Új privát üzeneted érkezett!

Kukkancs! :D

Jovana,
hatalmas gratula Fédrához!!! :D :D :D

(tudtam-tudtam!!! :lol: )

Eszti,
csatlakozom: überbrutál éjszakám volt!!! :oops:
4 UTÁN tudtam csak elaludni, 7-kor meg kelés NST miatt,
ÁÁÁ, csöppet sem vagyok mosott kaka :oops: :?

Lányok, mi még nem szülünk :( - ha jövő hét vége, az már jónak számít! :roll:

Aisha,
mennek a drukkok!!!!! Lehet, hamarabb jön azért Zsebike!!! :roll:

Cosmic,
jó, hogy jelentkeztél!!!

Screen??? :roll: :P

Lányok,
pusszancs, dőlök egyet, hátha tudok valamit pótolni az éjszakából...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára tillidian 2009.10.03 21:32-kor.

tillidian
 
 


Hello Lányok!

JOVANA, ÓRIÁSI GRATULA FÉDRA ESZTERHEZ!!
És a pontos jövetelhez. 40 + 0. Ez a nem semmi! :lol: :lol: :lol:

Nálunk semmi, hajnalban voltunk CTG-n, baba jól van, kontrakciók nincsenek. 8) :cry:
Elmesélték, hogy hogyan indítják be a szülést! :x

Viszont meglátogattuk Vcsibét, egyszerűen fantasztikusan néz ki és Milán pedig gyönyörű, formás baba! :lol: :lol:

Én is kuglófot fogok csinálni, most először életemben az új sütőben!!!

pusszantás!

Kép
screen
 
 


Na csak előkerül lassan mindenki...én eddig mentegettem le a szmájlikat Pattogó linkjéről :roll: hogy rá lehet kattanni az ilyen hülyeségekre...

Kép
Vendég
 

 
 

Tilli, jó pihenést!

Screen, sok sikert a kuglófsütéshez! A szülésindítás meg várjon nélküled pár napot! Minek ilyenekkel riogatni a kismamikat :?: :!:

Kkia, jól kitettél ma magadért, pihenj sokat!

Cosmic, jó, hogy jelentkeztél! A halálesetet nagyon sajnálom! Remélem a Férjed új munkahelye jobb, mint a régi és lassan visszazökkensz a régi kerékvágásba!

Aisha, pihenj és gondolj arra, hogy hatodika mindjárt itt van!

Eszti, annyit írtatok már (azt hiszem tán Zsrittel kórusban) a kóláról és cheeps-ről (amit egyébként utálok), hogy lehet holnap én is benevezek rá.

Na megyek szólok Szabinak, hogy várja a leckéje, aztán Anyabébihez hasonló programokra kapcsolok.

Kép Kép Kép
datolya
 
 


Nagy-nagy gratula Jovanának a babához!!!


Én tegnap irdatlan kupit csináltam, a nagytakarítás megkezdéséhez, és a gyerek szobája végre csillog-villog! Már "csak" a lakás többi része van, ahol most gyakorlatilag közlekedni sem lehet. Elég ijesztő azért, főleg, hogy már ki is fáradtam. Na de nagy levegő...

chardonnay
 
 


Én is erőt vettem magamon, elmosogattam, megcsináltam az ubisalit, most megebédelek, pihizek egyet, aztán takarítás ezerrel; konyha, fürdő + mosás, addig sem unatkozom...közben azért be-benézek!

Kép
Vendég
 


Bobó már a tökötök ki lehet velem....mióta megszültem csak panaszkodom!!!!!!!!
megnéztem a beosztását és tnyleg 17-én lesz itthon legközelebb....
ami közbe van szabadnap a bkv-nál akkor volnhoz fog menni.........ez van..de már nem is rdekel....szarok rá!!!!!!!!!!!!!!!!
ma kért puszit..én ugyan nem adtam...majd ha segít is valamit.....erre elment köszönés minden szó nélkül dolgozni!!!

Datolya anyu segítene de sajna dolgoznia kell......amíg korhűzba voltam a kicsivel addig kapott szabit.vigyázott Mátéra!!

Paris millió cupp neked is!!!!!!!!!!!!!édes vagy!!!!!!!!!!!

Jovanna nagyon sok boldogságot és jó egszséget kívánok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:))))))))))))))

:lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Kééééééééééééééééééééééééééész vagyok a mei tai-al. :lol: :lol: :lol: Leteszteltük, elbírja Larát és apus szerint kényelmes lett. :D Hurrá.

Jovanna: gratuuuuuuuuuuuuuuu!!! :D Sok egészséget, boldogságot, tejcsit, meg mindent!! :D

Fáj a fejem, és utolértek a jósló fájások. Elég kellemetlen 1 órán vagyok túl. :?

cosmic: örülök, bhogy jelentkeztél. Sajnálom a rosszakat amik történtek veled, de nemsoká elfeledteti egy csepp kis élet. :wink:

Ma csináltam krumplifőzit ( igen azt amit már 2 napja kellett volna.. :roll: ), és a fánk tésztája dagasztódik. Halálra akarom zabálni magam. 8) 8) 8) 8) 8)

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Ja a kép a mei tai-ról. Lara azért csücsül ferdén benne, mert kissé kiborult és hisztizett... :? :D

Kép

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


De ügyi vagy Pattogó!!! Nagyon szupi lett, Apa meg milyen aranyos, hogy bevállalta a tesztelést! Larának látom annyira nem tetszett a dolog Kép
Vendég
 


Pattogó!
Nagyon ügyi vagy!

Nita!
Hagyj időt a sokat melózó apusnak is. Rá fog jönni, miért vagy vele ilyen, aztán egy idő múlva bizti a legjobb apuka lesz!Panaszkodj csak! :)

Kész az ostoros kalács. Azt a fránya csoki kifolyt belőle egy kicsit, de remélem ettől még jó lesz. 2 lett, ami kicsit sok, úgy hogy letesztelem és aki kér, annak küldök! :)

Screen!
Kérünk jelentést, milyen az új sütő, megsüti-e szuperül a kuglófot.
Vendég
 


sztercsi jöhet a süti!!!!!!!!!!!!
pattogó szuper ügyes vagy!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Jovana :)

Nagy nagy gratula a kislányodhoz!


Minden szépet és jót Nektek !! :)

---- akkor reggeli beírásommal ellentétben Jovana nem "úszta meg" :lol: :lol: szerencsére :lol:

Néztem a táblit és tök ügyik akik már szültek -- alig volt császár, csak azoknál akiknél indokolt vagy előre tudott volt ...
(ez azért nem így szokott ám lenni, nagyon ügyi csapat vagyunk :lol: -- bár én sem "rontanám" a statisztikát !!!!)

R

Kép
zsrit
 
 


látom kitört a smile láz

Kép
zsrit
 
 


Kalács nekem is jöhet, azon gondolkoztam, kellene valami édességet csinálni, csak nem találtam ki semmit :oops: viszont kivasaltam Sophie lepedőjét és behelyeztem a kiságyába :D most mosok, a gyerekem meg nyújtózkodik a hasamban, szétnyom mindent, amit ér - most vagy bejött neki a kóla vagy nem. Minden esetre holnap reggelre hagyok belőle, NST előtt jól fog jönni egy kis turbo
boost :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.10.03 15:48-kor.
Vendég
 


Rita, én is pont tegnap mondtam a férjemnek, hogy akinek nem programozott császárja volt, az mind természetesen szült és ez tök jó. Mondjuk óriásbébik sem születtek...
Vendég
 


Vasárnap NST???
Vendég
 


Kedden voltam-tudod. A Vajda főorvos nézte meg az eredményt, kérdezte mikorra vagyok kiírva, mondtam, hogy eredetileg 8-ára. Úgyhogy azt mondta, hogy menjek pont középidőben, azaz 4-én. Én is csodálkoztam, de ha vasárnap, akkor vasárnak. 9-re megyek.

