Új privát üzeneted érkezett!

Laptetuuuuuu :lol:

Kép
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bridget0801 2009.09.21 15:00-kor.

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok!

Pendi
részvéten a kolléganőd miatt :cry: Priviben leírod a nevét?

Bridget
még jó, hogy nem vagyok allergiás a darázsra, pont tegnap volt a tévében, hogy egy embert megcsípett és pillanatokon múlt az élete. Egy bicskával és tollal végeztek rajta gégemetszést :roll:
Tavaly én is élveztem, mikor mentünk bevásárolni a házba, meg a lakberendezés is tök izgi :D Remélem, a baba v. babák is beköltöznek az új házba :P

Anyci
lányod már kész nő! ;)

Én a héten dolgozok...
Vendég
 


Bridget, hogy tudtál ilyen gyorsan beelőzni? :shock: Az előbb még volt pár hsz a laptetűig :shock:

Na, visszaolvastam, így könnyű 8)
Vendég
 

 
 

Kitty
Gyors voltam,mint a villam 8) :lol: :lol: nezz vissza az elozo oldalra 8)
Hat a darazscsipest azert is mondom...marha veszelyes es meg fosok is oluk :oops: Repeljuk babakok egyutt reulnek vissza velem :roll: Meddig dodozol a heten hanyig :?:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a dicséretet :D Hát igen ezt az egyet jól csinálta az apja :wink: Van neki most egy komoly kis fiúja így nem kell baseball ütővel az ajtóban állnom :lol: :lol: Ha meg még is ide téved valaki más akkor nagy az udvar a ház mögött és van egy faca ásóm is :wink: :lol:

Bridget,hát addig csak a feneketeken ültök vagy párnán vagy ami épp akad :wink: Mi tart ennyi ideig hogy megérkezzen a szófa? :shock:
Ésss laptetűd lett :lol: :lol:

Nócikám a te lányod is hamar megnő és asszem ti is beszerezhettek egy jó ásót :wink:

Beze,egy barátnőm az Soproni és ő is neten keresett egy jó dokit mert nem talált egyszerűen sehol,meg hát nem is ismert ott senki olyat aki segíthetett volna neki.De van olyan topik ahol vannak Győri kismamák,keress rájuk csak azt tudom tanácsolni.

Pendi részvétem a kolléga nőd miatt :cry: Ez borzasztó :(

Kitty,ne dolgozz sokat azért!Igen egy kis nőci már a csajszikám :wink: Vigyázz mert Bridget olyan minta villám :lol: :lol: Egyet pislogsz és huss elhalássza előled a laptetüt :wink:

Suzsi üdv mi nálunk :lol: :lol: :!: :!:

Kati,fogjuk rá hogy kipihentem :roll: De ezen a héten a seggem is elhagyom,látástól mikulásig kell dolgoznunk :evil:

Kép
anyci
 
 


Na bacca meg már megint felcseréltem az emberkéket :oops: Bezének írtam azt amit Suzsinak akartam :oops: Bocsi :oops:

Kép
anyci
 
 


Anyci, tudom, értettem nem gond. :wink: A saját orvosomat én is a neten találtam meg. :wink:

Bridget, mi tavaly április 11-én költöztünk be a házunkba, és 28-án megfogant Lexi. Drukkolok, hogy ti is így járjatok! :D

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Bridget
hát tényleg jó gyors voltál :lol:
Most úgy néz ki, egész héten dolgozok, mert egyik munkatársamat pénteken műtötték. Ma 6-3-ig voltam, de ez változó :roll:

Anyci
na, akkor jól felkészültél :lol:
Igyekszem kímélni magam. Amióta itthon vagyok, nem is csináltam semmit :oops:

Suzsi
üdv itt!
Vendég
 


Kitty,tudod muszáj :lol: :lol: Ne aggódj én se sokat csináltam ma délután :wink:

Beze,akkor jó :wink: Nekem azért szerencsém volt mert itt Zegen nem nehéz találni jó dokit,meg hát ahhoz mentem újra akinél a nagylányomat szültem.

