Új privát üzeneted érkezett!

netti ausztriából olcsóbb lenne a pk.! nem? hú te nem kellett volna ezt belinkelni...megjött 5 havi Tgyásom... :? :oops: :roll: jajj nemááá apa kicsinál

Kép
Kép
mniki84
 
 


Niki, Netti :lol: :lol: :lol: ha most nem Álmos aludna az ágyában, én is elcsábulnék :D

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Gyöngyi
Itt lehet megrendelni azt hiszem.

www.outlet.city.hu
www.vanity.hu/7006
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára incike 2009.09.21 20:32-kor.

Kép
Kép
incike
 
 

 
 

Mozza, Netti!

A playpal.com-on kell csinálni egy paypal account-ot. Ahhoz kell a dombornyomi kártya. Utána, ha fizetek, pl. ebay, csak be kell logolni ide (van ugye felhasználónév és jelszó és katt. a fizetés gombra) :wink:
Pofon egyszerű......
Én az angol ebay-ről szoktam rendelni, de jött már csomi Kínából meg USA-ból is. ha nem ajánlottan kéred, sajna eltűnhet, nekem is tűnt már el csomagom......de ajánlottan meg irtó sok a pk. Meg ebay-en mindenki annyit kér a pk-ért, amennyit akar. Volt hogy egy sima pólóért a gyereknek le akart lejmolni 10 font pk-el, amikor 2 alatt van....... :evil:
Angliából a next nem szállít ki ide, csak Angliába lehet kérni......
Mondjuk nekem van ismi kint, szoktam hozzá is rendelni. Ő barátnőm pasija, minden hónapban taliznak és akkor barinőm hazahozza.
De a legjobb a sale, akkor minden 50%, de az első két nap lefosztják az üzleteket.....ugye sok a függő :lol: :lol:
Következő dec 27-el indul.

Szofi!
Persze, mehetünk együtt sale-re, majd a karikor a két ünnep között lesz :wink:

Vanni, Tinu, Zsüci!
Nem lehetne akkor, hogy Vanni te mész Zsücivel, úgyis közel laktok egymáshoz, én meg vinném Tinut?????
Nem akarok itt szervezkedni, de nálam ugye van pluszban hordi......
Lehet Zsüci el is tud menni érted?? :oops:

Esztó!
Hú, ez nem hangzik túl jól, jobbulást! :(

Reny!
Ügyes vagy :wink:

Nekem ma ez jött postán, ebayről :P

Kép

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Panndi!
Abercrombie cuccokat lehet itthon venni?????
Én azt is ebay-en nézegettem, de még nem rendeltem eddig.....

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Uram atyám 30000.- forint 1 ilyen kabát. Na én megelégszem az olcsóbbal is.

Kép
Kép
incike
 
 


Esztókám, sajnálom, jobbulást!!

Barbi, höhö, akkor majd jól berontunk és elfoglaljuk az üzletet!
Nekem végképp semmi közöm hozzá, de ami tinuékat illeti, Te egy logisztikai zseni vagy!

Jaj, nem tudom kinek volt véres a melle! Nem gáz, szoptass nyugodtan! Mikor kettévált a mellbimbóm, azt mondta az orvos és a védőnő is, hogy az se baj, ha a gyerek véreset bukik, vagy feketét kakil. Szóval pár csepp nem lehet gond! :wink:

Apropó védőnő... Csanád 6 hetes korában járt itt utoljára. Júniusban. Már azon aggódom, hogy meghalt???

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Barbi!!!!!!!!!!! teszen vagy vateran lattam ma ezt a szettet es belezugtam :lol: :lol: csak asszem nem jo a meret :(
ilyeneket akarok msot beszerezni Boronak! mennyiert vetted?

Eszto :lol: holnap megkerdezem a fotos mivan mar........ te meg gyogyulgassa mostmar aztan!! :D

Niki.. bocsi :lol: :lol: :lol: :lol:

Netti
Kép
maumau
 
 


Gyongyi, vegig gondolom es ha eszembe jut vmi szolok, meg ha latok :lol:

Netti
Kép
maumau
 
 


Hűha, látom, megy a ruhabiznisz ezerrel :). Én ma elszabadultam, és S-nal elmentünk turkálni NEKEM. Ismét rájöttem, hogy az 1 db gyerek maga a szabadság (a kettő, meg maga a boldogság :)), szóval tényleg jóval egyszerűbb volt így. Odafelé még babakocsival, hogy tudjak próbálni, hazafelé már MT-ban utazott a kiskoma.

Esztó, áá, ez nagyon keményen hangzik. Minél gyorsabb gyógyulást!!
kalloni
 
 


Netti!
2e volt postával együtt és olyan, mintha új lenne :P
Igen én is teszveszen láttam már, de 3-4 e-ért már újat veszek leárazáson.......egyszerűen ezeket a szetteket pofátlanul drágán adják használtan :evil:
Ez 80-as, Lénára még bazi nagy, majd tavaszra belenő :D

Kalloni!
Miket turiztál? :D
Sikeres volt a túra?

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Zsüci, megértem, ha szomorkodsz, de még tényleg, lehet, hogy visszaáll a dolog. És nem szakad el teljesen, csak épp kóstolgat egy pöttyöt. Azért tej van még, nem :)?

Otthoni ruhák: hát nekem nincs külön... De nem egy nagy durranás a ruhatáram, sőt, elég izés inkább. Tiszta szerencse, hogy az uram mostanában leginkább egy szétcigizett hangú, gömbalakú nőt, vagy egy mély IQ-jú csajszit lát leginkább, a többi munkatárs férfi. Meg aztán egyébként se kacsintgasson másfelé és kész :).

Leamortizáltam az agyam, semmmmire sem emlékszem...
kalloni
 
 


Barbi, pls ne idegesits fel :lol: :lol: :lol: amugy en is azt mondtam epp h ha hasznaltan ennyi akkor inkabb megveszem ujjonan.. azert egy bolyhos ruhaert ennyi penzt elkerni..
szet kell neznem ebayen......

Netti
Kép
maumau
 
 


Na itt, jó f-s napunk volt, Bogi elég nyűgi... mellesleg rájött, h tud kiabálni, így mikor nem nyüglődött, akkor fél órákat kiabált, nekem szétmegy a fejem... de ő legalább már alszik.

Szofi,
én voltam a véres cici :)
A védőnőn jót röhögtem! rülj neki, h nem megy hozzátok, sztm tök felesleges!

Barbi,
tök jót találtál Lénának! És boldog hófordulót Neki!

Reny,
tök jó kis vsomagot találtál! Ennyiért meg tényleg nagyon jó!!! Ügyes vagy!
Nem fáj, mikor Mira szopizik? Nem harap a fogacskáival?

emese1979
 
 


Barbi, összevisszaságokat :). Néhány felsőt, főleg feketék lettek, de nem baj, nem gond, ha karcsúsít. Egy fehér frottírtörölközőt - nagy fogás ;) - pelus lesz belőle, meg egy piros alapon fekete pöttyös anyagot, ez meg katica-alapanyag. Hátizsákra szeretném majd valamikor, csak mostanában túl sok mindent akarok egyszerre varrni, lehetőség meg nem sok :). Ja, meg találtam tök véletlenül egy cipőt is, ölég olcsó volt, ezzel akár még be is fürödhetek.
kalloni
 
 


kalloni,melyik turiba voltal?

Netti
Kép
maumau
 
 


Ja, Zsüci
öcsém is volt egy idő, mikor fogyott kicsit...semmi baja, jóképű, izmos pasi lett :) Kamillával is minden okés lesz, mér 5 hónapos elmúlt... izgi, kóstolgathattok mér mindenféle finomságot :)

emese1979
 
 


Szofi,
ugye nem Te tetted el láb alól a támadónénit?! :lol: :lol: :lol:

Barbi, Tinu, Vanni,
ez nekem is megfordult a fejemben, akartam is írni... :oops: Nekem tényleg mindegy, szívesen elviszem akár Tinut, akár Vannit, szóval intézze a logisztikát valaki hozzáértő :lol: :lol:, nekem csak mondjátok meg, hol legyek, mikor és kiért! :lol: :lol:

Kalloni,
köszi a biztatást! Igen, még van tejcsi, remélem most már hízás is lesz! :roll:

Esztó,
jobbulást!

Ez aztán a ruhabiznisz!!! :lol: :lol: Én mondjuk sose voltam márka-orientált (hogy szépen magyarosan fejezzem ki magam) :lol: :lol: , szóval marad a turizás!

Na mára elég volt magamból, jóccak...

Kép

Kép
zsüci
 
 


Netti, a Hádába'. Ez rossz válasz :)?
kalloni
 
 


kalloni, sztem eleg dragak lettek,de vannak jo dologok :D

Netti
Kép
maumau
 
 



Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Barbi, apa most boldog :lol: megigertem am neki h ebben a honapban nem koltok tobbet.. de hat muszaj lesz.. azt mondta legalabb holnapig varjak :lol:
szallitas mennyi ido szokott lenni? en eddig csak ismeros altal rendeltem ebayrol.. :roll:

Netti
Kép
maumau
 
 


Netti!
Tök változó 2 nap és 2 hét között....
Ezt a szettet pénteken adta fel a csaj és ma már itt is van :shock:
Nem is értem.....

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


:shock: hat az erdekes valoban :lol:
Lenanak hany evre van meg a ruhatara? 8)

Netti
Kép
maumau
 
 


Hááát, igazából már a 9-12 hós is teljesen megvan, de ha látok valamit, nem tudok ellenállni :lol:
Van sok 86-os is, de persze akad 92,98,104 is már........
A turiban a címkés új tuti darabokat nem hagyom ott, majd belenő 8)

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


:lol: :lol: :lol: :lol:

92-98 as mondjuk nekem is van tok sok. anyum mindig felre teszi a cimkes next cuccokat :lol: :lol: :lol: de mindig nagyobb jon mint ami epp kene..... de hat majd bele novunk mi is 8)

Netti
Kép
maumau
 
 


Na egy ilyen anyut én is elfogadnék :lol: :lol: :lol:
Vagy legalább egy családi turit...... :P

Na megyek alukálni, mert hosszú volt a mai nap, joccakát mindenkinek! :arrow:

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Most sikerült visszatérnem a nethez, mozgalmas-hangos nap áll mögöttem. Egész délutánom úgy telt, hogy Lilla baba a hátamon volt, együtt porszívóztunk, felmostunk, és még sétálni is elmentünk.
Ahogy levettem a hátamról, kezdődött az üvöltés. Áldassék a neve, aki kitalálta a kendőt, meg a hordozást, legalább volt néhány nyugodt óránk, és egyúttal a fitneszt is megoldottam.
A nap még csak-csak eltelt valahogy, de este összefüggően sírt-üvöltött-nyekergett-ordított vagy másfél órát. :( A gél már nem mindig használ, éjszakára benyomtam neki fél kúpot, mert nagyon szenvedett. :( A fognak persze még híre-hamva sincs, ma sem :(

Zsüci:
Köszi a leírást a csomagolásról, sokat segítettél. :)
Nekem sem hízott Lilla baba 3 hétig, amíg nem volt mérlegünk, és nekem is azt tanácsolta a védőnő a doktornővel nagy egyetértésben, hogy adjak tápszer-pótlást, és mérjem minden evés előtt és után.
Mértem is kb. fél napig, és éjszaka vagy 2X, aztán azt mondtam, hogy ezt én nem csinálom, gyerekkínzás. Lilla baba ugyanis üvölt, ha éhes, és ha ráteszem éhesen a mérlegre, addig kalimpál, amíg le nem veszem. Így képes a hangskála csúcsira eljutni 1 perc alatt, a digitális mérleg meg csak ugrál, a mozgás miatt nem tudja megmérni. Na, ezt kellett volna eljátszani minden nap és éjszaka, aztán meg tápot vegyíteni. Ehelyett én gyakrabban szoptattam, és hálistennek ismét elkezdett hízni, igaz, lassabban, mint azelőtt.
A percentilist én nem is tudom, mert elfelejtettek 4 hónapos státust összeállítani Babókának. Ő most 5700 gramm, és kb 62 cm (én mértem).

Nóri:
üdv. neked is! Úgy látom, vagyunk még néhányan újak. :D
Babókám május 3.-án született a Máv-kórházban (most már Állami Egészségügyi Központ). Lillának hívják, de mi keményen Babókázzuk. :D
Én nem bírom a hideget, már előre félek a téltől, a szürkeségtől. A hőséget nem bánom, kell a napfény. :)
Nekünk a doktor néni nem javasolta a rotát, erősen lebeszélt róla, azzal a címszóval, hogy van még vagy 10 másik fosós-hányós vírus, nem érdemes beadatni a mellékhatások miatt. Kb. ez az egyetlen tanácsa, amit megfogadtam. :?

Adraci:
Szerintem ezzel az "elveszti a bizalmát a baba, ha nem ugrasz azonnal" elmélettel eléggé sok szorongást és bűntudatot képesek okozni az egyszeri anyukáknak. Érdekes, a szüleink generációjának ez eszébe sem jutott, mégis eléggé sokan bízunk bennük és kötődünk is hozzájuk...
Ettől függetlenül nálam is elérték a céljukat az elmélet-gyártók: ha sírósabb Babóka, egyből eszembe jut, hogy jajj, csak a bizalmát el ne veszítse... :?

Tinu:
Nálunk is kb. ez van otthon a ruházkodást illetően. Az otthoni ruha legyen tiszta, kényelmes, pamut, aztán ha megyünk valahova, úgyis felöltözünk szépen. Szerencsére ebben nagyon egyetértünk a férjemmel, egyformán lezserek vagyunk itthon.

Gyöngyi:
Köszi a csomagolós ötleteket! :)

Eszter: Gyógyulást kívánok!

"Malac-nátha": Most aztán jól feladták a leckét, hogy oltassam-e be magam, vagy ne...

Turizás: Úgy elmennék már én is, de Lilla-babát nincs, akire hagyjam. Vihetném magammal kendőben, de akkor nem tudok próbálni. Ha meg babakocsiban viszem, akkor sem tudok próbálni, mert a fülkébe csak nem tolhatom be... Ti hogyan turiztok?
Vagy csak a babának turiztok, magatoknak nem?

Megyek aludni, teljesen kidőltem már, jó éjszakát mindenkinek!

Réka

rekap
 
 


Ööö, hol kezdjem? :roll:

Réka, Lilla nagyon éééédiii, jó a babauszis video!

Kamilla is nagyon cuki, olyan helyes pofija van, és kis kiváncsi :D

Barbapapa, Noel nagy dumás, és nagyon kellett oda a kiscsaj a sok fiú közé 8)
Én is nagyn koktélozós vagyok, már húzom a seggem rendesen: jó ideje nem ittam :cry:

Vanni, lehet, már elkéstem a válasszal: én gyümit ikeás jégkockatartóban fagyasztottam le. :arrow:

KépKép

Kép
hase
 
 


Sziasztok, jó reggelt!

Ismét zombi éjszakám volt, Lilla baba kelt fél 1-kor, 4-kor, 3/4 6-kor, és már nem is tudott visszaaludni, azóta itt szórakoztatjuk egymást.

Csilla: Köszi a dicsértet. :)

Remélem, ti jobban aludtatok.

Réka

rekap
 
 


Jó reggelt :)

Barbi, azt hiszem Te kérdezted: abercrombie cuccokat nem láttam még itthon, csak teszveszen meg vaterán van néha új.
Vendég
 


Bööö jóóó reeeggelt...
Keltem 2X Marcihoz simizésre, 3X-ra már szoptattam (hajnali 3) Aztán nem bírtam elaludni. Fél 5-kor még megnéztem a telefonom, szóval masszívan pilláztam vagy másfél órát. Persze életem két pasija húzta a lóbőrt. És eszembe jutott, ilyenkor miért nem paskolgatja valaki az én popómat, vagy dusidusizza a hátamat?????????? Igazságtalanság :twisted:

:arrow:

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Jó reggelt!

Réka,
nagyon szívesen! :lol: :lol:
Ez a "mérjük a babát minden evés előtt/után" nálunk is volt. Hát, én nem tudom miért, de egyszem gyermekem, amint ráteszem a mérlegre, azonnal produkálja a Moro-reflexet (karok hirtelen széttár majd összeölel -akkor csinálja ezt a baba, ha fél, h leesik vagy egyensúlyát veszti), majd elpityeredik... :( Így ezt a programot én is gyorsan kilőttem. :lol: :lol:
Turi: én magamnak szemre vásárolok, nagyjából be tudom lőn a méreteket (bár most újra kellett kalibrálnom, a pluszkilók, ugye) :lol: . De előfordult már, hogy MOMban lévő C&A-ban babakocsistól vonultam a próbafülkébe... (szűkös volt, de megoldottuk) :D

Hase,
lánykám üzeni: böbö, meme, hőőőő! (szabadfordításban ez annyit tesz: köszi a bókot) :lol: :lol:

Tegnap esti sztori: lánykámmal elvonultunk főzni. Ilyenkor Kamillát mindig a hintájába teszem, ami két, egymással szemben összetolt székre van állítva (a földön nem férne el, meg folyton felbuknék benne). Tegnap a Kamilla felé néző szék háttámlájára tettem a konyhai törlőrongyot (szerencsére aznap cseréltem le, vagyis még tök steril, tiszta volt). Elfordultam egy percre, h a kamrából előbányásszam a hagymát meg a fűszereket, és mire visszafordultam, lánykám bősz vigyorral tömte a szájába a törlőrongyot! :shock: :lol: Vagyis felült a székben és előrehajolt érte... :shock: :shock: :lol:

Ja, és mi sem aludtunk túl jól: a bébi kelt éjfélkor, 3/4 4-kor, majd 6-kor. Nem értem én ezt... Ha egész nap csak anyatejet kap, alszik este 8-tól reggel 6-ig. De ha bármi mást adok neki (tápszer, gyümilé, tejpép), ébred éjszaka 3-4 óránként... Pedig lefekvés előtt preventíve próbáltam adni Infacolt és GripeWatert is (hátha a pocija fáj), hatás 0. Ja, és mindegy, h a "mást" mikor kapja - ha reggel 6-kor adom neki, ugyanígy ébred éjszaka... :roll: :roll: Ugye ilyenkor cicire teszem, h megnyugtassam, de a várt "1-2 szívás és elalszom" helyett elég komoly mennyiségeket szopizik... :roll: :roll: Hát, mivel muszáj elkezdenünk a hozzátápit, úgy tűnik szép hosszú, ébren töltött éjszakák jönnek... :roll: :roll: Zombimamik rulez!!! :lol: :lol:

Kép

Kép
zsüci
 
 


Gyöngyi, :lol: :lol: :lol: popópaskolás és hátsimi... Én is gyerek akaroooook lenni! MOST! :lol: :lol:

Kép

Kép
zsüci
 
 


Tapasztalt mamik, hülye kérdés következik! :lol:

Ha ki akarok váltani egy étkezést (akar a fene, muszáj :roll:), kezdem mondjuk almával, első nap 1-2 kiskanál, aztán szopi, másnap kicsit több alma + szopi... és így tovább, amíg a szopi teljesen el nem marad. De ugye minden új ízt fokozatosan kellene bevezetni, így ha az alma után mondjuk sütőtököt akarok adni, újra kell kezdenem az 1-2 kiskanál + szopi, etc. módszert?

Kép

Kép
zsüci
 
 


Én úgy csináltam, hogy ha már az almát eszi, akkor pár kiskanál más kaja, utána alma, utána szopi :)

Vásárlás: múltkor Jeans clubban a próbafülkében hármasban voltunk: Zsófi, Fruzsi babakocsiban és jómagam :lol: És persze Zsófinak pont akkor kellett pisilnie :roll:
Vendég
 


Lehet, hogy hülyén írtam le: az új kaját mindig a tízórai előtt adtam kóstolónak, de utána ette simán, amit amúgyis evett volna.
Vendég
 


csajok, egy kérdés amit valaki minden nap feltesz hol és mikor lesz a tli, mert csüt vagy pénteken apja megy pestre...gondoltam elcsöveznék egy talin addig :wink:

Kép
Kép
mniki84
 
 


Jó reggelt!

Réka, miért ne tolhatnád be Lillát a fülkébe? S is ott várakozott, és ami azt illeti, ott is szoptattam meg... :)
kalloni
 
 


zsuci, en is ugy csinaltam tizorai elott par kiskanal,aztan a szokasos, aztan egyre tobb, aztan most pl olyan 100ml korul eszik vagy almat -tokot- repat. igy nem adok utana semmit csak vizet, korabban jon igy a kovi kaja,de nem gond. Mi 5x eszunk egy nap igy.
mostanaban ugy alakul,h fel8-8 korul reggelizunk, es 11-12 kozott tizoraizunk, itt kap puret! utana 14korul ebed 18korul eszik kis pepet,nem sokat, kb negyed- fel adag, aztan 19:30-20 korul vacsi!

amikor elkezdtuk a az almat meg a tobbit olyan 10korul adtam neki eloszor amugy..

a hozzatapi elott 4x evett amugy, igy h betettunk egy kis pepet van 5!

na ezt most tok nem kerdezte senki, de mar amugyis le akartam irni :lol: :lol:

Boro ma korabban kelt.. es 7 kor mar evett :shock: erre ki is dolt 8 kor..ugyhogy nalunk szundi van :roll:

Netti
Kép
maumau
 
 


ja, anyum hozott 74/80 mikrokord kerteszt next. meg 80asat is! azt hiszem ilyen mereteket fogok most venni :D
Holnap meg benezek en is a boltba, hatha :roll:

Netti
Kép
maumau
 
 


ti szeretitek a rugikat???? en idegbajt kapok tole :roll: csak ejszakara vagyok hajlando raadni, nekem megeroltetes .....
inkabb a labfejes naci meg body.. de hat kezd hidegebb lenni :roll:
van egy darab olyan rugink amit nem utalok raadni,de aza labanal nm pattentos csak felul... es ilyet hol lehet meg kapni?? 8)

Netti
Kép
maumau
 
 


Netti, keress ujjatlan rugit. Még ha patentos is a lába köze, ha neked úgy kényelmesebb, lerántod róla az egészet pelenkázásnál. Marcinak is vannak ilyenjei. Én nagyon szeretem hosszú ujjú bodyval.

Niki, nálam lesz a tali csütörtökön, Szigetszentmiklóson. Apa M0-ra ráhajt, Halászteleknél le, a többit meg megtalálod a blogban. Gyere csak gyere... :-)

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


de nekem pont a patentokkal van bajom :D

Netti
Kép
maumau
 
 


A patentokkal vagy a patentolással? Mert a patentokat békén hagyhatod, ha ujjatlan a rugi.

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Esztó! Köszi, jól vagyunk. Aminának látszatra már semmi baja, gondolom az antibiotikumtól. Néha emlegeti a fülét, de nem lázas és már fájdalomcsillapítót sem kér. Mirának meg úgy néz ki használ a Nasivin, megszűnt az orrfolyása, már csak a garatjában hallom le és fel közlekedni az összesűrűsödött taknyot, amit kiszívni sem lehet. :x Te meg gyógyulj meg, de rögtön! :wink: :)

Emese! Sajnos Mira harap!!!! Ameddig nagyon éhes addig nincs gond, de amikor már nem olyan fontos a kajcsi és ráér kicsit szórakozni akkor előfordul, hogy egy gonosz vigyor kiséretében ráharap a cicimre, én meg csillagokat látok. Látszik rajta, hogy roppantul meg van elégedve magával. :D Próbálkozom az erélyes rászólással, de egy pillanatnyi megszeppent arc után elönti a fejét a vigyor. Huncut, nagyon huncut. :lol:

Kép
Kép
g_reny
 
 


Gyongyi, nem ertem :roll: van ujjatlan rugink amugy, azt is utalom :roll:

Netti
Kép
maumau
 
 


Annus! Iza hogy van?

Kép
Kép
g_reny
 
 


Netti! Én szeretem a rugikat. :) Bár mostanság én is talpasgatya, body kombiban nyomatom a gyereket, mert úgy érzem, hogy felül sok lenne neki a dupla réteg. Viszont télen meg könnyebb melegen öltöztetni mondjuk egy gatya pulcsi párossal, mint rugiban, úgyhogy télen marad a rugizás itthon. Az alap farmerokat be is szereztem az előző talin Barbitól. :lol:

Kép
Kép
g_reny
 
 


Zsüci: miért kéne kiváltani a szopit??? Ne váltsd ki! Szoptasd meg és utána add neki a gyümit! :D Akkor több megy be és nem leváltod a tejet, hanem mellé pótolsz. Az több kalóriabevitelt jelent. A gyümi nem valami nagy kalóriabomba, az anyatej sokkal inkább. A többi igen, vagyis eleinte csak 1-2 kanál, aztán fokozatosan növeled az adagot.

Zombianyuk: nálunk az éjszaka szokásos volt. :?

Réka: nem a bűntudatkeltés a célja annak, hogy terjesztjük az igét - ha sír, vedd fel a gyereket. Nem is feltétlen az azonnaliság a lényeg (max. az igen pici, újszülött korban, de azon már túlvagyunk), hanem, hogy ne sírjon hiába a gyerek és ne legyen már az a hülyeség, hogy "hadd erősödjön a tüdeje" stb. Meg nem veszem ki a kiságyból éjjel, hadd sírjon, majd leszokik róla... :roll:

Barbi:jóóóóóó, legyen így akkor, hogy te sofőrködsz nekünk. Nagyon köszi! És merre mennétek? HOl tudnánk csatlakozni?

Ma Csongi konkrétan négykézlábra állt egy pillanatra. :shock:

Kép
Kép
tinu
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: