Új privát üzeneted érkezett!

Puszi
En azt hittem a tali dobva van mert hirtelen elcsendesult minden :oops: En meg mindig benne vgyok...es szombat vasarnap is jo mivel mar 7-en otthon kell lennem 8) De ha jol tudom maradt a vasarnap... 8) meg e helyen kene gondolkodni :roll: Mert vannak akik babakkal jonnek a :!:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bébike,
nem értek hozzá, de arra tippelek, hogy lesz petesejted.
Talán még nem tudod, mert akkor még nem írogattál ide, de nekem novemberben összesszen 2 db. petesejtem lett, az egyik itt hápog a kiságyban mellettem. Szóval, amíg van petesejt és elindul az embrike, soha nem feladni!!!
Mi meg majd izguluk helyetted és küldjük a drukkokat
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Tücsi,
neked is mennek az eXtra drukkok, kezem-lábam, tudod,
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Puszi, neked is drukk és sok kitartást a vérvételig.
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Bumi,
őrület ez a ciszta :evil:

Skrisz,
képzeld, Katica tegnap először élvezte a fürdést. Előtte nagyon kiabált, de ahogy beletettem a kádba, láthatólag jókedvre derült.
(Amúgy az öltöztetést is békésen tűri - amikor épp nem éhes.) Viszont nappal alig alszik, és egyre többet akar nézelődni másfelé is, nem csak a kiságyban. Az ölemben is folyton forog, hogy mindenfelé szétnézhessen. Mi lesz, ha elindul? :shock: - Ráadásul ma, mikor éppen a jól megérdemelt hagymalevesemet kanalaztam, a szája szélét nyalogatva figyelt, már várom a napot, amikor rábök a pörköltre, hogy neki márpedig az kell :lol:
Szívesen belemeríteném már a vízbe rendesen is, de nem tudom, hogy lehet-e már, a védőnő kamasz fia meg elkapta az új influenzát, úgyhogy a védőnő se mer hozzánk feljönni, hogy ránézne a köldökére.
Na, jól eldicsekedtem, látszik, hogy egész nap csak Katicához tudtam beszélni... :oops:

Kép
kisbuta
 
 


Kisbuta, irigy vagyok. Csak az én tündérem ilyen kis hisztimanó? Meg víziszonyos? Bár én is az voltam. És a párom családjában sem tud senki úszni.... :?

skrisz72
 
 

 
 

Bri: hányadika legyen akkor? Melyik vasárnap?

Kisbuta: :D

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Puszedli, itt is köszi :wink:

Skrisz, nagyon szeretnélek egy hírrel meglepni titeket :D és persze magunkat is. :wink:

Puszi drukkolok!

Tücsi, emlékszem. hogy haladsz a szurkákkal?

Mabe :shock: a mensinek. Ez tuti hogy az? Imola édes és aranyos.

Zsófi, megyek babalesni. Jó, hogy itthon vagytok végre :)

Egy kedves szó olyan, akár a tavaszi napsütés.
allegrobarbaro
 
 


Sziasztok!!!

Alle,
isten éltessen! :D

Puszika :D
mai drukk-adag++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Melánia,
csak így tovább! :D +++++++++++++++++++++++++++++++++++

Tücsike :P
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Bébike,
reméljük, épp annyi peti lesz, amennyi kell!!! :P
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Katám,
oldószer!!!!++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Lőrinc Úrfi, lejárt az albérlet!!! :wink: :lol:

Anyuciknak pussz! :P

tillidian
 
 


Puszi
Hat ha a regi datum akkor az oktober 11. volt ha jol emlexem :roll: se idopont nem volt se helyszin...bar nekem ugyis jo ha kesobbre teszitek csak akkor mar ki tudja fogok-e tudni menni :roll:

Kisbuta
Latom elvezed az idot Katicaval 8) Enis-enis :!:

Kismamiknak pocaksimi :!:
Anyukaknak nyugodalmas jo ejszakat :!:
meg nem kismamiknak turelem es sokk drukk :!:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Lányok köszönöm szépen a drukkokat!
Tökre élvezem a szurizást! Az az igazság, hogy anno mikor a párom szurizott volt, hogy már akkor elájultam mikor megláttam a tűt (szegény párom azt se tudta, hogy kapjon el mert a lefertőtlenítet fecskendő a cuccossal a kezében volt... :oops: :lol: )Szóval most olyan büszke vagyok magamra, hogy egyedül be tudom adni a napi 3 Fostimont! Ma már éreztem a bal petefészkemet is szóval, reménykedem, hogy most jobban teljesítek mint az eddigi lombikoknál!;-)

A babák gyönyörűségesek, nem is tudnék választani! :D
Vendég
 


Tücsike: ügyes vagy!!!!!!


Október 11. talira jönne:

Alle
Bri
Szalai Heni
Tücsi
Bumi
Hajnoca
Hanna
Bébike
Puszedli


És még ki?????

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Köszönöm szépen a drukkokat!
Bridget, jaj, nehogy félreérts, megelégszem én annyival, amennyi van, nem kell nekem 25 petesejt, csak legyen épp elég és jó minőségű! De most az a gond, hogy csak nőnek a tüszők (le sem írom, mennyit számolt a doki, de 30-hoz közelít ), de épp az a baj, hogy nincs bennük petike , üresek, vagy ha van, az nem túl jó minőségű. legalábbis a hormonleletek alapján most ezt jósolja. :roll: De én nagyon bízom abban, hogy mégiscsak lesz annyi, amennyi kell, és sikerülhet őket megtermékenyíteni! Szóval nem biztos, hogy az a jó, ha ennyire nagyon sok a tüsző :roll: nekem bőven elég, ha annyi van, hogy legalább egy babácska kiteljen belőle :D NEmsokára adom be a tüszőrepit!!!
Hogy bírod még a fogigátlót? Én utáltam, az én libidómnak nagyon betett :oops:

Tücsi: hajrá szurik! A Fostimon mire való?

Kisbuta, Skrisz, olyan jó olvasni a babákokról, én Benim már akkora nagy mamlasz!

Puszi: hogy bírod?

Kép

Kép
bébike4
 
 


Bébike, tüsző növelő! Majd kapok még hozzá Merionalt is valószinüleg, nekem eddig ez a két szuri vált be a legjobban, és ráadásul olcsóbbak is a többi hormon szurinál!;-)
Vendég
 


Bébike: bírom-bírom,...

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Bebike
Dehogy ertem felre csak nekem ezek a szamok alomszamok :roll: teny ami teny altalaban a minoseg rovarasa megy a tobb tuszo :? ugyhogy en ngyon orulok annak a par darabnak ami lesz.Neked azert mennek a szurkok azert egy babara valo tuti osszejon :wink: Majd irj ha vannak uj fejlemenyek vgy ez a penteki nap a vegleges :?:

Puszi
Magika is szeretett volna jonni meg mar nem is tudom ki :roll: Az idopontrol is jo lenne beszelni mert nekem aznap pont nem sok idom lesz :? most vgy ebedre megyunk vendegsegbe vgy keso delutan ma nem tudom :roll: Btayamnak is szulcsinapcsija lesz 8) De persze megoldom csak nem erek sajna ra egesz delutan :oops:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Jó reggelt lányok!

Melani :lol: :lol: :lol: :lol: szupi csak így tovább!!!

Puszi+++++++++++++++++++++++++++++++++++

Bébike, Tücsi+++++++++++++++++++++++++++++++++

Fú de jó sok baba lesz :D .

Bumi sajnálom..... :(

Én köszönöm megvagyok, tanakodtunk és úgy döntöttünk hogy januárban indul a második lombik (ha minden jól megy...).
Apát addig bevitaminozzuk :lol: hátha elég lenne inszemre a mennyiség... Olyan jó lenne, én tök simán elinszemezgetnék, persze örülnöm kell annak is (és végülis örülök is), hogy lombikra tudunk menni, és így van esélyünk egyszer babára.

Zsófi meglestem a másik topicban, tündériek a babácskák, micsoda pofikás a Málna :D , nagyon édesek, gratulálok hozzájuk!
Vendég
 


Sziasztok!



Október 11. talira jönne:

Alle
Bri
Szalai Heni
Tücsi
Bumi
Hajnoca
Hanna
Bébike
Magika
Puszedli



Bri: 15 h ?????????? Mert aki 13h-kor ebédel és nem pesti, is oda tudjon érni. Na de hol van az az oda?????? Pestiek segítsetek!


Szép napot!

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Sziasztok!

Melani, drukkok.

Bébike, csak úgy mondom, hogy nekem egy dobogókői gyönyörű kikapcsolódás után sikerült a lombikom. Julcsi fotónaplójában az első kép Dobogókőn készült, mert nekem meggyőződésem, hogy az a hely adott erőt, hitet, feltöltődést…… Szóval szerintem ez jó jel :wink: .

Puszi, nagyon nagy drukkok! Tüneteket ne keress! Dezsi a fő megmondhatója, hogy én is azokba őrültem bele, mert amik kezdetben voltak is eltűntek. Aztán ugye mégis itt van Julcsi.

Bri, kórház :evil:

Bumi, fel a fejjel!! Kisepritek a nőgyógyászoddal azt a cisztát, és utána újult erővel kezditek a sikeres lombikot.

Babáitok gyönyörűek!

Csoki, hajrá január!

Pocakosoknak kitartás!

Remélem, nem hagytam ki senkit :oops:

Kép
petne
 
 


Petne
Marmint az itteni korhaz? :shock: :oops:

Puszi
En nem tom en nem vgyok fonok,akik jonnek tamogassak be az idopontot es a helyszint az otleteikkel es ugy konnyebb lesz :wink: meg hany nap is? 4? 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok

írtam egy szép hosszút és huss :evil:

Bébike nyugalom, sok sok drukk++++++++

Bumi nagy ölelés, kellene találni vmi cisztaűző módszert. TZ-nek nem volt semmi ilyen irányú javaslata???
Én BB-fan vagyok, szakmailag inkább őt látom jobbnak...de kinek a pap. Mintha TZ-nél ha vmi nem tankönyvileg alakul akkor hamarabb leállna. :roll: :?
TZ kommunikációján lenne mit finomítani. Lényeg : semmi pénzért nem hagynám enyimét :lol:

Tücsikém annyiszor gondolok Rád, és annyira drukkolok, úgyhogy sokszor írjk!!!!!! :)

Kismamik babákok egytől egyig nagyon szépek, és olyan jó olvasni benneteket, ti adtok erőt a folytatáshoz.

Puszi sok sok babaragacs+++++
Bár Én csak irigykedem talitokra, de ha lehet egy javaslatomra helyre: :oops: Tranzit?

Rana gondolom nem haragszik, ha megírom hogy jól vannak 3:1-ben. :)

Egérkéről nem tudni semmit????

Till Lencsi igazi neve nyilvánosságra hozható???? :roll:

Dezsi hová tünt már megint????

Csoki hajrá spontánkodás!!!! :)

Bri gyógyulj hamar, és siess haza :D

puszi, jók legyetek

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


Sok-sok drukkom megy mindenkinek!++++++++++++++++++

Dezsina biztos a medencéjét takarítja ki. :wink: Készül a télre. :D

skrisz72
 
 


Arnika
Koszi a tippet :wink: A hely jol nez ki csak szerintem valami olyasmi kene ami jatszoteres mert nem tudom hanyan jonnek babasan de eleg nehez olben megultetni a gyerekeket :roll: Viszont a helyet megjegyeztem mert felnott talihoz meg tecc :wink:

Bebike
Neked meg lemaradt,a fogigatlotol nekem se sok birkozasi ingerem van :x mondjuk most jott ez a felfazas es csak gumival lehetne hat igy meg plane nincs kedve az embernek hozza...hat meg apacskanak.De mar csak 2 es fel het aztan itt se vgyok... :roll: addig meg megoldom majd valahogy de tenyleg maaas :?

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Arnika
En olvasgattam erre arra es ratalaltam Dezsire :roll: Nem akarok pletyis lenni mert ide nem irt biztos nem veletlen :roll: inkabb irok privit :wink:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bri, csak a felfázás miatti ott ücsörgésre értettem :oops:

Kép
petne
 
 


Skrisz
Most jutottam el a blogodik...irtam par helyre meg megneztem a kepeket...eszmeletlen jok es az a tulipos rugi nadon tecc! :D

Petne
Akkor jol gondoltam 8) Ne is mond felfazva betettek egy kb 18fokos szobaba...ugy hogy mar eleve a varoban tok hideg volt...a kis szobaban meg suvitett a legkondi :twisted: 18 meg lehet sokat is mondtam :roll: 1orat vartam amugy vgyis annal tobbet majdnem masfelet mire jott valaki meg jo hogy az ajto elott altam es nem ultem a szobaban mert lehet odafagytam volna :twisted:

Hogy vgytok :?:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Árnika, köszike! Holnap UH majd akkor beszámolok!;-)

Dezsike nincs ám eltűnve, én szoktam vele értekezni!;-)
Vendég
 


Tucsi
Mar megtalaltuk 8) Olvastalak teged is mennek a drukkok :!: es olvastam a torteneted is :oops: en eddig nem is ismertem a te sztoriday :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Nem tudom ki olvasta ki nem...en elfelejtettem betenni mert epp a vonaton ultem...aztan Skrisz blogjaban is lattam az irast es eszembe jutott megint az a bizonyos cikk...

http://www.babanet.hu/lazi/hetrol_hetre ... ?id=090908

A teszteloink hol vannak meg a varakozo allaspontban levok :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bri, akkor jóóó ha megtaláltad!;-)
Vendég
 


Október 11. talira (Trancit Caffe) jönne:

Alle
Bri
Szalai Heni
Tücsi
Bumi
Hajnoca
Hanna
Bébike
Magika
Puszedli

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Tücsi,
nagyon ügyes vagy!!!! :P Hajrá szurik, tüszők!!! :D
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Árnika,
priviben megírtam Lencsink nevét :wink: (egymás közt bátran terjeszthető :lol: - csak ide nem írnám ki, kedves rokonok miatt :oops: )

Puszika,
milliódrukkkkkk++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ :P (talira uúúúgy mennék :roll: de asszem, igazoltan leszek távol :roll: :P )

Csoki-vanili,
a január is szerencsés hónap :wink:

Bébike,
a Fostimon kétkomponensű hormonszuri (én is azt kaptam a 2. lombiknál, Merionallal és Clostyval kiegészítve)

Pussz Mindenkinek!

(én egész nap keményedek, hajnalban jóslóm is volt :roll: )

tillidian
 
 


Hoztam egy kis remeny hirt..egy masik topikban olvastam...nem az a lenyeg ki es melyik topik hanem a tartalma:

"...Szóval a long protokoll előkészítése közben, két elzáródott petevezetékkel spontán terhes maradt! Ma volt uh-n és a jó helyen tapadt és már van szívhang. Le kellett állnia a szurival, de nem lesz a babának tőle baja. Nagyon boldogok vagyunk..."

Es erre mondjuk mi azt,hogy Csodak Marpedig Vannak :wink: :D

Puszi
Senki nem jelez vissza a talival kapcsolatban de ha mas nem majd mi ketten talizunk :lol: A tarsasag fele babas :!:

Tucsi
Ma szuperkoran keltem 7utan es kiolvastam a fel babanetet :lol: :lol: :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bridget0801 2009.09.17 21:53-kor.

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bri: ez igen! Remélem sok ilyen csoda történik!!!
A Tranzit bababarát kávézó, a másik topikom talijai ott szoktak lenni általában! :wink:

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Az jo akkor nem szoltam semmit... :oops: A kepeket megneztem a kavezorol de nem lattam semmi jatszot csak a kavezot 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Lányok, ne titokzatoskodjatok már....hol lehet Dezsiről olvasni?! Privi is jöhet.

Tranzit jó hely, csak időben kell foglalni helyet. Viszont általában könnyű parkolni környéken :wink:

Egy kedves szó olyan, akár a tavaszi napsütés.
allegrobarbaro
 
 


Kisbuta,Magika
Nezd mit talaltam nektek 8) Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok.

bébike:ma van a NAGY NAP igaz?
NAGYON DRUKKOLOK HOGY SOK SZÉP PETIKÉD LEGYEN!!! :lol: :lol:
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

puszi:hogy vagy????
ragi++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

till:miújság? Egyben vagy még? Vagy éjjel történt valami,valaki???
bridget:felfázás elmúlt már???
Tücsi:drukk az uh-hoz!
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Én teszteltem ma is egy SZÉP ERŐS KÉTCSÍKOSAT!!!! :lol: :lol:

Kép
Kép
melánia
 
 


Meli :D

Drukk lányok!! :wink:
Vendég
 


Puszi, drukk++++++++++++++++++++++!

Melánia, lehet hangosan gratulálni? Vagy még ne?

Till, mizu?

Tücsök, várunk a beszámolóval!

Én itthon, kórházat már megjártam. Nst jó, méhszáj 2000-es,nagyon fel van puhulva (doki kérdezte is hogy este nem görcsöltem, de nem) baba kb 3600 gr, amniot nem tudott csinálni. Holnap holnapután megint kórház, hétfőn megindítja a szülést. Hát a vizsgálat nem volt kellemes.

Kép
kata05
 
 


Sziasztok!!!!

Kata: húúúúúúú, de izgi!!!! Oldószert elküldtem!

Bébike: ++++++++++++++++++++++++++

Melania: jeeeeeeeeeeee!!!!!!


Dezsináról írjatok már!!!!!!!


A talival kapcs. is, mert így nem foglalok helyet, hogy senki nem reagál,...

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Sziasztok!

Dezsikével ma beszéltem az Intézetben ;-) és megígérte, hogy ír nektek!

Velem minden okés, csak éppen azt nem tudom mennyi tüszőm van mert végig bohóckodtuk az UH-t Sipos dokival meg az asszisztensekkel...talán 5-6-7 tényleg nem tom, de Sipos doki azt mondta többször is, hogy nagyon elégedett velem, így én is az vagyok! :lol: Mindjárt telefonálok az intézetbe a hormon érték miatt, de eddig úgy néz ki, hogy szerdán lesz lesazívás; hétfőn még lesz UH!

Köszönöm mindenkinek aki gondolt rám!

Puszikám, bírod még teszt nélkül??? Sokat gondolok rád, most sikerülnie kell!!!

Melánia, szuper! Akkor most már gratulálhatok, ugye? Gratulálooook!!

Puszi mindenkinek!
Vendég
 


Dezsi: várunk a hírekkel!

Tücsi: hajrá hétfő és szerda!

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


sziasztok!

köszönöm a hiányolást, nagyon kedvesek vagytok Midannyian!!!
bocsánat, hogy eltűntem :oops: de úgy éreztem, hogy miután egyáltalán nem érdekelt többet (őrült módón) a babaproject, nehezemre esett írogászni... :oops: :oops: :oops:
Múlt szerdán fel is hívtam az intézetet, hogy lemondom a sorszámom és kihagyok egy egész évet. Nos úgy esett, hogy a Tanárúr nem engedte, hogy lemonjam :? 8) és azt mondta másnap jöjjek be és kezdünk. Ugyanis pont a 3. napon lettem másnapra. Új protokol, életemben először antagonista. Ez az utolsó TB támogatott lombikom. és elkezdtem, mert meggyőzött a dokim, de igazából annyira nem ellenkeztem. Nos, ma vagyok a 11. napon, vagyis hétfőn punkció. kb 9 tüszőm van most és 10-16-17mm közöttiek, talán még növekszenek... a nyh 9mm. Hát ez lett itt a nagy nemtörödömségből. Újra lombikozom... utoljára :?
dezsina
 
 


Dezsina: micsoda hírek! :D Jó pár lánynak ekkor jött össze, amikor csak rábeszélésből, utoljára, csak a lelkiisimerete miatt bevállalt utolsó alkalommal, nem odafigyelve és ráparázva,.... csinálta végig! Ezt kívánom Nektek is!
A hétfői punkciódhoz meg egy kalappal! :wink:

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Puszedli!
drága vagy!!! :D köszönöm!
Olvasgattalak ám titeket, és tudom, hogy drukkolnom kell Neked is!!! Kitartás a tesztig!!!
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Skrisz!
nagyon mókás vagy :D télíesítem a medencét :P :P :P

Tücsikém!
:D
dezsina
 
 


Dezsina
Nagyon drukkolok!
Vendég
 


Mabe!
nagyon köszönöm! :)
dezsina
 
 


dezsina:ez lesz az utolsó mert ez SIKERÜLNI FOG!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:
NAGYON SZORITOK ÉN IS!!!! Most mi jövünk csajok. :lol:

Kép
Kép
melánia
 
 


Sziasztok!

Dezsi, micsoda hírek! drukkolok! Emlékszem, mikor ide kezdtem írogatni, akkor te is készültél az inszemre, és én is, és akkor én gondoltam, hogy milyen jó,majd együtt izgulunk, aztán végül nekem elmaradt az inszem akkor. Most meg mégis együtt izgulunk majd néhány nap különbséggel :lol:

Megvolt a leszívás, 10 petesejt lett :D ebből néhány nagyon szép, de a többieknek szükségük van érlelő gyógyszerre, mert nem a legjobb minőségűek :cry: de én nagyon-nagyon szuggerálom őket, hogy szépen megérjenek és megtermékenyüljenek!! Kérhetek ehhez drukkokat, mert nagyon izgulok! A doki szerint hétfőn, három naposan kapom vissza őket, ez a reálisabb, mint a blaszto, de már nem bánom, csak legyenek szépek és már tudjam, hogy hányan is vannak!! Fagyira nem számít, a fentiek miatt, de arra már nem is lesz szükség :lol: Holnap 11-kor kell telefonálnom!!

A Tranzit café nekem nagyon tetszene, ugyanis nagyon közel lakunk hozzá :lol: gyakran jártunk oda Benivel is, mert tényleg bababarát, a kinti részen vannak játékok, kiscsúszda, függőágy stb. :D

Kép

Kép
bébike4
 
 


Tücsi, neked is nagy drukk!+++++++++++++++++++++++++

Puszi, hogy vagy? Bírod, hogy nem tesztelsz?

Petne, most olvastam, amit a dobogókői kirándulásról írtál :D szeretném, ha nekünk is ilyen szerencsét hozna :D :D

Melánia: szuper! éljen az erős két csík !!

Kép

Kép
bébike4
 
 


Melánia!
köszönöm, tényleg most már mi jövünk!!!!! :D

Bébike!
megagigadrukkok a sejtecskéknek!!! :) Nagyon drukkolok!!! :wink:
dezsina
 
 


Bébike: extra tüszőérlelő drukkok mennek!
No meg a randidrukkok!!!!!! :wink:
Bírom a nem tesztelést,.... igazából még nehezemre se nagyon esik, mert a félelmem nagyobb. :oops:

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?