Új privát üzeneted érkezett!

Jajajaja gyerekszáj :D
A múltkor mi is búcsúzkodtunk sógornőméktől a kapuban. Miska nagyon vizslatta az autónkat.
- El kell vinni az autót szerelőhöz - mondja Miska
- Miért Miska, mit cseréltessünk ki benne?
- a SZELEPSZÁR SZIMERINGET
:shock: :D

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Gyöngyi :lol: :lol:

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Jaj, de édesek ezek a gyerkők, jókat tudnak mondani!

Húha, akkor mázlim van, h 5-sel kezdődök, meg kiindulási súlynál vagyok! Pedig volt rajtam rendesen, kb. 9 kiló ment le kórház óta. :shock:
Többen írtátok, h kívánósak vagytok- ez lehet szoptatás alatt? Állandóan éhes vagyok én is, és többnyire édességre. :P

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 

 
 

Na, mindig akkor jövök, amikor mindenki el vacsizni.
Akkor én is :arrow:

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Hali!
Na, megjártuk a Müllert-Gyógyszertárt-Bankot.
2,5 órát voltunk....Lili végig jókislány volt!!!!
Mindent el tudtam vele intézni, amit akartam! :D
El sem tudom mondani, mekkora áldás, hogy ilyen jól bírja a menést....bekattannék, ha eg. nap itthon lenne csak el.
És nagyon élvezi....nézelődik....röhögcsél...bubukat fúj! :lol:
Már tankolni is tudunk együtt. (kézfertőtlenítővel sima ügy :roll: )

Anikó!
Tuti a szandi.
Majd én is átlövöm, hogy mire csorgatom jelenleg a nyálam....álom....még tölti a net...k. lassú az e-bay ma.. :?

Kilók:
Sajna még 5-tel kezdődik....de már remélem nem sokáig...cél a 46 (max.47)!
Kórházból én már 5-sen jöttem ki...de azóta nagyon lassan megy le...inkább alakul a testem...újra kezd izmosodni (végre!), még a hasam izomzatával vannak gondjaim....pedig sosem volt vele gond....iszonyat lapos-kockás volt...imádtam....most meg már lapos, de olyan izéééééé..szóval nem kemény :(
(de legalább a fenekem már a régi...ooohhhhh yeah, legalább ez 8) )

Ja, és tök érdekes, ti látjátok már a babákon, hogy melyik testrészük kié.....
Pl. Lili válla, karja,kézfeje,ujjai, popója totál olyan mint az enyém.
A lábfeje-lábujjai, de még a lábkörmei is 1az1ben olyan, mint az apjának!
Olyan kis cuki, vicces érzés meglátni benne a saját képedet. :roll:

Kép
mozza
 
 


Eszto, jol megy mindegyik, tobben csinaljak, ugyanis jo nagy toke kell ehez , kicsiben nagyon nem eri meg, ertem ezalatt h egy uzlet nem uzlet :) de magyarorszagon nagy biznisz van benne az tuti.. csomo "hiresseg" is jar be.... meg szineszek :D ezert van mindig csomo szinhaz jegyunk... ajcsii 8) az aru meg van mikor nagyon tuti,van mikor nagyon gazos.. de azert altalanosagba jo :D erkezett mar gucci taska.... anyam eladta 300ft-ert :lol: :lol: :lol: mert h kozepes meretu taskanak annyi az ara.... na mindegy :lol:
neki is nagy alma volt amugy, mostmar utalja a ruhakat :lol: :lol:

Netti
Kép
maumau
 
 


Barbi: azért tedd hozzá, hogy én csak 160 cm vagyok! :lol:

Ja, a kijött fogacskákhoz gratulálok a babáknak!!!

Kép
Kép
tinu
 
 


Trixi!
Hasizom gyakorlat de nem felülés, vagy prés...hmmmm..nehéz ügy....
Alsó hasizom, ferde hasizom: hanyattfekvés, és lábemelés, úgy hogy a kezedet betámasztod a feneked alá. Ezt lehet kivinni ellentétes oldalra is felváltva.
Felső és ferde hi. rész:oldalfekvés, egyik kar könyöklőtámasz, másikkal elől megtámaszt. láb 90fokos szögben enyhén magad előtt behajlítva, majd fenékből megemel és a fejedhez hú, majd vissza (ez is prés végülis, de nem terheli a gerincet)
Jó még az alsóhasizomra: tárogatás: hanyatt fexel, kar fenék alatt, láb felemel és terpeszbe kinyújt-majd vissza, ezt úgy érdemes, hogy a földet a lábad kb. 10 percig tuti ne érje...ez belsőcombra is kiváló! :roll:

Kép
mozza
 
 


Kocka has, nem rossz :-) Hát nekem soha nem lesz, de apának se, pedig neki volt.
pumuklii
 
 


Miért van az, hogy apának minden hülye conf.call-t meg megbeszélést 5-re raknak?? Már kész vagyok ettől.
pumuklii
 
 


pumukli, olyan reg hoztal kepeket :roll:

Netti
Kép
maumau
 
 


Sziasztok!

Igen felkelt, aztán evett 70-et, majd vagy 4 kanál pürét, aztán még 70-et :) 6-ra el is tudtunk indulni a tescoba :)

megyek megfürdetem, férjem engem is kiakaszt, mióta suli van, minden délután vagy dolgozatot javít, vagy készül a másnapra, vagy valami hülye kiértékeléseket írogat :(

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Trixi,
nekem is gázos a gerincem (ugye ezért volt császár) de a hasprés pl mehet, mert az nem terheli a derekat kerincet. Ha mondjuk lebegő felülést csinálsz, akkor a derekadat támaszd ki ökölbe zárt kézzel, vagy hengerelj össze egy törcsit azzal. Én így csinálom ezeket a gyakorlatokat, a gyógytornász és a személyi edző ajánlotta.
A lényeg, hogy ne terheld. Vagy ha van otthon nagy gumilabdád, amin vajúdni szoktak, akkor arra ráfekszel úgy, hogy a derekadat támasztja, a lábadat a falhoz támasztod és úgy hasprés, ez se terheli a gerincet.

Gyöngyi,
most sül a lepényed a sütőben :) nagyon kivi vagyok. de ez a hagymareszelés nem kellett volna, bőgtem :)
apa már nagyon éhes, alig bírja kivárni.

Netti,
akkor is turit akaroooooook :)

Pumukli,
Zoli conf.call-jai is ilyen későn szoktak lenni, és én is úgy utálom...

Csepegtettünk Álmosnak nasivint, meg fenistilt. Picit jobb, de azért elég gáz. Olyan hurutosnak tűnik, bár "csak" az orra gurgulázik...remélem azért éjszaka tud aludni.

Ildi,
milyen tanár a férjed?

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Én mondjuk nem szeretném, ha 4-essel kezdődne a súlyom :roll:
Viszont az induló súlyom alatt vagyok :wink:
Vendég
 


Hát nekem nyitott gerincem van,és fáj is a derekam, meg a hátam, uh nehéz kitalálni, hogy mi lenne a jó... :(

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Esztó fizika-technika-média ált. iskolában.

Esztó én is megvettem a hozzávalókat, de 7-re értünk haza így nem álltam neki, ja és a tejfölt meg el is felejtettem, úgyhogy nálunk tükörtojás volt a vacsi :)

panndi én meg nem is tudnék 50 alá menni, nekem max a legkevesebb 53 kg volt :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


trixi én is nyitott gerinccel születtem, de nekem nem annyira vészes, hiszen spontán is szültem, bár hogy most oda kaptam az eda-t, szerintem érzékenyebb, és néha becsípi az ideget, meg nem is tudok mostanában egyenesen ülni, érzem, hogy legyengültek az izmaim :(

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Gyöngyi! Én is megcsináltam a krumplilepényt, fini lett, bár szerintem kevés lisztet raktam bele. Tésztás állagúnak kell lennie vagy maszatosnak? Nem tudom érted e az értelmes kérdésemet. Apának nem kell. :evil: A tzatzikit meg alapból utálja, ezért ma cserkész kolbászt ebédelt. :twisted:

Annus! Hétfőn szeretnék menni hozzád, ez csak akkor sikerülhet ha Amina ott alszik az oviban (szinte kizárt) vagy Apa itthon lesz, és el tudja hozni. Szóval még nem tudom.

Holnap megyünk oltásra meg mázsálásra.

Hean! Áron jó súlyban van! A dokitok nagyon gáz. Biztos elküldtem volna... Alíz még mindig szereti az ovit?

Kép
Kép
g_reny
 
 


Sziasztok,nem volt ma időm jönni, valószínűleg holnap sem lesz, ezért puszi mindenkinek, jövőhét végén jövök.
Vendég
 


Sziasztok!

Evés: -...hát Benji mióta már eszik mást azóta szinte nem akarja megenni a tápit. Viszont ami tápinak számít Sinlac és trs.-i és ízesített azokat imádja. Meglátja a tányért vagy kanalat a kezemben és vigyorog meg cuppog ezerrel. Ja és az ő kezébe is adni kell 1 másik kanalat, mert külömben megragadja azt amelyikkel etetem és mindenhova kerül a hamiból.

Lányok, akit érdekel Aloevera Termék szóljon , mert a férjuram avval is foglalkozik(-na, de én csinálom).
Apát lassan már csak képről ismerem meg, mert még mindíg éjjszakáznak. Reggel hazajön, ha haza tud jönni, alszik pár órát és már megy is vissza. Legjobban Marcinak hiányzik, mert ugye mostanában ő vitte reggel, én hoztam délután az oviból, de lassan 3 hete csak én vagyok. Ezért sem nagyon tudok minden nap jönni, mert most mindent és mindenkit én látok el. Anyuékhoz is vásárolni és elvinni hozzájuk (BKV-val), segíteni takarítani stb., ő közben babázik, mert ahhoz nem kell sokat mozogni. Jó, hogy volt a műtétje, de csak annyit ért, hogy a fájdalmai megszűntek, de továbbra sem tudja a lábait használni. Jár hozzá gyógytornász heti 2x, közben a doki avval nyugtatja, hogy van, akinek később jönnek vissza az érzékeiújra. Szóval ez van.

Kép
Kép
incike
 
 


Nyitott gerinc? Hűűűű.... :?
Mit takar ez pontosan????

Esztó!
Gumilasztis torna. Szejetem! :roll: Úgy megörülök a lasztinak, mint egy 5 éves. Párszor már sikerült lepattognom róla a nagy viháncban. :oops: :lol:
A másik favoritom a gumikötél....azzal ált. fejenlövöm magam. :roll:

Képzeljétek: Lili mostanában (ez már vagy a 4.alkalom volt) nem hajlanó az anyósomnál megmaradni....
Kajcsizott szépen, büfizett, átvittem anyósomhoz (járóka, játékok mindene van ott is), én meg elugrottam szoliba. Max. vagy 20 percet lehettem távol és arra mentem vissza, hogy már az utcán hallottam, ahogy Lili üvölt, bönböl! :shock: :?
Patakokban folyt a könnye, és végig anyósom ölében volt, aki mászkált vele, énekelt, ringatta, de semmi nem használt...
Én átvettem és lassan szipogva megnyugodott.
Haza, papa haza, fürcsi, kajcsi, ágy mindezt már rötyögve! :shock:
NEM ÉRTEM!
Anyukám ha átjön Lilire vigyázni eg.nap elvan anyuval....tőle még a tápit, almát is elfogadja, szépen elalszik nála, nem nyafizik, semmi.(ha nem vagyok otthon akkor is)
Mi lehet a bibi?????Az hogy nem otthon van (anyummal bárhol elvan), vagy anyósommal nem szeret egyedül lenni (pedig szereti mind2 nagyiját i think)?
Nem értem..bakker, pedig akkora segítség volt, hogy hetente 1-2szer anyósom 1 órára bevállalta Lilit és én így meg tudtam csinálni 1-1 nagybevásárlást stb... :(
Ötlet?????????

Kép
mozza
 
 


mozza nekem állítólag egy hártya volt ott, nem volt rendes bőr a derekamnál, de minden oké volt, semmilyen hátrányom nem lett belőle. Hamarabb születtem 36 hétre talán.

nem működik a kicsinyítő programom :(, nem tudok felrakni képet :(

Jó éjszakát!

Ildi

Böbi gyerrek, amikor tudsz :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Ja, conf. callban verhetetlenek vagyunk 8) : férjemnek néha éjfélkor van! (i love időeltolódás! :x )
(ált. ágyból és muteolva :lol: )

Kép
mozza
 
 


Mozza! Azt írtad, hogy anyósod heti 1-2-szer látja Lilit. Anyukád többször? Mert ha igen, akkor az lehet, hogy őt esetleg jobban ismeri. Mira is sír mostanában, igaz ő mindenkinél. Anyámnál is, sőt még előfordul, hogy az Apjánál is. Csak nálam nyugszik meg. Ha pedig más kezében van, akkor mindig engem keres a tekintetével.

Kép
Kép
g_reny
 
 


Mozza
Én is arra tudok csak gondolni mint Reni. Lehet kevésbé ismeri és feléje még nincs meg a teljes bizalma azért nem maradt el vele. Marci is csinálta ezt 1 időben anyukámmal most, mióta többet találoznak már nincs ilyen baj.
Mondjuk a gyerek máshogy viselkedik, ha otthon a megszokott környezetben vigyáz rá valamelyik családtag(nagymama, nagypapa) és máhogy, ha számára nem annyira ismert helyen van.

Kép
Kép
incike
 
 


anyukadnal biztos erzi h jo kezekben van,meg teged lat benne, anyosodnal meg nem :D na jo en elfogult vagyok tudjatok 8) anyosban verhetetlen vagyok :lol:

Eszto,szokott am arucsere lenni,lelkes emberek johetnek :lol: :lol: :lol: ahh amugy az tenyleg jo, felre pakolom a fel uzletet aztan rajovok h ennyi ruhat nemtudok hova tenni :oops: :oops:

Netti
Kép
maumau
 
 


Ildi, Trixi, ezek a gerincproblémák nagyon nem hangzanak jól. Alapból is fáj a hátatok, vagy csak ha megterhelitek?

Mozza, hát ha az anya kell, akkor nincs mese... Talán próbáld meg egy darabig, hogy Lili anyósodnál, de te is ott vagy velük. Aztán majd elválik. Biztos nem azért sír, mert nem szereti a mamát.

Reny, hááát, olyan nehéz ez, mert én szemre csinálom ezt a kaját. Szóval olyan pépesnek kell lennie, mint egy jó sűrű nokedlitésztának (amibe krumplit reszeltek).
Annus, Esztó, nektek hogy sikerült?
Reny, mi legyen a takaróval meg a melegítővel? Elvigyem majd Trixiékhez? :-)

Ja és óvni szeretnék...Ezt eddig senki nem mondta, hogy a kismamaság totál új ruhatárat igényel. Én tele vagyok csini nadrágokkal, magassarkú irodacipőkkel meg ingekkel. Rádöbbentem, hogy jönnek a hűvösebb napok és nekem se egy kényelmes, lapos sarkú sétálós őszi cipőm, se télire való sétálós csizmám :?: , bakancsom :?: nincsen. Csak egy edzőcipőm, de azt meg mégse akarom...Még farmerom sincsen :roll: Meg persze tele vagyok szövetkabátokkal. Már látom lelki szemeim előtt: egy decemberi reggelen kilépek az ajtón. Elegáns szövetkabát, élére vasalt nadrággal, edzőcipővel meg egy overálos gyerek ERGO-ban a hasamon :D

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Mozza,
:lol: :lol: :lol: hát elképzeltelek, ahogy fejbelövöd magad a gumikötéllel :D
Álmos mindenkinél elvan, de gondolom ezen senki nem lepődik meg :) tegnap olvastam a suttogóban, hogy a kisangyal és a mintagyerek kategoriába tartozik :)

Trixi,
nekem is elég súlyos bajaim vannak, mégis megfelelő szakemberek tudnak pl a tornában segíteni. Esetleg kérdezz meg egy gyógytornászt.

Hu, gyerekek, ez a lepény kissé laktató nem? alig birok mozogni...totál kiütött, úgy elálmosodtam, hogy alig látok :)

Incike,
Anyudéknak jobbulást, remélem hamar meggyógyulnak.
Férjed mit dolgozik?

Böbikém,
jóóó utat, érezzétek jól magatokat, várjuk a beszámolót.

asszem elteszem magam.
jó éjt

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Netti,
szóóóólj, és pattanok :) lelkes vagyok nagyon :)

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Jah, FIÚÚÚÚS anyukák, segítsetek.
Zoli fürdet és már napok óta azzal nyúz, hogy Álmos kukija felett olyan mintha hájas lenne, duci. Szerinte ez nem normális. Mondtam kiguglizom, de inkább megkérdezlek Titeket, nálatok milyen? :) ha nem értené valaki, majd holnap lefotózom, kuki nélkül :)

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Trixi, jön a felmentősereg a tuti tippel hasra: szerintem egyél egy csokit, és ne foglalkozz vele! :wink:

Mozza, nekem a hugommal van el nagyon jól a pici, pedig semmi tapasztalata gyerekekkel! A pszichológus ismerősünk azt mondta, hogy ennek lehet az az oka, hogy nyugtatólag hat rá, hogy hasonló az illetunk, mivel tesók vagyunk. Lehet, hogy anyukád illata rád emlékezteti, és megnyugtatja, az anyósodé meg idegen...? :roll:

Na megyek, kicsit végre romantikázunk. Jó éjt csajok!
ja, Böbikém majd gyere-gyere!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Tinu: hát sajna az éjszakázásban lelkitársak vagyunk :( Nagyon kívánok magunknak egy jóóó kis alvást!

Mozza, köszi az RR-es tippet! Lehet, megkérem anyut, vegye meg a bookline-on.
Mondjuk az itthoni tornával csak az a gondom, hogy általában apával este szkanderezünk a tv-ért. Amíg meg dolgozik, addig meg nem zavarom. Plusz kimozdulni is jó a friss levegőre.

Télen meg spinningre kellene majd inkább mennem, az hatékonyan leviszi a problémás zónáról a faggyút... És adok a km-eknek is :lol:


Ez a Müller ez hol van? Már korábban is írtatok róla..


A sterilizálást ki meddig csinálja még?

KépKép

Kép
hase
 
 


Eszto, en sokat nemtudok segiteni benne,de erdekel mirol is beszelsz, mert nem ertem :D

Netti
Kép
maumau
 
 


De most elkepzeltem ahogy ezt gugliban keresed?!! es mit irsz be a keresobe? :lol: :lol:

Netti
Kép
maumau
 
 


Csilla, en csak folyadekkal sterilizalok mar!

Netti
Kép
maumau
 
 


Gyöngyi!
Dettó... :roll: :lol:
Kosztumök, meg blézerek, csak- 90%-ban magassarkú cipők(amióta Lili megszületett, max. 1-2-szer lehetett rajtam....)
Őőőőő.... :lol
http://cgi.ebay.com/CARSHOE-PRADA-KDD80 ... 286.c0.m14
:o :o :D

Anyósomat Lili szereti, ha ott vagyok, akkor nagyon jól elvannak....dilemma....
Adraci, Tinu szakvélemény? :?:

Kép
mozza
 
 


Esztó
A férjem ELTE IK- informatikus és programozó+ még tanul is ott, fejleszti tovább magát a kis tudorkám. Ja 2-ten vannak az egész ELTE-re. Év elején és félévkor sok a munka, új oktató programok minden gépre (Linux, Windows stb.) szóval nem egyféle progi van, de rengeteg gép.

Kuki
Ne ijedj meg nagyobb a bőr és hájasabb, de belenőnek. Semmi baja a kukacnak. Akkor lenne probléma, ha piros és levedzős gennyes lenne. Sajna Marcinak volt ilyen a pampers pelustól. Ő nem bírta.

Kép
Kép
incike
 
 


Csilla! Aminám 3 éves, de én még mindig sterilizálok. Annyira bennem van már ez a mosogatom, sterilizálom kombó, hogy nem bírom abbahagyni. :)

Kép
Kép
g_reny
 
 


Bogi alszik... azt hittem, felsírt, megyek be a szobába mobillal kommandózva, gyerek békésen szunyál :) már rémeket hallok :)

Böbi,
nagyon nagyon jó utat és pihit, csináljatok sok napfényes meg tengeres képeket!!!

Szofi,
nekem sogórnőmet csipázza Bogi. Gúvadó szemekkel MOZDULATLANUL képes félórákat nézni, ahogy a férjem tesója magyaráz neki :)

Gyöngyi,
arra a látványra én is kiváncsi lennék :) Szerencsére én vettem télen 1-2 kényelmes csizmát, de a szép kis magassarkúakat asszem hanyagolnom kell idén :wink: :lol:

Reni,
kiváncsi vagyok, mennyi lesz Mira :) kis husigombócka :) Prevenart is kaptok?

emese1979
 
 


Mozza
Neked milyen a kapcsolatod az anyósoddal?
Nálunk is csinálja ezt Ficus, de alapvetően azt figyeltük meg, azoknál az embereknél sír, akikkel nekem nem zökkenőmentes a kapcsolatom, akik miatt én is feszült vagyok ha hozzájuk kerül a gyerek...

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
hunccutka
Budapest
 
 


Képzeljétek, már épp a levelet fogalmaztam a dokinak, amit váltáskor adtam volna neki, amikor felhívott. Bocsánatot kért a délelőtt történtekért. Állítólag aznap több kisebbségi baba is volt nála, akiket az anyjuk már 2-3 hósan tömködött mindenféle kajával, meg tehéntejjel és ettől nagyon érzékenyítve volt. Másrészt az egyik védőnő hallotta, amikor a váróban kifelé menet kiöntöttem a lelkem egy ismerős anyukának és ez is viszajutott hozzá. Azért azt most is mondta, hogy ritka, hogy egy ekkora baba és anyukája bírja csak anyatejjel, de ezt megpróbálom inkább bóknak felfogni. Szóval egy kicsit lenyugodtam, de azért lehet, hogy mégis váltani fogunk. A mostani lakhelyünk szerint hivatalosan már úgysem hozzá tartoznánk.

Szofi! Vannihoz készültem, de sajnos mégsem tudok menni, Annushoz is szívesen mennék, de hétfőnként én viszen és hozom Alízt az ovíból, így nem megy.

Reny! Igen, egyelőre szereti az ovit, illetve úgy tűnik, tudomásul vette, hogy mostantól így telnek a napok. Viszont az óvónőket rendesen kiakasztja, nem könnyű eset, elég nehezen lehet rávenni az óvodai rendszabályok betartására. Gondolom az óvónőknek megvan a véleményük rólunk, szülőkről.

Tinu! ügyes vagy a fogyással!

Most már nekem is el kéne kezdenem valamit. Még én is bőven 6-sal kezdődöm sajnos. Alíz előtt nagyon vékony derekam és kifejezetten lapos, kockás hasam volt. Most már a laposnak is nagyon örülnék, de szerintem már az sem lesz soha.

Kép

Kép
hean
 
 


Esztó!
Én sem értem... :shock: :roll:

Kép
mozza
 
 


Gyöngyi! Azt hiszem valamiről lemaradtam. :roll: Lesz valami Trixinél? Tali? Na szóval tudom haza kéne hozni a lemaradt cuccokat. Igyekszem kigondolni.

Kép
Kép
g_reny
 
 


mozza, de miket nezegetsz?? :shock: :D

hean,hat attol fuggetlenul,h felhivott,erdekes ahogy veled beszelt :roll:

Netti
Kép
maumau
 
 


Sterilizálás- hát nálam annyi, h Bogi cumiját 2-3 naponta kifőzöm... meg ha úgy fejek, h fagyóba, akkor a mellszívót is...

Akik hozzátáplalnak - Ti pl. a kanalat, a tálkát, stb. is sterilizáljátok???

emese1979
 
 


Emese! Igen, Prevenart is kap. Én is nagyon kiváncsi vagyok, mert 1 hónapja nem volt mérve.

Kép
Kép
g_reny
 
 


mosogatogep, majd streilizalo folyadekba azt is beteszem,mint a cumisuveget is,ott van kicsit,majd oblites. :roll: en igy nyomom :D ket hete meg aventes mikros sterilizalot is hasznaltam,de olyan budi volt! :roll:

Netti
Kép
maumau
 
 


mozza, passz, Fruzsi mindenkinél elvan, egyszer volt eddig, hogy anyósomnál nagyon sírt, nem tudom miért. De ő egy békebaba :) Bááár, mostanában kezdi érvényesíteni az akaratát :)

Ma olyan aranyosak voltak, Fruzsi ült a pihiszékben, kezében egy plüss kocka, amit néha a földhöz vágott. Zsófi rohant hozzá, visszaadta neki, és mondta, hogy Tessék Fruzsika! És ezt játszották jó sokáig :) Aztán Zsófi megunta 8)

Na fogyókúrázni nekem is kéne, de az édességmentességet két napig bírtam :shock: Viszont ha vége a szopinak, gastroyalos turbófogyókúrára fizetem be magam :wink:
Vendég
 


hean, azért ez jó, hogy felhívott. Én adnék még egy esélyt neki, ha amúgy normális doki.
Sterilizálás: én néha bedobom chiccos folyadékba a kanalakat, tányért, stb, bár szerintem felesleges, mert Zsófi úgyis betuszkol mindenféle dolgot Fruzsi szájába :roll:
Vendég
 


Mira teljesen ölbebaba lett. Egész nap nyüszög ha leteszem, meg kinyomja hídba magát és közben látszik rajta, hogy tiszta ideg. Mintha erőlködne vagy én nem tudom, de nem bírom hallgatni az egész napos nyüszítést, ezért folyton kézben van. Ott meg rögtön dumál, tök jól érzi magát. Nem értem ezt a gyereket.

Kép
Kép
g_reny
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?