Kép
anyci
 
 


Pendi,
részvétem a kolléganőd miatt,elhiszem,hogy kivagy miatta.És az a szegény kislány :cry: Remélem a nagyija nem túl idős még és mellette lesz bár amíg felnő...de legyen még annál tovább is. :?

Lányok,megint nem tudom kinek mit akartam írni :oops: ,d.e. olvastalak akkor még alig volt pár hsz,de vendégem volt.Most meg 3...2...1 és laptetőőőőő :shock: ,csak kapkodom a fejem...Bridget,még mindig nem értem hol látod mikor lesz laptető. :shock: A topiccím mellett csak a hsz-ek száma látható,meg hogy hányan olvasták...na,ha a hsz-ek számához kell hozzáadni 50-et ,én tuti nem vadászok soha laptetőre.Elég kín nekem pl a blogokhoz való hsz-kor összeadni a számokat,olyan is van,hogy hibázok,és újra kell írnom mindent. :roll: :lol:

Kitty,
ha allergiás vagy a macskaszőrre,nem értem a HelloKitty-imádatot :lol: :lol:

Anyci,
lányod változatlanul szép...és ugye,hogy neked még mindig a kicsi babád :) Én még élvezem,hogy engedi szeretgetni magát a lányom,még mindig ugyanolyan bújós,mint kiskorában,de lassan tuti leszokik róla.Meg azért 18 évesen már fura is lenne ugyanezt művelnem vele :oops: :lol: De úgy érzem nagyon gyorsan elrepült az idő.....pedig mit nem adtam volna,hogy ennyi éves legyen anno,mikor éjszakákon át nem aludtam miatta :lol: :roll:

[img:ed5097665c]http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/748876.png[/img:ed5097665c]
enis
 
 


Bridget,
neked írtam a "lányok" bekezdés után 8) :roll:

Na,ti aztán gyorsak vagytok :shock: ,én még nem tudtam rávenni magam,hogy megrendeljem a bútort sem:evil:

[img:ed5097665c]http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/748876.png[/img:ed5097665c]
enis
 
 


Enis,köszi :D Olyan jó volt amikor kicsi volt és jött bújni,lehetett puszilgatni meg minden,most már nagy és tényleg vicces lenne ha még ugyan ezt lehetne vele csinálni :wink: Kb. 12 éves koráig hagyta magát de később már nem.Viszont remélem hamarosan megint baba illat lengi be a lakást és lehet megint valakit gyömöszölni :wink:

Kép
anyci
 
 


Anyci
Ner ertem en sem...de azert kariig a foldon ulni az azert huzos :? ha belegondolok 2honapja vgyunk itt majdnem 3 es marha hosszu volt :roll:
Ez a jo nagy az udvar ez jo volt :lol: :lol: :lol:

Kitty
Azert 9ora melo se semmi :shock: parod?Kocsival mi van? :roll:

Deze
Nalunk max a lombikbol lesz valami oktober vegefele de igy is jooo :wink: tudod most fogigatlot kell szednem a lombik kezdeteig :?

Enis
a hszek szamabol lehet tudni :arrow: ha a hsz azt irja 15447 akkor tudom mar csak 3hsz es jon a laptetuu mert a 15450 az laptetu...tok veletlen lattam most meg nem mindig figyelem...meg pl ha 15495 akkor meg 5hsz es 15500is laptetu...azaz minden xxxxx50 vgy xxxxx00 a laptetu :!: vagod?
Barinodek voltak?

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridget addig azért csak megérkezik a szófa :roll: Szerezz be kis puffokat vagy valami hasonlót :wink: Ha ló nincs jó a szamár is alapon :wink:
Volt már ezt mondtam egy barátjának a lányomnak ha nem viselkedik rendesen vele :lol:

Kép
anyci
 
 


Anyci
12het az pont dec.22 :roll: elobb nem jon :? peffokon ulni estenkent orakat a teve elott :shock: aaaah vesz majd valami pici heverot amit kesobb a kis haloba teszunk :roll: bar mondtam neki azt a szobat ngyon ne rendezgesse egyenlore amig hazanem jottem es nem tudjuk hanyadan allok :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridget,jaj de hüle vagyok én ki se számoltam csak a hasamra vágtam,képletesen.Addig jó lesz az is mert tv-t nézni nem kényelmes valóban puffon :? Ne is hagyd hogy ő garázdálkodjon a kis hálóban,majd te az ízlésed szerint berendezed :D

Kép
anyci
 
 


Csak mert o hogy oda gondolta a dolgozo asztalt stb...mehet is oda ha nem babasan jovok vissza beteheti de ha mashogy van akkor ne tegye be meg vasarolunk dolgokat mint egy dolgozoszoba kozben meg kiurites lesz mar nyaron...annak semmi ertelme :roll: ugyhogy mondtam neki egyenlore azt egy kicsit hanyagoljuk :roll:

jo nem pont dec 22 mert 1honap ugye tobb,mint 4het szal olyan dec14 :roll: az jo hosszu ido :?

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 



KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Addig semmi képp ne csináljon semmit amíg vissza nem érsz,főleg babásan,mert akkor mi értelme van ki-be pakolászni a szobából.
Dec.14 is messze van :shock: Kár hogy előbb nem érkezik meg.Honnan rendeltétek?

Kép
anyci
 
 


Kati,
igen,tudom milyen ez a versengés,a barátnőméknél is megy mindenért.(ő meg haragszik miatta a fiára,de hát még ő is kicsi,érthető,hogy nem szeret háttérben lenni) :roll:

Ha írtál a Leventével való várandósságodról is,akkor nem túl figyelmesen olvastam :oops: ,de majd ha unatkozom valamikor,átolvasom alaposabban a bejegyzéseket :)

Bridget,
de hülye vagyok,tényleg....most már értem,hiszen mindig akkor vált,igaz,igaz,igaz.Nem tudom miért gondoltam,hogy komoly számításokat kell végezni :oops:

[img:ed5097665c]http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/748876.png[/img:ed5097665c]
enis
 
 


Anyci
némileg megnyugtat, hogy más se csinál semmit :oops:

Enis
a plüssre nem vagyok allergiás :lol: (de nincs is plüss HK-m), virtuálisan meg pláne nem vagyok rá allergiás :lol:
Minden 50. hsz laptető ;)

Bridget
párom jól van, köszi. Kocsit meg most vitte szerelőhöz, a töltéssel van vmi baj, mert eddig minden aksit leszívott, amit belerakott...
Tök jók ezek a vonalzók 8)
Vendég
 


Brid,
köszi a linket mindjárt megnézem. :wink:
Barátnőm nem volt,és nem is szólt,hogy ne várjam :evil:

Anyci,
nálunk még lehet ölelgetni,ő (most még)azt mondja mindig szabad lesz :lol:

Képzeljétek az este kérdezte a párom,hogy ezt most direkt csinálom?Mondom mit?Hát hogy nem jön össze a baba :roll: Na,szerintetek??? :evil:
(Különben nem gondoltam,hogy ő is ennyire vágyik rá,mert oké,megbeszéltük,hogy mindketten szeretnénk,de ennyi...ő általában nemigen nyilatkozik részletesebben az érzéseiről ezzel a témával kapcsolatban:roll: )

Amúgy mikor benézek más topicokba és látom a vonalzókat...hát,eléggé elkeserítő,mennyien várnak évek óta babára,mégha mindkét fél egészséges is ) :roll: Kissé lelombozódtam :cry: De ne vigasztaljatok,nem vagyok szomorú :wink: Csak... :roll:

[img:ed5097665c]http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/748876.png[/img:ed5097665c]
enis
 
 


Enis
Szerintem lapoznod kell kata blogjaban mert 2oldalon vannak az iromanyok es a Levis a masikon van :wink:

Csak nem gondolod,hogy en itt ulok es szamolgatok csak,hogy lapteum lehessen :lol: :lol: :lol: :lol:

A lakasba meg azert vetunk meg ugymond mindent mert mire koltozunk szeretnenk ha ott lenne de igy is van ami 4het :shock: Ugyhogy en semmit nem latok meg majd belole mielott elmegyek...paromat sajnalom csorikam majd ul az ures lakasban egyedul a foldon a pokrocon,mint japanban anno :lol: :lol: :lol: mondjuk ott en ultem a foldon es ettem majkremes kenyeret 8) lilahagymaaavaaal :!: :lol:

Anyci
Amcsi cegtol rendeltuk...mi sem ertjuk mi tart annyi ideig :twisted: De szep lesz majd keresek kepet hatha talalok.Amugy ha az a szin megfelelt volna amiben kivan allitva akkor hamarabb meglett volna csak 4het de apacskanak az nem tetszet annyira bar elgondolkodott mert 4het vgy 12 nem mind1...de en mondtam neki ez egy draga darab es ne csak azert feleljen meg a szin mert az hamarabb jon aztan hallgathatom majd,hogy ahh megiscsak a masik szint kellett volna :roll: es igy ugy dontott akkor megiscsak a szurket valasztja(szereti a szurket)a masik amugy zold szinu de nem olyan zold zold hanem olyan egesz jo nekem nem lett volna vele semmi bajom :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Az attól függ hogy az amcsi cég kivel csináltatja ám meg,ugyan is mi is készítünk Amerikába ülőgarnitúrákat.Függ a színtől és függ egy csomó mindentől,nálunk van egyedi megrendelésre is cucc.Ha nincs az a bőrszín készleten azt előbb meg kell rendelni azt a bőr készítő üzemből és aztán lehet le gyártani és csak utána érkezik az üzletbe.Nem egyszerű sajnos :roll:

Kép
anyci
 
 


Anyci
Az a lenyeg lehet sokmindentol fugg de nincs valasztasi lehetoseg...2van a kiallitott darab szine megfelel az 4het alatt megoldhato...ha akarmilyen masikat valasztassz teljesen mindegy melyiket 12het.Ngyon jo ceg csinalja az aruhaz ahol voltunk mondta a csavo ez mar 12eve placcon van annyira kereset....es kepzeld rafizettunk meg ugy 50ezer ft + es az 7evre garanciat vallal minden fele dologban...szal ha raomlik valami es nem tudnam ugy kitakaritani belole(merthogy allitolag ez az agyag olyan,hogy valami kis folttisztito eleg ra) vgy esetleg a tisztitoba elvittuk es nem jott ki vagy ilyesmi...7evig ok kiszedik belole a foltot vagy kicserelik azt az elemet...es meg nem tudom hany fele vedelemre szol ez a garancia papir :wink: pl bogarakra meg mittomenmi :arrow: Tudod itt tok elterjedt a bedbug :shock: agybogar :arrow: ilyen van otthon is :?: :roll: na mind1 lenyeg ezzel allitolag ez sem fordulhat elo mert kkor szinten kicserelik :wink: Es ha netan a 7ev alatt nem hasznalnan k a kupont akkor 7ev utan ugyanabban a garancias arban kapunk egy vasarlasi kupont :) Szal mindenkepp megerte...jo nagy lesz majd es tok kenyelmes 8)

Enis
Jo az uj avatarod 8) Miert pont elefantok :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridget,ez akkor nem bőr?Mondjuk nem is az a lényeg,de ilyen nálunk is van.Volt azért kellet cserélni valakinek mert a gyereke össze tollazta a hátrészét,ez is benne van a garanciában,meg egy csomó minden.Azt hallottam hogy Amerikában sok az ágyi poloska és hogy ezekre is van garancia,gondolom erről a bogárról van szó.
Az meg jó ha nem nyúzzátok el akkor még kaptok plusz kupont,ami nem egy elhanyagolható dolog :wink: Ha tudsz akkor valahogy tényleg rakj fel képet mert kíváncsi vagyok rá :D

Kép
anyci
 
 


Anyci
Nem nem booor parom nem szereti :roll: Mondjuk elen kicsit hideg is mikor raulsz :?

ez az
http://www1.macys.com/catalog/product/i ... ryID=35392

Bar itt nem lehet olyan nagynak latni de ngyobb es marha kenyelmes es ha kifer akkor a sarokresz a nagyobbik sarokkal lesz 8) ma megyek mericskelni a lakast 4:30-ra :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridget,
jól néz ki nagyon,amúgy én is szeretem a szürkét :wink: És a bőrt nem,a kocsiban is tök kényelmetlen :roll:
De ezzel ellentétben a Győzikéék piros bőrülőjük nagyon tetszett :lol: (a párom utálja a pirosat, zöldet,sárgát,lilát..na,mi marad még? :lol: :cry: )

Azért elefántos avatar,mert csak ennek volt kisbabája :lol:

[img:ed5097665c]http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/748876.png[/img:ed5097665c]
enis
 
 


Enis
Nekem otthon bordo ulogarnituram van 8) mubor :wink:
Az ulogarniturank az a 4.kep kb olyan szinu :roll:

ez meg itt az ebedlo:

http://www1.macys.com/catalog/product/i ... ryID=35392

Jaaah hogy azert igy mar ertem :wink:


Mentem a lakasba mericskelni :wink: Hozok fotot :wink:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Kép
8) Hú,de korai vagyok :lol: ,még senki nem jött ma.

Bridget,
várjuk a képeket. :wink: Látom nálatok is te méricskélsz,ez nálunk is az én feladatom,a páromnak sincs ilyesmire ideje(de megsúgom,hogy én azért jobban is értek hozzá,mint ő :lol: )

[img:ed5097665c]http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/748876.png[/img:ed5097665c]
enis
 
 


Sziasztok!

Én ma eddig sikeresen összeveztem anyummal! Azaz nem is össze vesztünk, hanem Ő sértödött be! De nem is érdekel! MOst beveszem a leszarom kapszulát azt visz lát!

Kitty! Jó munkát neked a 7re!!!

Anyci! Nos lássuk be! Aférfiak ezt az egyet jól tudják csinálni! Amugy nekünk is jó nagy a kert és mivel szoktunk konyha kertet csinálni ezért van ásonk kapánk és mivel fával tüzelünk a kendalloban így baltánk is van!!! :lol: :lol: :lol: :lol: Ja és apa csinált néhány évvel ezelött egy saját faragású baseball ütöt! Szal szerszám van böven!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Brid! Nagyon jók a butorok! De fölöslegesen ne cipelje be a párod a butorokat a kisszobába!!! Mert azt majd te rendezed be másként mint dolgozo szoba!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Sziasztok!

Bridget, rögtön igazad volt. Már 2 topiccal minuszba kerültem. :oops: De a többi helyen maradok. :P
Melyik intézetbe jössz 15-én?

Nócika, úgy látszik, "járvány" van, nálunk a besértődtem szombat este óta tart. Én is leejtem, van enélkül is elég bajom. Ha neki ez jó, csinálja! :evil:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Enis
Itt voltam mar en csak emailt irtam a dokinak meg egy lanynak aztan jott a tesom menyasszonya beszeltunk most meg itt vgyok 8) Jo ez a kep hianyoznak anno mindig tettunk fel egy csomot legalabbis en :roll:

Mericskelni azert mentem mert apacska estig melozik az iroda meg zar 6-7fele....jaaah mert nem ugy van am,hogy mehetunk mericskelni amikor akarunk hanem idopontot kaptunk es max fel orat ra es a csavo ott allt velem egesz ido alatt :roll: nem ugy megy am ez mint otthon :?

Noci
Mi tortent :shock: meselj mar me sertodott be :roll: en anyum is ilyen de majd megnyugszik :!: csak nem a baban valamin :roll:

hoztam neked a tabit :roll:
Kép

de van egy ilyenem is:
Kép

Tegnap megbeszeltuk mondtam neki,hogy azt hagyjuk addigra amig vissza nem jovok :roll: es koszonom a butordicsit :wink:


Kép


jah nalatok mar este lesz :?

Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Beze
Latod latod 8) en mar tudok valamit... nemelyik olyan gyorsan porog meg ha nem mindenki valaszolgat megunja az ember meg elveszti a fonalat :oops: foleg az elejen....ugyhogy ezt jo egy par topikkal kezdeni es amikor belejossz akkor jhet meg hozza :wink:

Kaali ba megyek a pestibe 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok!
Bocsi, hogy eltűntem, de ezerfelé kellett mennem megint. Mindjárt vissza olvasok! Csak egy kis friss helyzetjelentés rólunk!

Tegnap voltunk az első CTG-nken.... 35 percig hallgathattam a szívversét.... olyan megnyugtató volt. PErsze minden renden van.
Este voltunk terhesgondozáson is. Minden eredményem tökéletes. Még két hétig vagyok itthon, aztán a 38, héten bemegyek, megcsinálják a laborokat, aztán a 39. héten érkezik Bence baba.
Méhszáj teljesen zárt, egy mm-t sem enged, úgyhogy a magnéziumról le lettem állítva. Sok mozgás, séta és szex. Heti két gyüminap.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Szombaton voltunk bevásárolni a manónak. MEgvettünk mindent és a csúcsszuper járgányt is megkaptam apától. Mindjárt rakok fel képeket róla. Sajnos elég későn értünk haza, így Nóciékhoz már nem tudtunk elmenni. Apának még dolgoznia kellett itthon. Aztán mostam, terigettem, meg aludtam egy kicsit.
Vasárnap voltunk boltban, elmentem apa indiai helyére, meg a kollégájánál voltunk. Aztán itthon pakoltunk, vasaltam, rendet tettünk, bepakoltunk a szobába mindent. Este jöttek apumék, anyu itt aludt. Hétfőn meg SzTK, cipész, DM, posta, gyógyszertár, anyummal kitakarítottunk, voltunk nekem cipőt venni. Azátn pihentem.
Tegnap meg SzTK, CTG, babázás, terhesgondozás.
Ma szerencsére nem kell mennem sehova, így ma vasalok és pihenek.
Holnap sem nagyon leszek: 11-re megyünk uhu-ra és áramlásra, utána pihi és vasalás, mert este meg céges rendezvényen leszünk: este a Citadellán fogunk csörögni és vacsizni. FENYŐ MIKI lesz a díszvendég!!!!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Enis!
Jó lett az avatarod!!!! Tetszik nagyon!!!
MArha jók ezek a figurák... án is nagyokat nevettem a szemen!!!

Beze!
Én is nagyon drukkolok a spontán babóhoz!!!

Pendi!
Hajrá időzített szerelem!!!!!
Részvétem a kolléganőd miatt! Istenem,ilyen fiatalon!!!!
Ölellek drága!!!

Bridg!
Milyen konyhai cuccokat vettetek?
NAgyon jók ezek a virágok!!!!!
Gratu a laptetűhöz!!!!
NAgyon édes ez a kép is!!!!
NAgyon tetszik a bútor!!!

Kata!
NAgyon ügyes Lilla!!!!


Remélem, mindenkinek válaszoltam és reagáltam.
Anyci!
Egynlőre megvettünk mindent, kimostam, kivasaltam és bepakoltunk a szekrénye. Nem akartuk még felhúzni az ágyneműt, hogy a por addig se lepje. Majd mielőtt bemegyek a kórházba, majd mindent a helyére teszünk apával. Még a pelenkázóra kell rácsavarozni a pótlékot, hogy lehessen rajta pelenkázni. meg a polcot felfúrni még.
Nagyon szép a nagylánykád!!!!!

Suzsi!
Üdv köztünk! Mielőbbi baásodást kívánok neked!
Sajnos nemismerem a dokidat!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsu
Latom meg se alltal :shock: Pont a blogomba feltettem vgyis megirtam meg 1-2 kep illusztrazionak ott van miket is vettunk de amugy szo szerint mindent :lol: Egy ures lakast kepzelj el amiben nincs semmi :roll: Remelem ma kicsit tobbet tudsz jonni...a butorok ngyon faszak es nagyon kenyelmesek 8)

Ulogartitura
Kép

Ebedloasztal(barasztalunk lesz)
Kép

kes szett
Kép

etkeszlet
Kép


De ez csak egy par dolog minderol kepet kimasolgatni nem akartam :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridg!
MArha jóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóók!!!!! Használjátok őket nagyon sokáig!!!!

Holnap majd jövök. 11-re megyünk uhu-ra, utána leszek csak szerintem. Most még dolgozik apa :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsu
Koszi egyenlore meg 4het mire hozzak az ulogarniturat meg nem is tudom mennyi mire jon az ebedloasztal de lenyeg mire jovok az otthoni nyaralasombol nagyjabol megleszunk :wink:

Holnap varlak :!: En is jovok majd koran 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Apacska tegnap kifizette a butorokat es vegulis a szurkerol attert arra a kiallitott zold(nem zold zold csak olyan zoldes)darabra.

Igy nem kell 12hetet varnunk csak 4het :wink: Orultem ngyon..mire megjovok minden majdnem allni fog es remelhetoleg csak a kisszobat kell majd berendeni :wink:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridg!
NAgyon szépek lesztek!!!!! Isteni ízlésed/ízlésetek van!!!!!!
Nem mindegy, hogy hány hétig nem tudtok mire ülni!!!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok!

Bridget, nagyon szépek lesztek!!!!!!! :D

Zsuzska, minden rendben volt az uh-n? Most már sűrűsödnek a vizsgálatok. :D Én nagyon szerettem nst-re menni.
Köszönöm szépen, nagyon aranyos vagy!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Szíasztok!!

Nos bocsi, de tegnap sürü és elég nyügös napunk volt! Ugye tegnap mentünk szemészeti kontrollra és ha már ott voltunk felszaladtunk a mutheti vérvételi eredményért ami szerencsére jó volt és akkor már a dokinéni meg is vizsgálta, hogy 8.-án ne kelljen visszajönnünk hanem 1 kalap alatt most! Kicsit lusta neurologiai szempontból, de minden okés! Aztán irány le a szemészetre! Na mire becsepegtetek addigra megprobáltam felkészülni minden eshetöségre! Aztán jött a nővérke és a vállára rakta a manót ugy vitte el tőlünk és a manó minket nézett, hogy Ő megy én meg maradok, hogy egyből el is bögtem magam! Meg is jegyezte egy nénike, hogy a baba nem is sir és milyen jó baba, de az anyukájának már patakokban folyik a könnye! Na gondoltam nagyon jó! Hogy más is látja! Apácska csak annyit szólt, hogy nehogy má bögjél vaze! Na ez megint betette a kerti kaput! Aztán kb 5 perc mulva visszahozták és csak sírtam megint a babával!!! De szerencsére minden okés volt! A doki is láttam, hogy sírok tök kedves volt! Mondta nem kell sirni anyuka minden rendben! DE 8.-án jöhetünk kontrollra!! Na gondoltam kasa, mert az egyikhez nem kell jönni, de ide kell jönni! Sebaj csak ne legyen gond! Aztán voltam turiban amit Zsuzska mutatott a Nagyvárad téren turiztam 5 rugit szinte ujakat! Nagyon kell, mert 56-os rugiaink nem ign vannak és most már 53 cm a kis manó és 3520g! Nővünk nővünk! Este elmentem wc re hallom, hogy babka sír 2 perc mulva apa kiabáll gyere mert gáz van! Gondoltam megnyugatni ő is megtudja, de már végeztem és láttam apa probálja ahátát ütögetni, mert félre nyelt! Erre látom, hogy full lila az egész gyerek és nem vesz levegöt! Én mint anya küzdök és küzdök látom, hogy csak nem vesz a gyerek levegöt és addig ütögettem a végén a kis hátát mig fel nem sírt! Na akkor megnyugodtam, hogy végre vesz levegöt! Ilyen már rég nem volt! Aztán kérdeztem apát mi történt mondta adott neki egy kis teát és félre nyelt! Mondtam semmi baj elöfordulhat velem is ne idegeskedjen és erre kijelentete, hogy többé nem fogja cumiztatni, mert neki ez marha rossz volt! Meg hogy mi van, ha az Ő kezében fullad meg meg ilyenek! Mondtam nem fog! De ne féljen mert a babka is megérzi és ebből lesz a baj! Szal ezzel is magamra maradtam!! De mára már minden ok!
Nem rég értünk haza a dokitól! Ujjab tápszer és gyogyikat kaptunk, hogy most már magától is tudjon kakilni, mert ez még mindig nem megy, hogy 4 naponta én segitek rajta! És ő csak szenved!!

Zsuzsu! Jó bulizást nektek! És a doki utasitásait tessék betartani! Jó sok sex!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Brid! Nagyon jó kis cuccok! Használjátok egészséggel őket!!!!!
Amugy anyum csak azon sértödött be, hogy a babát hogy fürdessem és izé meg bigyó és özöltem, hogy ha nem tetszik nem kell ott lenni minden fürdetésnél aztán sírva rám, csapta a telefont!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Sziasztok Lánykák! :)
Zsu!Aztaaaa!2 hét és karodban tarthatod a Manócskádat!Na, milyen érzés már így előre?

Bridg!
Nagyon klasszak a bútorok!!!Eeeeeez igen!!!
Az ülőgarnitúra eszméletlen!!! :wink:
És nagyon ízléses az étkezőgarnitúra is :wink:

Beze :) hogy van a kis menyem?
Deákot ismerem, jártam nála is párszor még a babára gyúrás miatt.Stimuzott is, és amikor abbahagytam a stimut és meg kellett volna foganjak még abban a hóban, rá kövi hóra fogant marci :D
csak nagyon drága :?
Vendég
 


Sziasztok!
Na mejöttem végre. Minden rendben van. Méhlepény mellső falon tapad, áramlás rendben, össze van gömbölyödve a pociban, hosszú a köldökzsinór, korának megfelelpk a méretei ( BDP: 92 mm, HC: 314 mm, AC: 297 mm, FL: 69 mm). Jó életjelenségek. Jó gyomor és hólyagtelítődés. A magzatvíz mennyisége átlagos. MAgzat fejvégű fekvésben.
Voltam védőnőnél is, ott is minden rendben van. Jövő héten ő jön hozzánk.

Beze!
Bizony ám, nagyon sűrű lett a program!!!

Fürti!
Én már teljesen be vagyok zsongva.... már nagyon szeretnám dajkálni a manómat!!!

Nócikűm!
Szex..... az valyon mi????? Nem is emlékszem már rá.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Bocsi csajok kicsit kesobb jottem :oops: Meg mindig skype-olok 8) De itt vgyok. 8) koszonom a dicsiket csajok 8) ulogatnitura kozos elhatarozas az etkezo az enyem es az etkeszlet is 8) :lol:

Zsu
Hat az nem is mindegy :shock: meg belegondoni is nehez milyen hosszu ido az ulodolgok nelkul :roll: Ma otthon leszel?

Beze
Igen alakulunk :wink: Majd novemberben esznek kepek 8)

Noci
Jaaah hat igen en is felek attol,hogy ki mennyire fog okositani mert jol jon a segito szo de azert csak esszel :roll: Megnyugodott mar? :? Ha felrenyel a baba fejjel lefele forditva kell megutogetni a hatat ugy visszajon ami felrement(kesobbiekben cukorka felrenyelesre is jo mint anno en 3evesen felrenyeltem a cukrot mert futkaroztam....aztan jottek es fejjel lefele raztak...cuki meg kipottyant :shock: )

Furti
Veletek mi van :?: Alig jossz mostansag :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridg!
Voltunk ma már uhu-n (több, mint egy órát vártunk, hiába volt időpontunk), aztán védőnő, bolt, pihiztem, vasaltam és most megyek fürdeni, mert megyünk apával bulizni.
Legyetek jók, holnap jövök!!!
puszi mindenkinek!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Hova mentek bulizni :shock: neked mar nem szabad bulizni :lol:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Nócika, elhiszem, mennyire megijedtetek. Örülök, hogy nem történt komolyabb baj. Picikétek tényleg szépen nő. Anyukádra meg szerintem hagyd reá, én is azt tettem, ma már beszéltünk délután, de azért mindent én se nyelek le. :?

Fürti, köszi, jól. Az éjszakája tökéletes volt, csak én kamilláztam hajnal 1-től... :?
A kis vejem mit csinált ma?
Deák doki tényleg nagyon drága, de ő volt az egyetlen, aki tudott ÉS akart is segíteni. Előtte 2 orvost otthagytam. Te kinél szültél?

Bridget, várom a képeket. 8)

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?