Új privát üzeneted érkezett!

Panndi, az milyen fogyokura lesz? mit eszel?

Reni, hasonlo a helyzet,de ilyenkor Boro olbe sincs annyira el,de sokkal nyugisabb azert mint leteve, erolkodik meg ilyenek,de nala ez a fog :roll: de mar a hatam a nyakam minden faj tole, 7650gramm :oops:

Netti
Kép
maumau
 
 


Netti! Hogyhogy büdi???? Mitől lett büdi? Én azt használom 3 éve, de még nem volt semmilyen szaga sosem. Mondjuk mindig rakok bele citromsavat is.

Kép
Kép
g_reny
 
 


Reni,
Boginál is volt egy ilyen időszak, 5 percet nem volt el járókában... most már sokszor nyüszög, h uncsi egyedül, meg fel.felsír (hiszti sírással), de 2-3 percen belül rájön, h nem jött be, és gagyarászik tovább..
Miránál nem lehet, h készül megint a foga, és ölben inkább jól érzi magát? Gyöngyinél tök jól elvolt pedig!!

emese1979
 
 

 
 

Azt a mindenit, Boró is jól meghízott! :D

Kép
Kép
g_reny
 
 


Mindenféle algás lugosító cuccot :roll: Zoli ette nyárn, fogyott is tőle, remélem két kilót rólam is lepattint :D
Vendég
 


Panndi, lehet benevezek en is majd ra :)

Reni, nemtudom :D en csak vizet tettem bele,mast nem :roll:
es 70centi amugy :shock: :lol:

Netti
Kép
maumau
 
 


Reni,
pihiszékben nincs el? Bogi még ott elvan jól, amikor már csak ölben lenne el!

emese1979
 
 


Emese! Gyöngyinél tényleg jól elvolt! Mondtam is, hogy otthon még sosem beszélgetett magában annyit, mint ott. Azóta sem történt ilyen. Lehet a Szigetmikis levegő csinálta. :lol:

Kép
Kép
g_reny
 
 


Pihiszékben elvan egy darabig, de egy idő után ott is azt kezdi el nyomni amit háton, hogy kinyomja magát hídba.

Kép
Kép
g_reny
 
 


Bár lehet, hopgy segítene, ha esténként nem ennék meg fél csomag pilóta kekszet :roll:
Vendég
 


Panndi,
az ahhoz kell, hogy jól aludjon az ember :) orvosi előírás!

emese1979
 
 


Benjinek is jön a foga alúl 2 egyszerre és most ő is elég nyűgi. Viszont, ha rájön az 5 perc akkor sem kézben sem máshogy nincs el, ilyenkor szoktam bevetni a csoda Aloés krémet, amit már Marcinál is használtam és 5-10 perc múlva nyugalom van.

Kép
Kép
incike
 
 


nalam egy idoben a vanilias karika volt a slager, de lemondtam rola :)

Reni,detto Boro is.. aztan mar uvolt a pihiszekben is,hintaban is,ulesben is.. mert ugye total kinyomja magat es kirugdossa.. tiszta gaz :roll:

Netti
Kép
maumau
 
 


Nálam meg a sportcsoki, minden nap 1. Persze ilyenkor Marcinak is kell 1-et hoznom vagy rudit és akkor békénhagy.

Kép
Kép
incike
 
 


Itt az Aloeverás 2009-es Katalógus 1254342692.4069.pdf

Nézzétek meg és, ha esetleg valaki szeretne belőlle rendelni dobjon emailt.

Kép
Kép
incike
 
 


Panndi, akartam kérdezni, Te még most sem eszel tejes dolgokat? Vagy az csak átmeneti próba volt?

Hean, nekem nagyon tetszik, hogy felhívott. Oké, hogy délelőtt tényleg nem volt százas, de nem sok ember van, aki hajlandó bocsánatot kérni a másiktól. Majd meséld el, hogy döntöttél végül, kíváncsi vagyok!

Esztó, a hájas fütykös téma nálunk is aktuális. Épp a múltkor állapítottam meg, hogy most sokkal kisebb(nek tűnik) a ceruza, mint születésekor. Egyszerűen ránőtt egy zsírréteg :). De - bármilyen hihetetlen - onnan is le fogják dolgozni, nem marad tömpe a pilincka, ne aggódj :)!

Sterilizálás: höhh, véglet vagyok, mínuszban. Cumikat néha benyomom a mosogatógépbe, oszt csókolom.

Ildi, lehidaltam a 30 hónaptól. De teljesen őszintén mondom, ez fantasztikus! A férjedre meg ne haragudj, hát nyilván ő sem jókedvéből dolgozik még otthon is! Kevés mostanában az igazi nyolcórás meló, az uramnak se olyan van :).

Böbi, most esett le, hogy hová is mentek, érezzétek nagyon jól magatokat!!!!!

Mozza, asszem én is megpróbálnám, hogy inkább otthoni környezetben maradjon Lili és úgy vigyázzon rá a nagymama. Nem hiszem, hogy komoly érzelmi preferenciái lennének még Lilinek. Még olyan ártatlan, hogy mindenkit szeret :).

Mi meg kibuszoztunk ma Hidegkútra, babakocsi nélkül! S a hátamon, szépen el is aludt, J meg nagyfiúsan, üldögélt a buszon, olyan cukker volt :).

Ja, meg egy aranyköpés. A nagyobbik unokaöcsém mondta néhány éve: "Anya, olyan szép vagy, mint egy tanulóvillamos!"

Szofi, nem vagy ép ezzel a mangalicaszalonnával :D.

Barbi, simán úgy olvastam, hogy vettél a fiadnak egy timberland kakit... Ez már a totál beszűkült anyuka-agy eredménye.

Niki, kérdezted a szoptatás-terhességet. Igen, J még javában függő volt, mikor S beköltözött. Előtte egész rendszeresen jött, de max. háromszor, többször nem volt ideje :). J-nek nem jutott eszébe, hogy terhesség alatt változik a tej íze, meg ilyesmik, egyáltalán nem ingatta meg. Már bőven a második harmadban (ötödik hónapban, ha jól emlékszem) voltam, mikor végleg leállt az anyagról. Kérdeztem anno a dokimat, hogy mi a helyzet ezzel a kettősséggel, azt mondta, hogy nem ideális, de nem is szokott zavart okozni, egyek vitaminokat. Ettem, de egyébként is tél volt, semmi baj nem lett belőle.

Nóri, jobb lett a nap vége?
kalloni
 
 


Én kb. 2 hetente sterilizálok... :oops: Mikor eszembejut, gyors bedobok mindent...

Hean, szerintem tényleg klassz dolog, hogy felhívott, legalább ez. Mindenkinek lehet rossz napja. Szerintem próbálj meg ettől az esettől teljesen elvonatkoztatni, és úgy nézd meg, hogy meg vagy-e vele teljesen elégedve. És ha a válasz nem, vagy bizonytalan igen, akkor válts!!

Pesti csajok! (mert tudom ám Adsri, hogy vannak másmilyenek is! :D ), kapott még valaki rajtam kívül levelet a CEU-tól, hogy vegyünk részt a babánkkal valami fejlődés lélektani kognitív blabla kutatásban?

Mozza, e-mail ment.

jó éjt!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Szofi
Mi még nem kaptunk ilyen levelet.

Kép
Kép
incike
 
 


Szofi! Én sem kaptam.

Kép
Kép
g_reny
 
 


Netti!
Muti már képet a peppás szettről!
Overált én csomót láttam ebay-en!
Lila csíkos mamusz melyik? Dobj már képet arról is!

Kutyafüle!
Majd ha Rki is nagyfiú lesz és az utca közepén jelenti ki, hogy pisilni kell és wc se közel, se távol (nyilvános wc-be úgyse tenném be a lábam....), akkor Ti is valami bokrot locsoltok majd meg......
Ja mert ugye visszatartani nem tudja még, ha nem pisil 2 percen belül, megy a gatyába az egész...... :lol: :lol:

Szofi!
Jövő héten csütörtökön megyünk 3-an barátnőimmel! Persze, jöhetsz Te is, mehetünk együtt:D
Én leadom Lénát Gabi anyukájánál és olyan 1/2 9-9 között tudnék érted menni, ha van kedved!

Kalloni!
Timberlend kaki.....érdekes lenne, ha már ez is márka szerint kategorizálva lenne......:lol:

Nem tudom mit csináljak, Léna nem hajlandó szopizni, aminek eredményeképpen totál lecsökkent a tejem :( :(
Ma egész nap harcoltam vele, nem ömlik a szájába, így meg se szívja rendesen. Most este 0, azaz nulla grammot evett :?
Utána betolt 150 gramm pépet......
Fejni meg egy cseppet se tudok. tegnap este 30 grammot vacsizott 1/2 9-kor, 11 után próbáltam fejni, 30-at sikerült fél óra alatt......
A tápszert meg nem eszi meg, csak a pépet, mit csináljak vele??????
Holnap hívom a dokit, hátha van valami ötlete. :?

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 



Barbi, :lol: :lol: :lol:
KOSZIIII
talaltam ebayen cipellot is
mutatom: Kép
meg keresem ennek egy regebbi valtozatat, vagyis ilyen mamusz verziot,nem cipellos az eleje hanem puha :) de nagyon tetszik. peppasrol is keresek kepet!! oszi szett, harisnya szoknya felso + egy naci de a lenyeg az elso harom volt 8)

Netti
Kép
maumau
 
 


Kép plusz naci is van hozza :)

Netti
Kép
maumau
 
 


ja, es egy ponis szettet is szereztem :oops: kantarosnaci felso sapi szoknya kardigan :lol: de ebben a honapban nem kolthetek tobbet, de meg varazsolok egy overalt :)

Netti
Kép
maumau
 
 


Na a tanulatlan kérdez: 0,99 az ára ennek az overállnak? Mert ha igen, akkor nekem is kell. Hogy kell onnan vásárolni? Mennyi a ptk? Miért nem tudok angolul? :oops: :P

Kép
Kép
g_reny
 
 


Ilyen peppásat is akarok!!!!

Kép
Kép
g_reny
 
 


Most akkor elmentetek aludni? :( Hogy lesz nekem overálom?

Kép
Kép
g_reny
 
 


Netti!
Na ez az egyetlen peppás, ami nekem is tetszik :wink:
Lehet beújítok én is egy ilyet......
Cuki ez a mamusz is, imádom a lilát!!!!!

Reny!
A kikiáltási ár csak 0,99, licitálni kell, mint a teszveszen. Az utolsó másodpercekben licitál mindenki és azért jól fel szoktak menni az árak.......
Persze volt már, amit 0,99-ért nyertem meg.
Sőt, most nyertem Lénusnak egy pillangós nacit 0.29-ért 8)

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Köszi, Barbi. Azt hiszem akkor ez nem az én oldalam. Valszeg még beregisztrálni sem tudnék. :?

Kép
Kép
g_reny
 
 


Na teszveszen eladtam egy next felsőt 1 Ft-ért :lol: :lol: :lol:
Hogy fogja kifizetni a vevő?? 8)

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Azt biza sehogy. Bár én már jártam úgy, hogy már bevonták az 1-2 forintosokat, de egy ember hozta nekem, hogy itt a pénz, ő kifizeti!!! :)

Kép
Kép
g_reny
 
 


Barbi
Én simán kitudnám fizetni neked. Még van 1és 2 forintosom. :D

Kép
Kép
incike
 
 


Kérdés:
Aki használ borostyánköves láncot a babánál, milyen hatást vélt felfedezni. Van valami változás azóta fogzás terén? Ajándékba vennék az unokahuginak csak előbb szeretném tudni, hogy bevállt e valakinek.

Kép
Kép
incike
 
 


Na, én is itt vagyok estére. Nálunk a nap eseménye, hogy Lilla baba fülbevalót kapott. Szegénykémnek nagyobb trauma volt, hogy le kellett fogjam, mint maga a belövés, sírt nagyon. :(

Vanni! Köszönöm a turi leírást, ezt is megnézem. :)
Annus: Köszönöm a tippet! Nekem is volt már olyan, hogy fél db. paracetamol tartalmú kúpot adtam neki, és akkor nyugodtabb volt az éjszakája. Persze ebből sem akarok rendszert csinálni, végül is gyógyszer.
Zdori: köszönöm a drukkokat! :)

Ti honnan szerzitek be a babaharisnyákat? Csak mert nekünk még egy sincs... :?

Eszter! Nagyon kis pasis Álmos! Szép szemei vannak. :)

Nóri! A fogzás okozhat étvágytalanságot, ne aggódj, majd bepótolja.

Mozza! Én nem tervezem be előre, hogy meddig akarok szoptatni. Ameddig mindkettőnknek jó, majd a helyzet adja. Lilla is csinálja ezt, hogy szív kettőt, elfordul, visszafordul. Ilyenkor nem igazán éhes, azt vettem észre. De ha elveszem tőle a cicit, akkor nagyon ideges lesz, sírni kezd. Ilyenkor gyorsan kap cumit, amit egy perc után kiköp és nyugi van utána. Ti honnan tudjátok, hogy mikor mennyit eszik? Én utoljára újszülöttként mértem, azóta annyit izeg-mozog, hogy ha akarnám se tudnám megmérni, mennyit evett.

Hean! Nagyon bunkó az orvosod, ha ennyire alapvetően nincs meg a bizalom köztetek, szerintem jobb váltani. :?

Hunccutka! Brigi babának gyönyörű a mosolya. :)

Szofi! Én is kaptam levelet a CEU-tól, jelentkeztem is. Mi láttunk a Spektrumon egy folytatásos dokumentum-filmet "Az embergyerek" címmel, ott mutattak ilyen csecsemőkutató-laborokat, nagyon érdekes volt. Semmi rosszat nem tesznek a babákkal, végig ott vagy te is, viszont nagyon érdekes dolgokat derítenek ki.

Végezetül teszek képet az új fülbevalóról (ez csak orvosi fém, majd 6 hét múlva kapja meg az igazit.)

Kép Lilla baba fülbevalóval Kép Fülbevaló közelről

Réka

rekap
 
 


Réka
Nagyon kis cuki Lillus a fülbevalóval.
Majd fertőtlenítsd neki szaliciles lötyivel vagy sebbenzinnel, hogy be ne gyulladjon, mert a közelin elég lilás neki a fülcimpije.

Kép
Kép
incike
 
 


Reni
Majd megnézem itthon az overálokat, mert van vajszínűm is, ami lányos meg 1x sem volt Marcin, mert mikor kapta akkor még eltűnt benne, de, ha jól emlékszem 3-6 hósig van a mérete . Mekkora méretű most Mira? Megpróbálom majd lefotózni teflonnal és, ha tetszik megegyezhetünk. Még el is tudom neked vinni, nem laksz tőlem messze.

Kép
Kép
incike
 
 


Mindenkinek jóéjt!
Kép

Kép
Kép
incike
 
 


Sziasztok!

Csak annyira jövök, hogy Kitty, Köszönjük még egyszer!

Gyöngyi, neked is ,utaltam a pénzt, csak az öcsém számlájáról.

Rohanok, mert nagyon álmos vagyok.

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Sziasztok!
Egyre több a termés napról napra....

Zdori
Az AT az anyatej- a kórházban használják ezt a rövidítést.. nem receptre kapjuk, amit lefejek hajnalban, azt kapja délután meg.... le sem fagyasztom, ugye így is pótolok tápszerrel. Még mielőtt elkezdtünk volna a tápszerrel való pótlást, akartam receptre női tejet igényelni, azaz meg is igényeltem. Napi 400ml jár egy babának, de az elosztóban azt mondták, hogy 100-200ml-t tudnak biztosítani, így nem lett volna elég a pótláshoz, akkor meg minek.... (Napi 100-at pedig le is tudok fejni az etetések után, kevesebb energia, mint elmenni a tejciért az elosztóba. Téged csodállak, hogy tejadó vagy! Olyan önzetlen dolog, ritka! És nagyon sok baba egyáltalán nem jutna anyatejhez, de hála többek között neked is....!

Tinu: sajnálom, hogy dáthás vagy... remélem hamar kimész belőle... És kívánom, hogy ne kapják el a picurok!

Annus, Mau, meggyőztetek, nem írom át a vonalzót....

Annus,megcsináltad már a tappancslenyomatot? Ha igen, hogy ment a dolog? Fotó esetleg róla?

Kalloni, szuper, jó lenne, ha összejönne, és el tudnátok jönni!

Gyöngyi,
nagyon köszönöm a sapiinfót! Rengeteget segítettél vele! Reggel le is mérem a manó fejét, és veszek is!

Anikó, itt a ház előtt csak mi parkolunk, rengeteg hely van, mert zsákutca vége, és csak1 szomszédunk van... kb 15 autónak van hely.... ingyenes...

Hean :):):):) nagyon megnevettettél, ne haragudj... szerintem ne válts orvost ezért, tényleg brutális, hogy ilyen szépen gyarapszik Áron, és csak szopizik! :) Nem csodálom, hogy a doki hitetlenkedik.... szerintem guiness rekord gyanús:)

Csilla, abszolút megértelek, én is hasonlóképp érzek.. de perszemost a manóért mindent.. aztán jöhet a diéta, mozgás, és jó mélyre elsúvasztom a fejőt! :)

Barbi, szuper, biztos befértek, sajnos Gyöngyi és Tinu nem tudnak jönni, és Pumukli is kétesélyes....
Eddig Annus, Szofi, Zsüci, Kalloni, Anikó? Barbi...
vanni
 
 


Hean, persze a stílusa kívánnivalót hagy maga után... Bunkóci... de látod, felhívott, érezte, hogy túl lőtt a célon! (Ha nem hozzá tartoztok amúgy sem, akkor azért könnyebb a váltás.... (Minket alig akart átvenni a másik szimpi orvos, merthogy egymástól nem szoktak....) Én mondtam, hogy ragaszkodom....
vanni
 
 


joreggelt

eltunt a sanyi :?
Panndi,ha latsz egy fekete feher cicot es hallgat a sanyira nevre szolj lecci :cry: :cry:
egyszer ment eddig ki,de nem ment messzire es visszafutott..de most mar hajnal ota sehol.. mentunk mar annyi kort, gyalog kocsival semmi, es olyan beszari.. fel az emberektol a kocsiktol,sose volt meg kint! az udvar is uj volt neki.. szobacica :cry:
Kép

Netti
Kép
maumau
 
 


Sziasztok, jó reggelt!

Lilla baba csak 3x kelt éjszaka, ha a reggeli kelést is beleszámítom, akkor 4X. Hulla vagyok. :?

Incike: nekem a védőnő azt mondta, hogy alkohollal kell a fülét fertőtleníteni, szerencsére még maradt a köldökcsonk-ápolásból. Sajnos azért volt lila a fülecskéje, mert ez a kép kb. fél órával a belövés után készült, azóta elmúlt.

Réka

rekap
 
 


Sziasztok!

Lilla baba nagyon cuki az új fülbevalóval, Édua 15 hósan kapta :)

gerincemmel komolyabb gond nincs, most a cipekedést nem nagyon bírja :)

Lara is kelt fél 12-kor és fél 3-kor és háromnegyed 7-kor de csak most evett háromnegyed 8-kor és most már alszik :)

Szép napot!

Ildi

annus mostanában annyira keveset jössz :(

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Jó reggelt!

Netti, oké, résen leszünk! :(
Vendég
 


jó reggelt anyuk!

na az enyim leány odavan mindenért amit kanalazni kell, DE isten bocsássa meg az én gyerekem üveges kaján fog felnőni... :oops: nagyobb kupit csináltam az 1 krumpli és fél répa megfőzéásével.turmix.fagyó kombóval mintha egy 5 fogásos vasárnapi menüt rittyentettem volna össze...

van SInlacunk és ilyet alkottam

Zöldséges Sinlac krém
Hozzávalók: 35g Sinlac por
120g zöldségpüré
100ml forralt, lehűtött víz
6 hónapos kor után 1 kk olaj
Elkészítés: A Sinlac port csomómentesre keverjük a víz 2/3-ad részével. A zöldségpürét ( vízben főtt, pépesített zöldség vagy bébiétel) hozzákeverjük, majd a maradék vízzel szükség szerint higítjuk. 6 hónapos kortól 1 kk olajat keverünk hozzá. Csirke vagy pulyka hússal is dúsíthatjuk a főzeléket.

meg vettem egy BIo holle krummi-répa izét alig akarta abbahagyni, 4-5 kanál volt elrendelve a 10. nél már mondtamhogy elég lesz...e ő csak fogta a kezem és nyomta a szájába...

és tegnap nem kellett mirelikaja sem, királyság

netti: remélem cicó előkerül...lehet csak csajozni ment...(nekem is kell ilyen cipi, ha találsz még valahol nekem is kell!!!!!)

KVESCSÖN: enyén gyerek fejen akar állni és a homlokán csúszik---ez normális (hátul nyujtott lábbal felnyomja magát és a homlokán tolja magát) :roll: elkopik a feje :shock:

Kép
Kép
mniki84
 
 


Niki :lol: Zsófinak az elején turmixoltam, főztem, tiszta kosz és kupi lett a konyha, mire az votl a hála, hogy evett két falatot, és azt is rámköpte :lol: Na onnan kezvde üveges kaját evett, kb 11 hónapos koráig, onnantól meg azt ette, amit mi.

Fruzsinál ugyanígy lesz szerintem :wink:
Vendég
 


Jó reggelt,

jó szar hajnalunk volt, Álmos sokszor felsírt, tele van az orra, a nasivin mondjuk segített, kijött sok cucc. MOst kaja után vissza is aludt, hulla fáradt szegény.

Inci,Kalloni,
köszi köszi :) megmondom Zolinak, hogy ne aggódjon. Én is mondtam hogy csak kicsit hájasabb ott a bőr alatt.

Netti,Mozza,
hát még nem tudom hogy gugliztam volna ki :) de majd egyszer megmutatom miről beszéltem :)

Netti
Sanyi lehet megint elbújt valahova, mint múltkor a kocsiba nem? biztos meglesz, ne aggódj. A cicák elég hamar megszokják az új helyet, legalábbis Armandom így volt vele, ő garázscica, és félve engedtem ki, de tök jól bírta a környezet változást.

szép napot

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


jajjidesüssetek! megzabálom...dekár hogy asse tudom eszik e vagy isszák az ÍBÉJT! :cry:
Kép

Kép
Kép
mniki84
 
 


Netti!
Szegény Sanyi :(

Panndi!
Lili kb. olyan arányban kapja és fogja kapni a házi és üveges kosztot, mint ahogy kb. mi eszünk házi és rendelős kajákat... :roll:

A Müllerben nagyon tuti babakaják vannak!!!! Sehol máshol nem láttam még ennyi fajta Humanat pl., :D
És nagyon sok a 4hótól adható kaja....máshol úgy kell vadászni...itt meg kb. 60-70%ban ilyenek vannak! :D

Lilla fülcsije milyen lesz? Dugós, vagy lógós? Nagyon fájt neki? Hogy csinálják? Lövik, vagy szúrják?

Időközben rájöttem, hogy mi lehet a baj...miért nem marad meg anyósomnál.....
Tézisem: Lili csak és kizárólag vagy itthon a szobájában, vagy az autósülésben (járó motornál), vagy a hangomat hallva tud aludni!
Sehogy máshogy nem!
Anyósomat imádom, nagyon jó a kapcsolatunk, sokat segített az elején is, anno pl. nagyon jó tanácsokat adott, hogyan szoktassam le az ölbebabaságról Lilit.
Szóval a gebasz az alvás....ha elfárad akkor náluk nem hajlandó aludni, csakis úgy ha ölben van (akár anyósomnál is)de hallja a hangomat.
Anyum mivel nálunk vigyáz Lilire, bármikor ágyba tudja rakni, ha álmi lesz.... (+ nagyon hasonlítunk anyuval....hasonló gesztusaink vannak, hasonló a hangunk-hanglejtésünk...szóval vsz. anyum +ban még rám emlékezteti Lilit, amitől könnyebben megnyugszik)

Sürgősen ki kell találnom, hogy hogy lehet Lilit más helyen is elaltatni, mert azért elég nagy segítség az anyósom részéről ez a heti 1-2 órás felügyelés....nagybevásárlásra máshogy pl. esélyem nincs (karton vizeket pakolászni Lilivel nem lehet).
És anyósomon láttam, hogy tök rosszul esik neki, hogy az uncsija sír, sőt tombol a karjaiban..... :(
Tök sz.r szitu.... :?

Kép
mozza
 
 


Niki
hol vettél Holle-t? Én mindig rendeltem, jó lenne tudni boltban hol van.

Netti
itt vannak képek. Válaszz gyereket! :-)
www.photoblog.com/simonmaja
www.photoblog.com/simonkolos

Vanni
már nem vagyok 2esélyes, nem megyünk :-( Apa egyik munkájával van egy kis gond, aztán rohangál miatta. Kell az autó, nem akarom szivatni, tiszta ideg. Jövő héten repül az anyacéghez, addig meg kell oldja az ügyet.
Még van 3 hetünk Pestből, igyekszünk valahova eljutni, mert utána egy db-ig úgyse tudnék, amíg nem kapok én is autót.
pumuklii
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?