Új privát üzeneted érkezett!

Figyelem...most megint mar vgy harmadszorra de egyben utoljara kerem azt a linket ahol mozgo keet lehet kicsinyiteni :!: :oops: allandoan eltunik...pedig szerintem elmentettem a mulkor megsem talalom :x :twisted: :oops:

Nyulasz
Nem egyutt megyunk mert en annak is orulok ha 1hetre ott marad :? nem a legjobb idoszak a munkaja miatt lehet csak sos-ben 3-4napra jon punkciokor vgy kicsit elobb masnem leadja a dogokat es fagyasztjuk a katonakat punkcioig :roll: en 6-an megyek 8) 7-en erkezem :arrow: parom meg olyan 27-29korul nem tom :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


upsz :oops:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Puszedli
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Vendég
 

 
 

Angyal
Nekem long protokollom volt...és TZ-hez jártam... :lol:
Az eredmény meg beosztja a napjaimat :wink:

Vizkrisz, Rana
Nagyon szépek a pocakok!
Vendég
 


Csajok ez az? http://www.gifworks.com/image_editor.html

:roll:

Mabe es tobbi kismami ti is hozhattok am fotot :!: :D

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


sziasztok

Puszedli!
nem találok szavakat... nagyon bíztam benned :( Ölellek :cry: :cry:

MIndenkinek nagyon köszönöm a drukkokat, és hogy gondoltatok rám :!:
még most ébredtem, mert nagyon kómás vagyok és émejgek is rendesen, fáj mindkét petefészkem... na de sebaj! 13 tüszőt sikerül leszívni :) fele csapat ICSI-s a másik fele IVF lesz! most várom a jó híreket és kómázom tovább. remélem reggel re jobban leszek :?
köszönöm lányok :!: :!: :!:
dezsina
 
 


Puszikám, nem tudom elhinni... :cry: :cry: :cry:

Dezsikém, ez aztán nem semmi, látod milyen jó hogy a Tanár úr nem hagyta, hogy lemond a lombikot!;-)
Vendég
 


Szia nyulasz!

Köszi a fogadtatást:)

Gyönyörüek a babáid :D :D


Szia mabe!

Jóleső érzés volt olvasni, hogy neked is long protokollod volt és TZ.nél.

Most még nagyobb hitet adtál nekem, hogy igenis sikerülhet :D :D
Te vagy nekem az egyik élőpélda:))
Gyönyörű a kislányod :D :D

Szia dezsina!

Ez nagyszerű hir, 13 tüsző, örülök neki, és hiszem, hogy szépen fognak osztódni :D :D
Drukkolok+++++++++++++++++++++
Vendég
 


Dezsina
Nagy-nagy drukkok mennek!

Angyal
Egy kedves ismerősömnek 2 alkalommal volt long-ja... van egy 3 és egy 1 éves kisfia :lol: :wink:
Vendég
 


Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

OLDALÁRA FORDUL!!!! :lol:
Vendég
 


Dezsi
En is azt tudom csak mondani amit Tucsi...ngyon jo,hogy elmentel es ngyon szep a 13tuszi :wink:

Mabe
Itt javitottam mert elsore nekem csak par kep jott be minden masodik igy nem ertettem.....de mar latom ez egy sorozatkep ahogy a kisasszony fordul 8) Ulogarnituran alszik...dejol megy neki :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bridget0801 2009.09.21 19:09-kor.

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Dezsi,
gratula a 13 tüszőhöz!Randidrukkok mennek!

Mabe,
gyönyörűséges a kislányod!Mindjárt elolvadok tőle! :oops: :D

Meli
Kép
Kép
Kép
2008.12.04: 3x850mg met
2010.06.15: 2x850mg met
Nem az az erõs, aki sohasem bukik el.Az az erõs, aki mindig fel tud állni!!!
Kép
Görbe: http://www.fertilityfriend.com/home/22f589
melinda84
 
 


Sziasztok!

Új vagyok itt a fórumon is, és a lombik dologban is.
Direkt nem olvasgattam és merültem eddig bele, mert féltem, hogy rémes történeteket és rossz tapasztalatokat fogok olvasni.

Most már, hogy nincs kivel megbeszéljem a tapasztalataim, és aggódok így kezdek belemélyedni.

