Új privát üzeneted érkezett!

Vicc: :lol:

A csúnya nő kifogja az aranyhalat. A hal közli, hogy hajlandó három kívánságát teljesíteni, ha visszadobja. Úgy is lett.
- Először is szeretnék egy luxus lakást!
Megkapja.
- Továbbá szeretném, ha 10.000.000. euró lenne a bankszámlámon! Ezt is megkapja.
- Tudod halacska, mivel csúnya vagyok és soha nem volt sikerem a férfiaknál, utoljára azt szeretném, ha soha egyetlen férfi sem tudna nekem ellenállni!
Így lett a csúnya nőből csapolt sör.
Vendég
 


Egy öregember üldögél egy padon, odaül mellé egy menő punkcsávó a szivárvány színeiben játszó hajjal. Az öreg csak bámul rá hosszasan. Végül a punk nem bírja tovább cérnával és megkérdezi:
- Mi van tata, még soha nem csinált semmi vadat életében?
Mire az öreg:
- Dehogynem fiam, egyszer kegyetlenül berúgtam és megkeféltem egy papagájt.
Azon gondolkodtam nem vagy-e a fiam...
.
.
.
Egy nő papagájt akar venni. Elmegy egy állatkereskedésbe, ott azonban csak
egyetlen papagáj van. Az eladó figyelmezteti, hogy a papagáj egy bordélyház
tulajdonosnőjéé volt, ezért a szókincse nem éppen szalonképes.
A nőt ez nem zavarja, azt mondja, majd átneveli a madarat.
Hazaérkezve leveszi a takarót a kalitkáról. A papagáj megszólal:
- Új ház, új madám.
A nő nagyot kacag, és kíváncsian várja, hogy a lányai hazajöjjenek az iskolából.
Megjönnek a lányok, őket meglátva így szól a papagáj:
- Új ház, új madám, új kurvák.
A lányok gurulnak a nevetéstől, és várják, hogy apjuk is hazajöjjön és meglássa a madarat.
Vacsorára megérkezik a családfő. A papagáj így szól hozzá:
- Új ház, új madám, új kurvák, de régi vendégek... Üdv Józsikám!!!
.
.
.
A szőke, a barna, meg a fekete nő ül a presszóban és beszélgetnek.
- Képzeljétek - mondja a fekete -, tegnap este ahogy keféltünk a
Bélával, véletlenül megfogtam a golyóit, hát tisztára hideg volt.
Másnap a barna is mesél:
- Képzeljétek, tegnap este mi is keféltünk a Zolival és kíváncsiságból
én is megfogtam a golyóit, hát neki is totál hideg volt.
Harmadnap megint összejönnek, hát a szőke feje bucira van verve, kék-zöld meg lila.
- Hát veled mi történt? - kérdezik.
- Az úgy volt, hogy mi is keféltünk tegnap este a Jocival és én is
megfogtam neki és neki is hideg volt.
- És?!
- És mondtam neki, hogy: "Jé, a te golyóid is hidegek kefélés közben,
mint a Béláé meg a Zolié.".
Vendég
 


Mmzsó én is látlak, gyere hozzánk is!!! :shock: :D


Szia Ditke, kis elveszett báránykánk! :D
Remélem, a megérzéseid csalnak és mégis csak sikerülni fog ez az inszemed! :D
Tudom, hogy már vagy ezerszer hallottad ezt, de tudod amikor az ember a legkevésbé számít rá, akkor sikerül. Lásd Röpcsi 7 babára nem gondolós hónapja! :D :lol: Na, hó viccet félretéve, szerintem sikerülhetett a kezelésed.
Tudod én már arra is gondoltam, hogy lehet, hogy azért van az emberekben a sikertelenség érzése mert annyi hormont kapunk, hogy azok a jó dolgokat és átformálják rosszra a rosszakat pedig jóra. Hallottam már olyan emberről, akinek nagyon rossz napjai voltak, nem volt valami vidám, lehangolt volt a kezelés után és aztán sikerült neki!!! :D

Nagyon jók a viccek!!! Kép
Vendég
 

 
 

Sziasztok,Lányok!

Köszi,hogy hívtok!Itt is vagyok.Állati sokkoló dolgok történtek velünk az utóbbi 2 hétben.Voltunk Rusznál,aki azt mondta,mindennel baj van a férjem spermájában,de a legnagyobb baj az,hogy alig van normál alakú,jól mozgó sejtje!Erre nem számítottunk,nagyon kiborultunk és haragszunk a Czeizel-féle családtervező központra,mert ott soha nem néztek alakot :shock: :shock: :shock:
Rusz szerint csak ICSI-re van esélyünk.Ezek után megvolt a klinikai ondóvizsgálat,tegnap voltunk konzultáción,9-re mentünk,11 előtt jutottunk be,2 perc alatt elintézett minket a prof,hát téyleg nagyon blazírt egy ember,de nem baj,fő,hogy ért hozzá.Szóval ő meg at mondta,hogy kér mégegy vizsgálatot,mert a 2.jobb lett,a 3.fogja eldönteni,hogy ICSI vagy inszem!!!!Ez tök jó hír,hátha inszemezhetünk.Hát röviden ez van velünk.

Röpcsi,
olvastam,hogy nem kezdhettek még,sajnálom,de meglátod,hamar túlleszel a vizsgálatokon és mehet a buli!Örülni kell,hogy ittilyen alaposak,mi hogy ráfáztunk az OGYEI-ben!

Ditke,
ne higgy a megérzéseidnek,csak majd a tényeknek!biztatlak!

Mindenkinek pussz,majd még jövök,ígérem!
Vendég
 


Sziasztok!

Mmzsó

Én már a másik topikodban olvastalak!!! :wink:
Örültem amikor megláttam a neved a másiknál mint új hsz!!!! :wink: Rá is kattintottam, de amit ott olvastam, nem örültem neki!!!!! :(
Azért hátha inszemezhettek!!!! :wink: Drukkolok!!!!!!!!!! Azért az inszem mégsem olyan nagy adag hormon, mint a lombik!!!! :wink: :D
Gyere máskor is!!!! :D


Én ÁLMOMBAN halvány, kétcsíkos tesztet csináltam. Mivel nem hittem a szememnek, még kétszer megcsináltam, és azok is halvány kétcsíkosak voltak.

Valóság: Na ezen felbuzdúlva, csináltam reggel tesztet!!!!! Hát....... olyan negatív, hogy negatívabb már nem is lehetne!!!!!!!!!!!!!! :( :( :(


Puszi mindenkinek!
Vendég
 


Röpcsike:Nem volt még ilyen vizsgálatom,úgyhogy
nagyon izgulok.Adrival nem tudom mi van,nem jelentkezik.
Párom szedett clostyt a katonákra,de nem javult semmit.
Pedig g hétig szedte.Aztán felírt a doki egy proxeed nevű
táplálékkiegészítőt,de azt nem próbáltuk,mert kb 100 000 ft.
És nem hiszem ha a gyógyszertől nem javult akkor majd ettől.
Nem hiszem.Szerinted?

ditke:Köszönöm ,hogy drukkolsz nekem
krisztike54
 
 


6 hét bocsánat elírtam.
Szóval 6 hétig szedte a bogyót
krisztike54
 
 


Sziasztok!
Mmzsó, de jó, hogy írtál ide is és visszatérsz hozzánk!:) A párod problémája szomorú, de ugyanakkor nagyon jó is, hogy kiderült. Próbálkozhattatok volna a végtelenségig és nem sikerült volna és nem tudtátok volna hogy miért. De most már tudják a bajt, tudnak segíteni és pikk-pakk, baba lesz:) Jó, ha kiderülnek a bajok ám!

CSajok, aszem én benyaltam az új influenzát, de legalább majd védett leszek utána, ha túlleszek rajta. Viszont a dokim kiírt táppénzre hétfőtől egészen a szülésig, nem kell dolgoznom végre.) A vérnyomásommal baj volt 150/90, elég veszélyes. Ezért napi 3-szor mérnem kell és ha kétszer rossz, akkor azonnal hívnom kell a dokit. Remélem, hgoy kórházba nem utal. Nem tudom mi van ilyenkor, ha magas a vérnyomása valakinek és terhes. Kap gyogyit?

Ditke, gyönyörű álmod volt, váljon is valóra!!!+++++++++

Megyek, visszaolvasok még
Vendég
 


Szia Ditke!Ne legyél még elkeseredve semmit nem jelent!Képzeld el nálam a fiamnál 4 hetes terhesen tudta a teszt először kimutatni.Addig egyértelmű negativ volt és egyik napról a másikra nem egy erős csik lett hanem csak egy borzasztó kis halvány 2. csik.Magamat is mindig erre emlékeztetem amikor tesztelek!
Ditke?Lehet hogy mi szakmabeliek vagyunk?Sőt szerintem még a munkakör is hasonló lehet vagy ugyanaz?Olyan kérdéseket intéznek feléd a kedves társalkodónőink mint amilyet nekem szoktak a környezetemben!Sok beteg volt?

Röpcsinek örülök teljesen visszajött az életkedve és olyan mint amikor megismertem :lol:

Bocsássatok meg ha még nem tudok mindenkinek irni,kell egy kis idő hogy megismerjelek titket :roll:

Mmzsó képzeld el ugyanilyen problémájunk volt egy ismerősöméknek Ők is a SOTE ra jártak 3. sikertelen inszem után otthon spontán teherbe esett 2 hónap múlva szül :D

Puszi neketek majd még jövök!

Twist remélem jobban vagy,vigyázz magatokra :!:
Vendég
 


Szia Krisztike54! Csak annyit szeretnék mondani hogy a maca vibetől is javul az állomány,sokkal hatásosabbak ezen a téren a nővényekből előállitott mint a kémiai alapúak!Ez olvastam,tudomány!Ugyhogy tuti javulni fog!
Vendég
 


dászi:Mi nem rendeljük meg amit a doki mondott,mert 100 000
ft-unk nincs egy táplálékkiegészítőre.Elég lesz nekünk
maga a lombik programot fizetni.Én elhiszem,hogy jobb
a természetes gyógymód,de a páromnak annyira kevés,hogy
nem hiszem hogy ettől megjavulna.Érted?De a maca vibét
kipróbáljuk.Hátha valamennyit javul.Köszönöm a segítségedet.
krisztike54
 
 


Twist,
remélem,nem lesz többet magas a vérnyomásod!Nem tudom,mit csinálnak ilyenkor,gondolom,befektetnek,ha gond van és figyelnek,vigyáznak rátok!Drukkolok,hogy ne legyen semmi baj!

Dászi,
köszi a biztatást,én is sok ilyen törénetet hallottam már,pont tegnap mondtam a férjemnek.Azért csináljuk,amit mondanak,és meglátjuk,mi sikeredik!

Nehéz volt elfogadni,hogy én,aki már 14 évesen azt mondtam,olyan mukát szeretnék,ami mellett 4 gyereket fel tudok nevelni,nem szülhetek annyit,amennyit gondolok,hogy az erőmből telik.De ezen már szerencsére túltettem magam,most ott tartok,hogy legalább 1 gyerekünk legyen!Ikreknek nagyon örülnék! :wink: A klinikán néztem a fotókat a falon,sok az ikerpár,még hármasikreket is láttam,de attól félnék nagyon,könnyen elvetélheti őket az ember.2-vel megelégednék... :lol:

Dászi,
nálatok mi a gond?

Krisztike,
én nem hiszek ezekben a csodaszerekben,de megpróbálni meg lehet,mi nem fogjuk.HSG-d lesz,ugye?Nekem is volt május végén.Kibírható,ne izgulj nagyon.A katéter felhelyezését pl.nem is éreztem,talán azért,mert sikerült teljesen ellazulnom deréktól lefele.

Ditke,
nem volt korai ez a teszt?Mikor volt az inszem?
Vendég
 


Twist!
Kérdésére válaszolva:Terhesen csak egy fajta vérnyomáscsökkentőt adhatnak ugy hivják hogy Dopegyt!
Mi ezt szoktuk kiirni receptre a kismamáknak ahol dolgozom.

Mmzsó kérdésére a válasz ismeretlen eredetű a dolog,mind kettőnkkel rendben van minden,ugyhogy ez egy rejtély!De bizom hiszem hogy már nem sokáig :!: Puszillak titeket
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.09.25 08:20-kor.
Vendég
 


:D
Vendég
 


mmzsó:igen most megyek hétfőn hsg-re.
Izgulok rendesen.De bízom benne,hogy
simán fog menni,és jó lesz minden.Nagyon bízom!!!!
krisztike54
 
 


Sziasztok!

Délután majd jövök beszámolni! :D
Tegnap sikerült beszélnem avval a dokival, aki majd a méhtükrözést csinálja. Ma kora délután be kell mennem a klinika ambulanciájára, ott kell Őt keresnem. Azt mondta ad majd egy tájékoztatót a vizsgálatról, az előtte elvégzendő vizsgálatokról, amikre ha jól értettem a körzeti orvosomtól kell majd beutalót kérnem.
Szimpatikus volt a hangja a telefonba, kíváncsi vagyok milyen! :D

Látom, mindenki ír ezerrel!!! De jóóó!!!

Jövök a doki után! :D :wink:
Vendég
 


Röpcsike:Nekem is fog kelleni a méhtükrözés?
Kinek kell ez a vizsgálat?Minden lombikosnak,vagy
csak annak akinek indokolt?
krisztike54
 
 


Twist

Új influenza???? :shock: Remélem nem az, és minél előbb meggyógyulsz!!!! :wink: :D
Jó is lesz majd otthon meglátod!!!! :wink: Lehet a vérnyomid is rendeződni fog!!!!! A pocakod sem fog annyit keményedni!!! :wink: :D
Dorka biztos nagyon cuki volt!!!! :D

Röpcsi

Várjuk a beszámolót!!!! :wink: Majd nevet is kérünk ki fogja csinálni!!!! :wink:

Dászi

Na ezt megbeszéltük(eü.) :lol: !!!!
Majd én átveszem a megmaradt Clostijaidat!!!!! :wink: :lol:
Ezt én sem értettem sose, hogy miért írnak fel annyi gyógyit egyszerre!!!! :shock: A Fostimon a 3 db, majd 10 ezer!!! :shock: :(

Krisztike

Naná hogy drukkolok a hsg-hez!!!!! :wink: :lol:
Majd itt segítenek rajtatok és lesz kisbabátok hamarosan!!!!
:wink: :D


Ma a 26. ciklusnapon vagyok!


Felhívott Anyukám reggel, kérdezi hogy mi újság???? Mondom semmi!!!! Nem teszteltél? Mondom de, csak negativ lett!!!!! :(
Azt mondja, pedig ő azt álmodta az éjjel hogy poz. lett a tesztem!!!! :wink: Mondtam neki hogy én is ezt álmodtam, és hogy háromszor ismételtem meg, mert nem akartam hinni a szememnek és mind a 3 poz. lett!!!! :shock:
A valóságban pedig egy nagy nega!!!!!!!!!!! :( :( :(
Vendég
 


Krisztike

Nekem a hsg-m nagyon nem jó eredményt mutatott, mkét oldalon elzáródott petevezetéket+a méhüregben is látott a főnököm konturegyenetlenséget.

Ekkor mondta a Murber doki hogy, méhtükrözés+laparoscopia+átjárhatósági.
Eredmény: méhemben volt egy fejlődési rendellenesség+egyik petevezetékemet ki kellett venni, a másik átjárható lett, és endometriózisom van, amit most leszedegetett és leégetett ami röpke majd 3,5 órájába tellett!!!!! :wink: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Szia Ditke! Neked akkor volt méhtükrözésed???
A méhtükrözést mindig egybekötik a laparoscopiával és az átjárhatósági vizsgálattal :?: :?: :?:
A prof. nekem csak annyit mondott méhtükrözésre kell mennem a kis cetlimre ez a rövidítés volt írva HSU. Nem mondta, hogy lesz laparoscopia és átjárhatósági is. :roll:
Vendég
 


Röpcsi

Nekem a rossz hsg miatt javasolta Murber doki!!!! :(

http://www.nemesekteherbe.hu/cikk_21:Hiszteroszkopia
Vendég
 


Ditke:jaj istenem,hogy neked is min kell átesned.
Nekünk nőknek olyan nehéz nem?Hát nagyon remélem
nekem nem lesz semmi baj a hsg-n.3.5 óra.
Az nagyon sok.Nem fájt?Nem volt kellemetlen utána?
krisztike54
 
 


Krisztike

A 32.-on van a műtétemről leírás. :(
Vendég
 


Előzményem pedig tömören a 18. oldalon olvasható! :(
Vendég
 


Elolvastam ditke.Hát nem semmi.De jól birod a dolgokat.
Mármint,hogy az írásaidból az jön le hogy vidám tipus vagy.
Jól gondolom?
krisztike54
 
 


ditke elolvastam a 18-adik oldalt is.Jaj félek
én is ettől azért,hogy nekem is találnak valamit
a hsg-n.Nem nagyon pénzéhes a Murber doki?
Szoktál neki pénzt adni?Érdekes a történeted.
Nagyon szorítsál nekem kérlek,hogy rendben legyen
minden.Jó?
krisztike54
 
 


ditke fájt neked a hsg vizsgálat?Bocsi,hogy ennyit
kérdezek de érdekel minden
krisztike54
 
 


Krisztike

Az elmúlt dolgokat meg nem történté nem tudom tenni! :? 8)
Ha a falba verem a fejem akkor sem!!!! :lol:
Így aztán pár nap depi után(dolgok nehézségétől függ) talpra állok és megyek tovább!!! :wink:

Alapjáraton vidám természet vagyok!!!! :wink: :D

Anyukám szerint én vagyok a "legerősebb" a családban!!!! :lol:
Azt hiszem ezért fordulnak hozzám mások, családtagok, barátok, barátnők, ismerősök, mert tudják hogy bármikor számíthatnak rám, segítek nekik!!!!!!! :wink: :D (csak sajna van aki visszaél ezzel :( )
Vendég
 


Nem pénzéhes a Murber doki, legalábbis én így tapasztaltam!!!! :wink:

Lányok? Szerintetek az?????


Én a hsg előtt vettem be fájdalom csillapítót(1-2 órával), nekem nem fájt, pedig elég sokáig feküdtem most az asztalon. :? :(

Nekem a vetélés sokkal jobban fájt!!!! :cry: :cry: :cry:

Nagyon szorítok neked is és Adrinak is!!!!!!!!!!!!!!! :wink: :D
Vendég
 


Köszönöm ditke aranyos vagy.Én is veszek be
akkor fájdalomcsillapítót.Hátha jobb lesz.
krisztike54
 
 


Nem tudod Adrival mi van?Nem jelentkezik
krisztike54
 
 


Sajnos Adriról nem tudok semmit! :(

Remélem a hétvégén időt szakít ránk!!!! :wink: :D
Vendég
 


Sziasztok!

Ne haragudjatok,hogy csak most jövök :!: :!: :!: :!:

Üdvözlet az újaknak! :D

Ditke drága!Én nagyon bízom benne,hogy még korai volt,hogy teszteltél és biztos,hogy pár nap múlva POZITÍV teszted lesz!Az is jel,hogy te is és anyukád is pozi tesztel álmodtatok! :wink:

Röpcsi!Sajnálom,hogy nem tudtatok kezdeni! :( De biztos,hogy még idén kismami leszel! :wink:

Twist!Jobbulást kívánok!Remélem,hogy minél hamarabb meggyógyulsz!!Nagyon szépen kerekedik a pocid!

Kedi!Neked is nagyon szorítok meg mindenkinek!

Azt hiszem,hogy én mostantól már csak olvasó üzemmódban jövök hozzátok,mert nagyon érdekel,hogy kivel mi történik.De mivel én sajnos semmi babás dologról nem tudok beszámolni ezért nem látom értelmét,hogy "untassalak" titeket.Nekem is nagyon rossz,hogy csak vagyok és nem történik semmi,a párom még változatlanul áll a baba témához.Felhoztam neki,hogy mi lenne ha nem védekeznénk mert hát úgy sincs nagy esélyünk természetes úton a babára,de ő mondta,hogy nem baj azt a kis esélyt se adjuk meg majd 1-2 év múlva térjünk vissza a témára.Hát ez egy kicsit rosszul esett,de mindegy ez van.
A munka egyre jobban megy a munkatársak nagyon jó fejek,remélem minden ilyen jó marad!

Remélem minél hamarabb sikerül mindanyiótoknak teherbe esnie!!!!!!Nagyon drukkolok nektek!!!!!!Vegyetek példát Twist kismaminkról! :wink:

Puszilok mindenkit!!!!!!

Kép
rena85
 
 


Rena

Végre jelentkeztél!!!! :D
Örülök hogy tetszik az új munkahelyed, és hogy jó fejek a kollégáid!!!!!!!!!!!!! :D Ez nagyon sokat jelent!!!! :wink:
Majd meglátjuk mi lesz az inszemim eredménye! :wink: 8) Ha nega, azt is el kell fogadnom! :?

Én nem bánnám ha továbbra is írnál magadról, mert engem érdekel!!!! :wink: Ház felújítás, kocsi vásárlás, programok, kereszt gyerekek, shoppingolás stb...............!!!!!!!!!! Bármi!!!!! :wink: :D


Holnap nem vagyok, szabadtéri foglalkozás!!!!! :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


ditke:Neked is volt hsg előtt kúpozás?Mert én most kúpozom
magam,de annyira csíp a jód,majd szétmar mindent belül.
Ez normális szerinted?
krisztike54
 
 


Ditke kérdésére,én szoktam a Murbernek adni :wink:
Krisztikének üzenem54 nyugodjon meg nekem is nagyon mart a kúp HSG előtt,fel a fejjel túl leszel rajta,tényleg nem egy borzasztó kibirhatalan dolog.Szoritok :wink:
Vendég
 


Lányok engem régóta foglalkoztatnak a sikertelen terhességek immunológiai okai,úgy szakmailag is.Mert szerintem minden nem szervi eredetű meddőségnek másnéven ismeretlen eredtűnek nagy valószinűség hogy az az oka,én erről már beszéltem a Murberrel Ő azt mondta gyerekcipőben jár még a dolog,pedig szerintem csak kicsit jobban kellene ezen a téren vizsgálodni,és talán egy immunglobulin adásával és egy kis szteroid kezeléssel már sokan terhesek lehetnénk!!!!!!!!!!!!!!!!!
Bemásolok egy cimet ha érdekel olvassátok el Dr Fülöp Vilmos cikke
http://docs.google.com/gview?a=v&q=cach ... yKLO6HQFCQ
Vendég
 


Krisztike,
én még az SZTK-s orvosomtól kértem beutalót HSG-re,így az Istvánban csinálták.Nem kellett kúpoznom,de így se lett a világon semmi bajom.Lehet,hogy a helyedben abbahagynám már erre a 2 napra,mert az se jó,ha a jód szétmarja a hüvelyedet :roll: fertőzés meg már úgyse lehet ebben a 2 napban,agyon vagy fertőtlenítve...
Maga a HSG 2 dolog miatt volt kellemetlen.Az egyik,hogy 20 percet kellett a folyosón ülnöm bennem a katéterrel,és utána 2 épülettel odébb átsétálni a saját lábamon :shock: ,na ezt neked nem kell majd tudtommal.
A másik,amikor nyomták a kontrasztanyagot,na az egy erős mensis görcs volt,de csak kb.1 percig tartott,vagy tán adig se,szóval ne izgulj,ez a lényeg!
Utána nem árt,ha van nálad gyógyszer,nekem kb.1 órával utána jött egy olyan erős görcs,hogy le kellett feküdnöm,de bevettem panadolt(az volt otthon) és mentem dolgozni,késő estig.Meglátod,hamar meglesz,és milyen jó lesz tudni,hogy átjárható vagy! :wink:

Pénz:nem gondolom,hogy pénzéhesek lennének,ha így volna,szülészettel foglalkoznának inkább és kaszálnák a nőktől szülésenként a súlyos tízezreket... 8) Én úgy döntöttem,nem fogok adni,elég bajom,hogy ide kerültem,a gyógyszerek is drágák lesznek...a végén búcsúzóul biztosan meg fogom köszönni a munkájukat,de addig nem,elvégre munkaidőben végzik a kötelességüket,semmi extrát nem várok tőlük.Az onkológusommal is így voltam,5 év után kapott tőlem.
Vendég
 


Megigértem priviben,teszek fel képeket milyen voltam annak idején és mi lett az eredmény.
Folyton ezekből az emlékekből táplálkozom.
Az egyik kép szülés előtt,pontosabban császármetszés előtt 2 héttel készült a másikon 3 hónapos a kisfiam. Kép Kép
Vendég
 


Azóta már egy nagyszájú kiskamasz :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Itt vagyok csak kicsit betegeskedem.....megfásztam vagy mi :cry:
Kirisztike én reagáltam írtam privit is...nem kaptad meg :?: :?:
leírom a nevemet megint és küldök privit...nézd meg és jelölj be :!: :lol: ok :?:
pusz mejd még jövök..ma
este meg osztálytalira megyek álltalános isk.20 éves :lol:

Kép
Adri
badró1
 
 


Na, megjöttem, bedobom magam! :lol:
Vendég
 


Mmzsó
Nagyon sajnálom, hogy Rusz dokinál rossz híreket kaptatok a férjed spermájával kapcsolatban :!: :( Megdöbbentett a Czeizel-féle családtervező központban történtek :!: :!: :!: :shock: :shock: :shock: :evil: Egy másik intézményben még talán elmegy, hogy nem néznek alakot (mondjuk ott se nagyon), de, hogy ezt pont a Czeizel-féle központba nem nézik meg, ezt még álmomban sem hittem volna róluk!!! :shock: :evil: :evil: :evil: Elhiszem, hogy kiborultatok és hogy haragudtok rájuk, én se találnék rá szavakat :!: :evil: :evil: :evil:
Örülök, hogy a prof.-nál tett látogatáskor jó híreket kaptatok, hogy lehet, hogy a 3. vizsgálat eredménye megfelel majd az inszem kezelésnek is és nem kell egyből az ICSI-re mennetek :!: :D :D :D
Mikor derül ki, hogy melyik kezelésre mehettek majd?

Mi 10 órára kellett, hogy mennyünk aznap, de persze nem kerültünk be akkor :? , hanem minket is 11 óra előtt hívott be a prof. és a vizsgálatok elmondása miatt a szokásos 5 perc helyett most 15 percet voltunk bent. Szerintem mi akkor láthattuk egymást, mert egyfolytában a prof. ajtaja feletti kijelzőt és azokat az embereket, akik bementek hozzá néztük. Milyen ruha volt rajtatok és hol várakoztatok a váróban?
Igen, sajnos nem kezdhetünk, pedig olyan jó lett volna :!: :!: :!: Én is abba bízok, hogy hamar túl leszek a vizsgálatokon, műtéten és aztán indulhat a program :!: :D 8) :wink: Mikor megtudtuk, hogy mennem kell még vizsgálatokra meg a műtétre teljesen leengedtünk :? :( :oops: , meg persze mérgesek voltunk :!: :evil: :evil: :evil: De aztán rájöttünk, hogy jobb ez így, hiszen ők tudják mire kell még elküldeni az embert, minek kell még utána járni. Tehát örülünk, hogy alaposan utána néznek a dolgoknak :!: :D :D :D
Vendég
 


Ditke
Nagyon szépet álmodtál Te is és Anyukád is :!: :!: :!: :D Lehet, hogy ez egy jel, nem, ki tudja? Szerintem, igaz előfordul, hogy az ember sokszor álmodik erről, arról, de hogy még egy családtagjai is ugyanazt álmodja és akkor amikor Ő, az már nem semmi!!!!!!!! :shock: :D
Igaz, amint olvastam az elvégzett teszted negatív lett (sajnálom) :( , de nem lehet, hogy túl korán csináltad meg??? Mikor telik le pontosan a 14 nap? Lehet, hogy sikerült, csak most még túl korán csináltad meg a tesztet és lehet, hogy nálad a terhesség csak a nem várt mensi után 1,2,3 nappal később kimutatható! :D De ha megjön, akkor sincs még okod arra gondolni, hogy nem sikerült, mert van akinek terhesen is megjön és van olyan akinek meg csak 2,3 napos a mensije, közbe meg várandós! Szóval még semmi sem dőlt el, hajrá, szurkolunk!!! :D Kép

Köszi a kérdésemre a választ! :D Akkor elvileg, ha nekem csak méhtükrözést mondtak, akkor csak az is lesz, nem? A méhbeni fejlődési rendellenességet csak ezzel a vizsgálattal tudják megnézni? Neked adtak a vizsgálatról valamilyen tájékoztatót vagy beleegyező papírt, hogyhogy ha találnak valami problémát, akkor azt Ők egyből orvosolhatják is? Az altatóorvosnál akkor Te is jártál már. Az altatóorvosnál van valamilyen vizsgálat, milyen kérdéseket tett fel?

Murber doki szerintem se pénzéhes :!: :!: :!: Nem kötelező neki pénzt adni, de én is szoktam neki adni pénzt, mert igaz a munkaidejében dolgozik, a munkájáért fizetést kap, de velem mindig tök rendes és azonkívül, hogy mindent elmond, hogy mi, hogy lesz, válaszol a kérdéseimre és még ráadásul az inszemekkor a legutolsónál is biztatott és mondta, hogy drukkol, annyira jólesett, hogy azt elmondani nem tudom!!!:D
Vendég
 


Twist
Basszus Twist, nagyon sajnálom, reméltem, reménykedtem benne, hogy nem kaptál el semmi komoly betegséget! :( :? :oops:
A nőgyógyászod mit mondott milyen gyógyszereket szedhetsz a betegségedre? Tényleg most, hogy vagy? Náthás vagy még? Lázad van? Remélem, méred, hogy van-e v. nincs!!!
Ez szerintem jó hír, hogy a dokid kiírt táppénzre, nem nagyon kellene már dolgoznod, főleg most, hogy lebetegedtél, szegénykém :!: :( A vérnyomásodra akkor nem kaptál végül semmit se? Milyen értékeket mértél eddig? Remélem, nem kell kórházba menned vagy erős gyógyszert szedned! Utazásnak is kb. a terhesség felétől magas volt a vérnyomása. Sok-sok folyadékot kellett innia, pihennie kellett és egy nap 3-szor ellenőriznie kellett a vérnyomását. Sajnos neki nem javult, így tudom gyógyszert kellett rá szednie. De azt sajnos nem tudom, hogy milyet. Dorkával kapcsolatban mondott valamit a dokid?
Vendég
 


Dászi
Mit dolgozol? Egészségügyben dolgozol Te is, mint Ditke?
Igen, visszajött az életkedvem! :D A szerdai napom nagyon pocsék volt és régebben jobban el is keseredtem a dolgokon :cry: , de egy jó ideje már ahogy Ditke is írta egy, két nap, párnap után, a történéstől függően, én is talpra állok, felülkerekedek a dolgokon és csak előre nézek és csinálom, amit mondanak nekem :!: :!: :!: :D :wink: Választásom nagyon nincsen vagy egyfolytában szomorkodok, kesergek a történteken, hallottakon vagy egy idő után, történéstől függően felülkerekedek a dolgokon és tovább lépek. Nem könnyű, mert nagyon hosszú már ez az út, amin végig megyünk a babánkért, de mint, minden útnak ennek is előbb v. utóbb de vége lesz és az út végén ott lesz a mi babánk is :!: :wink: Szegénykém régóta vár minket és mi is Őt, de most már biztos vagyok benne, hogy hamarosan találkozni fogunk!!! :D
Érdekes ez az immunológiai ok! :roll: Szerintem is jobban oda kellene ezekre a dolgokra figyelni :!: :shock: :D
Milyen nagy pockod volt!!! :shock: :shock: :shock: Nagyon aranyos volt a kisfiad, aki mára már nagy kamasz fiú lett! :D Barátnője van, suli, hogy megy?
Vendég
 


Rena
Szia!!! :D
De jóóó, hogy jelentkeztél!!!:D Írtam kb. 2, 3 héttel ezelőtt privit, megkaptad?
Sajnos nem kezdtük el a programot :( , mert kellenek még vizsgálatok :evil: :D , de mint ahogy mmzsó is célzott ár, inkább legyenek alaposak, küldjenek el egy, két vizsgálatra, minthogy valamit ne nézzenek meg, ami miatt mondjuk nem sikerülne a program. :D
Sajnálom, hogy a párod még nem akar kisbabát! :( Elhiszem, hogy rosszulesett, amit mondott, nekem is és szerintem másnak is rosszul esne a hallottak :!: Kép
Tudod Rena, lehet, hogy hogyha mégsem védekeznétek nem sikerülne a baba, de az is lehet, hogy igen! Ha elsőre nem is, de mondjuk 2,3 hónapba teherbeesnél! Istenem de jó lenne, de szorítok azért, hogy minél előbb elkezdhessetek próbálkozni és spontán vagy kezeléssel sikerüljön a kisbabátok!!! :D
Örülök, hogy a munkahelyeden minden jól megy, minden rendben van, a kollégák aranyosak, jó fejek! :D
Én se bánnám és nagyon örülnék ha továbbra is írnál magadról! :D Ditkének igaza van bármiről, melóról, családról, kirándulásról, hobbiról vagy bármi másról nyugodtan jöhetnél írni! :D :wink:
Vendég
 


Kriszti
Nemsokára itt lesz 28-ka a hsg napja!:D Hétfőn hány órára mész a klinikára?
A kúpozásnál annó én is éreztem maró érzést, de csak egy kicsit. :oops: :? Szerintem az jó, mert így fertőtleníti ki az embert belülről. :wink:
A méhtürközéssel kapcsolatban, szerintem neked nem fog kelleni, habár ezt a doki tudja jól, Ő fogja majd megmondani. :roll: Nem minden lombikosnak csinálnak ilyen vizsgálatot, igazából én se nagyon értem, hogy nálam is miért ezt a vizsgálatot és miért nem a lejárt hsg helyett egy új hsg vizsgálatot csinálnak! :roll: :roll: :roll: Nekem nem volt kellemes (mondjuk kinek az) a hsg, de ha felakarsz készülni vigyél magaddal fájdalomcsillapítót, egy papucsot és egy betétet! :D Én hosszú pólóba voltam aznap, így amikor alulról le kellett vetkőzni és az ágyhoz odamenni, nem éreztem magamat úgy, hogy egy falevélnyi eltakarásnyi sincs rajtam. :D :lol:
Gondolok rád is és Adrira is! :D Drukkolok, hogy minél fájdalommentesebb és rövid legyen a vizsgálat, na és persze azért is, hogy jó eredményeket kapjatok!!! :wink: :wink: :wink:
Vendég
 


Adri
De jó, hogy jelentkeztél! Olvasom, hogy téged is elkapott valami fránya betegség! :evil: :? Remélem minél hamarabb rendbe jössz!!! :D Jó osztálytalálkozót és sok sikert a hsg-hez!!! :D :wink:
Vendég
 


Csütörtökön délután sikerült elérnem a hiszteroszkópiat végző orvost, akivel tegnap kora délutánra az ambulancián beszéltük meg, hogy találkozunk, amikor is megkapom a vizsgálat előtt elvégzendő különböző vizsgálatok listáját, amikre majd a körzeti orvosomtól kell, hogy kérjek majd beutalót. :D
Az ambulancián időben ott voltam, nem vártunk sokan. :D Egy nyugdíjas házaspárral és két nővel, akiken látszott, hogy igen jó barátnők vártam együtt. Orvosok, nővérek jöttek mentek.
A kiskönyvemet, amibe a mai napig semmi sincs írva, elkérte a nővér, de mondta, hogy a doktor úr nincs itt, mire én, de megvolt vele beszélve, hogy ide kell jönnöm és hogy ide fog majd jönni. Rendben, mondta a nővér. :D Vártam. A nyugdíjas házaspár végzett Ők elmentek.
Maradt a két csaj, akiket az egyszerűség és érthetőség kedvéért úgy különböztetek csak meg egymástól, hogy a szoknyás és a nadrágos. Szóval ők következtek, először a nadrágost hívták be, majd kb. fél óra múlva a barátnőjét, a szoknyást. Ketten várakoztunk kint a nadrágos és én. Kijött a nővér egy részemre kiállított kartonnal, amibe a kis könyvem benne volt. Mondta, hogy ők lassan zárnak, de beszélt a doktor úrral, aki mondta, hogy sietni fog és vagy itt vagy a másik ambulancián fog majd fogadni. Megköszöntem és tök örültem, hogy a nővér beszélt a dokival, szólt neki, hogy várok rá! :D Rendes volt tőle!!! :D
Mivel én csak azt az ambulanciai részt ismertem, ami a lépcsőtől jobbra van, megkérdeztem a nadrágos nőtől, hogy melyik a másik ambulancia. Erre a nő (még) tök normálisan és készségesen mondta, hogy ne ijedjek meg, mert a másik ambulancia szerinte szembe van, a lépcsőtől balra, tehát nem gondoljak valami nagy távolságra, ha nem itt fogad, hanem a másik helyen. Jól van mondtam, már azthittem más épületbe vagy egy általam nem ismert más helyre kell itt mennem az épületben. Pár perc hallgatás után, mivel a padon, amin ültem elég hideg volt és úgy éreztem a dokival való találkozás előtt jobb lenne elmennem a mellékhelyiségbe, megakartam kérni a nadrágos nőt, hogy azalatt az 5 perc alatt, amíg elmegyek a mellékhelyiségbe majd visszajövök várjon meg, ne mennyel el és ha jön a doki, akkor mondja meg neki, hogy mindjárt jövök. Felálltam és már menni is készültem, amikor ezt mondtam csajnak, aki erre azt mondta, hogy de, hogy hát Ő nem is ismeri a dokimat :!: Mondtam neki, hogy én se ismerem, annyit tudok, hogy magas, szemüveges és hogy engem xy nevűt fog majd keresni. Erre a nő: de én nemsokára elmegyek, ahogy a kijön a barátnőm mi már megyünk is!!! :? Erre mondtam a nadrágos nőnek, hogy csak 5 perc v. annyi se és már itt is vagyok, csak nem akarom, hogy elkerüljük egymást a dokival. Ekkor kinyílt a rendelő ajtaja és kilépett rajta a nadrágos nő barátnője a szoknyás. A nadrágos nő felállt, odament hozzá, ekkor egy kicsit még reménykedtem benne, hogy talán beszél vele, hogy egy pár percet várjanak, amíg én elmegyek és visszajövök, de nem, mert a nadrágos nő csak annyit kérdezett a barátnőjétől, hogy végzett-e, majd miután a kérdésére igen válaszolt kapott, szó nélkül a kijáratféle sétálva vették útjukat. (Na, mondtam magamba, biztos ég a ház, azért rohannak ennyire, hogy 2 percet sem tudtak várni). Elnézést, de én még 2 ilyen h..ly...e pi....t nem láttam! :evil: A szomszédos folyóson egy kismama várt, gondolom az édesapjával együtt, akiktől megkérdeztem, hogy a legközelebbi mellékhelyiség csak az alaksorban van vagy van közelebb is? A férfi válaszolt, hogy itt az emeleten is van egy mellékhelyiség, csak az vegyes. Na, gyorsan el is mentem és gyorsan meg is fordultam. A várakozóba visszatérve, kb. 10 percet ha vártam, amikor megérkezett az orvosom: Dr. B. A.. A telefonbeszélgetéskor is, de élőben is nagyon szimpatikus volt :!: :D Erős, magabiztos kézfogása volt, örültem, hogy már az első perctől jó benyomásom volt róla :!: :D Bementünk a rendelőbe, emlékezett, hogy prof. adta meg a nevét, számát, hogy őt keressem fel. Mondtam neki, hogy lombik előtt állunk és hogy ezt a hsk vizsgálatot írta fel a prof., hogy erre a vizsgálatra kell elmennem. A doktor úr hozott egy papírt, ami a körzeti dokinak szólt és amin be x-te, hogy milyen vizsgálatokra kell beutalókat adnia. Elmondta, hogy a műtét előtt ezeket a vizsgálatokat el kell végeztetni, ezekre el kell mennem és ha megvan, akkor az aro-on el kell kérnem az összes uh vizsgálatos leletemet, majd fel kell őt hívnom, amikor is megbeszéltjük majd a műtét időpontját. Vizsgálat nem volt. Elköszöntünk és nyugodtabban, mint mikor megtudtam, hogy erre a vizsgálatra el kell mennem és mielőtt megismertem volna a dokit, mentem el a klinikáról :!: :D

Hazafele menet eszembe jutott, hogy hátha szerencsém lesz és még ma eltudok talán menni a körzeti dokimhoz a beutalók ügyében és akkor hétfőn már mehetek is a vizsgálatokra :!: :D Így ahogy hazaértem, fel is írtam magamnak, hogy késő délután el ne felejtsem felhívni a körzeti dokit, hogy bent van-e. Az összes napot tudom, hogy mikor rendel, de a pénteki nap nála változó, ezért nem voltam benne biztos, hogy most délelőttös volt vagy délutános.
Késő délután felhívtam a rendelőt, ahol az asszisztensnő közölte velem, hogy aznap nincs bent a dokim és kérdésemre, hogy jövő héten hétfőn bent lesz-e, azt a választ kaptam, hogy azon a héten szabin lesz! :shock: :evil: Na, mondtam magamba, ez nem lehet igaz, hogy ezen a héten semmi se akar összejönni :!: :!: :!: :evil: :evil: :evil: Mondta viszont az asszisztensnő, hogy van helyettese, aki ugyanabban a rendelési időben van, tehát ha akarok akkor este fél 8-ig tudok hozzá menni. Na, ennek megörültem, mondtam, rendben elmegyek akkor :!: :D

Hát csajok, igaz fél órát vártam, nem volt senki csak egy pasi, akinek az édesanyja volt bent nagyon hosszú ideig. :? Egy fél óra múlva aztán kijött az asszisztensnő, aki nagyon örömömre, nagyon aranyos és segítőkész volt :!: :D Nem hívott be a rendelőbe, mert a pasi édesanyjához, aki mint megtudtam nagyon idős volt, valamilyen orvost vártak, így csak elkérte a klinikán kapott papíromat, váltottunk pár szót, bevitte majd kb. 10 perc múlva ki is jött a beutalóimmal együtt. :D Nagyon rendes volt, mert tájékoztatott arról, hogy az SZTK-ba, ahova majd mennem kell a vizelet és vérvizsgálatra szeptember 1-től időpontot kell kérni, ez valami új szabály, de lehet, hogy még most időpontkérés nélkül el tudok majd menni, mert ezt az időpontkéréses időt úgy tudja, kitolták szeptember 30-áig. :shock: De nem akar rosszat mondani, így inkább azt tanácsolja, hívjam fel először a sztk-t!!! :D Szóval tök rendes volt és amikor elmentem, elköszöntem, sok sikert kívánt a vizsgálatokhoz, a műtéthez és a programhoz :!: :D A beutalók, röntgen vizsgálatra, ekg-ra, teljes vizelet és vérkép mellé kaptam egy kémcsövet is, amibe majd a vizeletet kell leadnom.
A régi szomszédunkkal a mai nap folyamán telefonon beszéltem, aki az eladott lakásunk alatt lakik és aki ugyanabba a sztk-ba jár, mint én, és mondta, hogy Ő nem hallott erről az időpontkéréses dologról, de azt tudja, hogy nagyon megváltoztak ott a dolgok.roll:
Régen otthonról üvegben vitt vizeletet is elfogadtak. Aztán egy idő után, csak az általuk adott műanyag pohárba átöltött v. végzett vizeletet fogadták el. Most meg csak a körzeti doki által adott kémcsőben lévő vizeletet fogadják el. :?
Gondolom a legközelebbi újítás meg majd az lesz, hogy el se kell majd menni otthonról, hanem az otthoni vécénktől külön cső vezet majd az sztk laborjába. :lol: :lol: :lol: :?
Na, jó viccet félretéve, hétfőn reggel hívom az sztk-t, hogy hova kell és hova nem időpontot kérnem.
Vendég
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?