Új privát üzeneted érkezett!

Hurráááááá! Újabb jövevény! Mancsa gratu Neked is, meg uncsi tesónak is! A történet azért jöhet!

Kép
zsula
 
 


Sziasztok!
Most hívtam az Ántsz labort, megvan a toxoplazma eredményem,negatív megint hála az égnek..aggódtam ,mert azért most mégiscsak van már kutya, macska, szomszédban galambok, stb..és milyen érdekes, hogy 11-én vették le a vért, 15-én postára adták az eredményt,a védőnőmnél meg még most sincs ott.Röhej.
De a lényeg, hogy ez is rendben.
Fel nem foghatom egyébként,11 évig volt szobamacskám, egy ágyban aludtunk gyerekkoromban és az első hat évemet, meg falun éltem.

Jók legyetek!

KépKépKép
tünci28
 
 
 


tünci, ha negatív, vigyázz az állatokkal!!!

mi is falun nőttünk fel és anyumék rengeteg állatot tartottak. nekem pozitív lett, a hugomnak, aki most babavárós meg nagatív.
Vendég
 

 
 

ancsi, köszi, köszi.
Vendég
 


Tünci!
Csak vigyázz!!! Főleg a galambokkal!!!!!

Kép
zsula
 
 


any
Miért is rém?! :shock: Bár szerintem minden nő kisebbrendűségben szenved és nem elégedett magával.. :?

Kép
zsula
 
 


Jaj, azt én sem értettem, hol is a rém a képen Anyany???Kerestem, de én nem találom... :)

Vigyázok nagyon, beteges kézmosós vagyok... :wink:
tünci28
 
 
 


Megszületett Benedek, 3850 gr és 58 cm. Basszus unokatesóm kilőtte szerintem, mert első szülés és reggel fél 7-kor ment el a vize. Most stoppolja a Swarczinger doki.
Úgy izgultam érte, 4 babája ment el a 10. hét körül és most babázik!
Vendég
 


:) Én is mindig mostam a kezem.. sőőőőőt. a rossmannban találtam alkoholos kézfertőtlenítőt.. még pocakosan is használtam.. meg főleg akkor,amikor Krisztián megszületett.. és a kakis pelus cseréje után meg még inkább...még most is.. tartok a rotától.

Kép
zsula
 
 


mancsa
GRATU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Üdvözlünk Benedek!

Kép
zsula
 
 


rém...
hát még mindig nem vagyok megelégedve, pedig valóban nagyon sokat fogytam.
most egy kicsi visszajött, mert keveset aludtam és többet ettem, de majd lemegy ez is valahogy. max elhívom az anyóst 1 hónapra. a múltkor 1 hét alatt ment le 1kiló... :lol:
Vendég
 


Tünci: nekem is negatív lett, és nagyon kellett vigyáznom, mert a kezem tele van sebbel, ekcémás vagyok. Így nem szabadott nyers húst fognom, virágföldet, meg állatokat. Jobb vigyázni tényleg.
Amúgy én is ezen csodálkoztam, hogy falusi létemre nem kaptam még el.
Vendég
 


winchi! ha esetleg nem találkoznánk, lefotóznád a mei-tai-odat? hadd lopjak ötletet! van egy csomó anyagom, örököltem, és otthon meg van varrógép, majd viszek haza varrnivalókat.
Vendég
 


mancsa!
nagyon sok boldogságot és minden jót kívánunk!!!!
Vendég
 


any
Ne szólj semmit! Jól nézel ki, abszolút semmi plusz nem látszik rajtad!! Nekem még van egy jó tízesem....

Kép
zsula
 
 


mancsa: látod, de ügyes Levi. Meglátod hamar belejön.
Uncsitesódnak gratulálunk, és nagyon nagyon sok boldogságot a kis Benedeknek, és szüleinek is!
Remélem hozol majd képeket róla...

Anyany: ne hülyéskedj, tényleg jól nézel ki, és kész. Mi nők ilyenek vagyunk, nem elégszünk meg magunkkal sosem. :)

tünci: nagyon örülök, hogy negatív lett az eredményed. Hála égnek. Tényleg vigyázz magatokra nagyon. Nálunk is van kutya, kettő is, de szerencsére nekem is negatív volt a toxo-m.

zsula: ezt az alkoholos kézfertőtlenítőt én is használom, csak dm-est. Tök jó, főleg ha olyan helyen vagy, ahol pillanatnyilag nem tudsz kezet mosni.

Na, kész a gulyásleves, krumplispogi sül, és még túróscsusza a mai ebéd.

KépKép
ancsi_pancsi
 
 


Sziasztok!

Mancsa, gratulálok unokatesódnak! Szép nagy fiút hozott a világra. :D
Levi nagyon ügyes! :wink:

Anyany, tényleg jól nézel ki! Ellenvetést nem fogadok el. :D

Winchi, nagyon szép lett a mei tai. :)

Ancsi, hú, jól hangzik a mai ebédetek! Nyeltem egyet...

Lara, milyen volt a suliban? Reggel nem néztétek meg a bumerángot?

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Lányok, meddig hullott a hajatok szülés után? Már rettentően unom, hogy mindenhol a hajszálaimba "botlom." :evil:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Helló!

Beze, hú nekem vagy 7-8 hónapig nagyon hullott, hosszú is volt a hajam és mindenhol tekeredett.Most talán megállt, meg a körmeim is gyönyörű hosszúak.
Pont ma nagyon visszavágattam a hajam, ne legyen vele annyi gond.

Megvan az időpontom, hétfőre hívott a dokim a kórházba uh-ra, remélem szép nagy lesz már!Úgy izgulok!
tünci28
 
 
 


hát még nekem mindig hullik. nem győzöm gumizni meg befonni.
elég gáz, hogy hullik, mert a derekamig és és utálom a sok hajat mindenütt. Zsófi meg amúgy is hajmágnes...
valahogy mindig rátekeredik a kezére...
Vendég
 


nekem is hullott, mint a rohadalom, de hozzáteszem, hogy a terhességem alatt szinte nulla hullott!!!! én levágattam, kiritkítattam, azóta annyira nem hullik...

mancsa: gratu Levinek, és gratu az új jövevényhez a családnak!!!

Tünci: nemsokára hétfő van :D

mindenki: hmmm hogy vannak a taknyoskák? a héten egy játszi battyánban???? hmmm????

mindenki: mit reggeliznek a babák?

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


Sziasztok Lányok!

Mancsa:Gratulálok az új családtaghoz :D :D :D :D :D :D :D :D
Levi milyen ügyes :D :D :D :D :D

Gégéé:Hannus már nem náthás úgyhogy ma meg is kapta az oltást a doki néni el volt ájulva tőle milyen kis cserfes csajszi míg benn voltunk be nem állt a szája annyira mondta meg mutogatott is hozzá :lol:
Hannus reggel 5-6 körül eszik 180 mili tápszert utánna falatkákat kenyeret zsemlét sajttal felvágottal virslivel.

Tünci:
Hétfő az már mindjárt itt van :D

Beze:Nekem még mindig hullik a hajam(erre mondta a fodrászom hogy van elég,mindig ritkítani kell)Én nem néztem bumerángot,mi volt benne?
A keddi napon mindig fejfájással jövök haza :( volt ma 3 matek 2 töri 1 fizika 1 kémia nekem valahogy tömör.

Ancsi:Krumplispogi de imádom :D én túrógombócot csináltam :D
Matekból most kezdtük a halmazokat .És megkaptam a dolgozatom 4-es lett :D Úgy örültem neki,mert amúgy én matekból sík vagyok :oops:

Anyany:Pedig nagyon jól nézel ki :wink:

Jaffa:Hogy vagytok?????????????
Vendég
 


lara!
gratu!

gégéé!
Zsófi nem reggelizik. nem fogad el mást csak tápit. ma pl hajnalban,amikor az apja kelt, felébredt és "hammammm" volt. tápi, és visszaalvás 9ig. és akkor megint tápit kért, csak kevesebbet ivott belőle. (junior tápi). két óra múlva banán, körte, joghurt, krémtúró, fél1körül evészet.

jól felrúgta a napirendjét. inkább vacsira eszik tartalmasabbat, kenyeret, sonkát, vajat, tejfölt, virlsit, párizsit, sajtot, és utána mindezt leöblíti tápival. a kedvence a tejfölös kenyér.
a napi kétszeri alvásról egyre váltottunk, hogy ne 11kor dőljön ki, most 9kor alszik. apa altatja mostanában, ha nincsen itthon akkor én.

hát a "jól" való kinézéstől messze vagyok. :( sajnos.
még -hat kiló múlva esedéskes... :oops:
Vendég
 


gégéé
Krisztián reggelire kb 220 ml tejpépet kap. Hol ilyet, hol olyat.. A Müllerben szoktam neki venni, mert sokkal olcsóbb, mint a DM vagy a Rossmann. Mégegyszer annyit veszek ott, mint ezekben..
Kedvencei közé tartozik a sztracsatellás, a banános, a gyümölcsös-joghurtos. Viszont az epreset nem igazán szereti.

ancsi
Jobb is, ha este kajál be Zsófi, jobban végigalussza az éjszakát,nem?
Az a hat kiló nem is látszik!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Beze
Szülés után két héttel én levágattam a hosszú hajamat rövidre és nekem azóta nem is igazán hullik.. csak a normál mennyiség.. igaz, majd most kezdem növeszteni megint, majd meglátjuk.

Kép
zsula
 
 


Zsula!
Zsófi amióta fogacskákat növesztett, nem alussza végig az éjszakákat. 4-5 között kel, de nem adok neki csak vizet, mert túl sokáig aludna. akár 10ig is. így8kor ébred.

na megyek vissza főzni, talán már kiolvadt a husi.
Vendég
 


nagy balesetünk volt ma reggel.
mutatja Zsófi, hogy bilizni akar, hozza a bilit. kimegyünk a fürdőbe, ücsögés, de semmi. feláll, leül.
aztn kicserélem a pelust, kap tápit, de megint mutatja, hogy bilizni akar. leveszem a pelust, ráültetem a bilire. de feláll, toporog, látom, hogy nagyon kellene neki valami. de aztán visszaül.
kilépek, megnézem, mennyi az idő, mire visszamegyek, látom, hogy Zsófi áll, nagy bűnbánó szemeket meresztve, és mellette egy kaki meg egy pisitócsa a földön... én meg szánom bánom... megint jobban figylehettem volna. úgyhogy szerintem néha néha lassan lassan majd bilizni is fogunk. azóta nem jelezte...
Vendég
 


édes kicsi zsófi :D:D:D

köszi az eddigi reggeli válaszokat, várom a többieket is :D

jaffa? naspi? TRUNDIKE????? jertek :D

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


Jaj, de édes lehetett Zsófi, megzabálom!!! Úgy előttem van az óriási szomorú szemekkel!

Köszi lányok a gratulációkat unokatesóm nevében is! Jaffa te is ismered ám, Juditról van szó! :wink:

Beze: nekem talán most 1-2 hónapja állt meg a hajhullás, vagyis hullik, de már nem annyira, olyan normálisan.

Lara: igen, sokan leszünk a szülinapon. Úgy tervezzük szombaton anyósékhoz megyünk, oda jönnek apa rokonai, viszek tortát, lufit, ajándékot, vasárnap meg anyuék, mamáék tesóim jönnek, hoznak tortát, ajándékot.
Valamelyik nap kirándulni is megyünk, vagy a budakeszi vadasparkba, vagy apa hallotta a rádióban, hogy Cece mellett van valami hely, ahol született kisoroszlán és lehet menni megnézni, simogatni. Erről tudtok valamit??? Lehet, hogy ezt néznénk meg.
Vendég
 


Bocsi Gégéé, ez lemaradt.
Reggeli: krinolin, reszelt sajtos kenyér, sajtkrémes kenyér, vajkrém, csirkemell sonka, szalámis kenyér, paradicsom.
De múltkor libazsíros kenyeret is evett. :oops:
Most az a rendszer, hogy apa 5-fél 6-kor hozza a tápszert, azt megissza, reggel elvisszük Levit az oviba és 9- fél10 körül eszik ilyeneket. Aztán alszik délig, elrohanunk Leviért, utána ebébel, már a mienkből eszik, délután gyümi, meg joghurt, krémtúró, este megint valami falatkás kenyeres cucc+ tápszer.
Ha időben felébred és akkor ebédel, mielőtt Leviért megyünk, akkor fél 3-kor ebédel mégegyszer apával.
Éjjel 3 körül is van tápszerünk, de már nem mindig.
Vendég
 


Ja és lemaradt a túrórudi, azt bármikor megeszi.
Vendég
 


na van még egy sztori.
Zsófi megfogja a kezemet, és húz a fürdőszoba felé. és mutatja a bilit. leveszem a pleust, ráültetem.
semmi, várunk, semmi. feláll, elszalad, de látom, hogy megint lesz valami. visszajön, leguggol a bili mellé. ráültetem, semmi. mutatuja a bugyit, ráadom. bugyiban ráül a bilire és hirtelen megkönnyebbül.
pisilt.
mindezt magától.
pénteken megyünk egy villámlátogatásra anyumékhoz, de a bilit is vinni fogjuk. :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Most jöttünk meg Cserkeszőlőről. Nagyon jól éreztük magunkat, majd mesélek.
Szarakodik a netünk, lassú mint a csiga.
Visszaolvasok majd, de egyenlőre ezt is alig bírtam megnyitni.

Puszi mindenkinek!

Találkozó?

Kép
jaffa4
 
 


Sziasztok Lányok!

Jaffa:Örülök hogy jól éreztétek magatokat :D
Suliba mikor mész?Szombaton?

Anyany:Zsófi nagyon ügyes,pár hét aztán szobatiszta lesz :D :D :D :D

Mancsa:A kisoroszlános helyröl Ancsi biztos tud valamit :wink:
Biztos jó lesz a kirándulás meg a buli is :D

Szöszéknek milyen jó idejük van,de jó :D 8)

Tényleg mi lesz a találkozóval :?: :?: :?:
Vendég
 


A férj hazaér a munkából és a három gyermekét pizsamában találja a kertben,
a sárban hemperegve

játszanak, körülöttük üres kekszes dobozok, chipszes zacsik, üdítős dobozok
mindenhol szanaszét.

A feleség autójának az ajtaja tárva nyitva, csakúgy mint a kert bejárata, a
kutyának nyoma sincs.

Amikor belép a házba még nagyobb rendetlenség fogadja. Egy csillár
leszakadva törötten hever a földön,

a szőnyeg a falhoz gyűrve. A nappaliban a tv teljes hangerővel üvölt és
mindenhol szanaszéjjel ruhadarabok

és játékok hevernek. A konyhában a mosogató dugig edényekkel, az asztalon és
a tűzhelyen ételmaradékok,

a hűtő ajtaja tárva nyitva, a kutyakaja szétszórva a földön, egy törött
pohár az asztal alatt, kis kupac homok

az ajtó mögött... Egyből rohan fel a lépcsőn (átgázolva a további játékokon,
ruhadarabokon és egyéb akadályokon)

aggódva keresi a feleségét, attól tartva, hogy valami baja esett. A
hálószoba felé vezető úton észreveszi, hogy a

fürdőszoba ajtaja alatt ömlik ki a víz a folyósóra, bent csuromvíz minden a
WC papír legöngyölítve, borotvahab

és fogkrém a tükörre kenve...

Most már rohan a hálószobába felkészülve a legrosszabbra.

És a feleségét ott találja az ágyban...édesen összekucorodva könyvvel a
kezében, aki észrevéve,

hogy megjött, felnéz és mosolyogva megkérdi tőle:

- Szia drágám, hogy telt a napod?

A férj dühösen nézi:

- De mi a fene történt ma itt?

A feleség ártatlanul:

- Tudod mikor hazajössz a munkából, meg szoktad kérdezni hogy mi a f*..t
csinálok egész nap?

HÁT MA NEM CSINÁLTAM SEMMIT!

sarmon
]Kép[/
]Kép[/
Kép
sarmon
 
 


Sziasztok!

Mancsa unokatesódnak gratulálok, nagyon szép neve lett Benedeknek! :lol:

Anyany Zsófi nagyon ügyes jól halad :wink: Voltatok végül tegnap? Mi csak dél körül értünk oda, elment az idő a melóhelyemen...
Többen kérdezték ott tőlem, hogy milyen hordozó ez mondom saját, jó ok de milyen márka? mondom saját :lol:

Ha szeretnél varrni ezt az oldalt tudom ajánlani, nekem is ez volt az alap
http://www.babakozelben.hu/cikkek/varras_mt.htm
Én munkaruha vászonból varrtam, fontos, hogy erős anyag legyen és legyen tartása de mellette ne legyen tiszta műszál.

Lara ügyes vagy a dolgozattal! :lol:

Matyi is először tápit eszik ez van hogy hajnal, ma pl 3 óra :shock: de van amikor csak fél 8kor kéri. Ettől függően 8-9 között reggelizik, tejpépet vagy joghurtot, krémtúrót kenyérkével, keksszel. Reggel nem egy nagyétkű a tápit még csak egyszer-kétszer sikerült elhagyni és csak reggelizni.

KépKép
winchi
 
 


Ááááááá Sarmi ez nagyon király :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
És milyen igaz! :lol:

KépKép
winchi
 
 


Hello Lányok!

mancsa: hogy itt Cecéhez közel van valami oroszlánka? Nem is hallottam róla, de ha tudtok pontos címet szóljatok, elmennék mi is... hm, nem is tudok ilyesmiről.

Jaffa: gyere majd beszámolóval, várunk, meg képeket is. :)

Gégéé: nálunk is úgy van, hogy reggel korán iszik tejcikét még félkómában. Reggel már rendes zacsis tejet kap mézzel, és amikor felébred, magához tér, akkor eszik általában falatkákat, de nagy ravasz, mert a kenyeret eldobálja mostanában, csak a párizsit, virslit, ilyesmit eszi meg. Vajas mézes kenyérke (mézet csak 1 év után javasolnak), vajas lekváros, felvágottas, virslis, szoktam néha padlizsánkrémet csinálni, vagy májkrémből pástétomot, néha ránottát is eszik, de van, hogy csak gyümölcsöt, vagy krémtúrót hajalandó enni, vagy kifli joghurttal, vagy kalácska megvajazva, egy-két sajtos pogácsát elrágcsál. Ilyesmik. Gabonapehely, junior italt öntök rá, vagy joghurtot.
Én nem sűrűn reggelizek, úgyhogy elég nehéz kitalálni mit is adjak mindig neki reggelire.

Anyany: nahát, hogy neked micsoda ügyes kislányod van. Nem semmi. Nagyon hamar megtanul bilizni. Már én is gondolkozom rajta, veszünk egy bilit, hátha Dorka is kedvet kapna...

Lara: jajj, de ügyes vagy. Gratulálok a matek 4-eshez. Én is mindig sík voltam matekból, még fősulin külön tanárhoz is kellett járnom. Nem is értem, hogy lettem közgazdász ezzel a matektudással. :D:D:D
Na, túrógombóc, hmmm, az jöhetne ide is. Múlt héten nálunk is volt. :)

Holnap megyünk vissza a dokibácsihoz, apa szabin lesz, ő visz minket, és beugrunk mamiékhoz is a Köfémre. Ha esetleg jár arra valaki, akkor kinézhetünk du. a játszóra. Ha kell priviben küldök telszámot. :)
Fehérváriak???

Képzeljétek, lesz itt Cecén bölcsis csopi állítólag mostmár biztos, hogy 6 fővel elindul jövő szeptemberben, csak még azt nem tudom, hogy drágaságom belefér-e a 6 főbe, meg még nem is tudom, hogy hol kell jelentkezni. Mindenesetre nagyon örülnék neki, ha beleférne, vissza kell mennem mindenképpen dolgozni, mert a gyes-ből éhenhalunk.

Tényelg csajok találkozó???? Én már mennék...

KépKép
ancsi_pancsi
 
 


Sarmi: ez marha jó volt. Nálunk tegnap apa 4-kor ért haza, a szokásos este 7 helyett, hát el is volt ájulva, amíg én vasaltam, Dorka háborús övezetet csinált a lakásból. :) Mondtam neki, most látod mi van itt, amikor nem vagy itthon. :D:D:D:D

KépKép
ancsi_pancsi
 
 


Karácsony reggelén a lovas rendőr figyeli az útkereszteződést.
Észrevesz egy kisfiút, aki egy vadonatúj, csillogó biciklivel kerekezik.

Odaszól neki:

- Szép új bringád van! Csak nem a Télapó hozta?
- De igen! - így a fiúcska.
- Na akkor jövőre mondd meg a Télapónak, hogy
lámpát is hozzon rá! - mondja a rendőr, és átad egy büntetőcédulát.

A fiú elmenőben még visszaszól:

- Szép lovad van, ami azt illeti! Csak nem neked is a Télapó hozta?
- De igen - veszi a rendőr a tréfát - persze, hogy az.
- Na akkor mondd meg a Télapónak, ha jövőre is
lovat hoz neked, akkor a f***t a ló alá tegye, ne a hátára!

KépKép
ancsi_pancsi
 
 


Sziasztok!

Lara, nagyon ügyes vagy! Gratula! Én végig 3-as voltam matekból, lehettem volna jobb is, de nem törtem magam. :oops:
Kedden a bumerángosok odahívták az állatkert igazgatóját, hogy a Boros simogassa meg. Megtette. :lol:

Sarmon, Ancsi, jó volt a vicc. :lol:

Anyany, nagyon ügyes Zsófi, szerintem is hamar megtanul bilizni.

Köszönöm a hajhullásos válaszokat, holnap megyek fodrászhoz, azt hiszem, megint vágatok. Hátha megáll. :roll:

Ancsi, drukk megy holnapra!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Kép Kép Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!
Ne haragudjatok, hogy viszonylag "ismeretlenül" írok ide, de invitáltatok már néhányan, ha van kedvem jönni, a "felső szomszédból". A fenti topic jellege miatt néhány dolog nem biztos, hogy jó, ha oda íródik ki.
Csak nagy örömem van ma. Kiderült, hogy fiam lesz, egyértelműen, még én is láttam.
Szóval most ismerkedek a gondolattal, a két év kislány gondolat után.

Betti
Kép
betti0412
 
 


sziaaaaaaaaaaaaaa betti :D

á kis kukis jeeeeee :D de jóóóó :D

veled vagyunk, szorítunk. nyugodtan írj le bármit. Én, a parakismamik vezére, és társaim a kevésbé parakismamik :D nagyon örülünk neked :D

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


mesélj, mi volt a vizsgálaton? nincs képed?

gyerekek ma annnnnyiiiiiraaaa vááááááááááááá nap volt :D

1. uncsi nap
2. Emma nem akar nappal aludni nap
3. gégéének nincs kedve semmitsecsinálni nap
4. mikor elindulunk emma befosik nap

:roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

akartok videót? képeket?

ÍRJATOK!!!!

végre megint vannak kismamijaink :d

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


szia Betti!
ha van kedved írj magadról még, hogy kicsit jobban megismerjünk!
személy szerint én nem olvasom a másik topicot. inkább nem...
meg pocakfotókat is kérünk ám!!!
gyere sokszor!


csajok!
szorítsatok! holnap megyünk anyumékhoz. ÚÚÚÚÚÚÚÚÚTÁÁÁÁÁLOKOOOOOKKKKKKK UTAZNI!!!!!
unalmas, unalmas, ha Zsófi nem alszik, akkor meg pláne kín...
szerdán jövünk vissza. ez csak kicsi látogatás lesz, Apátfalván (anyumék, Makó mellett) búcsú lesz.
3 éve nem voltam.
de már tervezem Zsófinak a csattogós lepkét.
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

Betti:Szerintem itt páran már "ismerünk "téged,nagyon örülök neki hogy írtál nekünk :D Gyere nyugodtan bármikor ha van kedved!
GRATULÁLOK a pici fiúhoz :D :D :D :D Hányadik héten is jársz?

Beze:Lexi de édes :D :D :D :D kis vigyori :lol: Hannusnak is kb ennyire vannak kinnt a felső fogai.

Sarmon,Ancsi jó volt a vicc :lol:

Sarmon:Hogy sikerült a szülinapi buli a nagyoknak? :D

Ancsi:Mi most sajnos nem megyünk fehérvárra pedig olyan jó lenne összefutni :D
Mikor kezdesz el dolgozni?Ha Dorka 2 lesz?De jó lenne ha bekerülne a bölcsis csoportba.

Na azért olyan ügyes nem vagyok ám a matekkal :oops: találtam egy jó oldalt így ott szoktam gyakorolni :D Szóval az a megmentőm :oops:

Gégéé:Persze hogy kérünk képeket meg videót 8)
Vendég
 


gégéé!
képeket! videót! ami csak van!

nekünk ma egész jó napunk volt. kimentünk sétálni, voltunk turiban, vettem két kabátot magamnak, kiselejteztem 3-at, meg egy pirosat hugomnak, Zsófinak egy teletubbies figurát, (imádja őket), meg egy kis téli kabit.
utána ebédeltünk, de Zsófi inkább fáradt volt. amikor apja jött, felébrdt, és korai uzsi lett az ebédből.
utána meg kijött apa velünk sétálni. vacsi, fürcsi, fél9kor alvás.

és elkezdtem újra fogyózni.

és mivel a szakdolgozatom feladtam, mázsás tehertől szabadultam meg, és majd holnap felhívom a tanulmányi felelőst, hogy megérkezett e.
Vendég
 


Szia Anyany:Szorítunk++++++++++++++
A búcsú biztos tetszeni fog a Zsófinak :D Meg majd a Mamáék kényezetetik :D
Vendég
 


Köszönöm a fogadtatást!

Lara
Kemény 15 hetet taposom. De remélem lesz ez még majd több is.
A férjemet ilyennek még nem láttam, anno örült a kislánynak is, de ez most teljesen más nála, szinte a föld felett két méterre repked.
Remélem visszaszáll azért lassan a földre, mondjuk a hétvégére, mert van azért még előttünk út rendesen.

Betti
Kép
betti0412
 
 


Sziasztok!

Helló Betti! :wink:

Anyany!
Képzeld láttam olyan csattogó lepke mintájára készülő fajátékot, hogy eskü elkértem a picilánytól kicsit tologatni.. :lol: szóval ez kacsa volt és ahogy toltam a tök vicces lábaival csapkodott, hát olyat én biztos veszek a babámnak vmikor!!! :D

Ha mázsás súlytól szabadultál meg ,akkor már nem is kell fogyokúra! :wink:

Beze
Szerintem érdemes kicsit visszavágatni, emrt a súlya miatt is hullik, ha valakinek arra hajlamos.

Jaj, nem is mondtam ,hogy én durván levágattam ám..már olyan hosszú volt, most meg épp a vállamig ér, szinte nem is lehet összekötni..az uram majdnem elzavart a háztól ,mikor hazajöttem a fodrásztól... :roll:

KépKépKép
tünci28
 
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?