Most néztem meg a honlapon, ki volt az a paraszt, aki a múltkor a gondozóban volt, ez a Dr. Nagy Miklós asszem, legalábbis olyan a pofája. Csak nem tudom, azért mert főorvos, miért kell parasztnak lenni (a Vajda is az, mégis tök normális és kedves volt) na mindegy ezt neki Kép
Vendég
 


Sziasztok!!

na lassan csak beindul a babaáradat ismét....

Jovanna!!! Hatalmas gratula a kislányodhoz!!!!!!!!! A legjobbakat kívánom Nektek!!!!
Sok puszi!



én most úgy tele vagyok...ebédre csak egy tonhal salátát gyűrtem le, de 2 órára rá ( a cukormérés után) bevágtam egy tányér fitness-es tejet és most tele van a gyomrom.
Délelőtt voltunk vásárolni és most már nekem is mindenem megvan!hurrá!!! Ja és a babakocsit is áthozták, kimosva, így azzal sincs már dolgom!!! :)

majd még jelentkezem, csak megyek, lepihenek-ha apa itt talál (levitte Iliaszt a tengerpartra) akkor nagyon mérges lesz ,hogy nem feküdtem le egy kicsit-a kisfiam nem aludt egész délután, így vele voltam lent a nappaliban, apa meg fent durmolt.

Sok puszi Mindenkinek, drukk a sorban következőknek!!!

Betty

KépKép
KépKép
betty76
 
 


Eszti!
Ja! TÉnyleg, írtad is. A Nagy Miklós az a "atyaúristen". Ilyen bunkó a stílusa. A 18 hetes Uh-n ő vizsgált. Idegbajt kaptam tőle!!! A férjem véleményét meg a net nem bírja el...... De hatalmas szaktekintély.

Betty!
Pihenj, ha már egyszer van kis szabadidőd!!!!
Vendég
 


Kalács: Háááááááááááááááttt, nem az igazi......Mjad legközelebb.
Éhenkórász kismamiknak viszont szuper! Röpítek..................
Vendég
 


Léptem! Holnap Kép

Pussz!
Vendég
 


Kép [/img]
Jovana gratulálok és nagyon sok boldogságot a babához.

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


Basszus! Visszaléptem!

Majdnem rám burúlt egy lábasnyi forró olaj!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Kép

Akkora reflexem volt! Kép is!
Vendég
 


Sztercsi, vigyázz Magadra, mert úgy tűnik, Veled valami mindig történni akar, szerencse, hogy (ezt is) megúsztad!!!
Vendég
 


Tilli gratula a keresztfiadhoz.

Sziszkó nagyszerű,hogy már a próbafűtés is megvolt.akkor takarítás ,és pihenj egy kicsit mert hamarosan itt a nagy nap.

Smiley őrület van rendesen látom.Én is megpróbálkozom vele mindjárt. :D


Pattogó,hogy te milyen ügyes vagy le a kalappal előtted.
Sutyi 2l.cólát benyomtad? :wink:

Látom a colával mindenkire nagy hatással voltam.De mikor annyira megkívántam tegnap.Bocsi ha most mindenki miattam kívánta meg.Én is beszereztem 2litert és mondtam is Apának,hogy ez csak az enyém senki nem kap.Mindig van ithon üdítő ha valaki jön legyen mivel megkínálni mert Mi vizet szoktunk inni.Az a legjobb,de néha jól esik más is.


Nita diliházzal várjál még egy kicsit.Ne aggódj hamarosan lenyugszik és jobb lesz minden.Kitartás.Ott van két kis pasi akik imádnak.


ParisEszti a párkapcsolat titkát nagyon jól megfogalmaztad ez Nálunk is így van.Néha Én is kitudok borulni de imádom. :D :D
A szüléssel pedig ne legyél türelmetlen,hamarosan eljön a Te időd is nyugi.

Sztercsi ostoros kalács az milyen?Megírhatnád,hogy csinálod.
Kifolyt a csoki?Az nem számít biztos nagyon finom.
Mindjárt nekiállok valami édességet készíteni mert meghalok érte.
Valami csokis receptet kell keresnem [b]S.O.S.


Képzeljétek éjszaka 2-5-ig voltam fent.3-kor már ébresztettem Apát,hogy beszélgessen Velem mert nemtudok aludni. :D
Gondolhatjátok,hogy örült Nekem azt sem tudta mivan mikor felébresztettem.Már azt hitte menni kell vagy ilyesmi. :D :D
Aztán 4-kor ettünk nagyon fincsi édes almát.5-után sikerült elaludni fél 10-ig.
Ma úgy volt,hogy nem kell főznöm mert megyünk sógoromékhoz kajálni,de előtte elugrunk Tescoba vásárolni.12-körül csörgött ránk és hallom a hangján ,hogy valami nincs rendben.Akkor mondta,hogy tökre levan betegedve.Na köszi,így ,hogy menjünk? :?
Úgyhogy nekiálltam főzőcskézni 1 orakor.Így jártam.Ennyit a meghívásról.De ha nem telefonálk valami hülyeség miatt akkor simán átmegyünk,és mivan ha megfertőz?

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


Screen milyen az új sütő?
Ha esetleg jövőhét csütörtökön bent lennél a kórházban akkor megyek látogatni oké? :wink:

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


Kicsike, képzeld még mindig nem láttam a Normaflore reklámot :roll: pedig már a férjem is rá van állítva, hogy szóljon, ha megy...
Vendég
 


Valaki? fánkot? Most lett kész. Van kóla is hozzá.. :roll: :lol: :lol: :lol: :lol: Benevezek a bálnaklubba

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


kólám nekem is van, fánk jöhet
Vendég
 


sztercsi: IRGUMBURGUMMM!!!! Tessék vigyázni. :(

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


JOVANA
SOK SOK BOLDOGSÁGOT, NAGY GRATULA

:lol: :lol:

Őzike
Kép
Kép
Õzike31
 
 


Sziasztok!

Először is hatalmas gratula az újdonsült szülőknek!! Remélem mindenki jól van, babák-mamák... :)

Raktam a gmailre képeket!!... :wink:

És akkor az ígért szüléstörténet...

22-én hajnal 3kor ébredtem, éreztem két kis pukkanásfélét, felpattantam, rohanás a mosdóba... Folyik a vizem. Igyekeztünk párommal nem pánikba esni, a maradék cuccot még a bőröndbe rakni. Közben hívtam a dokimat. Mondta hogy irány a kórház, jön ő is. Meg is indultunk, a vizem folyamatosan folyt, fájás viszont semmi. Kórházban az ügyeletes rögtön megvizsgált, fikarcnyit sem voltam nyitva, rámkötötték az NST-t. Összehózódásokat mutatott, de semmi komoly. Beköltöztünk az egyik szülőszobába. Franciaágyas volt, káddal, bordásfallal, labdákkal, tv-vel. Tényleg tök otthonos!! :) Telt-múlt az idő, valamicskét érezgettem, de igazi fájások még mindig semmit. Egyszercsak valamikor megkaptam a beöntést, borotválni nem kellett. negyed10-kor kaptam egy adag antibiotikumot,mivelhogy már 6órája elfolyt a víz, nehogy valami felszálló fertőzéstől baja legyen a picinek. Ezután rögtön kötötték az oxytocint. És vártunk továbbra is, mivelhogy még mindig nem tágultam semmit. Az infúzió hatására már jöttek a fájások, időről-időre megvizsgált a dokim, de csak nem akartam tágulni, és babó sem volt bent a szülőcsatornába. Hááát, talán olyan délután 1-2 óra lehetett, mikor már iszonyatosan fájt, mivelhogy az oxytocint csak úgy folyatták belém. A baj az volt, hogy Kende szívhangja időről időre leesett 100alá, ami már oxigénhiányos állapotot jelent. Egyszercsak nagyon rosszul lettem, (bocs mindenkitől a nyiltságomért) epét hánytam, azt hittem elájulok a rosszullétől. Ekkor Kende szívhangja tartósan 70 körüli volt. No, ekkor jött el komolyan az idő, hogy visznek császározni. Jött az osztályvezető főorvos, akinek engedélyeznie kellett a császárt, ő is megvizsgált. Mikor meghallotta, hogy nem egyezek bele az epidurális érzéstelenítésbe, totál felhúzta az orrát, és közölte hogy akkor megszülöm természetesen. Dokim is kiakadt, de nem tudott mit csinálni, kellett az aláírása. Jött az ötlet, hogy leállítják a szülésemet. Oxytocint leállították, és adtak mindenféle injekciót. Célja ennek az volt, hogy "újraindítsák" a rendszert, hátha a szervezetem elkezdi magától termelni az oxytocint. Sikerült. Délután 4 órára elkezdtem szépen tágulni. No, ekkor már azért totál kész voltam, úgy fizikailag mint lelkileg is. Végül az utolsó, kitolási szakasz összesen 18 percig tartott, 4. fájásra megvolt Kende, így született meg 18 óra 37 perckor. :D :D :D

Hát, ez az én történetem dióhélyban...

Lili

Kép
édi16
 
 


Édi
Nagyon ügyesek voltatok!!! 8) Ezek szerint neked azért nem volt egy könnyű menet :cry: És a kisfiad szívhangja rendeződőtt mikor leállították az oxitocint? Én bizti bepánikoltam volna és belemegyek a csasziba, ha tartósan alacsony a szívhang, nehogy bajt okozzon az oxigénhiány... de ezek szerint igazad lett és nem lett semmi baj :D

Őzike
Kép
Kép
Õzike31
 
 


édi: :shock: elég brutál a történeted. A főorvos, merg elmehet a jó büdös p..ba... :evil: :evil: Ekkora parasztot. A lényeg, hogy jól vagytok mindketten. :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára pattogobolha 2009.10.03 17:42-kor.

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Édi, annyira izgalmas volt olvasni, mintha velem történt volna! Nagyon ügyes voltál! Képeket meg is néztem, Kende édes bogárka, hazamenős kép nagggyon vagány-az a nézés! Szuper, hogy Te már babázhatsz-irigyellek is :oops: sok puszi Nektek!

Jelentem; kezeim-lábaim "bármikor kórházba kerülésre" felkészítve, lábam szépen kifestve, kezem megmanikűrözve. Még egy táskát be kellett állítani a kórházi cuccoknak a bőrönd meg a babatatyó mellé, mert nem fért el a cucc, tettem még be Zewa deluxe-ot az érzékeny kismama popsinak, betettem a mellszívót is, majd csak valaki összerakja nekem :D így már csak a mindennap használatos dolgokat pl. fogkefe kell az utolsó pillanatban betuszkolni...

Rolim megpróbál kicsit előbb hazajönni biztos szerepe van ebben a két nyavajgós e-mailnek, amit ma írtam Neki, hogy mennyire kivagyok már :oops: holnap viszont megint szabad, pihizhetünk együtt :D
Vendég
 


Őzi, Te hogy vagy??? Hogy bírod a 40 + 2 - t???
Vendég
 


sziasztok leanykak!


Roviden, csak par mondat erejeig, de itt vagyok


KOszonom a jokivansagokat es a sok aggodast!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Hazajottunk, megvagyunk, minden OK. Baba jol van mi is apaval. Nagyon faradt vagyok, semmi energy, de boldog vagyok nagyon!!!!!!!!!!!!!


Normal uton szultunk, 5 ora altt megvolt a baba.

Lanyok, elore elnezest kerek, de en most nagyon sokaig nem leszek. Semmi energiam es ugy dontottem hogy teljesen szamitogepmentes eletet fogok elni, ameddig csak birom!


MOst csak annyit kivanok hogy mindenkinek megszulessen jo idoben a babocaja es vigyazzatok nagyon magatokra!!!!!!!!!!!!!!!!

Sok sok pihi szules elottre, utana ugy sem lesz egy percetek sem, heheheeh:)
Nekem sincs:)


Puszka sokszor mindenkinek!!!!!!!! Csak ugyesen a szulessel lanyok! Menni fog, nekem is ment!

sünciboglya
 
 


mrsparis: Ha tudsz tegyél el nedves wc papírt is. Tipp :wink: :wink:

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


süncííííííí: azért 1-2 képet raksz a gmail-ra? :D Pihizz sokat! Puszi nektek!!!

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Patrik baba nehany percesen.

Kép

Kép

sünciboglya
 
 


Pattogó, az nálam amúgy is állandó kellék, nem bírok nélküle élni :!:

Sünci, de jó, hogy jelentkeztél és hogy jól vagytok! Azért ha nem bírod nélkülünk, gyere ám! Legalább egy pár kép erejéig!!!

Lányok, ugye nem fog kihalni a topic, ha mindannyian megszülünk? Én úgy gondolom, ha nem is ennyit, mint most (nyilván most a mozgáskorlátozottság is bejátszik), de jönni fogok babásan is helyzetjelentéseket adni és képeket tenni...
Vendég
 


Na Sünci, beelőztél :D nagyon édes!
Vendég
 


Eszti
Hát igen mára vagyok kiírva, tulképpen 40+1 nap, de még itthon :cry: A doki szerint még nem nyílik a méhszáj, csak apróbb jelek vannak...holnap is kell mennem NST-re. Méhtevékenységet nem is néznek a SOTEn, csak szívhangot. Pedig úgy drukkoltam, hogy ez a 7vge legyen, de úgy tűnik átcsúszunk a jövő hétre...
Ja, és egyébként szarul...sajna elkaptam a náthát, egyfolytában folyik a nózim, kisfiam még köhög iy folyamatosan, így monthatom klasszul vagyunk :? Nem is tudom hogy fogok szülni bedugult orral :?

Sünci
Fő, hogy OK minden és jól vagytok. Majd ha úgy gondolod és kicsit több energiád lesz majd, gyere... :)

Őzike
Kép
Kép
Õzike31
 
 


sünci: istenem de éédesss Kép

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Őzi, sajnálom a náthát, igyál sok kamilla teát!!! Én is holnap megyek NST-re :D drukkolok, hogy minél előbb szülj most már! És jobbulást Nektek!!!
Vendég
 


Sziasztok!!

Itt a nyilvános babatablónk:

Kép


Lili: Kende benne lehet ebben, vagy csak a gmailesben?
Tündér: a te lányod gondolom nem. :wink:

és akik még hiányoznak róla: Dominik, Szonja és Fédra.
Vendég
 


Sünci!De jó,hogy jöttél!Pihenj sokat,de azért mi is várunk itt!

Őzike!Jobbulást!Egy-két nap alatt kikúrálod magad,aztán jöhet a baba!

Pattogó,néha nem mutatja a képet amit felraksz.De biztosan szép lett a mei-tai!Ügyes vagy!

Sztercsi!Szerintem kétszer gondold meg mibe fogsz,mert a frászt hozod ránk!!Vigyázz magadra!

Kép
Kép
zanikó
 
 


Édi!Nem semmi szüléstörténet!

Kép
Kép
zanikó
 
 


na hát Csajok rettentően izgulok. Kép

nem tis tudok reagálni ne haragudjatok. :oops:

csak annyit, hogy az összes eddig megszületett baba gyönyörű jah és, hogy Eszti ne aggódj én a kórházba is viszek laptopot, szóval én bizti nem hagylak itt Titeket! :wink:
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: