Új privát üzeneted érkezett!

Susy!
Mégegyszer nagyon köszi!!! Ari vagy! :wink:
Kíváncsi vagyok erre a filmre nagyon!!
Valóban a magneB6 jó a görcsre..

Zsu!
Nem maradtál le semmiről,mert szerintem nem írtam róla..
Asztmás vagyok meg allergiás..
De nem vészes az asztmám,"csak" port szívok meg spray-m van rá..szoval gyógyszer nem kell..
De a por szívással sumákolok az az igazság pont ezért nem szeretek menni mert füllentenem kell :oops: ez van...
Allergiára meg csak orrspray-m van..
Fél évente kell járnom kontrollra,néznek mindig légzésfunkciót,hol jobb hol rosszabb :?
Vendég
 


Angyalkrisz, nem értettem félre...tudom, hogy babaprojekt van most!

Ez nálunk is így van, hogy a bérpapírt nagyon át kell nézni, mert valahogyan,de sokszor lemarad róla "egy-két" ft :roll: :!:
Az Én drágám zászlós rendfokozatban, küldésekre megy ki, az utcán van!Lehetett volna anno neki is beülni "irodára", de Ő ezt nem tudná csinálni, ezt éli igazán, csak sokszor elege van és akkor jönne a szabi... :wink: :roll:

Drukk a projekthez!

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Kírus, Ó Te szegény, akkor küzdesz vele rendesen!Reméljük minden rendben lesz a kontrollon!

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 

 
 

Zsu!
Ja ez lemaradt : köszi jól vagyunk :)
Igen nemsokára szűrés,és már nagggggyon várjuk 8) :!: :!: :!:
Csak rendes uh-s dokit fogjak ki vagyis a rendesebbiket (2 van csak belölük),mert az egyik ha olyan napja van nagyon bunkó,beszól bárkinek,és akkor elcseszi az ember egész napját..
:shock:
Vendég
 


Zsu! Én párom keveset van irodán. Mostanában sokat kell kimennie utcára, mivel kevés az ember. De meglepő módon jobban szeret ő is kimenni. :)

Lányok! Belinkeltem az előző oldalon Az élet az anyaméhben c. filmet, nem vettétek észre? :roll:

KépKép
KépKép
KépKép
angyalkrisz
 
 


Angyalkrisz, de Én láttam!

Nálunk is és az egész országban kevés a rendőr, de sok a munka!
apáromnak magas vérnyomása, cukorbetegsége van örökletes úton, amire gyógyszert szed, de ilyen stressz mellett ezt képtelen beállítani és nem beszélve arról, hogy van olyan nap, hogy egész nap nem eszik semmit, csak este otthon!
13 éve dolgozik rendőrként, már gondolkodott, hogy abba hagyja, de sajnos nincs másik szakmája!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára suzy78 2009.09.20 20:08-kor.

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


angyalkrisz

dede, csak itt a munkahelyemen hang nélkül tudnám csak megnézni... úgyhogy majd otthon...
ez a bemutatója?

Kép
gtunde75
 
 


Kírus, sok sikert, reméljük sikerül a rendesebbiket kifogni...ilyet az nem semmi, bár nálunk is van egy-két doki, aki olyan fapofa és bunkó, hogy tuti nem mennék hozzá!ja és még nem is nagyon ért az uh-hoz, na ez meg a legnagyobb baj, mert már az is csinálja, akinek még papírja sincs róla!!!

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Tünde! Mivel 50 perces, ezért szerintem ez az egész film! :wink: :D

Zsu! Én párom 11 éve. :D Ő is gondolkozott azon, hogy leszerel, csakhát nem nagyon tudna mihez kezdeni. Ugyan neki megvan a töri tanári végzettsége, de mit kezdene 1 szakosként.... :? Evéssel ugyanígy van. Van ,hogy csak este itthon van ideje...

KépKép
KépKép
KépKép
angyalkrisz
 
 


angyalkrisz

jaaaa, nem néztem hány perces, csak belekukkantottam... :):):)

Kép
gtunde75
 
 


Lányok a lábgörcsre magnézium kell. Legalább is Kristóffal azt kellett szednem, és akkor nem görcsölt a lában, de majd megkérdem a patikába úgy is el kell mennünk, mert ezt azt venni kell.

Lányok aki kérte holnap megy a film, a héten még megkapjátok. :wink:

Végül is én nem néztem meg tegnap, mert Kristófot folyton felzúgta a szúnyog, végül befújtam a szobáját, és a nappaliba széthúztam a kanapét és ott altattam.
Most meg hőemelkedése van, mindig van valami..

Kép
Kép
susytunder
 
 


Suzy, azért a magne b6 :?: :roll:
Szegény gyerkőc, csak nem tán ez az influenza gyötri :?:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Ez az 50 perces nem az egész, 2 része van a filmnek.

Zsu
Nem tudom mi lehet, remélem nem lesz komolyabb, szerencsére nem viseli meg.

Kép
Kép
susytunder
 
 


Suzy, akkor jó! :)

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 



KépKép
KépKép
KépKép
angyalkrisz
 
 


Lehet csemegézni: (ikrek, állatok)

http://www.indavideo.hu/search/_w6lsZXQ ... 4-_/page/1

KépKép
KépKép
KépKép
angyalkrisz
 
 


Sziasztok!

susytunder

Gratulálok! :lol:

Gyors leszek, mert pihennem kel...

Mi tegnap voltunk uh-on...már 13mm-es a pocaklakó és ritmusos szívverése van...a héten vagy jövő7en megyek védőnőhöz..
Most a itthon vagyok, nem dolgozom, mert megfáztam, pici hőemelkedésem is volt...ezért kiírt a házi orvos...a suliban azt mondták, hogy döntsek okosan meddig akarok dolgozni, mivel egyre több beteg gyerkőc lesz...lehet h októbertől már nem megyek.... :wink:
A baba fontosabb....

Az émelygés még megvan, bár most picit elnyomja a megfázás...

Remélem mindenki jól van!

pussz

Iner

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
iner
 
 
 
 


Angyalkrisz
Igen, ez a második. Egyébként tök jó, hogy te így tudtad hol van, mert már nagyon sokan keresték a neten.

Kristófnak fél óra alatt felment a láza 38. 3- ra. :(
5 perc alatt el is aludt, adtam neki lázcsillapító szirupot. Délután hamegyünk a gyógyszertárba, bemegyünk az orvoshoz is.

Kép
Kép
susytunder
 
 


Iner, pihenj sokat...nagyon sok gyerek beteg tényleg, mert ez a nyavalya a gyerekeket érinti elsősorban sajnos!!!
Vigyázz magadra és a pocaklakóra, örülök, hogy minden rendben van veletek!
Ahogy írod, a baba a legfontosabb! :wink:

puszi

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Suzy, jobbulást Kristófnak!

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Sziasztok!

Köszi az iwiw jelölésket, tök jó látni Titeket!

Kírus, én férjem is asztmás, a ventolin nálunk létszükséglet! :( Mivel az apukájától örökölte eléggé parázok, nehogy Kende is örökölje majd.

susy, jobbulást Kristófnak, remélem nincs nagy baj!

Anita

Kép

Kép
anita1984
 
 


Sziasztok Lányok!!

Ma nagyon kis nyugis napom van, csak autószerelőnél voltunk, mert nem lehet ám otthon házilag kicserélni egy izzót az autóban :evil: Szét kellett hozzá szedni a fél autót ( kereket levenni stb)...Hihetetlen....Nem tudom minek akkor az izzókészlet mivel esély sincs rá, hogy egyedül megoldod :roll:
Ja meg voltam a nődokinál de sajnos csak köv hét hétfőn van időpont, úgyhogy majd akkor mond valamit Apjuk leleteire...Addig csak kibírom....Délután meglátogattuk a barátnőmet, 4 hónapos a kisfia, annyira cuki, megzabálom....7 kg, úgyhogy izomláz van frankón a karomban :lol:

Kírus - Sajnálom az asztmádat, én is asztmás voltam kb 14 éves koromig, ha futottam 2 métert, vagy ha toll párnán aludtam egyből befulladtam...nagyon sokáig kellett járnom vérvételre meg gyógyszereket szedni, aztán egyik pillanatról a másikra elmúlt....Most már 15 éve semmilyen tünetem sincs :wink:

Zsu - Kitartás....Nem lehet egyszerű ha ennyire megvisel a Closti, de mindig gondolj arra, hogy miért, kiért csinálod!!

Angyalkrisz- Köszi a filmet, megnézem, mert nagyon érdekes, a tv-ben csak az ikres verziót sikerült elkapnom, most meg már nincsenek magyar adóink....Úgyhogy nagyon köszi, este megsasoljuk Apjukkal!! :lol: ...Az otthoni gyes, gyed dolgot nagyon felháborítónak tartom, teljesen mindegy hogy melyiket kapod, ha van nincs egy férjed aki viszonylag normálisan keres, nem lehet belőle megélni :evil: ....Jó neked, hogy ilyen szabályos a ciklusod, nekem sajnos bazi rendszertelen, ezért is LH-zok!

Susytunder - Kitartás a tünetekhez, bár ez édes szenvedés neked gondolom :wink: ....Jobbulást Kristófnak!

Gtunde75 - Köszi, most megnyugtattál a hőmmel kapcsolatban, bevallom a te hőgörbédről lestem, és ahoz viszonyítottam a sajátomat, azért hittem azt, hogy egy droid vagyok :lol:

Iner - Gartula 13mm-es babócádhoz :D ...Tényleg jól gondold meg, hogy meddig dolgozol...Egyik meló sem ér annyit, úgyhogy pihangess sokat :wink:

Akit kihagytam, mindenkinek nagy puszi és ölelés!!

Szeretettel:
Ancsa

KépKép
gyancsi
 
 


Gratulálok a kismamiknak, a szívdobiknak. Szerencsére ti rossz tapasztalatok híjján vagytok, de azért elmondom, a szívdobi nagyon jó, az hogy van, azt jelenti szépen fejlődnek a babócák :) , és rendben lesz minden.

Én ma turiztam egy pici kicsi rugdalózót. Nem mintha Zsóka után ne maradt volna kismillió, de beleszerettem, és nem bírtam ott hagyni. Meggypiros, és sok-sok apró rénszarvas van rajta :wink: Reméljük a belevaló se várat sokat már magára :wink:

Ancsa, a mi Toyonkkal is pont ez a helyzet izzóügyileg. Kicserélhetelen házilag :evil:

réka80
 
 


Zsu
Most esett le mekkora marhaságot írtam...magnézium...meg magneb6... és nem értettem mire írtad....húúúú de sötét vagyok. :oops: :oops: :oops:

Kristófnak már 39 fokos a láza, voltunk orvosnál, de semmit nem talált ezen kívül. Éjjel vele alszok, nem akarom, hogy nagyon felmenjen és ne vegyem észre. :?

Holnap reggel teszt, aztán jövök. :)

Kép
Kép
susytunder
 
 


Réka, Én is szoktam Tesókámmal turizni kisbaba dolgokat, annyira jókat lehet találni, ja meg magunknak is! :wink: úgy legyen, jöhet a kistesó!

Suzy, dehogy vagy :wink: :roll: , várom a holnapi tesztedet, drukk, hogy erősödjön!!!
Lázmentes éjszakát nektek!
puszi

Ma du-án annyira elkezdett szurkálni és utána meg fájni a bal oldali petefészkem, hogy nagyon megijedtem mi a fene ez!A 7.cn-en vagyok és még holnap van a Clostiból, de már szemnvedek tőle, mint a kutya!
Pénteken uh...kíváncsi vagyok nagyon!!!

Szép estét!

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


gyancsi

én vagyok a droid, nem Te :):):) de az orvosok nem találnak semmit, így nem törődök vele... :)

Iner

13 mm??? húúúú, de komoly... megnéztem vonalzón... :) na majd ha megnézem azt a filmet az anyaméhről, már tudni fogom, hogy mikor mekkora és mije fejlődik... :)

susytunder

vigyázz arra fiúcskára!!! na meg magadra is!!! :):):)


én holnap hajnalban elutazok pár napra üzleti ügyben, vasárnap este jövök... gondolom megint tele írtok majd jó pár oldalt, így nem fogok unatkozni :)

Kismamik naon vigyázzatok magatokra!!! A leendőknek meg mindent bele!!!

Megyek csomagolni! puszi mindenkinek!!!

Kép
gtunde75
 
 


Tunde, jó munkát, vigyázz magadra!várunk vasárnap vissza!

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Suzy78, köszi, :) jövök... nem ráztok le!!! :D :D :D

Kép
gtunde75
 
 


Tunde, nem is akarunk :!: :?: :wink:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Betty, zajlik az élet odaát :?: :roll:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Zsu
zajlik ááám 8) :!: :lol: :lol:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Szép jó reggelt Mindenkinek!

Hogy vagytok ma reggel???
Nekem a szokásos,... korán bejöttem ma is!

puszi

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Sziasztok!

suzy, itt minden ok, lassan ébresztem a fiúkat és reggelizünk. Ma semmi különöset nem csinálok, kis főzőcske, mosás, ilyenek.

Többiek, hogy vagytok?

Anita

Kép

Kép
anita1984
 
 


Mi is elkezdtük a napot, lassan-lassan.

Susy várjuk a tesztet :wink:

réka80
 
 


Sziasztok!

Szépen erősödik a csíkocska. :lol: :lol: Képet is kértek?
Még nem fullos most sem, de szépen, és tisztán kivehető.
JAJJ LÁNYOK ANNYIRA BOLDOG VAGYOK!!! :lol:
És kívánom, hogy akik vágynak rá, mihamarább ugyanezt érezzék.

Most már csináltam vonalzót, dokihoz kb. 2 hét múlva szándékozok menni.

Annyira hihetetlen lányok, 2 hónap után egy petefészekkel... nem is mertem remélni.

Kristóf éjjel egykor kapott kúpot, felment a láza, de utána, nyugodtan, mélyen aludt. Most csak hőemelkedése van.

Kép
Kép
susytunder
 
 


Anita
2 nap van köztünk. :)

Kép
Kép
susytunder
 
 


Szép jó reggelt Lányok. Itt is elkezdödött nap nálam a szoliban...
Tegnap egyésznap körmöztem este 8ra értem haza, elfáradtam, de talán a mainapot jobban fogom bírni...

Suzytunder: Lássuk azt a tesztet :)

Zsu: Pénteken, ha mész uh-ra, akkor mi lesz???Megnézzik, hogy van-e ott gyerköc???Nem értek ehez semmm annyira :oops:
Meg ez a 7 cn, azt jelenti, hogy a menzi utáni 7. napon vagy? :oops:

Szép Napot!!!
csip-csip18
 
 


Suzy, annyira örülök ennek a jó hírnek!!! :D
Drukk továbbra is!
Remélem Én is nemsokára ilyen boldog leszek a többi topikos társammal együtt! :wink:
További jobbulást Kristófnak!

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Kitti, megnézzük uh-on, hogy hogy állnak a tüszők, mekkorák és mikor kell kapnom a tüszőrepesztőt és indulhat az inszemináció!nagy vonalakban ennyi...
igen ma már a 8.ciklusnapon vagyok :wink:

Te is jó sokat dolgozol?

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Hozok majd képet, csak még nem készült.

Tegnap estére bedurrantak a cicijeim. Már kezdtem hiányolni, hogy mi van??? Erre most olyanok, mint két túl fújt lufi. :lol:

Kép
Kép
susytunder
 
 


Zsu: Értem, köszi :)Igen:S
csip-csip18
 
 


Sziasztok!
Susy!
Jajjj de jóóó,nagyon ügyik vagytok..egy petefészekkel is sikerült..és még hozzá nagyon hamar :wink:
Csinálj majd képet a tesztröl..

Na hogy jártam ma,le sem merem írni :):) én hülye

:!: :!: :!: Potyára bementem a kórházba hát kiderült hogy jövö hónap 16-ra van idöpontom a tüdögondozóba :twisted:
De sebaj kicsit csaviztunk barinömmel ugy is olyan ritkán talizunk mióta nem dolizok..
Bementünk egy baba boltba..hát a babakocsi áraktól majdnem rosszul lettem..na meg minden méreg drága..
Egy Avent mellszívó 31000 ft
:shock: :shock: :shock:
Na mindegy nem ott fogunk ugy sem vásárolni majd,csak ugy kiváncsiságból benéztünk :)
Aztán elmentünk egy másik boltba vettünk a Barnabásnak egy micimacis rugit meg egy hosszú ujjú vagány polót..Ugy néz ki pénteken megyünk látogatóba hozzájuk :)
Én magamnak meg vettem savanyúkápit :lol: 8)
Ugyhogy mára kicsaviztam magam ...

Anita!
Neked milyen tüneteid vannak?

Pussz mindenkinek!
Vendég
 


Kírus, kicsit feledékeny az ember, ha terhes :wink: :roll: :?: (a Tesókám legalább is az volt folyamatosan)

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Zsu!
Akkor ugy látszik nálam is ez van :lol:
Telón kértem idöpontot..felírtam mikor mondta a nö hogy 10.16. 9:30
Aztán utána aláírtam szépen hogy szept. 16, 9:30 és csak ezt az utobbit néztem meg 1szer.. :twisted:

Anita!
Nálam is a ventolin az létszükséglet,nálunk érdekes mert a családban nincs asztmás..kb 16-17 éves voltam mikor elöjött..
Eleinte azt hittem a cigitől van,mert ugye buliban mindig jól becigiztem.. Elöször nem is igazán foglalkoztak velem a tüdögondozóban,azt mondta a dokinö biztos megfáztam és azért..ennyivel el intézett..
Na de rá kb. 1évre mikor a mentö vitt a sürgösségire akkor már foglalkoztak velem :?

Reméljük nem örökli Kende sem a kistesó :!: :!:
Na meg nálunk sem egyik sem :!: :!:
Vendég
 


Kírus! nekem semilyen tünetem nincs. talán többször pisilek, de ennyi. aggódom is kicsit, nagyon várom már a szerdát!!!!

Anita

Kép

Kép
anita1984
 
 


Nyugi Anita 8) , nekem se volt semmilyen tünetem. Minden rendben lesz, meglátod :wink:

Kírus, hihetetlen árak vannak, Kíra után nem maradt kiságy, meg mellszívó?

réka80
 
 


Kírus
Vaterán, esetleg baba börzén nagyon olcsón hozzá lehet jutni ilyen dolgokhoz. nehogy már 31 000... elmennek a fenébe... töredékéért meg lehet venni.

Hozom mindjárt lányok a képet.

Anita
Ha nincs tüneted az nem jelent rosszat. Ha van és megszűnik az inkább. ne aggódj de ha mi nem is, a doki majd megnyugtat. :wink:

Kép
Kép
susytunder
 
 


Anita, ezer százalék, hogy eljönn a te időd"tüneteid"is :)
Majd akkor milyen jó lesz, arra gondolni, hogy milyen jó volt, mikor nem volt ... :wink:

Kírus: Árak az vannak azt én is nézegetni szoktam a neten . . . :(
Bizti tündéri lehet a rugi a polóval...Tényleg neven gondolkodtatok már???
csip-csip18
 
 


Suzytunder: Mutasd csak azt a zebrás csíkot, nagyon kivi vagyok...
csip-csip18
 
 


Jó ötlet a vatera is, de szerintem a sima egyszerű mellszívók is tökéletesek. Emlékszem nálunk a kórházban 3ezerért adták, és jó volt. Nem tudom milyen volt nálatok a szopi Kíránál, mert ha ment zökkenőmentesen, lehet a mellszívó se feltétlenül szükséges :roll:

Én ma éjszaka olyan jót álmodtam Csajok. Képzeljétek fiam született, kis pici újszülött volt, és Barnabás volt a neve. Lehet összekombináltam Kíra ismerős újszülöttjével a törénetet, mert ez a név nálunk eddig nem játszott. Minden nagyon valóságos volt, és gyönyörű szép kisfiú volt :) Még a képzeletemben is elfogult vagyok :lol: Ki tudja, lehet bejelentkezett álmomban, hogy hamarosan érkezik...., vigyázz, kész, rajt :lol: :lol:

réka80
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?