Szeretném kikérni a véleményetek.
10-én volt az első beültetésem.
18-án menstruációs fájdalmak közepette meg is jött. Amit már eleve nem is értek. Ha jól tudom, beültetés után kb másfél- két héttel jön meg, akinek megjön.
Szóval azóta még mindíg tart, a mennyisége picivel több mint általában, de gondolom ez önmagában nem nagy meglepetés.
Az orvos amíg nem érem el a beültetés utánni 14. napot, addig nem foglalkozik velem, azt mondja vérezhetek. Akkor csináljak majd tesztet, és utánna beszéljünk.
Értem én, de nem tudok olyanról aki ilyen hamar rendesen menstruált volna. Félek, hogy baj van, hogy nem is menstruáció. Ugye értitek. Igaz, csütörtökön lesz a 14. nap, de addig lehet ebből nagyobb baj is...
Mi a véleményetek?
xstyle
 
 


Drága mabe!

irj még ilyen sikersztorikat és mindjárt teljesen biztos leszek abban, hogy nekem is sikerülhet :D :D :D

Gyönyörű a kislányod, igazi tündérszép baba :D :D
Vendég
 


Szia xstyle!

Üdv a csapatban!

Hány naposan kaptad vissza őket?

Akinek nem sikerül, mindenkinél másképp jön meg szerintem.
Nekem 29. napra jött meg, de előtte barnáztam.

Én 3 naposan kaptam vissza őket, nekem 14.napra jött meg.

Hová jársz melyik intézetbe?
Milyen orvosod van?
Igy nem viselkedhet!!!

Pontosan most kellene foglalkozni, hogy mi lehet a gond Veled!
Vendég
 


Xstyle
Nem is ertem,hogy mondhatott ilyet a dokid...a verzes sosem jo foleg ha babas vagy netan :roll: bar nem mindig jelent bajt de az a minimum,hogy verzesnel menezik az embert foleg igy lombiknal :shock: nem is ertem,hogy te hova jarsz de mostmar ngyon erdekel :!:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Xstyle, nem is értem a dokid! :evil:

Dezsi, ügyes, drukkolok!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok :-)

Szegedre járok

5. napon kaptam vissza 2-őt

Egyébként mikor ott voltam, pont ilyen hölgy telefonált, és saját fülemmel hallottam, neki is azt mondták, minek telefonál azért mert vérzik. Megmonták, hogy szedje a gyógyszert, és 14. nap teszt után telefonáljon!

Tudom, hogy akik itt vagyunk sok-sok mindenen megyünk keresztül. Pont ezért is furcsállom ezt a hozzáállást.
Eddig nem volt gondom, kedvesek, aranyosak voltak, le a kalappal.
xstyle
 
 


xstyle!

Ha 10-én volt a beültetésed és 5 naposan kaptad vissza őket akkor ma vagy a 13. napon.

Elég furcsa, hogy Szegeden igy viselkednek az emberkékkel!
Több rosszat is hallottam már a szegedi Kaáliról.


Én csak pecsételtem 11. napon és kedvesen mondta a debreceni kaális recepciós hölgyike, hogy nyugodjak meg, szedjem tovább az utrot továbbra is, mert egy kis barnázás nem probléma.
Megnyugtatott, annyira jólestek a szavai.

Nem elküldött a pi..ba hanem biztatott bár lehet, hogy tudta már, hogy meg fog jönni!
Mégis pozitivan szólt hozzám.
Vendég
 


Nem tudom miért így reagálnak.
Konkrétan vérzek, ezért valamivel engem is meg kéne nyugtatni.

A papíromon az van csütörtökön teszteljek, mert az a 14. nap.

Lehet sablon ez a papír.

Debrecenben is rengetegen szoktatok lenni?
xstyle
 
 


Babaimi
Tecc a vonalzid 8)

xstyle
Hat ez erdekes :roll: meg ha ugyeletre is megy be valaki megvizsgaljak :!: akarmi lehet :!: nem ertem :roll: viszont a blasztobabak jol hangzanak :wink: vv mikor lesz?

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Angyal
Azert barnazas vgy verzes kozott is van kulombseg nem :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Xstyle,
akkor valami nagyon megváltozhatott a szegedi Kaáliban, mióta én ott jártam... :(
Nem tudsz elmenni a rendes nődokidhoz, hogy nézzen rád?
Ha szegedi vagy, menj be a klinikára, akár azonnal is, az ügyeletes megnéz. Én ezt csináltam anno, mikor az első lombikomnál vérezgetni kezdtem (az hétvége volt, úgyhogy a Kaálit meg se próbáltam, lehet, hogy engem is elküldtek volna...) Mondd el szépen, hogy lombikos vagy, és ez történt, egy uhu-t megér.
(Bár, nem akarlak nagyon ámítani, mert ha vetélés miatt vérzel, tudnod kell, hogy korai terhességnél nem sokat tudnak tenni a piciért. Csak remélem nagyon, hogy igenis ott van, él és maradós.)
Nagyon-nagyon drukkolok neked!!!!
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Kép
kisbuta
 
 


Bébike szupi hírek!!! ++++++++++++++++++++

Dezsina azta :D 13 tüsző :D tök jó!!! Jó pihizést, drukkok a találkákhoz ++++++++++++++++++++++++++++++

Mabe Imola gyönyörű!!!!

Puszi... remélem hamar jobban lesztek... :(

Melinda januárban kezdünk ha minden jól megy!

Krisz jól neztek ki!

Xstyle én a beültim után a 7. napon barnáztam, a 8. napon pedig megjött. (Egyszerűen kinyílt a méhszájam és kiürített mindent ami bent volt - az okot nem tudom). A 12. napon azért elmentem vérvételre, ami negatív lett. Ez velem történt, nem megijeszteni akarlak, van ezer ellenpélda is biztos.
Vendég
 


Szegedtől kb 90 km-re lakom.

A dokim szerdán lesz, ezen gondolkoztam, hogy oda el fogok menni. Kezdek gyenge lenni, néha elönt a víz stb.

Nagyon köszönöm a drukkolást, és a hozzászólásokat.
Megpróbálok elaludni.

Majd jövök, most már ide találok bármikor :-)

Sok sikert, szép, egészséges babucikat!
xstyle
 
 


Xstyle,
amit még ajánlani tudok, hogy feküdj nagyon sokat addig is! Azzal segíthetsz a picinek, ha ott van.
(Azért én ismerek olyan nőt, aki simán menstruált baba mellett, azért nem is tudta, hogy babát vár, csak kb. 3 hónap után döbbent rá.)
És nagyon-nagyon drukkolok, várom a híreket rólad! (de inkább feküdj, mint nekünk firkálj persze...)

Dezsina,
a 13 nagyon szép szám, abból fagyi is marad, ugye? (kistesónak gondoltam, végülis vártatok már annyit, hogy kijárjon nektek a nagycsaládos elnevezés hamarosan...)

Bébike,
uppsz, elfelejtettem neked drukkolni ma!!! Pedig nagy nap a mai, mert mától kismami vagy!
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Pusszancs.

Kép
kisbuta
 
 


Köszönöm!

Minden jót nektek!
Jövök majd!

Jó éjt!
xstyle
 
 


Sziasztok! :P

((((((((((((((((((((((((((((((Puszikám)))))))))))))))))))))))))))))))))
Itt is hatalmas ölelést küldök Mindkettőtöknek!!! :cry: :cry: :cry:
tartsatok ki, csak úgy, mint eddig!!!!!!!!!

Xstyle,
üdv itt!!!
Nagyon sajnálom a vérzést! :cry: Hányadik "akciód" ez most?
Sajna ilyen előfordul, hogy hamarabb megjön, mint a ciklus vége indokolná...orvosodat én lecserélném :evil:
És ide pedig nyugodtan jöhetsz: itt nem rémtörténeteket fogsz olvasni, hanem biztatást, drukkokat és ha kell, együttérzést...

Dezsi,
ez szuper!!! randirukkok!!! :D ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Tücsök,
bírod a szurikat? :P ++++++++++++++++++++++++++++++++

Bébike,
bébi-ragik! :lol: ++++++++++++++++++++++++++++++++++++

(nálunk megy a visszaszámlálás...ma NST volt, meg vvtel, de már alig bírok mozogni :oops: )
Mindenkinek ölelés!!!

tillidian
 
 


Képek:
2 ok miatt nem tennék: egyik, hogy felismer a család (ami végképp kerülendő :oops: ), másik: senki szívét nem áll szándékomban fájdítani! (Magamból indulok ki, nekem volt, hogy sírhatnékom támadt, miko épp nem sikerült a lombikom, és közben gömbölyödő pocakfotók virítottak itt-ott...) Aki képet szeretne, kérek priviben e-mailt és dobok párat!!! Lencsiről is majd csak így, nehari érte :oops:

tillidian
 
 


Bridget!

Valóban van különbség, de de nem mindenki barnázik, van akinek rögtön megjön.


További szép estét lányok,jó éjt Mindenkinek!

puszi
Vendég
 


Angyal
Nem is azert irtam....hulyen fogalmaztam :oops: en es mennek dokihoz meg barnazas miatt is :!: De ha mar valaki verzik(jo lehet a menzije jott meg de lehet nem :!: )szal csakraneznek :roll: Na valami ilyesmit akartam mondani :wink: De mostmar remelhetoleg ti is kezdtek es a mostani sikerulni fog mert az osz az jo babasodasra 8) Bar sokszor csak siman megjon de a rosszabb eset amit kisem irok...nem tudom lehet csak en dramatizalom tul :roll:

Till
Tok megertelek...lehet kene egy masik topik a beultis topik babasai cimmel ahova tehettek dolgokat es tobbet is irhattok nem erezve ezzel rosszul magatokat...mi meg aki akar atkukkol a pocifotoert babafotoert de it akkor nem lenne emitve :) Ugy vettem eszre az ujdonsult kismamik sem sokat irnak...gondolom nem csak az ido miatt hanem ezert is :roll: En kernek privit toled ha lehet 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Köszönjük a dicséreteket!
Duzzad is a mellem :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Bridget
Időnként nem lehet ám betenni a kiságyba Mollit :wink:
A kanapén szoktunk együtt sziesztázni! :lol: :wink:

Xstyle
Sajnálom :cry:
8 nappal beültetés után nem sok jót igér a vérzés :cry:
Doktor igazából ilyenkor semmit se tud tenni...
Debrecenben RENGETEGEN szoktak lenni!

Till
Én majd szeretnék képeket! És én még a nevet sem tudom :cry:

Angyal
Pozitív dolgokra kell gondolni! A hozzáállás is nagyon számít, hogy fejben mennyire vagy rendben... :wink:
Vendég
 


Katának tegnap megszületett a babája. Lőrinc 3790 gramm és 59 cm!!!
Sok boldogságot nekik!

skrisz72
 
 


Kép

skrisz72
 
 


KATA SOK SZERETETTEL GRATULÁLOK LŐRINC BABA ÉRKEZÉSÉHEZ! SOK BOLDOGSÁGOT NEKTEK!!!
Vendég
 


Angyal,köszi :wink:

Dezsinám,micsoda hírek :D telefon után gyere!

Bella,kit látok a tábla tetején :shock: :D Megadrukk! :wink:

Bébike,ragacsok a kisbébiknek :D

Bridget,értem...persze apának nem kell végig itt lennie,ha sok a munka,bár gondolom te is jobban örülnél,ha nem így lenne...mármint ha tudna maradni,nem annak,ha nem lenne ennyi munka...na,szóval érted mit akarok :lol:

Tücsikém,nagyon-nagyon neked is :wink:

Till,erről már többször volt itt szó,hogy bántóak-e a poci és babaképek,vagy inkább reményt adnak,végül mindig arra jutott a topic,hogy aki ide ilyen fotót rak,bizony megjárta ezt az utat,és nem kevés küzdelem árán jutott idáig,és igenis,sokadik lombik után is sikerülhet...persze lehet akkor azok nem nyilatkoztak,akiket ez zavar,és ezért jutottunk mindig arra,hogy igenis jöjjenek a képek...én is,és mind átmentünk szerintem azon,hogy elég volt csak egy bevásárlóközpontba elmenni,és csupa pocakos meg babakocsis nőt látott az ember,és összeszorult a szíve,és nagyon fájt,hogy szinte mindenki anyuka,rajta kívül...de szerintem itt együtt küzdünk,együtt drukkoljuk össze,és ha annak ellenére,hogy valaki naponta leírta,hogy mennyire drukkol nekem,mégis bántja ha sikerült,akkor az elég fura...nekem...ennek ellenére akkor inkább én sem rakok képet,nem az volt eddig sem a szándékom,hogy másokat bántsak vele.Vagy tényleg kell csinálni babás topicot,de én akkor biztos ide még ritkábban tudnék benéznim,vagy oda,mert 3--4 topic mellett már nem sok időm marad...max majd képeket rakok oda,ide meg be-be lesek,mert érdekel a lányok sorsa :D ...na,remélem nem lett bántó az írásom,nem volt szándékomban úgy írni :wink:
Vendég
 


Kata,szívből gratulálok Lörinc baba érkezéséhez!Jó egészséget,és sok-sok tejcsit :D

Mabe,ügyes lányod van :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Puszedli: Nagyon-nagyon sajnálom! :cry:

Kata: Szívből gratulálok Lőrinc babához! Jó egészséget és sok tejcit kívánok! :lol:

Minden baba gyönyörű!

Mindenkinek mennek a drukkok, akinek kell!

Kép

Kép
csomee
Budapest X. kerület
 
 


Sziasztok.

Kata:én is SZÍVBŐL GRATULÁLOK NEKTEK!!!!!SOK BOLDOGSÁGOT EGÉSZSÉGET,TEJCSIT!!!! :lol:

dezsina:nagyon szép eredményt értetek el!!! NAGYON SZORITOK AZ OSZTÓDÁSHOZ!!!!

xstyle:én is oda jártam.És hát sajna nekem sincs jó véleményem róluk.Mindkét dokinál jártam.
De vannak kivételek mint látod kisbutának sikerült ott!!!! :lol:

Csajok teszteltem ma egy nagyon szép erőset! :lol: Egyforma a controllcsíkkal.

Tücsi:DRUKK+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
bébike ragi+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Kép
Kép
melánia
 
 


Melánia szupeeeer :D :D :D ! Drukkok azért továbbra is, szerdáig +++++++++++++++++++++++++++ persze utána is, hónapokig :lol:

Nyuszi, Till bocsánat hogy beleszólok meg én viszonylag új vagyok, de én imádom a fotókat, akár tesztről, uhról, pocikról, babákról. Ha nem lenne itt babásodó-babás akkor az azt jelentené, hogy ide csak olyan ir akinek nem sikerül :( . És akkor ahogy Xstyle írta csak negatív dolgok és szomorúságok lennének itt. Szerintem pont ti adtok erőt arra, hogy aki ide téved folytassa. Nekem pl a fagyisnál erőt adott Bendegúz, többször megnéztem az ultrahangos képét :D . Hogy gyönyörű egészséges baba lehet fagyiból is. Most majd olyanokba fogok kapaszkodni, akiknek a második sikerült :lol: . Meg persze hogy ikrek is lehetnek, szépek, egészségesek :D . Én nagyon szeretném ha minden így maradna :roll: és igenis büszkén és sokat írna az, akinek küzdelmek árán bár, de sikerült :!:
Vendég
 


Kata: Isten hozta Lőrincet, gratulálok!!

Meláni: szuper, hogy ilyen szép erős a második csík, éljenéljen! :D :shock: Ez hányadik lombikod volt? A dévaiba jársz? ha jól tudom, ott nincs vv, csak uh.

Csoki: nagyon egyetértek Veled, én is imádom a teszt-, pocak-, babafotókat és igenis erőt ad! Nekem nem esik rosszul, Veletek örömködök, hisz Mindenki megjárta a hadak útját, és ez is csak az bizonyítja, hogy mindannyian megéljük a csodát előbb-utóbb (jobb lenne azért előbb :wink: )

ET+1 vagyok ma :D jó leírni,múlt héten még aggódtam, hogy eljutunk-e idáig, most már nem lehet baj, vigyázok Rájuk :D :D

Kép

Kép
bébike4
 
 


Meli: csodálkozó jel helyett nevetőset akartam tenni, de így fekve nehezebb a gépelés :oops:

Kép

Kép
bébike4
 
 


Bébike :D biztos érzik a kis bébikék hogy jó helyre kerültek, puha- meleg-biztonságos :D +++++++++++++++++++++++++
Vendég
 


Megkérdezhetem hogy te mit eszel-iszol a nyalkahartya vastagitasra és mikortól? Hogy a sok fehérje már a stimutól kell vagy csak a beülti utántól?
Vendég
 


dezsina!

nagyon nagyon szorítok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép


Sziasztok

Katának gratulálok, Lőrinc babának sok boldogságot, és jó egészséget

Bébike sok sok babaragi+++++++++

Tücsi ügyi vagy, drukk :)

Dezsi igyál sokat!!!!!!!!!!!!!
Jelentkezz hamar, hogy kicsikéidnek hogy sikerült randi.
-és kezdhetsz inni egy kis száraz vörösbort :wink:

XTyle üdv.
Én se tudok többet hozzátenni, mint a lányok. Próbálj sokat pihizni, talán emelj a Magne B6 adagon, azt hiszem a max. 3*2, és esetleg hagyd el az aspirint.
Még egyénileg is mindig más minden lombik sajnos.

Skrisz javítanál táblin, egy évvel idősebb lettem, és sajna már megvolt a harmadik inszem is.

Nyulaszom engem nem zavarnak babás képek, sőt :D
de tudok sajnos olyan topikot, ami szinte csak és kizárólag már babás lett, és ez sok emberben kétségeket ébreszt hogy csatlakozzon e, nem tudnak mit hozzászólni babás témákhoz stb.
Én most is szivesen vennék Noncsiról és Baliról képet, esetleg küld priviben, vagy csinálhatunk topikot ahová felraktok képeket és azt az nézi meg aki kiváncsi rá.

Till priviben küldök emilcímet.

Bri pusz. :) Miért szereted másik hont jobban?? és mikor voltál utoljára itthon??

Mabe szólj már ismidnek hogy válaszoljon nekem :twisted: ne sunnyogjon annyit, nem jár hogy én nem tudok róla semmit :?
Molli édes baba :lol:

Tegnap voltam babanézőben, egy olyan párnál akiknek piff-paff összejött. Tudnak gondunkról, és bár én azt hiszem/hittem hogy értenek bennünket, de mindig tévedek. :(
Annyira nem tudják emberek értékelni a csodát -mert az. És ilyenkor napokig ott belül annyira rossz. :(

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


Csoki: én méhpempőt eszek (nagyon sokat :D ) a stimu kezdetétől és E vitamint szedtem, meg Aspirin protectet, ezek mind állítólag nagyon jók a méhnyálkahártyára. Én legjobban a méhpempőben hiszek, most a 11. napon már 12 mmes volt a mhnyálkahártya, szerintem ettől. A sok fehérjét a stimu első hetében kezdtem, a doki féltett a túlstimutól, így napi többször ittam fehérjekoncentrátumot (amit a sportolóknak adnak izomtömeg növelésre :shock: ezt ajánlott a doki), azóta is iszom, most már a megtapadás elősegítésére. Szóval ezeket szedem, de a többiek még biztosan tudnak jó tanácsokat. (Tényleg, még mit lehet a beágyazódás segítésére??)

Kép

Kép
bébike4
 
 


JAj, de hüle vagyok, Dezsinek még nem is gratuláltam a sok-sok tüszőhöz, ez szuper eremény!!! Sok sok osztódó drukk Nekik! +++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Kép

Kép
bébike4
 
 


sziasztok!

Kata!
gratulálok Lőrinc babához!!!! sok boldogságot!!!! :)

Mabe!
nagyon szép a kislánykád! :wink:

Skrisz!
köszi, hogy beírtál aktuálisra a táblába 8)

Mindenkinek szívből köszönöm a drukkokat! Olyan kedvesek vagytok mindannyian!
Szóval 2 pályázó kiesett már tegnap.
6db (tökéletes petesejt) ICSI-zve lett
5db (lemaradt, gyengécske petesejt) IVF módón lett megtermékenyítve.
Ebből mára:
5db ICSI-s
1db IVF-s.
most mit is mondjak. nagyon izgulok, bár tudom,hogy a tapasztalatok szerint feleződik a csapat holnapra! :( Minden reménységem a kis egyeskében van! Neki drukkolok a legjobban.
dezsina
 
 


Dezsina: Hajrá! Hajrá! Hajrá! Nagyon drukkolok!

Kép

Kép
csomee
Budapest X. kerület
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?