Új privát üzeneted érkezett!

zili,nekunk van hosugarzo! en sztem tok tuti.. este furdeshez is benyomtam Boronak. 5perc alatt meleg van es mobilis tokre :D a masikat igaz nem ismeren :oops:

Netti
Kép
maumau
 
 


Na itt!
Huu,nagyon szarul voltam ma reggel...vagyis hajnalban.Annyira szédültem....Iza ma korábban evett,mert tegnap már 6kro aludt!Apát felkeltettem,és fél6kor odaadta Izust szopizni,tisztába tette,aztán közénk vete,majd kivitte játszani,én pihentem...de még mindig nem vagyok 100as.Szédülni már nem szédülök,de a fejem fáj picit.Most épp ham&eggs készül :lol:
Ja és hetek óta 1-2 naponta előjön ez a menszis hasfájás...ez meddig normális?Lehet h felhívom a dokit.Folyton azt hiszem h megjön....lehet a végén még egy tesztet is csinálok,gyanus ez a rosszullét is :roll:

Na reggeli,közben felteszem a gépre a képeket aztána blogba!
Meg megyünk vásárolni is,tegnap összeállt a hétvégi menü!Vmi ragus levesre éheztem ki! 8) Többek között :wink:

Reny!
Mira hasonlít rád nagyon!!!!

Kicsi Lilinek boldog hófordulót!!!!!

annus11
 
 


Niki,simakent kell mindenkepp kerni ahogy Barbi is irta a multkor, kevesszer tunik el... viszont rohadt draga az ajanlott :wink: most igy nemtudom.. gugglizz ra :D

Netti
Kép
maumau
 
 

 
 

Ó, pedig meg kéne kreálnom, mert 10 óra múlva lejár a licit két Next gatyóra,amit én nagyon szeretnék!! :cry:

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


annus jujj de izgi!TESZTETTT!!!! most :oops:

Kép
Kép
mniki84
 
 


netti de sima domborral is tudok fizetni? vagy muszály paypalos bigyuszt csinálnom...
na meg a férjemnek van pp-s izéje össza tudom valahogy hozni?

Kép
Kép
mniki84
 
 


Annus, szerintem is tesztelned kéne.... :lol: :lol:

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


rágugliztam azt írják biztosítás néklül 400 forint körül van...az lehet?

Kép
Kép
mniki84
 
 


Niki,engem is ez a paypall izgat most. :roll: Vásárolni szeretnék,MA!!!

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Niki,
a pay and pack.-nál ha kiválasztod h Hungary, kidobja a ktg-ét, ahogy néztem átlag 2,7-3,5 font.

férjem tudott regisztrálni... nem lehet ilyen béna...

emese1979
 
 


Esztó! Boldog szülinapot!!!!!Lehet,hogy azért nem tudsz aludni,mert már nagyon izgulsz az ajándékod miatt,biztos lesz valami meglepi. :P
Lóci még tegnap is küzdött a hőemelkedéssel,de mára már normalizálódott a helyzet,úgy tűnik.
Incike,sok sikert a műtéthez!
Olvasom,hogy milyen sokat vásárolgattok... nem rossz,hogy ez az időszak olyan rövid és szinte a sok-sok rucit alig tudjátok kihasználni?
Lehet,hogy fura a kérdésem,de nekem megszakadt a szívem a szinte nem is használt ruhák összepakolása közben,pedig a nagy részét úgy kaptuk. Pláne,ha nekem kellett volna költenem...
Tudom,hogy utána el akarjátok adni,de az meg rengeteg időt vesz igénybe.
Bocsánat,ez természetesen csak az én véleményem ...
Netti,olvastam,hogy Boró úgy gurul,mint a kis hordó,le a kalappal,nem semmi!!!!! Ügyi baba!
Gyönyörű idő lesz ma,szép hétvégét mindenkinek!

Kép
f.ancsi
 
 


Azt írják, hogy ahhoz, hogy létrehozz paypall-t dombornyomot bankkártya kell.Hát olyanom nekem nincs.Csak sima mezei bankkártyám van. :cry:

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Ancsi, sztem iden meg tavasszal siman jok lesznek a rucik amiket megveszek en, akkor mar megerte :D
lanyoklanyok..... ebayebay :oops:

niki, lehet! amugy nem muszaj paypal de azt preferaljak,meg biztonsagosabb hidd el.. csak mail cimedet latjak stb.. meg nem kell kulfoldi ualasert fizetned a bankfele..
meg szamos pozitiv dolog!!!!!!!! na menteeeeeem 8)

Netti
Kép
maumau
 
 


Jóóóó reggelt!

Esztó, boldog szülinapot!!! :D

KisLilinek szépséges 4. hónapot!

Vanni, köszönjük a vendéglátást, jó volt nagyon Nálatok! Egyébiránt nálunk a falu sem egy alföldi terep, de az utcátok!!!! Privi megy!

Csillagom az egész napos kerti pikniktől tutin alukált, n9-től reggel 5-ig egyhuzamban, aztán ráhúzott még 9-ig!

Dolgom van :arrow:

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Esztó! Boldog szülinapot!
Kép

Kép
Kép
g_reny
 
 


Ancsi!
Nyugi,én se tudok ennyit költeni ruhára...sajnálom rá a pénzt!Marad a turi!Szerintem jobb ha meg se nézem se a teszveszt se az ebayt.Egy szerencsém van,pénzem sincs rá 8) :lol: :lol: Pl hónap végén a legjobb nézelődni!Akkor úgyse veszek meg semmit!Izusnak pl csak 1 cipője van,vagyis 2,most vettem neki 1el nagyobbat :oops: :lol: Ciki,mi! 8)
Amúgy én is konstatáltam h csomó cucc alig volt rajta...lehet h azokat el is adom,mármint amik nem voltak praktikusak!Gondolom a köv gyerkőcnél se fogom őket preferálni :wink: Na de kinek mi a hobbija 8) Nekem a nézelődés :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Meg a turi! :wink:

Na töltöm aképket amúgy,szólo ha fenn van!

Ja tesztem nincs itthon,egyenlőre.De szerintem nega lenne...ha nem,akkor lehet h nem ok nélkül nyitottam a 2010es májusi topikot :shock:

annus11
 
 


Ja igen!Eszti!Isten éltessen sokáig,füled érjen bokáig :wink:

annus11
 
 


Köszönömköszönöm, aranyosak vagytok :)

Annus,
fuuu de izgi, tesztelj :)

Little Lilinek boldog hófordulót.

Ancsi,
áá aludtam volna még, nem izgulok, csak a torkom fáj cudarul :(

Sanyi méé nem megy már haza???

Ne ebayezzetek itt, mert a végén én is rákapok, aztán lesz itt harcolás Zolival :)

képeket képeket a taliról!

Na összepakolok kicsit..aztán Zoli megy el :( egyedül leszek Álmival, izgi lesz :)
Mi begyújtottunk a kandallóba, jóóó meleg van :) és olyan szépen ég a tűz :)

Anita, merre vagy???

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Annus,
ebayen ki lehet fogni postaköltséggel együtt olcsóbban cuccokat, mint a turiban :) tegnap még volt fent 1 fontért 3 vagy 4 teljes next szett :)
Nem vagy kiváncsi, hogy lehet, h pozitív? :) :)

Anikó,
akkor jól aludt jánkyád a friss levegőtől. Néztem a blogban a képeket, amiket Vanni már feltötltött, nagyon szép sminket csináltál Szofinak :)

emese1979
 
 


Boldog szülinapot, Esztó!!!

Nálunk még a szokásosnál is szarabb volt az éj. :cry: Csongó hajnal fél 4-kor nem akart visszaaludni, úgyhogy nyomtuk vagy másfél órát. Utána elaludt negyed 6-kor, ébredt 10 perc múlva (most direkt néztem), aztán vissza, ébredt fél óra múlva, vissza, aztán már kiesik, hogy mi történt. :oops: Szegénykém. Aztán reggel összekakilt mindent. Szerintem nem is a nátha miatt nem aludt, hanem emiatt! Éjjel már többször mondtam a gyereknek, hogy beadom a felmondásom. :roll: Fogalmam sincs, meddig lehet ezt bírni. Reggel Tüci már fél órája nyomkodta a fejemet, mire annyira magamhoz tértem, hogy legalább meg tudtam neki mondani, hogy húzzon ki az apjához. Persze nem akart nélkülem. :?

Én se vagyok ruhamániás. A pénzt is és az időt is sajnálom rá. Azért kellene néhány gönc, úgyhogy megpróbálok rákattanni a turira. Tegnap feltúrtam a lakást, csak egy nagyon-nagyon (80-as, vagy 86-os) overáll van, ami kék, az nem lesz jó Csongóra. Mondjuk találtam egy 74-es fehér szőrmekabátot, macis. Tüci elég hamar kinőtte, az talán jó lesz. CSongira még épp jók a 68-as ruhák. Szerintem nem lesz olyan nagy, hogy 80-as kellene.

Kép
Kép
tinu
 
 


Annus: hát ez a nátha nem bizti, hogy elmúlik Csongornak hétfőre. Annyira rossz, hogy nem tudtunk menni tegnap sem talira. :cry: Legalább én már csak köhögök.

Kép
Kép
tinu
 
 


Sziasztok!
Tegnap egész nap nem volt netünk! :cry: Pedig vissza akartam olvasni is.
Esztó!!!!!Boldog születésnapot!!!!!!!!!!!!Látom hiányoltál,köszi!
Annus le vok maradva!Csak nem???? :oops: Izgi!
Látom volt tali is,képet!!!
Ma igyekszem én is hozni!Rem sikerül,mert Apa kb formáz-telepít.Lassú a gépünk,meg újít valamiket.
Szofi,még neked sem volt időm írni :oops: Na meg hát net nélkül érdekes lenne. :roll:
Látom keményen megy az ebay.Apa szokott rendelni néha.Na meg kb én is rendelnénk ha úgy állnánk.Bár sokszor nehéz eligazodnom,annyira nem megy a nyelv része.
Hanna jól van,bár 2 napja lett egy kis szájpenésze :roll: Újszülöttként nem volt.Gondolom minden cart bekap és azért.Hiába mosom én a csörgőket ha Grétike meg játék kanállal megeteti mondjuk.Kicsit mérges is vok magamra emiatt h lett neki,pedig tényleg próbálok higénikusan csinálni mindent.Rossz anya vagyok..
Szép napot!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Tinu,
sajnálom a rossz éjszakát :(
Lassan csak meggyógyul mostmár Csongi is.

Anita,
miért lennel rossz anya????
Abban a korban vannak, hogy mindent gyömöszgélnek a szájukba, minden egyre jobban érdekli őket.

emese1979
 
 


Hát Mesi tudom de pont ez az!anno Grétike is evett mindent mégsem lett neki ilyen.Kicsit rosszul esett,jobban kellene vigyáznom!
Szofi nem lelem az email címed :oops: Leírnád újra???
Tegnap előtt a nappaliból játszószobát csináltunk.Semmi extra.De ott elfér a járóka.Hát Hanna nem rajong érte,sőt!Hálós van,de nem szereti.Bár tegnap 20 percet kibírt benne.Grétike körülötte játszott.Hanna meg mondta a magáét.Én lesekedtem :oops: Beszélgettek!
Grétike:Ki akarsz jönni???
-Hát tessék fogd meg a kezem,segítek én kimászani!Na nem éred el,hát ugorj a seggeddel!Lökjed hát,így!(ugrált közben)
-Na várj,idetolom a székem,ráállok és eléred!De halkan,mert anya meghallja és mérges lesz!De ketten vagyunk rosszak!Ugyi???
Na hát én dőltem a nevetéstől!Közben Hanna meg beszélt neki!!Oly édesek voltak!!
Na lépek,mert soha nem mosok ki.Ja,tegnap dugulásunk is volt,nem tudtam mosni,mosogatni.2 éves szenyvízrendszer és totál 3 méteren el volt dugulva,Sanyi ásta ki. :evil:

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Hát majd veszek tesztet,délután megyünk boltba!Ha addig meg nem jön....mert lehet csak azt érzem :lol:

Anita!
Jaj de édesek a lányok!!!!Megzabálom őket!!!!A szájpenész miatt ne aggódj!Szomszédnál is volt a gyerkőcnek,pedig mindent fertőtlenített,kifőzött.Csodálkozva nézett rám h én meg nem főzök ki mindent minden nap... :oops: :lol: Ettől még akármelyiknek lehet szájpenésze!Főleg ha fogékonyabb rá! :wink:


Tinu!
Nem lehet h Csonginál már az is a baj h nem ismeri a nappalt és az éjszakát?Szóval a sűrű szopi miatt nem tudja h most épp mi is van,hogy éjszaka nem kéne neki folyton szopiznia!Lehet h nappal meg kéne próbálni ritkábban szopiztatni hátha éjjel is ritkábban kelne akkor!Persze bizti lenne kis nyafi.De lehet ennyit megérne a dolog.Ha meg nem jön be,akkor marad a sűrű kelés :roll: :? Amúgy kitartást hozzá!És sok gyógypuszi Csonginak!

annus11
 
 


Annus: ilyen még nem volt eddig, hogy éjjel ne aludt volna vissza rögtön szopival, mikor felébredt. Ez az első alkalom. Szóval tudni tudja, hogy mi az éjszaka és mi a nappal. Csak ma volt valami gebasz. Bizti a nátha is belejátszott, de nem akartam állandóan szívni az orrát. Úgy láttam, hogy szopizni tud tőle, és nem akartam Tücit is felverni a porszívóval. Így csak kétszer szívtam éjjel.

Kép
Kép
tinu
 
 


Annus, azonnal tesztet követelünk! Hajrá, hajrá! tesztettesztettesztet!

Anita, szzsofiaszeged@yahoo.com :)

Mi voltunk délelőtt babakocsival hármasban zöldségesnél, hentesnél, pékségben, tök jó volt! Ilyen kis idilli szombat délelőtt.

Kutyafüle, hosszú távon nem rossz a dombornyomott kártya! Szerintem vedd fel a kapcsolatot a bankoddal!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Tinu, tudom, hogy milyen a hozzáállásod az igény szerinti szopihoz, és tisztellek is érte nagyon, de szerintem eljött az ideje, hogy mindkettőtök érdekében változtass! Szerintem is a gyakori kelés összefüggésben van azzal, hogy Csongi minden nyekkenésre szopit kap... Szerintem lassan, fokozatosan próbáld meg ritkítani az evések számát. Jó, ne legyen 5, mint a többieknél, de 10-nél több se... Ahogy egyre nagyobb távolságokat hagysz, egyre többet eszik egyszerre, és egyre nagyobb egységek maradnak más dolgokra: alvás, játék...
Értem én, hogy normális, ha a gyerek felkel egyszer-kétszer éjjel, de ez már nagyon sok. És neki se jó, ha kipurcansz végleg!!! Szerintem egy kicsit most magadra gondolj! Ne hagyd ordítani, ok, de szerintem lehet a határokat tágítgatni...
Hm?

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Na képek képek a blogban!Szokásomhoz híven megint csináltam "párat" :oops:

Na ebédeltetem a gyerkőcöt aztán elindulunk mi is vmerre!
Kellemes őszi délutánt mindenkinek!!!!! :wink:

annus11
 
 


Szofi: egyáltalán nem biztos, hogy az igény szerinti szopi miatt van a gyakori éjszakai kelés. Egyrészt a nőci az előadáson is ezt mondta, másrészt már írtam korábban, hogy Tüci utána is ébredt éjjel, mikor már nem szoptattam. Harmadrészt ha jól tudom, Trixi sem szoptat, mégis kel a gyerek éjjel félóránként. A blokkos dolgot nem értettem teljesen. Csongi így is játszik, meg ilyesmi napközben, mi köze ennek a gyakori szopihoz? :oops: Igazság szerint akkor szoptatom meg napközben, ha úgy látom, hogy álmos, fáradt, hátha elalszik. Van, hogy igen, gyakrabban nem, csak később. Igazából ha belegondolok, valóban éjjel szopik a legtöbbet mennyiségre szerintem.

Kép
Kép
tinu
 
 


Megnéztem a képeket! Hű, nagyon jók lettek a sminkek! Vanni, neked nem volt? Annus, nagyon jó az a natúrsmink. Kár, hogy nem tudtunk menni, látszik, milyen szép idő volt. Mi itthon poshadtunk. :roll: A kiscsajszik nagyon csinik voltak, Blankit alig ismertem meg a sapiban. :wink: Most néztem, hogy mindenki milyen gondos anya, basztikuli, én még csak tegnap vettem Csonginak ilyen vastagabb sapit, eddig nem volt rá érkezésem. :oops: Most meg a mosásban van, szóval ma sem viszem ki. :lol: Iza szemét szuperul kiemelte a rózsaszín, csak úgy világít a képeken!

Kép
Kép
tinu
 
 


Sziasztok!
Hű, jó kis délelőtt volt.Most fejeztem be az ebédet.Igaz, hogy későn is kezdtem el, olyan 10 felé.De megint ott álltam egész délelőtt.Pedig egyszerű menü volt:karfiolleves, rakott krumpli, kakaós lepény. A krumplinál nem tudtam mi nem tetszik, aztán rájöttem, hogy a kolbász nem az igazi.Valami izmosabb fajta kellett volna. :roll:
Na megyek még mosogatok magam után, aztán meg felmosok, 3-ra jönnek anyósomék, és még vár egy halom vasalnivaló,és Stellához is menni kellene. Áááá, nem lesz kis menet.Na puszi mindenkinek!!!

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Férjem meg egész hétvégén nincs. :cry: Délelőtt melózott, most suliban, holnap babaúszni megyünk, délután meccse van. :cry: :cry:

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Sziasztok, sziasztok, és sziasztok!

Repesek a boldogságtól!!!

VILIKE KIS FOGAS!!!! JOBB I. FELSŐ!!!! JUHÉJJJ!!!! Végre kint van!!!!

Na megyek olvasgatni, mert termés az mindig van bőven! :wink:

Annyit már tegnap olvastam, hogy Niki, örülök, hogy nem csak én vagyok nagy mese néző!! Tegnap Pinokkió volt porondon! :lol: Ma valszeg semmi, meg holnap se, mert Apával meccset néznek! Pfff! Majd hétfőtől nézelődünk megint! Van még!! Meg van az egész Buena Vista 1937-2007-ig! :oops:

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


Tinu, akkor passz... :roll: Én valamiért azt gondoltam, hogy összefüggés van a nagyon gyakori szopi és a gyakori kelés közt. A blokkot úgy értettem, hogy a szopi előtt-után vannak tennivalók (elhelyezkedés, vetkőzés, öltözés, böfizés), amik (ha csak 5 perc is a szopi), még plusszban időt vesznek el mástól. És szerintem tök jó, ha ezt nem kell egy csomószor végigcsinálni, hanem csak néhányszor, és közötte nem 20 percek vannak, hanem órák, amikor lehet mást csinálni, neked is, neki is. De lehet, hogy ez hülyeség, csak nekem így jobb, talán másnak meg nem.

Vilikének gratulálok a fogacskához!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Szofi: Csongor sem egész nap csak cicin lóg. :D Ezt most ne így képzeld el. A sok szopi annyit jelent, hogy ráteszem és kb. 2-3 perc múlva már mehet is. Amiket írsz, az szintén 1-2 perc nekem max. Póló felránt, segg letesz, párnára Csongit pattint, cici be. Ez nincs még 1 perc sem. Csongó meg a fennmaradó időben mókázik a habtapin, próbálja túlélni Tünci baráti gesztusait és egyebek, amit minden más 5 hós baba csinál. :)

Gratula Vilinek a fogához!!!

Ma igen nagyon kivagyok, de inkább nem is írok semmit ezen kívül.
Most sütöm a Zsüci-féle sütit, remélem, finom lesz. :wink:

Kép
Kép
tinu
 
 


Megnéztem én is a képeket, úgy tűnik, jó hangulat volt. :D Nekem az a gondom, hogy nem mindig tudom beazonosítani, hogy ki kicsoda. Hiába, na, új vagyok. :?
Az egyik kislányom olyan füles, áll alatt megkötős rózsaszínű sapi van, na olyan kellene nekem is. Ha nem vagyok indiszkrét, hol van a beszerző hely? :D Nekünk vagy nagyon vastag, vagy nagyon vékony sapkáink vannak, és csak a nagyon vastag télinek van lehajtós füle. Azt mégsem adhatom rá, de azért már fúj a szél... :?

Szopi, alvás: szerintem vannak alvós, 4 óránként evős, tankönyvi eset babák, és vannak totál rendszertelenek. És a két tábor lakói időnként cserélődnek. Képzeljétek, Lilla baba ma éjjel is csak egyszer kelt, aztán délelőtt-kora délután 3 és fél órát aludt egyben! :lol: Ennyit egyszerre nem aludt szerintem egy hónapja. Pótol a kis lelkem. Én még mindig nem tudom, naponta hányszor szopizik Lilla, mert ahányszor panaszkodik, mindig a szopival próbálkozom, aztán ő eldönti, hogy kér-e. Ebből kifolyólag az a rendszer, hogy nincs rendszer. :lol: De szerintem ő is éjszaka eszik nagyobb mennyiséget, akkor nem vonja el a figyelmét semmi.

Őszi ruhatár: Ideje lenne elővenni a vastagabb ruhákat, néhány napja nálunk is nagyon hideg van (24 fok, de én akkor is fázom :lol: ). A mi ruháink nagy része is turis, sokat kaptunk ajándékba, meg vettem is, főleg a Tesco-ban. Így is van olyan gyönyörű kisruha, ami 1X-2X vagy egyszer sem volt rajta. :( Nem tudom, ti hogy vagytok vele, de ha kettesben van velem itthon, akkor nem adom rá a legszebb ruháját. Emiatt a legszebb ruhák csak keveset vannak használatban, ha megyünk valahova, ezért szerintem nekünk fölösleges túl sokat költeni erre.

Pelus: Lilla baba egyszerűen nem hajlandó felavatni az egyetlen mosható pelusát. :? :lol: Ha eldobható van rajta, reggel menetrend szerint mindig van kaki. A moshatót már 3X adtam rá éjszaka (azért csak ennyiszer, mert kb. 36 órát szárad a bambuszbetét), és mindig csak pisisen vettem le róla. Azért várom a kakit, hogy el tudjam dönteni, tudnám-e én ezt csinálni hosszú távon. Addig is tettem egy kísérletet az Auchan-ban kapható gazdaságos pelenkával, hiba volt. Olcsó ugyan, de 3 órát volt a gyereken, és tele volt a popsija gyöngyökkel, kifolyt az ultramagja. Szóval "Andi" nevű gazdaságos pelenkát ne vegyetek! :x

Kutyafüle: Ha én rakott krumplit készítek, akkor az az ebéd, és kész. Ha előző napról maradt leves, akkor az van mellé, ha nincs, akkor nincs. :oops:

Na, megyek, Babókát sétáltatni kell.
:arrow:
Réka

rekap
 
 


megyek megnezem gyorsan a blogban a kepeket!

Tinu, mert nem probalod ki tenyleg h kis rendszert vezetsz be Csonginak? sztem jobban aludna es tovabb ha tele lenne a pocak rendesen! de ez az en velemenyem, magadra is gondolj azert. Alvasra igenis van szukseged! meg persze Csonginak is osszefuggo alvasra :roll:

Netti
Kép
maumau
 
 


Netti: egyáltalán nem biztos, hogy ha napirend szerint szoptatnék, akkor éjjel aludna. Most egy bizonytalan kimenetelű dologért nem biztos, hogy számomra megéri megpróbálni. Van egy pár dolog a serpenyő másik oldalában. Pl. az altatás kérdése, vagy hogy nem csökkenne-e le a tejem mennyisége. De lehet, hogy ennek is eljön az ideje. Mármint a próbánaik. Ma pl. CSongor kétszer az ergóban aludt el a hátamon. Ha ez rendszeres lesz, akkor nem lesz érdekes, hogy a szopival elalszik-e vagy sem. Vagy pl. ha már elérjük a 6 hós kort és elkezde hozzátáplálni, akkor nem lesz már olyan érdekes, hogy csökken-e tejem.

Kép
Kép
tinu
 
 


Tinu: azert nem ebredhet Csongo ejjel tobbszor ,mert ejjel tobb a tejed ? be akar lakmarozni biztos :) bar igy belegondolva nem tul okos gondolat ez sem,mert ha tobbet enne egyszerre tobbet is aludhatna akar. hat vegulis a 6 honap mar mindjart ittvan,egy honap meg. Addig mar csak kibirod akkor!

Netti
Kép
maumau
 
 


Annus,csinalj tesztet!!!!!!!!
ma eszembe jutottal,mikor rosszul lettem hazafele vmi szagtol, azota hanyingerem van :twisted: de tuti nem vagyok terhes..

Netti
Kép
maumau
 
 


Netti, csak az tutira nem terhes, aki tutira nem szexelt... :D De most ezt neked magyarázzam?

Anita, most próbálom ki a poharas sütit, szoríts! És küldd Sanyi önéletrajzát!

Tinu, akkor jóvan... :roll:

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Szofi :lol:
naneparaztass 8)

Netti
Kép
maumau
 
 


láttátok megnyilt a 2010 jún. topic! óóóóóóóó derég volt tavaly ilyenkor! :oops: én gyerekem meg már tömi a kummirépát!!! :oops: ki gondolta volna tavaly ilyenkor ...

Kép
Kép
mniki84
 
 


Annus
de izgi!

Most értünk haza, olyan szarul voltam a kocsiban :-) Mondtam apának, h mikor éreztem ilyet utoljáta... :roll:

Aláírtuk ma az albi-szerződést (festés kikerült teljesen), a tulajok vadiúj 400 nm-es etyeki kis kérójában. Naaggyon durva volt, én ilyenben még nem jártam soha, belsőépítész, kertépítő stb. csinálta. Pinyóban fitnesz-wellness, jacuzzi, szauna stb.. 100 milla tuti volt. Délelőtt voltunk és belemászott a ház az agyamba, állandóan arra gondolok :-)
pumuklii
 
 


pumukli, en is ugy ereztem magam ma vegig az autoban, egesz vegig jart az agyam is :roll:
nemsokara koltoztok akkor,ugye??

Netti
Kép
maumau
 
 


Okt 23-i hosszú hétvégén. Már van kulcsunk, akármikor mehetnénk :-)
pumuklii
 
 


oh, en imadok koltozni :D Maja mit szolt??

Netti
Kép
maumau
 
 


Nagyon tetszett neki. Még játékokat is hagynak ott, amiket a 2 nagylányuk már nem használ. Azokkal játszott, alig akart eljönni.
pumuklii
 
 


Na felszedtük a habtapit. Némileg nehezen használható. Folyton szétesik és alámegy nagyon a kosz. Szóval szívesen odaadom bárkinek, nagjyából megvan 40 darab. Mondjuk annak, aki legközelebb elvisz minket egy talira kocsival :D . Mert zacsiba nem fogom tudni elvinni, elég sok azért.

Kép
Kép
tinu
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?