Új privát üzeneted érkezett!

A sapit a H&M-ben vettem Borinak, mert minden sapit leszed a fejéről, és lehetőleg jó messzire dobja, hogy tuti ne találjam meg. Gondoltam, majd túljárok a kisasszony eszén, és jól megkötöm. Jó is volt...kb. két percig bírta a fején, és ugyanúgy leszedte... :lol:
Egyébként eszméletlen szép babacuccok vannak a H&M-ben, és nem is horror árúak. Ez a sapi 990 forint volt... :roll:

marek
 
 


Marek...jaj, de cuki Bori!
Én már a 27-ét várom, jön ide koncertezni az Alma együttes! :D Tali:bevallom nekem az október jobb lenne, a 10-e jó is. Fizu után lennénk :wink: :D
Remélem tortát is tudok készíteni akkor. :lol:

H&M-es cuccokat én is szeretem, bár a legtöbbet és turiztam :oops: nem mindíg telik újra.
De haszált állapotban is nagyon szépek, főleg a farmerok, bársonynacik. :lol:
Tegnap kipakoltam norbi szekrényét...hááát döbbenet mennyit nőtt.Szinte semmi nem jó rá a tavaszi cuccok közül.
Kellett vennem nacikat is, elmentem turizni. 8) :oops:
2500ft-ért kaptam egy H&M-es világos bársonynacit, egy nextes kék vászon kantárost, és 2 db melegítő nacit
(itthonra mászni) mult héten meg 600ft-ért vettem egy Petit márkájú kötött kardigánt :D Olyan szép mint az új!
Badykat örököltünk, cipőt vettünk multkor, ja és anyós is turizott egy Disel-es széldzsekit! :lol:
Télikabátot meg majd veszek szülinapjára. :wink:

Bettyna...nahááát, ezek a képek! :shock: :D Milyen ügyesek a gyerekek, a nagyobbak már régóta járnak úszni?

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


jaaj, csajok! tökre kivagyok, Tominak és nekem is vírusos torokgyuszim van (nekem csak valószínűleg, a gyerekdoki szerint, este majd elmegyek a saját orvosomhoz)...
lázunk nincs szerencsére (jó, hogy én is elkaptam...)
annyi tünetünk volt, hogy szegény Tamáskám berekedt ma reggelre és enni sem nagyon akart + éjszaka ezerszer felkelt, nyűglődött. Szegény :( Azt mondta a doki, hogy nem csoda, mert nagyon piros a torka, tuti, hogy fáj neki. recept: napi 30 csepp cebion :shock:, sok folyadék és ha láz van vagy nagyon nyűgös (akkor valószínű fáj a torka) egy adag nurofen. :(
annak örülök, hogy legalább vírus, így az antibiotikumot megúsztuk.
Lkata!
jobbulást apukádnak, most már biztos hamar meggyógyul. Azért baromi rossz lehet az állandó fájdalom :(
Én most, hogy betegek vagyunk azért jobban örülnék, ha nem lettünk volna mi sem soha betegek... De én nem is tudom, hogy hogyan csinálod. Tomit nem lehet megállítani, bárhol vagyunk megy, mindent összefogdos, szájába vesz + biztos az is, hogy sokat járunk gyerekek közé - vagy a fene tudja. A doki szerint bárhol elkaphatta(elkaphattuk).



örülök, hogy tetszett a hintás videó Tomiról :D
láttam, hogy fáradt (amúgy is mindig elbóbiskol a hintában), de most nem volt hajlandó kiszállni belőle és el is aludt utána perceken belül, mint láttátok :lol:

Zsuzsu!
nagyon fogta a hinta szerencsére, de az én izmaim is ugrásra készen voltak végig ;)

Tali:

nekünk jó lett volna a szept 26. , de remélem az okt. 10. is jó lesz, de azt még a családdal egyeztetni kell, mert Tominak 15-én szülinapja lesz (és ugye 2 felvonásban lesz megtartva).

Marek!
nagyon jól néztek ki a képeken! Gondoltam rátok tegnap, hogy biztos jó a buli. Mi csak ide a kerületbe akartunk kimenni gryllusra, de sajnos nagyon sokat csúszott és jött a baba-álmosság, az pedig nagy úr :)

pesti tali:
ha meggyógyulunk a péntek jó nekünk, csak legyen jó idő!

ildi!
szegény lottika! Tudom, iszonyatosan rossz érzés, mikor ott vagy mellette és mégis hatalmasat zakózik...

bocs, akinek nem írtam, megyek gyógyulni :)

Kép

Kép
borkaby
 
 

 
 

Na, javulófélben Lotti feje :lol: Maradt neki 2 csík a homlokán, 2 órát aludt de. :shock: Már beszartam, hogy mi van :roll: De utána meg se állt 3,5 órán keresztül, most aludt el :roll:

Marek, de jók a képek, Bori satyija nagyon cuki!
Az októberi tali is jó lehet, csak akkor már tényleg pocsék idő van :?

Én turiban vettem egyet, GAP, 190 forint volt, ez az :lol: 8)

Kép

Imádok turizni :lol:
Anyukám állítólag ma 11 e forintért turizott Lottinak csomó ruhát :shock: 8) :lol:

Pénteken már nem lesz jó idő...

Borkaby, jobbulást nektek!!!
Amúgy nálunk dettó, Lotti mindent a szájába vesz, mindent megfogdos, járunk babatársaságba (zenebölcsi) és az ismerőseinkhez, ahol ugye 1,5 éves a kisfiú, szóval akárhol akármit elkaphat :?

Tücsök, köszi az infót, beszerzek majd egy ilyen kencét, persze hogy nincs itthon nadályvalamim :wink: Úgy néz ki, a hideg vizes borcsi is jót tett.
Jobbulást oda is!!!

Veronika, tök jó, hogy Pálmi bírja a kutacsvédőt! Lotti tuti leszedné!!!
Az ilyen volt ilyen lett kép csúcs, milyen sokat változott Pálmi :lol:
Majd én is csinálok ilyet, kedvet kaptam, jó ötlet!

Kép

Kép
nusildi
 
 
 
 


Ildi,
én is megijedtem volna, ha egy ilyen nagy ütés után túl sokat alszik, hál istennek, hogy jól van!

Az "ilyen volt - ilyen lett"-et megnézném Lottiról meg a többi babáról is! :) Hihetetlen Pálmi milyen kis csúnya volt születésekor, pedig akkor szépnek láttam :lol: :lol: :lol:

Borkaby,
jobbulást! :(

Marek,
jók a képek! Nem semmi, hogy így bírja Bori!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára sz.veronika 2009.09.14 18:32-kor.

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Ja, nálunk "megjavult" az alvás, nem tudom írtam-e már. Átállt egy új alvási rendre, valószínű az borította meg egy időre. Régen 12 órát aludt éjjel és 2-szer rövidet nappal. Most meg 9-10 órát éjjel és 3!!! órát egyben napközben. Most csak 8 körül kel, úgyhogy vége a hajnalozásnak hál istennek!

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Túl sok lett a "hál istennek" az utóbbi két hozzászólásomban :lol: Majd megfigyelem, hogy máskor is mondom-e :)

Még az jutott eszembe, hogy tegnap ami nem ment el, abban volt egy rész Mareknak... hogy nem próbálsz-e valamit tenni Bori rossz beidegződése ellen, hogy csak cicin és csak veled... látod Ildinek sikerült, bár nem teljesen ugyanaz a probléma, de hátha a sűrű kelésre nálatok is tudna valaki tippet adni, hogy mit csinálj, hogy szoktasd le... ?

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


ezt találtam, hátha érdekel titeket is:
http://mipszi.hu/

Veronika!
szerintem nagyon édi Pálmi újszülötten is :)

Kép

Kép
borkaby
 
 


Veronika
Szívesen veszek bármilyen ötltet, de szerintem én már mindent kipróbáltam a sírnihagyáson kívül. Azt az egyet meg nagyon ellenzem, úgyhogy azt inkább kihagyom.
Nekünk sajnos nem vált be Emmaléna ötlete, pedig megpróbáltam.

Egyébként nem olyan nagy a baj, mert ha álmos, akkor elalszik a babakocsiban is, és ráadásul olyan mélyen, hogy simán át lehet rakni az ágyba. A hátamon meg akkorákat alszik, mintha kiütötték volna... :lol:

marek
 
 


Énisénisénis...
Ilyen volt, ilyen lett:

Kép


Kép

marek
 
 


Borkaby
Én már olvastam Gyarmati Andrea cikkét. Szoktam olvasni a blogját is, és nagyon-nagyon szeretném csak fele olyan jól csinálni a gyereknevelést, mint ő. Nagyon tetszik a dolgokhoz való hozzáállása, rengeteget tanulhatnánk tőle.

Aki esetleg nem ismeri:
http://szirkababa.blogspot.com/

marek
 
 


Kép hehe :lol:

Kép

Kép
nusildi
 
 
 
 


mégmégmég!!!!!!!!!!!!!!

marek
 
 


Kép

Kép


Kép Kép

Kép

Kép
borkaby
 
 


ilyen volt, ilyen lett :) rengeteget változott Tomi...
majdnem nem tudtam kiválasztani melyik fotót tegyem fel :)

kicsit jobban vagyunk, már nincs berekedve Tomi, viszont kicsit taknyos és hőemelkedése is volt reggel. Viszont az étvágya visszajött.


Marek!
Köszi a blogot, én nem ismertem. Nagyon meghatott, ahogy a kislányáról ír, tényleg irigylésre méltó az az erő és szeretet, amivel viszonyul hozzá.

Cipő:
tudom, már volt egy kicsit téma, de le akartam írni, hogy mit mondott nekünk a gyógytornász, nekem új volt ez, úgyhogy leírom: itthonra is vegyünk nagyon jó minőségű benti cipőt, mert a sima padlón nem tesz jót a babalábaknak a mezítláb járkálás, mivel kinyúlnak a szalagok. Mezítláb csak egyenetlen talajon, pl. kint a kertben egészséges lenniük.
ő két cipőt ajánlott nagyon, szerinte nagyon fontos, bármilyen cipőt is választunk, hogy jól tartsa a bokát is: salus és supy cipőket javasolta nagyon.

Kép

Kép
borkaby
 
 



Sziasztok!

Köszi a víz alatti fotó dicsiket. Szerintem is klasszak lettek. Valaki kérdezte, igen a nagyobbak már régebb óta járnak, kb. annyi idős koruk óta, mint mi kezdtük Szabival.

Liget - Úgy látom a péntek többeknek jó. Most péntek vagy jövő hét? A köpönyegen kb. ugyanolyan időt jósolnak. Mi jövő héten lehet, hgoy nem leszünk itthon, de még nem bizti.

Marek - Szupi lehetett a buli. Édes Bori nagyon! Nekem most úgy néz ki mindegyik időpont jó.

Veronika - Szabi mikor esik emeli a fejét, nagyon riktán veri be. :roll:

Ildi - Puszi a bibre!

Itt a volt-lett rólunk is:
Kép Kép

Ez meg csak erős idegezetűeknek ajánlom:
Kép Kép

KépKép
KépKép
KépKép
sz.bettyna
 
 


:roll: Ez az a lépcső, amin én nem mertem felmenni??? :lol: :oops:

Bori is felmegy már a lépcsőn, de mivel az én idegeim nem erősek, ezért inkább nem hagyom neki... :oops:

Borkaby
Ez a cipő téma olyan, mint minden a gyerekneveléssel kapcsolatban .... van benne legalább két irányzat, és mindkettő irányzat képviselőinek erős érveik vannak. Mindig annak hiszek, akiket éppen olvasok, de ez persze nem segít a döntésben. Én most a puhatalpúra szavazok, de ismerem a másik oldal érveit is. Azok is meggyőzőek, de valahogy mégis dönteni kellett... :lol:

marek
 
 


sziasztok!

Én is én is... :lol:
Ilyen volt(1 naposan):
Kép
Kép
Ilyen lett:
Kép
Legújabb képeink:
Kép
Kép Kép
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára lovaszkata 2009.09.15 14:40-kor.

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


JÓK A KÉPEK!!!! :lol: HÁÁT HATALMAS VÁLTOZÁSOK VANNAK!!!
Szerintem szépek voltak újszülöttnek is de most gyönyörűek, nem??? :oops: 8) :D :D

Borkaby...a Deichmannos cipő is tartja a bokát, és rugalmas, az nem jóóó?
Én ezt a Bobi-t vettem , olcsó és jól néz ki.
köszi a linket, egyre többet olvasok én is a szobatisztaságról!
A suttogó szerint már el lehetne kezdeni, de a legideálisabb a 16-22 hó között :D mert akkor a gyermek utánozza a szüleit
és meg akar felelni. Még a dackorszak előtt könnyebb. :wink:
Persze az a lényeg hogy a gyermek érett legyen rá, és megismerje az ingert és rájöjjön a dolog lényegére... :wink:
Ti mikor kezditek a szobatisztaságot próbálgatni?

Nekünk most már a kajálással vannak gondok, illetve nekem van gondom, nem akar Norbi szilárdat enni :(
Megragadtunk a 8 hónaposoknak való állagú kajánál :roll:
A vajaskenyér megy a földre, a villávak összetört ételektől fuldoklik :(
Eddig nem volt gond mert a gyümit összetudtam törni villával apróra de nem mindent tudok :?
Meg most már kevesebb a gyümölcs, jön a tél...mit fogok én adni?
A tejpépek, pudingok, babakekszek ahhoz drágák hogy csak azt egye??? :roll:
ti hogy vagytok ezzel???

Csináltam tejberizst is már gyümivel, de tápszerrel nem lehet, vízzel meg nem olyan finom. :roll:
Vettem biotejet már, valaki mondta hogy ő már azzal főz a kicsinek csak higítja...háát én nem mertem felbontani. :oops: :roll:

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Sziasztok!

Nálunk is elkezdödött az óvi és még szoknom kell,hogy "csa"egy gyerekem van :lol: :lol: De most már megprobálok sürübben jönni :D

Borkaby!Boldog születésnapot!!!

Marek!Jók a képek!Sapi helyzet ismerős 8)

Kata!Alma,banán lesz én pl banánt adok meg joghurtot így nem olyan unalmas.Jövöre terveztek kistesót :lol: :lol: Tök jól nézel ki klassz a hajad!!!! :lol:

Ildi!Nem csodálom,hogy megilyedtél,hogy sokat aludt Lottika.Szülinapról annyit,hogy én a napján ragaszkodom a 4-ben mert mi már külön család vagyunk ezt a nagymamának meg kell értenie utána meg megtartjátok a nagyiknak és akkor megnyugszanak :wink:

Zsombor ilyen volt: Kép

KépKép
KépKép
KépKép
kata84
 
 
 
 
 


sz.veronika, épp ezzel az összehasonlítósdival szórakoztam, amikor megláttam az ilyen volt, ilyen lett képeidet. :D :D
Én is csatolok:
első kép: 2008. december 12. második kép: 2009. augusztus 1.

Kép Kép

Kép
szöszke
 
 


lovaszkata: Anyu a Lacinak a munkatársa volt.
De anyu szombathelyi, innan mentek Lábatlanba.

2 hete voltunk tanácsadáson, Laura 10kg 80gramm, és 76cm.
Van 6 foga:D Szép egyenesek neki, mert a cumiról magától leszokott, ami nem nagy baj.

nusildi: Mi tortént Lottival? (lehet, h erről lemaradtam...)
Leesett? Velünk párszor megtortént, hogy mikor szopizott, elaludtam mellette, és leesett.De hál'isten nem lett semmi, de már nem alszom el mellette, meg nemrég már rájott h hogyan kell lemászni:)

Ti mikor fürdetitek/altatjátok a babákat? Nekem mindig azt mondja a párom, hogy korai az este 8. Van egy ismerősünk akik este 10kor fürdetik az újszülott gyereküket is.Sztem az meg elég késő.
Én anno este 6kor fürdettem, aztán folyamatosan tolódott ki 8ra.

cipő: Én még nem vettem neki, ma ráadtam egy szandált, h mászkáljon benne, de utálta. Nekün is azt mondta az ortpédus, hogy adjak benntre is cipőt, de van padlófűtés, és biztos melege lenne cipőbe.

Hoztam még pár képet:
Kép Kép
Kép Kép Kép Kép

Kép
Kép
Kép
eszterbabe
Szombathely
 
 
 
 


Ilyen volt: ( milyen kis csúnyácska a mostani Laurához képest)
Nem hullott ki a haja....
Kép Kép

Kép
Kép
Kép
eszterbabe
Szombathely
 
 
 
 


Babe, nem, nem leesett, elesett :? Lett egy nagy pukli a homloka közepén, mintha kinőtt volna egy szarva :lol: De már javul, nem vészes, jót tett, hogy azonnal borogattam.
Laura nagyon cuki és milyen kis husika :lol:

Fürdetés, nálunk most már 8-kor van, de augusztus vége óta, addig 9-kor volt. Viszont áttért Lotti a napi 2 alvásra és emiatt nem bírta már háromnegyed 9-9-ig, míg jött a füri ideje.

Ilyen volt, ilyen lett, nagyon jó, többiek is!!! És nem voltak csúnyák újszülöttként, mindegyik baba nagyon cukika!!!

LKata, jaj de aranyos Norbika! Mint mindig!
Szerintem ne aggódj, csak próbálkozz Norbinál a darabossal, egy idő után biztos megszokja majd! Nálunk dettó ez volt, de aztán látta, hogy eszem a szilvalekváros-vajas zsemlét és kért belőle, kapott és ette :lol: Banánt pl. egy egészet megeszik és én adogatok kis darabokat a szájába. Viszont imádja a tejpépeket és nálunk uzsira mindig az van, marha drága, de nagyon szereti. Ha már kaphat tejet (és én tervezem 1 éves kora után), akkor csinálok majd neki pl. tejbegrízt vagy tejberizst, remélem majd annyira bejön neki, mint ezek a bolti tejpépek!

Szobatisztaság, nekem még eszembe se jutott, hogy kéne :shock: :roll: Én ezzel még biztosan nem fogok foglalkozni. Annyira picike még, annyi felfedeznivalója van, szerintem ráérünk.

Cipő
, Marekkel egyetértek a témában, tényleg annyi mindent olvasni, én eddig úgy hallottam, hogy az a legjobb, ha otthon is mezitláb van :roll: Lotti itthon zokniban van, aminek a talpán csúszásgátlók vannak. Amúgy ez a cipőüzlet is nagy biznisz :roll:

Péntek, ha jó idő lesz, kicsit ki tudunk menni a Városligetbe, csak írjátok meg, mikor kb. és merre tali!!!

Ma elmentünk anyuékhoz. Képzeljétek, 11 e forintért turizott, de olyan de olyan csodálatos ruhákat (nacik, pólók, mellény...), hogy majdnem elájultam :lol: Úgyhogy most nem kell nekem ruhára költeni 8)
Holnap pedig először itthagyom Lottit Zolira!!! :shock: Elmegyek találkozni 2 kollégámmal és Zoli egyedül fürdet és etet majd, még van egy fagyitej a hűtőben, meg a tejpép, ha az nem megy. Remélem megoldja (bár miért ne) és remélem nem fogok azon parázni, hogy megoldja-e (de miért ne oldaná)!!! :wink:

Csütörtökön meg újra játszóház. Most már mindig megyünk, bejött!

Jó éjt, mennem kell aludni, jaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!

Azt akartam még írni, hogy nem a cicin elalvás volt a gond!!! Most már megint pár napja kel éjszaka Lotti :cry: Pl. ma negyed 4-től 5-ig fent volt, ágyában nem aludt el, csak akkor feküdt, ha ott álltam felette és simiztem, ha leültem az ágyra, már állt fel és sírt, pedig az ágy 1 méterre van tőle :roll: Totál kész voltam, rajtam aludt el és becsempésztem az ágyba. Az a baj, hogy nem is értem, hogy mi lehet a gond, de tényleg. Foga nem hiszem, bár a doki azt mondta, hogy jönnek a hátsó fogai :shock: De eddig is jöttek fogak és aludt... nem tudom, mi lehet az oka, de nagyon-nagyon szeretném, ha jól tudnánk aludni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép

Kép
nusildi
 
 
 
 


Nagyon boldog Születésnapot Tünde (borkaby)!!! Most látom, hogy Kata írta + wiw :lol:

Kép

Kép

Kép
nusildi
 
 
 
 


Kép Kép


Jó reggelt!

Most gyorsan csak egy ilyen volt-ilyen lett képre van időm, mert rohanunk az oviba, majd utána a sebészhez megyek kontrollra.
Viszont a férjem egy olyan tündér, hogy bevállalta a gyerekeket 3 napra én meg lmehetek a hétvégén az egyik legjobb barátnőmhöz vidékre, ahol már 2 éve nem voltam.Mindig csak ő jött.Ahányszor terveztem, tuti közbe jött valami.De Ádi megigérte, ha meg is betegszenek, még betegen is boldogul egyedül.Már nagyon várom....Szüreti mulatságba fogunk menni.
na, tényleg rohanok
emmalena
 
 


Sziasztok!

Borkaby - Boldog szülinapot!!!!!!!

Marek - Nem, ez nem az a lépcső, hanem ez itthoni galéria lépcsőnk. Illetve majdnem létra. :roll: Cipő kérdésben egyet értek.
Szabi itthon zokniban, a játszón meg ha hűvös van, akkor olcsó tescos puha talpúban, de anyu most vett neki a kínaiban mászni való cipőt. Amit csak azért adok a lábára, hogy ne fázzon fel esetleg. HA majd elindul, kap rendes cipőt. Addigra kitalálom, melyik oldalra állok. :wink:

Ildi - Péntek du olyan 4 körül mondjuk? De lehet délelőtt is tőlem. Többiek?
Lehet, hogy elnézünk mi is holnap a zenebölcsibe kíváncsiságképp. Találtam egyet a Révay utcában, de még nem hívtam fel őket. Amíg még jó idő van inkább kint bandázunk.

KépKép
KépKép
KépKép
sz.bettyna
 
 


Sziasztok!

Szöszke....Gergő semmit nem változott, ugyan olyan szép volt régen is mint most :shock: :D
Emmalena.....nagyon édes az ilyen volt-ilyen lett képetek. :D
cici-kontrollra mész???Drukkk+++
Jó bulizást a vidéki szüreti mularságban! :D

Ildi...a számból vetted ki a szavakat :D pont ma ettem reggel egy házi szilvalekváros pirítost, és Norbinak is atam friss
kenyérre kenve :D egy-két falatot evett is, grimaszolt de nyalta a száját :lol:
Én is azt tervezem hogy 1 éves kora után áttérünk a tejberizsre, grízre :D ...addig meg majd így kínlódunk.
Tegnap én is adtam neki tejpépet, őszibarackkal...szereti azt is, csak az olyan sima állagú, ellustul, nem rág eleget.
8 foga van és nem akarja a darabosat. :roll:
Mindegy már nem parázok ezen.
Fürdetés/altatás: Ildi ebben is hasonlóak vagyunk :wink:
Nálunk is 9 körül volt még nyáron, mert akkor még 3x aludt és tök jól kibírta. Újszülött korában volt hogy 10óra elött
fürdettem meg mert 6-7 órás szopi után bealudt. :D
most 5-kor uzsi van, de utánna nem akar aludni már, ezért 7 körül már nagyon fáradt, nyűgös.fél8körül fürdetem meg
és 8-kor eszi meg a tápszert, utánna alszik is! :D
Csak sajna e miatt nem alszik csak reggel fél 6-6-ig.
Végül is 10órát alszik(néha ébred fel hajnalban inni vagy csak rosszat álmodik)..nem panaszkodom.
Turizás:most nekünk is van sok új ruha amit turiztam :lol: durván 5-6 ezer forintból megvannak az őszi cuccok.
farmer, 2bársonynaci, 2 kötött pulcsi,kardigán,2 itthoni melegítő naci,vékony pulcsi.
Badykat meg örököltünk, pizsinek vettem Tescos 3-mas csomagos rugit 12-18hós :D picit még nagy.
C&A-ban vettem két szebb melegítő nacit 50%-os kuponnal...az is jó bolt volt :D

Babe...hááát, nagyon szép a kislányod...én emlékeztem az újszülött képire :D neki volt mindíg nagy sérója :lol:
és égnek állt!Olyan muris volt! De tündéri kis arca van/volt már akkor is.
Jó kis husis combija van neki is. :D
Fürcsi témát már írtam fennt :wink: Tök jó hogy a cumiról így leszokott. :D
cipő..én is úgy tudom hogy amég kinnt meleg van, addig jó ha mezítláb vannak egyenletlen talajon,
benntre jó a cipő, gyógy-szandál, mamusz..
Egyenlőre Norbi még bennt is zokniban van.

borkaby[/b NAGYON BOLDOG SZÜLINAPOT!!! :D

[b]Kata...
de jó hogy jöttél.Már épp keresni akartalak! köszi a bókot! :D
Most fogytam 3 kg-ot...úgyhogy baromi jól jön bíztatásnak :oops: :D
Igen szeretnénk kistesót :D Még jó lenne fogyni, vitamint szedni...aztán majd januárban...remélem :D
Zsombi nagyon szép , formás kisfiú...jó ez a szöszi séró a barna szemeihez! :D Lányok imádni fogják! 8)

Húúú..megyek mert már sok leszek, bocsi!

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Apropó...ZENEBÖLCSI...Tök szupi dolog, de nem féltek most hogy enni influenzás van ország szerte. :roll: :(

Meg... :roll: :oops: nem akarok ünneprontó lenni, de biztos hogy jó ötlet ez a baba-mama tali most hogy terjed ez a szar? :roll:
Bocsi...de én kezdek ettől félni :oops: :( :(
Nem csak magunk miatt, de én ha megfertőzőm az édesapám...bele is halhat :( :cry:

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Borkaby, Boldog tegnapi szülinapot!

Lkata, tényleg nem sokat változott Gergő, de teljesen kerek volt a feje, amikor született, és fokozatosan nyúlik neki. :D A férjemnek hosszúkás a fejformája, ezért. :)
Azért olyan érdekes, hogy a babák szeme környéke szinte semmit nem változik a hónapok során. Szóval a főbb vonások megmaradnak.
Érthető az aggodalmad az apukád miatt. Nagyon lassan haladnak itthon a vakcina-gyártással. És ráadásul a beadás után még 3 hét, mire védettséget ad. Én azt hallottam, hogy olyan a lefolyása, mint egy normál influenzának, csak annyiban másabb, hogy a vírus hamarabb mutálódik.

Ildi, puszi Lotti kobakjára.
Ildi, Sz. bettyna, a péntek jó nekem is. Bármikor.

Volt egy afférom a CBA-ban egy pultos nővel. Pár napja került ebbe a boltba, de már a férjemnek is okozott kellemetlenséget 2 napja. Történetesen az volt, hogy 20 dkg helyett 26 dkg-ot adott felvágottból és nem kérdezte meg, hogy maradhat-e. (Ez a 6 deka egy jobb minőségű felvágottnál 80 Ft minimum=2 eldobható pelus ára. :D ). A férjem csak később vette észre, ezért nem szólt, én viszont ma reggel szóvá tettem, hogy ez 26 dkg. Mire ő: miért, mennyit kért? Nem figyeltem... :shock: :shock: Erre mondtam, hogy máshol megkérdezik, hogy maradhat-e, de semmi baj, elviszem a nagyobb adagot. Erre azt mondta, nem tudja eltalálni, és nekem esett, hogy én el tudnám-e találni. Mondtam, hogy nem az én dolgom, de ha 20 éve ezt csinálnám, valószínűleg el (50 körüli nő volt). Erre ezt mondta: Milyen ügyes KISLÁNY maga. :shock: (Gergő rajtam volt kenguruban.) Mondtam, hogy nem az első eset, hogy nem kérdezi meg. Erre még hozzátette, hogy általában meg szokta kérdezni. Akkor befejeztem a vásárlást, a pénztárosnőcinek elmondtam dióhéjban az esetet, már kajánul vigyorgott, amikor mondtam, hogy szóváltásom volt a húspultos hölggyel. Mondta, hogy nem én vagyok az első. Hazamentem, lepakoltam, a férjemmel együtt és Gergővel visszamentünk a boltvezetőhöz, és elpanaszoltuk az esetet. A boltvezető mondta, hogy minden nap (!), többször is panasz volt erre a nőre, amióta itt van. Délután el fog vele beszélgetni, és ha nem változik a dolog, kirúgja. Látta a húspultos nő, amikor távoztunk a boltvezetőtől, és nagyon szúrós szemmel nézett utánunk.
Íme egy újabb vakvágány élet. Lehet, hogy a nőci csodásan varr, vagy fest, mégsem azt csinálja, amihez ért. Az összes többi eladó aranyos, még ha rossz napjuk is van.

Kép
szöszke
 
 


Olyan édesek a fotok hihetetlen,hogy elmet 1év :shock: :shock:

Kata!Nekem a tesóm elkapta mi nem találkoztunk vele de anyuék igen Ők meg velünk :roll: Elöször nagyon féltem tőle de most mindenhol azt olvasom/hallom ha egyszer megkapjuk védetek leszünk így úgy vagyok vele ha elkapjuk sem lesz baj.Te esetedet totál megértem mert pont az hangsúlyozák,hogy azokra életveszélyes akiknek már baja is van.De erre nem szabad gondolni inkább azon,hogy ha eddig elkerült az infulenza most is el fog!!!!Fogyás ne is mond én is fogyozom tornázok de baromi nehéz háztartás vezetés közben :? Bár amennyit én a gyereke után rohangálok,hajlongok Rubint Réka testemnek kéne lenni :twisted:

Emmalena!Hogy a te gyerekeid mennyire hasonlítanak :shock: :shock: Emma tiszta Ábel csak lányba!Hogy van a cicid?Kapunk ilyen volt/lett fényképet?

Ildi!Érezd jól magad!És ne agódj Zoli megoldja hidd el ha haza jösz majd azt kérdezni:Te miért mondod,hogy olyan fárasztó mikor tök jól elvoltunk? :lol: Apának mindig jók a gyerekek :wink:

Kaja:Nálunk is most az a menő,hogy csak az nyeő ami kicsit pépes kicsit darabos :? Zsófinak is volt ilyen időszaka de hamar túl lettünk rajta!Pedig már nekem is jobb lenne ha nem kéne pancsolgatni :roll:

Szobatisztaság:Nem szabad és nem kell erőltetni Ők még nagyon kicsik.Zsófinak tavaly nyáron én akartam,hogy az legyen de olyan volt mint ha kiskutyám lenne folyton bepisilt a lakásba :? Ráadásul terhesen szupi volt egész nap pisit takarítani.Zsombornál már rutinosabb leszek és csak akkor kezdem el ha látom érti mi a dörgés.Zsófi most márciusba lett az egyik napról a másikra magától majdnem 3évesen.Ismerek olyat aki 3,5évesen lett az és azt mondta a Doki 4éves korig oké ha nem az.Ráérünk még :wink:

Cipő:Nekünk van Liliputis és szeretem könnyü feladni és könyen felál benne.De ha beindul már kintre nem adom rá.Most szülinapjára kap sport cipőt :lol:

Turi:Én imádom és tényleg poton pénzért meg van egy évszaknyi ruha!Ja és mióta Zsófi óvis totál nem vagyok kiakadva mikor minden nap új gatya kell mert tiszta kosz az előző 8) Ha kiszakad mejd beoltozuk de ha mondjuk egy gas vagy mustáng gatya lenne tuti égnek állna a hajam :lol:

Fürdés:Nálunk is 8óra addigra kifárad és kidől.Nyáron 9körül volt de most,hogy 1-et vagy max 2alszik egy nap muszály előre hozni!

KépKép
KépKép
KépKép
kata84
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Hova jártok turiba, mert ami nekem itt közel van attól nem vagyok elájulva.

Nekem a péntek du. tuti nem jó ligetezni. Nekem ált. a délelőtti időpontok jönnek be, én háromra megyek a Dórikáért az oviba.

Pénteken meg egyre, de utána még elméletileg elviszem balettra, ha nem akkor lehet ligetezni.

Cipő:
nekem itthon lilliputiban van, hogy ne csússzon a zoknia a parkettán, viszont az utcán meg a játszón rendes cipőt adok rá. Én a lányommal járok ortopédiára, mert befelé dőlt a bokája és ott mondta a nő (nem a szakma alján van), hogy otthon ne legyen rajta cipő, mert nem szabad egész nap cipőben lenniük csak egy kis időt de akkor a bokáját tartó cipőben legyen, vagy jó időben a játszón is mezítláb. Az asso cipő kimondottan nem javasolt, mert betét van benne és az nem tesz jót egy ilyen pici babának mert ellustulnak a még fejlődésben lévő izmok és szalagok. Amit Kata vett és az elefánten az pl. jó mert nincs benne semmi de tartja a bokáját.

Mennem kell....

Kép

Kép
mtücsök
 
 


Ildi, sz.bettyna, Mtücsök, akkor péntek délelőtt ? Alvási idő kinél mikor van? :)

Kép
szöszke
 
 


Tali, nekünk a délelőtt a jó, 4-kor Zoli már itthon van.
Ált. a 2 kajcsija után tudunk indulni, tehát kb. 11-11:30 körül lennénk arrafelé.

Betegség, H1N1, vírusok, én megmondom őszintén, cseppet se parázok tőlük. Pedig én nem vagyok egy laza ember, sőt, de valahogy nem tartok tőle, hogy megkapjuk. A zenebölcsiben is el lehet kapni, persze, de bárhol, akár a közértben is, szóval élni meg muszáj. Nem lehet otthon ülni egész nap. Abban pedig hiszek - hülyeség vagy nem - hogy ami meg van írva nekünk, úgyis úgy történik :roll:

Szöszke, fú, de idegesítő lehetett az a nőszemély! :evil: De jól bekevertetek neki :twisted: :oops: :lol:

Fog, ja, akartam már írni nektek, hogy elnéztem ám Lotti fogait :oops: :roll: Nem is 10 van neki, hanem 8, felső-alsó 4-4.
Úgyhogy Norbikával itt is kezet foghat a kiscsaj :wink:

Tücsök, asszem írtam neked priviben, de megírom, hátha más is menne ebbe a turiba, Keletinél, Rákóczi út 73. - csak baba-gyerek cuccok. Én csak ide járok.

Kép

Kép
nusildi
 
 
 
 


Nekem jó a péntek de. de csak úgy, hogy 1/2 1-re vissza kell érnem az oviba. Én már 9-től a ligetbe tudok lenni.

8-ra megyünk oviba utána buszra szállok a másikkal és már mehetünk is.

Kép

Kép
mtücsök
 
 


Vágó úr, foglaljuk össze, mit tudunk. :D:D Tehát:
Tücsök 9 órától jó
Ildi, 11, 11:30-tól jó
nekem is kb 11, 11:30-tól jó
sz.bettyna: ?
Csatlakozik még valaki? Nymalac? Pestiek? Azt sem tudom, ki pesti... :roll:

Mtücsök mennyi idő kell, hogy visszaérj az ovihoz?

Kép
szöszke
 
 


Klikkesedünk, klikkesedünk? :lol:
A vidékiek meg jöjjenek ide, és jól kibeszéljük a pestieket... :lol:

marek
 
 


Vidékiek is jöhetnek, ám!!!!! :wink:
Nekem is jó a 11 óra körül, esetleg kicsit hamarabb, attól függően, hogy alakul a de.-i alvás-evés.
A tó partján jó?

KépKép
KépKép
KépKép
sz.bettyna
 
 


Sziasztok!!

Zsófinak boldog névnapot!!!!!


Mi családilag náthásak vagyunk, jojo effektus....nem tudom elkülöníteni magnkat, így szerintem egymást fertőzzük felül... :cry: :cry: :cry:

Bettyna!
alagút: nincsen mászóalagútunk, de Konsti is mászik mindenhol. El szoktam keríteni egy részt, amin belül mozoghat (felügyelet mellett), de mindig megtalálja a legkisebb rést és át-ki-bemászik......

kavics: na ezt nálunk nem lehet, tömné a szájába.....

Borkaby!
Hogy vagy?????????????????????

Az óvónő mindennap említi, h Ábel sajtkukac...szépen elvan, de egy idő után nyugtalan lesz , aztán amikor kimennek az udvarra, jól érzi magát. 7:15-re visszük oviba, 8-ig érkeznek a társak, reggeliznek, majd foglalkozás-játék van. 10:30 körül mennek ki.
kérdésem: mennyi időt képesek a háromévesek fegyelmezetten viselkedni??? nekem ez a három órás fegyelmezett viselkedés sok....
Valahogy azt éreztetik velem, h hiperaktív a gyerekem, de meggyőződésem, h nem!!

Eszter!
nagyon édes laura, a kalapos és a fürcsis kép szenzációs!!!!!! :lol: :lol:

fürcsi: 19-20 óra között, mert addigra már kimerül. 20:30 körül alvás.....

Emma!
érezd jól magad !!!!!!!!!!

Szöszke!
Jogos a felháborodásod!!!!!!!

kata84!
Nálunk is napi egy nadrág simán összekoszolódik az oviban. Apa viszi reggel, neki nincs ideje átöltözteni, így amiben megy, abban van. Ha kimennek átöltöztetik, ha bejönnek vissza. Mégis napi egy nadrág kell. (vittem be használtabb ruhát udvarramenősnek, azt hetente hozom haza mosni. )

Nálatok mennyi az étkezés???? Én most fizettem be, 396ft/nap....ez a hónap majd 9ezer....agyalok, h nem ebédel, mert alig eszik bent, kóstolgat csak és itthon is ebédel. Kövezzetek meg, de sok ez a havi 7-9 ezer ft ...és ezt még állítólag 30% kal emelik..... :cry: :cry:


turizás: én a bababörzén vásároltam Ábinak sok-sok őszi-téli ruhát. Polókat, pulcsikat, nadrágokat, kabátot, cipőt. 25db 6 ezer.... Ábel nagy kedvence a Bob a mester mese. Sikerült vennem ilyen figurás pulcsit. Tegnap azt vette fel az oviba, mondtam neki, h mutassa meg az óvónéninek. Amikor mentem érte mesélte Ibolya, h annyira édes volt, minden társának, szülőnek mutogatta a pulcsit. :lol: :lol: :lol: :lol: Itthon néztük a mesét és a pulcsit ölelgette közben.....(látom már, maciruha lesz belőle, ha kinövik!! :lol: :lol: ) SZóval az ilyenek miatt megéri turizni. :wink: :lol:

szobatisztaság: Kata84 véleményét osztom, mi is ezt tapasztaltuk. 2 évesen nyáron pelus nélkül hagytam Ábelt az udvaron, ügyesen intézte a dolgát, de bent pelusban volt. A járólapon nem hiányzott, h "baleset" esetén "zakózzon" egyet....
Lehet próbálni a bilit, ha már önállóan járnak, de ritka, aki megülne rajta....

étkezés: nálunk most gondok vannak, alig eszik Konsti. tegnap este kínunkban már állva etettük. Tepert egy kört a járókában, egy kanál főzelék, ujabb kör...így etette meg az adagját.....
próbáltam a sajtos tésztát, de kiköpte. Valahogy nincs gusztusom turmixolni a tésztát. A vajaskenyér sláger, de csak ha ő pakolhatja a szájába.
Sok gyümit eltettem a fagyóba, így télen tudom banánnal, almával vegyíteni.

fotók: nagyon szupik!!!!!! Van olyan baba, akit nem ismernék meg, de van aki alig változott arcilag. Csodaszép valamennyi!!!!!!!

Én most nem teszek fel újszülöttképet, majd a szülinapon, de mutatok idegtépő sorozatot..... :wink: :lol: :lol: Így mászik az ablakba kicsifiam....

Kép mászás indul
Kép felértem
Kép a hős..:-)
Kép megtapsolom magam

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 


Sziasztok!

Bocs, tegnap este kicsi siettem.

Minden Zsófit isten éltessen!!!!!!

Zsuzsu - Nem semmi ez a kis krapek!!!! Nagyon jó fej!

Kata - Ha félnénk az influenzától, akkor akár ne is vegyünk levegőt. :wink: Persze, jogos hogy te az apukád miatt jobban aggódsz. Tökéletesen megértem. De azért ha érdekel, nézd meg ezt a videót. Elgondolkodtató.

http://vimeo.com/6223468

KépKép
KépKép
KépKép
sz.bettyna
 
 



KépKép
KépKép
KépKép
sz.bettyna
 
 


nem teszi be a linket, nem értem miért :roll:

KépKép
KépKép
KépKép
sz.bettyna
 
 


Zsuzsu!Édesek a képek!Nálunk ágyra mászás van :? Hú hallod elég drága a kajátok nálunk 325ft/nap mondjuk én számoltam rá,hogy havi 10-es lesz a kaja meg a vitaminok :roll: :? Köszönjük a köszöntést!Zsófi is ma tortyogot hát remélem nem lázasodik be :roll: Gondolom akkor csak szólnak.

Ma olyan kiskabátot turtam Zsombornak,hogy full szerelmes vagyok a fiamba így is: Kép Csak a Csaj egy tapló múltkor azért szólt mert hangosan magyarázott majd át ment hisztibe a gyerek,ma úgy mentem,hogy vettem egy kiflit reggelire így nyugiba tudok turizni errema azért szól,hogy ne morzsázak mert nehéz porzsívozni :evil: Megjegyzem éppen pletykált a barátnőjével :evil: :evil:

KépKép
KépKép
KépKép
kata84
 
 
 
 
 


Zsófikat Isten éltesse!!!! :D

Majdnem Zsófi lett Norbi is :wink: :lol:

Bettyna...nem tudod elküldeni az e-mail címemre a linket, hátha oda sikerül?
Érdekel minden ezzel kapcsolatban.Nem tudom mit tegyek???
Annyi rém-hír van ezzel a H1N1-el. :evil: :(
Csak apukám féltem, meg ha terhes lennék és elkapom...mik a következményei??? :(

Kata...Zsombi nagyon szexys kis pasi! :lol: :lol: :lol:
jó a vonid! :wink: Zsófinak pusssssz!!!

Zsuzsu...nagyon édi a kis huncut ablakbamászód! :lol:
Gondolom hajad égnek áll :wink:
Jobbulást a náthás familiának!

Én fiam is 2 napja rosszul eszik! :(
Nagy étvágy után , gyors visszaesés. :roll:
De jól hízott tuti, mert már alig bírom a seggét. Vettem neki durum tojás nélküli tésztát, ma vadast fogok neki csinálni! :D

MA 11 HÓNAPOS, megyünk mérésre. :D

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Hát úgy tűnik elkiabáltam az alvást... most negyedik napja éjjelente 5-6-szor kel :(

Zsófiknak boldog névnapot!

Zsombi tényleg nagyon jó kis pasi!!! :)

Gratula Norbinak a 11 hóhoz!

Konsti nem gyenge az ablakba mászással! Sajnos az én gyerekem is egyre több "rosszaságot" csinál, már nem él az 1-2 hónapja tett kijelentésem, hogy alig mondom, hogy "nem"... Feláll a WC-nél és beletúr, kiborogatja a WC kefét, felmászik a lépcsőre és onnan visít mert lejönni nem tud... ma kiöntötte a halkaját, néha lerántja a virágokat, a bejárati ajtó aljáról tépi fel a szigetelést, és még sorolhatnám...

Szöszke,
tuti engem is felhúzott volna az a húspultos nőci...

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Kata - Mail ment.

KépKép
KépKép
KépKép
sz.bettyna
 
 


sz.bettyna, érdekes ez a videó...és még csak meg sem lepődtem. :(

Kata84, tényleg jó a kabátka! :)

Zsuzsu72, tisztára úgy viselkedik Konsti, mint aki nem elég éhes. Gergő ugyanilyen szétszórt, amikor nem elég éhes. Jól ki szoktuk éheztetni (fél óra-egy óra kivárás), aztán utána nincs figyelem-elterelődés, az garantált. :D

Marek, én beépülök a csoportba és jól elmondom, mit beszéltetek rólunk. :D Ja, küldheted a folyószámla számodat! Akkor végülis marad a szeptember 26.?

Holnap: eső esetén is jöttök?
Melyik tó partján? A vajdahunyad vár, vagy a városligeti tó?

Kép
szöszke
 
 


Szöszke, mi pont arról beszéltünk Bettynával ma, hogy holnap még kéne beszélni de., hogy megyünk-e, milyen idő lesz stb.
A telószámodat nem tudja egyikünk se, küldd el priviben, jó?
Helyszínt én se tudom pontosan :roll:
Pultos nőt kirúgták már? :lol: 8)

Kata, de édes a fiad, nem csoda, hogy szerelmes vagy belé :lol: Nagyon cuki a kabátka, a turi szuper dolog, olyan kincseket lehet találni, hogy csak na!
Zsófinak!!!

Kép

Bettyna, örülök, hogy tetszett nektek a játszóház, jó lenne, ha jönnétek mindig!!! Kár, hogy el kellett már mennünk, de sajnos a BKV megint alakított, a 4. troli volt alacsony, úgyhogy Lotti a 3.-nál elaludt a babakocsiban :? Úgy vittem fel a kezemben otthon, hogy aludt még :shock: Tiszta ideg voltam, ma miattuk kb. 1 órát álltam az esőben a gyerekkel :evil:

Baba-mama tali, na úgy néz ki, hogy mégse megyünk :roll: Bocsi-bocsi, nagyon szeretnénk, de szombaton Lotti ünneplése lesz, ami jó, de nagyon szerettünk volna menni a talira :cry:

Zsuzsu, ez a képsorozat Konstiról, hát meg kell zabálni és a végén még meg is tapsizta magát, nagyon-nagyon édes!

Megyek tovább, épp teregetek :roll:

Kép

Kép
nusildi
 
 
 
 


Ildi - Hát ez nagyon gáz!!!! Mi még egy fél órát ott voltunk, Szabi nagyon élvezte.

Én a városligeti tóra gondoltam, ott az állatkert bejárata könyékén, de ha esik, akkor nyilván nem. Annak nincs értelem. Vagy bemegyünk a játszóba bomolni.

Sietnem, kell,apa fürdet, csak azt akartam még mondani, hogy a tejbe rizshez, grízhez próbáljátok ki a rizs vagy zabtejet. Finom vele, nem olyan íztelen, mint vízzel.
Na rohanok. ki kell halászni a gyerekemet a kádból!

KépKép
KépKép
KépKép
sz.bettyna
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?