Új privát üzeneted érkezett!

Na, Sziszkó,
mit találtál a hűtőben? :mrgreen: ne koplaljál itt, Te Csajszi, mikor mi meg épp amőbásodunk :mrgreen: :lol:

tillidian
 
 


Sziszkó :)

De a Tiéd lett!! :lol:

- és egyébként tényleg úgy érzem rajtam és külső megjelenésemen már semmi nem használ ... mind1 ez van

Till mennyé aludni mert holnap átalszod a napot - velem együtt :)
--- megyek én is :)

Jó éjt!

ui: Sziszkó légyszíves holnap beszámolni hogy milyen hízlalót fogyasztottál --- csak hogy jobban érezzem magam :lol:

Kép
zsrit
 
 


Aisha,
de jó, hogy bejelentkeztél! :D
Miért kell bevonulnod, mikorra vagy kiírva?

tillidian
 
 

 
 

Sziasztok Bagoly Mamik!

Jelentkeznék, a meghülyült apák klubjába beadni a férjemet!:S

"Jót veszekedtünk" ma, a szokásos, anyagiak, meg ahogy Datolya is írta azért kapod a gyest-téma..., segítség a rendrakásban óne...ilyenek ba**ták ki du. a biztosítékot! :roll: :oops: :cry:

Kb. fél órát én még maradtam a ház előtt a kocsiban és kisírtam magam, meg anyukáméknak kipanaszkodtam...aztán feljöttem ebédeltem és elolvastalak Titeket, majd aludtam, de a sírástól égnek a szemeim folyamatosan! :shock: :cry: :wink:

Próbáltam megkeresni Sziszkó ama hozzászólását amiből rájövök, hogy mi volt otthon Náluk a Apa hiszti tárgya, de jelentem sokat írtatok és már 20 oldal után rájöttem nem kutatok tovább... :roll: :)

Éhes vagyok és ennék valami éhességet!

Till. nem ér megelőzni a szüléssel:), Apa nálatok, meg tipikus férfi. :roll: , de ezt mondhatnám Nitánál is, meg még "milliónknál"!

Talán ahogy olvasom Esztinél a legjobb a helyzet az ő Rolijával. Tartsa meg Isten a jó szokását annak a Kispapának!

:D :roll: :wink:
hajnalocska
 
 


Megállt a vonalzóm :?

Oksa, Zsrit, minnyán megyek! :lol:
Jó éjt Neked is! :P

tillidian
 
 


Kkia!
Nagyon vagesz a Kristóf ágyikó! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kicsike!
Hát végigröhögtem a kínais sztoridat!!!!! :lol: :lol: :lol: :mrgreen:
Bocsika!Gondolom Neked akkor nem volt olyan vicces! :roll: :lol:

Pocok!
Igen,jól kifaggattam a védőnénit. :) Többek között azt is megkérdeztem,Ő ajánlja e ezt a védőoltást,amire azt válaszolta,hogy kismamáknak egyáltalán nem,hisz nem tudni,hogy hat a pocaklakóra! :roll:
Szóval el van döntve a dolog! :roll: De nagyon sokaktól azt hallom,hogy nem oltatják be magukat!

Chardonnay!
"Egy pillanatra azt hittem végig a védőnőről van szó" :lol: :lol: :lol: :lol: :mrgreen: :mrgreen:
Hát ja,nagyon vicces lenne,ha a védőnő kidugná a popóját!!!! :mrgreen: :mrgreen:

Bébinyuszi!
Furi,hogy hati 2x kell menned ctg-re!Nekem csak heti 1x! :roll:
De ez így igaz,ahogy közeledsz a szüléshez,egyre többet kell járnod ide-meg oda! :roll: :shock: De azért azt mondják,hogy pihenj sokat! :? :roll:

Eszti!
Sajnálom,hogy Te is így megjártál a barátnőkkel! :roll: :roll: :roll:
Én az elmúlt 2 évben több barátnőmben is csalódtam!Ilyenkor derül ki,ki is az igazi barát!
Én egyetértek Anyabébi véleményével,hogy az életben mindíg változnak a dolgok és mindíg jönnek új barátok.Új életszakasz,új barát! :roll: Elnézést kérek azoktól,akiknek van gyerekkori barinőjük,nekem sajna nincs! :roll: :roll:

Na eldugulok!Jó éccakát Kismamik! 8) 8) :lol:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


tillidian írta:Megállt a vonalzóm :?

Oksa, Zsrit, minnyán megyek! :lol:
Jó éjt Neked is! :P


Szerintem Ő nem éjfél után vált, vagy ha be vagy jelentkezve akkor nem váltja át! A vonalzóra értem, tudod tegnap nekem is ez volt a nyűgöm! :lol:
hajnalocska
 
 


Na csajok jelentem ettem:két - két falat császárszalonnát,kolbászt,ittam kólát és most még csámcsogok pár szem Győri Édes kekszet! :oops: :oops: Gáz vagyok??? :oops: :oops: :oops: :oops:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Hajnalocska,ne menj még aludni,mindjárt írok Neked! :lol:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Aisha! Na én 7-én 11 körül vonulok be. Én is szokom a gondolatot!:)

De addig lehet megpróbálkozom az alternatív szülésmegindítással. :D Bár némelyiktől félek is egy kicsit, pl. biztos biztonságos-e a szex, vagy a meleg víz milyen más hatással lehet, a lépcsőzés talán nem olyan para.
hajnalocska
 
 


sziszkó29 írta:Na csajok jelentem ettem:két - két falat császárszalonnát,kolbászt,ittam kólát és most még csámcsogok pár szem Győri Édes kekszet! :oops: :oops: Gáz vagyok??? :oops: :oops: :oops: :oops:


Itt vagyok! És köszike, hogy ilyeneket írsz, mert mi elpusztítottunk itthon minden ehető dolgot és most vevő lennék a kolbidra, meg egy korty kólára, jaaaa és a Győri édesedre is! Az erkély ajtó még nyitva van! :lol: Jöhet!!!! :D
hajnalocska
 
 


Hajnalocska!
Szóval:Teganp párommal összevesztünk egy családi ügyön.Röviden annyi,hogy ő védte a tesóját én meg a szüleimet!
(Nekem nincs senkim a szüleimen kívül :shock: )
És utána bedurcázott és egyáltalán nem szólt hozzám.Ilyenkor mindíg ezt csinálja.De a legjobban az fájt,hogy még a pici fiának se adott puszit,pedig arról szegénykém nem tehet,hogy mi összebalhéztunk! :roll:
De ma estére már megenyhült! :lol: :lol:

AZért az ultra durva,amit ma Tillel csinált a párja!
:evil: :evil: Még mindíg ezen vagyok kiakadva!Menj a gyerekért,vásárolj be,mindezt szülés előtt pár nappal és a Drága párod meg otthon tv-zik! :twisted: :twisted: :twisted:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Ja és addig nem is tudnék aludni amíg nem dobok be pár falatot!
Remélem az evés nem válik rögeszmémmé a szülés utánra... :roll: :oops: :wink:
hajnalocska
 
 


Na, jelentem: megszereltem a vonalzókat :D

Hajnalocska,
Tiéd Apa is? :oops: :? Oksa, összegyűjtjük őket :wink:

Sziszkó,
egyél csak, magamnak mindig mondogatom: már úgyis mindegy :lol:

Elköszönök, Csajok, megkísérlem a vízszintest...osztan lehet, 2 körül jövök :roll: :?

tillidian
 
 


Úgy látom,mindenki üríti a hűtőjét! :lol: :lol: :lol: :lol: Vagy azért mert éhenkórász kismami,vagy azért mert elfogyott otthon a zsé,és meg kell mindent enni! :oops: :lol: :wink: :wink:

Most látom a tv-ben,hogy újabb Budapest Bankos Emese reklám van! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Becarok rajta! :lol: :lol: :lol: :lol: Sütőhitel! :mrgreen: :mrgreen:

Hajni!
Megsajnáltalak!Repítem a kért kajákat! :lol: :lol: :lol: :mrgreen: :mrgreen:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára sziszkó29 2009.10.01 23:40-kor.

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Tilli!
Szép álmokat! 8) 8) 8) 8)

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Sziszkó,
akkor ugye jogos, hogy kiakadtam? :oops: :shock: :? :evil:
(ezek szerint Apa "dobogós" lett, megmondom neki :mrgreen: )
Na pusszancs, reggel találkszunk!

tillidian
 
 


Szisz:Köszi az infót! Igen ilyen nálunk is előfordul, hogy olyankor nem ad puszit nem is ugye nekem, hanem a kicsi fiának! Volt olyan, hogy úgy éreztem, hogy kurvára megbántott és ő nem így látta, elment dolgozni és akart adni előtte puszit mind a kettőnknek, de én ellöktem, hogy ne csináljon már úgy mintha érdekelné mi van velünk, amikor előtte 10 perce letojta, hogy hogy vagyok/unk!
:?


De azért örülök, hogy most már szent a béke Nálatok. Néha 1-2 hiszti után belátom, hogy én is tudok hülye lenni, de egyszer az életben a férfiak is elkezdhetnének kicsit gondolkodni, hogy ez egy nőnek teljesen más életszakasza, ami ugyan gyönyörű, de nem mindig stresszmentes és könnyű.
hajnalocska
 
 


Till. jó éjt!
hajnalocska
 
 


Till! Neked is pussz!

Hajnalocska!Te még topon vagy?Én nem vagyok álmi,csak Manónak nem tetszik már az ülés helyzetem! :oops: :oops: :lol:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Hajni!
Akkor elvileg 7.-én,szerdán megindítják Nálad a szülést?????

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Hú,nagyon kemény a pocakom! :roll: :roll: :roll: :roll:
Hogy is szokták mondani az éjjeli bagolykáink? Elhullok asszem. :lol: :lol: :lol:

Jóccakát Hajnalocska!

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Azért kell mennem, mert terhességi cukros vagyok sajna...a kiírt dátumon kell megjelennem a kórházban....
Őszintén szólva, az elsőn lakunk, szóval lépcsőzöm, semmi hatása, imádom a melegvízes fürdözést, amit nem is hagyok ki....semmi hatása...Apácska masszírozza a pocim, de annak is csak annyi a hatása, hogy beindul Zsebi...szex az nincs, azt nem merem bevállalni...:(

Üdv.
Aisha
aisha
 
 


Aisha!
Pedig azt mondják a szex is beindíthatja a szülést! :lol: :wink:
Mostmár így a finish-be nem kell félni!Hajrá! :wink:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Na megkajáltam, egy pohár meleg tejcsi, és vajas, savanyúságos, majonézes zsemlét ettem.:) Most a hirtelen kajától megfájdult a gyomrom, de legalább nem vagyok éhes.

Szisz: Hát toppon is vagyok, meg nem is. Lehet el tudnék aludni...de amíg nem próbálom ki nem mondom biztosra! :roll: :D

Ja és nem, ha nem indul be magától a szülés okt. 6-ig, akkor 7-én jelenésem van csomagokkal a kórházban olyan 11 körül, és befektetnek majd másnap oxitocinos infúzióval megnézik, hogy mennyire van toppon a méhem, reagál-e rá, aztán minden nap NST, meg vizsgálat és ha semmi, akkor 1 hétre rá okt. 13-án indítják meg. Persze mindenki azt mondja, hogy ááááá, addigra biztos meg lesz már, csak én gondolom úgy hogy nekem igazából fájásaim nincsenek, keményedés hébe-hóba, és méhszájam elég fitt..., de amíg jól van bent a Pantika, addig nyugodt vagyok, mert való színűbb nálam, hogy nem tudták kiszámolni az időpontot, hanem a 12. heti UH alapján számították át!

Jó éjt Sziszkó ne "keménykedjél" ott a fiacskáddal a gép előtt! Szép álmokat! :D :lol:

Aisha pont most ahogy visszaolvastam , akkor gondolkodtam, hogy nagyon eltűntél, de akkor minden oké és az a lényeg.
Neked akkor azon a napon meg is indítják? Én még a meleg vizes fürcsit sem merem bevállalni, az elsőn lakunk mi is, de az lótúró lépcsőzés, persze még direktbe nem próbáltam ki.:)

Nekem a férjem mondta, hogy most már bevisz a kórházba és mondjuk meg, hogy szedjék ki a fiát, mert most már szép fejlett baba és kijöhet és ő is akarja látni és dédelgetni, mondom ja nem is néznének minket hülyének.:D Lehet bent is fognának, csak nem a szülészeten, hanem pszichátrián :D
hajnalocska
 
 


Na léptem!

Jóóóó éjt!

Gondolom senki nincs itt, de ha Till. 2 körül netán visszanézel magadra veheted.:)
hajnalocska
 
 


Jóóóóóóóó reggelt kismamik!

:D Látom apa meg a kaja volt a téma éjjel. :D
zsrit: ömm izé.... khm.. szal van még abból a 2 kiló finomságból? Egy twixecskét kérhetnék? :roll: :roll: :roll: :lol: :lol: :lol:

Ma megyek védőnőhöz. Hát kíváncsi leszek mennyit híztam. Ha annyit, mint az utóbbi hónapokban ( lásd hetente 1 kiló ), akkor beállok a dobogósok közé. De letojom komolyan.

Hülye apukák.. Figyu. Mi lenne, ha mindenki megszült, akkor november felé kéne egy anyukás talit szervezni. Vagy csak simán apukára hagyni az összes gyereket és egy jópár órára elmenni sétálni, kikapcsolódni. Kicsit had kostoljanak bele a "jóba". :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: Vagy gonosz vagyok? :roll:

aisha: jó, hogy előkerültél. :) A szextől meg ne félj. :wink: Legalábbis én előbb vállalok be egy kiadós pizsiparty-t, mint egy forró fürdőt. A dokim és a szülésznő szerint az utolsó hetekben elkövetett forró fürdőzés veszélyes lehet. Vérbőséget okoz a méhben ami lepényleválást okozhat. :?

Na megyek, kezdődik a reggeli műszak. Majd jövök. Puszi

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


sziasztok, jó reggelt!!!!

tegnap délután beléptem, de mire az útsó oldalt olvastam volna, bedöglött a rendszer....most is volt vagy 20 perc mire elolvastalak Benneteket!!!
a végére meg a felét elfelejtem..de ami megmaradt:

Bobó: nagyon nagyon örülök, hogy a kicsi jobban van már!!!!! akkor tényleg epilepszia áll fent, igaz? szegénykém min ment keresztül!!!!! éppen kérdezni akartam hogyan csináltak neki mr-t -mert ott ugye nem szabad mozogni egyáltalán(én is csináltam anno a sok fejfájásom miatt), de nem kellett sok ész ahhoz, hogy rájöjjek, hogy majd elaltatják a picurt. Szegény szülei is biztosan teljesen kivannak..nagyon sajnálom!!!

Zsrit, Tilli: köszönöm, hogy gondoltatok rám! hát elég nehéz napom volt,de már túlvagyok rajta...Teljesen egyetértek Pattogóval abban, amit Nitának írt. Én is átéltem mindent ezalatt a 7 év alatt, de sokminden változott is-idővel talán tényleg rájönnek majd arra, hogy néha szükségünk van segítségre!!(apropó, Pocok az az írás a férjekről szuper és mennyire igaz :D :D :D )

Eszti: én is imádom a gubát-anyukám amikor kicsi voltam tonnaszámmal csinálta nekünk!!! Most, mikor itt voltak apuék (még a cukor előtt) egy egész tepsivel ettem meg egyedül. Mintha tudtam volna, hogy később nem ehetek már!!! :cry:
jó ötlet a baracklekvár, majd kipróbálom én is, bár csak amikor jönnek apuék, mert itt se kifli se mák...ők hoznak majd!!!
A barátnőkről: nagyon sajnálom, hogy csalódnod kellett bennük...talán nem is voltak barátnők, csak ismerősök. Aki igazán barát, s szeret téged, az nem viselkedik így veled!!! Te azért ne csüggedj! ott van a férjed aki imád Téged és nemsokára jön a kis Sophie is, aki az életed legjobb barátnője lesz majd!!! Aki meg akar az úgyis megtalál-ne törd magad ezen. Úgyis Te leszel a világ legboldogabb felesége és anyukája-kell ennél több?????????????

Nitácska: sok puszi Neked!!! Teljesen megértelek, gondolom, hogy kivagy idegileg, fizikailag. Én is félek nagyon ettől, mert bár a férjem most már segitőkészebb a kisfiunkkal, de még mindíg úgy érzem rajta, hogy mivel ő dolgozik, szinte csak neki jár ki a pihenés. A mienk az nem munka nekik. Fel a fejjel azért, ne add fel, ahogyan Pattogó is írta, a gyermekeidnek szüksége van rád!!!!!!! Tudom,hogy nehéz, de adjon ez a gondolat erőt neked s bízzunk abban, hogy a párod idővel megért majd és segíteni fog!!!

KépKép
KépKép
betty76
 
 


Zsrit: szerintem mindenkiben benne van a félsz-az első anyákban a félelem a "valyon helytállok e anyaként?" s bennünk,akik már édesanyák: a "valyon bírjuk e majd 2 esetleg 3 gyerekkel?" ez természetes, úgyhogy teljesen megértelek, amikor kiborulsz és ezeken gondolkodsz. Én éjszakánként már nem nagyon alszom, mert állandóan gondolkodom...A kisfiammal pl. muszáj más napirendet beiktatnom, mert éjfélnél előbb nem kerül ágyba (ez a délutáni alvás miatt van, amire viszont nekem is szükségem van egy jó fárasztó délelőtt után-mert ugye a férjem a munka után eszik majd elvonul aludni, így lehetetlenség lepihennem, ha nem alszik Iliasz is) Szóval ha nincs délután alvás, akkor lefekszik ám este 8-9-kor, de hajnalban már kel. Ez talán ok is lenne. Most, hogy éjfélkor aludt el, még mindíg alszik, de szerintem hamarosan felkel s utána pörgés van. Nem tudom, de valahogyan muszály lesz megoldanom a dolgot, mert a kislányunk megérkezése után nagyon nehéz lesz vele.
Látod, én is tele vagyok gondolatokkal és félek is-még a kórházba meneteltől is-annyira fog hiányozni, s biztosan én is neki!!!
na mindegy, elvonulok...megnézem a neten azt a babakocsit, amit VÉGRE kapok majd (alig használt Chicco)!!!!!!!! Lassan kezd összeállni a kép!! :D

szisz: nagyon örülök, hogy jobban vagytok már!!! családi témákon mi is veszekszünk néha, mert úgy érzem a férjem nem igazán csípi aput. Pedig egy évben egyszer látja. Szerinte engem senki nem szeret igazán a családomból. (amikor megbánt apa és elsírom neki, hát mit mondjak elég vigasztalóan hatnak a szavai!!!!)
Mindegy, én már úgyis eldöntöttem, hogy a kisfiam szeret engem a legjobban-ő az én életem nagy "szerelme"!!!!

KépKép
KépKép
betty76
 
 


Sziasztok, Koránkelők!

Éjjel 3-ig tartott ám a buli odabent: egymás után volt 3 olyan durva keményedésem (rendes fájással!), hogy felülte az ágyban és csak hápogtam levegő után :oops: (felülés közben egyszeri lendületből a szopipárnával úgy rá találtam sózni Apára, hogy még...de megérdemelte :mrgreen: a tennapiért! :lol:)
Szal majdenm téves riasztás lett a vége...de aztán úgy döntöttem, ilyen gyorsak nem lehetnek a fájások kezdetben, és el is múlt :roll:
Szal hiába feküdtem le "korán" :?

Pattogó,
anyukás taliban maximálisan benne vagyok! :D :D :D

Betty,
ha kibújt Kismanó, biztosan lazábbra veheted majd a diétát, kitartáááás!!!

Aisha,
nem is tudtam, hogy te is a "klubhoz" tartozol...(bár gondolhattam volna, a PCOS-ról...) Metformint meddig szedted?

Lányok, fájogat a popóm...úgy, mint mensi előtt... :roll: pedig ma este még bevállaltam a barátnőm 2 gyerkőcét Vackor mellé, de nem alszanak itt, szal ha menni kell hajnalban, akkó' már "ráérnék"...
Na mentem visszadőlni...szép napot!

tillidian
 
 


Betty,
Iliasz, akkor max 8 órát alszik egy nap? :roll: Az nagyon kevés ám!!!
(ne aggódj, mire suliba kerül, este 9kor már húzza a lóbőrt és reggel 7ig meg se moccan :lol: )

Na hajcsi - nekem :lol:

tillidian
 
 


Jó reggelt!
Jelentem: semmi.
Megyünk CTG-re, hátha mutat valamit.
pocok001
 
 


Szép jó reggelt!

Till!
Mondom jövök,oszt beszélgetünk!Erre visszahúzol az ágyba! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Na jó,elnézem,mivel az éjjel Lencsi "megtréfált"! :wink: :wink:

Pattogó!
Majd írd meg mi volt a védőnőnél! :wink:
Tali táborhoz csatlakozom! :lol: Azért is basszunk ki az apukákkal! :oops: :lol: (Már aki megérdemli!Tudjuk,Eszti Rolija nem érdemli meg! :lol: )

Hajnalocska!
Látom,utánam nemsokára te is elhullottál aludni! :lol: :lol: Gondolom még az igazak álmát alszod! :) 8)

Én már benyomtam a reggelit:tea,egy szelet vajaskenyér csaszi szalonnával és paprikával. :P :P :P :wink:

Megyek ma 10re NST-re utána meg a dokinőm baktert vesz le. Remélem nem fogok délután 2-ig ott ülni! :evil: :?
Hú,még NST előtt be kell nyomnom valami csokifélét!De csak Martin kedvéért! :oops: Én az ízést se fogom érezni,becs szó! :oops: :wink: :wink: :lol:

Betty!
Amíg apával fasírtban voltam,én is ezt mondogattam magamban,meg a kisfiamnak,hogy nekem Ő a legfontosabb a világon,a többi nem érdekel! :) :)
Na,most rúgott egy nagyot,biztos helyesli a dolgot! :lol:

Ma após festi a konyhát! :roll: Kandalló már majdnem kész! :lol: Holnap meg elkezdjük a nagytakarítást.Izgi lesz! :roll: :shock: :shock:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Jó reggelt!

Baglyocskák, tegnap éjjel jó sokáig huhogtatok és nem éppen éhgyomorra. De inkább most egy-két hét múlva ilyenkor már csak az ágyikónk húz bennünket.
Látom az apák is megkapták a maguk helyezéseit, reméljük ez is változik majd.

Hajnalocska, a szexről és fűszeres kajákról van tapasztalatom 41+ után. Semmi nem történt hatásukra, a lépcsőzéshez meg már hozzá van szokva a szervezetem, a hegymászással egyetemben, így ezek sem voltak nyerők. Sógórnőmnél a biciklizés jött be, de csak egy kétévessel a háta mögött durvítva.

Bobó, Örülök, hogy kiderült, mi baja az unokaöcsédnek, kívánom, hogy hamar sikerüljön beállítani a gyógyszerét és mire megnő enyhüljenek a rohamai.

Betty, ez a mákosguba dolog elindította a hangyát az agyamban. Lehet, hogy holnap ez lesz az ebéd.

Na elcsoszogok összekaparom magam, mert ma az oviban Apák napja lesz, így a nagyokat én vihetem edzésre (már a múlt héten is elég nevetségesen néztem ki a kormány mögött), este meg bulizik a Férjem volt egyetemista csoporttársaival,.

Kép Kép Kép
datolya
 
 


hello Lányok,

termeltetek az este rendesen.

Fürdés: valahogy én ódzkodom tőle a terhesség elejétől fogva. Ahogy Pattogó is írta, vérbőséget okoz. Uh azt inkább nem.
A többi meg már kipipálva :lol:
A tegnap esti indiai is csak arra volt jó, h 5x keljek fel éjjel a b.zi gyomorsav miatt, valamint sztem még karácsonykor is curry-t fogok böfögni. Bocccs :oops: :oops:
Egyébként naon finom volt, becsszó.

Pattogó, annyira jól összefoglaltad valóban az anyaszerep mellékhatásait, h az fantasztikus. Pont ezek a félelmeim, és sajnos én sem tudom zsebre rakni a szart. Hamar borul a bili, valószínűleg azért, mert tudom, h a jég hátán is megélek egyedül is, nem tűrök cseppnyi megaláztatást sem.
Szerencsém van nekem is a párommal, mert birkatürelme van (reggel éppen közölte, h akkor szombaton fog porszívózni, nehogy pormacskák alakuljanak ki :lol: :lol: :lol: --- ja, vadiúj porszicskánk van, én asse tom, hol kell bekapcsolani :oops: :oops: ), de néha olyan tapintatlan, faragatlan tud lenni, h rá tudnám vágni az ajtót.

Ja, a tegnapi kaja után alig bírtam levegőt venni és pont egy szüléses könyvet olvastam az ágyban, a hosszú , mély légzés hatalmas előnyeiről... :o mondom fasza, jó, h nem fulladok meg!!!

Zsrit,
a homeossal szerintem nagy kárt nem tettél magadban :D max felpuhul a méhszájad kicsit hamarabb... ugyis a 7végén gyereket akar tied apa :lol: :lol:

Pocok,
írj mán, h mi volt CTG-n.
Én holnap megyek 7-re.
Vagy ma éjjel szülni. 8) Bár a húgom szerint 5-én szülök.

Kép
screen
 
 


ja, Anyabébi:
feltartom a sort. :oops: :oops:
tényleg kezdem úgy érezni :lol: :lol:
szerda óta ohne szülés.

Kép
screen
 
 


Jó reggelt lányok.

Monica jó a körözési lista. :D :D

Tilli nagyon édi a hazajövős ruhácska.Pólya Nekünk is lesz. :D

Bobó nyugi gyógyszeres kezeléssel kordában tartható a betegség és Gabóka még nagyon kicsi ugyhogy ki is nőheti.Kitartás.


Sziszkó örülök,hogy Apa megbékélt.A fejberúgást azért megérdemelte Martinkától. :D

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


Screen Te még mindig itt ilyen vígan???!!!!Már nem itt lenne a helyed! :wink:

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


ja, Hajninak akartam még írni, h Ausztriában is így csinálják, mint nálatok:
először adnak egy kis mennyiségű oxitocint, ha arra nem reagálsz és amúgy minden OK, akkor hagynak még békén. Mondjuk annyi, h ott nem kell befeküdni, hanem otthon szórakoztathatod magad tovább.
Furcsa, h 1 országon belül ennyire eltérő a protokoll.
Meg, amit Őzi írt, h a klinikán flowmetria sincs... ez mondjuk engem személy szerint vigasztalt. Már kezdtem volna ráparázni erre is. :roll:

Kép
screen
 
 


Sziszkó,

mennyire vicces, h a baba fejberúgta!
:lol: :lol:
Nemhiába, bölcsek ezek a kisemberek! 8)

Kicsike,

háááát, jobb híjján itt rontom a levegőt! :lol:

Kép
screen
 
 


Hidegfronti hatás várható, ez egyeseknél fejfájást, nyugtalanságot, rossz közérzetet okozhat.

ja, és az előrejelzés.
ez volt tegnap is vagy rosszul emléxem?

Kép
screen
 
 


Lenne egy kérdésem.
Ki,hogy fogja altatni a babát,külön szobában vagy egy ideig vele alszotok?Nekünk a hálószobába nem fér be a kiságy ,csak úgy tudnám megoldani ha Én aludnék a gyerekszobában a babával.Viszont Apát sem szeretném hónapokig egyedül hagyni.
Most mit csináljak?Vagy először maradok a babával és meglátom milyenek lesznek az éjszakák.Vagy viszem a nagy ágyba a babát is.

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


Hát akkor jó reggelt csajok!

Olvasás :twisted:

Pocok: a vicced tökre igaz 8) :lol:

Keményedés: komolyan mondom nekem egyre kevesebb van, eddig meg az volt a baj, hogy volt. Nem értem má magam. És nem fáj hanem inkább légszomjam lesz.

Pattogó: Nekünk van Varázsceruza mesénk is. A fiam nagyon szereti a ami napig. Az én kedvencem a Mazsola és Tádé. Annnyira édik :).

Zsritkém: te elváltál vagy nem értem?
A Lencsekonzervre kamilláztam :shock: egyet, ez már tényleg kóros. :mrgreen:
A csokira beneveznék énis ha marad :oops:
belem: hát nekem is volt még vagy 3-4 hónapig, a sok tréfás ember meg kérdezte, hogy "talán bent hagytak egyet?" Gondolhatod, nem győztem röhögni :evil: , hülye buzik!

TALIZZUNK!!!
És mivel Eszti Rolija a topik "kedves apukája" - nyereményül vigyázhat az összes gyerekre :mrgreen:

Reggeliztem: 2 szelet zsíros (tarja) kenyeret meg ugyanezt 1 kiflivel, a maradék savanyú káposztát + 1 zöldalmát + fél liter cukros szénsavas citromos üdítőt :oops: .
Fő az egészség és a kilók, de legalább jobban lettem :)
anyabebi
 
 


Screen szerintem Neked jöhetnek mehetnek a frontok,kár figyelned ezeket.Ha a kisember úgy dönt ,hogy jönni akar akkor jön.Biztosan jól érzi magát odabent.

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


Sziszkó :)

csak a kóla miatt jár az egy pont - a többi nudli :lol: nem kalória :lol:

Till :)
juhejj!!!!!
hátha lesz mán valami :lol: :lol:
- nem lesz ebből túlhordás 8) :lol: :lol:

Pattogó :)
csoki ment! :lol:

Hajnalocska :)
sajnálom hogy Nálatok is feszkó van :(
de lehet ám hogy ilyenkor érzékenyebbek is vagyunk ...

Betty :)
valahogy csak megoldjuk :wink: :lol:
majd jövünk panaszkodni :lol:
- mondjuk tartom azt a meglátást hogy neked százszor nehezebb mert egyedül vagy távol a családtól, barátoktól --- szóval elismerem bárhogy parázok is én jobb helyzetben vagyok ...

Csajok én enyém apát is ki kell emeljem a jófejek között!!!!
Türelmes és rendes ... előtte soha semmit nem segített az itthoni dolgokban - minden egyebet viszont 1000 százalékosan elintézett, csak itthon nem ... de ez nem az ő hibája, így nevelte anyós pajti :evil:

Datolya :) - hát igen ezek a praktikák nálam sem nagyon válnának be, lépcsőzés és társai HIHI

DE NE PARÁZZATOK - bár tudom könnyű mondani én még odébb vagyok - OLYAN MÉG NEM VOLT HOGY BENNMARADT VOLNA!!!
Szóval mindenki akinek aktuális szerintem "engedje el" a témát és ne várja görcsösen --- ha a jó oldalát nézzük addig legalább még tehetitek amihez kedvetek van :wink: :)


Mostmár berakja a mosást (magától!!) tereget (magától!!) kiviszi a szemetet ha 40szer szólok :lol: és áthúzza az ágyat ha 50szer szólok :lol:
Bevásárlás, főzés, általános kupleráj és széthagyott cuccok elpakolása marad az enyém ...
De szerintem nagyon igyekszik és az TUTI hogy a gyerekkel kapcsolatos dolgokban nagyon ki fogja venni a részét.
Iszonyatosan várja és mindenben részt akar venni --- ha nem lenne ennyire család és gyerekcentrikus nem vállaltam volna még egy gyereket ...
Szóval enyém apa a "józsaruk" között és tuti dobogós :lol:

télleg Eszti merre vagy???
Anyabébi?????????? na mi van már??
--- Screent már meg sem merem említeni :lol: gondolom a töke tele ....

R

Kép
zsrit
 
 


Kicsike: én bepasszíroztam a hálóba a kiságyat (pont ezért nem vettünk nagyot), én nyugodtabb voltam ha hallottam a gyereket. Más biztos mást gondolt. Nagy ágyba ne vidd, nekem 2x esett le és mindig attól rettegtem, hogy apja ráfekszik. :shock:
anyabebi
 
 


Anyabébi szia jó reggelt.
Reggelid nem semmi.Egészségedre.
Szerintem hamarosan megyek közértbe coca-colát venni mert nagyon meginnám.

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


Na mire elküldtem

Screen is Anyabébi is befutott :lol: :lol: na és Kicsike :lol: -- szia :)

R

Kép
zsrit
 
 


Kólát akarok, kólát akarok!!!!
anyabebi
 
 


Sziasztok!

Nálunk ha kólát iszom, a kicsike jól felébred és csak megrugdal, és nekem is ajánlott a diet azt mondta a dietetikus...

MÁr csak 4 nap....

Indításról: itt úgy van, ha az oxira nem reagálsz, és a doki szerint jobb a császár akkor megszülöd úgy, ha meg nem akkor mész haza még hawaiozni....de mivel cukros vagyok, nem hiszem választásom lesz....1. alternaiítva.

Üdv.
Aisha
aisha
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: