Új privát üzeneted érkezett!

Kismalac kép nagyon jó!

Anyum volt gyógyszertárban, és rábeszélte a patikus egy HIPP itókára, direkt hasmenéseseknek. Répa+ rizs ital, valami förtelem.

Böbi, Panndi
Pólus talira be lehet csatlakozni? Itt van tőlünk 5 percre kocsival.
Addig csak meggyógyulok :-)
pumuklii
 
 


Mozza, értem a cica-gondod. Nálunk kinti cicák vannak ugye, de az egyik egy szempillantás alatt mindent csinál, amit nem kéne. Így Blanki sem alszik kint felügyelet nélkül, de múltkor azzal is megszenvedtem, h amikor a teraszon vagyunk, kedves Tappancs-pajtás állandóan belöki az ajtót és beszökik (hogy aztán várja a megtalálást és simit, de neki az is bejön, ahogy lábbal tolom-ebrudalom ki :P ). Szal bepipultam és kénytelen voltam vízzel fröcsizni, majd loccsintani (mert nehezen esett le neki)- végül odébb somfordált.
Reni, benti cicus más ügy! :lol:

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Jó, jó az nekem sem férne bele, hogy kint kolbászolt a macsek aztán meg behuppan a gyerekágyba, csak nehezen fogom fel, hogy mivel is jár egy kinti cica, mert az enyémnek az által, hogy csak lakásban van minden olyan természetes (meg nekem is). :D

Kép
Kép
g_reny
 
 

 
 

Anikó!
Na, dettó!
Ráadásul baromi sok kóbor cica haverja van.....éjjel itt szexualizálnak a kertben...ugye kutyusunk nincs...így a legtutibb terep itt van....
Baromi sokmindent ö.szedhet......
Reny, ha benti lenne, akkor totál nem zavarna...na jó, mondjuk a szőr akkor is...mivel nagyon hullik neki...de így a fő parám, hogy elkap valamit a haveroktól, aztán behozza....
A másik főparám pedig, hogy ő, vagy egy másik macsi ráül Lili fejére..... :?
Simán beugrott volna a cicó, ha nem megyek vissza, épp lendült volna....amikor megláttam, majdnem idegösszeropit kaptam....a macsit szószerint ledobtam a járókáról :oops: ....erre nem vagyok büszke, de nagyon megijedtem....
És ráadásul elég kattant már a macsink...öreg....állandóan rá akar ugrani....amint leülök a teraszon, ő már ugrik is...ha Lili van az ölemben, akkor is..... :x
Most mit csináljak vele???? :?

Kép
mozza
 
 


Tali: pénteken úgy 1-től akkor, ha az jó mindenkinek:) Zsüci, szuper, akkor ha többen összejövünk, mint mondjuk 4 baba és mamájuk, akkor habtapit hozz:) Eddig 4-nél tartunk...
(Azt nem írtam, hogy 2 különböző szobában lehet fekve szoptatni, aki úgy szokta.. (Novygirl, gyerek, ha tudtok:)

MOzza, jó ötlet a séta, akkor egyeztessünk, ha elmentek a vendégek.. nálunk is vannak.. nem nálunk laknak, de gyakran találkozunk...

Évamama,
de jó, hogy jöttél!

Kitty,akkor kívánom, hogy összejöjjön az út, ha nem, akkor szívesen látlak benneteket is....
vanni
 
 


Mozza, szerintem lazíts! :lol: Jó, a macska ne ugráljon Lili fején, ne nyalogassa, meg ilyenek. Ha ilyet csinál, akkor lehajítod, szokja meg! Egyébként meg nem lesz baja. A barinőméknél Donát együtt nőtt fel a kinti macskával, és minden OK. Jó, mondom arra figyeltek, hogy ne smároljanak. De előfordult, hogy cica a gyerekruhás dobozban pihikézett... :P

Kitty, Csani vélemény egyelőre nem érdekel a témában, én meg örülök a karámnak! Hehe!!!

Tinu, basszus, biztos lenyomta,m volna a csajt! Jól tetted, hogy újra vezettél, vezess minél többet!

Gyöngyi, már nagyon kivi vagyok rád, hogy tényleg Te is ilyen vicces vagy élőben, mint én?! :P :P :P

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Oh, maccs ügyben: én szigorú vagyok szintén... nem szeretném, ha megenné Marci Füsti szőrét, aki ugye velünk lakik, bent... épp ezért leszerveztem, hogy amikor elkezd a manó mászni a földön, a maccs felköltözik a szomszédba.... legalább addig, amíg nem jár úgy, hogy csak játszani ül le a földre, mert azt tudom kontrollálni hol tegye...
Mozza, én mindkét kiságyunkra az Ikesás baldachin kinézetű szúnyoghálót vettem, és a plafonra van rögzítve.... így a lakásban ha mondjuk Marcit nem látom, mert olyan helyen vagyok, mindíg behúzom, így a maccs nem tudja megközelíteni... (Ez mondjuk addig fog működni, amíg nem ráncigálja majd be a hálót Marci.. azt hiszem akkor költözik a maccs, mert én sem bízom meg benne.. és különben is csupa szőr, hiába fésüljük naponta... (A férjem teszi, az ő szive csücske a maccs, mióta szültem, már nekem nem az, egyszerűen az anyai ösztön erősebb, nem tehetek róla... )

Kinti altatáshoz: én egy olyan utazóágyat ajánlok, aminek van szúnyoghálója.. pl az l.rossi, nekünk olyan van.. az új modelleknek ráadásul kupolás szúnyoghálója van, tehát akkor is jó lesz, ha már állnaka manók... neten biztos megtalálod, én már láttam...
vanni
 
 


Na akkor benti macskások adjatok tanácsot! Mivel én kutyás voltam eddig, nem tudom hogyan lehet leszoktatni a macskát arról, hogy leszedi a tapétát. Már a fél előszobát kicsomagolta. Mindig éjjel csinálja,így esélyem sincs, hogy rajtakapjam. 2 éves elmúlt, nemrég fogadtuk be. Az előző helyén állítólag nem csinált ilyet. Nem kapart semmit,csak a szőnyegét. Nálunk meg már a bútorok is veszélyben vannak! :(
Nem fogom sokáig bírni, ha nem javul meg! :(

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


SZofi,
baba- maccs együtt:
én attól tartok, hogy ráfekszik a maccs, mint ahogy anno rám is... és megfojtja, mert nem tud védekezni. plusz a férjem azstmás volt, és örökletes ugye, és tartok attól hogy ha a hajlamotörökölte, akkor lehet, hogy ha sokat érintkezik állatszőrrel, akkor ő is asztmás lesz...
vanni
 
 


Vanni! Nemrég volt szó a TV-ben arról, hogy minél előbb találkozik a baba állatszőrrel annál kevesebb az esélye allergiára vagy allergia eredetű betegségre! Pont az miatt, hogy a szervezete hozzászokik, kvázi olyan, mint egy védőoltás!

Trixi! Van a macsnak kaparófája?

Kép
Kép
g_reny
 
 


Na most megyek fürdetni, mert Dunduska már nagyon nyügi.
Majd jövök. :lol:

Kép
Kép
g_reny
 
 


Van egy szőnyege, amit kaparni szokott. Az előző helyén azt mondták, hogy csak az volt neki, és nem is ment másra. Egyébként van neki, de az valahogy nem izgatja!

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Pumukli, naná!!! Majd játszóházba adjuk a lányokat, hogy legyen egy kis nyugink! :-)

MOzza, merre van Müller? már olyan sok jót hallottam róla, tényleg annyira jó hely?

Reny, szííííp a macskád!

Szofi, ha Te is mész a Gyöngyis talira, akkor mindenképpen megpróbálok elmenni, szerintem elröhögtettek ott mindenkit rendesen! :lol:

Nagybabások! Help ME! Gyöngyöm már jelzi előre, hogy kaki, pisi, de sem a bilire sem a wc szűkítőre nem hajlandó ráülni. Vár egy darabig, aztán ha nem adok rá pelust, akkor beteszi a pelusba/bugyiba. Úgyhogy a tipikus 22 hónap, kezd rá megérni, jó 2-3 perccel előtte szól, csak ráülni nem akar. Mit tegyek?
Vendég
 


Mozza, nekünk is volt kinti kutyánk, macskánk, együtt kúsztam velük a porban. Gyöngyvirág is állatbuzi, tegnap az exsógornóm hatalmas dogja vagy 10-szer pofán nyalta, de úgy igazából, én nem félek tőle, hogy baja lesz.
Mondjuk értem, hogy attól félsz, hogy a macska ráül és megfullad, de ilyen esetről én még nem hallottam. :roll:
Vendég
 


Böbi!

Próbáltatok fellépős wc ülőkét?
Nálunk nem volt ilyen gond, mert mi mindig nyitva hagytuk az ajtót, így kiskorától látta, megszokta, hogy oda járunk pisilni! :oops:

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Pumukli,
azt a hippes borzalmat nekem is megvette múltkor Zoli...hááát, szegényt majdnem lehánytam. Próbálkoztunk úgyhogy lehűtjük, de úgy se ment le...inkább futkostam a wc-re :) a védőnő persze azt mondta, hogy simán meg lehet inni, semmi extra...fuuuj.
Neked sikerült lenyomni?

Macsekot én se engedem be, mondjuk nekünk garázs cica, meg kinti. de már bemutattam Álmosnak :)

Amina milyen szép ezen a képen (is) :) és olyan szép neve van.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára sz.eszter 2009.09.15 19:15-kor.

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Jó a malackodós kép!Amúgy lehet Iza is így nézne ki ha hagynám.De igyekszem szépen etetni,általában én szoktam lecsöpögtetni...de ha a szája mellett olyan lesz akkor a kanállal lehúzom, a kezét meg nem engedem h betegye a szájába ha eszik.Már akor elveszem ha arra nyúl,vagy utána rögtön kéztörlés és csak aztán folytatom.Mondjuk ő annyira imád enni,h nem sűrűn nyúl oda :lol:

Reny!
Nagyon jó a macskás kép!!!


Ági!
Jázmin hogy van?Minden oké?Megszokta már h nem otthon van?

Dóri!
Megkaptad a dvdt?

Keresztelőre én is vmi olyat vinnék amit fel lehet húzni és zenél,vagy vmit amit ha megnyom akkor hangot ad ki.Pl Csani csipogó madara :lol:

Netti,Eszter!
Huuu,de sok mindent kóstolgatnak már a gyerkőcök.Amgy haladtok vmi szisztéma szerint?Doki v védőnő adott tanácsot?Vagy csak ahogy jön?Én nem merek elkezdeni semmit...előbb mindenképp beszélek a dokival.Bő 1 hét és 5 hónapos lesz,szerintem várok addig!Most ott tartok h a déli pépbe gyümit teszek.

Na mosogatok picit....

annus11
 
 


Trixi, velem is jár állandóan a wc-re, még a betétet is ismeri, neki az is pelenka! :lol: Tudja, hogy van papír, utána kezet mosunk, tehát minden folyamatot ismer, mert állandóan jön velem kb 1 éves kora óta.
Vendég
 


A fellépős ülőke esetleg?
Nálunk azt Maci nagyon szerette/szereti!
Ha gondolod,esetleg a következő talira el tudom vinni kipróbálásra, hogy ne kelljen beruházni, ha még nem tetszik neki! Kipróbálod, és ha bejön, veszel neki, ha nem, akkor nem!

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Annus,
én is lehúzom a szájánál, de a fotó kedvéért vártam :) ez azért van, mert minden olyan nagyon érdekes ilyenkor és nem ül olyan nyugisan mint Izus, hanem forog a feje, én meg néha nem nagyon tudom követni :) meg kitolja a nyelvével, úgy csinál tudod mintha cumi lenne :)

Én aszerint haladok ahogy a védőnő és a doki tanácsolta. Magamtól nem kezdtem volna el :)
holnap próbáljuk a krumplit. meg most néztem almát, de egyik se nézett ki édesnek (bár nem tudom hogy néz ki az édes alma :) )

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Böbi: és együtt választottátok a vécéülőkét, meg bilit? Mert náluk azóta hajlandó (néha) a vécébe pisilni Tüci szűkítővel, mióta vettünk egy puhát a másik kemény helyett. Ő mondta, hogy az lesz a jó. A másikra nem akart ráülni. A bili nálunk zenélő, az is tetszett neki. Ha belepisil, akkor zenél.

Kép
Kép
tinu
 
 


Szofi, Böbi, nem vagyok ám én olyan humorherold, a poénjaimat is mindig a férjem diktálja :D

Netti, én is végignéztem ennek az eladónak a termékeit. Jaj, a világvalaga pénzét el lehetne költeni nála. Ezt a jófej nyuszómuszót nézzétek. Hát teljesen kész vagyok tőle
Kép

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Emese, ezt a másik dögös szőröst meg neked küldöm :D

http://www.teszvesz.hu/item738015136_kislany_melleny.html#gallery

Hát nem tüneményes?

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Köszi az ötleteket lányok, megnézem!

pumukli, naná, hogy lehet csatlakozni :)

Netti, felétek jöttünk haza este, Zsófi apa nyakában ült, és megleste a kerteteket :wink: Leg magic van a bejáratnál? :)
Vendég
 


panndi :lol: :lol: :lol:
van igen az is, meg szobabicaj, kitettem mindent, mert csak all... Gabi azota "pakolja" a taroloba............ hat nagyon boldog vagyok tole h kint diszelegnek : :evil:
Kar h epp nem voltunk itthon,mert este kint szoktunk uldogelni,csak feltunt volna ha ott egy Zsofi :lol:
(ma mit lattam...... eljott egy olyan magas pasi a haz elott h meg a nyaka es a valla is latszott innen bentrol, ez alap esetben sose fordul elo, meg a fejeket se latni :lol: ) na nem olyan nagy tortenes ez.... de meglepodtem h vki benezett :lol:

Gyongyi, en benevezek vmire a cuccok kozul, majd mutatom mire :lol:

Mi meg 19:30korul ertunk haza vagy kesobb? es Boro total kesz volt mar :( furcsi elmaradt, evett,alszik :lol: nem birta a szolit :D

Netti
Kép
maumau
 
 


Bakker!
Meghalt az egyik kedvenc színészem!
És annyi idős volt,mint Apukám! :cry: :roll:

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Zsofi Sanyit nem latta veletlenul? :lol: (sanyi a cica)
nem talaljuk epp... de szivat allandoan minket.. van egy csomo gerenda.. azok ala is bemaszik.. de most nem jott a kajara! bar kimenni csak egyszer ment ki eddig.. remelem megint csak bujocskazik :roll:

Netti
Kép
maumau
 
 


Nem látott cicát :)

Nem futunk össze egyik nap?
Vendég
 


trixi, Patrick Swayze? Én is hallottam :(
Vendég
 


panndi, de-de! jovohettol barmikor raerek,holnap vasarolunk kicsit, nincs meg cipom :D csutortokon megyek fodrasz ilyesmi, penteken ferjhez megyek,szombaton kipihenem :lol: aztan raerek :lol: :lol:

ja,Sanyi meglett, valoszinu elvittuk magunkal..... es eszre se vettuk.. bepattanhatott a kocsiba :shock: es sztem vegig az ules alatt aludt...... mert elobb kimentem h megkeressem es bezarjam a kocsikat, erre?! latom ott fekszik az ulesen! viszont beszallni nemtudott,ablakok felhuzva.. szoval az egyetlen magyarazat h jott velunk vegig.. :lol: :lol:

Netti
Kép
maumau
 
 


Okéoké, most én is készülök a szüinapra :)

Sanyi :lol:
Vendég
 


panndi, megbeszeltuk :)

Boro total kivan... folyamatosan sir.. mar egy oraja. de nem akarok neki nurofen szirupot adni.... de mar total voros a szeme es sztem nagyon faj a foga.. :( remelem elalszik anelkul...

Netti
Kép
maumau
 
 


Szegény Boró, jobbulást neki!
Vendég
 


koszonjuk :( elaludt ugy nez ki, kopkopkop, altalaban 22ig birja uvoltessel..de hat durva,mert amugy mar 8kor alszik :? na nem panaszkodok amig reggel fel8ig alszik este 22tol........ csak hat az elalvas huzos :roll: meg jo h apa birja a strapat :)

Netti
Kép
maumau
 
 


Böbe,
most pénteken nem értek rá? Olyan jó lenne már találkozni személyesen veled is:) mi Szmikire nem tudnuk menni, túl messze van... :(

Boro csak nem ébred már.. szegényke... jó éjt neki a továbbiakra...
vanni
 
 


Vanni, ha bejöttök valameddig, akkor nem tud titeket valaki elhozni a talira? Pl. 86-os buszra felszálltok, és Barbiék meg felvesznek a Kosztolányin vagy a Fehérvéri sarkán. Mármint bocsi Barbi, nem akarok neked progit csinálni... :oops:

Jajj, szegény Boró... :cry:

Böbi, höhöhö, készülj! :wink: :wink: :wink:

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Most értünk haza, anyósoméknál voltunk délután estebédre, aztán eltelt a nap.
Lilla baba meglepően jól viselkedett, jó kedve volt, beszélgetett a nagymamájával, mosolygott rá, csak éppen azt nem engedte, hogy a kezébe vegye. Mostanában ha rajtam meg az apján kívül bárki fel próbálja venni, elkezd sírni. Azért furcsa, mert születése óta mindenkinek a kezébe adtam, éppen azért, hogy másnál is jól érezze magát, meg emlékeztem, hogy amikor még csak terveztük a babát, mennyire szerettem volna én is megölelgetni egy ilyen kicsit.

Annus: 2 hete járunk babaúszásra, a Szérűskert utcai uszodába. Ez egy tanuszoda tőlünk nem messze, egy iskola mellett (a kaszásdűlői lakótelepen Óbudán). Tőlünk kb. 10 perc séta, egyelőre tetszik is. Az első két lecke azzal telt el, hogy a karomban tartva kellett úsztatni a babát úgy, hogy a feje kint legyen a vízből, illetve vizet kellett a fejére tölteni, és a medence széléről „levegőt” felkiáltással belecsobbantani a vízbe. A fejét még nem tettük víz alá, az a lecke most szombaton lesz, kissé tartok tőle. Lilla baba imádja a vizet, már fázik, de még akkor is visongat és pancsol. Érdekes, most, hogy belegondolok, az úszóoktató kezében nem sírt. Hm, lehet, a rokonsággal van valami baja? 

Ancsi! Zsombi nagyon helyes baba!  Remélem, lesz még egyszer egy fiam is (még tervezünk egy babát úgy 2 év múlva).
Zsüci:! Jó, hogy belinkelted a történetet Tasnádi professzorról. Lilla babának a bal lába fején van egy kb. 100 Ft-os méretű tűzfolt. A kórházi orvosok és a gyermekorvos is azt mondta, nem kell foglalkozni vele, lehet, hogy magától elmúlik, nem szabad hozzányúlni. Ez a cikk még inkább megerősített ebben.

Macska-ügy: sajnos nem tudok hozzászólni, nekünk nincs háziállatunk, nehéz is lenne a tömbházban. Na de majd egyszer! 

Borónak jobbulást kívánok!

Most elteszem magam holnapra. Jó éjszakát mindenkinek!

Réka
rekap
 
 


Sziasztok!

Egy örökkévalóság volt, míg idáig eljutottam! :) Én már csak úgy fogom fel (mindenféle rekordokat döntögetve...), hogy ez egy sport. Tök jól űzzük! :lol: :lol: :lol: :lol: Nemrég akartam figyelni, hogy a 60.000. hozzászólásnak azt írhassam viccesen, hogy 60.000 hsz, csak nem tudom, most hol tartunk, és sokat voltam távol. Persze, igazoltan... :lol: :lol:

Gyöngyi, Szofi, tényleg nagyon viccesek vagytok! Olyan jó olvasni a soraitokat! :) Szofi, érdekes lehetett a jelenet... Apukád rögtön jött? Gyöngyi, ha ilyesmit csinálnék (pelenka-ügy), akkor tuti inkább a rácshoz kötözném, hogy ne kelljen a matracot macerálni (bocs, Mozza, csak a lustaság beszél belőlem, szuperül kitaláltad!!!)... :) Nálunk is megy a gyűrkélés, de éngyerekeim mindkettő akkor nyugszik meg, ha jó alaposan odagyűrtek vmit az arcukhoz, és szépen elalszanak. .) Eszem ágában sincs kicsomagolni őket, jól érzik magukat. :)

Annus, Netti, KÖSZÖNÖM!!! Mndent megkaptunk! Vicces lehetett, Natti, mert kb. 10 perc eltéréssel érkezett meg férjem, majd Anyuék, és Apátok e 2 időpont között helyezte el a csomagot, mert amikor Apánk jött, még nem volt, Anyuék meg behozták... :lol: Sajnos nem láttam, mert persze, hogy dolgom volt, deneki is nagyon köszönjük, és szerettünk volna Danóval puszit küldeni Borónak, ha látjuk Apátokat... Na mindegy, akkor így küldjük, nagyon digitálisan! :)
Annus, majd megnézem, ma már nem megy... De nagyon köszi még 1x. :)

Réka!!! Helló!!! :) Milyen jó, hogy mindig felbukkan valaki még! Hej, lányok, akik olvasgattok minket, és szereplői vagyunk így egy picit az életeteknek, gyertek ti is, írjatok, legyetek szereplői a mi életünknek!!! :) Milyen költői vagyok... :lol:

Anita, remélem, kevésbé vagy már szomorú!!! Azért leírhatod mi bánt! Azelőtt is, hogy megoldódna!!! Nem?

Netti, biztos szupi a cucc, várjuk a képet majd!
Sanyi... :lol:

Esztó, jaj, ez ijesztő picit! De azt mondják, ez az influenza mindenképp magas lázzal jár. Ha neked nincs, akkor nem az.

Pumuklii, jaj, gyógyulj meg! Drukkolok! Majátok annyira szép és nagyon okos is - mikor írsz róla, hogy miket tud??? :)

Böbi! Hogy van most tesód? Kitartás a sok intéznivalóhoz!!! Ne nyúlj ki! A csoki finom...

Tinu, sajnálom a koccanást, a bunkó nőt meg még jobban... :roll: Örülök, hogy te nem csináltál belőle nagy ügyet! Hajrá-hajrá, hamar belejössz! Meg mindenki, akinek lenne lehetősége vezetni, csak nem teszi!

Trixi, remélem, sikerül vmi munkát találni!!! :roll: Drukkolok...

Nemszép a szúnyocsípés, Emese! De remélem, hamar elmúlik! Nekünk az a bajunk a szúnyogokkal, hogy Samu 1 idő után felébred a zümmögésükre... És akkor nem tud visszaaludni szegény... :roll:

Reny, Aminád és cicád szépek 1ütt! :)

Tali: mi még mindig nem vagyunk egészségesek... Sajnos... Pedig annyira szeretnék már találkozni mindenkivel!!! Na, hátha péntekre jobban leszünk... :?: De akkor lehetne már esetleg kis ízelítő a Ringatóból... Ez csak 1 tipp, nem biztos, hogy készen tudok addigra lenni vele, de ha igen, akkor vmit csinálhatunk, ha ott leszünk... Kissé sok a ha..... Ha-ha-ha-ha... :lol:

Nagyon tetszett, Panndi, a hangosZsófi... :lol:
Én is vmi játékot vettem volna keresztelőre. Vagy mesekönyvet. De szerencsére nem az én igen konkrét tanácsomra voltál rászorulva...
:lol:

Zili, jó, hogy jobban vagy!

Vanni, én is örülnék, ha mennél SzMiklósra is, mert ott valószínűbb, hogy meg tudunk jelenni. Bár akkor autógond van... :roll:

Mozza, te meg nem teheted meg, hogy nem dolgozol annyit? Vagy teljesen jól belefér? Nem készülsz ki? Csak azért kérdem, mert ha nem lenne annyi meló, te is talizhatnál... :)

Na jó, nem folytatom, még sok dolog volt,csa közben elfelejtettem...
Mindenkinek szép éjszakát!

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Jó reggelt!
Már egy órája fenn vok.A mosógép is majdnem kimosott már.
Ma felviszem a lányokat megmérni,nem voltunk már 2 hete.
Netti hogy aludt Boró?
Dóri,majd látom.Ma már nyugodtabb vok,pedig semmi nem változott.Csak este Apa hazajött!
Tegnap egy csaj azzal akasztott ki,hogy Hanna nem unja még a tápszert?Mert az ő 5 hós fia igen,és már tejet ad neki.Én meg mondtam,lehet csak a 2es tápszer kéne.
Viszont ma mi a délutáni hamit kiváltjuk tejpépre.Eddig csak délelőtt kapott,remélem tetszik neki majd!
Megyek,teregetek.
Szép napot!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Jó reggelt!

2. nap gyümilé nélkül, újabb átaludt éjszaka! :lol: :lol:

Tinu,
sajnálom a koccot, pláne, h egy ilyen nőcit sikerült kifognod, de tényleg mázli, h mindenki épen megúszta (a szegény Skodát leszámítva). És jó, h azonnal visszaültél vezetni! Én anno ezt majdnem bebuktam, mikor egy húsvét hétfőn egy mattrészeg pasas nekünk jött egy Trabival, érvényes műszaki és biztosítás (!) nélkül, mi autónk komplett bal oldala csere... :evil: :evil: (el se hittem, h az az átok kartondoboz mekkora károkat tud okozni) Na akkor én sokáig autó közelébe se tudtam menni... Sztori slusszpoénja, h a pasast még aznap este elvitték a rendőrök detoxba, kicsit "megrángatták" közben :twisted: , erre az a f...fej feljelentett ENGEM, h megvertem... :shock: :shock:

Vanni,
ha gondolod Szszentmikis talira én is el tudlak vinni. Ha tudtok, gyertek be a Moszkváig 4-6-sal, de ha nem az sem gond, nem vagytok messze tőlünk (pláne, h most a Margit krt. tök üres), elugrunk értetek! Ezen nem múlhat egy tali...!!!

Mozza,
milyen nyelvre fordítsz ilyen sokat?

Dóri,
szuper lenne, ha már most Vanniéknál tudnánk Ringatózni... Gyógyuljatok meg gyorsan-gyorsan!!!!

Barbi,
ha jól emlékszem, nektek péntek de. van a babauszi? Akkor du. nem tudtok Vanniékhoz jönni?

Anita,
kitartás. Vacak néha, tegnap én is tök magam alatt voltam, de ne add fel! Nézelődjetek kitartóan Pesten, szerintem Sanyid itt biztos találna olyan munkát, amiből futja albira + otthoni házra is! Megoldódik minden, hidd el! (ami a családot illeti, sajna azt nem választhatjuk... erre nincs ötletem)

Tegnap felfedeztem, h egy pók lakik a babaszobában lévő hosszabbítóban (biztos valami mutáns, aki ellenáll az áramütésnek). Nah, őt sikeresen likvidáltam, erre ma reggel egy hatalmas éjjeli lepke volt a szobában! Szóltam férjemnek, h azonnal tüntesse el, mire az én "hősöm" addig kergette (megfogni nem merte :twisted: ), amíg eltűnt szem elől... :roll: Remélem kirepült. Szerintetek túlparázom a dolgot? Egyszerűen nem bírom, h rovarok/bogarak tanyáznak a babánál... :oops:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára zsüci 2009.09.16 06:11-kor.

Kép

Kép
zsüci
 
 


Ja Böbi, neked akartam még, hogy kitartás!!! Küldök sok-sok + energiát, előbb-utóbb mindennek a végére érsz és rendeződnek a tesóddal kapcsolatos dolgok is! Amúgy kalapom le előtted, nem lehet könnyű... :(

Kép

Kép
zsüci
 
 


Milupa Aptamil HA Prev. tápszert ismeri / használja valaki? Főnököm bécsi gyerekorvosa ezt ajánlotta arra az esetre, ha hozzátápi kéne, de hozzátette, hogy kicsit fura az íze (valami fehérjék miatt) :?: :?:, viszont ez áll a legközelebb az anyatejhez. (itteni dokimat nem kérdezem, annyira tápszer-ellenes, h min. leharapná a fejem)

Btw, tejcsi-ügy rendeződni látszik, amióta abbahagytam a Szofi-diétát. Pedig tényleg nem vittem túlzásba, de úgy tűnik, az én szervezetem még ezt is rosszul reagálta le... :roll: :roll: Hát, pár hónapig még kénytelen vagyok krumplival enni a husit... :lol: :lol: (persze ha tükörbe nézek, ez annyira nem tűnik viccesnek... mind1)

És most dugulok, mert velem van tele az oldal :oops: :oops:

Kép

Kép
zsüci
 
 


Vanni, gyertekgyertek valahogy Szigetmikire, olyan jó lenne!!!!
Dóri, gyógyuljatok gyorsan sokat és akkor végre élvezhetjük a társaságotokat. Én pl. már olyan szívesen hallanám az énekhangodat.

Netti, Király Sanyi :lol:

Zsüci, drága, szívemből beszéltél az ízeltlábúakkal kapcsolatban. Én pl. a legyekkel vagyok úgy, hogy ha az összes kipusztulna és evolúciós csapást okozna a nemlétük, akkor se bánnám. Pláne a rohadványos döglegyek tűnjenek a közelemből. Ha beszabadul egy a lakásba és nem tudom kiüldözni, elképzelem, hogy leszállnak ide...meg oda...váááááááá. Kicsit paranoid lettem. Ráadásul a nagyobb fajták már okosabbak is, nehezebb őket kicsinálni. Gyerekkoromban, meg alig vártam hogy leszálljon egy a karomra (na nem döglégy, csak sima mezei), merthogy milyen jól csikizik. BROÁÁÁÁF.

Szólítanak a hangok...a háló felől :-) :arrow:

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Gyöngyi,
legyek / szúnyogok kapcsán én is gyakran eltűnődöm, h vajon Noé miért nem tudta lehagyni őket a bárkáról...?? De az én legfőbb parám a pók. 1-2 éve a NatGeo-n volt egy rövid spot (tudod, olyan "NatGeo - Elgondolkodtat"), ami arról szólt, h egy ember átlagosan tizenvalahány pókot nyel le álmában... :shock: :shock: Na, azóta nálunk minden póknak menni kell, mese nincs!! (még akkor is, ha a rám eső átlagos tizenx pókot mind mondjuk egy földön alvó afrikai nyeli le, jobb nem kockáztatni) :roll:

Kép

Kép
zsüci
 
 


Helló, Csani még alszik! :D

Böbikém, szorítok, hogy mindent sikerüljön jól rendezni...

Dóri, jött szegény, pizsamagatyában, meg papucsban, piros kannával a kezében. Én meg csak érdeklődtem: "Te így voltál a benzinkúton???" :lol:

Zsüci, örülök, hogy rendbejött a tej. Remélem nem engem hibáztatsz a gondokért....

Na megyek, elkiabáltam az első mondatot! :D

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Jóóóó reggelt!

Nekem kevésbé jó, Blanki f5kor kelt, ami dícséretes, csak én nem tudtam visszaaludni. :twisted:

Ma jönnek a nagyszüleim, juhééé!

Trixi, benti macsproblémára megoldás: kinti macs lesz. :lol: Egyszer próbáltam lakásban cicát tartani, de 5 hónap után anyuéknál kötött ki kerti cicusnak. (Ahol is először nem mert lelépni a burkolt teraszról a fűre, mert még nem látott olyat. :lol: )
Vanni, énrosszmacsekom ráugrana a szúnyoghálóra is, nem akadály, így meg gyereken landolna. (Beugrik a függőágyba úgy, h nem látja felülről, csak nekiindul! Jaj, miért nem olyan, mint Mini cica? :roll: )

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Netti,Sanyi cica :lol: Míg férjem udvarolt cicáztam.Így sokszor azt mondtam neki,Sanyi cica :lol:
Kövezzetek meg de én útálom a macskákat!Egyszer hátulról a fejemre ugrott egy.Na azóta félek tőle.
A legyek..fúújj.Undi lények.
Zsüci örülök hogy rendeződik a tejcsi.
Az előbb Hanna felkelt,mire bevittem a hamit visszaaludt. :roll: Pedig indulni kéne.Így is a 10 órási kajára nem érünk vissza,mert messze van.Kb be kell menni anyuék etetni,vagy pedig Hanna kimered hazáig :roll: Pedig semmi kedvem.Na de a csajok érdekeit kell nézni.

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


joreggelt!

Dori,koszonjuk a nagy digitalis puszit, viszont kuldjuk :D

Boro tokeletesen aludt, most kelt :)
Elaludni nehez neki csak,de mivel kesobb alszik el, 1-2oraval igy tovabb is huzza reggel a dragam :)

na majd jovok,de apa meg mindig nem indult el dolgozni es igy csuszunk mindennel,pakolni se lehet ha itthon van, pedig huh.. kene :roll:

Netti
Kép
maumau
 
 


Jó reggelt!

Elvittem Jázmint az oviba, hááát ő szerencsére nagyon szereti sőt a tegnap haza sem akart jönni!És pedig reggel meg pityergett picit utánam.

Nekünk kutyánk volt még Jázmin előtt de mikor terhes lettem vele az 5 hó fele ki kőltőztettük a házba anyósékhoz és sokkal jobban el is van ott most is.

Fogfájáshoz kitartás a babáknak, durva lehet.

Gyártottam én is új vonalzókat. :)

Na megyek pakolgatok mig alszik Ármin.

Kép
Kép
agi25
Nagyvarad
 
 


Vanni!
Persze, szívesen elviszlek Titeket Gyöngyiékhez, de ha Ti Zsücivel mentek, akkor mást is! :D
Van plusz hordozó a kocsiban :wink:

Netti!
Dobj képeket a G szettről :wink:
Sanyi vicces macsek, szerencse, hogy menet közben valahol nem ugrott ki a kocsiból.....

Mozza!
Hú, nem irigyellek a sok munka miatt :(

Emese!
Jó ronda ez a szunyogcsípés :shock:
Én is fenistilt raknék rá......

Üdv az újaknak, nagyon szépek a babák :wink: :D

Zsüci!
Igen de. van a babauszi, de utána megyünk barátnőmékhez. Ha ott Léna bealszik,akkor 3-4 órát alukál egyhuzamban......
Szóval csak késő délután leszünk menetképesek :D

Anita!
Drukkolok nagyon, hogy összejöjjön valami meló, akár Pesten, akár otthon!

Trixi!
Neked is :wink:

Nálunk is van cica, meg kutya is, hát gyerek miatt eddig se mentek sehová, ezentúl se fognak. Mondjuk a cicának nemigen hullik a szőre, szóval szőr az nincs a lakásban, de Lénát biztos fogja szagolgatni. Hát istenem :wink:
Kutyusnak meg szintén nem hullik, direkt emiatt választottunk törpe snacit :P
A kutty már most szagolgatja Lénát, Léna meg fogdossa a fülét, szőrét :lol:

Tinu!
Sajnálom a balesetet, de tényleg ügyi vagy, hogy vezettél utána :wink:

Dóri!
Ringatóra én is beneveznék, de ugye nekünk a péntek de. nem jó sajna :(
Gyógyuljatok meg gyorsan!

Pumukli!
Jobbulást kívánok, remélem ma már jobb lesz, mint tegnap!
Maja nagyon szép a tortával :D

Reny!
Ilyen ágyneműnk nekünk is van, ami a cicás képen van :wink:
Édesek együtt :lol:

Na megyek, ébresztem Lénát, mert ez a gyerek nem akar felkelni......

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: